Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 2.8 142kw - 1997 - SamsungS4 (Vastuseid: 318 | Vaatamisi: 33700)
pillekas
huviline



Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.14 18:10


Loe nüüd korra veel, hoolikalt mu postitus läbi!Peale seda, tule ja targuta!Ma pole öelnud, et normaalne on sõita piduriteta ja katkiste sildadega!Loomulikult, peab auto korras olema, et oleks turvaline liigelda, eriti kaasliiklejate suhtes!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Haterider
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mitsubishi Galant GLS,Audi A6 C4 2.6 110kw,Audi A6 C5 Quattro 2.8 142kw

postitati 16.02.14 18:21


pillekas sa ilmselt tahad teada,miks nii teravalt sõna võtan ? Kohe seletan.Nimelt 4a tagasi mõtlesin mina samamoodi,et küll jõuan selle logiseva rooliotsa ära vahetada,ning et ah see kolksuv õõts ka küll kannab.Sõitsin Tartus suvila poole 60kmh ning ennäe imet auto lööb end vastassuuna vööndisse ning rool ei allu kontrollile,ning põrutasin teelt välja.Auto käis tänu euro kraavile paar korda üle katuse ning napilt üsna jämedast tamme puust mööda.Elu käis silme eest läbi ning pärast seda suhtun mina isiklikult väga rangelt auto tehnilisse seisukorda.Oleks mul keegi peal olnud?Oleks keegi juhuslik jalakäija möödunud kohast kus kaotasin kontrolli auto üle kuna rooliots kukkus alt,oleksin teise inimese vigaseks või surnuks sõitnud,sest suhtusin autosse kui loomulikku liikurisse mida nn jõuab küll parandada.
Lihtsalt elu on näidanud,et ennem inimene enda auto seisukorda ei suhu hes peremehelikult kui tal on pauk käes või sõidab keegi tema enda omase surnuks. Kui samsung oma auto tehniliselt korda teeb,siis pole ju probleemi.Pealegi kas mitte klubi eeskirjas pole mitte kirjas,et antud klubi on loodud Audi omanikele tehnika ning info vahetamiseks,ning autod peavad olema tehniliselt ohutud ?Kõik on tore,et teema on siia tehtud kuid praegu jääb rohkem mulje,et antud kutt räägib kuidas tal auto puruneb koguaeg a edevamaks tahaks teda teha,et siis on nigu äge ning tussi ka lihtsam saada.


Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.02.14 18:52


Mul pole sõnu õppige lugema vahe peal .... ühte ja sama asja ei pea mittu korda mainima, see ,et mõned pole koolis käin ma mõistan .
Tahate tead mis mul autol esisillal viga on ... palun vasak alumine õõthoob on läbi ja parem ülemine õõts on läbi ja see on kõik .
Tõesti lõpetage targutamine ja rääkides piduritest mul on autol uued pidurid , mis on sõitnud vähem kui 100 km , on veel küsimusi või mõned siin õpivad lugema vahepeal , tuleb kasuks .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.02.14 18:53


Kahjuks ei tule Sulle ka kirjutama õppimine. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.02.14 19:03


SamsungS4, uutele piduriosadele (kettad/klotsid) on vaja teha rahulik sissesõit, see et sul 100 kiltsa niisama kaasa keerelnud kettad on, ei tähenda korrasolekut, kuid igaljuhul parem ja kindlam variant, kui kõverad, õhukesed kettad ja olematu pinnaga klotsid.

