Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127624)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.06.08 20:15 Tsiteeri


Kas sisse logimisel on vajalik selle teksti näitamine,(kindlasti on seda keegi maininud, aga ei suutnud leida paugust):

"Sa pole sisse loginud. Kui ei ole registreeritud või sisse logitud, ei saa kasutada kõiki foorumi omadusi. Registreerimiseks kliki siia. Kui tekib küsimusi, vaata Abi linki."

Sellest liigsest tähelepanu juhtimisest saab foorum kindlasti "ühepäevalisi", kes peale registreerimist avastab, et lugemiseks poleks olnud registreerida vajagi ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.06.08 20:49 Tsiteeri


Ma usun, et see on seal üsna üheselt mõistetav ja et ainult lugeda tahtja saab üsna kiirelt selgeks, et ainult lugeda saab ka registreerumata. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.06.08 21:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ma usun, et see on seal üsna üheselt mõistetav ja et ainult lugeda tahtja saab üsna kiirelt selgeks, et ainult lugeda saab ka registreerumata. :)

Ei vaidle vastu, aga lambaid on maamunal rohkem kui karta isegi oskaks :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 27.10.08 19:19 Tsiteeri


siuke asi on viimasel ajal hakanud ette jääma: kui pole ammu foorumit külastanud, on mitu lehte "postitusi viimasest külastusest". Selle ajaga kui esimese lehe lõppu jõuan, on juba teemad kadunud kuna olen n.ö piisavalt kaua foorumis olnud. Ehk saab kuidagi nii teha, et need viimasest külastusest lugemata topicud vahepeal ära ei kaoks.

terv, Cari


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.08 19:30 Tsiteeri


Shift+rightclick

Soovitan avada teema uues aknas, siis ei kao ära, mitte back-i taguda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diversion
meeskond

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q C4 & A80 B4 & ur90q B2 & UR

postitati 27.10.08 19:41 Tsiteeri


Kui 10minuti jooksul midagi ei tee (ehk eelmisest päringust/lingile vajutamisest on üle 10min möödas) siis kaovad vanad asjad ära. Nii et ühe teema lugemisele ei saa üle 10 minuti kulutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 28.10.08 08:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Shift+rightclick

Soovitan avada teema uues aknas, siis ei kao ära, mitte back-i taguda.


kasutangi lugemiseks tab'e. Lihtsalt aeg-ajalt on ühel lehel rohkem kui 10 minuti jagu teemasid, seega peaks lihtsalt kõik kolm lehte tab'ides avama ning alles siis teemadesse sukelduma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.10.08 09:21 Tsiteeri


See cookie-põhine külastuse jälgimine on üks XMB nõrk külg küll. Vahel märgib juba enne sisse logimist lugemata postid loetuks. Ja no 10 minutist ei ole seal küll juttu, Div. :) Ikka väga kiirelt nullitakse see ära. Või siis oskan ma selle alati kuidagi nii korraldada. :P

Seepärast pole mina algusest peale "Postitused viimasest külastusest" linki kasutanud. Kui iga päev foorum üle vaadata, ajab "Tänased postitused" asja ära, nii et midagi kahe silma vahele ei jää. Kui pikemat aega eemal olla, siis õnneks saab nüüd vähemalt olemasoleva "Minu postitused" lingi abil oma varasematele postidele järgnenud vastused kiirelt kätte.

NB! Abiks võib olla ka profiilist ühel lehel olevate teemade arv suuremaks muuta. Mul on see 100 peal, nii ei tule neid erinevaid lehekülgi nii palju. Teemad avan muidugi uue tab'ina. Samas teemas olevate postide arvu ei soovitaks väga üle default 25 muuta - kui teemas on palju piltidega poste, avaneb ta selle võrra kauem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 04.11.08 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diversion
Kui 10minuti jooksul midagi ei tee (ehk eelmisest päringust/lingile vajutamisest on üle 10min möödas) siis kaovad vanad asjad ära. Nii et ühe teema lugemisele ei saa üle 10 minuti kulutada.

