Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  21
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2.6 - 1995 - lkallas GARAGE SALE! (Vastuseid: 503 | Vaatamisi: 210825)
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 20.09.09 14:42 Tsiteeri
Audi Coupe 2.6 - 1995 - lkallas GARAGE SALE!



Sai siis vana 2.0 85kw Audi B4 maha müüdud kasutajale B.A.

Meenutuseks veel paar pilti:

http://img294.imageshack.us/img294/8862/audi2x.th.jpg http://img14.imageshack.us/img14/8279/audi1f.th.jpg

Uueks masinaks sai siis järgnev LASERPUNANE isend:

Audi Coupé
04/1995
Manuaal (5-käiku)
2.6 V6 110kw
Läbisõit: 160 000km


Turva- ja ohutusvarustus
Roolivõimendi, kesklukustus, ABS pidurid, 2x turvapadi.

Mugavusvarustus
Kliimaautomaatik, 2x elektrilised akende tõstukid, elektrilised välispeeglid (soojendusega), 1x peeglid päikesesirmides (valgustusega).

Sisustus
Tekstiilpolster, taskud esiistmete seljatugedes, tagaistme seljatugi allaklapitav, nahkkattega rool (sportrool), nahkkattega käigukanginupp, käetugi taga, pagasiruumi matt.

Audio, video, kommunikatsioon
Stereo (originaal), 6 kõlarit.

Rehvid ja veljed
M+S suverehvid, valuveljed (15, Audi originaal)

Tuled
Udutuled (esimesed, tagumine), tulede korrektor.

Muu varustus
Suusakott, välistemperatuuri näidik, tagaklaasi soojendus, pagasikate, tagaklaasi puhasti.


Värv on hea kuid esineb mitmeid väikseid mõlke, mõnes kohas ka vähest roostet. Esistange on laksu saand - üks plast kinnitus katki ja üks alumise võre tükk on kadunud. Vin koodi järgi Eestis ei ole avariisid teinud.

Kapoti all paistis kõik korras kuid hommikul uurima hakates ilmnes nii mõndagi. Käivitamisel pöörded ujuvad, peale gaasi andmist kõikumine kaob. Omaniku sõnul on mootorit hooldatud kuid õhufiltrit vaadates pidin ümber kukkuma - jube si*ane. Salongiõhufilter paksult jura täis. Sai need siis vahetatud. Õlist ei saanud sotti - ei maitsenud hästi :D. Aku paistis ka kahtlase väärtusega. Aku alus ka roostes. Jahutusvedeliku tase pea miinimum ja vana. Ülejäänud asjad paistsid korras.

Salong on enam-vähem. Istmed vajavad puhastust kuna on heledat tooni, põhjamatt vajab vahetust, pedaalide juurde augud kulunud. Hunnik pirne on läbi(el. peeglite lüliti, lisanäidikute 1 pirn, kliimaplokil üks pool pime ja välistemperatuuri näidik ka pime). Juhipoolse akna juurest viliseb tuul kuskil, uks ei taha korralikult kinni minna ja ukselink on seestpoolt uimane - ei taha tagasi oma kohale vetruda. Tagumine aknalaud on ühest otsast katki. Pagasiruumis on tunda kerget kassikuse hõngu mmmmm.....
Ja kapoti avamise link töllerdab miskipärast imelikult.

Absoluutselt kõik veljed on kraabitud - ei tea kas Šveitsis(toodud sealt) ei osata äärekividest eemale hoida. Rehvid õnneks korras.

Veermik, jumalale tänu, ei kolise. Pidurikettad on hädised ja kergelt pidurdades vibrab.

Kindlasti on veel asju mis ei ole just kõige korralikumad.

Ah jaa...pagana aknapesuvedelik oli ka otsa saand :D

Mõned pildid ka(eelmise omaniku tehtud - ise pole jõudnud):

http://img6.imageshack.us/img6/732/coupe13.jpg

http://img824.imageshack.us/img824/5258/coupe23.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/7369/coupe3x.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 20.09.09 16:18 Tsiteeri


Paistab muidu väga kena kupee :)
Kahju jah, et nii palju pisi vigu, aga noh, eks nokitsemine käibki asja juurde :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 20.09.09 19:37 Tsiteeri


Sellise aasta kohta ole nokitsemist jah enamasti.
Armatuur on ilus :P


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
B.A
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.09
Asukoht: Hetkel Kängurumaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.09 19:55 Tsiteeri


Rääkides Sinu eelmisest masinast, siis tõesti, väga korras on masin. Ei oska millegi üle nuriseda. Aga palju edu ja paksu rahakotti uue autoga!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.09.09 20:02 Tsiteeri


Sellest kompotist on puudu 2.8 moto, vedav tagasild, istmesoojendused ja 4x el aknad, ning olekski minu naise unelmateauto valmis :D. Värv mulle meeldib ja kergelt kirsipunase pärla tooniga selline isend vaata, et istub isegi vähem, aga jah see läheb juba sellesse valdkonda - kellele tütar, kellele ema, kellele mõlemad ja annaks jumal, et ämma ei pakutaks :).

