Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127357)
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 12:13 Tsiteeri
Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust



Niih, kuna eelmises teemas sai jälle natukenegi Staffi riivatud ja nagu ikka, teema kustutati...

Palun tõesti antud teemat mitte kustutada/lukustada ja kaaluda erinevate kasutajate arvamusi - kriitika on alati teretulnud ju. Kui see teema kah kaob/lukustub, siis ma olen küll ülimalt pettunud ja tõsiselt enam ei viitsi kirjutada siia foorumisse, sest 95% juhul on see mõttetu kuna teema lukustatakse või kustutatakse.

Ma olen üks esimesi liikmeid selles klubis ja muudes foorumites ei käi, veelvähem postita.

Tõsiselt kohe - viimasel ajal on liiga käest asjad läinud, liiga ruttu lukustatakse või kustutatakse teemasid. Kui juba oled admin, siis võiks vähekene ka inimesi aidata ja parandada nende tehtud vigasid või siis suunata õigetesse teemadesse.

Kas Te (kõik foorumi pikaajalised kasutjad) pole märganud, et need kes enne pidevalt siin head nõu andsid on kuidagi tagasi tõmmanud...!? Ka mina ei viitsi enam kirjutada, kuigi olen foorumi algusest saati siin ikka tublisti inimesi aidanud ja hea meelega aitaks veel aga no mitte ei viitsi tühja tööd teha. Näen juba paljusid teemasid kus soovitatakse minu poole pöörduda otse, sest ma lihtsalt antud temasse ei sekku, kuna varsti jälle lukus. Kõik kes on mult abi palunud/nõu küsinud on seda ka saanud ning kui ise hakkama ei saa, siis tean inimesi kes saavad!


Staff, saage kokku ja tehke endale kah reeglid või siis korrigeerige neid, muidu tõesti on varsti väärtuslik foorum kollane ajakiri...

Ei taha midagi pahapärast ega kellegile näpuga näidata, tahaks vaid head asja edasi arendada!

Esialgu soovin vaid head vana aasta lõppu!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaimagk
huviline



Registreerunud 09.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1,4 tsi vag

postitati 31.12.06 12:25 Tsiteeri


Eks igaühel on oma arvamus(seoses vaidlustega) , aga noh , lasen kõrvust (silmadest) mööda.
Nende teemade pealkirjadega on jah nii , et vöiks ikka natukene informatiivsem või täpsem küll olla.Mitte nii , et on:*plobleem*......
Muidu olen ka ikka palju abi siit saanud
Ilusat aastavahetust siis:):)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 12:29 Tsiteeri


minu arvamus siis:

teemade pealkirjad:
olen täheldanud, et mingi kindel seltskond laob järjekindlalt suhtkoht arusaamatuid/üldisi pealkirju.
mida ütleb sulle pealkiri: APPPIIIII!!!!! või Jälle jama mootoriga ???
kas tõesti on keeruline mõelda pealkiri, mis sisaldaks natukenegi infot, et mis juhtunud on?
kas staff peab koguaeg neid teemasid muutma? või võiks staff vihjata, et pealkiri on jama ja inimesed ise aru saada, et oli küll pealkiri jama ning selle ise ära muuta? kui staff neid pealkirju koguaeg muudab, siis jääbki ju tunne rahvale, et ükskõik mis pealkirjaks panna, küll see korda tehakse.

postituste sisu:
foorumis võiks siiski oma postituse kirjutada nii, et iga inimene sellest esimese korraga aru saaks, igasugune :i, x, y, xz jne kasutamine teeb seda ainult segasemaks, eriti veel, kui lugeja ei ole pidev msnis/chatis istuja. parim näide segaste postituste kohta on meil hr Forsin (nothing personal).

reeglitest kinnipidamine:
see puudutab enamjaolt ost-müüki.
reeglites on üsna selgelt ju kirjas, et milline peab olema kuulutus ja kuidas toimida, kui asi ennast ammendanud on.
levinuim käitumine on: Müüdud, lukku. ja kustutatakse postituse sisu ära.

miks osad teemad lukustatakse või kustutatakse?
reeglina on selle põhjuseks see, et puudub igasugune konstruktiivne arutelu antud teema üle või läheb totaalseks OT-ks või üksteise laimamiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 31.12.06 12:33 Tsiteeri


