Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A8 (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2575)
Kratt007
huviline



Registreerunud 12.07.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.06 10:57 Tsiteeri
Audi A8



Vähe on juttu olnud A8 teemadel
Kuna endal plaanis osta selline isend, siis ehk keegi räägib selle masina tüüpvigadest paari sõnaga. Silma on hakanud 2,5 TD mootoriga masin 98 a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.06 11:12 Tsiteeri


Kui a8 siis juba quattro ja 4.2 või 3.6.
Poole veoline pole päris õige. Milleks osta a8 ökomasina mõtel. Jupid tal sama kallid kui vanemal V8 aga midagi väga hullu pole. Vääga mugavad masinad:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 12.07.06 11:32 Tsiteeri


riio: A8 väiksem V8 on 3,7L ja 2,5TDi ei pruugi tingimata esiveoline olla.

Aga jah, kui on tegemist esiveolise isendiga, siis parem ära osta, sest esivedustel annab paljude liigenditega esisild palju kiiremini järgi kui Quattrodel ning nelivedu ikka märksa mugavam.

Tegelikult ei ole üldse vähe olnud juttu A8 teemadel. Vastupidi, väga palju on juttu olnud. Otsingust mõned lingid (otsingusõnast "Audi A8"):

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=25813
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=25944
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=24043
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=22577
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=20742
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=18792
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=13093

Palun loe need teemad läbi enne järgmisi küsimusi. Väga võimalik, et leiad neist vastused...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kratt007
huviline



Registreerunud 12.07.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.06 12:05 Tsiteeri


Väga hea, et need lingid siia panid, ma üritasin mitu korda otsingusse sisestada Audi A8 kuid ei tahtnud minule midagi leida.
Mul plaanis jah qattro varjant võtta, sest nelivedu on talvel kah parem. Sõidan igal pool ja iga ilmaga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.06 13:28 Tsiteeri


joel ma panin jah tiba mööda...unustasin, et a8 oli tõesti juba 3.7 mitte 3.6 aga suht ükskõik. Pigem asi selles, et mina eelistaksin sellise auto puhul ikke V8 mootorit ja kindlasti bensiinikas ja quattro. Ja see disla asi mulle lihtsalt peale ei läheks. Tavaliselt kui kuulen tiksumas disla A8 siis vaatan kohe mujale. Häirivad need lipukad disladega:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.07.06 14:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Tavaliselt kui kuulen tiksumas disla A8 siis vaatan kohe mujale. Häirivad need lipukad disladega:cool:

Tegelikult täpselt samamoodi maitse asi, nagu nahksisu vs tekstiilsisu. Loomulikult on nahksisu, eriti luksusauto korral, palju ülbem, kuid tegelikult on plüüz palju mõnusam.

Lühinägelikult eelarvamuslik on väita, et kui jõuad luksusauto osta, siis osta rsk ka bena jne plapla. Kui inimene tahab sõita suure ja mugava autoga ilma, et peaks poole palga eest bena ostma, siis ta lihtsalt ostab diisli ja teda üldse ei huvita, kas keegi vaatab tema möödasõidu ajal kõrvale või taevasse või kuskile mujale.

Las koerad hauguvad, tulevik on niikuinii automaatkastiga diislite päralt. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.06 15:01 Tsiteeri


Black sa kuradi vana vaidleja (ma ei tea kui kaua sa mind vaidlema paned:..IMO hästi tuleb sul välja)....mis puutub nahka siis olen sinuga päri ja on ka minu V8 mitte nahk:) just sell põhjusel, et mõnusam on:) Eriti selliste ilmadega.
Mis aga puutub disla värki siis see oli kõigest minu arvamus ja seda ta ju küsiski. Minule dislad ei meeldi. 2.5 td pole sugugi kokkuhoiu masin. Mõtlen just hooldust (rihma vahetus jne) kui siis natuke vähem küll nõuab ta raha ja ka kütet aga mina olen bensiini sõber. Traktorid lihtsalt ei meeldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 12.07.06 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
...mis puutub nahka siis olen sinuga päri ja on ka minu V8 mitte nahk:) just sell põhjusel, et mõnusam on:) Eriti selliste ilmadega.
Mis aga puutub disla värki siis see oli kõigest minu arvamus ja seda ta ju küsiski. Minule dislad ei meeldi. 2.5 td pole sugugi kokkuhoiu masin. Mõtlen just hooldust (rihma vahetus jne) kui siis natuke vähem küll nõuab ta raha ja ka kütet aga mina olen bensiini sõber. Traktorid lihtsalt ei meeldi.


kui solar süsteem on või helenahk, siis pole hullu midagi. talvel on iga nahk vastik. kõige parem sisu on alcantara!

http://img-gamma.auto24.ee/auto24/560/038/2964038.jpg

traktorite koht on põllul! IMO :) kui just tasuta kütust ei saa ja tohutut läbisõitu pole, pole traktoril erilist pointi... kallim osta, kallim hooldada, kallimad jupid... uued ei saa enam salongi soojendamisega ka hakkama ilma lisa vidinateta...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.06 17:06 Tsiteeri


sedas minagi....alati ei ole just kõige odavam kokkuvõtes kõige väiksem moto....V8 mootori tüüp on audidel üks õnnestumaid ja töökindlus on neil kordades parem kui mingil muul:D See on minu arvamus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 12.07.06 20:02 Tsiteeri


...hkhkmmmm...
see tähendab, et igaüks kiidab ikka oma.
sõidan ise 3.3-se dislaga. käed ei haise diisli järgi, edasi käib oma arvates sigahästi (ise ei kasuta linnavahel sõites pooltki auto võimsust ära), nagu eriti ei lagise kaa (mõned ei saa kohe argu et diisel), salong vaikne, küttekulu minu sõidustiili juures 10,11, soojaks läheb ka nagu bensukas (webasto ikka aitab talvel) ja Nm-st pole vist vaja hakata pajatama (irve stabiilselt näol - eriti muidugi maanteel).

