Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127623)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.03.10 09:35 Tsiteeri


Mitte kordagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.03.10 10:52 Tsiteeri


Minul juhtus järjekordse kuulutuse sisestamisel väike äpardus- nimelt "send" nuppu sõtkudes vaatas arvutiekraanilt vastu teade, et lubatud on kuni 5 kuulutust.
Pmst ei olekski probleemi kui oma kuulutuste haldamine/otsimine/leidmine oleks kuidagi natukenegi lihtsam. Muidugi ei peakski olema mingeid vanu kuulutusi... kuid vahel lihtsalt on.

Aga ettepanek oleks sihuke, et selline teade võiks ilmuda juba kuulutuse sisestamise alustamisel. Praegu on see umbes sama nõme kui vahetult 30 märgi taga võsas passiv miilits kes ootab, et ehk keegi ei ole jõudnud piisavalt kiiresti aeglustada.:D

Tean, et foorumi eesmärgiks ei ole olla mingisugune müügikeskkond ja müügiks/ostuks võib kasutada KB/soovi jne.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 06.03.10 11:23 Tsiteeri


Avades lingi- minu postitused, võiks olla samuti kuvatud postituste lehtede arv teema taga, et saaks asuda näiteks kohe viimasele lehele.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.03.10 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A4Audi
Avades lingi- minu postitused, võiks olla samuti kuvatud postituste lehtede arv teema taga, et saaks asuda näiteks kohe viimasele lehele.

Vajutades rea lõpus olevale pisikesele rohelisele ikoonile saad kohe viimase postituse juurde. Seda muide ka lihtsalt tänaste postituste all.

Jah, ka meil võiks olla HV-laadselt see sulgudes punane number teemas olevate uute postituste arvuga jms, aga see kõik nõuab lisaprogemist. AC ja HV foorumipõhjad on ka erinevad. Ühel ühed, teisel teised plussid. Ma pole näiteks üheski phpBB peal baseeruvas foorumis tänaste postituste linki kohanud. Sessioone hallatakse XMB-s arvutis oleva cookie põhiselt, phpBB-s serveripõhiselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 06.03.10 15:18 Tsiteeri


Muideks, kui Hv foorumit mainisid, hiire nool kui läheb teema peale, siis tuleb kohe esile esimese postituse sisu, ei pea kohe teemat lahti tegema, hea vidin. Hoiab meeletult aega kokku. Eriti otsingut kasutades.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.03.10 16:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Muideks, kui Hv foorumit mainisid, hiire nool kui läheb teema peale, siis tuleb kohe esile esimese postituse sisu, ei pea kohe teemat lahti tegema, hea vidin. Hoiab meeletult aega kokku. Eriti otsingut kasutades.:D

Pole seal kunagi sellist asja täheldanud ega oska seda ka hetkel esile kutsuda. Pigem näitab meie otsing postituse esimesi lauseid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 06.03.10 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Pole seal kunagi sellist asja täheldanud ega oska seda ka hetkel esile kutsuda. Pigem näitab meie otsing postituse esimesi lauseid.
Hoiad hiirt vastava teema pealkirja kohal mõne sekundi, siis ilmub ka tooltip. Välja näeb selline(hiir oli autode teema kohal):

http://www.upload.ee/image/430357/clipboard_upped.png


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mmkoha
huviline



Registreerunud 08.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: A3 Sportback 3,2 quattro

postitati 19.03.10 06:32 Tsiteeri
Postituste kustutamine



Tere.

Kas keegi palun selgitaks, mille alusel täpselt toimub postituste kustutamine foorumi meeskonna poolt. Olen teined ostu-müügi rubriiku mitu postitust, üks korrektsem kui teine (ajasin reeglites näpuga järge) ja ikka tuleb mulle teade selle kustutamisest. Saan väga hästi aru vajadusest hoida foorum rämpsust puhas ja võimalikult lihtne ning arusaadav, kuid mulle tundub, et see kustutamine on pisut liiga pedantne.

