Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  13
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 2.8 142kw - 1997 - SamsungS4 (Vastuseid: 318 | Vaatamisi: 33701)
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 20.01.14 17:25


Asi ongi selles ,et autod maha müüa ma ei taha , tahan ta korda teha ning tesit audit kõrvale osta , aga diisel mootoriga ja 10.a uuemad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 28.01.14 15:44


Kas audi a6 c6 2.8 154 kw v6 mootor sobib audi audi a6 c5 2.8 v6 142 kw asemele ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 28.01.14 16:45


Kindlasti mitte.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 29.01.14 19:29


Kahju küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 30.01.14 19:20


Aga huvitab järgmine küsimus, mul hakkab autol aku otsad andma , millist akud ma sinna asemele ostan , endal on 72 ah , aga millist teie soovitate ja mis käivitamis vooluga ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.01.14 19:23


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Aga huvitab järgmine küsimus, mul hakkab autol aku otsad andma , millist akud ma sinna asemele ostan , endal on 72 ah , aga millist teie soovitate ja mis käivitamis vooluga ?

Mina tegin nii, et läksin akude müügiga tegelevasse ettevõttesse ja seal kataloogist võeti välja sobilik aku minu masinale, valisin Varta ja 2a garantiid on siis ka. Ma nüüd ei ole kindel, kas garantii ka siis kehtib akule, kui lähed ise mingi aku sooviga sinna, mida kataloog sinu masinale ei näita.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 30.01.14 19:42


Mul muidu seisab ka varta aku, algul pole nagu midagi hullu läks külmaga ilusti käima , aga nüüd paarpäeva järjest süüte sisse keeramisel armtuuril kõik tulukesed vilguvad , spidploki valgustus ei põle ja auto käivitumisel , seline tunne nagu auto tahaks tagasi väljasurra .
Täna kui käivitasin auto tal hakkasid pöörded 0 - 800 rmp vahel kõikuma .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 30.01.14 19:44


Kehtib ikka. Garantii kehtib igale akule, vahet pole, kas kataloog näitab seda või mitte. Sellega peaks nii olema, et kuni 100Ah (kaasaarvatud) on garantii 2a, alates 101Ah on garantii 1a. See siis Tallinna Akukeskuse (ka Tartu) näitel.
Ise soovitaks midagi veidi võimsamat, pane nt 74Ah sinna peale. Suur mootor, lisasid ka on kindlasti üksjagu, suurem aku on parem. Muidugi, ennekõike lähtu sellest, mida müüja soovitab kataloogi järgi. Jälgi käivitusvoolu kindlasti. Eelistada tasub suurema käivitusvooluga akut.
Tootjatest vali kas Varta, Bosch või Deta/Exide (üks ja sama asi, Deta on veidi odavam lihtsalt).


Aga su kirjeldust lugedes ma kahtlen, et akus viga on. Kui ta juba korra käima läheb, siis aku ei põhjusta pööretekõikumist ja tulede vilkumist. Pigem otsiksin mina viga generaatorist või mujalt elektrisüsteemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.01.14 19:46


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Aga su kirjeldust lugedes ma kahtlen, et akus viga on. Kui ta juba korra käima läheb, siis aku ei põhjusta pööretekõikumist ja tulede vilkumist. Pigem otsiksin mina viga generaatorist.

Kas käivitusel liiga madalale langev pinge mitte ei aja tühikäigumootorit hulluks?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 30.01.14 19:47


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Kehtib ikka. Garantii kehtib igale akule, vahet pole, kas kataloog näitab seda või mitte. Sellega peaks nii olema, et kuni 100Ah (kaasaarvatud) on garantii 2a, alates 101Ah on garantii 1a. See siis Tallinna Akukeskuse (ka Tartu) näitel.
Ise soovitaks midagi veidi võimsamat, pane nt 74Ah sinna peale. Suur mootor, lisasid ka on kindlasti üksjagu, suurem aku on parem. Muidugi, ennekõike lähtu sellest, mida müüja soovitab kataloogi järgi. Jälgi käivitusvoolu kindlasti. Eelistada tasub suurema käivitusvooluga akut.
Tootjatest vali kas Varta, Bosch või Deta/Exide (üks ja sama asi, Deta on veidi odavam lihtsalt).


Aga su kirjeldust lugedes ma kahtlen, et akus viga on. Kui ta juba korra käima läheb, siis aku ei põhjusta pööretekõikumist ja tulede vilkumist. Pigem otsiksin mina viga generaatorist.

Kas liiga madalale langev pinge mitte ei aja tühikäigumootorit hulluks?



