Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1284815)
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 07.05.07 19:35 Tsiteeri
Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!)



Sain inspiratsiooni siin ühest teemast kus räägitakse petturist Sander Kurgjärvest.Aga kuna ta pole ainuke petis ja kes ei jää ka viimaseks, siis otsustasin teha sellise lehe,kuhu panna kõik teadaolevad petturite nimed kellega mitte tegemist teha.Mitte just ainult need,kes ainult autode või nende osadega tegelevad vaid on laiahaardelised petised.
Vast on klubiliikmetel mingi kasu,kui elu peaks nende inimestega kokku viima,siis teate,et nendega tegemist EI TASU teha

Margus Rõigas . Igatähes,kellel temaga probleeme ja soovib teda leida siis U2U.
Margus tegi minu kohta politseile valeavaldusi ja tunnistusi.Valetas sellised lollused kokku,et siga ka ei söö. Ka ähvardati,et kui ma oma võlanõudest ei loobu siis rakenduvad vastumeetmed...?!
Nende valetunnistuste eesmärgiks oli kas:
1. Panna mind loobuma oma võlanõudest, Marguse firma, OÜ Funtmaster vastu.
2. Või välja pressida kas siis raha või midagi muud?
Õnneks sellised absurdsed süüdistused ei läinud läbi,sest isegi politsei sai aru,et need tunnistused on täielikud absurdid.Kiitus selle eest politseile.
Et keegi ei arvaks, et ma mingit jama ajan,siis mõned stiili näited, kui "aus"see Margus tegelikult on:D

http://publik.delfi.ee/news/film/article.php?id=17544406
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=155291
http://www.arileht.ee/artikkel/261509
http://ee.vlex.com/vid/59701090
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=155025[/url]
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_298105.pdf
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_313849.pdf
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_247324.pdf
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_1139875.pdf


2. JAAK SIROL.Asukoht Valga.Tõmbab nahka üle kõrvade eriti firmadel.[url]


***
Edit by Black @ 06.09.2011: lisan siia teemasse edaspidi kehtivad postitamise reeglid:

Iga autor peab oma süüdistatava nime (eraisiku ees- ja perekonnanimi, firma nimi) sisaldava postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime ning oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi!

Postitused, milles neid ei ole, kustutatakse. Samuti kustutatakse postitused, millele on lisatud võimalikul kontrollimisel selgunud valed kontaktandmed.

Need reeglid on vajalikud selleks, et ka süüdistatav näeks selgelt, kellel temaga konflikt on tekkinud. Nagu foorumi jaluseski kirjas, ei vastuta Eesti Audi Klubi foorumi postituste sisu tõepärasuse eest!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 07.05.07 19:55 Tsiteeri


Aivar Tihomirov 36305282241

Elukoht.

Viru 9 – 54 Kiviõli
Viru 18-26 Kiviõli
Telliskivi 50a Tallinn
Timuti 14-5 Tallinn
Nõmme tee 41-32 Tallinn
Koidu 6-11 Tallinn
Mustvees kallaste poole(jõhvi-tartu tee) omedu poole kaupluse vastast läheb tee külla seal on tal mingi maja või onn.

Telefonid. 5284563 , 58588861 , 3832283

Firmad .

Oü project trading reg.11113138
Oü Gideas reg.10620710
Oü Grandex grupp 10509466
Oü simotrans reg. 101678478

väga asjalik vennike suhteliselt kättesaamatu ja julm


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 10.09.07 19:34 Tsiteeri


Ma väga lootsin, et ei pea järjekordselt taolise teema arendamisest osa võtma aga võtta näpust. Ikka satub selliseid ette.

Nimelt on kasutaja jvc üks nendest, kellele ei meedli kinni pidada "normaalse äri" ja sõnapidamise põhimõtetest.
Sai ostetud tema käest auto, kuna talverehvid ja põhjakate ja veel muu nodi oli tal garaazis kuhu tal enda sõnutsi hetkel ligipääsu polnud siis jäi talle võimalus, et helistab teine päev ja ta annab need asjad üle. Kiiret ei olnud.
Kuskil pooleteise nädala pärast helistasin...lubas uurida garaazi kohta ja pidi tagasi helistama õhtul. Kõnet ei tulnud. Järgmine päev helistasin uuesti. Vastuseks oli, et läheb võtab asjad kohe ära ja sai kokku lepitud kohtumine järgmise päeva õhtuks. Kohale antud tegelane ei ilmunud ning peale seda pole vastanud mitte kordagi kõnedele. Telefon on pandud automaatvastaja peale.