Selle slängi koha pealt veel nii palju, et katsu sa otsingust midagi leida, kui kõik mingit sellist "illari" juttu paneks :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piltnik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8TQ

postitati 31.12.06 12:38 Tsiteeri


Mainiks ka siis just teemade pealkirju, imelikke slänge ja suurt laiskust mis väljendub otsingu mittekasutamises.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 12:48 Tsiteeri


on kellegil kogemusi ? - mis kogemusi????
milles võib probleem olla? - sinus?
auto korda - no misasja?
suur udu - kuskohas? õues?
tuuning - äge, tuunime siis
kompuuter - kalkulaator ?

ja veel:
lukku
paneme kinni...lukku


rohkem ei viitsinud tõesti linkida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 13:05 Tsiteeri


Minu jutu point on selles, et kui teema sisu on vähekenegi midagiütlev, siis võiks jah ikka admin teema pealkirja korrigeerida.

Teine arvamus - Kui õigekiri pole ikka korrektne, siis vastav postitus ja teema lukku, ikka päris jube on lugeda sõna otseses mõttes mingit totaalset ila!

Need vaidlused njaa on juba omaette ooper aga samas olen ka ise raiunud asja ning keegi vastupidist ning siis selgub, et tõesti mina panin pusse. Kui nüüd teema lukustatakse ja jääb minu vale arvamus ongi puuks ju. Vaidluste teemaga on jah asi natsa kahtlane kuid siiski las nad olla ja kui juba asi üksteiste sõimamiseks läheb, siis sõimu omavad postitused kustutada ja antud kasutajale, antud teemale postitamine keelata. Samas kui tekib vaidlus, siis peaks ikka vaidlejad oma seisukohti pikemalt põhjendama ning senikaua kuni põhjendused (reaalsed) on olemas, võiks ju teema lahti olla - lugemine ei ole ju kellegile kohustuslik. Kui aga kaldutakse teemaalgataja teemast LIIGA kõrvale võiks teha uue teema.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 13:11 Tsiteeri


juks11, miks ma peaks ühe tegelase teemapealkirju pidevalt muutma?
tekibki selline tunne neil ju, et ah küll keegi korda teeb.
siin on viga lihtsalt suhtumises juba ja seda on raske muuta.
on silma jäänud mõned konkreetsed tegelased, kellel on ALATI midagi viriseda või kellegile vastu haukuda. kaua sa jõuad neid korrale kutsuda?

kodanik Simps näiteks alguses jäi silma mitte kõige paremast küljest, peale paari pikemat vestlust temaga on meil praegu väga eduline koostöö, annab teada kus viga näeb laita aga ise aidata ei saa. selline suhtumine teeb ka meie tööd oluliselt lihtsamaks.
et kui kuskil asi jamaks läheb, mitte ei vala õli tulle, vaid annab teada, kuhu tähelepanu pöörata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 13:18 Tsiteeri


Kui inimesed pidevalt reeglite SAMADE reeglite vastu astuvad, siis on asi loomulikult arusaadav ja tulebki koheselt lukku panna. Kui aga mina või keegi teine on juba vastanud teemale või on tekkinud arutelu ja siis lukku lüüakse ajab konkreetselt s*ta keema ja tekib tunne nagu sinu tehtud töö, kellegi aitamine on kellegi kolmanda, kellel rohkem volitusi, lihtsalt veega alla lastud ja tegelt see ei ole tunne vaid nii ongi. Ausalt kah, no mul tõesti pole üldse vaba aega aga kui augud tekivad, siis loen meelsasti foorumit ja vajadusel ka kirjutan.

See on küll nüüd läbimõtlemata idee aga samas pidevalt ühe ja sama reeglite rikkuja kasutajanime alla võiks siis mingi staatuse panna, et kui ta postitab ja admin ei ole seda näinud, et ma teaks, et antud teema läheb kustutamisele või tegemist ei ole korraliku kasutajaga.

Samas võiks saada erineva staatuse piiratud õigustega kasutajad ja vastupidi - siis oleks kohe pilt selgem. Foorumis ju ma ei tea palju liiget ja jäta siis kõik meelde...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 31.12.06 13:39 Tsiteeri


Õigekirjaga on kah nii, et mitte kõigi inimeste emakeeleks pole siin eesti keel ja ka mitte eestlased polnud kõik koolis eesti keele tundides viielised. Mõttetu on närida pisivigade kallal, kui need just pealkirjades ei esine (raskendaks otsingu kasutamist). Olete märganud, et inglisekeelsetes foorumites ei nori teie pisivigade kallal keegi, siinsed "filoloogid" on millegipärast palju kriitilisemad.