Kasutan ise Audi foorumit just siis, kui selleks vajadus tekib ning pidevalt enda postituste uuendamine ja võimalike vigade parandamine on tülikas ja ärritav. Raske on abi saada, kui seda küsida ei lasta.

Tervitades,

Mari

PS - kui sellest on juba varem foorumis juttu olnud, siis võib sellele lihtsalt viidata. Ebaregulaarse külastajana esitasin mugavuse mõttes uue küsimuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 19.03.10 07:02 Tsiteeri


Vaadates kustutatud kuulutusi on üks koht, mis on reeglite lugemisel kahjuks paljudel silmist mööda läinud (säilitamaks anonüümsust või kes teab siis millise tagamõttega). Foorumi turu alla pole lubatud postitada ilma foorumivälise kontaktita (müügi ja ostu puhul kehtivad erinevad nõuded), kuna sel juhul ei ole võimalik kuulutajaga kontakti saada nendel foorumi lugejatel, kes pole foorumisse registreerunud. Me ei soovi siia foorumisse selleks registreerunud kasutajaid, kes soovivad see üks ja ainus kord kuulutajaga ühendust võtta ja kui ka kuulutaja profiil on kontaktandmetest puhas siis kustutame kuulutuse koheselt. Kohati oleme korrektsele kuulutusele lisanud lihtsalt profiilist vajaliku info ning kuulutused alles jätnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmkoha
huviline



Registreerunud 08.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: A3 Sportback 3,2 quattro

postitati 27.03.10 16:07 Tsiteeri


Aitäh selgituse eest, kuid kustutamise põhjus võiks olla märgitud ka kirjas, mis teema tegijale kustutamisest tevitamiseks saadetakse. Vastasel juhul ei teata viga järgmise postitusega parandada ning võidakse pidevat tõrjumist pahaks panna. Mina sain oma veast aru ja teen vastavad korrektuurid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 27.03.10 16:13 Tsiteeri


Otseselt viga ei toodagi välja, ise pead siis ju reeglid üle vaatama. Ja mulle küll saadeti kiri ja märgiti, et rikkusin kuulutamise avaldamise reegleid. See võibolla veidi harjumatu, vörreldes teiste foorumitega.
Tsitaat:
Algselt postitas: mmkoha
Aitäh selgituse eest, kuid kustutamise põhjus võiks olla märgitud ka kirjas, mis teema tegijale kustutamisest tevitamiseks saadetakse. Vastasel juhul ei teata viga järgmise postitusega parandada ning võidakse pidevat tõrjumist pahaks panna. Mina sain oma veast aru ja teen vastavad korrektuurid.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.10 07:06 Tsiteeri
... ja avaldame arvamust



Lugesin igavusest lõpuks selle ammu silma jäänud imeliku pealkirjaga teema diagonaalis läbi ja... Ausalt öeldes, mulle praegune poliitika suures plaanis meeldib. Miks? Sest eelistan konkreetsust ja mida rohkem on umbmäärast 1-postituse-meeste läbu, seda raskem on lõpuks olulist infot leida. Kuigi ka 'veteraanid' esinevad aeg-ajalt mölaga ära, siis paha lugu küll, aga noobie-d peavadki enne vitsa saama, kui pudrumulku võivad paotada :D
Ehk kui suvaline eile reganud 'supermees69' ei mahu oma egoga ekraanile ära, siis võtab ikka kulmu kergitama küll...

Seoses ebakorrektsete müügikate osas - tegelikult võiks need muuta peidetuks (kasutajale endale nähtav + põhjendus). Kui korda teeb, saab adminni abiga mingi aja jooksul taas aktiivseks. See muidugi lisab adminnidele lisatööd, aga samas vähendab tavakasutaja frustratsiooni, kui ta tund aega üritas aru saada, kuidas see postituse tegemine siia ikka käib ning lõpuks hinna (vms) puudumise tõttu kogu tööle vesi peale tõmmati.
Teine võimalus oleks vastavalt alamsektsioonile tekitada kohustuslikke elementide kontroll. Oleneb, kui ägedad progejad AC foorumil on, aga põmst võib kasvõi vormi meetodil mõned olulised väljad juurde pookida, mis peavad olema täidetud.

