Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1286293)
rauno92
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 21.11.12
Asukoht: raplamaa kehtna vald
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.14 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80

Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.




kuule sina audimees80 sa ostsid need veljed edasi müümiseks ja selgelt nägid et veljed on kõverad nielt mida sa toodad siin sitta et sa ei tea et need kõverad on jne väitsid ise veel kah et oh mul läheb sirgendamine maksma jne ja lootsid hinda alla veel saada aga ma ei andnud sulle hinna alla ja ise sa selgelt veel raiskasid yle tunni aja mu aega seal uurisid ja puurisid neid 100 korda jne ja olin nõus ära ostma neid nielt kui sa neid niivisi edasi müüsid on see juba sinu mure mitte ära keera mulle siin sitta kokku oma [roppus]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 18.11.14 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rauno92
kuule sina audimees80 sa ostsid need veljed edasi müümiseks ja selgelt nägid et veljed on kõverad nielt mida sa toodad siin sitta et sa ei tea et need kõverad on jne väitsid ise veel kah et oh mul läheb sirgendamine maksma jne ja lootsid hinda alla veel saada aga ma ei andnud sulle hinna alla ja ise sa selgelt veel raiskasid yle tunni aja mu aega seal uurisid ja puurisid neid 100 korda jne ja olid nõus ära ostma neid nielt kui sa neid niivisi edasi müüsid on see juba sinu mure mitte ära aja siin jama minu kohta


Kuule poisi nagla.
Küsisin sinu käest mitu korda kas veljed sirged. Ütlesid, et jah. Sõites midagi tunda ei ole. See oli sinu enda jutt. Ära aja tagasi.
Mina nägin, et veljed kõverad??? Kas sa arvad, et ma olen selgelt nägija?
Värvi kahjustusi nägin vaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 18.11.14 09:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Kuule poisi nagla.
Küsisin sinu käest mitu korda kas veljed sirged. Ütlesid, et jah. Sõites midagi tunda ei ole. See oli sinu enda jutt. Ära aja tagasi.
Mina nägin, et veljed kõverad??? Kas sa arvad, et ma olen selgelt nägija?
Värvi kahjustusi nägin vaid.

Kodanikud. Tõmmake veidi tuure maha. Eriti selle tsiteerimisega. Pole vaja 4 erinevat teksti 4 korda tsiteerida. audimees80 vastu on päris mitmel korral pretensioone olnud. Järelikult pole kontrollitud kaupa või on teadlikult seda sellisena müüdud. Igal oinal oma mihklipäev. Selle viimase veljeteema kohta - kui juba eelmine kasutaja ütles, et veljed OLID kõverad ja sa need edasi müüd SIRGETENA, siis mis on selle loogiline järeldus? Sina ju valetad audimees? Kõik sellised asjad tulevad alati välja. Pole see foorum mingi anonüümne müügiplats või must turg, kus mingeid varastatud vms asju müüa. Aga kui oma nimest poogen on, et selle külge google abil korralik plekk jääb, siis PALJU ÕNNE! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rauno92
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 21.11.12
Asukoht: raplamaa kehtna vald
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.14 17:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Kuule poisi nagla.
Küsisin sinu käest mitu korda kas veljed sirged. Ütlesid, et jah. Sõites midagi tunda ei ole. See oli sinu enda jutt. Ära aja tagasi.
Mina nägin, et veljed kõverad??? Kas sa arvad, et ma olen selgelt nägija?
Värvi kahjustusi nägin vaid.


kle sa selgelt küsisid kas auto all viskasid ütlesingi et ei visanud ja see kes selle autoga sõitis see sama päev küsisid veel tema käest kah ja selgelt nägid silmaga et üks velg kõver ja soigusid seal et oh mul lähevad rehvid maksma jne ja sirgendamine nielt kui sa tahad siin oma nahka päästa ei ole vaja teiste kohta hakkata siin selliseid jutte ajama sina tahtsid neid velgi selle eesmärgiga et edasi müüa mitte oma tarbeks järgmine kord kui tuled midagi ostma pean hakkama lindistama w?? et sa siis ei ajaks sellist jama suust välja ja kui sa müüd asju ja ei vastuta selle eest et mingid vead on jne ja tagasi ei osta on see sinu probleem mitte minu asi aga selgelt sina nägid et üks velg silm nähtavalt oli kõver ja nii sa need ostsid ära


