Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1286068)
auto22
huviline



Registreerunud 13.10.12
Kasutaja on eemal


postitati 13.10.12 16:28 Tsiteeri
Kaido Kiisk



Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Pean ka siia listi lisama ühe nime. Pole küll Audidega seotud, aga hoiatan ikkagi teisi foorumlasi.

Nimeks siis Kaido Kiisk, tegeleb pettuste varastamiste ja räigete valetamistega.
Ostis läppari, tegi tonn ettemaksu, saatsin läppari ära ja ootan siiani teist tonni. Viimane jutt oli tema poolt see, et asub ta Soomes tööl. Sai natuke uurida, asub ta hetkel ja muidu ka Järvamaal, Koigi vallas, Päinurme külas.

Seega hoiduge sellest tüübist.


See tüüp on ÜHE silmaga (pole vasakut silma), umbes 170 cm pikk, kõhna kehaehitusega, punakate juustega,

Saadab neti kuulutustele emaili milles palub ühendust võtta, siis saab tavaliselt õhtuti kokku, teeb lepingu ja lubab paari päeva pärast ära maksta koos intressiga. Ütleb et elab Tallinnas( tegelikult ei kusagil) ja et töötab mingis soliidses firmas. Tegelikult müüb kauba kiirelt maha näiteks Marja keskuses tegutsevale "Marja Mobiiliärile" ning enam kontakti ei õnnestu temaga saada. Hoiduge sellest kelmist!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 19.10.12 19:44 Tsiteeri


Sorry for OT, aga 1he silmaga oleks siis vist laseks ka inimesi üle ja oleks kõigest pohh:D:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.10.12 07:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Sorry for OT, aga 1he silmaga oleks siis vist laseks ka inimesi üle ja oleks kõigest pohh:D:D

Natuke naeru teema on foorumis teises kohas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
katherinap
huviline



Registreerunud 04.08.12
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.12 20:15 Tsiteeri


Asi korras.

Selle postituse kustutamine ei õnnestu, miks valik "Kustuta see postitus" on blokeeritud?

K.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 13.02.13 21:11 Tsiteeri


Kalev Kask
Sündinud :September 14, 1982
Kasutajanimi siinses foorumis : audimees80

Sai nimetatud isiku käest ostetud B3 varuosi.
Eelnevalt telefoni teel selgeks räägitud asjade olemus ja minupoolsed nõuded .
Amordipüstakud koos vedru ja amordiga : minu poolne nõue, et tolmukatted,läbilöögipuksid ja amordid oleksid korras.
Sain aga täielikult räbaldunud asjad (vanaraud )
Tagumine suunatuli : tuli on mõraga ( selle kohta eelnev info puudus )
Sõidutuled : Kuulutuses oli märgitud, Saada b3-le esituled praktiliselt uued. Kohale tuli 1 originaal tuli ja teine hiinakas, kumbki neist ei vääri nimetust "praktiliselt uued + ühel neist oli kinnitus katki.
Roolivõimendi survevoolik: See oli küll audi oma aga millise, seda ei tea. Kindlasti mitte B3 oma
Ainus korralik asi oli käändtelg .
Kogu selle krempli eest maksin Kalev Kasele 110 eurot+ postituskulud 23 eurot .
Teatasin oma rahulolematusest ka Kalevile ja pakusin välja, et ta võiks saata 50% minupoolt tehtud kulutustest mulle tagasi. Seni on vastuseks olnud keeldumine .
Seega leian, et sellise isikuga äri ajamine on kindel petta saamine .
Reeglina ma ei osta asju ennem kui pole näpuga katsuda saanud ja silmaga näinud . See kogemus aga kinnitab minu reeglit.

