Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 81933)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.06.11 11:50 Tsiteeri


Isegi survevooliku vahetamine toob kaasa tühimiku, mida välja süsteemist peksta on suhteliselt tülikas. Mingil juhul ei tohi masinat käima panna ja lihtsalt kohapeal käia lasta, peab kogu aeg ringi lappama. Õhumullikeste stabiliseerumist täheldasin ise mingi paar päeva tagantjärgi. Kolmandal päeval hakkas pump taas normaalselt tööle nii et... BTW, kergelt iniseb ka tutikas pump juba õige töörezhiimi saavutades, vahe on lihtsalt selles, kas kuulata seda kapoti all, kapott kinni või salongist. Kui tunned märgatavat vahet madalatel pööretel rooli võimendamises, siis ega sa just väga värsket pumpa ei saanud, mis ei tähenda loomulikult, et see pump läbi on. Kui ~1000rpm juures on võimendus maksimaalne, mis üldse võimalik siis sõida rahus. Kui ka siis pole miskit ja kohapeal lapates pead 2000rpm juures pööret hoidma, et keerata jõuaks siis vii kohe see pump tagasi!

Muide, autoeksperdis pakutakse vahetuspumpasid (vana neile, uus vastu) suhteliselt mõistliku hinnaga. Ma ei vaata isegi unes enam kasutatud roolivõimu pumpade poole ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.06.11 12:06 Tsiteeri


http://www.acar.ee pakub samamoodi hea hinnaga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.06.11 14:15 Tsiteeri


Võimenduses probleemi ei ole, saab hakkama ka madalatel pööretel, asemele sai 100bar asemel 120bar-ne pump, kuivõrd Gefi arvas, et kasutatud pumba puhul ongi seal vast 100bar ringis alles, siis see ei tohiks mulle probleeme põhjustada, ma pole peale poole tunnise proovisõidu rohkem liikunud sellega, eks järgmine nädal vast läheb aktiivsesse kasutusse masin, siis vaatab ja otsustab nädala lõpuks, mis sellest kasutatud pumbast saab! Selle uue pumba ostmisega ongi aga nii, et äkki ikka ei ole asi pumbas, siis vaheta seda A varuosa mingi B vastu välja ja ikka asi korda ei saa, see ka ju mõtetu!
Mul just kogemus käes teise autoga väntvõlli asendianduriga, kus diagnoositi anduri viga, vahetasin B osa vastu ise ära, aga varsti tuli viga jälle tagasi, siis diagnoositi jälle selle sama anduri viga, mulle tundus kahtlane ja lasin neil hoopis pistiku üle vaadata ja korrastada, seda nad ka tegid, siiani (ca 2 nädalat) on asi vigadeta töötanud, ilmselt oli viga selles pistikus algusest peale, kes aga maksab mulle kinni selle 2tuh krooni vale diagnostikat ja uue anduri? Õnneks ei saanud vana originaal andurit sealt kätte ja jäi lahti ühendatud otstega lihtsalt rippu sinna, muidu oleksin selle ka ära visanud:mad: Vot selles tundub olevat põhiprobleem praeguses autoremondi maailmas, see ei olnud kaugeltki esimene kord, kui ei suudeta viga tuvastada ja ei viitsita mõelda, lihtsalt hakatakse huupi juppe vahetama!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 27.06.11 18:31 Tsiteeri


Täna sai Gefist ostetud pumba asemele üks vana roolivõimupump, mis kindlasti peab töötama, aga ikka undab, kui rooli keerata. Võimendus töötab kõikidel pööretel kenasti, latt ei loksu, ei leki, aga pump karjub:( llmselgelt viga kuskil mujal, mitte pumbas, aga kus? Kas kuskil voolikus on mingi klapp, mis võib sellise efekti tekitada? Selge see, et nüüd lähen spetsialisti juurde:P
Igatahes auto sai ka selle pisikese puuduva audi märgi tiiva külge ja ka mitmikkiilrihma pinguti rullik sai vahetatud, jäi vaikseks küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.06.11 08:29 Tsiteeri


Kas keegi teab, kas coupe põhjakate on eriline või sobib ka tava b4 oma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 29.06.11 09:53 Tsiteeri


Coupel on erinev. B osana ei saa niipalju kui ma tean. Uuri sellisest kohast nagu ravolar.ee, seal on kupeedele millel radika all see tala pakkuda häid katteid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.06.11 17:21 Tsiteeri


