Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi

Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  8
Autor:
Pealkiri: Nõuded postituse keelelisele osale (Vastuseid: 199 | Vaatamisi: 77943)
Black
meeskond

Registreerunud 28.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0TDi

postitati 23.02.09 20:55 Tsiteeri
Nõuded postituse keelelisele osale

Reeglitest tulenevalt on foorumi keel ametlik kirjakeel vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele.

Toon siin ära meie poolt nõutavad normid:

1. Lause algab suure tähega.
2. Lause lõpeb punkti, küsimärgi või hüüumärgiga.
3. Kirjavahemärgi (peamiselt punkti ja koma) ees ei käi tühikut (näide ,kuidas ei tohi olla). Erandiks on mõttekriips.
4. Kirjavahemärgi järel on alati tühik (näide, kuidas peab olema). Erandiks on lõigu või jutu lõpp.

Kui kõik need on täidetud ja sõnastus enamvähem loogiline, on postitus ka loetav ja meie foorumi nõuetele vastav. Me ei nõua filigraanset grammatikat, kuid palun püüdke end väljendada vähemalt vastavalt oma oskustele! Püüdlikkus väljendab elementaarset viisakust lugeja vastu. Suvaliselt foorumisse visatud seosetud sõnajadad on ebaviisakad ja me hakkame neid edaspidi (mitte tagasiulatuvalt) lihtsalt kustutama!

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Registreerunud 19.06.04
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 24.02.09 00:46 Tsiteeri

Nõus, kuid inimestele kelle emakeeleks ei ole eesti keel võiks teha järeleandmisi.

Mind häirib näiteks rohkem x y ja muu säärane sodi täppidega tähtede asemel, samas arusaadav kui inimene trükib klaviatuuriga millel need tähed puuduvad.

/me kummardab moderaatorite ees.

Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Registreerunud 06.10.04
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel q, rwd

postitati 24.02.09 05:50 Tsiteeri

Eesti keele speller

ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
FATS 2,30 sec (3.käik 95km/h-145km/h)
macdiversant
huviline

Registreerunud 10.12.03
Kasutaja on eemal

Auto: A5Q

postitati 24.02.09 19:07 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
3. Kirjavahemärgi (peamiselt punkti ja koma) ees ei käi tühikut. Erandiks on sidekriips.

Julgen väita, et sidekriipsu ette tühikut ei käi, vastasel korral kaoks ära selle kirjavahemärgi mõte: olla SIDEkriips. Tühik käib reeglina siiski mõttekriipsu ette.

Parimatega,
Mac (vahel samuti tähenärija...)

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline

Registreerunud 10.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 25.02.09 07:19 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket
Nõus, kuid inimestele kelle emakeeleks ei ole eesti keel võiks teha järeleandmisi.

Mind häirib näiteks rohkem x y ja muu säärane sodi täppidega tähtede asemel, samas arusaadav kui inimene trükib klaviatuuriga millel need tähed puuduvad.

/me kummardab moderaatorite ees.

Mul ka täpitähed puuduvad (taanlastele ette nähtud klaviatuur), kuid saab täpitähti kasutada ikka, kui klaviatuurile on eestikeelne paigutus valitud...

A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
meeskond

Registreerunud 28.01.03
Kasutaja on eemal

postitati 25.02.09 13:12 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket

Kui on näha, et eesti keel pole kirjutaja emakeel, ei ole mina kunagi pisiasjadega liigselt norinud. Vastupidi, väga poolt, kui inimene püüab. Ülalpool toodud lihtsad reeglid kehtivad aga igas (ladina tähestikuga) keeles ühtmoodi.

Tsitaat:
Algselt postitas: macdiversant
Julgen väita, et sidekriipsu ette tühikut ei käi, vastasel korral kaoks ära selle kirjavahemärgi mõte: olla SIDEkriips. Tühik käib reeglina siiski mõttekriipsu ette.

