Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127620)
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 15.02.10 15:29 Tsiteeri


Kas ma olen ainuke või on kellelgi veel kuupäev kogu aeg 26.12.2008. Ainult kellaaeg muutub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.10 15:49 Tsiteeri


Kui registreerimisel kirjutada Kuupäeva formaat (mm/dd/yyyy, dd.mm.yy vms): lahtrisse 26.12.2008, mida enamat siis ikka loota.
Need võimalikud formaadid näidetena ei ole seal sulgudes niisama, nüüd äkki saad aru mida täpsemalt sinna lahtrisse oli vaja kirjutada?
Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Kas ma olen ainuke või on kellelgi veel kuupäev kogu aeg 26.12.2008. Ainult kellaaeg muutub.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 15.02.10 15:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kui registreerimisel kirjutada Kuupäeva formaat (mm/dd/yyyy, dd.mm.yy vms): lahtrisse 26.12.2008, mida enamat siis ikka loota.
Need võimalikud formaadid näidetena ei ole seal sulgudes niisama, nüüd äkki saad aru mida täpsemalt sinna lahtrisse oli vaja kirjutada?
Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Kas ma olen ainuke või on kellelgi veel kuupäev kogu aeg 26.12.2008. Ainult kellaaeg muutub.

Jah, sain aru. Nüüd korras. Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.02.10 16:10 Tsiteeri


Kas sa, magiorav, oled apple.spot.ee foorumis sama nimega? Kui jah, siis ma väga ei imestagi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 15.02.10 18:20 Tsiteeri


Kirjutan siia esimest korda ja tunnistan ausalt üles, ei lugenud kogu teemat algusest peale läbi. Võib-olla mingis postis juba samalaadne teema tõstatatud.
Ettepanek selline, et otsingus võiks olla võimalik valida "Varuosade" teema all kas "ost" või "müük". Ehk siis kui ma sisestan "Otsingusse" sõna "kellad" siis foorumi valiku kastis võiks olla võimalus valida "Turg->Varuosad->Müük või Ost. Kui valin "Müük" siis kuvatakse müügikuulutused ja kui "Ost" siis ostu kuulutused ning kui valida lihtsalt "varuosad" siis kuvatakse mõlemad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kella4
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.10 18:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Kirjutan siia esimest korda ja tunnistan ausalt üles, ei lugenud kogu teemat algusest peale läbi. Võib-olla mingis postis juba samalaadne teema tõstatatud.
Ettepanek selline, et otsingus võiks olla võimalik valida "Varuosade" teema all kas "ost" või "müük". Ehk siis kui ma sisestan "Otsingusse" sõna "kellad" siis foorumi valiku kastis võiks olla võimalus valida "Turg->Varuosad->Müük või Ost. Kui valin "Müük" siis kuvatakse müügikuulutused ja kui "Ost" siis ostu kuulutused ning kui valida lihtsalt "varuosad" siis kuvatakse mõlemad.


Olemas selline võimalus juu:). Suht peenikeses kirjas aga kui hästi vaadata siis leiab selle teema tabeli päisest, vasakus servas, kaldkirjas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 15.02.10 18:32 Tsiteeri


Oot oot. Mul küll ei ole.:o
1. Otsing
2. Otsitav sõna: kellad
3. Kasutajanimi: tühi
4. Foorumis: Tahaks panna Varuosad->Müük või Ost, aga mul küll sellist võimalust ei näita.
Näitab ainult siis kui minna otse teemasse "Varuosad".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kella4
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.10 18:56 Tsiteeri


Ajhaa, jäi silmade vahele, et otsingu kaudu varuosadele lähened, my bad. Minu poolest võiks näiteks kiirotsingu ära jätta ja see panna toimima nii, et otsib lahtiolevast alafoorumist. Nii saaks ka varuosade all sisestada kõigepealt ost/müük ja allesjäänud hulgast otsida "kellad".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sten6611
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8 B5

postitati 28.02.10 08:08 Tsiteeri


Tere,
küsimus miks ei näita vajutades "Postitused viimasest külastusest ", foorumi turuga seotud alateemade postitusi ?