Täna sai auto endale uue esiklaasi, paigaldati Limitexis. Paigaldaja sõnul oli vana klaas ees praktiliselt lahti olnud:)
Roolivõimendil sai siis ühe spetsialisti soovitusel ära puhastatud paak ja selles olev filter, sisse läks ka peale seda protsessi ca 1l uut õli, asi on nüüd praktiliselt täiesti vaikne, aga mitte täiesti. Ära soovitati vahetada ka voolik pumbast latini, seal pidavat mingi klapp olema, kuna mul selline kasutatud varuosa vedeleb, siis tuleks mingi hetk proovida, kas on kasu.
Gefist ostetud pumba viisin sinna tagasi ja kuivõrd mul pumbas probleemi polnud, seega mul ka selle pumbaga pole midagi peale hakata, siis tegime diili, kus valisin sealt romulast endale vajalikke asju (üks mootoriplastik, tungraud, veljevõti, varuratas, b4-ja põhjakate), kui põhjakate väga vale kujuga on, siis on mul üks tuttav, kellele selle maha ärin:)
Järgmiseks siis plaanis ühe tagumise sadulaga tegeleda, seejärel veermiku kontrolli!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 30.06.11 18:23 Tsiteeri


Paigaldasid A-osa klaasi? Enda kupeel ka eelmise omaniku poolt see töö tehtud, hea on küll täkside ja kriimudeta puhas esiklaas.
Edu ja jaksu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.06.11 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Paigaldasid A-osa klaasi? Enda kupeel ka eelmise omaniku poolt see töö tehtud, hea on küll täkside ja kriimudeta puhas esiklaas.
Edu ja jaksu!


Ehheei, ma ei kujuta ettegi, mis see a-osa maksab, mul läks koos vahetusega sõbra hind 112 eur:) Aga hea on muidugi, kuigi ega mul eelmine ka vana ei olnud, lihtsalt mingi ebaõnnelik kivi otse äärde vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 30.06.11 18:41 Tsiteeri


Ega jah õnneks või kahjuks ma ka täpset hinda tea...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 04.07.11 06:23 Tsiteeri


Leidsin ukse seest ka selle juhipoolse puuduva luku, üks lukuraami kõrv oli katki, seetõttu oli ka ära kukkunud, vahetasin raami välja ning keerasin luku külge, nüüd kenasti kõik toimib ka juhi poolt:)
Tagumine pidurisadul sai uued tihendid, kuivõrd käsipidurihoob ei olnud enam liikumisaldis:P Lihtne see ei olnud, eriti see splindi tagasipanek, aga hakkama ma sain ja käega katsudes kolb liikus, kui käsipidurihooba keerasin, alla pannes aga keerasin selleks, et käsipiduritrossi külge saada, käsipidurihoova piiraja eest ära ning tundub, et miskit sadula sees jäi lõpuks ikkagi halba asendise, sest sealt poolt käsipidur ikka ei võta, samas tross nagu liigub, kui millalgi aega, siis uurin edasi.

Tundub, et ka quattro tüüpviga- kardaani puks- vajab vahetust:( Käike sujuvalt sisse saada on raske, eriti sooja ilmaga ning tugeva kiirendusega, eriti kurvis on tagant kuulda sellist kummist põmpsumist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.07.11 08:05 Tsiteeri


Peeglireguleerimise nupustik, kliimadisplei, quattro skelett, tagumised numbrituled jms sai uued (töötavad) pirnid, mingi hetk siis veel armatuur vaja eest võtta ja sealsed ka asendada!

Võrdlesin siin erinevaid pilte ja kas ongi nii, et quattro embleem salongis kõrvalistuja pool puudub kahe airbagiga masinatel?

Viimase paagitäie keskmine kütusekulu 9-9,5 L/100km, palju maanteed ka sees, aga samas jälle kliima ka pea koguaeg sees, ma arvan, et täitsa normaalne:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 08.07.11 12:25 Tsiteeri


Kas diffri skeleti pirni vahetus oli nokitsemine või ei olnud midagi rasket? Endal vaja sama asi ette võtta :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.07.11 13:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kas diffri skeleti pirni vahetus oli nokitsemine või ei olnud midagi rasket? Endal vaja sama asi ette võtta :P


Täiesti lapsemäng:P Hetk pusimist on selle teise skeleti pirni kättesaamisega, kui lahti võtad siis näed miks ja milleks see seal üldse on!

