Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1286100)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.09.11 11:55 Tsiteeri


Kasutatud auto ostmisega on üldiselt nii, et kontrolli üle võttes ise nii palju üle, kui suudad ja ülejäänu on juba sinu enda risk. Kui lubatut kohe kätte ei saa, maksa selle võrra vähem. Kui ma kõik need, kellelt ma mingi kasutatud asja ostnud olen ja pärast mingi jama on selgunud, siia kirja paneks, saaks vääääga pikk list. Lepime kokku, et päris sellise tühja-tähja jaoks seda teemat ei kasuta.

Peagi tekivad selle teema esimesse posti reeglid siia postitamiseks. Peamiselt seetõttu, et iga süüdistaja oleks ka ise selgesti identifitseeritav ja AC ei peaks võimalike laimamiste eest vastutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Coomb18
huviline



Registreerunud 06.08.08
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.11 11:36 Tsiteeri


Kindlasti iga pettur ka teab, kelle poolt märkus tuleb. Samas kindlasti ei poolda tühja laimamist. Nõustun sellega:

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kasutatud auto ostmisega on üldiselt nii, et kontrolli üle võttes ise nii palju üle, kui suudad ja ülejäänu on juba sinu enda risk. Kui lubatut kohe kätte ei saa, maksa selle võrra vähem.

See nagu iga ostu-müügi kuldreegel. Siin ka väike link mõtlemisainega nendele, kes hakkavad sooritama kasutatud auto ostu: http://www.kuidas.ee/226/kuidas-osta-kasutatud-autot

Teisest küljest, võib-olla mul imelik mõtlemine, on iga pettus ikkagi pettus. Nii nagu on kaupmehele vargus, teisele võib-olla tühine tunduv, ka nätsupakk või mõni muu pisem/odavam asjandus. Samuti tahaks iga kaupmees teada, millisest inimesest võib oodata sellist asja. Nii tahaks ka mina teada, kes on aumees ja kellega peab ettevaatlikum olema ning kellest üldse hoiduda. See siis minu mõtteviis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 07.09.11 12:16 Tsiteeri


Kuivõrd minu postitus kaob siit teemast niikuinii, kui reeglite vastane, siis avaldan siin oma kategoorilist vastuseisu uuendustele, kus mölakate tegevusele tähelepanu juhtumiseks peab kõik isikuandmed, haiguslood ja esmasündinu andmed siia kirjutama.
Sellest võidab vaid pättkond, foorumi mõistlike kasutajate jaoks jääb võimalik pettur selliselt tõenäoliselt paljastamata.

PS
Keeldun lisamast siia oma nime, aadressi, isikukoodi ja mistahes täpsustavaid andmeid.


***
Edit by Black: vastatud siia teemasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
no1
huviline



Registreerunud 22.02.09
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.11 19:38 Tsiteeri


Foxbox automoto service.
Foorumites esineb cuttnet või cuttnett nime all.
Telefon- 58184322
Tegemist pole isegi firmaga.
Telefonile ei vasta, vastutust ei võta!
Summa suurusjärk on 20€ ja inimene ei suvatse lahendust leida ega probleemiga tegeleda. Tegemist siiski "endise" autoärikaga.

*Soovitan soojalt mitte kasutada antud inimese poolt pakutavaid "ülisoodsaid" teenuseid, kuna töö ebaõnnestumisel tabab Teid suurem rahaline kaotus, kui kohe minna normaalsesse asutusse. Võimalusel levitage minu kogemust!

Tänan!


http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=52&t=77128&sid=36894a5cc8fb9cf86417afd7c12bff4f

Võta ühendust ja aja asi korda!
Riho, 56155714


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 08.09.11 08:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: no1
Foxbox automoto service.
Foorumites esineb cuttnet või cuttnett nime all.
Telefon- 58184322
Tegemist pole isegi firmaga.
Telefonile ei vasta, vastutust ei võta!
Summa suurusjärk on 20€ ja inimene ei suvatse lahendust leida ega probleemiga tegeleda. Tegemist siiski "endise" autoärikaga.

*Soovitan soojalt mitte kasutada antud inimese poolt pakutavaid "ülisoodsaid" teenuseid, kuna töö ebaõnnestumisel tabab Teid suurem rahaline kaotus, kui kohe minna normaalsesse asutusse. Võimalusel levitage minu kogemust!

