Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1286748)
butan
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: (80Q 20V ex :( ) A4 1.9TDI

postitati 23.03.13 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kalev Kask
Sündinud :September 14, 1982
Kasutajanimi siinses foorumis : audimees80

Sai nimetatud isiku käest ostetud B3 varuosi.
Eelnevalt telefoni teel selgeks räägitud asjade olemus ja minupoolsed nõuded .
Amordipüstakud koos vedru ja amordiga : minu poolne nõue, et tolmukatted,läbilöögipuksid ja amordid oleksid korras.
Sain aga täielikult räbaldunud asjad (vanaraud )
Tagumine suunatuli : tuli on mõraga ( selle kohta eelnev info puudus )
Sõidutuled : Kuulutuses oli märgitud, Saada b3-le esituled praktiliselt uued. Kohale tuli 1 originaal tuli ja teine hiinakas, kumbki neist ei vääri nimetust "praktiliselt uued + ühel neist oli kinnitus katki.
Roolivõimendi survevoolik: See oli küll audi oma aga millise, seda ei tea. Kindlasti mitte B3 oma
Ainus korralik asi oli käändtelg .
Kogu selle krempli eest maksin Kalev Kasele 110 eurot+ postituskulud 23 eurot .
Teatasin oma rahulolematusest ka Kalevile ja pakusin välja, et ta võiks saata 50% minupoolt tehtud kulutustest mulle tagasi. Seni on vastuseks olnud keeldumine .
Seega leian, et sellise isikuga äri ajamine on kindel petta saamine .
Reeglina ma ei osta asju ennem kui pole näpuga katsuda saanud ja silmaga näinud . See kogemus aga kinnitab minu reeglit.



+1, Olen selle inimesega ka kokkupuutunud ja enam mitte kunagi tema käest mitte midagi ei osta.
4-5 kuut tagasi käisin tema jurde Raplasse ja ostsin oma B4-le käigukasti, see kütt väitis, et varuosa on tip-top heas korras jne, usaldasin temale ja ostsin seda tema käest ära, tulin koju ja kohe hakkasin käigukasti õli vahetada et samal päeval enda autole panna, kuid koos õliga käigukastist tulid ca 4mm-7mm suurusega metalli tükkid ja neid oli päris palju ja õli oli metalli tolmu-puru-osakesi täis, selge et see viga ei ole tekkinud transporteerimise tõttu, helistasin selle "ärimehele" tagasi ja tahtsin selle käigukasti talle kohe tagasi viia, kuid ta hakkas mingi juttu ajada et ta sõitis selle kastiga ja probleemi tal ei olnud üldse, et kõik peaks korras olema , bla bla blja jne, lõppuks ta ütles et üldse sõidab juba Viljandisse ja tal ei ole praegu aega, et ta 2 nädala jooksul peab Tallinnasse tulla ja me prooviks siis selle probleemi lahendada, 3 nädala pärast kirjutasin talle U2Us sõnumi et mis me siis teeme, ja ta hakkas uuesti oma luuletusi jutustada et seda ei või üldse olla et kast oli korras ja bla bla bla.... siis sai selgeks et enda 50 euri ma sellest küttist tagasi ei saa, selle raha eest uuesti sõita raplasse ja kedagi peksta või politseisse minna eriti tahtmist mul ei ole ja juba aega sellest momendist läinud, ei viitsi oma närvi ja aega raisata. Enda huvi pärast võtsin selel kasti lahti ja selgus et 3nda käigu sünkronisaatori rõngas purunes tükkideks, seda seal üldse ei olnud ainult väikised tükid arvatavasti need tulid pärast käigude hammasratastega neid läbisöömisega, pealaagrite seporaatorid olid ka kahjustatud tänu nendele tükidele, parandada ei olnud mõted ja kast läks vanarauda.

Kui ikkagi hakkate selle mehe käest midagi osta arvestage, et kui tekkib mingi probleem arvatavasti enda raha tagasi Te ei saa.

