Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 124032)
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.16 06:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Ma ei aja mingil juhul kw taga, 150 kw oli ka täiesti piisav c7 peal.


Ma ammugi mitte:). 180 vs 230 oli lühim viis kuidas kirjutada.

Kumma sa siis ostad aga vist juba vastasid:)?

Vist üks väheseid, kes siin antud autot omanud kui autoomanik, eks ta saaks öelda oma arvamuse(kajuks ei ole enam aktiivne foorumlane), kas valiks nüüd stronicu 180 vs tip 230.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=148884


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.10.16 06:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Ma ei aja mingil juhul kw taga, 150 kw oli ka täiesti piisav c7 peal.


Ma ammugi mitte:). 180 vs 230 oli lühim viis kuidas kirjutada.

Kumma sa siis ostad aga vist juba vastasid:)?


Ma ei teagi, ausalt öeldes ei taha hetkel kumbagi. Kuna 230kw - sega saab ka alla 3000 pöörde sõita, võtaks pigem selle tänu kastile, mis teeäärde ei jäta. Ketiliini kolin õnneks kohe rajalt maha ei tõmba, annab aega atra seada :D Aga eks tuleb võimalikult hästi valida ja kuulata, mis muud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.16 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma ei aja mingil juhul kw taga, 150 kw oli ka täiesti piisav c7 peal. Mul ei ole kuhugi kiire :D Tahaks lihtsalt murevaba diisel, automaat C7 Avant quattro audit 30k hinnaklassis, et ei peaks kogu aeg mõtlema vähemalt kasti või mootori laialilendamisele kuskil kaugel. Aga tundub, et see on hetkel liiga palju palutud Audilt.
Kurb.
Ma ei taha osta põhimõtteliselt selle raha eest autot, kuhu tuleb kindlalt (isegi kui ülikorralikult hooldad) kas homme või aasta pärast 5-6k sisse laduda, et see üldse liiguks. Parem sõidan selle raha eest perega teise maailma otsa, kui ostan kotitäie kette ning mehh. ploki...
Hästi öeldud! Samas miks mitte D4 vaadata? Nendel on vist kaheksane tiptronic.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audisell
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tallinn/Helsingi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant Bitdi 2013 & Tiguan 4motion

postitati 09.10.16 08:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma ei aja mingil juhul kw taga, 150 kw oli ka täiesti piisav c7 peal. Mul ei ole kuhugi kiire :D Tahaks lihtsalt murevaba diisel, automaat C7 Avant quattro audit 30k hinnaklassis, et ei peaks kogu aeg mõtlema vähemalt kasti või mootori laialilendamisele kuskil kaugel. Aga tundub, et see on hetkel liiga palju palutud Audilt.
Kurb.
Ma ei taha osta põhimõtteliselt selle raha eest autot, kuhu tuleb kindlalt (isegi kui ülikorralikult hooldad) kas homme või aasta pärast 5-6k sisse laduda, et see üldse liiguks. Parem sõidan selle raha eest perega teise maailma otsa, kui ostan kotitäie kette ning mehh. ploki...
Hästi öeldud!


+10, sama meelt, olen c7 jätnud ostmata samadel põjustel. Minu c6-l , ls.250t., tänaseni on kapoti all kõik orig. jupid, (turbo, kett, pingutid,pihustid). Dpf ja egr omal kohal, õhkvedrustus algne. Õli vahetus välp viimased 100t, iga 10tuh.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 09.10.16 11:44 Tsiteeri


Sama meelt Janniga, pole mõtet 30k auto juures pead vaevata igasuguste plokkide, lehmakettide, saalede ja tegelikkuses palju muuga.

3000 pöörde jutt on pisut üle vindi. M57 535d läägib samamoodi. Lisaks pole sellel bemmi kompotil normaalset veoskeemi. Noh olgem ausad, ega see plastikust xdraiv seal kaua koos ei püsiks kah.
Stock C7 bitdi dynograafik ütleb, et korralik vääne 1600 pealt kenasti olemas. Ma olen selle 230sega korra sõitnud ja mingit häirivat läägi seal pole - maitseasi muidugi ja too tolleks.

