Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 81929)
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 22.08.11 18:51 Tsiteeri


Väga kena ja kindlasti pimedas annab veel punast vürtsi juurde:) Kuidas aknalaua kätte said? Sai oma lollusest ise aru?
Edu edaspidiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.08.11 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Väga kena ja kindlasti pimedas annab veel punast vürtsi juurde:) Kuidas aknalaua kätte said? Sai oma lollusest ise aru?
Edu edaspidiseks.


Ei tea, kas mõjusid minu sõnad või leidis ise, et nii on õigem, aga kätte ma selle sain!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 22.08.11 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Väga kena ja kindlasti pimedas annab veel punast vürtsi juurde:) Kuidas aknalaua kätte said? Sai oma lollusest ise aru?
Edu edaspidiseks.


Ei tea, kas mõjusid minu sõnad või leidis ise, et nii on õigem, aga kätte ma selle sain!

Kõik hea, mis hästi lõpeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 22.08.11 19:14 Tsiteeri


Kas on võimalik et, et liiklesid selle isendiga eelmine nädal L-Virumaal? Kangesti samasugune auto tuli mulle Rakvere vahel vastu ja korra ka Viru- Jaagupis. Tähed olid raudselt samad:P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 22.08.11 19:16 Tsiteeri


Käigukanginupp võiks ka uue naha saada siis ei ole millegagi norida enam :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.08.11 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Kas on võimalik et, et liiklesid selle isendiga eelmine nädal L-Virumaal? Kangesti samasugune auto tuli mulle Rakvere vahel vastu ja korra ka Viru- Jaagupis. Tähed olid raudselt samad:P.

Sinna võiks millalgi tulla küll, näiteks Rakvere linnusesse, pidi äge koht olema, seekord aga polnud kindlasti mina. Enda auto reg.märgi tähti ei tea ma vaatamata isegi, ses mõttes respect:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 23.08.11 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Kas on võimalik et, et liiklesid selle isendiga eelmine nädal L-Virumaal? Kangesti samasugune auto tuli mulle Rakvere vahel vastu ja korra ka Viru- Jaagupis. Tähed olid raudselt samad:P.

Sinna võiks millalgi tulla küll, näiteks Rakvere linnusesse, pidi äge koht olema, seekord aga polnud kindlasti mina. Enda auto reg.märgi tähti ei tea ma vaatamata isegi, ses mõttes respect:P



Siis võid teada, et siinkandis liigub su auto teisik ringi:D. Lääne Virumaal on palju ägedaid kohti mida vaadata. Soovitan:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.08.11 08:13 Tsiteeri


Kuivõrd käiguvahetuse sujuvuse ja kurvis tugevamal kiirendamisel kostuva põmpsimisega ma rahul ei ole, siis peaks vast ikka selle kardaanipuki vahetusele mõtlema! Ega seda kurvis põmpsimist vist miski muu teha ei saa?
Uuriks siis natukene kardaanipuki vahetuse kohta. Foorumis on juttu olnud, et sobib e34 pukk, osade sõnul coupele lausa modimata, kas see on tõsi, et modimata?
Olen aru saanud, et lahtivõtmisel tuleb nuutide asend omavahel ära märkida, aga kas muidu on veel mingeid olulisi tähelepanekuid või mingeid erilisi võtmeid on vaja selle töö jaoks?
Omast arust olen kõik vastavad audiklubi teemad läbilugenud ja ühest vastust pole saanud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.08.11 11:32 Tsiteeri


Maki poolelt siis niipalju, et sai seegi sptesialisti juures tööle pandud minu masinas ning juhtmeid testides ilmnes, et taga ka ikka mingid kõlarid seal originaal kohtades (muidugi passiivkõlarid), need said siis ka selle delta võimendatud ahelasse pandud (see makk pidi kannatama 4-st oomist 2 oomi teha) ning tagumistest kõlaritest tulev heli on minu üllatuseks vääga hea, vähemalt paremat ma sellisest makist ei ootakski, kõlarid ilmselt ei ole hetkel piiravaks faktoriks, esialgu subwoofrit vist ei tulegi seetõttu. Välja tuli ka palju igasugu hetkel kasutuid juhtmeid: handsfree juhe, mingi cd boksi juhe, kaks paari rca-sid jookseb taha ja veel natuke sai ka sealt neid juhtmeid ära rapitud:) Ühesõnaga palju tööd tehti ära ja küsiti ainult 10eur, vot on töömees meil siin Tartus:cool:
Eks peab nüüd silmad lahti hoidma, kes soodsalt delta originaal boksi müüb!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.08.11 20:36 Tsiteeri


Kirjuatsid, et vöimuöli oli kövasti yle normi..ka minul millegipärast nii..et kas see vöib paha teha?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.08.11 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kirjuatsid, et vöimuöli oli kövasti yle normi..ka minul millegipärast nii..et kas see vöib paha teha?


