Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1286299)
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 06.11.13 16:10 Tsiteeri


Tere kõigile!
On kasutaja kaharmi (Meelis Kahar, tel nr 56173652)kohta pretensioone: raha (150.-) maksin temale ära vähemalt 3 nädalat tagasi, aga juppe pole siiamaani saanud; ausate silmadega vaatas mulle otsa ja lubas "mitte hujata".

Telefon on väljas, kätte teda ei saa.

Tema müügiteema on siin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130974&page=1&highlight=%26%2365533%3B#pid673043

Minu andmed: Georg Otsa tel 58 049 782


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 06.11.13 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epidemic
Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo

Teiseks, kas 25 euri eest said veel vähe? Minu maine, moderaatori koha ja klubiliikme tühistamine.


Eriline vemps oled ikka. Ise keerasid jupi sitta kokku, said raha kätte, jätsid asjad saatmata ja nüüd hakkad siin veel mingeid lauseid moodustama, et sinu moderaatori koht ja muud jutud on läinud. Julged veel sellist juttu ka ajada, et sinu maine ning moderaatori koht läksid teisele inimesele maksma 25€. Pole küll varuosade all sellised asju müügis kunagi näinud:D


Pidasin silmas seda, et korra on juba postitus tehtud selle jama kohta. Milleks see uuesti vajalik oli? Igastahes sain Aidõni kätte ja homseks on see lahendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.11.13 20:27 Tsiteeri


Ardo, selline suhtumine on ka mulle pettumus. Seni ma olin seda meelt, et su kevadine degradeerimine oli pisut üle reageeritud. Nüüd enam mitte. Kui rohkem kui poole aasta jooksul pole heaks arvatud seda 25€ tagasi maksta, on asi selle omaniku poolt uuesti avalikult üles võtta igati põhjendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aidõn
huviline



Registreerunud 28.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6C4 Avant TDI

postitati 06.11.13 21:58 Tsiteeri


Ardo,mu telefon oli laadimisel tööl ja ma ei kuulnud su kõnet.Helistasin tagasi esimesel võimalusel.
Raha summas 25 euri minu arvele laekunud,nii et tühistan oma pretensiooni Ardole ära.Kahju,et selleks oli vaja oodata pea terve aasta ja olin sunnitud siia kirjutama.
Edu kõigile.Lugupidamisega Aidõn.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 05.01.14 00:54 Tsiteeri


Hoiatan veel kord!
Kasutaja kaharm (Meelis Kahar, tel nr 58192712) on siiamaani minule võlgu 150eurot / või tema lubatud autoosad.


Tema müügiteema on siin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=134130

Minu andmed: Georg Otsa tel 58 049 782


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Krooniline
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC; Volvo V70

postitati 21.01.14 14:05 Tsiteeri


Ehk keegi tunneb ära!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 13.07.14 11:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Hoiatan veel kord!
Kasutaja kaharm (Meelis Kahar, tel nr 58192712) on siiamaani minule võlgu 150eurot / või tema lubatud autoosad.


Tema müügiteema on siin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=134130

Minu andmed: Georg Otsa tel 58 049 782


Meelis on teinud ka head kodutööd, aga lõpuni asja pole veel viinud. Võlg veel 25 eurot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raksike
huviline



Registreerunud 26.05.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8TQ

postitati 24.07.14 13:14 Tsiteeri


Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ttanell
huviline



Registreerunud 08.11.13
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.14 11:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Olin ise ka loll, ei uurinud inimese tausta, aga sama isik tõmbas mullegi koti pähe. Alguses higistas, et miks raha üle pole tulnud (pankadevaheline transfer võttis aega). Lubas samal päeval jupi teele saata. Järgmine päev helistasin (tema jaoks tundmatult numbrilt), võttis vastu ja väitis, et unustas saata. Täna helistasin numbrilt, millega vahetasime eelnevalt sõnumeid, katkestas kõne/ei vastanud üldse. Raha andsin, kaupa vastu ei saanud. Rahaline kahju - 19€.