Tänan vastamast
Sten


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.02.10 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sten6611
Tere,
küsimus miks ei näita vajutades "Postitused viimasest külastusest ", foorumi turuga seotud alateemade postitusi ?

Tänan vastamast
Sten

Sest selleks on päises eraldi "Kuulutused" link. Turu prioriteet on muust foorumist madalam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten6611
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8 B5

postitati 28.02.10 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Sten6611
Tere,
küsimus miks ei näita vajutades "Postitused viimasest külastusest ", foorumi turuga seotud alateemade postitusi ?

Tänan vastamast
Sten

Sest selleks on päises eraldi "Kuulutused" link. Turu prioriteet on muust foorumist madalam.


On jah, vabandust minu viga polegi sellist asja nagu tähele pannud seal !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinleet
huviline



Registreerunud 03.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.10 18:54 Tsiteeri


Tahan foorumis müüa S8 valuvelgesid ja tõesti ei ole aega 30 päeva oodata, mis saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 03.03.10 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinleet
Tahan foorumis müüa S8 valuvelgesid ja tõesti ei ole aega 30 päeva oodata, mis saab?


Saada kellegile klubilistest oma müügisoov ja see paneb kuulutuse üles. Sinu piltide, numbrite, meilide ja muu sellisega. Lihtne!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.03.10 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinleet
Tahan foorumis müüa S8 valuvelgesid ja tõesti ei ole aega 30 päeva oodata, mis saab?

Müüd Soovis, KB-s, auto24-s jne.

Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Saada kellegile klubilistest oma müügisoov ja see paneb kuulutuse üles. Sinu piltide, numbrite, meilide ja muu sellisega. Lihtne!

Selle avastamise korral jääb see vastutulelik kodanik ka ise kuulutuste ülespanemise õigusest ilma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinleet
huviline



Registreerunud 03.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.10 20:51 Tsiteeri


Minumeelest on see reegel pigem reegli kui sellise pärast, kui et oleks kasulik foorumi liikmetele.

Kui kardetakse tünga tegemist siis tehakse diilid käest kätte ja vaadatakse ennem ju kaup üle.

Vaevalt, et keegi viitsib spetsiaalselt eesti audiclub foorumisse müügiteemade alla mingit spämmi korraldama tulla, nii tähtis see foorum nüüd ka ei ole.

Oleks piirang 3 päeva, see oleks loogilisem veel, et kaitsta ma ei tea mille eest te siin üritate ma ei tea keda kaista aga 30 päeva, iga asi on selle ajaga ju ammu müüdud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.10 20:52 Tsiteeri


See reegel on sellepärast, et lihtsalt niisama siia ei registreeritaks, et mingit kola müüa.
Neid "surnud" kasutajaid ei ole vaja siia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 03.03.10 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Saada kellegile klubilistest oma müügisoov ja see paneb kuulutuse üles. Sinu piltide, numbrite, meilide ja muu sellisega. Lihtne!

Selle avastamise korral jääb see vastutulelik kodanik ka ise kuulutuste ülespanemise õigusest ilma.


Selliseid kuulutusi on turu alafoorumis ikka päris palju. Jälgin iga päev kuulutusi ja ikka jääb silma midagi, kus vahendatakse kellegi teise kuulutust. Kellel pole kontot siin, kellel pole postitamisõigust vms. Minu teada ei ole kellegil probleeme tulnud...

Ei pea kaugelt otsimagi: müük vahendusega.
Vabandan kui kellegile jama kaela tõmban:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinleet
huviline



Registreerunud 03.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.10 22:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
See reegel on sellepärast, et lihtsalt niisama siia ei registreeritaks, et mingit kola müüa.
Neid "surnud" kasutajaid ei ole vaja siia.

