Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 123601)
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 31.05.16 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselgPS! võimsust liitritega endiselt ei mõõdeta. ;)

There is no replacement for displacement.
VTEC võib sulle mingi aja jõudu toota, aga kauaks? :D

3,0 dünaamika on ikka mega jättes igasugused rahakotimured kõrvale. Kui vähegi talluda tahad, siis tasub ära. Kui üdini vana oled, siis pole mõtet. Kui juba, siis miks mitte kõige võimsam?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 31.05.16 18:25 Tsiteeri


Ära nüüd sellist juttu küll hakka ajama, et 3.0 on võimsaim asi maailmas. :P


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 31.05.16 19:51 Tsiteeri


See mu jutu mõte oligi, et 3.0TDI lutsib kahesele igast asendist pika puuga ära. Eriti veel kepikastile. Ja selle iva on see, et mul on võimalus justnimelt ennast ja oma kaasreisijaid ohutult sõidutada. Asi ei ole kihutamises, ma lihtsalt esimesel võimalusel ei osale surmarongides. See on meie teede probleem. Mõõda vahelduseks mitu sekundit rekkast möödud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.16 07:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku

C6 peal 3.0 TDI biturbo?


See nüüd kivi mu kapsaaeda. Kunagi ma uurisin ja siis nagu oleks meelde jäänud, aga tundub, et valesti jäänud. Bi-Turbo tuli alles C7


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 01.06.16 13:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Ära nüüd sellist juttu küll hakka ajama, et 3.0 on võimsaim asi maailmas. :P

Oled rumal või mängid lolli? Minu lauses jutt on 3,0TDI mootoritest EKSLUSIIVSELT.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 01.06.16 13:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Oled rumal või mängid lolli? Minu lauses jutt on 3,0TDI mootoritest EKSLUSIIVSELT.

Eneseväljendus sul null lihtsalt!


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 01.06.16 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Ära nüüd sellist juttu küll hakka ajama, et 3.0 on võimsaim asi maailmas. :P

Oled rumal või mängid lolli? Minu lauses jutt on 3,0TDI mootoritest EKSLUSIIVSELT.

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=eksklusiivne&F=M


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 03.06.16 04:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Ära nüüd sellist juttu küll hakka ajama, et 3.0 on võimsaim asi maailmas. :P

Oled rumal või mängid lolli? Minu lauses jutt on 3,0TDI mootoritest EKSLUSIIVSELT.

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=eksklusiivne&F=M

Välistades kõik muud juhtumid (antud juhul mootorid) - EKSKLUSIIVSELT. Kui emakeeleteadlane pole, siis võiks veidi tuure maha võtta, jääd ise lolliks. Kui oled ja reaalsemalt ära põhjendad, siis minu viga. Äkki pole viga minu eneseväljenduses, otsige seda !hoopis! mujalt. :D
Kirjastiil on mul kehv, aga kas see on õige foorum?

Selgitan siis üle, mida mõtlesin: 3,0TDI mootorite kiirusomadused on igapäevaseks kasutuseks enam kui adekvaatsed pakkudes seda väga mõistliku kütusekuluga (ökotajate rõõm). Kogu see remondidimensioon on juba muu teema ja nendesse, subjektiivsetesse, vaidlustesse ei lasku. Kelle jaoks kallis, kelle jaoks lihtsalt normaalne ekspluatatsioonikulu. Mõni mees teeb 5000km pealt hooldusi ja ei virise, teine paneb siledate rehvide ja lekkiva mootoriga ringi ning siis ka loodab kuskilt veel kokkuhoida. JOKK, MOTT jms. lahe lõpp jutule.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 03.06.16 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Ära nüüd sellist juttu küll hakka ajama, et 3.0 on võimsaim asi maailmas. :P

Oled rumal või mängid lolli? Minu lauses jutt on 3,0TDI mootoritest EKSLUSIIVSELT.

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=eksklusiivne&F=M

Välistades kõik muud juhtumid (antud juhul mootorid) - EKSKLUSIIVSELT. Kui emakeeleteadlane pole, siis võiks veidi tuure maha võtta, jääd ise lolliks. Kui oled ja reaalsemalt ära põhjendad, siis minu viga. Äkki pole viga minu eneseväljenduses, otsige seda !hoopis! mujalt. :D
Kirjastiil on mul kehv, aga kas see on õige foorum?