Arsi Salve
arsi.salve@mail.ee
+3725018973
+358449905170


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andri1986
huviline

Avatar


Registreerunud 14.05.09
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.6 q, Audi S4 C4 2.2T, Audi S8 D2 4.2, Audi s4 B6 , Audi A8 D2 4.2 q

postitati 16.02.13 20:36 Tsiteeri


Reimo Pavelson
Telefon: 56677882
Asukoht: Pärnu

Aasta tagasi sai Reimolt ostetud autovaruosi ja saadi sõpradeks. Ühel päeval laenas Reimo suure summa raha ja tänäsepäevani pole ära maksnud. Tean, et ei ole ainus kellele ta võlgu on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 17.02.13 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kalev Kask
Sündinud :September 14, 1982
Kasutajanimi siinses foorumis : audimees80

Sai nimetatud isiku käest ostetud B3 varuosi.
Eelnevalt telefoni teel selgeks räägitud asjade olemus ja minupoolsed nõuded .
Amordipüstakud koos vedru ja amordiga : minu poolne nõue, et tolmukatted,läbilöögipuksid ja amordid oleksid korras.
Sain aga täielikult räbaldunud asjad (vanaraud )
Tagumine suunatuli : tuli on mõraga ( selle kohta eelnev info puudus )
Sõidutuled : Kuulutuses oli märgitud, Saada b3-le esituled praktiliselt uued. Kohale tuli 1 originaal tuli ja teine hiinakas, kumbki neist ei vääri nimetust "praktiliselt uued + ühel neist oli kinnitus katki.
Roolivõimendi survevoolik: See oli küll audi oma aga millise, seda ei tea. Kindlasti mitte B3 oma
Ainus korralik asi oli käändtelg .
Kogu selle krempli eest maksin Kalev Kasele 110 eurot+ postituskulud 23 eurot .
Teatasin oma rahulolematusest ka Kalevile ja pakusin välja, et ta võiks saata 50% minupoolt tehtud kulutustest mulle tagasi. Seni on vastuseks olnud keeldumine .
Seega leian, et sellise isikuga äri ajamine on kindel petta saamine .
Reeglina ma ei osta asju ennem kui pole näpuga katsuda saanud ja silmaga näinud . See kogemus aga kinnitab minu reeglit.

Arsi Salve
arsi.salve@mail.ee
+3725018973
+358449905170


Mida sa valetad siin foorumi kaaslastele.
Viga, mis oli asjade juures, et amordi pori katted olid katki ja puksid. Sellest oli ka telefoni teel ennem juttu.
Roolivõimu surve voolik oli ekslikult vale, kuid lubasin teise saata. Mis sa arvad ma ei tea mis asjad maksavad???
Olen paljudele asju müünud ja pole probleeme olnud.


Telefoni teel oli juttu sellest, et tolmukatted ja läbilöögipuksid peavad kindlasti korras olema .Asja mõte oligi selles, et ma ei peaks muud tegema kui üks alt ära ja teine alla .
Tagantjärgi asjade saatmisel pole enam mõtet. Juba on poest uued asjad toodud.



Pakkusin varjandi välja kohe kui sellest rääkisid, et saadan teised puksid ja tolmukatted. Siis polnud sul veel uusi ostetud. Nii et ma ei tea mida sa nüüd tagant järele veel virised???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 17.02.13 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kalev Kask
Sündinud :September 14, 1982
Kasutajanimi siinses foorumis : audimees80

Sai nimetatud isiku käest ostetud B3 varuosi.
Eelnevalt telefoni teel selgeks räägitud asjade olemus ja minupoolsed nõuded .
Amordipüstakud koos vedru ja amordiga : minu poolne nõue, et tolmukatted,läbilöögipuksid ja amordid oleksid korras.
Sain aga täielikult räbaldunud asjad (vanaraud )
Tagumine suunatuli : tuli on mõraga ( selle kohta eelnev info puudus )
Sõidutuled : Kuulutuses oli märgitud, Saada b3-le esituled praktiliselt uued. Kohale tuli 1 originaal tuli ja teine hiinakas, kumbki neist ei vääri nimetust "praktiliselt uued + ühel neist oli kinnitus katki.
Roolivõimendi survevoolik: See oli küll audi oma aga millise, seda ei tea. Kindlasti mitte B3 oma
Ainus korralik asi oli käändtelg .
Kogu selle krempli eest maksin Kalev Kasele 110 eurot+ postituskulud 23 eurot .
Teatasin oma rahulolematusest ka Kalevile ja pakusin välja, et ta võiks saata 50% minupoolt tehtud kulutustest mulle tagasi. Seni on vastuseks olnud keeldumine .
Seega leian, et sellise isikuga äri ajamine on kindel petta saamine .
Reeglina ma ei osta asju ennem kui pole näpuga katsuda saanud ja silmaga näinud . See kogemus aga kinnitab minu reeglit.