Tanel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raksike
huviline



Registreerunud 26.05.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8TQ

postitati 09.09.14 18:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ttanell
Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Olin ise ka loll, ei uurinud inimese tausta, aga sama isik tõmbas mullegi koti pähe. Alguses higistas, et miks raha üle pole tulnud (pankadevaheline transfer võttis aega). Lubas samal päeval jupi teele saata. Järgmine päev helistasin (tema jaoks tundmatult numbrilt), võttis vastu ja väitis, et unustas saata. Täna helistasin numbrilt, millega vahetasime eelnevalt sõnumeid, katkestas kõne/ei vastanud üldse. Raha andsin, kaupa vastu ei saanud. Rahaline kahju - 19€.

Tanel


Tundub, et petis tegutseb edasi SR foorumis kasutaja hisensena, telefoni nr. ja varuosadeks olev auto klapib.
Link SR müügikuulutusele: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=14&t=136511


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 31.10.14 07:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Tsitaat:
Algselt postitas: ttanell
Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Olin ise ka loll, ei uurinud inimese tausta, aga sama isik tõmbas mullegi koti pähe. Alguses higistas, et miks raha üle pole tulnud (pankadevaheline transfer võttis aega). Lubas samal päeval jupi teele saata. Järgmine päev helistasin (tema jaoks tundmatult numbrilt), võttis vastu ja väitis, et unustas saata. Täna helistasin numbrilt, millega vahetasime eelnevalt sõnumeid, katkestas kõne/ei vastanud üldse. Raha andsin, kaupa vastu ei saanud. Rahaline kahju - 19€.

Tanel


Tundub, et petis tegutseb edasi SR foorumis kasutaja hisensena, telefoni nr. ja varuosadeks olev auto klapib.
Link SR müügikuulutusele: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=14&t=136511


Ostsin kunagi temalt terve mootori. Peale käivitamist selgus, et mootor kottis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Janno2525
huviline



Registreerunud 13.01.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 V8

postitati 10.11.14 12:46 Tsiteeri


Minul on väike pretensioon foorumi kasutajaga audimees80 (pärisnimi: Kaupo Kask, tel: 56764706)
Kuna antud inimene müüb autosid varuosadeks, siis soovitan tema käest enne mitte asju osta, kui neid nähakse (olevat ka eelnevalt sarnased probleemid)

Nimelt ostsin eile tema käest valuveljed, mis pidid müüja jutu järgi sirged olema (eelnevalt üle küsitud). Täna veljed pinki pannes tuli välja, et kaks velge kõverad (üks natuke, teine märgatavalt). Helistasin ka müüjale, et kompenseerib mulle sirgestamise raha, millest ei tahtnud müüja midagi kuulda. Tema kommentaar oli, et sõites ei andnud tunda. Võib olla ei annagi tunda, kuid selline velg rikub rehvi ära.
Ühesõnaga jutu kokkuvõtteks: inimene müüb kaupa, mille seisukord ei ole päris see, mida räägib ja hiljem ei taha tunnistada ka kaubal esinevaid vigu (mida koheselt silmaga ei näe).

Minu nimi: Janno Ild, email: janno.ild@mail.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 10.11.14 17:01 Tsiteeri


Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.14 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!

Hetkel ei ole bännimisest ju mingit kasu, inimene teeb uue kasutaja ja kõik algab algusest peale.
Praegu on võimalus enne tehingu tegemist teha foorumis otsing ja leida ka käesolev teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Janno2525
huviline



Registreerunud 13.01.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 V8

postitati 16.11.14 21:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!

Hetkel ei ole bännimisest ju mingit kasu, inimene teeb uue kasutaja ja kõik algab algusest peale.
Praegu on võimalus enne tehingu tegemist teha foorumis otsing ja leida ka käesolev teema.