Päikest!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
instruments
huviline



Registreerunud 04.08.12
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.13 12:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

To black| Eemaldama ma seda hetkel ei hakka mitte enne, kui asjad korras!

Kristo Karu
5235979


Saaga jätkub!

Sain henryga kontakti U2U kaudu ja palunsin raha tagasi kanda!
Seda pole ta siiani teinud! Minu kõnedele samuti isik ei vasta!
Lubas, et tuleb reedel või laupäeval tallinna ja võtab minuga ise ühendust, ning saame asjad korda. Kuid ainult lubadusteks see jäigi.
Samuti on mul kahtlus, et tal ei olegi seda varuosa üldse pakkuda! Kuna tegu on suhteliselt haruldase keskluku pumbaga, mida leiab S4/rs4/a3 pealt. Tundub nagu see komejant on juba eos läbi mõeldud petuskeem.

Seega olge ettevaatlikud kellele teie oma raha kannate!

henry kui sa seda lugema juhtud HELISTA MULLE 5235979

K.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rally84
huviline



Registreerunud 12.07.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Neljarattalised

postitati 27.03.13 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: saidless
Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas". Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen. telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino. Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Probleem seisneb sinu ajudes!!! Sulle sai öeldud kuupäev kunaseks varuosa saad ja selle ka sa said õigeks ajaks. Tema hakkab teemat kirjutama... Soovitan edaspidi oma valede avaldustega ettevaatlik olla!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 02.04.13 13:48 Tsiteeri


Huiarid Veiko Pajula ja Johannes Pajula lõpuks ka kohtu ees:

http://uudised.err.ee/?06276004


Tsitaat:
Algselt postitas: ulmefm
Nüüd üks nende kodanikega seotud asjadest oma kohtulahendi leidnud (krim. asi veel tiksub).

https://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=5811782

Oleksin tänulik igasuguse info eest, mis võla natukenegi sissenõudmisele lähemale viiks.

Kontakt profiilis või Meelis Puur 51933905

Tsitaat:
Algselt postitas: ulmefm
Hoiatauseks kõigile! Tegemist mitte teha sellise kodaniku nagu VEIK* PAJULAGA ik3740620034*, kes on äärmiselt veenva jutuga, ning kellele meeldib võõra kinnisvara tagatisel või muul moel suuremaid summasi "laenata" Samuti ettevatlik on mõistlik olla KADR* PAJULA ik4780325026* suhtes, kes eelmainitud kodaniku "laenusi" käendab. Samuti hoiatan JOHANNES PAJULA eest, kes motika velgesi juba paar aastat "laenab".



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
instruments
huviline



Registreerunud 04.08.12
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.13 09:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

To black| Eemaldama ma seda hetkel ei hakka mitte enne, kui asjad korras!

Kristo Karu
5235979


Saaga jätkub!

Sain henryga kontakti U2U kaudu ja palunsin raha tagasi kanda!
Seda pole ta siiani teinud! Minu kõnedele samuti isik ei vasta!
Lubas, et tuleb reedel või laupäeval tallinna ja võtab minuga ise ühendust, ning saame asjad korda. Kuid ainult lubadusteks see jäigi.
Samuti on mul kahtlus, et tal ei olegi seda varuosa üldse pakkuda! Kuna tegu on suhteliselt haruldase keskluku pumbaga, mida leiab S4/rs4/a3 pealt. Tundub nagu see komejant on juba eos läbi mõeldud petuskeem.

Seega olge ettevaatlikud kellele teie oma raha kannate!

henry kui sa seda lugema juhtud HELISTA MULLE 5235979

K.


Täna oli see üllas päev, kui minu kontole laekus Henry ***ilt 50€. Sügav kummardus!
Isiklikult ei soovita mina selle härraga asju ajada!
Seega pumba otsingud jätkuvad!

K.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 04.04.13 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

To black| Eemaldama ma seda hetkel ei hakka mitte enne, kui asjad korras!