Tõsi. :) Samas pole tegelikult neis postitustes, mille pärast see teema siin üldse tehtud sai, vist kordagi ei üht ega teist kohanud... Parandasin ära.

PS. Ma ei ole ka filoloog, ma olen tavaline tehnilise haridusega tavotijuku, kes on oma kirjakeele omandanud täpselt samades või natuke kehvemates tingimustes nagu enamik siin kirjutajatest. Nii et kahtlemata tuleb ka minu jutu sisse vigu. Aga ma vähemalt püüan! :)

tarts
huviline

Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 06:04 Tsiteeri

Olen Tartu ühes tuntumais rajatisest, mille ajalugu ulatub Rootsi aega, eesti filoloogiat õppinud. Suht koomiline on mõelda, et nüüd kutsutakse mind üles tutvuma eesti keele grammatikaga algajale. Ma ei hakka siin õigust taga nõudma, sest minul ei ole siin selleks õigust.
Küll aga võiks ehk virtuaalselt tunda end pisutki vabamalt, mitte lähtuda samadest printsiipidest nagu mõnd ametlikku dokumenti vormistades.
Edu kasutajate postitusõiguste keelamisega!

Mina olen süüdi suure algustähe reegli mitte tundmises, mida siin postituses järgisin. Tõsi ta on, et pole raske, kuid asi ongi lihtsalt harjumuses, kuidas ennast virtuaalselt väljendada.

www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline

Registreerunud 26.09.02
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 06:21 Tsiteeri

Mina olen sellele 2 käega poolt, et tuleb kirjutada korrektselt ning kogu pläma mis "kirjutatud" on võiks koheselt kustutada ja selles reeglis mitte järgi anda!!!

Ise ignoreerin kõiki selliseid postitusi ning samuti privaatteateid ja e-kirju. Kui ikka kogu tekst tuleb ühese plämana siis ei hakkagi asjasse süvenema ning kustutusse ta läheb.

Samuti kutsuks inimesi üles natukenegi mõtlema mida kirjutatakse.

Toon näiteid oma rehviostu kuulutusest, enamus pakkumisi tuli selliseid:

Olemas rehvid (puudus täpsustus kas suve, talve või lamell, samuti oli tootja ja mõõdud puudu), suht korralikud/mustrit midagi on, paku hind. Kõik sellised pakkumised olid minu jaoks mitte tõsiselt võetavad ja seega ei hakanud asju ka edasi uurima, ehk pakkumine polnud korrektne ja seega ei pidanud neid üldse pakkumisteks.

Samuti saabub mulle päevast päeva ümbes selliseid küsimusi:

mul on kuskil mingi hääl kui lapatsit vajutan äkki tuleb kuskilt kastist või siis sillast või ma ei ta kust palju kordategemine maksab ja mis viga on ja kas sakksin ise korda teha (kirjapilt on muidugi palju hullem aga ma ei oska seda järgi teha). Mis ma oskan sellistele küsimustele vastata!? Kui sul on mingi hääl siis mine arsti juurde, ma ei ole arst! Kui autol on midagi viga siis tuleb teada enne uurida ja proovida, alles siis saab midagi öelda.

Kui väljendan seda, et vaja autot uurida ja vaadata ning alles siis saab midagi öelda (mitte ei tee neti teel autot korda) siis ollakse pahased, et kuradi värdjas, tahab vaid raha niisama midagi ei ütle (on ka siin foorumis selliseid teemasid minu kohta tehtud) aga kahjuks see on karm reaalsus, et neti teel autot korda ei tee (enamasti). Kui saaks neti teel autosid remontida siis oleksime juba ammu sellise teenuse teinud ja ilmselt töökoja likvideerinud.