Tänan!


http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=52&t=77128&sid=36894a5cc8fb9cf86417afd7c12bff4f



Oot...oot...20 euri pärast teed sellist paanikat??? :o Ses mõttes, et jah, asi võib olla ka põhimõttes, aga 20 euri ei ole küll nii suur summa, et sellepärast hakata kohe petturiks tembeldama inimest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
no1
huviline



Registreerunud 22.02.09
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.11 15:43 Tsiteeri


Kas ma peaksin tegema uue teema muu pealkirjaga? Kuna selleks on siin foorumis Petturite nimekiri, siis siia ta ka sattus.
Asi on tõesti põhimõttes. Aga ära tule halama, kui 200€'ga tünga tehakse!
Või mis oli sinu postituse mõte? Et mina võiksin kuskil vait olla ja oma 22,5€ igatseda? Sest sellist summat ei kavatseks isegi sina tagasi maksta? Või jookseb kuskilt piir Petturitel ja Inglitel?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 08.09.11 16:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi

Oot...oot...20 euri pärast teed sellist paanikat??? :o Ses mõttes, et jah, asi võib olla ka põhimõttes, aga 20 euri ei ole küll nii suur summa, et sellepärast hakata kohe petturiks tembeldama inimest.


Ole hea mees ütle siis välja millisest summast alates saab kedagi petturiks nimetada :) ?
Imelik just ongi, et teenusepakkuja mingit tühist 20 eurost keisi ei suuda ära lahendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 08.09.11 17:29 Tsiteeri


Minu postituse mõte oli see, et kas tõesti on elu nii kehv, et 20 euro pärast peab paanikat tegema hakkama? Ise isiklikult ei hakkaks, aga niipalju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga miks sa siin teemas siis kisa teed? Mine kohale ja nõua oma 20 euri välja. Lihtne, kas pole? 200 euri oleks teine asi, siis oleks arusaadav paanika. Ei õigusta petturite tegevust, aga sama hästi võiks ju igaüks nt ka Selverit petturiks sõimama hakata, kui saavad paar senti tünga...
Point on selles, et iga väikese asja pärast pole mõtet kisa tegema hakata, vaid võiks tegutseda :) Ärge võtke kõike foorumis öeldut otse südamesse...no ja kui võtate...ei ole kah minu mure ;)
Ahjaa, kas ei peaks olema nii, et mõlemad osapooled teevad pingutusi mure lahendamiseks? Nagu ma VW klubi foorumist aru sain, siis tehti selles ettevõttes mingeid remonttöid Golfile...tead ju, kus firma asub? Paberid on töö tõendamiseks? Lihtne, pöördu politseisse või ähvarda sellega, kui niisama ära ei maksa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 08.09.11 17:37 Tsiteeri


Mõnele mehele on 20eur sama palju kui sulle 200eur. Pettus on pettus ükskõik mis summaga tegemist ka poleks.

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Minu postituse mõte oli see, et kas tõesti on elu nii kehv, et 20 euro pärast peab paanikat tegema hakkama? Ise isiklikult ei hakkaks, aga niipalju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga miks sa siin teemas siis kisa teed? Mine kohale ja nõua oma 20 euri välja. Lihtne, kas pole? 200 euri oleks teine asi, siis oleks arusaadav paanika. Ei õigusta petturite tegevust, aga sama hästi võiks ju igaüks nt ka Selverit petturiks sõimama hakata, kui saavad paar senti tünga...
Point on selles, et iga väikese asja pärast pole mõtet kisa tegema hakata, vaid võiks tegutseda :) Ärge võtke kõike foorumis öeldut otse südamesse...no ja kui võtate...ei ole kah minu mure ;)
Ahjaa, kas ei peaks olema nii, et mõlemad osapooled teevad pingutusi mure lahendamiseks? Nagu ma VW klubi foorumist aru sain, siis tehti selles ettevõttes mingeid remonttöid Golfile...tead ju, kus firma asub? Paberid on töö tõendamiseks? Lihtne, pöördu politseisse või ähvarda sellega, kui niisama ära ei maksa.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Coomb18
huviline



Registreerunud 06.08.08
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.11 17:46 Tsiteeri


Oskan lisada vaid, et pettusel ja inimlikul eksimusel (eksimus, mida võib teha selveris kassapidaja) on vahe. Kui aga seal tahtlikult sente oma tasku topitakse on ka see pettus ning ilmselt see kassapidaja kaua ei püsi. 20€ kohapealt võin öelda, et see ka minu jaoks suur summa. Olles täiskohaga üliõpilane (ei ole nii lihtne lisaraha teenida), päevad tihti 9-10h pikad koolis ning kui palju ma ka ei rabaks seal koolis, ikka üle u80€ stippi ei saa. Teinekord tahaks ju nuudlite asemel ka midagi lihasemat saada. Kui keegi sealt 20 € välja petaks mult, siis on protsent päris suur ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
no1
huviline