eks vaielge vastu....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 12.07.06 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sospert
...hkhkmmmm...
see tähendab, et igaüks kiidab ikka oma.
sõidan ise 3.3-se dislaga. käed ei haise diisli järgi, edasi käib oma arvates sigahästi (ise ei kasuta linnavahel sõites pooltki auto võimsust ära), nagu eriti ei lagise kaa (mõned ei saa kohe argu et diisel), salong vaikne, küttekulu minu sõidustiili juures 10,11, soojaks läheb ka nagu bensukas (webasto ikka aitab talvel) ja Nm-st pole vist vaja hakata pajatama (irve stabiilselt näol - eriti muidugi maanteel).

eks vaielge vastu....


ja kõigele lisaks veel V8 kah :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 12.07.06 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sospert
...hkhkmmmm...
see tähendab, et igaüks kiidab ikka oma.
sõidan ise 3.3-se dislaga. käed ei haise diisli järgi, edasi käib oma arvates sigahästi (ise ei kasuta linnavahel sõites pooltki auto võimsust ära), nagu eriti ei lagise kaa (mõned ei saa kohe argu et diisel), salong vaikne, küttekulu minu sõidustiili juures 10,11, soojaks läheb ka nagu bensukas (webasto ikka aitab talvel) ja Nm-st pole vist vaja hakata pajatama (irve stabiilselt näol - eriti muidugi maanteel).

eks vaielge vastu....


Ega siin suurt vaielda ju olegi, lihtsalt maitse asi, kütusekulus pmt. vahet ei ole, usun et ka vääne ja kiirendus on omal kohal - eeldan, kuna pole proovida saanud.
See võrdlus kisub nagu personaalseks ja iga üks eelistab ikka oma maitset ja kogemust.
Kuna minul diislitega häid suhteid pole, eelistaksin minagi 4,2 bensukat. ;) .
Kõige häirivam diiselauto puhul on tankimine, sest need püstolid on alati ( no oma 75%) täis lobistatud ja ki haarad ta ilma kinda või paberita - siis iga mees teab, mis lõhna peab seebiga tükk aega maha nühkima :P

See minu seisukoht!!!!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 13.07.06 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
ja kõigele lisaks veel V8 kah :)

V8 biturbo lausa, nagu RS...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kratt007
huviline



Registreerunud 12.07.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 14.07.06 06:15 Tsiteeri


Hea on lugeda nüüd vastuseid, kuid nagu aru saan on ikka nii, et iga mees jääb oma auto juurde kindlaks. See on iseenesest hea, sest teiste automarkide puhul võib näha sellist olukorda, et mees sõidab ühe autoga, kuid kiidab teist- see näitab seda, et auto millega mees sõidab ei ole hea. Kuid kuna audimehed kiidavad ikka oma masinat, siis järeldan, et audi on hea ja vastupidav masin. Miks ma diislit tahan on see, et mulle ei ole oluline lõppkiirused, sest eestis pole nagunii teid kus üle 110 sõita. Ja sõidan iga kuu umbes 5000 km maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaitz
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Jalamees hetkel.

postitati 29.07.06 00:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kratt007
Hea on lugeda nüüd vastuseid, kuid nagu aru saan on ikka nii, et iga mees jääb oma auto juurde kindlaks. See on iseenesest hea, sest teiste automarkide puhul võib näha sellist olukorda, et mees sõidab ühe autoga, kuid kiidab teist- see näitab seda, et auto millega mees sõidab ei ole hea. Kuid kuna audimehed kiidavad ikka oma masinat, siis järeldan, et audi on hea ja vastupidav masin. Miks ma diislit tahan on see, et mulle ei ole oluline lõppkiirused, sest eestis pole nagunii teid kus üle 110 sõita. Ja sõidan iga kuu umbes 5000 km maha.


Tere sõidan ka A8 diisliga ja ei kurda.Maantel ja linnas astub edasi küll.Olen ise suht raske jalaga ja ei kurda.Muidugi s8 on üle prahi kuid ikkagi jään enda oma juurde.Lüpsab nii mõnegi pemmi ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 29.07.06 11:12 Tsiteeri


Mina sõidan A8-ga kevadest ( 4,2 ) ja ütleks et kui automaadiga natue harjuda siis saab selle ilusti "ärapetta" et käigud ära vahetaks ja kui teed rahulikku sõitu üsna kiirelt seda teeb.
Kütusekulu on suurevõitu ainult linnas kus pidevalt fooridetagant või parema käepärast uuesti kiirendama pead... olen tähelepannud et väiksemates linnades kus saab sujuvalt veereda on kulu ainult mingi 5,6 - 7.5 sest mootor tuksub ainult mingi 1200ga või isegi alla selle vahest...
Kuid maanteel on selle eest väga mugav pikkadest möödasaada.. ei pea hooguvõtma - lihtsalt lööd pedaalile ja oledki möödas ja saad tagasi reastuda...
Olen igasuhu teid sõitnud temaga - siiani pole kolisema hakanud... ainuke asi mida tuleb tähelepanna on see et väikestel järsematel "hüpetel" õige kiirus valida et nina vastumaad ei käiks. Muidu igati mugav ja hea ja ühesõnaga AUDI :D :cool:
Minule meeldib....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.06 13:03 Tsiteeri


Usu mind tean minagi kui mõnus on 8 silindriga möödasõite teha ja mugavalt lösutada kondi saatel:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.8% - SQL: 29.2%]