Ehk siis kokkuvõtteks seda, et kui tahad neti teel autot korda saada siis esita küsimus foorumis korrektselt ja pane kõik andmed ja asjaolud kirja, kui telefoni teel soovid autot korda saada siis sellele on abiks ehk info liinid, kui aga soovid teeninduse abi (mis on tasuline) siis tuleb selleks ka teenindusse koos autoga pöörduda!

Seega mõtleme mida ja kuidas kirjutame!

Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
meeskond

Registreerunud 28.01.03
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 06:45 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
Olen Tartu ühes tuntumais rajatisest, mille ajalugu ulatub Rootsi aega, eesti filoloogiat õppinud. Suht koomiline on mõelda, et nüüd kutsutakse mind üles tutvuma eesti keele grammatikaga algajale. Ma ei hakka siin õigust taga nõudma, sest minul ei ole siin selleks õigust.
Küll aga võiks ehk virtuaalselt tunda end pisutki vabamalt, mitte lähtuda samadest printsiipidest nagu mõnd ametlikku dokumenti vormistades.
Edu kasutajate postitusõiguste keelamisega!

Mina olen süüdi suure algustähe reegli mitte tundmises, mida siin postituses järgisin. Tõsi ta on, et pole raske, kuid asi ongi lihtsalt harjumuses, kuidas ennast virtuaalselt väljendada.

Tarts, kuidas sulle meeldiks lugeda ajalehte, milles ei ole kasutatud ühtki suurtähte ega kirjavahemärki? Ka koomiline? Või tüütu? Ostaks järgmine kord veel sellise? Sulle saigi seepärast priva saadetud, et mitte avalikult häbiposti panna. Uhkus ülikoolis omandatud filoloogihariduse üle sundis aga sellise trotsliku vastusega avalikkuse ette tulema? Ma lootsin, et sul on oskus maailma veidi suuremas plaanis näha.

Kordan veel kord, et me ei ole reeglites mitte mingisuguseid muudatusi teinud. Need on aastaid täpselt samad olnud. Kui paljud neid aga üldse lugenud on? Oleks ehk aeg?

hunt_1
huviline

Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 26.02.09 07:06 Tsiteeri

Eesti keele speller Firefoxile:
Link

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Registreerunud 17.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.02.09 07:26 Tsiteeri

Tsitaat:
Tarts, kuidas sulle meeldiks lugeda ajalehte, milles ei ole kasutatud ühtki suurtähte ega kirjavahemärki? Ka koomiline? Või tüütu? Ostaks järgmine kord veel sellise?

Ausaltöeldes ajalehtede lugemine ongi üsna vastik justnimelt jubeda ajakirjandusliku keelelise pa.a tõttu mis paraku on vägagi mastaapne. On ka erandeid muidugi.

Foorumist mõne kodaniku (stiilis: misminuautol onvigasummutist paugub ütelgeruttumis vigaon) postitusi lugeda on ka vastik, kuid neid saab lihtsalt ignoreerida, ning vahel on natuke naljakas ka.:D , kodanik mett näiteks:D

Pilli lõhki ajada, nagu see praegu käib, ei ole ka mõistlik näiteks kas üsna palju väärtuslikku infot valdav hr Tullio on nüüd automaatselt foorumist tõrjutud?

Edit: kirjavead parandatud.

Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
meeskond

Registreerunud 28.01.03
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 07:34 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Pilli lõhki ajada, nagu see praegu käib, ei ole ka mõistlik näiteks kas üsna palju väärtuslikku infot valdav hr Tullio on nüüd automaatselt foorumist tõrjutud?

Hr Tullio poolt olen mina väga ilusti vormistatud postitusi lugenud. Nii et pole teda keegi kuskile tõrjunud. Minimaalselt nõutavad on selle teema esimeses postituses välja toodud normid. Kui need on täidetud, ei hakka meeskonnast keegi ühegi oskamatuse või näpuvea pärast juuksekarva lõhki ajama. Hoolimatus aga on kurjast!