Ei tea, nüüd peale õlivahetust on kogu aeg max peal olnud kenasti, mul lihtsalt eelmine omanik lisas lootes sellest häälest lahti saada, mahupaisumisest tingitud õlitaseme muutused on aga vaevumärgatavad. Kui sul üle maxi, siis võta lihtsalt süstlaga üleliigne välja ma arvaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.08.11 08:48 Tsiteeri


Nädalavahetusel tegelesin roolivõimendi kõrgsurve vooliku puhastamisega, kuivõrd muud asjad tunduvad seda vaikset undamist rooli keeramisel mitte põhjustavat. Ütleme nii, et ma vist läheks sellele insenerile käsipidi kallale, kes selle latikülge mineva poldi pidurivõimendi alla projekteeris, pikemalt ei tahakski kommenteerida. Igatahes leotasin voolikut bensiiniga, ööseks lasin WD40 täis ja hommikul uuesti bensuga puhtaks ja külge. Suuga puhudes erilist vahet küll ei märganud toimuvat ja ega häälgi muutunud, kui siis natuke veel vaiksemaks, aga see võib ka ilmast sõltuda ja sellest, et veelkord sai 1L uut õli! Igatahes ostan kasutatud väidetavalt töötava vooliku ja kui kunagi peaks isu tagasi tulema, siis vahetan ära:P Igatahes lisaks pühapäevasele ca 4-tunnisele vooliku paigaldamisele möödus ülejäänud päev (ca 7h) teist autot sõbra garaazis profi vahenditega poleerides, päeva lõpuks olin füüsiliselt ikka täiesti küpse:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 03.09.11 09:30 Tsiteeri


Makil sain ette ka kirja, mida seal varem pole olnud, piltidel näha ka seadeldis, mis seda põhjustab. Peab mainima, et heli on väga hea ning polstreid eemaldades avastasin, et tagumised kõlarid on siiski audi originaal, suured, aga siiski orikad, seega jätkan originaali lainel! Ei tea, kas mul klubis/Eestis ainuke coupe originaal Audi CD-boxiga?

http://static2.album.ee/files/1028/93/large_25723393_CtqH.jpg

http://static2.album.ee/files/1028/93/large_25723439_tULh.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 03.09.11 10:44 Tsiteeri


Väga soliidne. Aga räägi kuidas boxi kinnitasid?
Kas parem ei oleks olnud paigaldada taga aknalaua külge?


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raksike
huviline



Registreerunud 26.05.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8TQ

postitati 03.09.11 13:04 Tsiteeri


Ülikõva sisu ikka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 04.09.11 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Imres
Väga soliidne. Aga räägi kuidas boxi kinnitasid?
Kas parem ei oleks olnud paigaldada taga aknalaua külge?


Box on seal hetkel täiesti lahtiselt, tagaaknalaua külge ei tahaks tegelikult panna (oli algul küll ka selline idee), sest see käib ju päris hea põmpsuga kinni, kui ülemises asendis luuk kinni panna. Tõsi seda ei pea ju tegema, aga võib juhtuda, kasvõi kellelgi teisel, ilmselt ei mõjuks siis hästi ei boxile ega aknalauale. Muidu mul ka see kinnitusraam, võibolla paneks püstiselt tagumise istme seljatoe külge, peaks vist töötama, ei tea, originaalis vist ikka niisuguses asendis ettenähtud, nagu mul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 04.09.11 18:03 Tsiteeri


Mul pole sulle pilti anda aga autopoodides (fixus, automaailm) on müüa selliseid mitte päris teibi sarnaseid aga rohkem plastilisi krõpse, paned ühed küljed nelja nurka boxil ja teised kuidagi vaiba külge üritad saada ning ongi probleem lahendatud. Viimased hoiavad nii hästi, et kui hüppeid hakkad autoga tegema ei tule nad siis ka lahti, proovinud pole aga välimus on nendel küll selline, et "Made for WRC".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.09.11 19:35 Tsiteeri


Mul oli ka B4 omamise aegu üks hetk plaan sinna lai Concert CD panna. Mäletan, et mõõtsin samamoodi seda ava ja kalkullisin, et paar milli tuleks otstest maha lihvida, siis saaks täitsa kena. Seda plastraami uurisin ka ja leidsin samamoodi, et originaali veidi kohitsedes saaks asja küll. :) Mul jäi asi selle taha, et sel ajal CAN-emulaatoreid veel väga ei liikunud ja ei tahtnud sellisena paigaldada, et end tunni tagant välja lülitaks ja vahel mõned kõllid järele ei tuleks. Nii et käis see Becker veel küll. :)

Ma jebisin just C4 roolivõimu voolikuga ja kirusin samamoodi seda latipoolset kinnitust. :) No krt, tunned, et kuskil seal on auk, aga no ei hakka keere haakuma... :) Lihtsam vist järgmine kord pidurivõim maha võtta. Kui huvi, siis mul on hetkel üks korralik voolik üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 04.09.11 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mul oli ka B4 omamise aegu üks hetk plaan sinna lai Concert CD panna. Mäletan, et mõõtsin samamoodi seda ava ja kalkullisin, et paar milli tuleks otstest maha lihvida, siis saaks täitsa kena. Seda plastraami uurisin ka ja leidsin samamoodi, et originaali veidi kohitsedes saaks asja küll. :) Mul jäi asi selle taha, et sel ajal CAN-emulaatoreid veel väga ei liikunud ja ei tahtnud sellisena paigaldada, et end tunni tagant välja lülitaks ja vahel mõned kõllid järele ei tuleks. Nii et käis see Becker veel küll. :)