Arsi Salve
arsi.salve@mail.ee
+3725018973
+358449905170


Mida sa valetad siin foorumi kaaslastele.
Viga, mis oli asjade juures, et amordi pori katted olid katki ja puksid. Sellest oli ka telefoni teel ennem juttu.
Roolivõimu surve voolik oli ekslikult vale, kuid lubasin teise saata. Mis sa arvad ma ei tea mis asjad maksavad???
Olen paljudele asju müünud ja pole probleeme olnud.


Telefoni teel oli juttu sellest, et tolmukatted ja läbilöögipuksid peavad kindlasti korras olema .Asja mõte oligi selles, et ma ei peaks muud tegema kui üks alt ära ja teine alla .
Tagantjärgi asjade saatmisel pole enam mõtet. Juba on poest uued asjad toodud.



Pakkusin varjandi välja kohe kui sellest rääkisid, et saadan teised puksid ja tolmukatted. Siis polnud sul veel uusi ostetud. Nii et ma ei tea mida sa nüüd tagant järele veel virised???


Kuna sa inimlikust jutust aru ei saa siis tagastan sulle kõik tetailid mille mulle saatsid ( va survevoolik mis purunes ) ja maksad 100%( ostuhind+ transport) kulutused kinni.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 18.02.13 21:11 Tsiteeri


Puhastasin teema üleliigsest. Arsi ja Audimees80, rääkige omavahel asjad selgeks ja postitage siia lõpptulemus.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
saidless
huviline

Avatar


Registreerunud 21.12.11
Asukoht: viljandi---hendrikumõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 2,5tdi V6 110kw 1999a. Audi a4 1,9 74kw 2004a

postitati 23.02.13 19:08 Tsiteeri
Petis.



Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas". Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen. telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino. Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Viga on jagajas, jagajast on saanud segaja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 23.02.13 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: saidless
Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas"( 221056595005 Aino Joonas) Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen Pill telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino Joonas Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Google andis vastuseks Üllar Puumets :)


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
saidless
huviline

Avatar


Registreerunud 21.12.11
Asukoht: viljandi---hendrikumõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 2,5tdi V6 110kw 1999a. Audi a4 1,9 74kw 2004a

postitati 26.02.13 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Tsitaat:
Algselt postitas: saidless
Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas"( 221056595005 Aino Joonas) Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen Pill telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino Joonas Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Google andis vastuseks Üllar Puumets :)



Probleem lahendatud piduri pommi sain kätte.
:):):)
Nüüd saab uuesti rajale tagasi.


Viga on jagajas, jagajast on saanud segaja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 01.03.13 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Puhastasin teema üleliigsest. Arsi ja Audimees80, rääkige omavahel asjad selgeks ja postitage siia lõpptulemus.


Pakkusin Audimees80 võimaluse, et ta võtab kõik oma müüdud asjad tagasi ja tagastab mulle raha.
Nädala alguses saatsin talle ka selle kohta kirja. Kiri on küll läbi loetud aga ühendust pole ta minuga võtnud .
Eelnevat arvestades leian, et enne kui see situatsioon pole leidnud lahendust, ei tohiks Audimees80 oma ärilist tegevust audiklubi keskonnas jätkata.

Arsi.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aidõn
huviline



Registreerunud 28.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6C4 Avant TDI

postitati 10.03.13 08:57 Tsiteeri


Tekkisid probleemid siinse kasutajaga/moderaatoriga Ardo,kelle käest ma pidin ostma klaasipesuveepaagi ja ühte Itaalia tiiva laiendi S6C4-lt.Kandsin raha tema arvele 23.12.12 summas 25euri.Juba kaks kuud möödas,isegi rohkem,aga tänaseks ma pole midagi kätte saanud.
All on tsitaat meie priva kirjadest.

Tsitaat:

Tsitaat:
Tsitaat:
Tere.Tahtsin küsida juppide kohta-kas sa said raha?Saatsin sulle 23-l 25 euri
Millal saadad mulle tükid?


Tervus. Kõik asjad peale tulepesurite pihustite sõidavad autos kaasas. Ma ei suuda neid kusagilt leida enam. Teise õhtul saan veel ühte garaazi kus mul jupid on ja usun et need on seal.