Minu arust ei ole sugugi halb, kui mõni noor inimene meie foorumis korrektsemalt kirjutama harjudes näiteks aasta pärast kirjutatud CV alusel tööd saab, selle asemel, et soovitava töökoha personaliosakonna tibid tema CV-ga irvitades hunti söödaksid.

TheRRsr
huviline

Registreerunud 14.02.09
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 26.02.09 08:12 Tsiteeri

Mis kuramuse pilli lõhki ajamisest siin jutt käib?
Esiteks, kui ei kasutata kirjavahemärke ega suurtähti, siis ei saa ju jutust arugi.
Teiseks, kui sa kirjutad nii nagu sina seda heaks arvad, siis see näitab kui palju sa austad neid inimesi kellega sa suhtled.
Kolmandaks, mille jaoks sai õpitud koolis õigekirja? Kas ainult selleks, et koostada ametlikke dokumente? Lollus!!!
Ühes teises motofoorumis, kus ma sage külaline juba aastaid olen ning mida külastavad keskmisest haritumad ning vanemad inimesed, kustutatakse lihtsalt arusaamatu jutt ära. peale selle hakkas asi paranema. Ega siingi enne midagi ei muutu kui ei hakata rämedalt grammatika reegleid rikkuvat teksti kustutama. Siis ehk hakatakse aru saama, et kui midagi öelda tahad ja tahad, et teised sind kuulaksid, pead sa kirjutama korrektses eesti keeles.

Õppige, raisk, kirjutama!

Audi A4 '95 2.6
PTCruiser '00 2.0
MB 300d w123 '78 - ex
Opel Omega '97 2.4 - ex
Oldsmobile Omega '73 5.7 - ex
Toyota Corolla '02 1.4 - ex
Mazda 6 '02 2.0 - ex
Jeep GC '04 4.0 - ex
BMW 530d e39 '00 - ex
kps
moderaator

Registreerunud 27.05.03
Kasutaja on eemal

Auto: Neli marki VAG'i ja 5x4x4 :)

postitati 26.02.09 09:29 Tsiteeri

Ma oskaks ainult ühte lisada selle õigekirja teema peale. Kodanikud võiksid eristada chati/msni ja foorumit. Need on kaks eri asja ja kui kuskil ollakse harjunud rõvedalt slängi panema, siis asjaliku posti juures foorumis võib point ebaselgeks jääda ning sel juhul olen ka ise selle poolt, et post lihtsalt ära kustutada ja asi korras. Minul pole probleemi saata kasutajale sellekohane teavitus mailile, et "ole hea mees, ürita ennast selgemalt väljendada", aga kaua sa seda ikka teha jõuad - ära väsitab :(.
Muukeelsed on reeglina sõnastuse paigutuse järgi ära tuntavad, sest sõnade asetus lauses reedab reaalse emakeele targemale silmale.
Eriti mõttetu on loota foorumi otsingule, kui "tingsõnad" on krtteabkuidas kirjutatud :(.

Peace!

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
moderaator

Registreerunud 01.11.07
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.02.09 09:34 Tsiteeri

Enamalt jaolt jutuga päri, kuid närvi ajab see, kui foorumis kasutatakse ebatsensuurseid väljendeid.
Vöiks siiski säilitada elementaarset viisakust.
Grammatika üks asi, kuid kui kasutatakse ebasobivaid väljendeid siis ei saa ju rääkida viisakusest teiste foorumikasutajate vastu.

Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline

Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 09:54 Tsiteeri

Kordan ennast, kuna eelmine postitus kadus sekunditega, kuid sooviks ikkagi enda arvamuse avaldada.
Minu ülikoolis veedetud aeg ei mõjutanud kuidagi siia teemasse postitamist. Märkuse suure algustähe kasutamise kohta tegid sa tõesti privas, kuid siin on ka avalik teema, millele sa viitasid mulle saadetud privaatteates - teema on avatud, seega arvasin, et võin ka siin enda arvamust avaldada. Jutt avalikust häbipostist on täielik sõnnik, minul ei ole häbi ja veel vähem kellelgi teisel, kuidas ma kirjutan. Ma sooviks üht näidet enda postitusest, kus mõte jääb arusaamatuks, kuna seal ei ole iga lause alguses suurt algustähte.