Kui läheb kusagil teemas "sõjaks", siis las läheb. Kui seda siin välja ei elata, tehakse seda mingis muus teemas - adminnid muudkui lukustavad, aga see on ikka nagu draakoni pea maharaiumine, kohe kasvab mitu uut pead ja peale kustutamise enda muud tulemust seal polegi. Igal vaidlusel on alati mitu poolt ja igaühe jaoks on piir, kus ta jätab vaidluse katki. Kõige halvem tunne jääb aga sellest, kui teema on kustutatud ja asi jääb lahtiseks, teema võetakse üles järgmises kohas ja läheb jälle andmiseks. Ühe tunduvalt suurema foorumi adminnina olen suutnud hoida üsna tulemuslikult sellist joont, et kustutamisele lähevad ainult roppused, aga mitte eriarvamused (sh ka adminnitööst - kust mujalt kui foorumist ikka seda tagasisidet võib saada). Kuna foorum peabki olema kasutajate nägu, mitte käputäie adminnide nägu. Minul isiklikult on tekkinud juba ammu samasugune trots nagu juksilgi: mis mõte on mõne kriitilisema teema puhul üldse arvamust avaldada, kui see kustutatakse/sulgetakse nagunii varsti. Kõik need offtopikute tekitajad, kes praegu peavalu valmistavad, jätaks selle peagi järele, kui foorumlaste jaoks on see tüütav ja meie kõik seda neile ette heidaks (kommentaarid stiilis "saa üle", "grow up", "õpi kirjutama" jne). Aga kui vaieldakse, siis järelikult ka on mille üle vaielda MÕLEMA OSAPOOLE arvates. Selline lauskustutamine langetab paraku foorumi taset nende mõlema osapoole silmis ja tänu neile tagajärgedele sündis ka praegune teema. Hästi toimiv audiklubi ei pea vast tähendamagi seda, et kõik peavad arvama kõigist asjadest nagu adminnid. Pigem seda, et igaühel on õigus avaldada ka OMA arvamust (viisakuse piirides). See on siiski ühe automargi ümber koondunud huviliste ring, mitte K-erakond, kus on vaid suur juht ja õpetaja ning kari lambaid, kes teda ainult teenivad ega oma asjast mingeid arvamusi. Loodetavasti oli see kriitika piisavalt konstruktiivne, et mitte anda oma vabast ajast/tahtest foorumi administreerimiseks vaeva nägevatele inimestele põhjust solvumiseks/kustutamiseks;)


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 13:46 Tsiteeri


krss, kui vaidlus käib miski asja üle, siis seda ei kustuta keegi
aga kui läheb stiiliks: a mida sa ka tead, või sina pea lõuad, siis selle koht ei ole foorumis.
kui sul on isiklikult kellegi vastu midagi, siis selleks on olemas erinevad suhtluskanalid alates U2U-st.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 14:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
krss, kui vaidlus käib miski asja üle, siis seda ei kustuta keegi
aga kui läheb stiiliks: a mida sa ka tead, või sina pea lõuad, siis selle koht ei ole foorumis.
kui sul on isiklikult kellegi vastu midagi, siis selleks on olemas erinevad suhtluskanalid alates U2U-st.


Kõvasti on kustutatud ja lukustatud teemasit kus vaidlus käib millegi üle - S*TAKS!!! Ja kohe kui asi hakkab Staffi puudutama, ei jõua vastust kirjutada kui juba teema läinud!

Staff mõtelge sellele, kõik asjalikud nõandjad juba väldivad või hakkavad vältima teemasid. Võtame näiteks Krss, mina kui 6 aastat saanud Audi tehase koolitust, mul jäi tema ideedest ja aretustest karp lahti ning tema nõuanded sai ka praktiseeritud ja need töötasid!