Registreerunud 22.02.09
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.11 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Minu postituse mõte oli see, et kas tõesti on elu nii kehv, et 20 euro pärast peab paanikat tegema hakkama? Ise isiklikult ei hakkaks, aga niipalju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga miks sa siin teemas siis kisa teed? Mine kohale ja nõua oma 20 euri välja. Lihtne, kas pole? 200 euri oleks teine asi, siis oleks arusaadav paanika. Ei õigusta petturite tegevust, aga sama hästi võiks ju igaüks nt ka Selverit petturiks sõimama hakata, kui saavad paar senti tünga...
Point on selles, et iga väikese asja pärast pole mõtet kisa tegema hakata, vaid võiks tegutseda :) Ärge võtke kõike foorumis öeldut otse südamesse...no ja kui võtate...ei ole kah minu mure ;)
Ahjaa, kas ei peaks olema nii, et mõlemad osapooled teevad pingutusi mure lahendamiseks? Nagu ma VW klubi foorumist aru sain, siis tehti selles ettevõttes mingeid remonttöid Golfile...tead ju, kus firma asub? Paberid on töö tõendamiseks? Lihtne, pöördu politseisse või ähvarda sellega, kui niisama ära ei maksa.

Loe nüüd postitust uuesti. Googeldades foxboxi jääb täpselt selline mulje, nagu tegemist oleks firmaga- logo, kirjedlus, tunnihind jne. Pole firmat, pole arvet. Tööl käies ei ole eriti võimalik kohale minna. Helistatud on üle 20 korra kindlasti. Paaril korral olen "töömehe" kätte saanud, kes ütles, et tema ei remontinud vaid "ülemus" remontis ja tema ei tea midagi, pidi minu sõnumi edasi ütlema. Läks aega mööda, sain uuesti töömehe kätte, kes ütles, et ülemus mõtleb...? Läksin õhtul uksetaha, naine tuli välja, meest kodus ei ole ja pidi sõnumi edasi ütlema. Möödas üle 2 nädala kindlasti. No mida sa oskad sellisega teha, kui ainult teisi hoiatada temasuguse eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 08.09.11 23:12 Tsiteeri


Olen nõus et 20€ ei ole kõigile suur summa. Mõnele see on aga nädala raha.
See selleks kui suur see summa kellegile on, aga pane see asi nüüd võrdesse.
Kui inimesed nagu JokerAudi ütlevad et las olla, siis see pettur jääbki nii raha korjama.
Iga päev petab nelja inimest 20€'ga kes ütlevad sitta kah. Miks rbeleda selle väikse summa nimel.
Kui aga igapäevaselt/nädalaselt nii teha siis saab see petis vabalt selle najal oma elu elatud ilma et keegi torgiks.
Kas see siis õige?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 09.09.11 05:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ott_S
Olen nõus et 20€ ei ole kõigile suur summa. Mõnele see on aga nädala raha.
See selleks kui suur see summa kellegile on, aga pane see asi nüüd võrdesse.
Kui inimesed nagu JokerAudi ütlevad et las olla, siis see pettur jääbki nii raha korjama.
Iga päev petab nelja inimest 20€'ga kes ütlevad sitta kah. Miks rbeleda selle väikse summa nimel.
Kui aga igapäevaselt/nädalaselt nii teha siis saab see petis vabalt selle najal oma elu elatud ilma et keegi torgiks.
Kas see siis õige?


Ooot..oot...ma ei ole öelnud kuskil, et las olla. Loe läbi mu postitused, ma ütlesin, et miks siis mure postitaja selle raha kättesaamiseks midagi ette ei võta? Mina isiklikult ei hakkaks selle raha nimel rabelema, aga kui see raha on määrava tähtsusega või on väga põhimõttekindel inimene, siis on ju alati võimalik igasuguseid viise kasutades oma raha kätte saada. Ammugi, kui on teada, kus see ettevõtja tegutseb ja tõenäoliselt on tal olemas ka dokumentatsioon tehtud tööde kohta, seega poleks probleemi võimuesindajate abiga see raha kätte saada. Või kuidas? Ja kui võim ei aita...siis omavoli, näpud sahtli vahele ja korras.
Ja vastuseks sinu küsimusele, Ott, ei, see petturite tegevus ei ole õige. Pole seda kuskil õigustanudki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
angelina
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.09
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 09.09.11 06:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Mõnele mehele on 20eur sama palju kui sulle 200eur. Pettus on pettus ükskõik mis summaga tegemist ka poleks.


