Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  11
Autor:
Pealkiri: Releede paigaldamine tuledele (Vastuseid: 255 | Vaatamisi: 113613)
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 28.03.09 13:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Kaaku - su skeemis pole ühtegi kaitset kuskil näha...


Skeem ei põhine mingitel ametlikel sümbolitel. See üks joonistatud junn seal aku läheduses ongi kaitse :D
Tagantjärgi tarkus on muidugi see, et iga ahel võiks oma kaitsmega olla. Tol hetkel, kui see joonistatud sai, siis ma seda ei teadnud :D

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kaakule sai sinna esialgselt kaitse vahele küll pandud. Üksainus üldine aku lähedusse küll jah, et eelarvet minimeerida. Kooner, nagu ta on.


Ära siin aja midagi minu süüks. Mina ei jaganud üldse teemat ja sa ise ütlesid et pole vaja :D (Sellest tulenevalt sai ka too kolme releega skeem sõbrale joonistatud).


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.03.09 13:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Kolmas ja kõige odavam variant on vasetatud plekk (toosama ongi siis see kõige kõige halvem variant autos üldse miskite kaabelduste tegemisteks ning tõesti kõige lihtsam meetod sellise kaabli tuvastamiseks ongi magnet, kui kaabel magneti külge kipub jääma, on tegu vasetatud plekiga).

Tõmmatud profiili kohta öeldakse ikka traat, mitte plekk. :) Vasktraat/vaskplekk; terastraat/terasplekk. Väikese ristlõikega terastraat on voolujuhina võrreldes vasega muidugi paras saast.

Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Ära siin aja midagi minu süüks. Mina ei jaganud üldse teemat ja sa ise ütlesid et pole vaja :D (Sellest tulenevalt sai ka too kolme releega skeem sõbrale joonistatud).

No paigaldaja teeb ikka nii, et eelnevalt kokkulepitud summa korral jääks töö- ja juppideraha seas suurem osakaal esimesele. :P Sai tegelikult lähtutud samast, mida ranz juba mainis - lühise tekkimise tõenäosus on seal sõidu ajal minimaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raiko21
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 94a. 103Kw

postitati 28.03.09 16:30 Tsiteeri


Mina lahendasin selle hõõgniidi kiire läbi põlemise sedasi, et mootori käivitades saab samast kohast voolu kus tavaliselt, ehk 12v siis umbes. Ja kui tulede kang üles lükata siis alles lülitab voolu otse aku pealt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.03.09 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raiko21
Mina lahendasin selle hõõgniidi kiire läbi põlemise sedasi, et mootori käivitades saab samast kohast voolu kus tavaliselt, ehk 12v siis umbes. Ja kui tulede kang üles lükata siis alles lülitab voolu otse aku pealt :)

H4 korral ehk isegi toimib, ühe niidiga lampidega maanteel sõites mitte väga efektiivne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 30.04.09 12:00 Tsiteeri


Tegin ise ka väikse skeemi kuna oli soovi. Enadal ehitasin nõnda ja täitsa ilusti toimib, tuledele tuleb 14.6V peale. Skeem võib algul natuke imelik tunduda, aga vaadates kaaku pildimaterjali ja minu skeemi peaks asjast aru saama küll.


http://www.upload.ee/thumb/68533/Skeem_Releed.jpg


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puruvana
huviline

Avatar


Registreerunud 18.05.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b7

postitati 18.08.09 21:46 Tsiteeri


kas b3 ja b4 on kõik samamoodi ühendus autodel ? Et kas selle skeemi järgi on võimalik b3-l ka relee vahele panna? Mis mustad junnid need 2 on, mis kohe pluss juhtmete vahel on aku juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 18.08.09 21:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puruvana
kas b3 ja b4 on kõik samamoodi ühendus autodel ? Et kas selle skeemi järgi on võimalik b3-l ka relee vahele panna? Mis mustad junnid need 2 on, mis kohe pluss juhtmete vahel on aku juures.