Tegelt on kah juba ammu selline tunne, et foorum on Staffi oma, "mitte meie" (siis kõik kasutajad), kelleta foorumit ja Klubi üldse poleks...!!!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 31.12.06 14:26 Tsiteeri


Õigekirjast:
Olen tähele pannud, et põhiline suund selles valdkonnas on just lohakus ja viitsimatus, mitte see, et kirjutaja pole eestlane või kooli "viieline". Kui näiteks ikka tekst kirjutatakse ilma ühegi kirjavahe märgita, siis näitab see ju ikkagi ka lugupidamatust teiste inimeste suhtes, inimeste, kelle poole ju pöördutakse abipalvega, inimeste, kes seda "soga" lugema peavad. Üksiku tähe vahelt ära jäämine jne on selle kõrval pea märkamatu viga... Seda juhtub igaühel.
Teine probleem ,mis mind kogu aeg häirib, on see, et inimesed ei kasuta seda foorumit kui infopanka, vaid kui "online-Audi-help-line'i". S.t. pea iga uus kasutaja postitab oma jutu, ilma, et eelnevalt OTSIKS siit foorumist. Tavaliselt on need põhijutud juba räägitud (õlitule nullimine, autochecki tähendused jne).
Juhtisin kunagi ammu sellele ka Indro tähelepanu, ja tegin ettepaneku foorumi päises oleva "Otsingu" muuta "OTSINGUKS", aga ju ikka ei hakka silma...

Lühidalt, tundub, et ikka ühed ja samad asjad häirivad siin. Kusjuures isiklikult minul pole staffile midagi ette heita. Aga ma ka eriti ei jälgi neid n.ö. "tulipunke" või "kaklusi", mis siin aegajalt aset leiavad...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 14:31 Tsiteeri


No kui aus olla, siis mulle käib juba närvidele see värk, et kasuta otsingut, kuigi nii õigem oleks.

Siin maailmas ei ole mitte ainsat inimest kes loeks kasutusjuhendi ja kõikvõimalikud paberid läbi, enne kui ükskõik mis uut asja kasutama hakkavad! Nii on ja nii jääb!

Mina olen pakkunud korduvalt idee, et teha foorumikoht kus oleks enamlevinud teemad ja vastused olemas, mitte ei peaks kasutama OTSINGUT. Oleks foorumi lahter PROBLEEMID JA LAHENDUSED. Sellest oleks ehk abi. Sinna alla saaks panna ka erinevate mudelite, kerede, mootorite, kastide jne teemad. Alguses oleks natsa vaeva aga pärst müü või infopagas maha.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 14:34 Tsiteeri


Muidu on kogu lahenduse ja süsteemiga väga rahul;). Vaid üks miinus ja seda teemal, et klubiliste autod. Ehk meil on see nii, et kui tahad oma masinat üles riputada ja teistele näidata ja ka ise piiluda siis pead selleks kellegilt soovituse saama. Sellega olen päri. Ehk tekkib olukord, et kõik on omavahel tuttavad või seotud klubi rindkonnaga:), kuid samas kui keegi tahab su masina kohta lugeda ja uurida siis ei sa ta seda teha. Kas masinate lihtsalt lugemine võiks olla prii;). Piiratud võiks olla ülesse riputamine või kommenteerimine selles valdkonnas aga lugeda ja vaadata võiks ju kõik. Miks seda vaja on? Näiteks mul on tutvusrindkonnas ette tulnud selliseid juhtumeid kus keegi on tahtnud infot mingi audi klubilise masina kohta kuid kahjuks ta seda ei saa, sest tal on piiratud selline õigus. Ja on ka inimesi kes tahaksid audi klubi liige olla kuid hetkel ei oma auto (misiganes põhjustel) ja oleks huvitav end siin harida ja uurida. Samas nad ei tea kedagi konkreetselt klubist kes aitaks neil juurde pääsu saada.:P
See oli siis minu pisiprobleemne koht;) ei midagi hullu, vaid väike soovitus.
See ei tähenda muidugi seda, et nüüd piratud juurde pääs peaks ära kaduma. Lihtsalt klubi omanike autosid peaks saama lugeda kõik.;)
Jagan juksi arvamust....otsing ei ole just hea. Vahel ei aita. Vastused probleemidele oleks hea lahendus. Näiteks 2.2tq alagrupp ja 4.2 probleemid ja lahendused jne;) Lihtne oleks otsida...muidu algajad saavad jälle "kasuta otsingut" :cool:jne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 31.12.06 14:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Mina olen pakkunud korduvalt idee, et teha foorumikoht kus oleks enamlevinud teemad ja vastused olemas, mitte ei peaks kasutama OTSINGUT. Oleks foorumi lahter PROBLEEMID JA LAHENDUSED.

see võiks olla siis KKK või i.keeles FAQ. mina ka poolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 31.12.06 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
...Näiteks 2.2tq alagrupp ja 4.2 probleemid ja lahendused jne;)...


