Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  19
Autor:
Pealkiri: Orig. maki väljavahetamine (Vastuseid: 460 | Vaatamisi: 170278)
Claw
huviline



Registreerunud 25.03.11
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.11 07:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -geco-
Neid nn. orasid saab ise ka teha, oli kord vaja sõbra autost makk välja võtta ja juhtmemajandust aretada.
Kõige lihtsam viis, võta mõni mittevajalik/ vana pangakaart/ kliendikaart ja saad väga kerge vaevaga need välja lõigatud.
Ise alguses ka kahtlesin selles, läksin Audi keskusesse, küsisin võtmeid, ütlesin, et lähen korra proovin, autos markeriga joonistasin ruttu šablooni valmis ja viisin tagasi. Kodus vaatasin, et need mis pildi järgi olin valmis lõikand, olid üsnagi sarnased, oleks ilma Audi keskust külastamata ka hakkama saanud.

Midagi keerulist ei ole lihtsalt, et otsast oleks selline kolmnurkne, ja siis küljepeal üks naga, kuhu taha üks pisike äär jääb, orasid sisse lükates käivad pisikesed naksud ja välja ta tuli ilma vaevata.
Loodan et oli abi.


Tänud

kohe hakkan kaarte lõikuma ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Priit3344
huviline



Registreerunud 15.06.11
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.11 18:56 Tsiteeri


Tere !

Ma ei hakka double teemat siia tegema, vaid postitan oma küsimuse siia teemasse :).

Nimelt on endal sama probleem. Ostsin endale Audi a4, 1995 1.6. Autode vallas olen jõle juhmard ning nendest audi orig. makkidest ma ka muffigi ei tea. Mis oleks nagu need variandid, et sinna CD või USB tugi sisse saada ? Sebida miskine CD box sinna või saab kuidagi selle orika maki välja vahetada ja, kui vahetada siis milliste vastu või mida peaks jälgima ?


Äitah !


Priit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.06.11 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Priit3344
Tere !

Ma ei hakka double teemat siia tegema, vaid postitan oma küsimuse siia teemasse :).

Nimelt on endal sama probleem. Ostsin endale Audi a4, 1995 1.6. Autode vallas olen jõle juhmard ning nendest audi orig. makkidest ma ka muffigi ei tea. Mis oleks nagu need variandid, et sinna CD või USB tugi sisse saada ? Sebida miskine CD box sinna või saab kuidagi selle orika maki välja vahetada ja, kui vahetada siis milliste vastu või mida peaks jälgima ?


Äitah !


Priit


Lihtsaim vist siiski aftermarket ansambel sisse soetada ja asi tahe.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AleXiuS
huviline

Avatar


Registreerunud 12.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.11 11:52 Tsiteeri
Raadiolevi



Tervist! Selline probleem, et raadiolevi ei ole autos üldse. Aasta tagasi sain oma JVC KD G501 makiga teie abiga tagumised kõlarid tööle. Siiani olen ainult CD-sid kuulanud, aga nüüd otsustasin oma raadio korda teha. Autoks on 2003a audi a4.
Makiga on ühendatud raadio antenn selline ülemineku kaudu - http://www.monacor.de/de/JPG/400/F/F1/F141800A.jpg. Maki skeemi järgi pole ühendatud antenni (kui see märk ikka tähistab antenni? - http://www.upload.ee/image/1435796/symbol.png) pin-juhe, ent ei tea mis värvi see juhe olema peaks.
Samuti on seal eraldi olemas lahtiselt mitte kuhugi sobiv fakra otsaga juhe, kas see on ka kuidagi raadioga seotud?
Oskab keegi täpselt seletada, mida ma tegema peaksin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yks
huviline



Registreerunud 04.05.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 24.06.11 12:37 Tsiteeri


Tõenäoliselt on sul teise maki paigaldusel jäetud antenni võimendi toide ühendamatta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AleXiuS
huviline

Avatar


Registreerunud 12.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.11 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yks
Tõenäoliselt on sul teise maki paigaldusel jäetud antenni võimendi toide ühendamatta.


Kuidas ma selle juhtme leian, mis peaks antenni võimendi käivitama? Kuhu see ühendatakse?
Antenni võimendi ja kõlarite võimendi on ikka kaks eraldi asja eks, et ei täida sama võimendi kahte erinevat funktsiooni?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 06.07.11 20:14 Tsiteeri


Mina isiklikult olen viimasel neljal saksalasel, mis kasutavad antenni võimendit (ja ei tööta), pannud lihtsalt uue tavalise antenni, siiani on toiminud.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yks
huviline



Registreerunud 04.05.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 07.07.11 16:42 Tsiteeri