Antud teema sai tehtud hoiatusteks teistele ning samuti sooviks isiku aadressi. Elab vist kuskil väänas.

PS! Kui jvc peaks seda teemat ise lugema juhtuma, siis ma kordan veel kord: targem on sul asjad joonde ajada minuga, ja kiiresti. Auto omanikuga suheldes ei lõppe kindlasti kõik nii hästi, kui võiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 23.09.07 11:25 Tsiteeri


teema on tasemel aga vaatan, et klubilised on vist väga enesekesksed. kui ennast otseselt ei torgi siis pole asja! ärataks teema uuesti ellu! me kõik teame ju kedagi kes norm. tööga elatist ei teeni.
Rain Ivanov: varastab kõike peale sooja s..a ja tulise raua samuti toob tagasi ära võetud juhilube, hangib med. tõendeid igaks elujuhtumiks, laenab endale sõitmiseks autosid mida muidugi ei tagasta jne. muidugi oma rahast olete ilma ja vastu ei saa midagi. ta on väga laiahaardeline. hetkel viibib ta tallina vanglas aga ega ta sinna ei jää! jätke nimi meelde! tema jaoks on eesti tiku tops!
räägin oma tuttavate kogemustest.


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 24.09.07 11:17 Tsiteeri


kasutage nt krediidiinfot vms baase - seal enamusjagu sääraseid tegelasi sees. neti.ee annab ka täitekutsed jne kätte - nendest kahest peaks juba pildi kokku saama....


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 30.09.07 17:04 Tsiteeri


Kaido Kastan - tegeles ehitustöödega neli-kolm aastat tagasi. Jube jutumees ;) Kui keegi midagi teab, andke palun teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 03.10.07 19:18 Tsiteeri


Kes teab miskit Pärnakast kelle nimi on TÕNU PUHT
Vana asi juba aga olen ka põhimõtte pärast viiel kroonil hiiumaal järel käinud.

D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lauri3
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: S2 Coupe, b3 quattro

postitati 03.10.07 21:02 Tsiteeri


Jaanus Sengbusch
http://www.hot.ee/nahkistmedskorp/
poolteist aastat tagasi jäi mulle automaki eest 2500.- võlgu + kaotas ära nahatamisse viidud a piilarid.
elukoht on vahetunud ning number suletud...mida tänaseks kasutab uus inimene.
Põhimõtteliselt olin selle loo juba unustanud aga selle teemaga seoses tuli meelde.
Ehk keegi oskab mingi kontakti anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.10.07 07:58 Tsiteeri


Tere
Ootan, et eelkõige KRISTJAN SUITS ise ühendust võtakse inimestega kelle ees neil kohustused kandmata.

Kristjan jagas enda 2 telefoninumbrit ka, mis pidid kogu aeg sisse lülitatud olema aga peale raha ülekandmist on välja lülitatud:
51919204
56767019
Loomulikult võite teada anda kes neid isiklikult tunneb kas siis siia teemasse või PS-i.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
xjan
huviline

Avatar


Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 4,2TDI, VW Passat 1.8T, BMW 323ti

postitati 04.10.07 12:11 Tsiteeri


Enn Kaljumäe - ehitusturul tegutsev "heategija", kellel väga palju kohustusi täitmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
alando
huviline

Avatar


Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Tallinn/Muhu/Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5 tdi: Bmw 528i

postitati 10.11.07 15:04 Tsiteeri


Tere, kas kellegil peale minu on olnud probleeme Arne Pärteliga? Mul istmed juba kuu aega tema käes ja kuidagi ei saa neid kätte enam! Lubab juba kolm nädalat ära saata või ise ära tuua aga midagi! nahksisu.com tema töökoht.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 11.11.07 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alando
Tere, kas kellegil peale minu on olnud probleeme Arne Pärteliga? Mul istmed juba kuu aega tema käes ja kuidagi ei saa neid kätte enam! Lubab juba kolm nädalat ära saata või ise ära tuua aga midagi! nahksisu.com tema töökoht.

2 aastat tagasi oli mul tuttavatel ühe Pärtliga probleeme.Aga kajuks ei mäleta tema ees nime,et kas oli sama mees või keegi teine.To Pärtel oli 45-50 a vuntsidega soliidne härra.Mingi aeg nägime Tallinnas siniste silmadega.Ju siis astus valede meeste otsa :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Aaro
huviline



Registreerunud 18.04.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 93 2.8 quattro

postitati 16.11.07 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alando
Tere, kas kellegil peale minu on olnud probleeme Arne Pärteliga? Mul istmed juba kuu aega tema käes ja kuidagi ei saa neid kätte enam! Lubab juba kolm nädalat ära saata või ise ära tuua aga midagi! nahksisu.com tema töökoht.