Black sa lähed üle piiri, hakates siin enda arvamust avaldama minu võime üle maailma näha ja seda veel selle põhjal, kuidas ma ennast virtuaalses keskkonnas väljendan. Ma muidugi vabandan kõigi eest, kes ennast hirmus halvasti tunnevad, kui ma satun jälle eksima.
Üldiselt kokkuvõttes, seda maailmaparandust ei saada kohe kindlasti edu.
Internetis ja ka tavakõnes on minu jaoks siiski oluline see, et mõte oleks arusaadav, kui siin foorumis on mõte täisejärguline, peaasi, et kõik oleks ideaalses grammatilises kooskõlas, siis olen ma tõesti valmis käed üles tõstma ja laskma ennast siint foorumist eemaldada, sest ma tõesti ei hakka siinse foorumi moderaatori nõudmise pärast enda väljendusstiili muutma ja kui selle tulemuseks on minu postituste kustutamine, siis polegi muud väljapääsu. Mina loomulikult kaotaks sellest, kuid Blacki sõnade kohaselt võiks tema mind siint liikmete nimekirjast täiesti suvalt kustutada, ehk arvas üheselt, et siinses foorumis ei ole minu liikmelisusest sooja ega külma. See tundub minule küll pisut kitsarinnaline, sest neid keda on ühel või teisel viisil siin aidatud, ikka leidub.

www.eksperthooldus.ee
lukas
huviline

Registreerunud 29.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 26.02.09 10:22 Tsiteeri

Mina suhteliselt pikaaegse foorumilugejana toetan täielikult meeskonna ja moderaatorite uut sihtmärki postituste õigekirja ja väljendusoskuse korrigeerimise osas. Mõtlen selles mõttes uut sihtmärki, et varem pole päris postitusõiguse äravõtmiseni jõutud :) Samas tahaks ka teada, kas postitusõigus võtakse ära teatud ajaks või igaveseks?

Üldiselt on olnud siin aegade jooksul mitmeid muudatusi: piiratud ligipääsud, ostu-müügiteemade kommenteerimise piiramine, otsingute kasutamise propageerimine ja teemakohaste pealkirjade kirjutamine jne. Kõigest on üle saadud ja kui staff viitsib õigekirja ka järjekindlalt kontrollida, siis on asjal ka tulemus. Mina õppisin juba põhikoolis kirjutama ja EPMÜ metsamajandus ei andnud midagi juurde :D

PS. Audiklubi on kindlasti Eestis üks viisakamaid ja tolerantsemaid autoklubisid, niiet jääb üle vaid uhkust tunda.

Black
meeskond

Registreerunud 28.01.03
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 10:24 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
Kordan ennast, kuna eelmine postitus kadus sekunditega, kuid sooviks ikkagi enda arvamuse avaldada.
Minu ülikoolis veedetud aeg ei mõjutanud kuidagi siia teemasse postitamist. Märkuse suure algustähe kasutamise kohta tegid sa tõesti privas, kuid siin on ka avalik teema, millele sa viitasid mulle saadetud privaatteates - teema on avatud, seega arvasin, et võin ka siin enda arvamust avaldada. Jutt avalikust häbipostist on täielik sõnnik, minul ei ole häbi ja veel vähem kellelgi teisel, kuidas ma kirjutan. Ma sooviks üht näidet enda postitusest, kus mõte jääb arusaamatuks, kuna seal ei ole iga lause alguses suurt algustähte.