Hetkel A seeria C7-l ainuke toimiv mootori ja veoskeemi kompott R4TDIq FL kerel. Või siis B8.5, kui suurt autot vaja pole. Vahetad 210tkmi tagant normaalse raha eest rihma ja rahu majas.
OT: Mis mootorivalik seal D4 peal hea, kui 3.0TFSI ja 3.0TDI välja jätta. 4.2TDI, 4.0TFSI?


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.10.16 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
3000 pöörde jutt on pisut üle vindi. M57 535d läägib samamoodi. Lisaks pole sellel bemmi kompotil normaalset veoskeemi. Noh olgem ausad, ega see plastikust xdraiv seal kaua koos ei püsiks kah.
Stock C7 bitdi dynograafik ütleb, et korralik vääne 1600 pealt kenasti olemas. Ma olen selle 230sega korra sõitnud ja mingit häirivat läägi seal pole - maitseasi muidugi ja too tolleks.


1. Ei ole üle vindi. Sest kuni selle kohani on 180kw ja 230kw sisuliselt võrdne.
2. M57 535d ei läägi samamoodi, isegi ligilähedalt mitte, seal on teisega ca. 1500-1600rpm juures vääne olemas. Ükski V6 Audi diisel ei liigu peast, ega p-st enne 2200 pööret madalate käikudega ning see tuleneb puhtalt füüsikast - kollektori runnerid on ulmeliselt pikad vs bmw R6 mootoril.
3. X-drivega ei ole mitte mingit probleemi selle võimsusega nii E70, E71, F10/11, F30/31 jne peal. See on sinu väljamõeldis.
4. Stock C7 dünograafiku võib endale ühte teatud kohta sisse istuda. Sellel ei ole reaalsusega midagi pistmist. Kui sa hoiad alt otsast autot piduri peal kinni dünos, siis on bemmil 1300 pöörde peal juba 600+ nm.

Normaalse response saamiseks Audi 3.0 TDI-l oleks vaja kolme turboga varianti. Kaks pisikest turbot all (üks kolme silindri kohta) ning üks suur kaalikas keskel üleval. Reaalselt mahuks see kõik ilusti ära. Aga nagu näha, on turbode üles paigutamine popiks saanud uuematel Audi V-mootoritel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 09.10.16 12:56 Tsiteeri


Kas selle Quattro R4 otsas seesama S Tronic ei istu ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.10.16 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Kas selle Quattro R4 otsas seesama S Tronic ei istu ?

Muidugi istub.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 09.10.16 18:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
2. M57 535d ei läägi samamoodi, isegi ligilähedalt mitte, seal on teisega ca. 1500-1600rpm juures vääne olemas. Ükski V6 Audi diisel ei liigu peast, ega p-st enne 2200 pööret madalate käikudega ning see tuleneb puhtalt füüsikast - kollektori runnerid on ulmeliselt pikad vs bmw R6 mootoril.
3. X-drivega ei ole mitte mingit probleemi selle võimsusega nii E70, E71, F10/11, F30/31 jne peal. See on sinu väljamõeldis.


Jutt käis M57 535d-st (E60/61), millel pole xdraivi kunagi olnud. Sellel on omad põhjused. Igatahes pole Baier siin teemaks ja las ta olla nagu on.

Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Kas selle Quattro R4 otsas seesama S Tronic ei istu ?

Aeg edasi läinud ja mõned modid ehk sisse viidud. Kui isegi laiali lendab, siis jääb lehmaketi ja muu jura raha vähemalt tasku :)


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.16 20:22 Tsiteeri


8-käiguline Tiptronic on täiesti teine tera kui vana 6-ne. Käiguvahetused sarnased DSG-le kiired(muidugi DSG-l on 8ms ja sellel "ainult" 200ms) ja konkreetsed, selle vahega, et alla vahetab ka kiiresti(erinevalt DSG-st). Käiguga pidurdamist on parandatud jne.

Lisa saab lugeda: https://en.wikipedia.org/wiki/ZF_8HP_transmission

Sama kast peal ka F10/11(ja ka enamikul teistel) BMW-del, mis konkureerib C7-ga.

