Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  27
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2.8 30V 142kW - 1996 - RTamm (Vastuseid: 661 | Vaatamisi: 118771)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.01.12 21:18 Tsiteeri


No ega keegi sul kohipaksu pealt ennustada ei oska, kas on supakas või mitte, väga paljudel igatahes on. Tee nii nagu soovitasin, et tee tagumised uksed lahti ja pane siis muusika kõvaks, kas ikka tuleb bass ustest ja tagaistme tagant ei tule midagi? Minu avandil oli juba tehaest lausa bose subwoofer, kuigi muu süsteem bose polnud:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 17.01.12 22:16 Tsiteeri


Tsitaat:

EDIT: Küsiks veel, kas keegi teab kust oleks võimalik osta/tellida ümmargust kleepsu millel peal Audi märk.. diameeter võiks olla 14mm.
Kasutaja jancoy (oli vist?) erinevates foorumites pakub kleepsu tegemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 18.01.12 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
No ega keegi sul kohipaksu pealt ennustada ei oska, kas on supakas või mitte, väga paljudel igatahes on. Tee nii nagu soovitasin, et tee tagumised uksed lahti ja pane siis muusika kõvaks, kas ikka tuleb bass ustest ja tagaistme tagant ei tule midagi? Minu avandil oli juba tehaest lausa bose subwoofer, kuigi muu süsteem bose polnud:P


Minu mäletamist mööda tagaiste väriseb valjema muusika korral ( niipalju kui ma seal taga olen istunud ). Ustest ei saa midagi ju tulla, kui seal kõlareid pole :D. Mu autol ainult 6 kõlarit.. 2 esiustes + 2 twiitrit ja 2 tagaaknalaual.

Lisaks sellele sain ka klappvõtme toimima :) Luksepa juures käidud ja immo sisse istutatud.. pikalt nõudis vaeva ja närve kokku panemine, sest pingeall vedru ja higiste paksude sõrmedega on suht raske seda tööd teha :D.. iga tahes tehtud sai ja tuju on hea :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 18.01.12 17:58 Tsiteeri


Hea kuulda, et asi toimib ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 18.01.12 19:52 Tsiteeri


perfecto oleks siis, kui nupust uksed lahti ka käiks.. aga kas tolle saab toimima VAG-COM'i abil?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 22.01.12 17:58 Tsiteeri


Sai täna proovitud, kas saab pumpa istme alla panna või mitte - Suhteliselt ruttu sai selgeks et EI sobi ta sinna kuidagi - nimelt pump ei mahu istme alla (pumba võid panna, aga sel juhul iste ei kinnitu kere külge). Hea meel on selle üle et ei hakanud juhtmeid enne istme alla vedama, kui kontrollitud saab, kas pump sobib sinna ... Täna sai ka lahendus leitud mitte avanevale pagassiluugile nimelt üks hoobadest oli ära veninud ja sai seda natuke väänatud. Pisut WD-40, et asi üles sulaks ka liikuma hakkaks. Nüüd töötab ka see..
Kolmandaks sai uuritud kas pagassis on tehase subbakas või mitte - ja vastuseks sai kindel EI - kakkusin mõlema pole polstrid lahti ja mida ei ole, seda ei ole. Seega siiski Audimehed ei ole need Nokia kõllid midagi nii s*tad kui te väidate. Minu autos vähemalt mürtsuvad nad väga hästi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.01.12 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Kolmandaks sai uuritud kas pagassis on tehase subbakas või mitte - ja vastuseks sai kindel EI - kakkusin mõlema pole polstrid lahti ja mida ei ole, seda ei ole. Seega siiski Audimehed ei ole need Nokia kõllid midagi nii s*tad kui te väidate. Minu autos vähemalt mürtsuvad nad väga hästi..


Eks kõik on suhteline, peaasi, et ise rahul oled! Vahel ongi lihtsam, kui pole paremat kuulnud, ei oska paremat tahta ja lepid vähesega. Mul on päevast päeva b6e võimendi ja subwoofriga orig süsteem kõrvalt kuulata olnud ja väga heaks ma neid Nokiane küll ei pea, aga palju on ka inimesi, kes seda b6-e originaali ka saastaks peavad, ühesõnaga kõik on suhteline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 22.01.12 20:22 Tsiteeri


Seda nüüd küll, A4'l olevad Nokiad on mu meelest head, aga B4 peal olevad ei käi kuhugile (vähemalt naise ema 80 Avanti omad on sellised ja aftermarket makk on ka seal peal).

