Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 2.8 142kw - 1997 - SamsungS4 (Vastuseid: 318 | Vaatamisi: 33736)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.02.14 08:38


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Tsitaat:
Algselt postitas: Haterider
Ma sportlikust huvist küsiks,kui vana isikuga võib tegu olla kes teema tegi?


Puht huupi pakun 36, mahed ei saa kunagi täiskasvanuks :)

Hehee, ma vaatasin juba peale esimest-teist postitust sünniaasta üle (1993) ja tänu sellele saan natuke ka aru, miks "selline jutt" ning võtan asja ka vastavalt.

Tsitaat:
Algselt postitas: treilop
Audiga sõidad kõik üle?

Seda kardetakse jah:D:D


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 15.02.14 09:30


Treilop pidas vist silmas, et soidab kullerit selle Audiga meist kõigist rohkem, ma arvan:)
St kilometraasi sõidab üle.


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.02.14 09:36


Tsitaat:
Algselt postitas: sigar101
Treilop pidas vist silmas, et soidab kullerit selle Audiga meist kõigist rohkem, ma arvan:)
St kilometraasi sõidab üle.

Jajah, selge see, ma arendasin vähe edasi.... nagu ikka:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 15.02.14 09:40


Ega see ei tähenda, et see Audi kellegist üle ei või sõita, see võimalus ei ole kuhugi veel kadunud:D


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.02.14 10:42


Kuller vöi mitte, kuid fakt on, et sõitmisel ja sõitmisel on vahe, auto peab ohutuks liikumiseks alati tehniliselt korras olema.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 15.02.14 13:24


No jah te vist tõesti teate mis seisus mu auto on, ilmselt kui mu auto oleks ohtlik sõita, ma ei sõidaks sellega , aga milleks teile seda ikka selgeks teha, teid see ei huvita , vaid vastuseks tuleb nagu ikka mingi jama siit, mõtlesin , et foorumist saab abi , aga sittagi , tulevad mingit küsimused ja ülejäänud huinja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 15.02.14 13:56


Ma küsin konkreetsed asja , mida mul vaja on ja mis selle nimetus on, mind ei huvita mis te siin arvate ja ette lugeda ,et aja auto remonti jne .... mul auto läheb 20 märtsil remonti , enne seda ma ei ajad teda kuhugi , sest terve palk auto alla panna , pole ka ju mõtet .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 15.02.14 14:59


Eks see korras auto on ka suhteline mõiste. Eile alles juhtusin nägema üht Volvot...tüüp tuli mu sugulase juurde rehve vahetama, olevat just Volvo ostnud, väga korralik jutu järgi jne. Noh, sõber võttis siis rattad alt ära...esimesi klotse polnud ollagi (mitte üldse, vaid raud käis vastu ketast), tagumisel vasakul klotsil oli üldse tükk väljas :o jne. Aga omanik ise nii kindel, et tema auto on väga korras. Et siis suhteline.

No offence, teemaalgataja, aga mina saan täiesti aru siinsest vastukajast. Kui sa ükshetk kirjutad, et autol on vaja teha terve hunnik asju, millest enamus on raha taga ning kaks vastust allpool uurid, kui suur velg-rehv alla mahub, et autot edevamaks muuta, siis see tekitabki selliseid asju lihtsalt. Pole mõtet teiste kallal uriseda, kui ise seda põhjustad. Ma saaks aru, kui see lambist tuleb, siis oleks muidugi tige isegi, kui keegi oma teemas nii teeks. Aga kui ise seda põhjustada...siis ma nagu ei näe põhjust, miks tige olla teiste peale. Prioriteedid paika, see oleks selline otsene ütlus, mille järgi autot pidada.
See, et sa kuller oled ja korras tööautoga paljupalju sõidad, ei mängi mingit rolli, kui sa muul ajal sõidad tehniliselt korrast ära surmalõksuga. Just saying.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Haterider
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mitsubishi Galant GLS,Audi A6 C4 2.6 110kw,Audi A6 C5 Quattro 2.8 142kw

postitati 15.02.14 19:30


Vaata samsung see,et su auto käivitub ei tähenda,et su auto on terve ning kaasliiklejatele ohutu!
Kas sa tead mis juhtub sinu rooli süsteemiga kui nt rooliots alt vajub või õõts 60-90kmh sõites ?
Kui mitte,siis uuri internetist natukene ning saad teada. Alusta pisiasjadest üks kuu osta varuosa järgmine kuu lase alla panna. Kui sinu vastus on ala stiilis,et ma ei kavatse kogu palka autole alla panna,siis tee omad järeldused sa elad üle oma võimete ning peaksid sõitma bussiga.


Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 15.02.14 20:51


Olen sinuga ühel meele ja õieti öeldud Haterider .
Tuleb soetada selline auto,mida suudetakse ka ülal pidada.
Nuriseda siin teiste üle ei ole mõtet...
Kui ei suuda remontida,siis asi ju lihtne.Müüd maha ja soetad taskukohasema isendi nt.audi 80 või 90.
Väga head autod algatuseks ja ka taskukohased ja väga vastupidavad.
Ise ka terve tee läbi käinud.
Alustatud sai 1987a audi 80 B3-est ja nii vaikselt liikusin ülespoole.
Audi 80-neid olen omanud 4.audi 90-et 2.Coupesid 3(ja huvitav,et kõik olid B 3-med.Olen aus ja meeldib B3 kerega vanakooli pillid) ja lõpuks nüüd sain selle mis tahtsin A6 c5 quattro ja ei nurise :)

Aga soovin sulle edu ikkagi auto puhul ja palju kilomeetreid :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.02.14 08:31


Millest ma rääkisin?
Kas ma pole mingi paar korda juba maininud , et mul on aeg kinni pandud , millal autol esisild vahetusse läheb , miudugi sooviks ennem , märtsi alguses , aga inimene , kes minu autod remondib on puhkusel ja seega ongi nii, et auto läheb remonti 20 märts, vahetatakse ära terve esisild ja pooltelje otsad.
See kuu sai ära vahetatud pidurikettad, klotisd abs-i andur ja tagaumised piduriboolikut .
Iga asi maksab ja nagu ma mainisin, ma ei näe mõted käia tööl , selle nimel, et terve palk autosse investeerida, see pisi asi (tuledelüliti , tuledekorrektor ja valgustuse regul ) mis ma siit uurisin ja lootsi teie abile ,et tee midagi soovitate või aitate , ei maksa midagi , pole vaja mulle asju ette heita ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.02.14 08:37


Muideks rääkites rehvidest ja velgedest, mul on nkn vaja suverehve, sest mul neid lihtsalt pole , velgi on ka vaja , sest hetkel all on kõverad veljed .
Ma pean selle kulutuse nkn tegema, ma ei saa ju suvel sõita naastrehvidega .... p ma uurisingi mis laiusega rehv alla läheb , kui lai velg jne .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanisL
klubiliige



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.8 TQ 2003

postitati 16.02.14 09:05


Sa võid samade parameetritega rehvid alla panna nagu hetkel on :) Siis ei pea vaevama pead :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
treilop
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.11
Asukoht: Sindi linn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 TQ Sport/ Audi 100 2,5 TDI Sport Avant

postitati 16.02.14 09:31


Aukudevahe: 5x112.
ET: 35 - 45
Keskava:57
Suuruse vaatad juba oma rahakoti järgi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.02.14 10:42


Üks küsimus veel , kas osta kasutatud veljed või uued ?
Arvestades sellega ,et ma autod lähimal paaril aastal maha ei müüa, raske on loobuda esimesest autost ning peale selle see on AUDI :) .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miqu
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0TDI

postitati 16.02.14 11:07


Sa ei saa kunagi kindel olla, et sa autot maha ei müü. Mis siis saab, kui tuleb mõni inimene, kes ei tea autodest midagi ja on valmis maksma suuri summasid selle eest, et autos on subwoofer, ees xenon tuled, must värv ja all suured 18 tollised veljed.
Mida sa siis teeksid? Ise ma ostsin kasutatuna audi replica 18" veljed, lasin sirgestada ja uued rehvid peale ning olin ka kindel, et ei müü autot maha. Paraku läksid asjad teistmoodi. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.02.14 11:07


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Üks küsimus veel , kas osta kasutatud veljed või uued ?
Arvestades sellega ,et ma autod lähimal paaril aastal maha ei müüa, raske on loobuda esimesest autost ning peale selle see on AUDI :) .


Puhtalt oma suva. Mina ostaksin korralikud kasutatud veljed, puhtalt rahalisest küljest vaadatuna. Alati saab autot müües ju need veljed pärast ka alt ära võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.02.14 11:56


Noo seda nüüd küll , aga asi ongi selles , mul on veljed välja valitud, milliseid ma tahaks , uued veljed , aga ma pole just selles kindel ,et mu autole on vaja uusi velgi , sest uued veljed läheksid maksma ca 700 € + sinna veel rehvid kuskil 1000€ , sellise hinna eest saaks kasutatud audi originaal veljed ja vb isegi rehvid, seega pigem kui te soovitate osta kasutatud ,siis vb isegi teeb nii :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 16.02.14 12:36


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Noo seda nüüd küll , aga asi ongi selles , mul on veljed välja valitud, milliseid ma tahaks , uued veljed , aga ma pole just selles kindel ,et mu autole on vaja uusi velgi , sest uued veljed läheksid maksma ca 700 € + sinna veel rehvid kuskil 1000€ , sellise hinna eest saaks kasutatud audi originaal veljed ja vb isegi rehvid, seega pigem kui te soovitate osta kasutatud ,siis vb isegi teeb nii :D




Kasutatud korralikud veljed+rehvid saad tunduvalt odavamalt, kui hetkel plaanitud 700+1000 eur.-iga. Ülejäänud raha eest saad autot korrastada.
Kui tõesti velje vajadus nii suur on, siis mine kasutatud velgede+rehvide teed!


