Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  20  21  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 81932)
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 14.07.13 22:25 Tsiteeri


See on jah huvitav, et tehasest juba püstak nn sport varjant, avandil mis tükkideks tegin oli sama teema.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.07.13 06:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
See on jah huvitav, et tehasest juba püstak nn sport varjant, avandil mis tükkideks tegin oli sama teema.

OK, seega siis täiesti võimalik selline olukord, huvitav, mis amorte sinna keegi teine pannud on neisse püstakutesse, vaevalt, et kõik 300eur raatsivad sellele kulutada:cool: Ahjaa, algselt oli mingi SACHS, need mul ka alles, aga ma ei saanudki poest aru, miks neid tellida ei saa otse sama koodi järgi.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 15.07.13 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
See on jah huvitav, et tehasest juba püstak nn sport varjant, avandil mis tükkideks tegin oli sama teema.

OK, seega siis täiesti võimalik selline olukord, huvitav, mis amorte sinna keegi teine pannud on neisse püstakutesse, vaevalt, et kõik 300eur raatsivad sellele kulutada:cool: Ahjaa, algselt oli mingi SACHS, need mul ka alles, aga ma ei saanudki poest aru, miks neid tellida ei saa otse sama koodi järgi.


DAS Audi öeldakse selle peale, kui igasugune loogika kaob siis nendel alles algab. :D


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.07.13 21:22 Tsiteeri


Kardaan sai täna vahetatud, külge läks teisele kardaanile ka uus vahepukk, sest ega terve originaal pukiga leida vist ei ole:) Hetkel vaikus, loodan, et nii jääbki, eks aeg näitab, ma ei julge enam midagi loota, sõidan nagu mingi haige, hambad ristis, kui linnakiirus tuleb, et noh, millal siis jälle vilistama hakkab:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 23.08.13 09:18 Tsiteeri


Tundub,et veel sõidab!
Jäid mulle hommikul oma noobli coupega Elvas vahele:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.08.13 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Tundub,et veel sõidab!
Jäid mulle hommikul oma noobli coupega Elvas vahele:D

Sõidab ikka jah, natuke hiljaks jäin, aga suve ajal ju mõnus hommikul magada:) Sind ma vist aga ei näinud paraku.
Isegi natuke sai vahepeal tehtud, nimelt maki häälenupp ei olnud enam eriti sujuv, siis sai kogu tagumine osa teise vastu välja vahetatud, see mängib üldse nagu natuke paremini, eesmised kõlarid ei hakka ka väga valjult kuulates läbi lööma, ju on signaal kvaliteetsem, kondekad rohkem täis veel vms. Puki hääl on ka sisuliselt kadunud, midagi ma nagu kuuleks vahel hästi vaikselt, aga kust see tuleb, enam ei oska öelda, midagi tuleb ka rehvidest, aga kui see asi nii jääb, siis on see tulemus väga hea. Igasugu lõtke ja asju on nagu IMO liiga palju, kuid igapäevane võrdluseks olev teine masin on lihtsalt nii teisest mastist (ka läbisõit 50tuh vs 300tuh annab oma erinevuse vast), et rikub selle taju ära:D
Varsti peab hakkama naastrehvi otsima, tahaks sama mõõtu, mis suvekad, ehk siis 205/50 R17, aga see vähem levinud kui 225/45, kuid 225 vist jääb 6,5" velje peal liiga üle ääre?
Kütusekulu on olnud viimase viie-kuue paagi keskmine 9,0, enamus siis maantee, aga ca 20% linna ka, enamasti kliima väljas ja sõidustiil (vähemalt maanteel) rahulik.
Praeguseks kõik, eks sügisel ja talvel tegutsen vast rohkem, hetkel palju muid asju käsil, mis aega ja raha nõuavad.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 23.08.13 10:28 Tsiteeri


Ma ei olnud seekord audiga:P Valge Mersu sprinter,andsin teile teed. Keerasid igatahes Puhja poole,no põhimõtteliselt selle viadukti poole,kust alt jookseb Valga-Tartu...mnt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.08.13 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Ma ei olnud seekord audiga:P Valge Mersu sprinter,andsin teile teed. Keerasid igatahes Puhja poole,no põhimõtteliselt selle viadukti poole,kust alt jookseb Valga-Tartu...mnt

Jajaa, nüüd tuleb meelde küll, liigun sealt 99% juhtudest Tartu poole.