Eks võtab ennastki vahest sülitama see, et kaua pole arvuti ligi pääsenud ja siis "viimasest külastusest" teemad kaovad. Läbu saab lugeda kiiresti, aga need teemad, mille pärast ma audiklubi foorumit üldse külastan, nõuavad sageli rohkem aega. Kas seda 10 minutit ei saaks muuta näiteks 30ks minutiks? Hetkel ei tule nagu pähe ühtegi asja, mille poolest pikem aeg halvem saaks olla kellegi teise jaoks...
Teine küsimus, et kui ma olen keelanud ära ostu-müügi teemad, siis need on keelatud ära "postitused viimasest külastusest" puhul, aga on kõik nähtaval "tänased postitused" juures. Varem ei olnud, nüüd on. Mida ma valesti teen?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 07.12.08 14:56 Tsiteeri


Mina panen südamele, et ei ole vaja inimesi maha teha remondiküsimuste osas ja vastata igale teemale lausetega MINE DIAGNOSTIKASSE või MINE TÖÖKOTTA. Ma ise äärekivil amorte ei vaheta ja doonorauto küljest poolpiduseid "uusi" juppe enda autole külge ei keera, aga see on siiski tehnikafoorum ja siin ongi normaalne küsida, et kuidas hammasrihma paika panna jne. Ühest küljest ma muidugi mõistan, et töökojas tehakse asi ära raha eest ja ise ei pea mõtlema - kasutan isegi seda varianti, mitte ei vaheta Prisma parklas jahutusvedelikku. Teisest küljest küsija suupihta ei lööda ja kui inimesel on korrektne küsimus ja sul on soov vastata stiilis MINE TÖÖKOTTA, siis minumeelest oleks vähemalt viisakas põhjendada ka, et miks sa nii arvad.

Mind see jutt selles osas ei puuduta otseselt, kuna käin isegi töökojas ja lasen autot remontida nendel, kes seda oskavad ja ei põe mingi 500 eeki pärast. Üritan lihtsalt "nõrgemaid" kaitsta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Random
huviline



Registreerunud 17.06.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.08 20:00 Tsiteeri


Võiks selle teema kleepsuks teha.. ?
ei leidnud seda teemat alguses üleski..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.09 11:14 Tsiteeri


Kas keegi rehvide/velgede ostu müügi teemades kontrollib ka neid nõudeid, mis sealses reeglite teemas on loetletud??


Tsitaat:

3. Hind
4. Muu info (võimalusel ka pilt!)
5. Kontaktandmed (vähemalt telefoninumber)



Hulgim kogus on "vigaseid" teemasi. Ja seal ei saanud ma kuidagi neid ka kommenteerida, sest millegipärast on "VASTA" nupp seal teemades puudu.



Ja minu arust, kellel pildid olemas, võiks need ju kohe postitusse lisada (reegites ka õpetus kirjas), mitte kirjutada sinna, et kui pilte tahad, saadan meilile.

Ise otsisin ka sealt korralikke rehve, aga no ei viitsi ma kõigile u2u saata, et meiliaadressi lisada, kuhu pilte saata. Mailbox niigi ülekoormatud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.01.09 11:34 Tsiteeri


Vigaste, reeglitele mitte vastavate teemade kohta võib vabalt lingid siia visata. Moderaatorid kustutavad neid niigi päevas päris mitmeid, mõni võib lihtsalt kahe silma vahele jääda.

See "küsi ja saadan pildid emailile" ei tekita minus ka erilist huvi küsida. Äsja on tekkinud päris hea sait, kuhu piltide ülespanekuga peaks hakkama saama ka suvaline oinas tänavaäärsest aedikust: http://www.upload.ee - pole isegi vaja registreeruda, pärast pildi üleslaadimist antakse kohe ka posu linke, millega pilti foorumisse lisada.