Just! 20 euri siit ja 20 euri sealt ja mõne teise kohapealt ka 20 veel ning ongi juba 200 koos :D


Ärge kunagi kahetsege. Kõik hea on imetore. Kõik halb on kogemus.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 10.09.11 00:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Ooot..oot...ma ei ole öelnud kuskil, et las olla. Loe läbi mu postitused, ma ütlesin, et miks siis mure postitaja selle raha kättesaamiseks midagi ette ei võta? Mina isiklikult ei hakkaks selle raha nimel rabelema, aga kui see raha on määrava tähtsusega või on väga põhimõttekindel inimene, siis on ju alati võimalik igasuguseid viise kasutades oma raha kätte saada. Ammugi, kui on teada, kus see ettevõtja tegutseb ja tõenäoliselt on tal olemas ka dokumentatsioon tehtud tööde kohta, seega poleks probleemi võimuesindajate abiga see raha kätte saada. Või kuidas? Ja kui võim ei aita...siis omavoli, näpud sahtli vahele ja korras.
Ja vastuseks sinu küsimusele, Ott, ei, see petturite tegevus ei ole õige. Pole seda kuskil õigustanudki.


Eks see inimene niisama seda 20 eurost võlga siia üles ei kirjutanud,vaevalt ta pole üritanud.JA just nimelt väiksed summad on vaja ka kätte saada olgu asi põhimõttes või mitte.20 euri on ka ikkagi raha ja sellest saab juba nii mõnegi jupi või söögi või joogi mis iganes.Ja mõte on ka ju anda infot edasi ,et keegi teine selle inimese otsa ei satu.Aga pole mõtet vaielda ,sest igal inimesel on omad põhimõtted.Kellele 20 euri ei ole märkimisväärne või kellele on.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 23.09.11 10:49 Tsiteeri


Edit: Lõpuks jõudis pakk kohale


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.09.11 06:31 Tsiteeri


Palun tee oma postitus selle teema esimeses postis olevale nõudele vastavaks. Võid oma nime ja kontakte esitada iga tähe ja numbri vahel sidekriipse kasutades või piltide kujul vms, et see google'ile närida poleks, kuid et AC saaks sellist teemat siin üldse hoida, on see nõue vajalik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 27.09.11 14:01 Tsiteeri


Asjad lõpuks käes. Loen sellega asjad lõpenuks, kuid heade äritavade kohaselt ikkagi selline vassimine ja venitamine normaalne ei ole. Pakk läks liikvele alles siis kui juba mõlgutasin mõtteid avalduse suunas politseis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 02.11.11 08:19 Tsiteeri
ETTEVAATUST, kasutaja "liiver" tartust



Tere, mõtlesin, et hoiatan ka teisi kasutajaid olema ettevaatlikum tehingute tegemisel kasutaja "liiveriga".

Minu lugu, ostsin temakäest valuveljed rehvidega, jutujärgi pidi kõik olema väga hea, veljed sirged, puhtad, rehvid ühtlaselt kulunud mustrijäägiga 3-4mm.

Väitis, et rehvid tulid neliveolise auto alt ja polnud mingeid probleeme, ei mingit vibra ega midagi.

Siis saigi neile kiiresti jõhvist tartu järgi sõidetud, kuna tehing jäi hiljapeale ja tegu oli ikkagi foorumi kasutajaga ei teostanud ma korraliku kontrolli rehvidele, mida oleksin ikkagi pidanud tegema.
Olen palju foorumi kasutajatega diile teinud ja pole pidanud siiamaani ise pettuma, ning pole ka teisi petnud.

Järgmisel päeval avastasin, et kõik 4 rehvi on ühtepidi pealepandud velgedele ja 1 rehv on suure muhuga.
Kuna rehvitele oli peale märgitud (PT,PE, VT, VE) mida kasutaja liiver oli oma jutujärgi ise peale märkinud, siis ka sellel muhul oli suur ring ümber märgitud sama kriidiga, ning müüa oli sellest teadlik.

link müügi kuulutusest, kus polnud sellest muhust juttugi:
Müügi link


Olen nüüd viimastel päevadel helistanud, enam toru keegi vastu ei võta tagasi ei helista, ning foorumi kirjadele ei vasta ka keegi, kuigi kirjad loetakse ära.
Olen erinevates foorumites suht kaua olnud ja tavaliselt selliste tegelaste eest tuleks hoiatada, et isik pole usaldusväärne ning nende sandikopikate eest on nõus rikkuma oma nime, kuigi alati oleks olnud võimalus kokkuleppele jõuda!!!!!!