Kristo Karu
5235979


Saaga jätkub!

Sain henryga kontakti U2U kaudu ja palunsin raha tagasi kanda!
Seda pole ta siiani teinud! Minu kõnedele samuti isik ei vasta!
Lubas, et tuleb reedel või laupäeval tallinna ja võtab minuga ise ühendust, ning saame asjad korda. Kuid ainult lubadusteks see jäigi.
Samuti on mul kahtlus, et tal ei olegi seda varuosa üldse pakkuda! Kuna tegu on suhteliselt haruldase keskluku pumbaga, mida leiab S4/rs4/a3 pealt. Tundub nagu see komejant on juba eos läbi mõeldud petuskeem.

Seega olge ettevaatlikud kellele teie oma raha kannate!

henry kui sa seda lugema juhtud HELISTA MULLE 5235979

K.


Täna oli see üllas päev, kui minu kontole laekus Henry ***ilt 50€. Sügav kummardus!
Isiklikult ei soovita mina selle härraga asju ajada!
Seega pumba otsingud jätkuvad!

K.


Siin Audiklubis on sul jutt üks ja isiklikult rääkides hoopis teine. Sai nagu asjad selgeks räägitud miks ja millal. Ära üle pinguta. Mina ennast petturiks ei nimeta ja eks iga üks teeb omad järeldused. Peace!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
saidless
huviline

Avatar


Registreerunud 21.12.11
Asukoht: viljandi---hendrikumõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 2,5tdi V6 110kw 1999a. Audi a4 1,9 74kw 2004a

postitati 04.04.13 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rally84
Tsitaat:
Algselt postitas: saidless
Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas". Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen. telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino. Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Probleem seisneb sinu ajudes!!! Sulle sai öeldud kuupäev kunaseks varuosa saad ja selle ka sa said õigeks ajaks. Tema hakkab teemat kirjutama... Soovitan edaspidi oma valede avaldustega ettevaatlik olla!!!



Mida iganes.
Sina küll mind ähvardama ei tule.
Kui sa ei suvatsenud isegi telefoni vastu võtta, ja asja saatsid ära kuus päeva hiljem. Sa ise ei pea kokkulepitud aegades kinni. Ning midagi valet siin ei ole.


Viga on jagajas, jagajast on saanud segaja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rally84
huviline



Registreerunud 12.07.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Neljarattalised

postitati 06.04.13 18:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Mida iganes.
Sina küll mind ähvardama ei tule.
Kui sa ei suvatsenud isegi telefoni vastu võtta, ja asja saatsid ära kuus päeva hiljem. Sa ise ei pea kokkulepitud aegades kinni. Ning midagi valet siin ei ole.


Valetad nii, et vähe ei ole! Kahju, et ikka leidub selliseid troppe, nagu sina saidless. Inimestel, kes tööl käivad, ei ole võimalik iga hetk su kõnedele vastata!!! Kui sa paar korda helistades mind kätte ei saanud ja hakkad mind avalikult laimama.. Sul vist ei ole millegi targemaga tegeleda? Sinusuguse kätte saaks siis... :mad: Sa vist oma tervisest eriti lugu ei pea? Kui sa inimest ei tunne, kelle kohta sa siin valet kirjutad ja laimad. Haiget võid saada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
saidless
huviline

Avatar


Registreerunud 21.12.11
Asukoht: viljandi---hendrikumõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 2,5tdi V6 110kw 1999a. Audi a4 1,9 74kw 2004a

postitati 07.04.13 07:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: rally84
Mida iganes.
Sina küll mind ähvardama ei tule.
Kui sa ei suvatsenud isegi telefoni vastu võtta, ja asja saatsid ära kuus päeva hiljem. Sa ise ei pea kokkulepitud aegades kinni. Ning midagi valet siin ei ole.