Ma ausalt öeldes ei mäleta enam B6 helisüsteemist midagi, kuna B6s istusin viimati 2 aastat tagasi ja pole võimalust olnud uuesti sellega sõita. Enda muusika süsteemiga olen suhteliselt rahul ja ei virise peale seda, kui Alpine sai sisse tõstetud ja kasseti mängijast Blaukar välja visatud :). Ma kardan et siin mängib äkki rolli ka aftermarket makk, millel on rohkem võimu, kui näiteks Audi Concert'il (mis oli pikka aega mu unistus). Vanaisa A4 Avanti (B5) süsteem näiteks mulle ei sobinud ( Audi Concert makiga ja originaal kõlarid), too ei suutnud eriti midagi mütta. Aga see selleks...

Täna hakkas ka garages tööriistu oodates igav ja mõtlesin et uurin siis oma auto varsutuse üle, et mis tal siiski külge poogitud on tehases.. siit see list nüüd tuleb.

X2A - national sales program Belgium
B0A - component parts set without country-specific design requirement
C1A - alloy wheels 6J x 15
G0C - 5-speed manual transmission
H6S - tires 195/65 R 15 V
J0F - battery 320 A (70 Ah)
M76 - 6-cylinder gasoline engine 2.6 L/110 kW MVEG 2 base engine is T7Y
GA1 - center sun visor
1AC - anti-lock brake system (ABS)
1G3 - alloy spare wheel with original equipment tires
2PG - steering wheel
3AF - outer right rear view mirror: convex, powered, heated
3BS - outer left rear view mirror: non-spherical, powered, heated
T7Y - components for base engine, unit 078.6
4UE - airbag f. driver a. front seat passenger
0G1 - gearshift lever
8AV - without radio, with loudspeaker connections
8GD - alternator 90A
8RM - eight loudspeakers (passive)
1LB - disc brakes, front
3FE - electric slide/tilt sunroof with sun screen/sunblind
1BE - sports suspension/shock absorption

Tänu sellele sain oma autos kohta ka päris palju uut teada.. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tafk
huviline



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.12 20:26 Tsiteeri


Natuke naljakas, et kõigepealt kirjutab, et pole ei raadiot, ega kõlarite ühendusi, aga 8 kõlarit sellegi poolest. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 22.01.12 21:00 Tsiteeri


kõlarite ühendused ju olemas. Makki aint polnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 22.01.12 21:14 Tsiteeri


see küll huvitav asi : 2PG - steering wheel - kas see ka lisavarusutus? :D :D


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 22.01.12 21:21 Tsiteeri


algul tundus endalegi naljakas :D
Aga ma arvan et siin tegu pigem sellega et tegemist täiesti tavalise rooliga. Uurisin neid koode vähe ( teiste teemadest) ja siin mõnel kirjas et nahk kattega, või sport rool või hoopis mõlemat... samas ega käigukang ka mingi lisa pole ju, aga siin vast mõeldakse seda, et kas manuaal, tavaline automaat või tiptronic vms...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 22.01.12 21:37 Tsiteeri


Täitsa tõenäolie jah, kuna mul on selline asi : 1MR = Leather steering wheel, aga ikkagi, see kood ja lihtsalt steering wheel tundub nii naljakas. Kui ta on tavaline siis võiks üldse olemata olla, kui aga mingi update versjoon siis panna kood sisse. :D :D :cool:


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 22.01.12 21:56 Tsiteeri


Arvan sama.. kui esimest korda vaatasin siis oli ka suht WTF-situatsioon, mis samas tundus äärmiselt naljakas, et selline asi võib ka lisa olla .. karta on et autodel peaks ta siiski igal juhul küljes olema.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 01.02.12 21:24 Tsiteeri


kuna Võrumaal on väga-väga-väga külm praegusel momendil, siis auto mul paraku andis alla ja tema otsustas mitte enam käima minna (aku otsustas tegelikult tema eest). Sai teda täna elustamas käidud, et ehk hakkab tööle, kuid asi lõppes sellega et pöörded hakkasid kõikuma ja kui mootori korraks seisma jätsin siis ta enam käima ei läinudki. Samas töödates käitus ta ülimalt imelikult - pole ta kunagi veel nii teinud, nimelt kui käiku vahetama hakata lööb ta pöörded 3000-3500 vahele (jalg pole gaasi pedaalil) ja vahepeal tahab ise gaasi anda ja sõita oma valitud kiirusel. Kardan et see tuleneb sellest, et gaasitross ära külmunud - mis vist kehtib terve auto kohta. Tuleks talle otsida vähe soojem koht, kuid paraku ei leia sellist praegusel ajal väga, kui väljas möllab -25(kohati ka -30 või rohkem). Homme peaks korra talt aku ära võtma ja tuppa laadima tooma ja vaatama siis mis nägu ta peale seda teeb...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 06.02.12 16:27 Tsiteeri


Arvan, et olid sina kuna sul peaks ainsana olema hõbedasel A4'jal sellised esituled.