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.02.14 13:36


Igaühe enda asi muidugi, aga minu arust on ikka üsna suur lollus panna velgede-rehvide peale 1700€. :o
Pigem ostaks mingi 300€ eest korralikud 17" veljed ja sinna peale sellised mõistliku tootja (ala Barum) rehvid, umbes 500-600€ eest. Kokku pea 900€ ning ülejäänud 800€ paneks tõesti auto tehnilise poole peale.

See on see koht, kus sa pead ise otsustama, mitte võtma teiste soovitusi kuulda. Puhtalt oma otsus, kas osta uued või kasutatud veljed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.02.14 16:30


Ja pm mul on audi originaal veljed olemas koos rehvidega kõigest 350 € :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Haterider
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mitsubishi Galant GLS,Audi A6 C4 2.6 110kw,Audi A6 C5 Quattro 2.8 142kw

postitati 16.02.14 16:53


Kuule samsung sa rääkisid juba oma teema alguses millest on neli kuud möödas kuidas auto vajab esisilla remonti. Sa pead õnnelik olema,et terve oled või lausa elus! Ning sinule jutt tundub kui seinale rääkimisena,sest sa raiud ikk oma teemat,et sa ei kavatse auto peale kogu palka panna. Kulla mees sõida,siis kurat bussiga kui ei suuda autot üleval pidada.Auto on transpordi vahend,et liikuda punktist A punkti B kiiresti,mugavalt ning aega säästvalt ning eelkõige Ohutult.Mulje jääb veel,et sa arvad,et tütrikutel läheb alt märjaks kui sind autoga näevad,ning saad tussi selle pealt,paraku peaksid tunnistama endale,et auto ei ole m*nni pikendus. Sina,aga oled tiksuv ajapomm,kuna kellegi surnuks sõidad.Annaks jumal,et siis surnuks vähemalt sõidad kellegi mitte vigaseks.Osta omale roheline kaart või tee endal auto korda,aja esimesse remondi töökotta ja lase ära teha.Vastasel juhul tuleb lootma hakata,et sul auto lihtsalt klapid pähe tõmbaks. Vb olen liiga karm,ning vastik kuid mina kes ma elan õismäel olen tänu sellisele inimesee koguaeg ohus kui tulen liiklusesse või lähen perega jalutuskäigule.


Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.02.14 17:01


http://www.tickld.com/cdn_image_postimage/2202ca75470304ff347209073b44cb2c.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pillekas
huviline



Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.14 17:48


Lugedes neid viimaseid arutelusid siin, siis ma ei saa aru, miks see teisi nii väga kotib, kui korras on kellegi auto?See on igaühe enda asi, kui korras on tema auto!Muidugi peaks auto korras olema, kaasliiklejate huvides, aga arvan, et pole teiste asi targutada!Päris paljud, kes siin targutavad, peaks kõigepealt oma autod üle vaatama!Seda on siin ennegi nähtud, kui kelleltki autot lähed ostma, alati on kõigil autod jube heas korras, aga reaalsus näitab midagi muud!See käib mõndade, siin olevate inimeste kohta!Ärge nüüd kõik end puudutatuna tundke!Nagu öeldud, käib see osade inimeste kohta siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 16.02.14 17:59


Tsitaat:
Algselt postitas: pillekas
Lugedes neid viimaseid arutelusid siin, siis ma ei saa aru, miks see teisi nii väga kotib, kui korras on kellegi auto?See on igaühe enda asi, kui korras on tema auto!Päris paljud, kes siin targutavad, peaks kõigepealt oma autod üle vaatama!Seda on siin ennegi nähtud, kui kelleltki autot lähed ostma, alati on kõigil autod jube heas korras, aga reaalsus näitab midagi muud!See käib mõndade, siin olevate inimeste kohta!Ärge nüüd kõik end puudutatuna tundke!Nagu öeldud, käib see osade inimeste kohta siin.

Niikaua Sa pasundad siin, et mis see teisi puudutab, kui mõni piduriteta või laiali lagunenud sillaga või purunenud rehviga ROMU Sind või mõne Su lähedase surnuks või vigaseks sõidab.
See, kui autol (mootori) rihm või õli on vahetamata on tõesti vaid omaniku enda asi, sest halvimal juhul jätab see hunnik vanametalli ta teeäärde, kuid pidurid ja sillaosa + rehvid ja tuled peaks ikka autol korras olema, et tagada kaasliiklejate ohutus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.1% - SQL: 57.9%]