Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127336)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 15.04.09 10:42 Tsiteeri


Minul tuli selline mõte, et üleval riba peal, seal kus on tänased postid jne, võiks olla nupp nimega suvaline post. Töötaks see niimoodi, et sinna peale vajutades avab mingi suvalise teema kogu foorumi ajaloost. Seda oleks huvitav lugeda ja mugav kasutada. Öelge kui väga loll möte.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.04.09 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Minul tuli selline mõte, et üleval riba peal, seal kus on tänased postid jne, võiks olla nupp nimega suvaline post. Töötaks see niimoodi, et sinna peale vajutades avab mingi suvalise teema kogu foorumi ajaloost. Seda oleks huvitav lugeda ja mugav kasutada. Öelge kui väga loll möte.:P

Kirjuta otsingusse mingi suvaline sõna ja saad vasteks suht suvalise teema. Mida haruldasem sõna, seda vanem ja suvalisem teema ilmselt. :) Mingi eraldi lotolingi jaoks ma küll vajadust ei näe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 15.04.09 12:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Minul tuli selline mõte, et üleval riba peal, seal kus on tänased postid jne, võiks olla nupp nimega suvaline post. Töötaks see niimoodi, et sinna peale vajutades avab mingi suvalise teema kogu foorumi ajaloost. Seda oleks huvitav lugeda ja mugav kasutada. Öelge kui väga loll möte.:P

Kirjuta otsingusse mingi suvaline sõna ja saad vasteks suht suvalise teema. Mida haruldasem sõna, seda vanem ja suvalisem teema ilmselt. :) Mingi eraldi lotolingi jaoks ma küll vajadust ei näe.


Nojah, arvasingi et kehva mõte, aga see möte tuli üldse sellest, et foorumis ringi kolades on kõik teemad üsna uued. Mõnikord satun 2005 ja vanematele teemadele ja leian midagi suvalit head lugemist. Otsingusse ei oska midagi kirjutada (mõnikord mõte ei jookse), aga tahaks lihtsalt aega veeta ja teadmisi koguda, siis vajutakski seda nuppu ja loeks mingit suvalist teemat ja sealt avastaks midagi uut. Olen neid näinud mõnes välismaa foorumis. Aga jah see oli ainult möte.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.04.09 12:59 Tsiteeri


Iga teema URL lõpeb tid'iga (topic ID). Praegu käsiloleva teema (mis on algatatud 31.12.06) tid=53685. See on teema järjekorranumber. Täna tehtud teemade tid on juba numbriga üle 65000. Seda URL'is käsitsi muutes saad suvalistesse teemadesse. Mida väiksema numbri sinna valid, seda vanema teema saad. Numbri enda võid näiteks täringutega vms välja loosida. :) Et äkki on abiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 15.04.09 13:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Iga teema URL lõpeb tid'iga (topic ID). Praegu käsiloleva teema (mis on algatatud 31.12.06) tid=53685. See on teema järjekorranumber. Täna tehtud teemade tid on juba numbriga üle 65000. Seda URL'is käsitsi muutes saad suvalistesse teemadesse. Mida väiksema numbri sinna valid, seda vanema teema saad. Numbri enda võid näiteks täringutega vms välja loosida. :) Et äkki on abiks.


Tänud! Igatahes hakkan seda võimalust kasutama.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
NoSaint
huviline



Registreerunud 27.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.09 12:53 Tsiteeri


Võibolla ma ei ole leidnud seda nuppu, kuid päris abiks on ka featuur, et saad märkida kõik teemad loetuks ilma neid üksipulgi läbi lugemata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.07.09 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NoSaint
Võibolla ma ei ole leidnud seda nuppu, kuid päris abiks on ka featuur, et saad märkida kõik teemad loetuks ilma neid üksipulgi läbi lugemata.

Ei näe vajadust. Mingi aja (mõni meie progeja ehk täpsustab, millise, kuid see ei ole kindlasti üle poole tunni) pärast märgitakse niikuinii sinu viimasele külastusele eelnenud postid automaatselt loetuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uudi
huviline



Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Rapla mk. Järlepa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: EX: A4B5 Avant 1997 1.8TQ

postitati 21.07.09 07:43 Tsiteeri


Tehniline ja turg võiks olla sorteeritud mudelite järgi. a´la a4, a6 jne. oleks tunduvalt lihtsam asju otsida, poleks nii segamini kõik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.09 09:12 Tsiteeri


Turgu ei hakka me kunagi mudelite järgi sorteerima, see ei ole siin Auto24 portaal.
Tehnilise sorteerimist mudelipõhiselt oleme kaalunud, aga seni on jäänud see vaid mõtteks.
Kuna foorumi esileht on niigi pikk juba, siis teeksid lisanduvad foorumid selle veel pikemaks.
Tsitaat:
Algselt postitas: uudi
Tehniline ja turg võiks olla sorteeritud mudelite järgi. a´la a4, a6 jne. oleks tunduvalt lihtsam asju otsida, poleks nii segamini kõik.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dizze
huviline



Registreerunud 31.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.09 00:01 Tsiteeri


Hei!