Tahtsin tänada, et täna Jaama tänaval seda väikest koera alla ei ajanud :)

Auto koha pealt nii palju, et päriselus näevad need esituled ikka kordades paremad välja kui pildi peal. Üks ainukestest A4'dest mis mulle isegi meeldib, eriti suviste papudega :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 06.02.12 17:16 Tsiteeri


Tänud ja tore kui meeldib.. Selles sul on õigus, et Võrus teist sellist A4 ei liigu. Sedaanidest on ainult minu omal angel-eyed ees, spoilaga pille on teisigi :)
Eks vaikselt juba ootan ka kevadet, et saaks need koledad 15" nööbid asendada suvepapudega - nondega meeldib endalegi see masin tunduvalt rohkem

Aga kusjuures ma juba aimasin juba, et see koerake teepeale jookseb. Sest sai natuke ta käitumist jälgitud eelnevalt - tundus väga aktiivne kutsu olema, aga järgmine kord soovitaksin ta rihma otsa igaksjuhuks panna, kahju oleks, kui kutsu mõnelt autolt löögi saaks..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 06.02.12 17:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
aga järgmine kord soovitaksin ta rihma otsa igaksjuhuks panna, kahju oleks, kui kutsu mõnelt autolt löögi saaks..


Koer polnud minu oma, vaid hulkuv. Minu töö oli ta kinni püüda, et ei saaks autode käest lööke. Nüüd istub turvaliselt varjupaigas siseruumides ja ootab peremeest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 07.02.12 14:22 Tsiteeri


muidu ta oli selle naabruskonna peni, mul tüdruk teadis rääkida .. elas vist tollest kohast umbes 500m eemal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 07.02.12 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
muidu ta oli selle naabruskonna peni, mul tüdruk teadis rääkida .. elas vist tollest kohast umbes 500m eemal.


Koera elukoht peaks olema Raba tänaval. Jätsin täna arvatava kodu ukse peale kirja kuna peremeest ennast kodus polnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 08.02.12 13:48 Tsiteeri


loodame siis et kutsu jõuab ilusti ja tervelt koju tagasi :)

Aga nüüd ka teemasse.. kas keegi oskaks mulle öelda, missugused pirnid lähevad kellaplokki? Mul tahhomeetri juures ümbes 3000-5000rpm on pime ala, aga tahaks seda ilusat punast harmooniat tagasi :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 08.02.12 14:00 Tsiteeri


Teema selle kohta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
messin
huviline



Registreerunud 14.12.07
Asukoht: Võrumaa<->Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 Avant 1.9TDI

postitati 08.02.12 18:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
loodame siis et kutsu jõuab ilusti ja tervelt koju tagasi :)

Aga nüüd ka teemasse.. kas keegi oskaks mulle öelda, missugused pirnid lähevad kellaplokki? Mul tahhomeetri juures ümbes 3000-5000rpm on pime ala, aga tahaks seda ilusat punast harmooniat tagasi :).


Võrust, Jüri tn autopoest olen ise neid pirnikesi ostnud. Seal vägagi asjalikud inimesed leti taha sattunud, minu arvates vähemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 08.02.12 19:23 Tsiteeri


Täna nägin sind võrus. Olin b4-ga. Tõmbasin kaugtulesi korraks. Su a4 ikka eristab teistest ära nagu näha võib.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 08.02.12 19:56 Tsiteeri


Messin, isegi seal korduvalt asju ajamas käinud ja nende tegelinskite pädevuses ma ei kahtle.. siiani olen neilt head kaupa saanud :)

Keven, kus sa mind nägid?.. ma ei märganud sind kahjuks.. muidu oleks käppa ka tõstnud :). Mu masin on jah teistest tunduvalt erinev jah, kui aint nina vahtida .. tagaots nagu peaaegu igal teisel A4'l :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  27
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.8% - SQL: 53.2%]