Kuna sa Tartu inimene, siis mina tahan seda looma täitsa oma silmaga näha, äkki saan ka mõned näpunäited anda kuidas selle neetud kapriisse 2.6'ga käituda :P. Omasin sellist isendit 2001 aastal, kohati ehk mõnevõrra rohkemate lisadega, aga noh see selleks ja nägin kurja vaeva, et see neetud mootor käima saada ja korda teha :P. Tol ajal sellele varuosade leidmine oli väääga F**king tülikas tegevus :(.

PS! Oi kuidas see värv karjub lausa valgete esisuundade järele :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 20.09.09 20:34 Tsiteeri


Muidugi püsikiiruse hoidja ja kompuuter ei teeks paha!

Eks ma proovin audiklubi üritustele ka kohale tulla, siis saavad teisedki masinat uurida aga praegu pole veel midagi erilist vaadata.

Valgetele suundadele olen isegi mõelnud aga praegu on prioriteet tehno ja siis bling-bling. ;)

kps vastupidiselt sinu naisele minu naine vihkab audisid sest ma olen nende fänn ja investeerin enamus raha just autosse. Kui mul oleks toyota mis ei võta kütust ja ei võta kogu mu aega ja raha siis oleks see naise lemmik auto :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.09.09 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
kps vastupidiselt sinu naisele minu naine vihkab audisid sest ma olen nende fänn ja investeerin enamus raha just autosse. Kui mul oleks toyota mis ei võta kütust ja ei võta kogu mu aega ja raha siis oleks see naise lemmik auto :P

Vaevalt sama vana või samas hinnaklassis uuem tojoboota sul raha alles jätab :D. Aga noh teatud mõttes on sul õigus - teenindusjärjekorras seisev tojoboota võtab tõesti vähem kütust :cool:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 21.09.09 00:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
PS! Oi kuidas see värv karjub lausa valgete esisuundade järele :cool:
Punane on Audil üks väheseid värve, kuhu just oranzhid suunad ülihästi istuvad.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 21.09.09 05:56 Tsiteeri


Teemaalgataja jutu peale ütleks , et asi ei tundu küll hull. Aasta on hea , sisu on kena , kliima ja uuematüübi S-i rool. Pole see 2.6 väga hädine midagi ja mis oluline , auto on nn. rikkumata välimusega. Edu auto korrashoiule!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 21.09.09 06:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audihunt
Teemaalgataja jutu peale ütleks , et asi ei tundu küll hull. Aasta on hea , sisu on kena , kliima ja uuematüübi S-i rool. Pole see 2.6 väga hädine midagi ja mis oluline , auto on nn. rikkumata välimusega. Edu auto korrashoiule!


Mulle meeldib kui asjad on väga korralikud, seega olen kriitiline ;)

Aga nüüd küsiks, et mis õli see mootor sööb? Enda vana 2.0 mootor sai 10w-40 poolsünti kas V6 tahab 5w-40 täissünti?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 21.09.09 06:09 Tsiteeri


Mina söödan enda V6-le juba kolmas õlivälp (10000 km) Valvoline Max Life 10w-40 poolsünti, kuna tootja sõnutsi peaks see oma lisandite tõttu just üle 100 000km läbinud mootoritele hea olema. Tõesti ,hiljuti võtsin klapikambri kaaned maha ja vastu vaatasid ilusad läikivad nukad. Tuli küll pisut reklaami moodi aga selline on minu kogemus. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 21.09.09 15:00 Tsiteeri


Väljast väga ilus sile, valged suunad võiksid minu meelest olla küll, mina piirduks ainult roostega detailide originaal tooniga värvimisega. Õlide, alarmi, pagassi kattega jpm saan aidata (kirjuta erasõnumisse).
Igal juhul jõudu ja jaksu nokitsemisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 21.09.09 18:31 Tsiteeri


Valgete suundade asemel pane pigem parem algumine võre tagasi:P

Hetkel näeb auto koos nende velgede ja kollaste suundadega ikka väga originaal välja, ära seda riku!
S-i rooli asemel kiidaks pigem viimase põlve sisu, koos kaardilugeja airbagiga, neid on märksa vähem liikvel kui S-i roole;)

Kompuutri, cruisi ja istmesoojenduste lisamine mingi eriline keemia pole, Cruisi paigaldamine ja tööleajamine ehk on kõikse keerulisem neist, kuid ei midagi hullu. Keerulisem on ehk sobivalt doonorilt kõik jupid kätte saada, kui need peale panna.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.09.09 21:01 Tsiteeri


Täna õhtul jäid juba kesklinnas linnapildis vahele. Kaugelt on suht ok :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vahur102
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Põltsamaa,Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 competition & A4 1.9 tdi

postitati 21.09.09 21:22 Tsiteeri


Päris kena teine,see audi punane on ikka ilus küll ja rool ja kliima ka.
Krt mul vist on see võre kuskil nv-l saan vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 23.09.09 05:31 Tsiteeri


Hakkasin eile uurima,et mis selle põhjamatiga saab. Vaatasin, et põhimõtteliselt sobib tavaline B4 põhjamatt ka sinna. Silma järgi olid kõik mõõdud samad. Coupe põhjamatti on raske saada kuskilt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 25.09.09 16:45 Tsiteeri


Tekkis selline mõte, et kuna plaanis taha pagasikattele kõlarid panna siis kas äkki on mõttekam uus pagasikate ehitada. Näiteks vineerplaadist mis omakorda katta kõlarikasti riidega. Kuna originaal pagasikate on kerge ja suhteliselt nõrk siis äkki on asjal mõtet?