Valetad nii, et vähe ei ole! Kahju, et ikka leidub selliseid troppe, nagu sina saidless. Inimestel, kes tööl käivad, ei ole võimalik iga hetk su kõnedele vastata!!! Kui sa paar korda helistades mind kätte ei saanud ja hakkad mind avalikult laimama.. Sul vist ei ole millegi targemaga tegeleda? Sinusuguse kätte saaks siis... :mad: Sa vist oma tervisest eriti lugu ei pea? Kui sa inimest ei tunne, kelle kohta sa siin valet kirjutad ja laimad. Haiget võid saada!


Ma ütlesin, et sinusugune mind ähvardama ei tule ja jutul lõpp.:mad::mad:


Viga on jagajas, jagajast on saanud segaja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 07.04.13 09:04 Tsiteeri


Rally84 ja saidless, kas te oma jagelemist U2U/telefoni vöi äärmisel juhul silm silma, hammas hamba vastu ei tahaks öra öiendada, tsitaadid venivad ka juba vaikselt meetristeks.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 07.04.13 09:22 Tsiteeri


Tegelikult on kogu see teema suunatud solvamine ja selle eest saab samuti karistada, kui ajada seadused taga.;)


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.04.13 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
Tegelikult on kogu see teema suunatud solvamine ja selle eest saab samuti karistada, kui ajada seadused taga.;)

Kas mitte süüdlaste hõlma siiski ei hakata? Ei usu, et sõnapidajate nimed siin kirjas on, seega ei usu, et suunatud solvamine, vaid tõe avalikustamine. Väga hea, et sellised teemad olemas on.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 07.04.13 22:11 Tsiteeri


Arvan, et siis võiks äkki teema pealkiri olla "Probleemsed kasutajad" või "Probleemid kasutajatega" vms. Arvan, et siin teemas leidub neid küll kes tegelikult ei ole petturid vaid on siia sattunud mööda rääkimiste jne pärast. Sõnal "pettur" on päris tõsine tähendus. Kas ei ole nii?
Samas kuhu siis need päris kelmide nimed kirja panna. Kahe otsaga asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.04.13 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: muumitroll
Arvan, et siis võiks äkki teema pealkiri olla "Probleemsed kasutajad" või "Probleemid kasutajatega" vms. Arvan, et siin teemas leidub neid küll kes tegelikult ei ole petturid vaid on siia sattunud mööda rääkimiste jne pärast. Sõnal "pettur" on päris tõsine tähendus. Kas ei ole nii?
Samas kuhu siis need päris kelmide nimed kirja panna. Kahe otsaga asi.

Vot see on õige märkus! Olen aru saanud, et paljudel on lihtsalt asi halvasti välja kukkunud, aga pettus on ikka algselt planeeritud ja seda enamik ilmselt ei ole teinud.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 08.04.13 07:57 Tsiteeri


Meil kõigil on paremaid ja sitemaid aegu. Või kel seni pole olnud - küll tuleb. Kaotad töö, satud ise pettuse ohvriks, läheb naine koos poole (või kogu, va võlad) varaga minema jne, jne. Minu arust ei peaks selliseid juhtumeid üldse kuskile netti üles toppima. Leppige kokku, tehke maksegraafik ja asjad saab korda. Kui aga teine pool sellest silmnähtavalt kinni ei pea, võlgade maksmise asemel ise kalli autoga vms laiab jne, siis on ikka tegu petturiga küll. Nii et - kui ei taha siia teemasse sattuda, suhelge tehingu teise poolega. Kui keegi arvab, et petab süüdimatult paljudelt midagi välja ja siis ähvardab irvitades foorumi- ja portaalipidajaid oma nime puhtakspesemiseks politsei ja kohtu ja andmekaitse inspektsiooni ja EELK peapiiskopiga, siis kärpigu natuke oma tiibu - tänapäeva infoühiskonnas ei ole võimalik seda teavet maha matta. Tehakse kuskile pärapõrgusse registreeritud veebileht ja pannakse need nimed lisakuludest hoolimata kiuste ikkagi üles. Nagu praegu on näiteks kelmid.eu, mis on EV seadusandluse käeulatusest väljas. EU üleselt on küll ka päris karm andmekaitseseaduse projekt liikvel, kuid küll siis liigutakse asjadega mujale. Džinni pudelisse tagasi enam nii lihtsalt ei topi. Saate ka vastu JOK-lahenduse. Parem hoidke oma puhast nime teiste meetoditega. Pikemas perspektiivis kasulikum.