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.11.14 18:00 Tsiteeri


Kivitare, tundub, et sellistele tuleb lihtsalt kaikaga korra vastu pead tõmmata, no ei saada aru.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 18.11.14 18:00 Tsiteeri


Rehvid olid pragulised 2tk. Kahel paar mm mustrit.
Mis velje kõverusest sa sonid? Mina pole midagi leidnud velgedelt peale värvi kahjustuse.
Järeldan seda, et sa olid teadlik velgede kõverusest ja tõmbasid sellega sita minu kaela.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 18.11.14 18:07 Tsiteeri


Minul on ka pretensioon kasutaja rauno92 vastu.
Ostsin temalt veljed. Tema väidete järgi pidid veljed sirged olema, aga paraku mitte.
Eks järgmine kord kui velgi pakud, siis peab ennem balanseerimise pingis kontrollima. Sinu juttu ma enam ei usu.
Samas on sama isik müünud autosid, mis tema jutu järgi pole teps mitte olnud tehniliselt sellises olukorras nagu peaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rauno92
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 21.11.12
Asukoht: raplamaa kehtna vald
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.14 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Minul on ka pretensioon kasutaja rauno92 vastu.
Ostsin temalt veljed. Tema väidete järgi pidid veljed sirged olema, aga paraku mitte.
Eks järgmine kord kui velgi pakud, siis peab ennem balanseerimise pingis kontrollima. Sinu juttu ma enam ei usu.
Samas on sama isik müünud autosid, mis tema jutu järgi pole teps mitte olnud tehniliselt sellises olukorras nagu peaks.





Kuule Kaupo, ajad juba tigedaks. Mina ei väitnud siin midagi, sina käisid neid vaatamas ja nägid selgelt, et silmnähtavalt oli üks velg kõver, tahtsid veel hinda alla saada. Ütlesin, et mingit hinda sa alla ei saa, ennem viskan kanalisse need jne, seda ütlesin mitu korda veel ja siis lõppuks võtsid ära need veljed.
Üle 2 tunni käisid ja pinnisid, et saaksid hinda alla. Kui sina oled siin niimoodi edasi müünud, ei ole minu mure see ja kui sa siin hakkad kaua tigedaks ajama, siis tahad ikka, et ma vist lasen sellel kah öelda, et helistasid ja küsisid veel sellelt, kes sõitis sama päev selle autoga, kas veljed viskasid all. Nägid selgelt, et üks velg kõver on jne.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."

Tsitaat:

kle sa kaupo ajad juba tigedaks mina ei väitnud siin midagi sina käisid neid vaatamas ja nägid selgelt et silm nähtavalt oli yks velg kõver tahtsid veel hinda alla saada veel ytlesin et mingit hinda sa alla ei saa ennem vickan kanalisse need jne ja seda ytlesin mittu korda veel ja siis lõppuks võtsid ära need veljed ja yle 2 tunni käisid ja pinnisid et saaksid hinda alla kui sina oled siin nii visi edasi müünud ei ole minu mure see ja kui sa siin hakkad kaua tigedaks ajama siis tahad ikka et ma vict lasen sellel kah öelda et helistasid ja küsisid veel sellelt kes see sõitis sama päev selle autoga kas veljed vickasid all et nägid selgelt et üks velg kõver on jne



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rauno92
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 21.11.12
Asukoht: raplamaa kehtna vald
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.14 18:27 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madisson
huviline



Registreerunud 30.01.12
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8T 2002

postitati 18.11.14 18:37 Tsiteeri


Suured mehed, poisikeste kemplus. Kui poest defektse virbli saad, siis ei huvita kedagi poepidaja hala kiuslikust või pahast hiinlasest, kes katkise asja kokku pani. Härrasmehelik oleks viimasel müüjal viimasele ostjale komp. maksta ja edaspidi enda tarnijaid kriitilisema pilguga vaadata. Muidu jäätegi siia üksteist p...a loopima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 18.11.14 19:34 Tsiteeri