Lisan ka igaksjuhuks tema telefoni numbri ja emaili: liiver@hot.ee 56 639 774

Kui kasutajal on veel huvi oma mainet parandada, siis ole mees ja kirjuta mulle.

Tervitades Erkko Karja 5152341


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
dannu
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: bmw 325i e36

postitati 12.11.11 04:28 Tsiteeri


kustutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 05.12.11 22:51 Tsiteeri


Edit by Black @ 08.12.11 11:19: kustutatud.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oliver323
huviline



Registreerunud 08.01.09
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 530d

postitati 06.12.11 09:04 Tsiteeri


Ütleks välja siis samuti oma nägemuse kasutajast Techz mis ei ole sugugi positiivne. Ma arvan et seda võib pettuseks nimetada küll kui mees müüb audi a4quattro kasti mis on tegelikult vana audi 80 oma, kasti koodi järgi vaadates ja oleks see siis korralik asi olnd. Mainitud kast sai siis alla pandud, ülekanded sobisid ja kinnitused said ümber tehtud, ühesõnaga suur töö sai ära tehtud. Ja siis selgus et see kast on täielik utiil, teise käigu sünkronisaatorid nii kulund et ei läind korralikult sisse väiksema hoo pealt, 5 käiguga sõittes undas kast ikka korralikult ja finaal siss selline et kastiga sai 300-km. sõita ja see lendas laiali. Mees ise väidab et kast oli 5+ korras no wtf.
Minu silmis täielik petis!

Tsitaat:
Algselt postitas: ergoh
Ei tea kas just kasutajat Techz saab petturiks liigitada, aga tema jutu järgi kauba kvaliteet ja reaalne kvaliteet ei ole võrdelises seoses. Et vaadake ette kui posti teel midagi ostma hakkate.
Jutt nimelt pikast Audi 90 esitulest. Müüdav ese pidi olema heas korras. Kätte saades olid kõrvad tulel ise meisterdatud (julmalt tule külge kruvitud, peaaegu läbi reflektori.), reflektor kuskil nuka taga üle värvitud(tolm ja muu jura all).



Sõidukite kasutatud varuosad tel.56714809!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.12.11 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Palun tee oma postitus selle teema esimeses postis olevale nõudele vastavaks. Võid oma nime ja kontakte esitada iga tähe ja numbri vahel sidekriipse kasutades või piltide kujul vms, et see google'ile närida poleks, kuid et AC saaks sellist teemat siin üldse hoida, on see nõue vajalik.

Pampkuri, palun tee see õhtuks ära, muidu kustutan ise su viimase posti siit!

Kui arvate, et seatud reeglid on niisama mingi formaalsus, mõelge uuesti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 26.09.12 15:30 Tsiteeri


Probleem kasutajaga musi007. Sai müüdud kärukonks ja tuled. Kandis 50e ära. Saatmise ja 10e 1he paisupaagieest pidi järgi kandma. Siiani pole kontakti saanud. Võlg 19.90e

Aadres tal :
saaremaa kihelkonna vald, liiva küla, rumma talu, indeks 93435 tel 57833631, Peeter Silo. - Teab keegi siinsetest teda?
Minu kontakt tel //


Raha arvel ja asi korras!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 27.09.12 09:18 Tsiteeri


Nüüd üks nende kodanikega seotud asjadest oma kohtulahendi leidnud (krim. asi veel tiksub).

https://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=5811782

Oleksin tänulik igasuguse info eest, mis võla natukenegi sissenõudmisele lähemale viiks.

Kontakt profiilis või Meelis Puur 51933905

Tsitaat:
Algselt postitas: ulmefm
Hoiatauseks kõigile! Tegemist mitte teha sellise kodaniku nagu VEIK* PAJULAGA ik3740620034*, kes on äärmiselt veenva jutuga, ning kellele meeldib võõra kinnisvara tagatisel või muul moel suuremaid summasi "laenata" Samuti ettevatlik on mõistlik olla KADRI PAJUL* ik4780325026* suhtes, kes eelmainitud kodaniku "laenusi" käendab. Samuti hoiatan JOHANNES PAJULA eest, kes motika velgesi juba paar aastat "laenab".



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.3% - SQL: 30.7%]