Jah, aga peaks arvestama, et siin klubis on suurel hulgal muude mootoritega masinaid kaa. Ja peaks arvestama võrdselt ka nendega ;). Mitte ainult musklitest (mis on ikkagi kõige huvitavam).

Oleks kah KKK rubriigi poolt. Seda võiks saada samamoodi ehitada, nagu DIY rubriiki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 31.12.06 15:01 Tsiteeri


Ilmselt küll natuke karm vahend, aga tundub, et www.4x4.ee/forum foorumis täiesti toimib.

Kui keegi ikka mõtetu ja reeglitele igati mittevastava teema teeb, siis lihtsalt ilma pikema jututa tõstetakse teema ümber jaotusse pealkirjaga "Idiot corner" ja seal asi ka lukku. Äkki aitaks siingi?

http://www.4x4.ee/forum/viewforum.php?f=38&sid=dcbdc9dae3c4e4b1b3e15423630aac2c

Tuleb meelde sealt foorumist juhus kus uus kasutaja hakkas midagit ilmselt UAZ'i kohta uurima, aga tituleeris selle agaralt villiseks(sellist autot aga ei ole olemas, küll on olemas Jeep Willys, aga see on hoopis teine teema). Teema kukkus automaatselt Idiot Cornerisse. Ok, võibolla uue kasutaja suhtes karm suhtumine, aga sealne foorum on üldiselt küllaltki puhas ja info kvaliteetne.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 15:02 Tsiteeri


Loomulikult kõikidele sarnastele mootoritele eraldi teema ja ma ei ole eriti KKK poolt, see pole nii silmatorkav. Jutt käib siiski inimestest, kes satuvad siis esimesi kordi, see peaks ikka olema suur eraldi rubriik ilusate ja korralike pealkirjadega, et ei tekiks mõttetuid postitusi.

Ma olen seda varuosakeskus.ee teemat ajanud 2,5 aastat ning selle ajaga teab pool Eestit seda portaali aga ehk mingi 20% saab selle mõttest aru. Asjad tuleb suurelt ja punaselt ette ära teha ja siis leidub kah neid kes aru ei saa aga tunduvalt vähem...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 31.12.06 15:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
ei sa ta seda teha. Kas masinate lihtsalt lugemine võiks olla prii;). Piiratud võiks olla ülesse riputamine või kommenteerimine selles valdkonnas aga lugeda ja vaadata võiks ju kõik. Miks seda vaja on?


Võin siinkohal tuua näite ühe foorumikasutaja kohta, kellel oli siin varemalt õige mitu autot üleval. Ka selliseid huvitavamaid isendeid, mille kalla on inimene ikka väga palju unetuid öid veetnud. Kuna autosid oli rohkem kui garaazhis kohti, siis tahestahtmata veetis mõni auto teinekord öö lageda taeva all. Mingi hetk tekkis aga olukord kus hakkasid ümber maja ja autode luusima mingid tegelased. Kui siis pereliikmed uurisid, et mis värk on? Öeldi, et Audiklubist, samas, keegi foorumis ega muul moel küsimuste vms omaniku poole ei pöördunud.

Ajab meeled ärevaks ju?

Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Loomulikult kõikidele sarnastele mootoritele eraldi teema ja ma ei ole eriti KKK poolt, see pole nii silmatorkav. Jutt käib siiski inimestest, kes satuvad siis esimesi kordi, see peaks ikka olema suur eraldi rubriik ilusate ja korralike pealkirjadega, et ei tekiks mõttetuid postitusi.


Kardan, et ka see ei saaks toimima.... Sest uus kasutaja on (a) alati veendunud, et tema probleem on unikaalne
(b) piisavalt laisk.

Kui ei viitsita otsingut kasutada, siis karta on, et samamoodi läheb ka selle FAQ/KKK/Probleemid ja lahendused teemaga(nimetage kuidas tahate).