Võib ajada küll. Ehk siis- mina panustaks ikkagi genekale. Kui aku kutu oleks, siis ei läheks ta praeguste külmadega üldse käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.01.14 19:51


No aku ei ole mitte täiesti surnud, aga suremas, mina panustaks just akule. Ise just vahetasin aku välja, sest tegi käivitades suremishääli -25C juures, pinge langes ka käivitades nii madalale, et nullis kella, nüüd nädala jagu möödas ja täna hommikul -23C käivitades oli aku ikka väga reipa olekuga.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 30.01.14 20:01


Hetkel on mul selline aku : Varta 70 Ah 12V ja 640 A.
Exide aku firma on siis hea v ? Endal tekitab see firma veits kahtlusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 30.01.14 20:10


Lisaks sellele nullib ta pidevalt läbisõitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 30.01.14 20:38


Exide on hea aku, julgen soovitada. Kindlasti väldi mingeid odavaid kärakaid. Ehk siis veelkord, mina valiks Boschi, Varta või Exide/Deta vahel. Kogemused nende kõigiga- Bosch oli parim, kestis kõige kauem. Passatile panin peale Deta, polnud ka mingeid muresid. Hetkel Octavial peal originaalaku (7a vana) ja Varta toodang. Täna hommikul laadisin, muidu polnud probleeme seni.
Eks ilmselt kõige odavam on akust alustada... kui siis jätkub see anomaaliate jada, siis vaataks edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M.T
huviline



Registreerunud 15.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.14 20:42


Mina panin oma autole Exide 74Ah 680A aku ja siiamaani on igapäev kohe tööle läinud!
Ei ütleks küll, et exide jama on!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 02.02.14 12:56


Selline küsimus kui laiad rehvid lähevad minu audile alla?
Endal plaanis osta suveks 17'' veljed ja sinna rehvid sellised mõõduga 235/45 r17 , kas see sobib sinna või jäävad liiga laiaks ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 02.02.14 13:03


Võttis aega 5 sekundit

Tähtis pole rehv, vaid velg eelkõige.
Kasuta ka rehvikalkulaatorit, pane enda praegused mõõdud ja otsitav mõõt ja saadki teada, kas on enamvähem sama. Üle 10% muutust ei tohiks enam tolereerida. Ka bensupaagiluugil on kirjas sobivad mõõdud sinu autole.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 02.02.14 14:37


Kui ma õigesti aru saan, siis 235 laiusega rehv peaks ilma probleemita koobastesse ära mahtuma .
Hetkel on all 16'' /7'' veljed 205/55 rehvid .
Soov on alla panna 17''/8'' ofset 35.
Momo revenge : http://www.veljed24.com/?ca=veljed_&mark_id=6&mudel_id=894&tootja_id=&diameeter_id=5&laius_id=&ofset=&pc d_id=&keskava_id=&sort=&leht=2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.02.14 14:46


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Kui ma õigesti aru saan, siis 235 laiusega rehv peaks ilma probleemita koobastesse ära mahtuma .
Hetkel on all 16'' /7'' veljed 205/55 rehvid .
Soov on alla panna 17''/8'' ofset 35.
Momo revenge : http://www.veljed24.com/?ca=veljed_&mark_id=6&mudel_id=894&tootja_id=&diameeter_id=5&laius_id=&ofset=&pc d_id=&keskava_id=&sort=&leht=2

Songin nüüd natuke võõras rahakotis, aga kas tõesti on kõik muu oluline korras, et on mingi 700-800eur vaba raha lihtsalt edevamate rataste jaoks?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 02.02.14 15:18


Ei ole kõik korras, aga nkn pean ostma uued veljed ja rehvid, esiteks praegu all olevad veljed kõverad, suve rehve pole üldse :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 02.02.14 16:56


235/45R17 mahub vabalt alla. Enda C5-l olid selles mõõdus rehvid all ja no problemo (noh, kui välja arvata, et auto oli jäik).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrChris
huviline



Registreerunud 21.07.13
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.14 20:11


Kuna autol palju muid olulisi asju teha kas pole mõlenud, et suveks kasutatu veljed osta ? Või siis kuskilt romulast plekid. Niikauaks kui auto muidu tehniliselt korras ja muud olulised vead korda tehtud ?

Ning miks 235 rehv 17" veljele panna, ega see ju kw juurde ei anna.
215 rehvil peaks suht piisav kandevõime olema. Või on selle 235 laiuses midagi miks just nii lai alla panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 02.02.14 20:30


215/50R17 või 225/45R17 oleks täiesti mõistlikud. 235 natuke liiga lai IMO, auto ujub ikka meeletult, kui tee pole väga sile (tehniliselt korras auto oli), teed otsis ikka parasjagu. Sileda hea asfaldi peal oli väga mõnus sõita samas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 03.02.14 19:25


No eks näeb, mis saab, kui ostmiseks läheb .
Parandamine tuleb ajaga, eks ma parandana , aga ei saa juu terve kuu tööl käia selle eesmärgiga ,et pärast kõik auto alla panna ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 03.02.14 19:29


Ma soovitaks oma maitse järgi 16 tollist audi Flat Five velge, veljed ise suht soodsad, aga ilusad ja vastupidavad, rehvid sinna peale on ka ikka palju odavamad, kui 17 tollisele, mingi 300-400-ga peaks koos korralike suverehvidega saama küll. Pehmem ja mõnusam on nagunii, oleks teed heas korras, siis see jäikus ei segaks, aga meil ju ei ole paraku, veel.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  13
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.4% - SQL: 64.6%]