Ärge võtke seda nüüd norimisega aga kas sellest on rohkem kahju, kui kasu või vastupidi?
See, et paar kb andmefaile on serveris, ja 1 nimi fooruminimekirjas rohkem on ju köömes võrreldes võimalusega, et keegi foorumist saab endale hea diili.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.10 22:55 Tsiteeri


Neid "hea diili" pakkujaid on niigi terve maailm täis ja kõik nad on arvamusel, et nende pakutu on "parim diil" üldse. Kui sa veel aru ei ole saanud, siis selle foorumi näol ei ole tegemist mingi ostu/müügi portaaliga. Turg on peaasjalikult mõeldud klubiliste omavahelisteks tehinguteks, sina täna registreerinuna seda kindlasti ei ole. Rohkem mingit vingumist täna registreerunutelt siin reeglite üle näha ei taha, alternatiive oma velgede müümiseks on internetis piisavalt.
Tsitaat:
Algselt postitas: martinleet
Ärge võtke seda nüüd norimisega aga kas sellest on rohkem kahju, kui kasu või vastupidi?
See, et paar kb andmefaile on serveris, ja 1 nimi fooruminimekirjas rohkem on ju köömes võrreldes võimalusega, et keegi foorumist saab endale hea diili.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 03.03.10 23:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinleet
See, et paar kb andmefaile on serveris, ja 1 nimi fooruminimekirjas rohkem on ju köömes võrreldes võimalusega, et keegi foorumist saab endale hea diili.


Hetkel suutsin mina tuvastada registreerunute nimekirjast 1374 kasutajat, kes EI OLE teinud mitte ühtegi postitust.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.10 07:48 Tsiteeri


Lisame veel need ka, kes on teinud ühe postituse. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.10 08:17 Tsiteeri


Kuna siin juba kasutajate arvust juttu tuli, siis selle nädala alguses kustutasime pea 4900 kasutajanime. Kustutamisele läksid kasutajad kellel oli 0 postitust ja kes ei olnud vähemalt aasta aega foorumisse sisse loginud. Sellise aktsiooni eesmärk ei ole andmebaasi vähendada, pearõhk on uutele kasutajatele kasutajanimede vabastamine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 05.03.10 23:57 Tsiteeri


Minu meelest on see veel väga leebelt võetud, et ainult need kustutatud, kes pole aasta aega külastanud. Juba kuus kuud on tohhuijaa aeg, et kasutaja kustutada, kui pole sisse loginud (just need 0-3 postitusega kasutajad). Isegi, kui isik ei tee ühtegi teemat, vaid käib aeg ajalt lihtsalt sirvimas ja lugemas, siis on kuud kuud selline aeg kuhu sisse peaks ikka mõni külastus mahtuma.

Mulle isiklikult ei meeldi see, et "Minu postitused" alt ei ole võimalik omakorda sorteerida või eelisjärjekorras välja tuua konkreetselt minu poolt algatatud teemasid. Kuna uusi teemasid tuleb palju peale ja ka vanasid tõstetakse üles, siis on vaja pahatihti lehekülgede kaupa teemasid läbi kerida, et oma teemat üles leida. Seda enam, kui tegu on mingi vanema teemaga, mille täpset pealkirja ka ei mäleta, et otsingust leida.
Igatahes oleks mugavam ja kiirem oma probleemide juurde jõuda ja vaadata, kas vastuseid tulnud :).


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.03.10 05:21 Tsiteeri


Kaaku, selleks on ju olemas võimalus oma teema lemmikutesse lisada ja juhtpaneeli lemmikud endale favoriitidesse lisada browseris. Samuti saad sealt tellida endale maili kui teemasse on vastatud. 'Minu postitused' on ikka selle jaoks, kui tahad jälgidida teemasid, kus oled sõna võtnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 06.03.10 09:16 Tsiteeri


Ma ei tea kas minu koduse "wifi" kala, aga juba korduvalt hiljuti sesnud murettekitava probleemi ees. Nimelt privaatsönumitele vastates, vajutades klahvile " saada U2", suunab sönumikeskus oma peamenüüsse. Loomulikult tekib tunne nagu sönum oleks edastatud, aga vaadates kausta "saadetud", konkreetset sadetud kirja ei edastatud ning mujal kaustades ka ei kajastu see kiri. Kellegil veel sellist nalja olnud?:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.1% - SQL: 74.9%]