EDIT: Kuna talv on tulekul ja coupe quattrote valik turul on liiga tagasihoidlik, siis muutsin olukorda natuke, kuulutus ainult Motorsis, mingit kindlat plaani pole, meeldima on hakanud mõni s2, mõni a3tq vms väike ja šikk sisalik:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.09.13 13:35 Tsiteeri


Oli tore, oli masinaehituse alal hariv, aga see aeg sai läbi, masin nüüd uue omaniku käes ja usun, et ta ei pea pettuma! Järgmine masin tuleb ka audi, ilmselt uuem, eks lähiajal selgub. Teema võib liigutada endiste sekka!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 10.09.13 13:41 Tsiteeri


Kui saladus pole, siis kas läks ära selle hinnaga millega ka müügis oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.09.13 14:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Kui saladus pole, siis kas läks ära selle hinnaga millega ka müügis oli?

No ikka lasin natuke tingida ka:) Ma mõtlesin, et nagunii kohe varsti peab talvekad muretsema ja sellele 400-500eur kulutama, mis aga auto hinda ei tõsta müües, seega oleks mõtekas enne ära müüa.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 10.09.13 15:28 Tsiteeri


Mul on tunne, et lähen sama teed aga kas ka soovitud hinnaga nii lihtsalt lahti saan kui sina. :D
Järgmisena siis S2? Või aitab vanematest b kerega masinatest?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.09.13 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Mul on tunne, et lähen sama teed aga kas ka soovitud hinnaga nii lihtsalt lahti saan kui sina. :D
Järgmisena siis S2? Või aitab vanematest b kerega masinatest?

Asemele tuleb kuskilt 2000 alguse audi, võibolla prooviks isegi diisli ära, eks näis mida korralikku ja meeldivat leiab. Hinnas lasin siiski ca 10% alla, seega päris soovitud hinda ei saanud. Kui aus olla, siis ikka kahju on masinast, aga sellise otsuse ma tegin.
BTW, viimasel hetkel tuli meelde AC numbrialused küljest ära kruvida:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 10.09.13 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Mul on tunne, et lähen sama teed aga kas ka soovitud hinnaga nii lihtsalt lahti saan kui sina. :D
Järgmisena siis S2? Või aitab vanematest b kerega masinatest?

Asemele tuleb kuskilt 2000 alguse audi, võibolla prooviks isegi diisli ära, eks näis mida korralikku ja meeldivat leiab. Hinnas lasin siiski ca 10% alla, seega päris soovitud hinda ei saanud. Kui aus olla, siis ikka kahju on masinast, aga sellise otsuse ma tegin.
BTW, viimasel hetkel tuli meelde AC numbrialused küljest ära kruvida:P

Öeldakse, et õige aeg autot müüa ongi siis, kui veel kahju on. ;)

2000ndate alguse diisliga läheb vist küll keeruliseks. Selles mõttes, et seda V6-t ju väga ei taha (ega ju?) samas R4 väriseb ja müriseb, tihti lisadevaesed ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.09.13 16:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Öeldakse, et õige aeg autot müüa ongi siis, kui veel kahju on. ;)

2000ndate alguse diisliga läheb vist küll keeruliseks. Selles mõttes, et seda V6-t ju väga ei taha (ega ju?) samas R4 väriseb ja müriseb, tihti lisadevaesed ka.

Kui võtab vähe kütust, neelan selle värisemise ja mürisemise isegi alla (kui tahan vibratsioonita sõita, võtan teise auto), v6 diislit jah ei võta, eelarve ilmselt sinna 5,5tuh kanti. Mingi imelik mõte on isegi 2003 ja edasi a3 3-ukseline, kuidagi jubedalt meeldib mulle see kere, kuigi seda ei leia vast quattrot, seega peaks leppima esiveoga, mis pole ka mõeldamatu, samas b6 a4 oleks praktilisem, aga selline on juba olnud, ühesõnaga proovin ühtteist ja vaatan, mis meeldima hakkab.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Volts123
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.14
Asukoht: enamasti Espoo(Soome) aga ka Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 c5

postitati 02.03.14 09:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Oli tore, oli masinaehituse alal hariv, aga see aeg sai läbi, masin nüüd uue omaniku käes ja usun, et ta ei pea pettuma! Järgmine masin tuleb ka audi, ilmselt uuem, eks lähiajal selgub. Teema võib liigutada endiste sekka!


Tere kõigile.

Nüüd siis see coupe minu käes. ls 312tkm.
Mõni viga ikka juures;) ...
Pöörded peal(2-3000)nii tühikäigul kui ka sõites veab ise edasi. Käisin Pärnu Audis kontrollis...üeldi,et seguklapi asendi andur vigane(ei anna õiget signaali) ja uus Rootsi laos olemas...180euri. Tühja kahh,lasin ära tellida,eks näis.

Ja siis kergel kiirendamisel käib(tundub,et kuskilt tagant)päris korralik kolks läbi ja käigukang liigub ka ette/taha. Oskab keegi üelda milles asi võib olla? Mida peaks kontrollima?

Mina Tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  20  21  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 37.9% - SQL: 62.1%]