2003a. A4 raadio antenn on tagumise külgmise klaasi sees, või isegi mõlemal pool klaasides. Katusele auk puurida on natuke narr, enne ikka proovi õige asi tööle saada.
Tester pihku ja toiteid kontrollima. Avandi antenni võim on vasakul küljel, tagumise küljeklaasi polstri all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnic
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1.9tdi, A6 C5 Avant Quattro BAU

postitati 15.07.11 13:14 Tsiteeri


Tsitaat:
kuna siit teemast oma küsimusele vastust ei leidnud siis kõlab ta nii: mul on pandud autosse mingi suvaline juust makk, audi originaalpistik on ära lõigatud ja lahtisi juhtmeid kole palju.nüüd leidsin tagant subwooferi ja sain aru miks tagumised kõlarid ei tööta....oleks soov teada või saada mingit skeemi mis värvi on vajalikud juhtmed maki taga, et saaks tööle ainult supaka? üle on mingi peenike hall, eraldi pistikuga, siis punane kollase triibuga, punane pruuni triibuga, kollane ja 2valget.
autoks 96a a4 b5 avant.

Kuna siit teemast oma küsimusele vastust ei leidnud, siis kõlab ta nii: mul on pandud autosse mingi suvaline juust makk, Audi originaalpistik on ära lõigatud ja lahtisi juhtmeid kole palju. Nüüd leidsin tagant subwooferi ja sain aru, miks tagumised kõlarid ei tööta... Oleks soov teada või saada mingit skeemi, mis värvi on vajalikud juhtmed maki taga, et saaks tööle ainult supaka? Üle on mingi peenike hall, eraldi pistikuga, siis punane kollase triibuga, punane pruuni triibuga, kollane ja 2 valget. Autoks 96a A4 B5 avant.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
DT85
huviline



Registreerunud 26.06.11
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.11 17:13 Tsiteeri


Kas ma olen õigesti aru saanud, et igal A6 c5-l pole sisse ehitatud originaal Bose sound süsteemi koos subwoofriga. Mille kärgi seda tehti siis või kas on tehases lisavarususega kaasatud. Mitu kõlarit ja mis helikvaliteediga need teist sorti sound system on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tehnic
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1.9tdi, A6 C5 Avant Quattro BAU

postitati 19.07.11 15:16 Tsiteeri


Ei tea siis keegi juhtmete värvidest midagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.07.11 16:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tehnic
Ei tea siis keegi juhtmete värvidest midagi?

Tegin sulle pildi. Ilmselt huvitab sind kollane pistik. See on Bose variant, seega keskmist lõppvõimendatud kõllipistikut pole.

http://pildid.audiclub.ee/black/A4.audio.01.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnic
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1.9tdi, A6 C5 Avant Quattro BAU

postitati 19.07.11 18:41 Tsiteeri


pildist vähe kasu...Ma tahaks teada mille jaoks mingi värviga tähistatud juhe on, et teaks mida sinna järgi ühendada...endal pole bose süsteem, aga woofer on olemas.
nt: punane pruuni triibuga on võimendi- juhe, aga ma ei tea kas on.
Samas vaadates seda pilti siis minul on teist värvi juhtmed, paar posti üleval kirjutasin ka mis värvi juhtmed üle on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.07.11 20:50 Tsiteeri


Panen siis teise poole pildi ka. Mina leian neilt küll enamiku loetletud värvidega juhtmeid üles.

Palun loe ülalpool tehtud märkuses viidatud teemat ka! Märkuseid ei tehta nalja pärast ja ei tasu siis hiljem kurtma tulla, kui enam postitada ei saa!

http://pildid.audiclub.ee/black/A4.audio.02.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnic
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1.9tdi, A6 C5 Avant Quattro BAU

postitati 20.07.11 10:02 Tsiteeri


Ei saa mitte aru mis mu õigekirjal viga on?
Aga selles suhtes, et ka teise poole pildist pole kasu, kuna mul pole originaalmakk ja seal taga ei ole säilinud mitte ühtegi pistikut, seega ma ei saa nendest piltidest ju mitte mingit kasu:(
Kas sa siiski äkki saad mulle öelda mida mingit värvi juhtmetest läbi saadetakse?
Mis värvi on võimendi toide, audio sisendid jne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.07.11 10:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tehnic
Ei saa mitte aru mis mu õigekirjal viga on?
Aga selles suhtes, et ka teise poole pildist pole kasu, kuna mul pole originaalmakk ja seal taga ei ole säilinud mitte ühtegi pistikut, seega ma ei saa nendest piltidest ju mitte mingit kasu:(
Kas sa siiski äkki saad mulle öelda mida mingit värvi juhtmetest läbi saadetakse?
Mis värvi on võimendi toide, audio sisendid jne?