Kui otsest varalist kahju ja sellest tulenevat teise poole alusetut rikastumist pole sündinud ("sõitsin teise Eesti otsa, ei võetud telefoni vastu" ega "ma juba plaanisin selle asja palju kallimalt edasi müüa, nüüd, näe, ei saanudki" ei kvalifitseeru), ärge palun pange neid pisinägelemisi siia üles. Elu on neid täis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rally84
huviline



Registreerunud 12.07.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Neljarattalised

postitati 14.04.13 18:30 Tsiteeri


Väga asjalik tekst ja seda ilma naljata! Olen 100% Black`iga nõus!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rally84
huviline



Registreerunud 12.07.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Neljarattalised

postitati 14.04.13 18:41 Tsiteeri


Tsitaat:


Ma ütlesin, et sinusugune mind ähvardama ei tule ja jutul lõpp.:mad::mad:


Saidless, usun, et ajaks ka sind see vihale kui leiad foorumit lugedes, et järsku keegi sind petturina esitleb. Kahetsusväärne, et sellised möödarääkimised meil tekkisid. Pole ennem küll midagi sellist olnud, olen päris paljudele siin kasutajatest varuosi müünud ja et petturiks nendest küll mind keegi ei saa nimetada. Igaüks on alati oma kauba kätte saanud ja mingit sitta ma pole ka kunagi kellelegi müünud! Said ju sinagi oma varuosa kätte. Minu poolt teema lõpetatud ja pikka viha ei pea!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
saidless
huviline

Avatar


Registreerunud 21.12.11
Asukoht: viljandi---hendrikumõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 2,5tdi V6 110kw 1999a. Audi a4 1,9 74kw 2004a

postitati 16.04.13 19:55 Tsiteeri


rally84.
Minupoolt ka, teema lõpetatud ja pikka viha ei pea.
;)


Viga on jagajas, jagajast on saanud segaja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raul.
huviline



Registreerunud 11.07.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.13 23:38 Tsiteeri


Asi korras lõpuks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 14.07.13 22:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raul.
Märgiks üles kasutaja JannoV ehk Janno Vaikma, lubas saata varuosad audile,
kandsin raha üle, summa pole küll suur(25.-) aga peale seda mees enam sõnumitele ega kõnedele ei vasta.
Väidetavalt asukoht Tallinn, Laagi.
Audi klubis tal tänaseks müügiteemad kustutatud kõik aga teistes autofoorumites tegutseb edasi.
Telefoni number tal 56242999.
Kui keegi siinsest rahvast teab või tunneb teda andke märkku.


Ka minul on antud tegelasega probleeme olnud. Nimelt müüs mulle A4-ja rikkis kojamehe mootori. Lubas, et asi on töökorras kuid selgus, et mootor läbi, ei tööta. Tagasi keeldus ostmast ja ajas oma joru, et mootor oli kindlasti töökorras. Sai proovitud mitme auto küljes ja lõpuks uus ostetud mis töötas. Summa ei olnud samuti suur kuid siiski, 20€


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KKaaleste
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.13 15:26 Tsiteeri
Henri Pavel



Soovitan mitte tegemist teha sellise inimesega nagu Henri Pavel.
Rentis auto mille sõitis puruks ja jättis Koeru kanti põllule vedelema. Lubas auto kinni maksta, aga nagu arvata võis on nüüd kadunud ja telefon väljas. Kui kellegil on infot tema asukoha kohta või teab kust teda kätte saaks siis oleksin abi eest väga tänulik. Pärilt peaks olema Aravetelt, aga elutseb Tallinna kandis.