Krt, oleks mul niipalju vaba aega, et nokitseda, ma vahetaks sinu isendil kasvõi poole hinnaga (remonditöökoja pakkumisest)selle esisilla kupatuse ära, peaasi, et saaksid julgemalt liigelda, edevamad rehvid/veljed alla ning kaasreisijad/liiklejad ei peaks "üllatusi "ootama ;) ja jäävad teemas kirjutamata ka juba olemasolevad hurjutamised.

jokerAudi, kui närvid läbi, siis selliselt, kui isegi mitte hullemini, näebgi kirjapilt välja.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Haterider
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mitsubishi Galant GLS,Audi A6 C4 2.6 110kw,Audi A6 C5 Quattro 2.8 142kw

postitati 16.02.14 19:55


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Mul pole sõnu õppige lugema vahe peal .... ühte ja sama asja ei pea mittu korda mainima, see ,et mõned pole koolis käin ma mõistan .
Tahate tead mis mul autol esisillal viga on ... palun vasak alumine õõthoob on läbi ja parem ülemine õõts on läbi ja see on kõik .
Tõesti lõpetage targutamine ja rääkides piduritest mul on autol uued pidurid , mis on sõitnud vähem kui 100 km , on veel küsimusi või mõned siin õpivad lugema vahepeal , tuleb kasuks .


Kui su autol on vaid kaks õõtsa läbi,siis miks pole autot juba esimesse töökotta autot viinud,et need asjad ära vahetataks? Ning teiseks sa rääkisid,et sul läheks auto remondi alla kogu palk ning seda sa ei tee.Sisuliselt räägid ju iseendale vastu ning tunnistasid,et autol on hulga rohkem vigu kui sa loetlesid,ning sinu rahakott sellele peale ei hakka (vabandan siinjuures,et teise inimese rahakotis suplen) Kui pole raha,et autot pidada,siis las seisab niikaua kui kogud raha niipalju,et saad auto korda teha.Seni aga võiksid liikuda ühistranspordiga.


Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.02.14 20:23


Ja selle kohta ma ka rääkisin , ma saaksin enda auto ideaalsesse vormi 2 kuu palgaga , aga mis mõte sel on ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Haterider
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mitsubishi Galant GLS,Audi A6 C4 2.6 110kw,Audi A6 C5 Quattro 2.8 142kw

postitati 16.02.14 20:32


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Ja selle kohta ma ka rääkisin , ma saaksin enda auto ideaalsesse vormi 2 kuu palgaga , aga mis mõte sel on ?

Mõte on lihtne ,investeerid korra ära ning aasta kaks ei ole vaja midagi autol puutuda ega mõelda. Kahe õõtsa vahetus sul kindlasti kahte kuu palka maksma ei lähe. Kui sul tahtmist on,saame kokku ükspäev õismäe küljeall on mul tuttaval töökoda kes teeb sul põhjaliku kontrolli,ütleb mis tuleks kriitliselt kohe ära vahetada ning millega kannatab oodata.Kindasti on asju millega kannatab oodata kuid veermiku ning roolisüsteem peaks koguaeg korras olema.


Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 16.02.14 20:33


Tsitaat:
Algselt postitas: Haterider
pillekas sa ilmselt tahad teada,miks nii teravalt sõna võtan ? Kohe seletan.Nimelt 4a tagasi mõtlesin mina samamoodi,et küll jõuan selle logiseva rooliotsa ära vahetada,ning et ah see kolksuv õõts ka küll kannab.Sõitsin Tartus suvila poole 60kmh ning ennäe imet auto lööb end vastassuuna vööndisse ning rool ei allu kontrollile,ning põrutasin teelt välja.Auto käis tänu euro kraavile paar korda üle katuse ning napilt üsna jämedast tamme puust mööda.Elu käis silme eest läbi ning pärast seda suhtun mina isiklikult väga rangelt auto tehnilisse seisukorda.Oleks mul keegi peal olnud?Oleks keegi juhuslik jalakäija möödunud kohast kus kaotasin kontrolli auto üle kuna rooliots kukkus alt,oleksin teise inimese vigaseks või surnuks sõitnud,sest suhtusin autosse kui loomulikku liikurisse mida nn jõuab küll parandada.
Lihtsalt elu on näidanud,et ennem inimene enda auto seisukorda ei suhu hes peremehelikult kui tal on pauk käes või sõidab keegi tema enda omase surnuks. Kui samsung oma auto tehniliselt korda teeb,siis pole ju probleemi.Pealegi kas mitte klubi eeskirjas pole mitte kirjas,et antud klubi on loodud Audi omanikele tehnika ning info vahetamiseks,ning autod peavad olema tehniliselt ohutud ?Kõik on tore,et teema on siia tehtud kuid praegu jääb rohkem mulje,et antud kutt räägib kuidas tal auto puruneb koguaeg a edevamaks tahaks teda teha,et siis on nigu äge ning tussi ka lihtsam saada.