Olen uus kasutaja.
Tahaks väga teha ilusa auto müügi teema ka teile siia, aga millegi pärast on välja mõeldud müügiteema piirang algsele kasutajale.

Küsimus, siis selline milleks see hea on?

Lisaks kas mul on üldse võimalik oma kasutajaga enne 30 päeva kuidagi müügi teema ära teha?
Või pean paluma kellegi teise abi kellele tekst copyda, et ta selle lisada saaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.09 10:29 Tsiteeri


Just täpselt sellepärast see piirang ongi, et see ei ole mingi tasuta automüügiportaal siin.
Turu osa on mõeldud lisaboonusena vanematele kasutajatele ja mingeid muutusi selles osas ei tule.
Kui Auto24 küsitavat tasu maksta ei raatsi, eks siis tuleb oodata see 30 päeva.
Tsitaat:
Algselt postitas: dizze
Hei!

Olen uus kasutaja.
Tahaks väga teha ilusa auto müügi teema ka teile siia, aga millegi pärast on välja mõeldud müügiteema piirang algsele kasutajale.

Küsimus, siis selline milleks see hea on?

Lisaks kas mul on üldse võimalik oma kasutajaga enne 30 päeva kuidagi müügi teema ära teha?
Või pean paluma kellegi teise abi kellele tekst copyda, et ta selle lisada saaks?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.09 21:41 Tsiteeri


Ma tõesti vabandan, mul tõesti ei ole aega terve päev siin foorumis istuda ja lugeda mis muudatused on toimunud ja mida edaspidi tohib ja mida ei tohi teha. Viimasel ajal (alates klubiliikme kaardist ma arvan), on mingi kahtlane teema siin toimumas, ei ole sellest veel päris täpselt aru saanud mis selle pikemaajalisem eesmärk on. Minu isiklik arvamus on see, et foorum on viimasel ajal tunduvalt halvemaks läinud. Keegi kuskil varem mingis teemas kirjutas, (vist oli mingi kiirenduse kohta, võin eksida, ei mäleta täpselt) et see jätab väga wannabe mulje, olgem ausad, jätab küll. Umbes et kui sul mingit "essi" perse all ei ole, siis ole õnnelik, et siia üldse kirjutada võid. Mingite tühiste komade ja väiketähtede pärast kellegi postitusõigus tühistada, no anna olla. Kõik ei ole sündinud filoloogid.
Tsiteerin "Tuleb ikka diktaator olla...", iga diktaator kukub ükskord, olgu see siis varem või hiljem. Kui sama moodi jätkate siis kukub kogu see foorum varsti lihtsalt kokku. Sellist asja pole ma varem kuskil tähendanud, et mingit diktaatori teemat kuskil ajatakse.
See ei ole ainult minu arvamus! Mina lihtsalt panen selle siia kirja.
Et kas siis muudame foorumi paremaks või mis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.08.09 00:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Ma tõesti vabandan, mul tõesti ei ole aega terve päev siin foorumis istuda ja lugeda mis muudatused on toimunud ja mida edaspidi tohib ja mida ei tohi teha.

Mis tähendab siis seda, et sind peaks muudatustest personaalselt teavitama?

Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Viimasel ajal (alates klubiliikme kaardist ma arvan), on mingi kahtlane teema siin toimumas, ei ole sellest veel päris täpselt aru saanud mis selle pikemaajalisem eesmärk on. Minu isiklik arvamus on see, et foorum on viimasel ajal tunduvalt halvemaks läinud. Keegi kuskil varem mingis teemas kirjutas, (vist oli mingi kiirenduse kohta, võin eksida, ei mäleta täpselt) et see jätab väga wannabe mulje, olgem ausad, jätab küll. Umbes et kui sul mingit "essi" perse all ei ole, siis ole õnnelik, et siia üldse kirjutada võid.

On jah halvemaks läinud. Üle poole liiklusest moodustab turg. Arusaadav, rasked ajad ja kõik müügiks, aga kui pead tänaste postide seast tikutulega mingeid asjalikumaid teemasid taga otsima, siis tuleb seda pealepressivat turgu kuidagi piirama hakata. Eks seda olegi jõudumööda ka tehtud.

Mina pole seda kallima auto omaniku eelistamist siin veel täheldanud. Ise sõidan ka üle 15a vanade pannidega. Essi ei oma ja esside alamfoorumisse väga nina ei topi.