Kuna reaalselt on väga palju kasutajaid, kes alles hilises minevikus on üldse interneeduse metsa saanud või kelle elu pole seni vajanud internetis ka kultuurset väljendusviisi, siis tegelikult mõistan muret... Õigemini näen 'ülepäeviti' seda hämmingut või masendust, kui ka arvutis vingutakse õigekirja kallal ja muid imelikke nõudeid esitatakse. Samas ei ole paljud tehniliselt väga taiplikud isikud just kõige kirkamad...khmmm... humanitaarikud. Seega iga abistav automaatika on teretatav.

Üldjoontes jaksu AC veohobestele, et ikka jaksaks muidusööjate karavani lohistada... :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 04.04.10 18:40 Tsiteeri


Paluks natuke infot, et kuidas postitusele vastata nii: Kui ma taha vastata mitmele postitusele korraga,et see oleks nõ. ühes kommentaaris. Siiani teinud seda nii- vasatan ühele postile ära ja teen copy. Siis lähen teist posti tsiteerima ja teen sinna siis paste.Kui tahav veel kolmandat ka siis jälle copy-paste.Seda süsteemi oskan kasutada seni,kuni keegi pole seda posti juba omakorda tsiteerinud.Ehk kui tahan üleliigse kustutada siis ei jää need küsimused ja vastused õigesse kasti ja läheb väga segaseks. Et kas selleks mitmele postile vastamine käib teisiti ja lihtsamini kui mina teen ning kui käib siis kuidas:) Tuli keeruline tekst aga loodan,et saate aru.
Ette tänades;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.04.10 19:24 Tsiteeri


Ma avan teemasid tavaliselt listist uue tab'ina. Kui tahan mitmele postile korraga vastata, avan kõik tsiteeritavad postid omakorda uute tab'idena. Need siis kopin ühte kokku. Kui korduvat tsiteerimist välja rookida tahad, pead jälgima, et tsiteeritava jutu alustaks [quote] ja lõpetaks [/quote].


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 29.04.10 15:20 Tsiteeri


Avaldaks siis ka veidi oma arvamust foorumi kohta. Kasutanud olen seda ligi pool aastat ja olen jäänud ülimalt rahule. Võrreldes teiste "autohuviliste" foorumitega on Audiclub-i foorum puhas. Tänu rangetele nõuetele postitustes on foorumit mugav lugeda. Ühe suure plussina meeldib foorumi juures ka see, et lehel puuduvad igasugused bännerid ja reklaamid. Olen rahul et need puuduvad, kuid samas oleks see hea idee lehe haldajatele, teenimaks klubi arvele lisakopikaid. See ei pruugi olla just parim idee, kuid selline mõte mulle pähe turgatas.

Ragnar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.10 16:49 Tsiteeri


miks juba teistkordselt mu teema kustutatakse müügi alt?? Ei vasta reglitele, kuna hind puudub?

Mis hinna ma panen, kui ma müün terve auto küljest juppe? Loetlen kõik 20 000 detaili üles ja panen kõigile hinna juurde??

HINNAD KOKKULEPPEL on mu meelest piisav summa ja PS ja telefon ka kontaktides, et saab lisainfot küsida. KÕIK OLI KORREKTNE. Ja keegi näitab siin võima ja kirjutab PS-i, et hind puudu. HIND ON KOKKULEPPEL seega olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 18.06.10 17:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS
Mis hinna ma panen, kui ma müün terve auto küljest juppe? Loetlen kõik 20 000 detaili üles ja panen kõigile hinna juurde??