Selgitan siis üle, mida mõtlesin: 3,0TDI mootorite kiirusomadused on igapäevaseks kasutuseks enam kui adekvaatsed pakkudes seda väga mõistliku kütusekuluga (ökotajate rõõm). Kogu see remondidimensioon on juba muu teema ja nendesse, subjektiivsetesse, vaidlustesse ei lasku. Kelle jaoks kallis, kelle jaoks lihtsalt normaalne ekspluatatsioonikulu. Mõni mees teeb 5000km pealt hooldusi ja ei virise, teine paneb siledate rehvide ja lekkiva mootoriga ringi ning siis ka loodab kuskilt veel kokkuhoida. JOKK, MOTT jms. lahe lõpp jutule.


Miks arvad et kedagi lolliks teha püüti?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 05.06.16 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:


Selgitan siis üle, mida mõtlesin: 3,0TDI mootorite kiirusomadused on igapäevaseks kasutuseks enam kui adekvaatsed pakkudes seda väga mõistliku kütusekuluga (ökotajate rõõm). Kogu see remondidimensioon on juba muu teema ja nendesse, subjektiivsetesse, vaidlustesse ei lasku. Kelle jaoks kallis, kelle jaoks lihtsalt normaalne ekspluatatsioonikulu. Mõni mees teeb 5000km pealt hooldusi ja ei virise, teine paneb siledate rehvide ja lekkiva mootoriga ringi ning siis ka loodab kuskilt veel kokkuhoida. JOKK, MOTT jms. lahe lõpp jutule.


Iga mees üritab siin oma arusaama elust serveerida absoluutse tõena.

Ole hea mees ja seleta millise algoritmiga rehkendad, et kahest rahulolevast autoomanikust on 3 liitrise omaniku rahulolu õige ja 2 liitrise oma vale ning mõttetu?

Üldse on see teema vildakaks vajunud, iga hinna eest üritatakse tõestada, et kolmene on nobedam nt 2 sest. See on ju siililegi selge , siin pole midagi vaielda.

Väita , et alla 3 liitrise Audiga on liiklemine ohtlik, sest teedel on lollid ja vaesed oma mikromootoritega , on pehmelt öelda alla igasugu arvestust. Kui mina oleks foorumipidaja annaks sellise suhtumise eest silmagi pilgutamata bänni.

Kuna jutt käib siis kasutatud masinatest siis väita , et ainuõige on võimalikult keeruline ei pruugi mõne mehe eelarvele söödavaks saada. Nagu juba kirjutasin , sama raha eest mis maksad 200000 sõitnud 3 se eest saad peaaegu uue 2 se. Kumma pidamisele rohkem kulub ? Ei väida , et 200 000 sõitnud pill on ront aga võimalus töökojas kohvil käimiseks ikkagi suurem kui sellel millel kellal 20 000.



Pealegi kedagi kohe lolliks v vaeseks tembeldada, reaalset tausta teadmata on ka kummaline. Eks me kõik ole omamoodi lollid .

Minul on näiteks ATV mis maksab paljude foorumlaste 3 liitrisest Audist rohkem( mitte küll C7 st), samas enamus peab sellist pilli täiesti mõttetuks. Loll ? kindlasti paljude silmis ongi nii. Peale selle, nagu soetad musta Jeep ´i ja ATV oled nagunii rahvavaenlane pealekauba.

Selle raha eest mis oleks maksnud korralik 3 ne , sain korraliku 2 se + ATV + kummalegi poisile ATV. Seega on võimalik perega adrenaliini tajuda ka teisiti kui Tallinn Tartu maanteel kolonnist mööda uhades. Samas 130 kw ei ole mingil juhul vähe, et ka seda teha kui vaja. Kuna on vaja vähemalt nädalas korra Saaremaa ja mandri vahet käia , siis tuleb seda kolonni ikka aeg ajalt seljataha jätta. Piiri seab siin hoopis see kui palju ja kui tihti oled nõus trahvi maksma.