Mõtteid? Ideid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 25.09.09 16:58 Tsiteeri


Arvad, et originaal kate jääb nõrgaks või tahad panna sinna päris suuri kõlle? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 25.09.09 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Tekkis selline mõte, et kuna plaanis taha pagasikattele kõlarid panna siis kas äkki on mõttekam uus pagasikate ehitada. Näiteks vineerplaadist mis omakorda katta kõlarikasti riidega. Kuna originaal pagasikate on kerge ja suhteliselt nõrk siis äkki on asjal mõtet?

Mõtteid? Ideid?


Möte on hea, kuna vineer oluliselt tugevam, kui originaal pressitud papp.
Kui kange vineeri plaanid panna?
10mm on suht öbluke, seega kas 12 vöi edasi, oleneb vöimalusest ja kui katmiseks läheb siis tee seda mölemalt poolt ikka, on endalgi ilusam vaadata, kui luugi püsti töstad ja eks annab ka helile mingid korrektuurid ehk.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 25.09.09 19:02 Tsiteeri


Vineeri paksust arvan jah, et alates 10mm -st. kuna võimendi kinnitub ka selle plaadi alla siis originaal pagasikate jääb nõrgaks - lõhub, vajub lohku võibolla.
Kinnitused tuleb välja mõelda, et ta üles-alla hüppama sõidu ajal ei hakkaks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 25.09.09 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Vineeri paksust arvan jah, et alates 10mm -st. kuna võimendi kinnitub ka selle plaadi alla siis originaal pagasikate jääb nõrgaks - lõhub, vajub lohku võibolla.
Kinnitused tuleb välja mõelda, et ta üles-alla hüppama sõidu ajal ei hakkaks.;)


Sellisel juhul soovitaks 12mm vineeri, kuid mis möttes üles-alla.?
Kui sinna elemendid lisad ja kaaluks ka veel vöimendi, siis pole tal eriti midagi seal karata - kui just trampliine kusagil ei harrasta:)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 11.11.09 16:17 Tsiteeri
Zimmermann



Sain nädalavahetusel kätte ka 4 Zimmermann puuritud piduriketast. Siinkohal tänud klubilisele ICE (AFTERMARKET) ja tema äripartnerile Asko Ant 'le, kes mulle need kettad ka kätte toimetas.

4 ketast kaaluvad kokku ca. 30 kg - pole paha :P

Ketaste parameetriteks on ees: 280 x 22mm ja taga: 245 x 10mm.
Eesmised on ventileeritud ja puuritud, taga on lihtsalt puuritud.

Paigaldamiseks läheb kevadel, kui on aega autot ehitama hakata. Veel tuleb Ferodo Premier klotsid.

Lisaks sain Forssist tellitud omale uus parempoolne stange võre hinnaga 436.-

Paljud on küsinud, et kas juhtumisi pole mulle eeskujuks klubiline ranz oma S2'ga. Tuleb tõdeda, et nii see natuke on jah, kuid seda väikeste erinevustega. Tavalist coupe'd S2 -ks juba ei tee.

Ja nüüd siis ka silmailuks pisut pildimaterjali ketastest:
Tagumised
http://img294.imageshack.us/img294/7410/zimtaga.jpg
Eesmised
http://img14.imageshack.us/img14/4777/zimees.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.09 18:03 Tsiteeri


Ilus coupe :)
Hoia seda kenakest :P
Oled mõelnud toonkile paigaldusele ka ?
Näeks väheke viisakam välja :)
Karly.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 21.11.09 22:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
Ilus coupe :)
Hoia seda kenakest :P
Oled mõelnud toonkile paigaldusele ka ?
Näeks väheke viisakam välja :)
Karly.


Tänud!

Toonkile tuleb kindlasti. Taha sooviks üsna tumedat ja võibolla ette ka midagi sellist, millega politsei kordusülevaatusele ei saada :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.09 22:42 Tsiteeri


Ma olen pikemat aega mõelnud ka et võiks omale ka ette midagi panna aga just siis saab olla vähemalt politsei pinksa pilguall :D
Võib-olla väikse %-ndi pärast ehk ei hakata väga nokkima.
Ahjaa ja ehk ei teeks ka paha kui liituksid ka selle saidiga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  21
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 54.4% - SQL: 45.6%]