Kevadel nahatas minu rooli ja käikari nuppu. Töö iseenesest kvaliteetne aga kauba tagasi saatmine võttis tal jah nats aega, tegutseb ta hiiumaal ja lubas, et keegi sõber tuleb ja viskab linnas cargosse või posti. Enam täpselt ei mäletagi aga pool nädalat või isegi nädalake läks kaubasaamise ajast üle. Samas ise väga kuri ei ole.
Aga ka ühest teisest foorumist oli kuulda pahasid sõnu tema vastu aga asi ikkagi lahenes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aleksandr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.03.05
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: Honda

postitati 26.11.07 12:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri3
Jaanus Sengbusch
http://www.hot.ee/nahkistmedskorp/
poolteist aastat tagasi jäi mulle automaki eest 2500.- võlgu + kaotas ära nahatamisse viidud a piilarid.
elukoht on vahetunud ning number suletud...mida tänaseks kasutab uus inimene.
Põhimõtteliselt olin selle loo juba unustanud aga selle teemaga seoses tuli meelde.
Ehk keegi oskab mingi kontakti anda.


See tegelane kolis aasta tagasi Soome elama.
Jõuludeks pidi Eestisse tulema,täpsemalt Kohila kanti.
Mul on temaga ühised tuttavad.
Kui on veel soovi ta kätte saada, siis võin üridada täpsemalt midagi välja uurida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi

1. MARGUS RÕIGAS.Elukot Tartu.Tema firma on OÜ funtmaster.Tegutseb pettustega alates 2002a üle eesti.Politseisse tehtud tema kohta üle 50 avalduse.On väga professionaalne petis,politsei ei saa kuskilt kinni haarata.


Kanal 2, Võsareporter 26.11.2007

"Kuidas Tartu mehed Norras tasuta tööd vihtusid?"


http://www.tv.ee/static/manager/pildid/console/tv.ee/f_clip.asp?videoid={5E0A152E-DE69-4564-B679-67C36D477450}

lisaks:
http://ajaviide.delfi.ee/news/film/article.php?id=17544406




Samas soovitan kõigil tõsiselt kaaluda, enne kui teist inimest avalikult laimama hakkate. Isegi internetivahendusel tehtud solvangu eest võidakse karistada. Seda jama pole meil kellelgi vaja. Kui aga süüdistused on tõendatud, on ainult positiivne, et petturitest ka teisi kodanikke hoiatatakse.

Maqqu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 09.12.07 22:08 Tsiteeri
Ants luik



pärnu põrand ehk ceramex oü

palka koguneb üks kuni mitu tuhat võlgu , ja kui küsid raha,
siis nagu jutumeestel ikka:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 03.01.08 18:16 Tsiteeri


Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tr22nsmees
huviline



Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Võlavangla
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.08 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Peterburi mnt STOKKERis võid teda kohata - viimased andmed :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
GOLFIST
huviline



Registreerunud 28.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audiotsinguil..

postitati 21.01.08 22:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Kloun on ta tõesti.

Aga ülesekutse inimestele. Palun ärge jumala eest võtke kuulda selle sulleri haledaid nuukseid ja ärge tehke temaga mingisuguseid tehinguid!



Lisan veel ühe petturi.

Reval Timber OÜ, kaubamärk KOPKOP.

Teevad töid mingisuguste sahkermahker firmade alt ja ei vastuta tehtud tööde eest

Eriti rõhutaks nende seast sellist meest nagu TÕNU PIHLAK-gsm 52 70007

Kui soovite jamasid võtke ühendust!

KOPKOPiga asjaajamisel suhelge ainult e-maili teel ja tehke kõikvõimalike liigutuste puhul lepingud. Kõik kaup mis teie objektile tuuakse, kõik tööd mis teostatakse, fikseerige kirjavahetuses. Samuti kontrollige, kes on esitanud arved. Kas KOPKOP aka Reval Timber või mingi muu firma nt. Gedol Projekt OÜ


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Simso
huviline



Registreerunud 05.11.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8

postitati 22.01.08 08:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tr22nsmees
Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Peterburi mnt STOKKERis võid teda kohata - viimased andmed :P



Aimar Erapart
E Vilde tee Tallinn 530 74598


www.motoait.ee - kasutatud mootorrattad järelmaksuga
1000ccm V2 + 4200ccm V8 + 5700ccm V8
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tr22nsmees
huviline



Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Võlavangla
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.08 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simso
Aimar Erapart
E Vilde tee Tallinn 530 74598


Vilde teel ta enam ammu ei ela - seal asuvad naise vanemad :P
Tegelane peaks pesitsema kuskil Nõmmel, telefoni nr - 53487050.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 31.01.08 21:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: GOLFIST
Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Kloun on ta tõesti.