PS. Ikkagi jääb kehtima pildi otse linkimisel maksimaalse 800-pikslise laiuse reegel! Ärge toppige foorumisse oma 10MP üüberkaameratest otse saadud pilte! IrfanView on jätkuvalt täiesti tasuta saadaval. Pilt sellega lahti > Image > Resize > paremast tulbast 800x600 > Ok > Save as > valmis!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 12.01.09 14:41 Tsiteeri


Lugupeetud varuosade ostjad jne.Lugege enne müügi pakkumisi,kui enda teemat tegema hakkate.Nii mõnigi kord tekib ostu teema täpselt müügi teema kohale.Nt täna soovib üks kodanik osta A4-le armatuuri,ning täpselt paar rida allpool on teema kus müüakse A4-le juppe ning seal ka armatuur täiesti olemas.
See muidugi puhtalt minu arvamus;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 13.01.09 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Nt täna soovib üks kodanik osta A4-le armatuuri,ning täpselt paar rida allpool on teema kus müüakse A4-le juppe ning seal ka armatuur täiesti olemas.
See muidugi puhtalt minu arvamus;)

Siinkohal aga võib olla asi sellega, et kodanik ootab ka teisi pakkumisi ja ka ise veel vaatab ringi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 27.03.09 19:14 Tsiteeri


Üks asi veel, võibolla on keegi teistes foorumites mugavat pluginat tähele pannud. Nimelt, et aega kokku hoida postituste avamise või mitteavamise mõtekuses, on mugav, kui hiirega suunates noolekese antud postitusele, tuleb esile aken, mis näitab esimese postituse sisu. Lihtsalt näitlikustamaks- see on nagu excel tabelis manus insert comment, mille kommentaar tuleb alles siis esile, kui hiirega nihutatakse noolekest viitele, mille vastu isik huvi tunneb. Võibolla sai tekst segane ja arvata seda on siin raske realiseerida?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.04.09 19:32 Tsiteeri


Kas minu jaoks on mingid vahvad uuendused kahe silma vahele jäänud või on mingi viga foorumi tarkvaras- igatahes ei ole enam võimalik müügiteemat uuendada? Peabki nii olema?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.09 19:35 Tsiteeri


Kõigepealt lähme siia, edasi liigume siia ja siis liigume siia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.04.09 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Kõigepealt lähme siia, edasi liigume siia ja siis liigume siia.


Kui see oli mulle mõteldud siis kas vastust nendes linkides ei sisaldu või olen ma nii põmmpea, et ei saa lihtsalt aru.:D Üritan küll alati igasugu reegleid pedantselt jälgida ja täita aga...


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 07.04.09 19:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Kõigepealt lähme siia, edasi liigume siia ja siis liigume siia.


Kui see oli mulle mõteldud siis kas vastust nendes linkides ei sisaldu või olen ma nii põmmpea, et ei saa lihtsalt aru.:D Üritan küll alati igasugu reegleid pedantselt jälgida ja täita aga...

Loe veelkord see ametliku teate osa läbi :D. Alusta Maku postitusest 28.03.2009 11:22 ja sealt allapoole lugedes leiad ka oma küsimustele lahenduse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.04.09 07:37 Tsiteeri


Ja nagu võluväel tekkis võimalus uuendamise lahtrisse linnuke teha. Ja ikkagi ei saa ma aru milles viga oli?!

Edit: algul ma arvasin, et kellaga on midagi sassis ja foorumi ajaarvestuse järgi ei ole veel uuendamise aeg kätte jõudnud, aga ometi näitas ka minu viimast külastust peale seda aega mis uuendamise lahtri juures oli.

Aga vist peabki natuke rohkema haridusega olema, et selle foorumi reeglitele pihta saada.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 08.04.09 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Aga vist peabki natuke rohkema haridusega olema, et selle foorumi reeglitele pihta saada.;)

Jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.04.09 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Aga vist peabki natuke rohkema haridusega olema, et selle foorumi reeglitele pihta saada.;)

Jah.

Põhimõtteliselt keegi ei taha ära seletada, et milles viga oli?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.04.09 10:30 Tsiteeri


Sa vaata alustuseks oma profiil üle, viga peitub ajavööndis, selle 0.00 asemel peaks seal 2.00 olema.
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Põhimõtteliselt keegi ei taha ära seletada, et milles viga oli?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.04.09 10:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Sa vaata alustuseks oma profiil üle, viga peitub ajavööndis, selle 0.00 asemel peaks seal 2.00 olema.
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Põhimõtteliselt keegi ei taha ära seletada, et milles viga oli?


Selge. Tänud!
Lihtne ja loogiline, arvasin ka ise midagi sarnast, segadust tekitas see, et foorumi andmetel ma olin peale lubatud aega juba olnud sisse logitud.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.1% - SQL: 70.9%]