Ja kui kellelegi kohe mitte www.audiclub.ee keskkond ei istu, siis on ju olemas alternatiivid(hetkel tuli meelde ainult eile mingi auto tagaaknalt nähtu):

http://www.audi-club.ee/


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 31.12.06 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Mina olen pakkunud korduvalt idee, et teha foorumikoht kus oleks enamlevinud teemad ja vastused olemas, mitte ei peaks kasutama OTSINGUT. Oleks foorumi lahter PROBLEEMID JA LAHENDUSED.

see võiks olla siis KKK või i.keeles FAQ. mina ka poolt.


Probleem on selles, et täpselt samuti ka siis ei viitsi paljud seda läbi sirvida vaid lihtsam on mingi mõttetu post teha ja siis jälle kari muud rahvast, kellel on natuke rohkem viitsimist ja vaba aega, postitavad otsigu tulemusi :(

Mina olen küll selle poolt, et me KÕIK ei saa oma meelt mööda seda foorumit kujundada! Selleks on siin piisavalt Staffi tiitliga isikuid, kellel on visioon ja kes selle toimimiseks vaeva näevad. Kui kellelegi midagi ei meeldi siis paraku ei saa ju ka tehniliselt kõigele "ideaalseid" lahendusi luua või koodi ümber kirjutada "sest kellelgi oli tõesti hea idee". Kas keegi meist maksab Staffile palka selle eest, et nad üritavad asjal elu sees hoida? Kui Ei siis kas on veel midagi öelda?

Tampige endale pähe, et Staff ei koosne ühest isikust ja neil kõigil on mingi arusaam asjast, mille kooskõlana tehakse reegleid jne. Jätke see kuradi halamine ja üritage mõistlikud olla. Kui kellelegi soovitate klubi liikmeks ennast regada siis KÄSKIGE neil ka klubi reeglid läbi lugeda - see oleks nagu esimene samm heaolu poole. Pidevalt leidub uusi tegelasi, kes just on reganud ja peale 1 min on mingi pointless teema üleval. Mina soovitaks Staffil oluliselt rohkem pointless poste laksust maha killida ja ka mõttetud kasutajad kustutada. Kui ikka midagi öelda pole siis võib anonüümselt kah seda foorumit lugeda!

PS! Isegi ei ole kullatükk ja teinekord olen vale sõnastusega mõnele meelehärmi teinud. Kindlasti ei jää see viimaseks korraks. Ja kui keegi tunneb ennast kasutajatest mingi JUMALANA, et tema nii ja tema naa ja miks temaga nii tehakse siis oleks aeg ennast tagasi tõmmata ja võimalikult kiiresti mõtlema hakkama, mis ta valesti teeb kui tema teemasid killitakse :D

Lõpetuseks soovitaks parem Shampus külma panna ja aastavahetusele mõtlema hakata ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Loomulikult kõikidele sarnastele mootoritele eraldi teema ja ma ei ole eriti KKK poolt, see pole nii silmatorkav. Jutt käib siiski inimestest, kes satuvad siis esimesi kordi, see peaks ikka olema suur eraldi rubriik ilusate ja korralike pealkirjadega, et ei tekiks mõttetuid postitusi.


ja millest me siis räägime?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 15:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Loomulikult kõikidele sarnastele mootoritele eraldi teema ja ma ei ole eriti KKK poolt, see pole nii silmatorkav. Jutt käib siiski inimestest, kes satuvad siis esimesi kordi, see peaks ikka olema suur eraldi rubriik ilusate ja korralike pealkirjadega, et ei tekiks mõttetuid postitusi.


ja millest me siis räägime?


Hetkel käib jutt just sellest, et teha enamlevinud küsimuste jaoks eraldi foorumilahter, kus oleks siis probleem ja vastustes lahendused.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.06 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Mina olen pakkunud korduvalt idee, et teha foorumikoht kus oleks enamlevinud teemad ja vastused olemas, mitte ei peaks kasutama OTSINGUT. Oleks foorumi lahter PROBLEEMID JA LAHENDUSED.

see võiks olla siis KKK või i.keeles FAQ. mina ka poolt.