Vastupidavuse osas ei saa sellele midagi ette heita. Mul on hetkel üks ligi 300k sõitnud F11 525 X-drive ja käiguvahetuse osas mingeid väsimuse märke näha pole, sama kehtib ka ülejäänud auto kohta, seega BMW vastaste väidetega F10/11 osas nõustuda ei saa. Kes ei usu on oodatud proovima :)

Kui kast kõrvale jätta, siis olen prj-iga nõus, et tasub kaaluda ka bensukaid. 3.0 TFSI on mõistliku kütusekuluga, hea dünaamikaga ja vastupidav mootor.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.10.16 12:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Jutt käis M57 535d-st (E60/61), millel pole xdraivi kunagi olnud. Sellel on omad põhjused. Igatahes pole Baier siin teemaks ja las ta olla nagu on.

Selle jutu mõtlesid sina siia. Mina rääksin M57 mootorist puhtalt. Seda paigaldati peale E60-e ka E70/E71-le, mis on kõik nelikveolised.
Mis puutub E60 peal olevat nelikvedu - minu enda nelikveoline E60 on omanud 650+nm väänet juba hea mitu aastat ning mitte midagi pole seal vahekastis katki läinud. Seega ei läheks ta 535d peal ka, vähemalt stockis.
Üldse, igasugused vahekastile (ning Audil Torsenile) mõjuvad jõud on kõige suuremad esimese käiguga, sest kast korrutab väänet ning võib tulla vabalt 2000+ nm. Teisega ja sealt edasi juba ükskõik.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.16 07:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Ma ei aja mingil juhul kw taga, 150 kw oli ka täiesti piisav c7 peal.


Ma ammugi mitte:). 180 vs 230 oli lühim viis kuidas kirjutada.

Kumma sa siis ostad aga vist juba vastasid:)?

Vist üks väheseid, kes siin antud autot omanud kui autoomanik, eks ta saaks öelda oma arvamuse(kajuks ei ole enam aktiivne foorumlane), kas valiks nüüd stronicu 180 vs tip 230.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=148884



Freelander andis oma ustava valge ratsu minu hoolde ja ise läks kuulukate põhjal vist pisut teise margi peale üle, ju siis pole põhjust siin foorumis enam nii aktiivselt tegutseda :)
Ma ei ole küll väga tehniline vend ega suurem asjatundja, aga oma kogemuste põhjal olen öelnud ja ütlen uuesti, et turbolag 180kw ja 230kw vahel on täiesti olemas ja reaalselt tuntav. Mul isiklikult sellest suht pohlad, kuna mul on stardiabi (launch control) peal ja kui keegi foori taga tahab võidu teha, siis see aitab hädast välja :D. Aga see on täiesti tõsi, et 180kw tuleb kiiremini vääne taha.
Mina vaatasin asja sellest nurgast, et kui juba võtta, siis võtta täiega. 230kw on väga jõuline ja seda annab maanteel hästi tunda ning tiptronic õigustab ka ennast ära, käiguvahetus käib kiirelt ja sujuvalt.
Minu arvamus on see, et nende kahe erineva mudeli vahel valimine ja tüüpvigade väljatoomine, mingite turbolagide tagaajamine ja kogu muu segadusse ajav informatsioon teeb autoostu veelgi keerulisemaks, kui see praegu on. Mine vali mõned välja, tee proovisõit ja Sa saad kohe aru, milline Sulle paremini sobib (ei olnud vihje millelegi). Mina valisin oma auto puhtalt sellele, millel rohkem lisasid oli. Ma vähemalt tean, et see hoiab hinda ja auto mahamüümine läheb ladusamalt.
Läbisõidu pärast ei tasu ka kogu aeg põdeda. Ma ostsin kahe sõbraga samal ajal autod (a6, 180kw, s-tronic ja- vw touareg 180 kw, tiptronic) ja me oleme kõik nüüd 15 000 km läbi sõitnud ja minul probleemid puuduvad, kuigi ls on ca 75 000 km rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.10.16 07:44 Tsiteeri


Tiptronicuga "launch control" koormab suhteliselt julmalt turbiini, lihtsalt infoks. 6HP19A peal läksid sisendvõllid ka pooleks selle peale, aga 8HP on tugevam, eriti see variant, mis 230kw disla peal.
Tiptronic vahetab alla kordades kiiremini, kui S-tronic. S-tronic on hea siis, kui järjest kiirendad või kui õige käik juba sees on, aga nn. "Kickdown"-i delay on S-tronicul suhteliselt metsik. Tiptronicul käib see hetkega.