Kellel on infot siis: 56 464 165 Keio Kaaleste

Selle inimese leidmise abi eest ka väike vaevatasu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 01.09.13 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KKaaleste
Soovitan mitte tegemist teha sellise inimesega nagu Henri Pavel.
Rentis auto mille sõitis puruks ja jättis Koeru kanti põllule vedelema. Lubas auto kinni maksta, aga nagu arvata võis on nüüd kadunud ja telefon väljas. Kui kellegil on infot tema asukoha kohta või teab kust teda kätte saaks siis oleksin abi eest väga tänulik. Pärilt peaks olema Aravetelt, aga elutseb Tallinna kandis.

Kellel on infot siis: 56 464 165


Iga autor peab oma süüdistatava nime (eraisiku ees- ja perekonnanimi, firma nimi) sisaldava postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime ning oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi!

Postitused, milles neid ei ole, kustutatakse. Samuti kustutatakse postitused, millele on lisatud võimalikul kontrollimisel selgunud valed kontaktandmed.

Need reeglid on vajalikud selleks, et ka süüdistatav näeks selgelt, kellel temaga konflikt on tekkinud. Nagu foorumi jaluseski kirjas, ei vastuta Eesti Audi Klubi foorumi postituste sisu tõepärasuse eest!



Number on olemas, nimi ka juurde ja siis juba sobib.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aidõn
huviline



Registreerunud 28.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6C4 Avant TDI

postitati 05.11.13 20:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aidõn
Tekkisid probleemid siinse kasutajaga/moderaatoriga Ardo,kelle käest ma pidin ostma klaasipesuveepaagi ja ühte Itaalia tiiva laiendi S6C4-lt.Kandsin raha tema arvele 23.12.12 summas 25euri.Juba kaks kuud möödas,isegi rohkem,aga tänaseks ma pole midagi kätte saanud.
All on tsitaat meie priva kirjadest.

Tsitaat:

Tsitaat:
Tsitaat:
Tere.Tahtsin küsida juppide kohta-kas sa said raha?Saatsin sulle 23-l 25 euri
Millal saadad mulle tükid?


Tervus. Kõik asjad peale tulepesurite pihustite sõidavad autos kaasas. Ma ei suuda neid kusagilt leida enam. Teise õhtul saan veel ühte garaazi kus mul jupid on ja usun et need on seal.

Hetkel on sinu jaoks kõrvale pandud klaasipesu paak, kojameeste pump, tuledepesupump, tuledepesu voolikud, tulealused liistud aukudega, laiend.

Ardo

Tere.kuidas siis on meil sinuga?
Peaaegu terve kuu möödus alates raha saatmist

Nagu näete,tol momendil hakkas see mees mulle lubama saata asju,millest varem polnud juttu.
Viimane kiri tuli 30.01.13,kus ta lubas,et tagastab mulle raha esimesel võimalusel.

Tervitused kõigile.Tahan hoiatada kõiki,kes plaanib osta midagi petturilt nimega Ardo-olge ettevaatlikud temaga tehingu sooritades.Näiteks mina siiamaani ei ole temalt midagi kätte saanud-mitte raha (vaesed 25 Euri),ei kontakteerunud minuga alates meie viimast kirjavahetusest (30.01.13) ,kaup minuni jõudnud ka pole.
Märkasin,et ta aktiviseerus viimaste kahe nädalate jooksul-ilmusid varuosakuulutused.Isegi müüb klaasipesuvedelikku paagi,millest algas see kurb lugu.
Minu nimi on Aidõn Kerimov.Tel 566kuus77kaheksa0. e-post a3vr1ätmsn.com


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 06.11.13 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aidõn
Tsitaat:
Algselt postitas: Aidõn
Tekkisid probleemid siinse kasutajaga/moderaatoriga Ardo,kelle käest ma pidin ostma klaasipesuveepaagi ja ühte Itaalia tiiva laiendi S6C4-lt.Kandsin raha tema arvele 23.12.12 summas 25euri.Juba kaks kuud möödas,isegi rohkem,aga tänaseks ma pole midagi kätte saanud.
All on tsitaat meie priva kirjadest.