Black sa lähed üle piiri, hakates siin enda arvamust avaldama minu võime üle maailma näha ja seda veel selle põhjal, kuidas ma ennast virtuaalses keskkonnas väljendan. Ma muidugi vabandan kõigi eest, kes ennast hirmus halvasti tunnevad, kui ma satun jälle eksima.
Üldiselt kokkuvõttes, seda maailmaparandust ei saada kohe kindlasti edu.
Internetis ja ka tavakõnes on minu jaoks siiski oluline see, et mõte oleks arusaadav, kui siin foorumis on mõte täisejärguline, peaasi, et kõik oleks ideaalses grammatilises kooskõlas, siis olen ma tõesti valmis käed üles tõstma ja laskma ennast siint foorumist eemaldada, sest ma tõesti ei hakka siinse foorumi moderaatori nõudmise pärast enda väljendusstiili muutma ja kui selle tulemuseks on minu postituste kustutamine, siis polegi muud väljapääsu. Mina loomulikult kaotaks sellest, kuid Blacki sõnade kohaselt võiks tema mind siint liikmete nimekirjast täiesti suvalt kustutada, ehk arvas üheselt, et siinses foorumis ei ole minu liikmelisusest sooja ega külma. See tundub minule küll pisut kitsarinnaline, sest neid keda on ühel või teisel viisil siin aidatud, ikka leidub.

Sinu eelmine postitus kadus sekunditega, kuna see oli trotslikult kirjutatud väiketähetedega ja tahtlikult norivas ja üleolevas kirjastiilis.

Ma ei arva, et ma üle piiri lähen, kui ma tõe välja ütlen. Ma arvan, et ma ei ole ainuke, kes eelneva põhjal sama öelda võiks.

Kui sul ei ole häbi meie foorumi reeglitele läbi sõrmede vaadata, siis on järgmine samm 2 avalikku märkust ja kolmandal korral postitusõiguse eemaldamine. Nii lihtne see ongi. Ausalt öelda kahju, kui seda peab rakendama nii vana foorumiliikme suhtes, kuid täiesti neutraalne ja teistest eristamatu, vastupidiselt sinu poolt arvatule (või loodetule?).

Nagu sa oma siit eemaldatud postituses kirjutasid, olevat ma ära tõusnud. Ma ei ole tõusnud kuskile kõrgemale kui moderaatori kohustustega meeskonnaliige, kes on kohustatud foorumis olevat korda valvama ja reeglitest kinnipidamist jälgima. Seda alates 2004a sügisest. Kui ma nüüd meelde tuletan, siis mind määrati sõnadega "et oleks, kes reaalselt ka midagi ära teeks". Midagi sellist. Ma võin chat'i logidest täpse sõnastuse välja kaevata, kui vaja. Ma olen kogu aeg sama rida ajanud, kartmata midagi välja öelda. Ma olen täiesti teadlik sellest, et see ei pruugi kõikidele meeldida. See ei olegi minu eesmärk.

Mina ei ole sinu liikmete nimekirjast kustutamise kohta sõnagi maininud. Sulle hoiatusena saadetud teises privas mainisin ma postitusõiguse ära võtmist. Selle peale tuli sinult vastus, kus sa soovisid, et sinu kasutaja ja postitused kustutataks. Ei olnud trotslik, ega ju? Nagu väike laps, kurat!

Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
Samas tahaks ka teada, kas postitusõigus võtakse ära teatud ajaks või igaveseks?

Kehtib seni, kuni inimene on valmis oma viga tunnistama ja kas minule või mõnele teisele meeskonnaliikmele vastavasisulise korrektses kirjastiilis U2U saadab. Eeldab siinse teema esimeses postituses välja toodud nõuete edaspidist täitmist. Teistkordne sama asja eest ära võtmine on igavene.

tarts
huviline

Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 10:38 Tsiteeri

Kui sa ~5 aastaga jõuad liikmeni, kes on nimekirjas viies, siis oled ikka tublit tööd küll teinud.
Mina olen tunnistanud, et ma olen sellist kirjastiili kasutanud juba pikalt. Ja nüüd (pärast 6,5 aastat aktiivset liikmelisust) käis plõks ära, et kui veel 2 sellist postitust, siis on king sul pehmes kohas.