Aga sellega 100% nõus, et tehke proovisõit ja vaadake, mis teile rohkem meeldib. Minu point oli lihtsalt, et suurem number ei ole ilmtingimata igas olus parem, kuigi kui see 230kw ära spoolib, siis käib see väga hästi edasi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 29.10.16 11:00 Tsiteeri


Paneks siia mõne asjakohase teema juurde, et leiaks.
C7 3,0tdi keti probleemid
C7 S-Tronic kastide probleemid
Ja veel üks kastiteema


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 15.11.16 21:39 Tsiteeri


Prj, lugedes foorumeid tekib paramatult küsimus, et kui tahaks kulutada auto peale ca 20-25k, siis millist premium (kesk)klassi autot osta - üks osa "luksusest" on ju selgelt see, et ei pea veetma liigselt aega remonditöödade vahel käies.

1. A6 C7 tundub olevat suhteliselt õnnetu.
2. BMW e60 on kohe päris kindlasti õnnetu (545 omatud ning enam ei soovi).
3. BMW F10 kohta ei tea aga murevabat BMW'd pole kohanud siiani oma elu jooksul.
4. Lexus GS (S190) seeria (2008a) oli väga murevaba, kuid mõnevõrra igav ning tänaseks kergelt aegunud.
5. Lexus GS L10 seeria kohta infot ei oma, kuid proovisõitu teinud inimesed räägivad, et vähemalt sõiduomaduste poolest liiga suuri erinevusi pole.
6. Mercedes E-klass W212 kohta infot pole, kuid peres on hetkel W204 C-klassi facelift, mis on sõitnud 80 000km (mootor 125kw diisel). Siiani üdini murevaba auto, Hort Auto meeste sõnul suhteliselt pommikindel auto, kuid ca 130k - 160k vahemikus tahab kindlasti kett vahetust (kokku ca 2k jupid+töö öeldi).

Seega Prj, mida sina antud raha eest soovitaksid? Sinu teadmistepagas on väga muljetavaldav, seega sa oled ilmselt ideaalne inimene midagi soovitama.

Isiklikult meeldib mulle väga D4 A8 aga see ei ole veel sobivas hinnaklassis.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 16.11.16 06:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Prj, lugedes foorumeid tekib paramatult küsimus, et kui tahaks kulutada auto peale ca 20-25k, siis millist premium (kesk)klassi autot osta - üks osa "luksusest" on ju selgelt see, et ei pea veetma liigselt aega remonditöödade vahel käies.

1. A6 C7 tundub olevat suhteliselt õnnetu.
2. BMW e60 on kohe päris kindlasti õnnetu (545 omatud ning enam ei soovi).
3. BMW F10 kohta ei tea aga murevabat BMW'd pole kohanud siiani oma elu jooksul.
4. Lexus GS (S190) seeria (2008a) oli väga murevaba, kuid mõnevõrra igav ning tänaseks kergelt aegunud.
5. Lexus GS L10 seeria kohta infot ei oma, kuid proovisõitu teinud inimesed räägivad, et vähemalt sõiduomaduste poolest liiga suuri erinevusi pole.
6. Mercedes E-klass W212 kohta infot pole, kuid peres on hetkel W204 C-klassi facelift, mis on sõitnud 80 000km (mootor 125kw diisel). Siiani üdini murevaba auto, Hort Auto meeste sõnul suhteliselt pommikindel auto, kuid ca 130k - 160k vahemikus tahab kindlasti kett vahetust (kokku ca 2k jupid+töö öeldi).

Seega Prj, mida sina antud raha eest soovitaksid? Sinu teadmistepagas on väga muljetavaldav, seega sa oled ilmselt ideaalne inimene midagi soovitama.

Isiklikult meeldib mulle väga D4 A8 aga see ei ole veel sobivas hinnaklassis.