B3 saab kindlasti kasutada sama skeemi. Need mustad nn. "junnid" on kaitsmed.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puruvana
huviline

Avatar


Registreerunud 18.05.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b7

postitati 10.09.09 22:40 Tsiteeri


mis võib põhjustada veel, et tuledelüliti läbi kärssab. Kui tehase poolt pole pandud releesid, et autod sõitsid ja sõidavad aastaid ja ei kärssa läbi ja nüüd äkki hakkab läbi kärssama pea iga kuu uus lüliti ... Kus viga võiksin veel otsida, ise ei julge releesid vahele panema hakata veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 11.09.09 10:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puruvana
mis võib põhjustada veel, et tuledelüliti läbi kärssab. Kui tehase poolt pole pandud releesid, et autod sõitsid ja sõidavad aastaid ja ei kärssa läbi ja nüüd äkki hakkab läbi kärssama pea iga kuu uus lüliti ... Kus viga võiksin veel otsida, ise ei julge releesid vahele panema hakata veel.

Liiga võimsad pirnid?
Milles see "läbi kärssamine" seisneb? Oled sa äkki mõne sellise läbi kärsanud lüliti lahti võtnud - kas kontaktpinnad põlevad ära või juhtub midagi muud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puruvana
huviline

Avatar


Registreerunud 18.05.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b7

postitati 12.09.09 02:34 Tsiteeri


1 klemm sulab plastiku sisse ära, panen pleki jupi vahele, et pingutada klemmi tagasi, et lüliti taas ühendust saaks. 3 korda olen nüüd plekki vahele toppind aga plastik juba nii sulanud, et enam 4-ndat korda ei saa, kui peaks jäle läbi sulama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
onl1ne
huviline



Registreerunud 09.03.09
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.09 18:40 Tsiteeri


Kas nende releede paigaldamisele on siis nüüd nii,et enam ei lähe läbi see lüliti?
Ja kas nt. oleks võimalik kasutada ka poes olevaid ja müüdavaid (lisa)udu- ja kaugtulede paigaldus juhtmestiku (komplekti kuuluvad: relee, juhtmed, kaitse ja lüliti ka vist) ?


olen see kes olen:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 05.10.09 18:52 Tsiteeri


Lülitist ikka juhid, kõik jääb täpselt samasuguseks nagu ennegi, aga lihtsalt juhtvool ei käi enam läbi lüliti vaid läbi releede. Nood komplektid sobivad ka põhimõtteliselt, aga odavam vast eraldi osta 2 kaitsmepesa, 2 releed, juhet ning kaitsmed.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
onl1ne
huviline



Registreerunud 09.03.09
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.09 18:55 Tsiteeri


Viimati vaatasin siis oli neid komplekte suisa 3 kodus olemas, niiet proovin nendest midagi aretada ja kui ei eksi siis olid vist 15A kaitsmed ja releed. Peaks vast piisama sellest ühele poolele?


olen see kes olen:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 05.10.09 19:37 Tsiteeri


Ise kasutasin ühte releed B3-l lisatulede paigaldamisel. Metallist korpusega.
B4 täpselt sama moodi saab paigaldada.
Kas C4 100-l on tehasest juba relee vahel?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 05.10.09 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hunt_1
Ise kasutasin ühte releed B3-l lisatulede paigaldamisel. Metallist korpusega.
B4 täpselt sama moodi saab paigaldada.
Kas C4 100-l on tehasest juba relee vahel?

Ei ole. Arvan, et pole vajadust ka. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.09 20:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: hunt_1
Ise kasutasin ühte releed B3-l lisatulede paigaldamisel. Metallist korpusega.
B4 täpselt sama moodi saab paigaldada.
Kas C4 100-l on tehasest juba relee vahel?

Ei ole. Arvan, et pole vajadust ka. ;)

Mismõttes pole vajadust? sellel teemal ei oleks miskit alust kui sellisel asjal ei oleks vajadust. Vajaduse määrab siiski see kui hea pinge miskil autol sinna pirni taha jõuab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 05.10.09 20:28 Tsiteeri


Ega ma ei väidagi, et ei tohi panna. Lihtsalt kui pinged ok siis mina ei viitsiks releesid panna. Ärme hakka nüüd tühjapärats vaidlema. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.09 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Ega ma ei väidagi, et ei tohi panna. Lihtsalt kui pinged ok siis mina ei viitsiks releesid panna. Ärme hakka nüüd tühjapärats vaidlema. :D

