Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1285331)
Mairom
huviline



Registreerunud 01.09.14
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.15 19:45 Tsiteeri


Tehtud!

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Mairom, palun täienda enda postitust.

Iga autor peab oma süüdistatava nime (eraisiku ees- ja perekonnanimi, firma nimi) sisaldava postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime ning oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranel
huviline



Registreerunud 12.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.15 10:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mairom
Kasutaja r384n3 kodanikunimega Martin Rebane
Probleem selles, et sai ostetud üks audi 1.9tdi manuaal käigukast aga see ei funksi. Andis ka kirjaliku garantii koos oma nime ja isikukoodiga aga tähtpäevaks pappi polnud ja põhjuseks oli see, et palk tulemata. 30.dets sai kast ostetud ja juba järgmine päev sai teada antud, et kast tuleb tagastada. garantii sai läbi 12.jaan ja ütles, et palk tuleb alles 14.jaan ja siis maksab. Nüüd väldib kirjasi ka.
Põhimõtteliset pole mõtet selle isikuga mingit äri ajada, nagu näha siis see garantii ei aita ka midagi.
Panen profiili lingi ka: http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=r384n3
Mairo Mere ja email on saku09@hot.ee


Kusjuures, mul sama jama. Ostsin b4 kellad, kandsin raha üle ja kaupa pole. Kirju ka ei loe ning helistamisele ei vasta. Kui ma nädala lõpuks oma kaupa pole saanud, kas siis oled nõus, et teeme koos politseisse ühisavalduse? Siis saaks krimka piiri täis ja asi natuke tõsisem. Kahju, et sa varem teemat ei teinud, googeldasin seda tegelast ja vaatasin siia teemasse ka :/

Tsitaat:

Tallinnasse saaksin ise ära tuua homme (30.01). Kui mujale vaja, saab ka cargoga.

EE331010010444013015 Martin Rebane



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mairom
huviline



Registreerunud 01.09.14
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.15 15:18 Tsiteeri


Mina olen nõus avaldust tegema küll.

Tsitaat:
Algselt postitas: ranel
Tsitaat:
Algselt postitas: Mairom
Kasutaja r384n3 kodanikunimega Martin Rebane
Probleem selles, et sai ostetud üks audi 1.9tdi manuaal käigukast aga see ei funksi. Andis ka kirjaliku garantii koos oma nime ja isikukoodiga aga tähtpäevaks pappi polnud ja põhjuseks oli see, et palk tulemata. 30.dets sai kast ostetud ja juba järgmine päev sai teada antud, et kast tuleb tagastada. garantii sai läbi 12.jaan ja ütles, et palk tuleb alles 14.jaan ja siis maksab. Nüüd väldib kirjasi ka.
Põhimõtteliset pole mõtet selle isikuga mingit äri ajada, nagu näha siis see garantii ei aita ka midagi.
Panen profiili lingi ka: http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=r384n3
Mairo Mere ja email on saku09@hot.ee


Kusjuures, mul sama jama. Ostsin b4 kellad, kandsin raha üle ja kaupa pole. Kirju ka ei loe ning helistamisele ei vasta. Kui ma nädala lõpuks oma kaupa pole saanud, kas siis oled nõus, et teeme koos politseisse ühisavalduse? Siis saaks krimka piiri täis ja asi natuke tõsisem. Kahju, et sa varem teemat ei teinud, googeldasin seda tegelast ja vaatasin siia teemasse ka :/

Tsitaat:

Tallinnasse saaksin ise ära tuua homme (30.01). Kui mujale vaja, saab ka cargoga.

EE331010010444013015 Martin Rebane



Ise olen R. S., 55684121



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranel
huviline



Registreerunud 12.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.15 16:01 Tsiteeri


Siit saab avalduse. https://www.politsei.ee/et/nouanded/kannatanule/esita-avaldus/

Täida ära. Kui reedeks pole minuga asi korras, siis mina midagi viivitama ei hakka.


edit: sain ta lõpuks telefonilt kätte ja ütles on asjad teele pandud ja tunni aja jooksul saadab mulle kviitungi koopia ning homme-ülehomme peaks kaup kohale jõudma. Ootame näeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djcannabiz
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro , Audi 80 coupe 2dr , Audi V8

postitati 04.02.15 01:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kuule härra, paneb nüüd oma moka maha. Sinu käest on paljud hea asja pähe sitta saanud.
Nagu Kivitare ütles, igal tuleb oma mihklipäev. Jätka samas vaimus ja sinul tuleb see üsna varsti.


Tekib küsimus, miks sellinne klubiliikme staatusega http://www.freedomsphoenix.com/Uploads/Graphics/000/02/000-0224101343-der-ewige-jude.gif eksisteerib meil foorumis, kelle enamus postitused ost/müük/kahetsus valdkonnas?


Las uhkustab oma hambaarstidest sõpradega "lasteka foorumis", kus jagub erinevaid traumatolooge ja ortopeede sellise suhtumise tervendamiseks.