Hetkel on sinu jaoks kõrvale pandud klaasipesu paak, kojameeste pump, tuledepesupump, tuledepesu voolikud, tulealused liistud aukudega, laiend.

Ardo

Tere.kuidas siis on meil sinuga?
Peaaegu terve kuu möödus alates raha saatmist

Nagu näete,tol momendil hakkas see mees mulle lubama saata asju,millest varem polnud juttu.
Viimane kiri tuli 30.01.12,kus ta lubas,et tagastab mulle raha esimesel võimalusel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 10.03.13 09:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aidõn
Tekkisid probleemid siinse kasutajaga/moderaatoriga Ardo,kelle käest ma pidin ostma klaasipesuveepaagi ja ühte Itaalia tiiva laiendi S6C4-lt.Kandsin raha tema arvele 23.12.12 summas 25euri.Juba kaks kuud möödas,isegi rohkem,aga tänaseks ma pole midagi kätte saanud.
All on tsitaat meie priva kirjadest.

Tsitaat:

Tsitaat:
Tsitaat:
Tere.Tahtsin küsida juppide kohta-kas sa said raha?Saatsin sulle 23-l 25 euri
Millal saadad mulle tükid?


Tervus. Kõik asjad peale tulepesurite pihustite sõidavad autos kaasas. Ma ei suuda neid kusagilt leida enam. Teise õhtul saan veel ühte garaazi kus mul jupid on ja usun et need on seal.

Hetkel on sinu jaoks kõrvale pandud klaasipesu paak, kojameeste pump, tuledepesupump, tuledepesu voolikud, tulealused liistud aukudega, laiend.

Ardo

Tere.kuidas siis on meil sinuga?
Peaaegu terve kuu möödus alates raha saatmist

Nagu näete,tol momendil hakkas see mees mulle lubama saata asju,millest varem polnud juttu.
Viimane kiri tuli 30.01.12,kus ta lubas,et tagastab mulle raha esimesel võimalusel.


Juhtus siis jah nii, et ei saanud neid asju posti panna. Kuna elukoht on linnast eemal ja tollel hetkel ei olnud ka autot. Lubasin talle kanda lõpuks raha tagasi esimesel võimalusel, aga kuna tol hetkel olin ka töötu, siis ei olnud seda raha kusagilt võtta.
Hetkeseisuga olen Soomes tööl ja kui lõpuks rahaasjad korda saan, siis kannan kindlasti raha tagasi koos nn. intressiga. Samuti ootavad kodus kõik lubatud jupid, reaalselt on nad olemas ja kogu selle jama klaarimiseks saab Aidõn need ka.
Lihtsalt hetkesesisuga ei oska ma öelda millal see täpselt juhtub.

E: Kuna olen sattunud siia nimekirja, siis austusest klubiliikmete vastu olen nõus loobuma moderaatori ja ka klubiliikme staatusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 10.03.13 23:53 Tsiteeri


Ka mina sain Ardo käest mitu kuud lubadusi,broneerisin asjad ära ja ootasin millal ta asjaga tegeleda jõuab.Pärast kuulsin, et ise olin loll, sest talle ülekannet kohe ei teinud. Hea ,et ülekannet ei teinud nüüd seda lugedes.

Moderaator: Üleliigne teemast kustutatud. Osapooled saavad ise omavahel suheldud ja edasine pori loopimine kustutatakse koheselt.


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Erksolen
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8TQ

postitati 12.03.13 17:40 Tsiteeri


Hetkel kustutan teema kuna saime kontakti ja vabandas, et oli haigestunud ja lubas asjad korda ajadaja vabandas.
Loodame, et nii läheb


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 12.03.13 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Erksolen
Kahjuks teen siia täna teema jyrisoo kohta kuna tema senine tegevus on sulaselge pettus.
Räägin siis lähemalt: Ostsin talt hex-can kaabli, sain asjad kätte asi oli bueno, hiljem selgus, et kaabel oli defektiga ja ei tööta. Kõik oli ilmne, võtsin temaga uuesti ühendust rääkisin mure ära ja lubas saata uue kui vana tagastan. Mõeldud tehtud, saatsin ära ja jäin ootama ja ootan veel edasipidigi ma usun. Olen korduvalt uurinud kunas kauba kätte saan aga vastused on alati kas ootab, et hiinas pühad( seda juba terve kuu) ja reedel rääkisin lubas laupäeval teele panna aga kahjuks meil ka pühad vist.
Selle paari kuu vältel oli tal ka juhus kus ta väidetavalt saatis juhtme kogemata Tartusse.
Ma olen väga pettunud sinus Jyrisoo.
Antud tekst on kirjutatud telefoniga seega ei kannata kriitikat!