Aga ülesekutse inimestele. Palun ärge jumala eest võtke kuulda selle sulleri haledaid nuukseid ja ärge tehke temaga mingisuguseid tehinguid!



Lisan veel ühe petturi.

Reval Timber OÜ, kaubamärk KOPKOP.

Teevad töid mingisuguste sahkermahker firmade alt ja ei vastuta tehtud tööde eest

Eriti rõhutaks nende seast sellist meest nagu TÕNU PIHLAK-gsm 52 70007

Kui soovite jamasid võtke ühendust!

KOPKOPiga asjaajamisel suhelge ainult e-maili teel ja tehke kõikvõimalike liigutuste puhul lepingud. Kõik kaup mis teie objektile tuuakse, kõik tööd mis teostatakse, fikseerige kirjavahetuses. Samuti kontrollige, kes on esitanud arved. Kas KOPKOP aka Reval Timber või mingi muu firma nt. Gedol Projekt OÜ


Samas on endal ainult positiivsed kogemused firmaga Reval Timber. Tõnul on teine kord raskusi natuke lubatud kellaaegadest kinni pidamisel, aga asjad saab ikkagi lõpuks korda. Teinud koostööd korduvalt.
Nii moodi üheselt ei saa asja ikkagi võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meos23
huviline



Registreerunud 04.03.07
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: s6 4,2 avant quattro autom

postitati 14.02.08 22:22 Tsiteeri


Lisaks siis ka ühe tegelase kes tegutseb Tallinna lähi ümbruses.

Renee Sander
Enamus ajast on töödanud turva patrullis (erinevates firmades)

Elas ta Keilas viimati.Vanamees oli Harju-Prefektuuris mingi tegelane.Ühesõnaga pettis välja suht korraliku summa ja seda juba aastaid tagasi,no neid vabandusi on tulnud ka oma paarsada.Raha tal tavaliselt pole aga lubab igasuguseid muid staffi,load,kategoorjad,trahvide kustutamist ja ühekorra ajas isegi mingi kalliskivide teemat aga kui puhkesin naerma siis vend solvus.
Olge temaga ettevaatlikud ja ärge uskuge mida ta teile kokku valetab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 07.04.08 15:17 Tsiteeri


Paar kuud sattusin järgmise
"pede" otsa :D Laenasin inimesele 150k sissemaksu tegemiseks , raha pidi tagasi laekuma nädala pärast . Nüüd olles jälle kuulnud mingit miljonit haledat vabandust , on selge et pappi sealt ei tule . Iga kord kui uue numbriga helistada , siis vastab ta sellele nubrile ainult korra , edaspidi läheb ilmselt telefoni mällu a`la alp25 jne jne.

Tegelane ise siis :

Veiko Kalme
ik. 3710904491
elab Pärnus Mai tänaval , kuskil Pärnu lähedal pidi maja ehitama .
Telefoni numbreid on nii palju ,et ei hakka neid kõiki siia toksima.
Kodune nr. 4425303
Temaga seotud firma : OÜ Merillus ( suht punane @ krediidiinfo.ee )
Kui kellelgi peaks inffi olema kus ta oma äridega tegeleb , siis oleks väga tänulik kui jagaks seda inffi minuga.


Alp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kondike
huviline



Registreerunud 20.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.08 10:16 Tsiteeri


Tean isega seda meest.Olen talle ka jõudnud raha laenata ja ootan ka piki silmi :D.Tegeleb nüüd rahvusvahelise transpordiga koos kahe partneriga.Keegi tallinast pidi olema investor kelle ta on suutnud vist pehmeks rääkida ja ise pidi seal olema logist.Mai tänaval vist võeti korter ära panga poolt ja nüüd elab vist tammistes (pärnu külje all) majas.Mis ajal sa talle raha laenasid kui see saladus pole ? Panen siin tuttavatega fakte paika ja kas oled kambas kui midagi peaks toimuma ..... :cool:;).
See ka veel et transport on kahe autoga saksamaa ja rootsi liinil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.3% - SQL: 38.7%]