Ühe muudatusena lisandus klubikaardi tulekuga näiteks huviliste autode alamfoorum. Kas see oli ka halb?

Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Mingite tühiste komade ja väiketähtede pärast kellegi postitusõigus tühistada, no anna olla. Kõik ei ole sündinud filoloogid.

Selle kohta on omaette teema. Soovitaks otsast lõpuni läbi lugeda ja alles siis arvamust avaldada. Kui pole aega seda teha, võiksid sa selle koha pealt vait olla.

Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Tsiteerin "Tuleb ikka diktaator olla...", iga diktaator kukub ükskord, olgu see siis varem või hiljem. Kui sama moodi jätkate siis kukub kogu see foorum varsti lihtsalt kokku. Sellist asja pole ma varem kuskil tähendanud, et mingit diktaatori teemat kuskil ajatakse.
See ei ole ainult minu arvamus! Mina lihtsalt panen selle siia kirja.

Mõni kukub, mõni väsib lihtsalt ja eemaldub. Eks siis tulevad ju paremad peale. Kui sa just nii sõna-sõnalt seda diktaatoriteemat võtta tahad. Kas sa sooviksid ise moderaator olla? Ma usun, et me oleks valmis sulle selle võimaluse andma. Kas sina aga oled valmis lisaks mõningatele hüvedele ka need kohustused enda kanda võtma? Maru hea on ju kritiseerida, ise samas mitte midagi tegemata?

Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Et kas siis muudame foorumi paremaks või mis?

No paku lahendusi! Pöörame demokraatlikuks? Valimised, rahvahääletused jne? Laseme turu vabaks, kaotame reeglid, las kõik teevad, mis tahavad! Anarhia ruulib. Kas sulle meeldiks sellises foorumis ringi sobrada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 04.08.09 01:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Tsiteerin "Tuleb ikka diktaator olla...", iga diktaator kukub ükskord, olgu see siis varem või hiljem. Kui sama moodi jätkate siis kukub kogu see foorum varsti lihtsalt kokku.


See läheb nüüd küll teemast kergelt mööda, kuid tekkis õudne tahtmine mainida, et aegu tagasi sai Hinnavaatluse foorumis aktiivne oldud ning mu mäletamist mööda oli seal kord üsnagi diktaatorlik ja aina karmimaks läks. Oktoobris saab HV foorum 9 aastaseks ja lõppu ei näe tulemas. Tundub, et töötab see karmi käsi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 04.08.09 20:29 Tsiteeri


Personaalset teavitamist ei ole vaja, piisab inimlikust suhtlemisest. Pakun et peale moderaatorite loeb mõni üksik kõik teemad läbi. Ja kui tuleb uus kasutaja mingi teemaga, mille kohta ta ei ole infi leidnud, siis kohe karatakse kraesse et kas otsingut ei oska kasutada, sellest siin juttu olnud. See otsing on ka nii nagu on, vahel annab vajaliku vastuse, vahel mitte. Ja kui tuleb mingi 20 lk vastuseid, siis nende läbi lugemine võtab ikka päris kaua aega. Piisaks ju lingist vajalikule teemale.
Fakt on, et auto on auto, ja kui autodest rääkida mitu aastat, siis lõpuks saabki ju kõik räägitud. Loogiline, et teemad hakkavad kattuma.
Keegi ei jõua kõikide maailma asjadega kursis olla, kaasaarvatud selle foorumiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.08.09 20:56 Tsiteeri


Kui ei ole väga elementaarne asi olnud, midagi sellist, et pealkirja otse otsingusse kopides esimene vaste kohe ammendavalt vastaks, siis ma olen küll päris tihti lisaks otsida soovitamisele ka mõne lingi andnud. Just seepärast, et ma tean tihti, kes millestki varasemalt kirjutanud on. See lihtsustab otsimist tunduvalt. Uus kasutaja ei oma sellist üldpilti. Selles osas ei anna otsingusüsteemi ka kuidagi parandada, kuna tehisintellekti talle ikkagi ju ei lisa. Ei saa sellega veel isegi Google'i võrratult suurema arvutusvõimsusega serveripark kuigi hästi hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
illuminaat
huviline



Registreerunud 20.07.08
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 10.08.09 09:29 Tsiteeri


Üks teema, mis võiks siin foorumis olla, oleks tööde pakkumised. Selle all ma mõtlen seda, et enamuses FIE-d või lihtsalt indiviidid võiks üles panna, mis summa eest mis töid nad teeks. See sobiks väga hästi firmade sooduspakkumisega kokku. Muidugi võib öelda, et kasuta otsingut jne..., aga ma leian, et see muudaks foorumi kasutamist tunduvalt sujuvamaks ja kasutaja sõbralikumaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
h6bekuul
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.08.09
Asukoht: est
Kasutaja on eemal

Auto: auto

postitati 12.12.09 08:27 Tsiteeri


Kas siis nii muudetakse foorumit paremaks, kui kaotatakse ära teemad?
Muig...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.12.09 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: h6bekuul
Kas siis nii muudetakse foorumit paremaks, kui kaotatakse ära teemad?
Muig...