Reaalselt olid hiinas aastavahetus ja mingi tähtis püha veel. On ka endal import-eksport firma ja kõik asjad mis said enne pühi tellitud, on ammu ka kohal. Siin kohal ei hakka hinnavahedest üldse rääkimagi...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 12.03.13 17:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Erksolen
Kokku on see saaga kestnud ca 2 kuud kindlasti.


OT.
Täitsa erapooletu tähelepanek, laisema transpordiga tuleb hiinamaalt kaup 6-8 nädalat.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 12.03.13 17:55 Tsiteeri


Pole kunagi kedagi petnud ja saab ka antud kodanik mõne päevaga kauba kätte. Gripi tõttu seekord paaripäevane viivitus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Erksolen
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8TQ

postitati 15.03.13 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Pole kunagi kedagi petnud ja saab ka antud kodanik mõne päevaga kauba kätte. Gripi tõttu seekord paaripäevane viivitus.


Minu vabandused Jyrisoo ees, oleks siiski võinud enne kontakteeruda.

Mees täitis lubaduse ja pakk on nüüdseks kohal ja selle süüdistuse võib kustutada.

Kps: Kogu vestlus jääb alles, et välistada situatsiooni "naised saunas rääkisid mingist jamast jyrisoo'ga"!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
instruments
huviline



Registreerunud 04.08.12
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.13 07:39 Tsiteeri


Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

To black| Eemaldama ma seda hetkel ei hakka mitte enne, kui asjad korras!

Kr*sto ****
*235***


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.03.13 08:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

Soovitan natuke kannatust varuda, enne kui siia teemasse kribada, sest saaan aru, et jutt käib sellest nädalast. Jah, sul on õigus, kõik võiks olla läbinähtav ja täpselt nii, nagu kokkulepitud, aga siin on juba mitu juhust olnud, et hakatakse hädaldama liiga vara. Probleem on vist ka selles, et paljud audiomanikud on "kalevipojad" ja ei ole seega kodumail, seega lasevad oma siinsetel naistel asju otsida ja posti panna kui telefoni teel kätte saavad, alati aga ei saa ega teagi, kus nende siinsed naised on ja kuidas nad siis nüüd hakkavad seda sulle selgitama:P See "kalevipoja jutt muidugi ei ole otseselt muumitrollile suunatud, ei tea ma temast midagi.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.03.13 08:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

Ja kes sina ise oled? Ei oska pealkirja lugeda? Ei oska teema esimest postitust lugeda? Arvad, et võid kehtestatud reeglitele lihtsalt sülitada? Sul on 12h aega postutus nõuetele vastavaks muuta või see eemaldada. Vastasel korral eemaldan selle siit mina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 20.03.13 12:09 Tsiteeri


Vabandan antud olukorra ees ja loodan, et selline nime mustav postitus saab kustutatud. Ennast õigustama siin suurelt ei hakka aga selgitan siiski. Pidin paki teele panema pühapäeva õhtul kui linna satun. Linna ma aga ei sattunud ja esmaspäeval helistas tõesti ostja mulle. Enda arvates ei keerutanud ma midagi vaid rääkisin nii palju kui teadsin. Lasin paki enda eest posti viia kuid posti see ei jõudnud, detailidesse ei hakka laskuma aga pump on katki. Telefon jäi esmaspäeval maale ja helistada ei saanud, internetti sain alles täna ja võtsin asja käsile. Instruments-ga on ühendust võetud ja asi saab korda. Natukene ruttu kukuti tõesti nime mustama või mulle lihtsalt tundub nii. Saan ka muidugi ostjast aru (Instruments), sest summa oli korralik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.3% - SQL: 28.7%]