Õige.
Tean mida räägid,kuna olen ka seda tunda saanud,kuid õnneks kiirus oli suht väike ja ja auto jäi terveks.
Juhtus ootamatult mull sama asi,mida ma ei teadnudki.
Parem on tõesti,kui ikki auto on korras ja pole probleemi :)
Et jah,esialgu tuleb tähelepanu pöörata auto tehnilise poolepeale ja raha sinna kulutada.Tilulilude ja muude asjade jaoks kuluta siis,kui auto on korras.
Siin kõik ju annavad nõu ja soovitavad,mis ennem ikki kasulikum teha on.
Huviline Samsung,sa ei pea kurjustama teiste üle....
Keegi ei risusta siin su teemat,lihtsal pööratakse tähelepanu sellele,et sa ikki teeksid tehnilise osa korda.Tilulilu ja ninnu nännu või hiljem ka külge pookida ja usu mind,auto ei ole naiste külgetõmbe magnet.Nuu kui leidub selliseid,siis see nende probleem.Autoga naisi ei saada,ise tuleb tegutseda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 20.03.14 17:52


Mul on all audi s6 c5 originaal valuveljed, aga nad on koobastest väljas , velje info : r18, offset 45 ja velje laius on 8,5''.
Milliste mõõtudega veljed oleksid a6 c5 koopas sees ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.03.14 17:57


See on ilmselt kõige väiksem mure antud hetkel, tegele parem selle olukorra lahendamisega:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=136904

Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Mul on all audi s6 c5 originaal valuveljed, aga nad on koobastest väljas , velje info : r18, offset 45 ja velje laius on 8,5''.
Milliste mõõtudega veljed oleksid a6 c5 koopas sees ?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 20.03.14 18:36


Ei huvita hetkel see teema väga , inimese enda asi mida ta sinna kokku luuletab , ta sai veljed ja rehvid 150€ rehvid , millega saaks sõita kaks talve hooaega veel vabalt ning siis hakkab mingi raha tagasi nõudma ning lõpp kokkuvõttes 90 € rehvid + veljed saada on kuidagi väga naeruväärne, sellise hinna eest oleks võinud nad mul rõdul seista .
Niigi sai odavalt , sest mina ise ostin ka veljed + rehvid aga kolmekorde hinnaga ja ei virise selle pärast et veljed on kõverad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.03.14 18:39


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Ei huvita hetkel see teema väga , inimese enda asi mida ta sinna kokku luuletab , ta sai veljed ja rehvid 150€ rehvid , millega saaks sõita kaks talve hooaega veel vabalt ning siis hakkab mingi raha tagasi nõudma ning lõpp kokkuvõttes 90 € rehvid + veljed saada on kuidagi väga naeruväärne, sellise hinna eest oleks võinud nad mul rõdul seista .
Niigi sai odavalt , sest mina ise ostin ka veljed + rehvid aga kolmekorde hinnaga ja ei virise selle pärast et veljed on kõverad.