Tahad võimalikult vähe probleeme, vali Lexus - üks markidest mille kvaliteet pole langenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.16 07:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Prj, lugedes foorumeid tekib paramatult küsimus, et kui tahaks kulutada auto peale ca 20-25k, siis millist premium (kesk)klassi autot osta - üks osa "luksusest" on ju selgelt see, et ei pea veetma liigselt aega remonditöödade vahel käies.

1. A6 C7 tundub olevat suhteliselt õnnetu.
2. BMW e60 on kohe päris kindlasti õnnetu (545 omatud ning enam ei soovi).
3. BMW F10 kohta ei tea aga murevabat BMW'd pole kohanud siiani oma elu jooksul.
4. Lexus GS (S190) seeria (2008a) oli väga murevaba, kuid mõnevõrra igav ning tänaseks kergelt aegunud.
5. Lexus GS L10 seeria kohta infot ei oma, kuid proovisõitu teinud inimesed räägivad, et vähemalt sõiduomaduste poolest liiga suuri erinevusi pole.
6. Mercedes E-klass W212 kohta infot pole, kuid peres on hetkel W204 C-klassi facelift, mis on sõitnud 80 000km (mootor 125kw diisel). Siiani üdini murevaba auto, Hort Auto meeste sõnul suhteliselt pommikindel auto, kuid ca 130k - 160k vahemikus tahab kindlasti kett vahetust (kokku ca 2k jupid+töö öeldi).

Seega Prj, mida sina antud raha eest soovitaksid? Sinu teadmistepagas on väga muljetavaldav, seega sa oled ilmselt ideaalne inimene midagi soovitama.

Isiklikult meeldib mulle väga D4 A8 aga see ei ole veel sobivas hinnaklassis.


F10/11 BMW N57(3.0 diisel) mootoriga või Lexus.

Lexus kindlasti vastupidavam, aga pole ka BMW-l midagi häda.

Lisaks A6 C6 facelift 3.0 TDI või TFSI mootoriga. C7 peal 3.0 TFSI ka ok, aga kasti mure jääb ikka üles. Muidugi hea ka 3.0 Bi-Turbo, millel tiptronic kast, aga siis jääb üles ketimure.

Eks ideaalset asja pole olemas ja iga autoga tasub remondivaru hoida.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 16.11.16 08:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Prj, lugedes foorumeid tekib paramatult küsimus, et kui tahaks kulutada auto peale ca 20-25k, siis millist premium (kesk)klassi autot osta - üks osa "luksusest" on ju selgelt see, et ei pea veetma liigselt aega remonditöödade vahel käies.

1. A6 C7 tundub olevat suhteliselt õnnetu.

Kõik ei ole nii hull, lihtsalt vähemus on üsna vokaalne ning need autod hakkavad jõudma üle 200k läbisõiduni, siis pole imestada, et mingisugused asjad lagunevad.
Tuletame meelde, et ka C6-l on diislil probleeme EGR-i jahuti ummistumisega, kollektori pöördklappidega, tahmafiltriga, käigukasti sisendvõllidega jne.
Tsitaat:
2. BMW e60 on kohe päris kindlasti õnnetu (545 omatud ning enam ei soovi).

100% nõus.
Tsitaat:
3. BMW F10 kohta ei tea aga murevabat BMW'd pole kohanud siiani oma elu jooksul.

Paremini õnnestunud, kui E60.
Tsitaat:
Isiklikult meeldib mulle väga D4 A8 aga see ei ole veel sobivas hinnaklassis.

Oota kuni on. Muud ei oska midagi öelda :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 16.11.16 09:24 Tsiteeri


https://www.youtube.com/watch?v=Y5H2uxt-Xus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
outlaw1
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.16 14:19 Tsiteeri


Kuna teema on c7 kohta, siis jääks nüüd õige Audide juurde :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 16.11.16 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: outlaw1
Kuna teema on c7 kohta, siis jääks nüüd õige Audide juurde :P


Paraku pole alati võimalik, sest IMO pole üheski teises margifoorumis nii heade teadmistega inimesi nagu siin, seega kust mujalt veel abi/nõu küsida, kui siit:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 27.11.16 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Paneks siia mõne asjakohase teema juurde, et leiaks.
C7 3,0tdi keti probleemid
C7 S-Tronic kastide probleemid
Ja veel üks kastiteema