Mina pooldaks ka seda, et kasutajate, kelle kohta tuleb juba mitmeid kaebusi, profiili allosas oleks punase kirjaga hoiatus kasutajaga tehingute teostamisel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.11.14 21:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Mina pooldaks ka seda, et kasutajate, kelle kohta tuleb juba mitmeid kaebusi, profiili allosas oleks punase kirjaga hoiatus kasutajaga tehingute teostamisel


Antud teguviisi on teostatud, kasutajat hetkel ei mäleta, kuid ilusti on märge olemas.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 16.11.14 22:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Mina pooldaks ka seda, et kasutajate, kelle kohta tuleb juba mitmeid kaebusi, profiili allosas oleks punase kirjaga hoiatus kasutajaga tehingute teostamisel


Antud teguviisi on teostatud, kasutajat hetkel ei mäleta, kuid ilusti on märge olemas.


Selleks isikuks oli Reio Põlluste (siin foorumis kasutaja audimees001) ja näite selle märke kohta leiab tema signatuurist näiteks sellest postitusest: M: AUDI A6 C4 2,8 128KW ATM AVANT VARUOSADENA! UUS AUTO!.

Siikohal aga avaldaks kiitust Reiole, sest foorumis on levinud jutud, et tüüp on ennast parandanud ja vanu asju juba ka korda ajanud. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Janno2525
huviline



Registreerunud 13.01.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 V8

postitati 17.11.14 07:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits

Antud teguviisi on teostatud, kasutajat hetkel ei mäleta, kuid ilusti on märge olemas.


Seda ei ole aga kasutaja "audimees80" profiilil (kelle kohta on minul ja ka päris mitmel teisel kasutajal pretensioone). Kuna antud isik on ka klubi liige, siis võiks ka klubi juhtkond temaga ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 17.11.14 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Minul on väike pretensioon foorumi kasutajaga audimees80
Kuna antud inimene müüb autosid varuosadeks, siis soovitan tema käest enne mitte asju osta, kui neid nähakse (olevat ka eelnevalt sarnased probleemid)

Nimelt ostsin eile tema käest valuveljed, mis pidid müüja jutu järgi sirged olema (eelnevalt üle küsitud). Täna veljed pinki pannes tuli välja, et kaks velge kõverad (üks natuke, teine märgatavalt). Helistasin ka müüjale, et kompenseerib mulle sirgestamise raha, millest ei tahtnud müüja midagi kuulda. Tema kommentaar oli, et sõites ei andnud tunda. Võib olla ei annagi tunda, kuid selline velg rikub rehvi ära.
Ühesõnaga jutu kokkuvõtteks: inimene müüb kaupa, mille seisukord ei ole päris see, mida räägib ja hiljem ei taha tunnistada ka kaubal esinevaid vigu (mida koheselt silmaga ei näe).

Minu nimi: Janno Ild, email: janno.ild@mail.ee


Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Minul on väike pretensioon foorumi kasutajaga audimees80
Kuna antud inimene müüb autosid varuosadeks, siis soovitan tema käest enne mitte asju osta, kui neid nähakse (olevat ka eelnevalt sarnased probleemid)

Nimelt ostsin eile tema käest valuveljed, mis pidid müüja jutu järgi sirged olema (eelnevalt üle küsitud). Täna veljed pinki pannes tuli välja, et kaks velge kõverad (üks natuke, teine märgatavalt). Helistasin ka müüjale, et kompenseerib mulle sirgestamise raha, millest ei tahtnud müüja midagi kuulda. Tema kommentaar oli, et sõites ei andnud tunda. Võib olla ei annagi tunda, kuid selline velg rikub rehvi ära.
Ühesõnaga jutu kokkuvõtteks: inimene müüb kaupa, mille seisukord ei ole päris see, mida räägib ja hiljem ei taha tunnistada ka kaubal esinevaid vigu (mida koheselt silmaga ei näe).

Minu nimi: Janno Ild, email: janno.ild@mail.ee


Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.