Nu aga selles ju point ongi, et kui ei ole pinged piisavad siis ikkagi on vaja releed panna (ok, valikuline siiski, kuid paremaks teeb kindlasti +veel lisana see, et lüliti kontaktide ära põlemis probleem on ajalugu).
Ei ma nüüd vaidlema ei kipugi, lihtsalt kuidagi imelik oli lugeda, et "pole vaja kah" :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 05.10.09 22:01 Tsiteeri


Tänan vastajaid!
Huvitaski lülitite säilitamine ehk läbi relee.
Järelikult ei ole tehasest läbi relee, tuleb ise teha.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.09 21:04 Tsiteeri


Tegin oma C4 100-l (2,3) ka selle asja ära. Mõõtsin erinevates olukordades pinged nii enne kui pärast releede paigaldamist:

Põlevad lähituled 12,2 V -> 13,8 V
Põlevad kaugtuled 12,1 V -> 13,7 V

Põlevad lähituled ja töötab tagaklaasisoojendus (sh. ka peeglite soojendus) 12,0 V -> 13,7
Põlevad kaugtuled ja töötab tagaklaasisoojendus (sh. ka peeglite soojendus) 11,5 V -> 13,6 V

Nagu näha, effekt on päris hea, eriti märgatav just siis kui peale tulede töötab ka muid suurt voolu tarbivaid asju (nagu näit. klaasisoojendus, praegusel ajal tihti vaja, kui ka ei ole jääs, kipub uduseks minema niiskete ilmadega).
Esimene postitus on 4 a. vana, seal mainiti materjali hinnaks 150 kr, praegu päris sama hinnaga enam ei saa. Oleneb ka kuidas täpselt teha ja milliseid juppe (millisest poest) osta. Ma panin releed kaitsmekarpi, tänu sellele kulus rohkem juhet, umbes 10 m läks.
Samas vahetasin ka pirnid ära, enne olid nö. tavalised, nüüd mingid Philipsi "+ 50%". Tulemus: ei oleks osanud loota, et mu auto tuledest kunagi sellist valgust võib tulla. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 12.10.09 18:43 Tsiteeri


Endal kasvas ka pinge umbes samale tasemele. Hinnaks võib arvestada 200-300 krooni. Sinna lisandub pirnide hind!


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.09 19:48 Tsiteeri


Jah, mul pirnid maksid 300 kr ringis ja kokku läks poes midagi 600-ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 19.10.09 22:06 Tsiteeri


Tegin ka asja ära, tulemuseks 13.2 V -> 13.8 V.
Kasutasin lisatulede jaoks mõeldud komplekti (2 releed + juhtmed) 220.-
Pirnid asendasin Philips Extreme Poweritega 360.-

Parem kui varem.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 23.11.09 20:30 Tsiteeri


Tere,

Endale kah plaan lähipäevadel releed tuledele vahele panna, aga sooviks väheke abi releeskeemi lahkamisel, kuna ei ole päris elektrimees.Eelnevalt kastuaja KeveN-i joonised olid 4 sokliga releest, aga mul sattus 5 releega ja minu jaoks väheke ebakindlust, et midagi valesti ei saaks.


Ehk keegi hea mees kirjutab siia millise nr. taha mingi juhe käib. On küll oma näegemus, aga tahaks sellele kinnitust

JOONIS

Ette tänades,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 23.11.09 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arturASE
Tere,

Endale kah plaan lähipäevadel releed tuledele vahele panna, aga sooviks väheke abi releeskeemi lahkamisel, kuna ei ole päris elektrimees.Eelnevalt kastuaja KeveN-i joonised olid 4 sokliga releest, aga mul sattus 5 releega ja minu jaoks väheke ebakindlust, et midagi valesti ei saaks.


Ehk keegi hea mees kirjutab siia millise nr. taha mingi juhe käib. On küll oma näegemus, aga tahaks sellele kinnitust

JOONIS

Ette tänades,

87a jääb sul lihtsalt kasutuseta! Se on normaly closed ehk ilma vooluta ühenduses klemm 30 nega. Ehk asi nii 30 ühendad aku plussiga paned kaitsme vahele(kohe aku juurde) Klemmi 87 ühendad pirni külge. Klemm 86 külge paned juhtme mis enne pirni külge läks ehk signaal lülitist ja 85 ühendad auto kerega. Ja se 87a isoleeri kudagi ära sel on koguaeg vool peal kui tuled ei põle. Edu! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  11
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.3% - SQL: 43.7%]