Ma jebisin just C4 roolivõimu voolikuga ja kirusin samamoodi seda latipoolset kinnitust. :) No krt, tunned, et kuskil seal on auk, aga no ei hakka keere haakuma... :) Lihtsam vist järgmine kord pidurivõim maha võtta. Kui huvi, siis mul on hetkel üks korralik voolik üle.


c4 voolik vist ei sobi b4-le, latipoolne ots teine, aga mul juba kokkulepitud ühega, saan vooliku, kui aga selle vahetus ka ei aita, siis ma enam ei tea:(
Mida sa aga nende kõllide mitte järgitulemisega mõtled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.09.11 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Mida sa aga nende kõllide mitte järgitulemisega mõtled?

See oli CAN-põhise Concert CD eripära, Deltaga pole ka vanemas autos probleeme.

BTW, otsisin omal ajal ise ka seda Gamma CD-d taga. :) Seda uuemat varianti pole kunagi isegi näinud, vanem oli vist kunagi ühe kiireaudi auto sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 04.09.11 21:06 Tsiteeri


Maitset sul on, kenasti originaali tehtud.. Nüüd ootad talve ja hakkad seda nautima? :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 04.09.11 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Maitset sul on, kenasti originaali tehtud.. Nüüd ootad talve ja hakkad seda nautima? :D

Pigem usaldan audi disainerite maitset, aga talv võib tulla küll, mitte et ma seda ka eelmisel ja üleeelmisel korral poleks nautinud:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.09.11 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Mul pole sulle pilti anda aga autopoodides (fixus, automaailm) on müüa selliseid mitte päris teibi sarnaseid aga rohkem plastilisi krõpse, paned ühed küljed nelja nurka boxil ja teised kuidagi vaiba külge üritad saada ning ongi probleem lahendatud. Viimased hoiavad nii hästi, et kui hüppeid hakkad autoga tegema ei tule nad siis ka lahti, proovinud pole aga välimus on nendel küll selline, et "Made for WRC".


Tänan idee eest, teostasin aga natuke teiste vahenditega, nimelt leidus kodus sääsevõrkude paigaldamisest alles jäänud nn takjateipi, kleepisin praktiliselt kogu boxi põhja sellega üle ja seisab põrandavaiba peal kenasti paigal. Natuke panin ka tööriista kohvrile, siis seegi ei libise mööda pagassi enam ringi:cool:

Muidu vahepeal natuke nokitsetud ka: kliima plokile sai tehtud standard protseduur, sest mõni nupp vajas liigset pressimist toimimiseks, seega puhastasin piiritusega lülitite mehhanismi ja jootsin ka siis juba pistiku üle! Lahti sai kuogitud ka kindalaegas ja avamismehhanismis üks kaotsiläinud jupp asendatud käepäraste vahenditega, nüüd toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.09.11 12:49 Tsiteeri


Reedel sai ikkagi selle nn diffripauguga kontrollis käidud, ei ole asi nii vaikne, kui tahaks:( Ringtee tänava Carstop siis sai väljavalituks. Nende sõnul on ühtteist väikese lõtkuga, aga ainuke, mis põmpsu võiks tekitada on see tagumine diffri padi. Tundus mullegi, et võrreldes varem küljes olnuga on uus padi palju pehmem, võibolla ma ka paigaldasin mingi vale suunaga, ma ei tea, aga vedel see on. Ostsin siis täna golf 1 mootoripadja, see tundub esialgu samade mõõtudega, ainult palju jäigem ja massiivsema kummiosaga, rohkem varasema küljesolnuga sarnasem. Eks annan tulemustest teada siiagi!
Kui aga asi ei lahene, siis äkki keegi teab Tartus quattrole kompetentset kohta, mulle tundub ikkagi, et (ka) kardaanipukk on läbi, aga siiani käidud kohad lihtsalt ei oska tuvastada viga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 13.09.11 08:27 Tsiteeri


Eile sai viimaks kõrvaldatud ka roolivõimu häälekuse probleem, vahetasin kõrgsurve vooliku välja ning praktiliselt kohe peale käivitamist oli asi töökorras ja vaikne. Oleks kohe teadnud poleks mingi pumba vahetusega möllanudki (jumal tänatud, et ma uut pumpa ei jõudnud osta). Kusjuures töötaval ja mittetöötaval voolikul puhudes või muud moodi ei olnud mingit vahet, külge pannes üks töötab ja teine ei tööta õigesti!
Igatahes olen nüüd väga:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 45.7% - SQL: 54.3%]