Tuletan meelde, et AC foorumi pririoteet ei ole äritsemine.


Audimees80`st jutt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 04.02.15 07:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!

Hetkel ei ole bännimisest ju mingit kasu, inimene teeb uue kasutaja ja kõik algab algusest peale.
Praegu on võimalus enne tehingu tegemist teha foorumis otsing ja leida ka käesolev teema.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djcannabiz
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro , Audi 80 coupe 2dr , Audi V8

postitati 04.02.15 13:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinez
Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!

Hetkel ei ole bännimisest ju mingit kasu, inimene teeb uue kasutaja ja kõik algab algusest peale.
Praegu on võimalus enne tehingu tegemist teha foorumis otsing ja leida ka käesolev teema.


IP block.
Teine lugu, et muuta uued kasutajad ärifoorumis postitusõiguseta mingi süsteemiga, et vältida ärimehi kelle pririoteet ost/müük/kahetsus.

R


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 04.02.15 13:15 Tsiteeri


See ip blokk ei päästa ju millegi eest
Teed ruuterile restardi ja uus ip aadress olemas
Pigem jah teha nii, et oeris nimede järgi otsides annaks kohe häiret.
Samas võimalik, et see läheks mõne seadusega taaskord vastuollu


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 04.02.15 14:38 Tsiteeri


Minumeelest meil see süsteem on kasutusel et 1 kuu jooksul peale registreerimist ei saa postitada uut teemat turu alafoorumisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ranel
huviline



Registreerunud 12.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.15 15:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranel
Siit saab avalduse. https://www.politsei.ee/et/nouanded/kannatanule/esita-avaldus/

Täida ära. Kui reedeks pole minuga asi korras, siis mina midagi viivitama ei hakka.


edit: sain ta lõpuks telefonilt kätte ja ütles on asjad teele pandud ja tunni aja jooksul saadab mulle kviitungi koopia ning homme-ülehomme peaks kaup kohale jõudma. Ootame näeme.


Mina sain temaga nüüd asjad korda. Pani eile õhtul paki teele ja täna sain kauba kätte. Nii et avaldust enam esitamas pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mairom
huviline



Registreerunud 01.09.14
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.15 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mairom
Kasutaja r384n3 kodanikunimega Martin Rebane
Probleem selles, et sai ostetud üks audi 1.9tdi manuaal käigukast aga see ei funksi. Andis ka kirjaliku garantii koos oma nime ja isikukoodiga aga tähtpäevaks pappi polnud ja põhjuseks oli see, et palk tulemata. 30.dets sai kast ostetud ja juba järgmine päev sai teada antud, et kast tuleb tagastada. garantii sai läbi 12.jaan ja ütles, et palk tuleb alles 14.jaan ja siis maksab. Nüüd väldib kirjasi ka.
Põhimõtteliset pole mõtet selle isikuga mingit äri ajada, nagu näha siis see garantii ei aita ka midagi.
Panen profiili lingi ka: http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=r384n3
Mairo Mere ja email on saku09@hot.ee


Sain asjad nüüd korda, küll väikse viivitusega aga ikkagi pole mul pretensioone enam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiruk
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.15 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Minumeelest meil see süsteem on kasutusel et 1 kuu jooksul peale registreerimist ei saa postitada uut teemat turu alafoorumisse.


Kui mina aastaid tagasi siia foorumisse kasutaja tegin, et Audimeestele vana c3 Eestikeelset remondijuhist pakkuda, selgus, et pidin selleks 6 kuud ootama enne kui müügiteemat teha lubati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert85
huviline

Avatar


Registreerunud 30.12.14
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.15 18:29 Tsiteeri


HV foorumis oli vist, et ei saa ennem ärifoorumis postitada, kui pole ID-kaardiga identifitseerinud.

Ma ei tea, palju see muidugi aitaks või kas keegi siis kasutaks enam seda osa foorumist, aga nagu aru sain, siis see pole ka selle foorumi eesmärk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.15 18:40 Tsiteeri


Sellist piirangut pole kunagi olnud, kehtestamisest peale on uuele kasutajale müügiteemade postitamise keeld 30 päeva.
Klubikaardisüsteemiga liitumise puhul on nõutav minimaalselt 6 kuuline staaz, mujal me seda ei kasuta.
Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
Kui mina aastaid tagasi siia foorumisse kasutaja tegin, et Audimeestele vana c3 Eestikeelset remondijuhist pakkuda, selgus, et pidin selleks 6 kuud ootama enne kui müügiteemat teha lubati.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djcannabiz
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro , Audi 80 coupe 2dr , Audi V8

postitati 07.02.15 13:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert85
HV foorumis oli vist, et ei saa ennem ärifoorumis postitada, kui pole ID-kaardiga identifitseerinud.

Ma ei tea, palju see muidugi aitaks või kas keegi siis kasutaks enam seda osa foorumist, aga nagu aru sain, siis see pole ka selle foorumi eesmärk.