Müüsin ka alles hiljuti veljed+rehvidega, ostja küsis kas annan garantii, et veljed on sirged, ütlesin ei, mine kontrolli, sest see on suhteline, mina seda ei tundnud ja ei kontrollinud, antud teemas jah - müüja väitis, et on sirged-sorry tavakasutaja ei saa seda kunagi 100% väita, kui pole pinki pandud. Usalda aga kontrolli:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paranormaalne
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.08.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: AAN+3B+AEL+AAN+AAN+AAN+AAN+ABY

postitati 17.11.14 12:44 Tsiteeri


Kui müüja väitis, et on sirged, lasub ka temal vastutus. Ostku tagasi ja müügu järgmisele õige kirjeldusega.


värdsõnade leksikon - kellablokk, varjant, igastähes, nukvõll, org. eesliide - orgaaniline jagaja?, velüür, bronks, gardaan, polüretaan, millekagi, ütlematta, värvimatta, hooldamatta, tahtmatta, vahetamatta, katusetta, ostmatta, õieti vs. õigesti, kvall, sürpriis, kahedeist, oksion, pumb, doll (mõõtühik), saabgi, kellegile, tänamattu, algorütm, roolilätt, rädikas, milleGIGA, paraleel, didident, laadia, oktsion, kabasnik, pagaaznik, toonor, sumbuti, saaleviga, airbäg, bäg, gartaan
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 13:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: paranormaalne
Kui müüja väitis, et on sirged, lasub ka temal vastutus. Ostku tagasi ja müügu järgmisele õige kirjeldusega.


Loomulikult on KA müüjal vastutus - pole väitnudki vastupidist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Janno2525
huviline



Registreerunud 13.01.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 V8

postitati 17.11.14 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80

Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.


Tere Audimees80.
Pakkusite mulle velgesid müüa, kui küsisin, et kas on sirged, terved, siis teie vastus oli et VELJED ON SIRGED, leiduvad mõned kriipsud/kraapsud (kui vaja, siis postitan meievahelise PM vestluse). Aga veljed EI OLNUD sirged, iluvigadega arvestasin (kuna ikkagi kasutatud asjad).
Ja see, et inimene, kelle käest ostsite veljed, väitis, et need on sirged - see ei huvita mind üldse, mina ostsin need veljed Teie käest.
Helistasin ja pakkusin välja, et kompenseerite mulle velgede sirgestamise ja on asi unustatud, mispeale te keeldusite.
Lõppkokkuvõttes läksid need veljed mulle kallimaks maksma, kui oleksin saanud Pärnust ostes korralikud asjad.

Siin ka videod "sirgetest" velgedest:
https://www.youtube.com/watch?v=AvTLs9gnG4U&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=sTSVVcShGTQ&feature=youtu.be


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 17.11.14 20:07 Tsiteeri


Kodanik " audimees80 " huvitub ainult rahast. Oma nimi 20 euro pärast täis sittuda pole mingi probleem .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 17.11.14 21:07 Tsiteeri


Ma nüüd teen võibolla ülekohut kellegile aga minu arust ma ostsin sama "audimees80" käest Raplast 5 kodaraga 17" veljed septembri kuus.
Veljed olid sama moodi kõverad aga minu kõnesid ta vastu ei võtnud järgmine päev enam ja neelasin alla selle sirgestamisele kulunud raha, sest minu närvid on rohkem väärt. Ma üritan leida viitsimist ja otsida kõneeristusest üles, kas tegu oli 100% kindlalt audimees80'ga. Vabandused ette, kui ei ole tegemist sama müüjaga ning luban, et kustutan selle postituse kohe, kui olen asja selgeks teinud.
Minule väitis müüja korduvalt, et ta ise sõitis nende velgedega ning asjad on täiesti sirged. Pinki pannes kõigest 3tk oli kõverad 4'st. :D

EDIT: Vaatasin kõnede eristust ja tuligi välja, et ka minule müüs kõveraid velgi kodanik "audimees80". Tuleb välja, et tegu on ühe vastiku tegelasega ning mina ei soovita temaga mitte mingit äri teha.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.7% - SQL: 36.3%]