NB! See ei ole trots, olen sellest ka eelnevates postitustes kirjutanud, mis oli suurte algustähtetega, ehk siis sinule arusaadavalt, et selliselt olen ma läbivalt kirjutanud.

Märkus moderaatorilt: Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus läheb kustutamisele! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit.

www.eksperthooldus.ee
Black
meeskond

Registreerunud 28.01.03
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 11:19 Tsiteeri

Nii vanalt liikmelt ootaks teistele heas mõttes eeskujuks olemist, mitte lootust, et temalt ei nõuta sama, mida äsja liitunutelt.

real1
huviline

Registreerunud 09.06.06
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant q '94 2,0 16V; A4 Avant '98 q 1,9 TDI 81 kW

postitati 26.02.09 11:29 Tsiteeri

Huvitav, kes minu postituse juba ära jõudis kustutada? Ütlesin ainult, et enamus kahe käega õigekirja poolt olijaid teeb ise väga palju komavigu ning võiks ka ehk pilgu peale heita oma kirjatükkidele - eriti, kui teistelt nõuate.

raunz
huviline

Registreerunud 27.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 26.02.09 11:37 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Huvitav, kes minu postituse juba ära jõudis kustutada? Ütlesin ainult, et enamus kahe käega õigekirja poolt olijaid teeb ise väga palju komavigu ning võiks ka ehk pilgu peale heita oma kirjatükkidele - eriti, kui teistelt nõuate.

Aga siin teemas on korduvalt välja toodud ju see, et ei aeta taga tipptasemel grammatikat: (näiteks minu lause, dokumentides või mis tahes ametlikus kirjas ei alustata lauset sidesõnaga ;) )
Tsitaat:
Me ei nõua filigraanset grammatikat

Seega, asi on elementaarses kirjapildis, kus kasutatakse suuri algustähti ja ka kirjavahemärke, mitte ala õigekeelsus eksam

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Registreerunud 09.06.06
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant q '94 2,0 16V; A4 Avant '98 q 1,9 TDI 81 kW

postitati 26.02.09 16:42 Tsiteeri

Justnimelt, tipptaset ei saa nõuda, aga kui lause on näiteks 40 sõna pikk, siis on sellest päris raske aru saada, kui vajalikud komad puuduvad. :)

tarmo
klubiliige

Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal

postitati 26.02.09 17:32 Tsiteeri

Ma ei saa päris täpselt nüüd aru, mis teil, virisejatel, hetkel probleemiks on? Ei suuda lause alguses korraks shifti all hoida? Ei suuda lause lõppu punkti panna?

See on sama elementaarne, nagu reavahetusel suunatule näitamine, samas paljud seda siiski ei tee, peaksime sellesse ükskõikselt suhtuma? Täpselt samamoodi ei saa linnaliikluses mitte mõhkugi aru, mida teised liiklejad teha plaanivad, kui suunda ei kasuta.

Tarts, kui onu korravalvur sulle rosinasse väänab suunatule mittenäitamise eest, siis virised täpselt samamoodi vastu?

Simps
klubiliige

Registreerunud 29.01.05
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 26.02.09 18:51 Tsiteeri

Minu arvates on see ainult positiivne, et siin foorumis on hakatud grammatika kontrollimisega ja parandamisega nii aktiivselt tegelema.
Mis siin salata, vastik on lugeda ju foorumeid, kus valitseb ses osas korralagedus ja ükskõiksus.
Jõudu ja jaksu staffile ! :D

Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus

Mine lehekülje lõppu

XMB Audi Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2009
Täiendanud indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2016
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.7% - SQL: 35.3%]