Mida sa ajad et 2tundi kauplesin hinda. Heal juhul pool tundi, kuna velgedel olid värvi kahjustused ja rehvid kutud. Kõverustest ei tednud ma midagi nii, et mida sa ajad.
Kuna sa müüsid mulle kõverad veljed, siis arvesta sellega, et ma ei osta sinu käest enam migeid velgi kui need pole velje pingist läbi käinud.
Samas kui sa nii tark oled miks sa siis ainult lammutad autosid mitte ei taasta teised inimesed teevad. Või ei ole issi õpetanud autosid remontima vaid lammutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 18.11.14 19:44 Tsiteeri


Kuule härra, paneb nüüd oma moka maha. Sinu käest on paljud hea asja pähe sitta saanud.
Nagu Kivitare ütles, igal tuleb oma mihklipäev. Jätka samas vaimus ja sinul tuleb see üsna varsti.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Janno2525
huviline



Registreerunud 13.01.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 V8

postitati 18.11.14 20:23 Tsiteeri


Ei ole enam mõtet edasi kakelda, et kes ostis ja kui palju kauples jne jne. Minu postituse point oli, et kui keegi kavatseb audimees80 mingit diili teha, siis sellest alateemast leiaks natuke infi temast ja tema müüdavast kaubast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rauno92
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 21.11.12
Asukoht: raplamaa kehtna vald
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.14 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525

Pakkusite mulle velgesid müüa, kui küsisin, et kas on sirged, terved, siis teie vastus oli et VELJED ON SIRGED, leiduvad mõned kriipsud/kraapsud (kui vaja, siis postitan meievahelise PM vestluse). Aga veljed EI OLNUD sirged, iluvigadega arvestasin (kuna ikkagi kasutatud asjad).
Ja see, et inimene, kelle käest ostsite veljed, väitis, et need on sirged - see ei huvita mind üldse, mina ostsin need veljed Teie käest.
Helistasin ja pakkusin välja, et kompenseerite mulle velgede sirgestamise ja on asi unustatud, mispeale te keeldusite.
Lõppkokkuvõttes läksid need veljed mulle kallimaks maksma, kui oleksin saanud Pärnust ostes korralikud asjad.

Siin ka videod "sirgetest" velgedest:
https://www.youtube.com/watch?v=AvTLs9gnG4U&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=sTSVVcShGTQ&feature=youtu.be



üks väike kiri kah mis kaupo kask ehk (audimees80) mulle kirjutas oma

"Vaatame veel kes siin sitta müüb.
Eks ise tead kui kahest suuremast ostjast ilma jääd.
Võid vabalt oma jupid vanarauda viia.
Sina mees maksad sellele inimesele 30euri tagasi mitte mina.
Kui sa seda ei tee siis ära mulle ega petsile juppe enam paku. me lihtsalt ei osta sinu käest enam.
Saame mujalt ka kui vaja.
Me tahme korralikke asju saada mitte sitta nagu sa müüd. Meil petsiga on raha et asju osta aga sul tattninal on <b>[roppus]</b> ja tühi hing ja 200euri rahakoti vahel. Nii et ära plõksi midagi siin va auto prükkar. Ka minu kannatus hakkab katkema. Kui palju plõksid lasen kellelgil sinu puhul hambaarsti mängida."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jsv
huviline



Registreerunud 12.04.13
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant 2,5 tdi quattro ,00

postitati 18.11.14 20:49 Tsiteeri


Päris korralikud klubiliikmed siin. Mõtlesin ka hakata liikmeks, aga tundub , et selle jaoks peavad olema tuttavad hambaarstid. So sad. :D
Kaupsil ja Petsil pappi nagu putru aga lasevad oma maine 30 euri pärast alla.


elu on elamiseks
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 18.11.14 21:05 Tsiteeri