Kui sa aru ei saa, siis ei saa, pole midagi teha, varsti saad ainult lugeda. Tänapäeva maailmas tegutsemiseks on vajalik teatav primaarne haridustase, kui see puudub, siis ega keegi sind ju maha ei löö, lihtsalt teatud hüvedest jääd ilma:P
Otsi nüüd netist enda originaalmaki pistikute skeem (korduvalt ka kuskil siin foorumis kuvatud, aga sa vist pole otsinud), pane need eelnevate piltidega kõrvuti ja voilaa, teadki, mis värvi juhe mille jaoks. Easy as life:cool:, lihtsalt natuke tuleb ka ise vaeva näha, kõike ei tooda kandikul kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnic
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1.9tdi, A6 C5 Avant Quattro BAU

postitati 20.07.11 14:26 Tsiteeri


Haridustasemest ei hakka rääkima, aga ma just eelnevas postis kirjutasin, et mul pole originaalmakk ega mingeid pistikuid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.07.11 15:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tehnic
Haridustasemest ei hakka rääkima, aga ma just eelnevas postis kirjutasin, et mul pole originaalmakk ega mingeid pistikuid!


Mis need sinu pistikud siia puutuvad? Oeh, kui ei taha aru saada, siis ma vägisi ka ei sunni:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnic
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1.9tdi, A6 C5 Avant Quattro BAU

postitati 20.07.11 17:36 Tsiteeri


Nojah, eks ma siis pean kuidagi ise selgust saama sellest Audi süsteemist:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.07.11 18:27 Tsiteeri


http://www.ertasvc.ru/tovar/Audi-Delta.htm

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=32972


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnic
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1.9tdi, A6 C5 Avant Quattro BAU

postitati 20.07.11 19:14 Tsiteeri


Aitäh abi eest. Lugesin kõik makkidega seotud teemad läbi ja vaatasin üle kõik pakutud skeemid ja pildid kuid kusagil pole mainitud ega näidatud selliseid juhtmete värve nagu minu autol.
Läksin katse-eksituse meetodile üle ja peale lühikest katsetamist hakkas subwoofer tööle. Üldiselt erilist kasu temast pole kuid vähemalt töötab:cool:

kellegile teisele abiks : Lilla - ühine maandus võimendi sisenditel(tagumised kõlarid)
Kollane - vasak sisend
Valge - parem sisend
must - võimendi maandus
hall/punane - võimendi juhtvool

Mingit konverterit ei kasutanud, proovisin line out pistikuid maki tagant kuid siis ei kuulnud bassi üldse. Lõpuks ühendasin kõlari juhtmed otse võimendi sisenditega ja toimib. Muidugi pole see kõige proffessionaalsem lahendus kuid ajab asja ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 22.09.11 23:56 Tsiteeri


Makki pole vaja vahetada aga kas keegi oskab öelda, et kas/kuidas ühendada iPod A6 C6'le? On mingi eraldi ühendus box?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 25.10.11 12:46 Tsiteeri


Ei hakka ka uut teemat tegema.

Tahaks oma 2001 aasta A6 orginaal maki välja vahetada (chorus vmt) seisma jäänud http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/CD-Receivers/DEH-P250 maki vastu.
Pioneeri makk ise pesitseb Audi 100s ja seal juhtmed lihtsalt lõigatud ümber.
Kuid A6el ei taha lõikama hakkata ning otsiks abi, et äkki keegi teab peast pakkuda mingit üleminekut ja kust seda saada.

Kahjuks pole A6e pistikutest ja maki pesadest võimalik pilte teha, sest mõlemad masinad maal ning alles homme sinna kanti, kuid seal kandis ei ole selliseid poode, kust neid üleminekuid hankida saaks.

Aitäh!

Nii, autoks siis A6 2001 orginaal makk Chorus I 4M ning asemele tahan panna Pioneer DEH-2500R.
Pioneeri läheb üks pistik, kuid Audil 4 pistikut. Kaableid lõikama ei taha hakkata, et kas Tartus on kusaltki võimalik sellele üleminekut muretseda? Kui ei, siis homme õhtul peab hakkama pesasid lammutama ja juhtmeid vedama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 27.10.11 18:12 Tsiteeri


Äkki oskab keegi õelda, kuidas ühendada makil kõlari juhtmed nii, et pagassis olev võim saab ka aru, et talle ikkagist minginegi signaal tuleb ja esikõlarid tagakõlaritega koos tööle ajaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sass098
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 2,5TDI A6 C6 3.0TDI Q

postitati 29.12.11 21:58 Tsiteeri


to Kjaups
Paluks eelnevalt süveneda antud teema sirvimisele algusest peale ning kasutada on võimalik ka otsingut, kõikidele sinu probleemidele on koduvalt vastatud, otsimise vaev.. Edu;)
Muidu Tartus Turu tänava audiopoes on igasugu üleminekuid ja convertereid ning kindlasti oskab ka Noortehnik aidata. Endale sain samamoodi Turu tänavalt vajaliku adapteri, et kõik kõlarid toimiks ning maki paigaldada saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  19
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.9% - SQL: 52.1%]