+1

Kindlasti aitaks. Aastast aastasse korduv probleem, kus keegi jahupea ikka otsustab üle lasta kellegi ning riskigrupp just uued kasutajad. Võimendab veel asjaolu, et enamus ei viitsigi paarikümne euri pärast "Joosepit" taga ajada kui teada vaid telefoni number, mis väljalülitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
minaki17
huviline



Registreerunud 06.11.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.15 21:11 Tsiteeri


Asi korras reageerisin vist liiga kiirelt andeks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmo20
huviline



Registreerunud 23.10.13
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.15 11:16 Tsiteeri
EnricoN



Kas keegi teab siin audi foorumis kes kasutab kasutajat EnricoN?
Ostis minult audi a4 kellade ploki.lasi mul asjad teele panna ja pidi raha kohe üle kandma ainuke mida pole on raha ja ka kellade plokist olen ilma. Kui keegi teab kes ta on ja veidi infi ta kohta võib mulle teada anda..oleksin väga tänulik.
Elab Tallinnas.kusagil kadaks selveri ligiduses kuna lasi asjad sinna saata.
Pettureid on ikka igal pool isegi siin foorumis...

Ise olen elmo kangur
56223448


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.02.15 14:06 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=EnricoN

Jah, siin olemas. Viimati aktiivne 19.02 olnud.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
elmo20
huviline



Registreerunud 23.10.13
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.15 15:24 Tsiteeri


Soovitan temaga mitte äri teha muidu olete lihtsalt oma rahast või asjast ilma.telefoni ka välja lülitanud või nr ära vahetanud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 24.02.15 15:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elmo20
Soovitan temaga mitte äri teha muidu olete lihtsalt oma rahast või asjast ilma.telefoni ka välja lülitanud või nr ära vahetanud


Rahune maha nüüd. Kannata nädala lõpuni ära ja kui siis ka ühendust ei saa, teed avalduse.

Kui pakki jälgida, kas siis näha, et ta on paki kätte saanud ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmo20
huviline



Registreerunud 23.10.13
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.15 15:39 Tsiteeri


Avaldust ei saa ma teha kuna ma ei tea ta nimegi ju.
Asja nn müüsin talle reede peale seda pole teda kätte enam saanud.
Kui tal oleks vähegi tahet ära klaarida annaks ta teada endast kas või öelgu et prääga pole ja et millal maksta saab aga ei lihtsalt telef välja ja siin foorumis ka enam ei käi :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 24.02.15 15:43 Tsiteeri


Millega sa paki saatsid talle? Smartpostil ja Omnival ju paki jälgimine täitsa võimalik. Sealt näha, kas ta on paki kätte saanud.

Kuna hetkel niiöelda pikendatud nädalavahetus, siis oota nädala lõpuni.

Ise varuosi postiga saates ei pane pakki enne teele, kui raha on ületulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmo20
huviline



Registreerunud 23.10.13
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.15 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dr.Rammstein
Millega sa paki saatsid talle? Smartpostil ja Omnival ju paki jälgimine täitsa võimalik. Sealt näha, kas ta on paki kätte saanud.

Kuna hetkel niiöelda pikendatud nädalavahetus, siis oota nädala lõpuni.

Ise varuosi postiga saates ei pane pakki enne teele, kui raha on ületulnud.


Edaspidi enam ei pane jah ühtki pakki enam teele ennem kui raha käes,aga tal oli nn kiire ja tahtis kohe et paneksin teele et ta saatis ka raha nn kohe ära. Pakk on eilsest saadik juba Tallinnas ja kohal. Saatsin omnivaga.
Proovin omnvivasse helistada et teada saada kas ta on selle kätte saanud või äkki saab tühistada aga seal ka kedagi kätte ei saa...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 24.02.15 16:09 Tsiteeri


Kui saatsid omnivaga, siis tseki peal on jälgimise kood olemas. Seal näitab ära, kas pakk on välja võetud.

Ise kasutan omniva puhul sms teadet. Ehk kui pakk välja võetakse. Saadetakse mulle sõnum.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 24.02.15 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dr.Rammstein
Kui saatsid omnivaga, siis tseki peal on jälgimise kood olemas. Seal näitab ära, kas pakk on välja võetud.

Ise kasutan omniva puhul sms teadet. Ehk kui pakk välja võetakse. Saadetakse mulle sõnum.

Mis vahet seal on, kas antud isik on saanud paki, või mitte? Kui oli jutt, et kannan praegu kohe raha üle ja ole hea, pane asjad posti. Siis on ju müüja tulnud vastu heast südamest aidata foorumi kaaslast.
See kuna ta paki saab on minu arvates ebaoluline. Arvestades, et raha pole siiani teele pannud.
Järelikult oli see tahtlik valetamine, muidu oleks ju ka kohe ülekanne tehtud.
Minu arust on asi piisavalt must ja valge ja antud inimesega tulevikus teiste asemel äri ei teeks. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.7% - SQL: 40.3%]