Kodanik audimees80. Kas nüüd selle kehavigastuste tekitamise ähvardamise kaasfoorumlasele võib esitada võimuorganitele? Kurat kui vahva ikka, et inimesed ei mõtle, mida nad suust välja ajavad. Ma loen siit nüüd välja, et sina, Pets ( äkki Margus ka?) olete autovaruosade müümisega rikkamaks saanud ja suudate juba palgata inimesi oma idiootsusi lahendama? Lihtsam oleks see summa kompenseerida ju. Et noh, vihjasid, et teisel vaid 200 euri rahakotis. Sul on siis vähem? Napilt 29 €? Ma mõtlesin, et ma ehk korrigeerin siin veidi, aga ei viitsi täna. Saate seni mõlemad foorumi reeglitele pilgu peale visata. Eriti punkt kolmele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rauno92
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 21.11.12
Asukoht: raplamaa kehtna vald
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.14 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kodanik audimees80. Kas nüüd selle kehavigastuste tekitamise ähvardamise kaasfoorumlasele võib esitada võimuorganitele? Kurat kui vahva ikka, et inimesed ei mõtle, mida nad suust välja ajavad. Ma loen siit nüüd välja, et sina, Pets ( äkki Margus ka?) olete autovaruosade müümisega rikkamaks saanud ja suudate juba palgata inimesi oma idiootsusi lahendama? Lihtsam oleks see summa kompenseerida ju. Et noh, vihjasid, et teisel vaid 200 euri rahakotis. Sul on siis vähem? Napilt 29 €? Ma mõtlesin, et ma ehk korrigeerin siin veidi, aga ei viitsi täna. Saate seni mõlemad foorumi reeglitele pilgu peale visata. Eriti punkt kolmele.



no pets etkel ei puutu teemasse aga postkasti nii ta kirjutas mulle aga konkreetselt teema kaupost etkel siin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Janno2525
huviline



Registreerunud 13.01.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 V8

postitati 18.11.14 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Kui palju plõksid lasen kellelgil sinu puhul hambaarsti mängida. )


Selliste vendade puhul ei saa lisamata jätta :P
http://www.generally-speaking.com/wp-content/uploads/2009/08/Internet-Warrior-500x400.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 18.11.14 21:35 Tsiteeri


Audimees80 ja rauno92, palun niipalju viisakust teiste suhtes, et lahake oma jagelemised U2U kaudu ja mõlemapoolsed vastuvõetavad kokkulepped ära sõlmida, et teised foorumi kasutajad saaksid Teie omavahelisest sõnasõjast ja ähvardustest priid olla.

Seoses ortopeedi ametiga, kui endal käed ja jalad nõrgad, siis tasuks enne mõelda, kui öelda, mõnikord võib juhtuda, et saad 3-da isiku käest ise lopsu vastu kõrvu. (3-s on isik, kelle abi kasutatakse).


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 19.11.14 13:37 Tsiteeri


Korrastasin teemat veidi. Märked jäävad siia ülesse, paraku ei saanud vahepealsetest hoiatustest aru kodanik rauno92 ja kaotab niiviisi oma postitusõiguse. Kurb. Võinuks ise targem olla. Ehk on kõigile jällegi siit midagi õppida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.11.14 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jsv
Päris korralikud klubiliikmed siin. Mõtlesin ka hakata liikmeks, aga tundub , et selle jaoks peavad olema tuttavad hambaarstid. So sad. :D
Kaupsil ja Petsil pappi nagu putru aga lasevad oma maine 30 euri pärast alla.


Pole hullu, lapsed siin jagavad oma "logisevad longi lattad" ära ja peksavad üksteist paarikümne rubla pärast lömmi ja jälle elu lill. Ikka juhtub.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viiruk
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.14 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Minul on väike pretensioon foorumi kasutajaga audimees80
Kuna antud inimene müüb autosid varuosadeks, siis soovitan tema käest enne mitte asju osta, kui neid nähakse (olevat ka eelnevalt sarnased probleemid)

Nimelt ostsin eile tema käest valuveljed, mis pidid müüja jutu järgi sirged olema (eelnevalt üle küsitud). Täna veljed pinki pannes tuli välja, et kaks velge kõverad (üks natuke, teine märgatavalt). Helistasin ka müüjale, et kompenseerib mulle sirgestamise raha, millest ei tahtnud müüja midagi kuulda. Tema kommentaar oli, et sõites ei andnud tunda. Võib olla ei annagi tunda, kuid selline velg rikub rehvi ära.
Ühesõnaga jutu kokkuvõtteks: inimene müüb kaupa, mille seisukord ei ole päris see, mida räägib ja hiljem ei taha tunnistada ka kaubal esinevaid vigu (mida koheselt silmaga ei näe).