Kuivõrd ma olen üle aastate natuke jälle Audi ostmise peale mõtlema hakanud, siis see teema siin on veidi silma jäänud.
Isiklik arvamus on, et mida edasi, seda hullemaks. Rauast autosid enam ei toodeta, siis tahaks vähemasti kehvadest vähem kehva valiku teha.
Ma olen aru saanud, et C7-l on kasutatud erinevaid DSG kaste, "märja" ja kuiva siduriga. Kui nii, siis kas seda on võimalik kuidagi mootori või väljalaskeaasta järgi otsustada?

Praegu tundub iga kooslus C7-e puhul kusagilt väga vedel, mootoril ketiprobleemid, kehv kast, puudulik veosüsteem.
Väga ei viitsiks mingit järgmist kataloogiautot soetada, mille kõik vidinad saad lõpuks ristiga ära märkida, et oled ostnud.

Sõitmise eesmärgil hakkab mulle üha enam tunduma, et lollikindlaim valik oleks kahene manuaal. Kas on teada, mis sellest manuaalist arvama peaks? Olgugi, et on 21 sajand ja auto oskab käike vahetada, aga kui see kõik nii vaevaline ja karikatuurne on, siis äkki peaks juurte juurde tagasi tahtma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mara6
huviline



Registreerunud 26.02.15
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 200kw 2016

postitati 27.11.16 17:11 Tsiteeri


Minu arust on see ketiprobleem ka ainuke asi mis häirib.Siin foorumis on tegijaid ,kes teevad selle probleemi 700+ raha eest ära.Kolmest on ka manuaali olemas,iseasi palju neid eestus saada on.Esivedustel ei ole kahesel ja kolmesel küttekulu vahet.Mul oli c6 kahene ja nüüd c7 kolmene ja kulu on üks.paagiga ikka +-1300km.C6 kolmene võttis tuntavalt rohkem kui kahene.Quattro puhul ei tea rääkida.Need on enda kogemused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.11.16 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Paneks siia mõne asjakohase teema juurde, et leiaks.
C7 3,0tdi keti probleemid
C7 S-Tronic kastide probleemid
Ja veel üks kastiteema


Kuivõrd ma olen üle aastate natuke jälle Audi ostmise peale mõtlema hakanud, siis see teema siin on veidi silma jäänud.
Isiklik arvamus on, et mida edasi, seda hullemaks. Rauast autosid enam ei toodeta, siis tahaks vähemasti kehvadest vähem kehva valiku teha.
Ma olen aru saanud, et C7-l on kasutatud erinevaid DSG kaste, "märja" ja kuiva siduriga. Kui nii, siis kas seda on võimalik kuidagi mootori või väljalaskeaasta järgi otsustada?

Praegu tundub iga kooslus C7-e puhul kusagilt väga vedel, mootoril ketiprobleemid, kehv kast, puudulik veosüsteem.
Väga ei viitsiks mingit järgmist kataloogiautot soetada, mille kõik vidinad saad lõpuks ristiga ära märkida, et oled ostnud.

Sõitmise eesmärgil hakkab mulle üha enam tunduma, et lollikindlaim valik oleks kahene manuaal. Kas on teada, mis sellest manuaalist arvama peaks? Olgugi, et on 21 sajand ja auto oskab käike vahetada, aga kui see kõik nii vaevaline ja karikatuurne on, siis äkki peaks juurte juurde tagasi tahtma...


Ma olin kuu aega " juurte juures tagasi" ühe B8-ga. See kepiga vehkimine ning siduri libistamine on saatanast. Pigem remondin aastast nädala kasti, kui kogu see aeg kepiga vehin.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 27.11.16 17:25 Tsiteeri


Vaatasin muuhulgas ka B8 Allroadi karakteristikuid, selle kolmene diisel paistab seesama vana 176kW-ne olema. Mis automaatkast seal kasutusel, huvitav? B7 oli manuaalina mul endal ka natuke kasutusel, imelühikesed käigud, see ei sobinud küll eriti kooslusena.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.8% - SQL: 40.2%]