Käisin just veermiku kontrollis ja tuli välja, et seda põmpsu käiguvahetusel põhjustavad tagumise diffri padjad, kaks tk on odavad, üks aga kallis:( Läbi oli veel ka üks esimene amort ja mitmete sarniiride kummid pragulised, sarniirid ise ok, aga just see kaitsekumm, need pidid ka eraldi vahetatavad olema:) Saab siis varsti jälle näpud õliseks teha:cool:
Õli lekkis ka, nii nagu ma arvasin, sellest õlijahutusradikast, selle tihendi vahetan koos järgmise õlivahetusega siis ära, muidu ikka ajapikku tilgutab mul kodu eest teekivi ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.07.11 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ain25
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Lisaks näitab pildilt, et quattrol on kahe kolviga support ees.



Ei ole ainult Quattrol 2-he kolviga suport ees.
On ka pooleveolistel.
Nimelt oman ühte isendit.Audi Coupe 2.3 Doch 20v 123kw.1990a.nov.(4-jane automaat)
Ega S2-hest palju ei erine,kui siis niipalju,et pole turbot ja 4wd.
Muus osas on kõik sama ja identne,see minu arvamus:D
Alati võib keegi parandada,kui eksisin:D


Minu autol siis ühe kolviga supportid ees!
Kuuma ilmaga andis ühel päeval õli tuli endast märku, seda just kõrgematel pööretel ja õli rõhul alates ca 4 bar, isal sama mootoriga masinal käitub õlirõhu kell sama moodi nagu minul sooja ja külma mootoriga, tuld tal ei näita, mitte mingeid anomaaliaid ka ei ole mootori töös, õlitase oli/on normis ja nüüd nädalajagu probleem ka kadunud. Kas on miskit teine andur alates 4bar piirkonnas, mis segast pani?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.07.11 19:17 Tsiteeri


Midagi pole väga välimuses muutunud, need suured läikivad summutiotsad läksid kõrge kaarega vanametalli hunnikusse jms on muutunud, mõni uuem pilt ka siis:P

http://static2.album.ee/files/1016/43/large_25410915_6Q0g.jpg

http://static2.album.ee/files/1016/43/large_25410781_KTzA.jpg

http://static2.album.ee/files/1016/42/large_25410637_SP1S.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.07.11 10:37 Tsiteeri


Paar viimast päeva on küllaltki tegusad olnud, aega pole küll autole palju pühendanud, aga kui ükski asi "näkku ei hakka panema", siis lähevad tööd kiirelt!
Vahetatud said tagumise diffri eesmised padjad, sai proovitud, põmpsu nagu ei käi enam, iseenesest on olemas ka tagumine padi (pidi minema b2 quattro oma, maksis 5 eur, 160 eur b3 asemel:)), aga hetkel tundub, et seda pole mõtet vahetada.
Samuti sai tehtud mootoriõlivahetus koos õlifiltri ja õlijahuti tihendi vahetusega, aeg näitab, kas sai pidama. Kusjuures jahutusvedelik tuli ikka täiesti kindlasti välja lasta selle tihendi vahetuseks (kuigi foorumis oli eelnevalt erinevaid jutte). Vahetatud sai ka mootori õhufilter ning veelkord ca 1L jagu roolivõimu õli.
Vahetatud said ka kõik näidikuteploki (põhi)pirnid 6tk 1,2W ning selle töö kohta on ka siin foorumis olnud erinevaid arvamusi, siinkohal sain mina hakkama väga lihtsalt, rooli ei pidanud maha võtma ja asi käis kiirelt.
Pidureid uurides sai ka selgeks, et vaja on teostada tagumiste ketaste vahetus, läksid ka uued klotsid siis muidugi, nüüd piduripedaal täiesti värinavaba igas asendis:)
Paigaldatud said ka uued sellele masinale toodetud kummimatid, kenasti nupsudega kinni ja puha.
Käsipiduriga sai ka veel tegeldud, selgus, et sadul töötab kenasti, aga tross liiga pingul ja liigutab sadula hoova enne piirajasse, kui see oluliselt midagi kolviga teha jõuab. Ilmselt oli eelmine omanik seda pingutanud, kui käsipidur ei võtnud, kuigi tegelikult oli ju hoopis probleem siis sadulas. Siit ka küsimus, kus saab sellel masinal seda trossi reguleerida?