Sinu kuulutuses on kirjas, et veljed on sirged, reaalne olukord on hoopis midagi muud. Tegemist on puhta petmisega, jutt, et sai niigi odavalt ei ole vabandus. Ole mees ja lahenda tekkinud olukord ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 20.03.14 18:43


Nooo sittt lugu ma pole neid rattaid ise kordagi maha võtnud , nii nagu auto ostin , nii nad all olidki .
Ja kuidas ma lahendama peaks selle probleemi ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.03.14 18:57


Võtad veljed tagasi, paned rõdule vedelema ja tagastad raha või maksad sirgestamise kinni. Kui sa kirjutad kuulutuses, et nad on sirged siis seda nad peavad ka olema, vastasel juhul sa petad. Ole hea, võta ostjaga ühendust ja leia mingisugune lahendus. Homme õhtuks petturite teemas ma tahan näha postitust, kus on kirjas, et lahendus on leitud ja ostja pretensioone ei oma, vastasel juhul tegutseme teisiti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 20.03.14 19:00


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Nooo sittt lugu ma pole neid rattaid ise kordagi maha võtnud , nii nagu auto ostin , nii nad all olidki .
Ja kuidas ma lahendama peaks selle probleemi ?

Leiate mingi kompromissi, see, et Sina pole nii ja Sina pole naa, nii ikka pole ilus.
Kui nt. mina juhuslikult heauskne ostja, võtan Sinu kuulutust töepähe, et veljed sirged ja muud jutud, ning alla kruvides selgub tõsiasi, siis sorryvaan, ka mina oleksin kuri.
Mida luuletada, et sirged jne, kui reaalsus miski muu, kui ei eksi, siis sa ka enne müüki minu mäletamist mööda mainisid, et veljed pole sirged.

E: 21.03.2014 00.12
Tsitaat:

Muideks rääkites rehvidest ja velgedest, mul on nkn vaja suverehve, sest mul neid lihtsalt pole , velgi on ka vaja , sest hetkel all on kõverad veljed .



Pooldan Fugitive sõnastust ja otsust.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.03.14 19:05


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Nooo sittt lugu ma pole neid rattaid ise kordagi maha võtnud , nii nagu auto ostin , nii nad all olidki .
Ja kuidas ma lahendama peaks selle probleemi ?

Leiate mingi kompromissi, see, et Sina pole nii ja Sina pole naa, nii ikka pole ilus.
Kui nt. mina juhuslikult heauskne ostja, võtan Sinu kuulutust töepähe, et veljed sirged ja muud jutud, ning alla kruvides selgub tõsiasi, siis sorryvaan, ka mina oleksin kuri.
Mida luuletada, et sirged jne, kui reaalsus miski muu, kui ei eksi, siis sa ka enne müüki minu mäletamist mööda mainisid, et veljed pole sirged.

E: pooldan Fugitive sõnastust ja otsust.


Olen nii Fugitive, kui ka Kuits-iga ühel meelel. Pealegi ole nüüd mees ja tunnista ausalt üles, sest sinu enda postitus paar lehte tagasi:
Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Ei ole kõik korras, aga nkn pean ostma uued veljed ja rehvid, esiteks praegu all olevad veljed kõverad, suve rehve pole üldse :D


Ja sellest postitusest võib järeldada, et müüsid just need samused veljed maha:
Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Nooo sittt lugu ma pole neid rattaid ise kordagi maha võtnud , nii nagu auto ostin , nii nad all olidki .
Ja kuidas ma lahendama peaks selle probleemi ?


E: Ja kuulutuses olid küll kõva mees valetama "Veljed on sirget .", olles enne ISE välja hõisanud, et veljed on kõverad...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.03.14 19:11


Tänud R-I-X, ma just otsisin samu postitusi, kuna on ilusti meeles, et olen neid näinud. See ongi peamine põhjus, miks antud kodaniku käitumine mind nii väga närvi ajab - puhast vett petmine.

P.S Lisan veel nii palju, et minul isiklikult on teada hr. SamsungS4 ees ja perekonna nimi, tööandja andmed, telefoni nr. ja peagi on teada ka kodune aadress. Kõik andmed on kätte saadud ametlikult ja seadusi rikkumata ning absoluutselt igaühele kättesaadavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.03.14 19:18


Vältimaks olukorda, kus kasutaja hakkab oma postitusi kustutama, sulgen mina teema niikauaks kuni kas tema või kasutaja, kes on postitanud petturitte teemasse, minuga ühendust võtnud ja andnud teada, et probleem lahendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.3% - SQL: 56.7%]