Minu nimi: Janno Ild, email: janno.ild@mail.ee


Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.


Müüsin ka alles hiljuti veljed+rehvidega, ostja küsis kas annan garantii, et veljed on sirged, ütlesin ei, mine kontrolli, sest see on suhteline, mina seda ei tundnud ja ei kontrollinud, antud teemas jah - müüja väitis, et on sirged-sorry tavakasutaja ei saa seda kunagi 100% väita, kui pole pinki pandud. Usalda aga kontrolli:)


Omal on velgede ostuga selline kogemus. Ostsin kasutajalt NOS eelmine aasta jooksu valuvelgi, mis väidetavalt on sirged. Kõik tore, teen siis veljed ilusti korda. Pahteldan, lihvin, värvin kõik ilusti ära. Tulemus nagu otse tehasest tulnud. Tegin kõike aegamööda ja ostust auto alla panekuni läks vist aega mitu kuud. Lõpuks, kui läksin värskelt värvitud velgi rehvipunktis alla panema, selgus tõsiasi, et kaks velge puhta kõverad. Kogu töö nagu ilmaasjata. Aega nii palju möödas, siis ei lähe kedagi süüdistama ja ei tee seda ka siiani.

Kogu asja point on see, et kui vähegi võimalik tuleks minna velgedega rehvipunkti ja pingist läbi lasta. Kõige lihtsam moodus oleks võibolla üleüldse autol nurk kohapeal tungiga üles tõsta ja ükshaaval neid siis keerutada seal auto all. (esiveolise tagasild kõige sobilikum)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Janno-
huviline



Registreerunud 03.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.15 19:30 Tsiteeri


probleem kasutajaga Mõnujaht.
Tellisin talt fl esistange, kuid osutus too tõeliseks prügihunnikuks. fl esistangest polnud haisugi, stange alumine osa puudu mis pidi 100% kaasas olema, stange tala puudu. Tulepesuri kate 1 puudu. telefoni kõne välditakse. Sõnumitele vastas vaid et müüs kellegi sõbra stanget ja enam ei saa "sõpra kätte".
Stange pidi saama kätte 25-endal detsembril. Sel ajal polnud isegi teele pandud. 21.12.2014 sooritasin ülekande.(EE202200001106991672 Henry Mäkelä swed arveldusarvele). Too hetk lubati järgmine päev teele panna.
Ühesõnaga oma jama ta ei kavatse tagasi osta. Raha kantud Janno T....... arveldusarvelt.

http://www.upload.ee/image/4458958/image.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mairom
huviline



Registreerunud 01.09.14
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.15 22:41 Tsiteeri


Kasutaja r384n3 kodanikunimega Martin Rebane
Probleem selles, et sai ostetud üks audi 1.9tdi manuaal käigukast aga see ei funksi. Andis ka kirjaliku garantii koos oma nime ja isikukoodiga aga tähtpäevaks pappi polnud ja põhjuseks oli see, et palk tulemata. 30.dets sai kast ostetud ja juba järgmine päev sai teada antud, et kast tuleb tagastada. garantii sai läbi 12.jaan ja ütles, et palk tuleb alles 14.jaan ja siis maksab. Nüüd väldib kirjasi ka.
Põhimõtteliset pole mõtet selle isikuga mingit äri ajada, nagu näha siis see garantii ei aita ka midagi.
Panen profiili lingi ka: http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=r384n3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 02.02.15 10:27 Tsiteeri


Mairom, palun täienda enda postitust.

Iga autor peab oma süüdistatava nime (eraisiku ees- ja perekonnanimi, firma nimi) sisaldava postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime ning oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi!


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.1% - SQL: 29.9%]