Probleem on selles, et täpselt samuti ka siis ei viitsi paljud seda läbi sirvida vaid lihtsam on mingi mõttetu post teha ja siis jälle kari muud rahvast, kellel on natuke rohkem viitsimist ja vaba aega, postitavad otsigu tulemusi :(

Mina olen küll selle poolt, et me KÕIK ei saa oma meelt mööda seda foorumit kujundada! Selleks on siin piisavalt Staffi tiitliga isikuid, kellel on visioon ja kes selle toimimiseks vaeva näevad. Kui kellelegi midagi ei meeldi siis paraku ei saa ju ka tehniliselt kõigele "ideaalseid" lahendusi luua või koodi ümber kirjutada "sest kellelgi oli tõesti hea idee". Kas keegi meist maksab Staffile palka selle eest, et nad üritavad asjal elu sees hoida? Kui Ei siis kas on veel midagi öelda?

Tampige endale pähe, et Staff ei koosne ühest isikust ja neil kõigil on mingi arusaam asjast, mille kooskõlana tehakse reegleid jne. Jätke see kuradi halamine ja üritage mõistlikud olla. Kui kellelegi soovitate klubi liikmeks ennast regada siis KÄSKIGE neil ka klubi reeglid läbi lugeda - see oleks nagu esimene samm heaolu poole. Pidevalt leidub uusi tegelasi, kes just on reganud ja peale 1 min on mingi pointless teema üleval. Mina soovitaks Staffil oluliselt rohkem pointless poste laksust maha killida ja ka mõttetud kasutajad kustutada. Kui ikka midagi öelda pole siis võib anonüümselt kah seda foorumit lugeda!

PS! Isegi ei ole kullatükk ja teinekord olen vale sõnastusega mõnele meelehärmi teinud. Kindlasti ei jää see viimaseks korraks. Ja kui keegi tunneb ennast kasutajatest mingi JUMALANA, et tema nii ja tema naa ja miks temaga nii tehakse siis oleks aeg ennast tagasi tõmmata ja võimalikult kiiresti mõtlema hakkama, mis ta valesti teeb kui tema teemasid killitakse :D

Lõpetuseks soovitaks parem Shampus külma panna ja aastavahetusele mõtlema hakata ;)


Sinu jutt on hetkel üks mõttetu post...

Iva ongi selles, et sealt otsingust on ikka natsa nigel asju leida, eriti esmakasutajal. Tuleb teha korralikult ja nähtavalt!

Kui oled Staffiks hakanud, siis oled sellega ka endale kohustused võtnud. Või on Sul nii, et võtad kohustusi aga kui ei maksta, siis pohh - tundub nii!?

Keegi ei tunne ennast jumalana! Kui Sa ei saanud minu ja nüüdseks minuga ühinenud inimestest aru, siis oleks võinud ju kuss olla, 1 post jälle vähem...

Keegi ei taha oma nägemuse järgi foorumit teha, selleks ka see teema, et kasutajad saaks oma arvamust avaldada ning Staffid sellest mingi järelduse teha!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 31.12.06 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mina olen küll selle poolt, et me KÕIK ei saa oma meelt mööda seda foorumit kujundada! Selleks on siin piisavalt Staffi tiitliga isikuid, kellel on visioon ja kes selle toimimiseks vaeva näevad. Kui kellelegi midagi ei meeldi siis paraku ei saa ju ka tehniliselt kõigele "ideaalseid" lahendusi luua või koodi ümber kirjutada "sest kellelgi oli tõesti hea idee". Kas keegi meist maksab Staffile palka selle eest, et nad üritavad asjal elu sees hoida? Kui Ei siis kas on veel midagi öelda?

seesama, mida juba ennem mainiti, Staff korraldab ja muu lambakari kummardab ümberringi :D

Asjast ka - näiteks põhjanaabrite foorumis on just alles selline FAQ (sisaldab ka neid DIY-teemasid) osa avatud, kuhu saab kirjutada ainult ette määratud seltskond, aga mitte nii, et "staff" määrab ja suukorvistab. Kellel on viitsimist mingit teemat sügavuti läbi käia ja tahtmist seda seal kajastada, see selle õiguse ka saab.

http://www.audiclub.fi/audifinns/viewforum.php?f=18

Tihti siinset jauramist vaadates tekib tunne, et mitte ainult need probleemsed kasutajad pole "lasteaia tasemel" :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.5% - SQL: 48.5%]