Kui vaja siis jah.

Tsitaat:
HINNAD KOKKULEPPEL on mu meelest piisav summa ja PS ja telefon ka kontaktides, et saab lisainfot küsida. KÕIK OLI KORREKTNE. Ja keegi näitab siin võima ja kirjutab PS-i, et hind puudu. HIND ON KOKKULEPPEL seega olemas.


Hinnad kokkuleppel EI OLE AKTSEPTEERITAV!
Seega hind ei ole olemas.

6. Kuulutus PEAB sisaldama alljärgnevaid andmeid.

1. Auto mark (siin müüme/ostame ainult AUDIDE varuosi!) ja mudel.
2. Varuosa nimetus
3. Hind
4. Muu info (võimalusel ka pilt!)
5. Kontaktandmed (müügi puhul kindlasti telefoninumber, ostu puhul kindlasti mailiaadress)

Kas on raske vaadata eelnevaid teiste klubiliikmete/huviliste kuulutusi ja sealt omad järeldused teha?


Mõned näited sulle:

1. http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=81612
2. http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=75984
3. http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=79135

Kas nendest näidetest piisab sulle?


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 18.06.10 17:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS
miks juba teistkordselt mu teema kustutatakse müügi alt?? Ei vasta reglitele, kuna hind puudub?

Mis hinna ma panen, kui ma müün terve auto küljest juppe? Loetlen kõik 20 000 detaili üles ja panen kõigile hinna juurde??

HINNAD KOKKULEPPEL on mu meelest piisav summa ja PS ja telefon ka kontaktides, et saab lisainfot küsida. KÕIK OLI KORREKTNE. Ja keegi näitab siin võima ja kirjutab PS-i, et hind puudu. HIND ON KOKKULEPPEL seega olemas.


Järelikult ei olnud korrektne kuulutus. Vaata kuidas on teised (kes müüvad autosid osadena) lahendanud probleemi. Hind kokkeleppel ei ole kuskilt otsast normaalne. :)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.10 17:42 Tsiteeri


No aga seletage siis mulle ära. Kas ma pean 20 000 detaili üles kirjutama koos hindadega, et keegi saaks omale vajalikke asju soetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 18.06.10 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS
No aga seletage siis mulle ära. Kas ma pean 20 000 detaili üles kirjutama koos hindadega, et keegi saaks omale vajalikke asju soetada?

No kui sa muudmoodi aru ei saa,siis JAH :)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.10 08:33 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 19.06.10 08:41 Tsiteeri


KRANTS, tunnista nüüd üles, et sul on liiga palju vaba aega. :)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.10 09:04 Tsiteeri


ei ole vaba aega palju. igav on ;)
vahet pole kahh.. pm on masin läinud (vist) ühes tükis.


***
Märkus moderaatorilt: "Kuna kasutaja ei ole vaatamata varasematele märkustele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti, on kasutaja postitusõigus tühistatud!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 28.06.10 10:10 Tsiteeri


Kuna reeglites kirjas, et ametlik keel eestikeel, siis poleks eriti mötekas ka copy/paste-da foorumi sogastamiseks vöörkeelset teksti.
Möni teema siiski on, kus antud toimingut üsnagi edukalt kasutatud.
Piisaks ainult kasvöi lingi lisamisest, kus nn."tähtis" lause/tekst esineda vöib.
Vöiks jätta lugejatele vöimaluse, et kui viitsib uurida, teeb lingi lahti ja uurib, kui mitte siis jätkab oma tavapärast eestikeelset lugemist, kus puudub segava faktorina vöörkeelne tekst.
Kellelegi näpuga ei näita ja nimesi ei nimeta, kuid mötteaineks vöiks olla siiski.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.06.10 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
mötekas
vöörkeelset
Möni
kasvöi
Vöiks
vöimaluse
vöörkeelne
mötteaineks
vöiks


Õ täht ei tööta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.5% - SQL: 65.5%]