EDIT: võtmesse sai ka uus pirn ja patarei, nüüd sealne väike taskulamp töötab:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 26.07.11 13:34 Tsiteeri


Kui sa mõtled käsipiduritrossi reguleerimist, siis seda saab teha põhja alt, kui võtad ära kekmise tunneli kattepleki.
Ning sealt saab mutriga neid pingutada, muidugi sul seal gardaan ees ja värki...igatahes mul on nii. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 26.07.11 13:34 Tsiteeri


C4 oli vähemalt sama asi mis joonisel nr15 ja seda sai reguleerida.
Ligi saab altpoolt kardaani kohalt.

http://www.vagcat.com/p/B141/711500.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.07.11 14:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kulufield
C4 oli vähemalt sama asi mis joonisel nr15 ja seda sai reguleerida.
Ligi saab altpoolt kardaani kohalt.

http://www.vagcat.com/p/B141/711500.png


OK, eks ma siis uurin. Tänan kulufield ka lisakellade eemaldamise juhiste eest, demontaa˛ toimus tõrgeteta ning nüüd on seal ka kõik pirnid terved. Ka tuhatoosi juurde läksid juhtmed, leidsin ka sealt läbipõlenud pirni, sai seegi uus, nüüd peaks salongipirnidega kõik olema, v.a kindalaegas, mida pole siiani avada suutnud:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.07.11 19:40 Tsiteeri


Täna sai ka tunnike-kaks masinaga tegeldud ja tavalise b4-ja põhjakaitse alla sobitatud, sobis kenasti, tagaotsa ja logarite kinnitused samad, aga ees jäi mõlemasse äärde väikesed augud, ju on tavaline b4 stange sealt laiem, kokkuvõttes väga vahet pole.
Vahetatud sai ka see tagadifferentsiaali tagumine padi, algselt 160 eur maksma pidanud varuosa asemel sai kasutaja kiku soovitusel ostetud hoopis b2q oma 5eur eest, läbimõõt ja paksus sobisid, aga esialgu tundus, et kui vanal oli poldiauk keskel, siis uuel natuke nihutatud, äkki oli vana lihtsalt väsinud ja keskele vajunud või mis iganes, mina panin selle siis niipidi, et koormuse all oli polt keskel, tundus lihtsalt loogiline nii, proovisõit tõestas, et ma ei eksinud (kuigi erilist põmpsu ei käinud ka peale eesmiste patjade vahetust enam):)
Varsti saan kätte tagumise aknalaua ja ette quattro märgi, siis on veel lähiajal plaanis summuti vaiksemaks saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 31.07.11 23:02 Tsiteeri


See on hea, kui suutsin nõuandega su rahakoti paksemaks jätta. Aga põhjakaitse suhtes on tõesti b4 tavaline põhjakaitse coupe all nurkadest nn mitte kaitsev, kuna stange alumine joon jookseb b4'l rohkem sisse.
Ostsid kasutatud või uue põhjakaitsme?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.08.11 06:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
See on hea, kui suutsin nõuandega su rahakoti paksemaks jätta. Aga põhjakaitse suhtes on tõesti b4 tavaline põhjakaitse coupe all nurkadest nn mitte kaitsev, kuna stange alumine joon jookseb b4'l rohkem sisse.
Ostsid kasutatud või uue põhjakaitsme?


Gefi romulas RV pumba eest vahetasin ja teiste asjade seas võtsin ka põhjakatte, seega siis kasutatud, aga pesin puhtaks ja nagu uus, ka kinnitused kõik õiged!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.08.11 10:29 Tsiteeri


See on vist haigus- audism- aga vahepeal olin kolme audi omanik, huvitav, et naine sellistele asjadele oma nõusoleku annab, ta vist ka minult selle haiguse saanud:) Üritan talle järgmiseks autoks lexus GS300 "müüa", aga tema tahab ikka c6 a6-t, diagnoos: audism:P

http://static2.album.ee/files/1021/33/large_25533279_2A75.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.08.11 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6

Samuti sai tehtud mootoriõlivahetus koos õlifiltri ja õlijahuti tihendi vahetusega, aeg näitab, kas sai pidama.
Kusjuures jahutusvedelik tuli ikka täiesti kindlasti välja lasta selle tihendi vahetuseks (kuigi foorumis oli eelnevalt erinevaid jutte).


Huvitav siiski, et miks kindlasti tuli jah.vedelik välja lasta?
Samuti ABC-l ölijahuti tihendit vahetanud ja paari ölifiltri vahetamise juures ka kontrollinud jahutikopsiku ja mootoriploki vahelist tihendit ilma, et pidanuks jah.vedelikku välja laskma.
Kui osad väidavad, et jahuti ei tule üle "poldi", sest voolikud ei vöimalda, siis mina nt.eemaldasin tolle jahutit läbiva poldi, kuhu viimasena keeratakse ölifilter otsa.
Kui jah.vedelik tuleb just nimelt voolikute pärast välja lasta, on jutt muidugi koheselt teine, sellele vastu ei vaidle.

Audism on muidugi tore haigus! ;)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 7.3% - SQL: 92.7%]