Tsitaat:

Tsitaat:
Tsitaat:
Tere.Tahtsin küsida juppide kohta-kas sa said raha?Saatsin sulle 23-l 25 euri
Millal saadad mulle tükid?


Tervus. Kõik asjad peale tulepesurite pihustite sõidavad autos kaasas. Ma ei suuda neid kusagilt leida enam. Teise õhtul saan veel ühte garaazi kus mul jupid on ja usun et need on seal.

Hetkel on sinu jaoks kõrvale pandud klaasipesu paak, kojameeste pump, tuledepesupump, tuledepesu voolikud, tulealused liistud aukudega, laiend.

Ardo

Tere.kuidas siis on meil sinuga?
Peaaegu terve kuu möödus alates raha saatmist

Nagu näete,tol momendil hakkas see mees mulle lubama saata asju,millest varem polnud juttu.
Viimane kiri tuli 30.01.13,kus ta lubas,et tagastab mulle raha esimesel võimalusel.

Tervitused kõigile.Tahan hoiatada kõiki,kes plaanib osta midagi petturilt nimega Ardo-olge ettevaatlikud temaga tehingu sooritades.Näiteks mina siiamaani ei ole temalt midagi kätte saanud-mitte raha (vaesed 25 Euri),ei kontakteerunud minuga alates meie viimast kirjavahetusest (30.01.13) ,kaup minuni jõudnud ka pole.
Märkasin,et ta aktiviseerus viimaste kahe nädalate jooksul-ilmusid varuosakuulutused.Isegi müüb klaasipesuvedelikku paagi,millest algas see kurb lugu.
Minu nimi on Aidõn Kerimov.Tel 566kuus77kaheksa0. e-post a3vr1ätmsn.com


Esiteks, kui sa nii kõva laimaja oled siin, siis võta telefon vastu.
Teiseks, kas 25 euri eest said veel vähe? Minu maine, moderaatori koha ja klubiliikme tühistamine.
Kolmandaks, ma ütlesin sulle tookord, et ma ei ole kindel millal pudinad saata saan sulle, tänu su "kuulutamisele" ja kannatamatusele, millega said ilusti mu maatasa teha, ei olnudki mul enam plaanis neid osi sulle saata. Tõsi, 25 euri läks meelest ja selle saad sa selle nädala jooksul.
Teised on oma varuosad ilusti kätte saanud, ka need kes vähe kauem ootasid (väga pikalt ootajatele andsin veel rahagi tagasi!).

E: Ja kõigile teadmiseks, nüüd ja edaspidi müün osi vaid käest kätte. Ei mingit ettemaksmist, ega saatmist. Kui liigun ise kuhugipoole, võtan kaasa. Kui ei siis tuleb ostja ise järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
epidemic
huviline



Registreerunud 21.12.11
Asukoht: Österbymo (S) / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Mazdaspeed 3, Isuzu D-Max, Audi S6 C5, Lexus IS-F

postitati 06.11.13 13:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo

Teiseks, kas 25 euri eest said veel vähe? Minu maine, moderaatori koha ja klubiliikme tühistamine.


Eriline vemps oled ikka. Ise keerasid jupi sitta kokku, said raha kätte, jätsid asjad saatmata ja nüüd hakkad siin veel mingeid lauseid moodustama, et sinu moderaatori koht ja muud jutud on läinud. Julged veel sellist juttu ka ajada, et sinu maine ning moderaatori koht läksid teisele inimesele maksma 25€. Pole küll varuosade all sellised asju müügis kunagi näinud:D


- Eksjö Maskin & Truck AB -
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 79.2% - SQL: 20.8%]