Kas sa nutad taga seda teemat, kus q versus fwd vennad omavahel madistasid? Said sealt mingit olulist infot, mis Sinu valikuid oleks aidanud parandada? Vaevalt küll :). Sinu teema on alles, vajadusel võime selle rookida puhtaks läbust ja "kõvatamistest" ja ehk saab selle teema korralikuks...... (üheks päevaks)? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 12.12.09 15:08 Tsiteeri


Kui klubiliikme staatus liigub tagasi huvilise staatuseks siis millegipärast jääb auto teema ikka klubiliikmete autode alla, millele enam ligi ei pääse....RIGHT? Äkki liigub see auto teema nüüd ka huviliste autode alla või kui ei liigu siis kustutage ültse ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.09 15:50 Tsiteeri


Kuivõrd klubikaart kehtib kaks aastat, siis äkki maksaks teise aasta eest ka...RIGHT?
Kui seda klubiliikme staatust vaja ei ole, siis milleks see kaart ja staatus üldse taotletud sai?
Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
Kui klubiliikme staatus liigub tagasi huvilise staatuseks siis millegipärast jääb auto teema ikka klubiliikmete autode alla, millele enam ligi ei pääse....RIGHT? Äkki liigub see auto teema nüüd ka huviliste autode alla või kui ei liigu siis kustutage ültse ära.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 12.12.09 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kuivõrd klubikaart kehtib kaks aastat, siis äkki maksaks teise aasta eest ka...RIGHT?
Kui seda klubiliikme staatust vaja ei ole, siis milleks see kaart ja staatus üldse taotletud sai?
Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
Kui klubiliikme staatus liigub tagasi huvilise staatuseks siis millegipärast jääb auto teema ikka klubiliikmete autode alla, millele enam ligi ei pääse....RIGHT? Äkki liigub see auto teema nüüd ka huviliste autode alla või kui ei liigu siis kustutage ültse ära.



Kirjutasin ennist vist liiga käskival toonil:P.
Hetkel tõesti ei näe mõtet maksta et näha mõnda varjatut teemat foorumis. Ma ei pea seda rohkem põhjendama miks ja milleks. Ma ei tee sellest probleemi, ära tee Sina ka. Lihtsalt auto teema võiks siis ka huvilste autode alla minna kui juba huvilise staatus on määratud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 13.12.09 17:36 Tsiteeri


Kuradi agarad kustutajad siin on, kui auto varuosadeks müügi puhul unustada hind panna. Pealegi sellisel juhul, kui auto on avariiline ja nii müüki läheb, on raske hinda määrata, see tuleb ikkagi kokkuleppel.
Ja kohe teema kustutakse. Ok jah, reeglid on reeglid, aga pange see kuulutus siis kuidagi ootele. See oleks mu ettepanek foorumit paremaks muuta.
Nüüd peab hakkama kõike otsast peale kirjutama:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.12.09 17:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Kuradi agarad kustutajad siin on, kui auto varuosadeks müügi puhul unustada hind panna. Pealegi sellisel juhul, kui auto on avariiline ja nii müüki läheb, on raske hinda määrata, see tuleb ikkagi kokkuleppel.
Ja kohe teema kustutakse. Ok jah, reeglid on reeglid, aga pange see kuulutus siis kuidagi ootele.

Kuidas ootele? Kuhu? Siin on reegel, et hind, kasvõi orienteeruv, millest tingida, peab olema kirjas! Oksjonid ja kokkuleppehinnaga müümised ei käi siia foorumisse! Ei ole mingit kohustust siin kuulutada!

Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Nüüd peab hakkama kõike otsast peale kirjutama:mad:

Jah, peadki. Kui korra vastu näppe saad, jääb meelde. Pai tehes ja präänikut suhu toppides mitte. Lihtne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
h6bekuul
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.08.09
Asukoht: est
Kasutaja on eemal

Auto: auto

postitati 02.01.10 22:07 Tsiteeri


Tase. AC foorum hiilgab jälle. Teemad, kus vaja rullnoklust, pikendamist, või kiirusetrahvidega hooplemist välja elada, siis pole probleemi. Kus mina tahaks arutleda Saksa inseneride möödalaskmisi - see tõmmatakse meeskonna poolt maha!
Pange aga sama moodi edasi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.0% - SQL: 64.0%]