Ja 3liitrine ne neliveoline automaat on mul ka olemas aga see ei ole Audi + veel 2 teistsugust autot. Eestis, kus ei ole automaksu, on ju lihtne pidada igaks otstarbeks eraldi masin, mitte proovida kõike ühe katuse alla suruda.
Seega ei pea ennast just vaeseks, et rahakoti seis ei luba üle 2liitri pidada.



Mina võtaks selle jutu kokku nii:

3 ne on kindlasti väga hea valik , kui suudad osta uue.Keegi ei kahtle selle sõiduomadustes vms.

Kui need paar sek kiirenduses ei ole tähtsad, on ka 2 ne täiesti kõlblik valik .

PS. Auto jooksev ekspluatatsioon on tegelikult tühine kulu võrreldes auto enda väärtuse langusega.

Rusikareegel on: hind kahaneb poolevõrra iga 3 aastaga. St uue kolmese pealt kirjutad korstnasse 1000 EUR kuus esimesed kolm aastat .Mina eelistan selle kulutada mujale.

Siledaid rehve võid igasuguste autode all näha, see on ikka kasutajas kinni. Vaata poeparklas Q7 mete rattaid , imestad isegi. Võib olla just seetõttu , et on liisitud ülejõukäiv riist ja kuumaksest tõesti enam üle ei jää.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.16 14:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: MudLover
Siiamaani pole keegi ühtegi sõna kommenteerind TDI topelt turbo kohta ja seda tehnilise mitte emotsioonide tasandil. Kuidas selline jõu ülesse puhumine on V6 mõjunud?


Tsiteerin klubilise prj posti ühest pikast teemas ja ta teab, mis räägib:

BITDI on puhas bahni pill. Esimese käiguga ei tule kuni 3000ni jõudu järgi.
Ei teagi ühtegi modernset diislit millel nii suur turbolag oleks.

Muidugi kui lajatab, siis lajatab korralikult... aga jah, linnas on legaalsetel kiirustel 180kw variant sama kiire IMO.



Ühtepidi õigus jah, kergelt uimane on kohati ja linnas suvahetkel vajutades kohe kellasid põhja ei löö. Samas on alati võimalik spordi peale panna ja sellisel juhul mõtleb masin tunduvalt kiiremini. Maantee peal sõites ei oska küll millegi üle nuriseda, oma eelmise 2.0 tdi kõrval on 3.0 tdi biturbo täiesti ulmeline rakett ja möödasõitu tõesti ülimalt lihtne sooritada (on veel chipiga kaasa aidatud ja arendab välja umbes 280 kw).

Auto kasutab tiptronicu kasti, nagu ka S ja RS versioonid, mis peaksid vastupidavamad olema. Ühtlasi on ka kütusekulu sellise võimsuse korral ebareaalselt väikseks aetud. Minul isiklikult näitab viimase 3000 km kohta 9 l/100 km kohta ja ma just äsja soetasin sõiduki :).

Aga olen ka 180 kw sõitnud ja seda mootorit testinud erinevate autode peal ja pean ütlema, et samuti igati õnnestunud ja tõenäoliselt väga palju 230 kw stockis isendile alla ei jäägi. Ja nagu kõik teavad, siis alati on võimalik ka kaasa aidata ja kerget soft upgrade'i ei tasu peljata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 18.07.16 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
Ma võtaksin siinkohal sõna ainult mootori suure hoolduse kohta, ... et 150, 165 ja 171kw on "ketiprobleemiga" ja edasi (C6 176, C7 150 ja 180kw) enam pole. See on täielik müüt, legend jms = jama.

Tsitaat:
Algselt postitas: prj
... Pole mul veel ühelgi 176kw-l kõrisevaid kette olnud 250 000km juures ning käinud on neid kümneid ja kümneid. Küll aga on mitu autot olnud 400 000 juures ilma ketiprobleemita. Samas on käinud 180kw-seid, kus kella peal 150 000 ning ketid kõrisevad.

Tõmban pisut moditud tsitaadid ühest teisest teemast (http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=165560) siia, kuna C7 keremudel ikkagi päevakorras. Tegelikkuses võtaks iga kell 2.0 diisli ja unustaks sellise ajami nagu ketiajam ära. Kahjuks puudub VAG-il Avensis'elik lähenemine ja punnvõrrmootorit suure kere peale 4 veolise ja automaatse kastiga ei pakuta. Seega paluks asjaosalistel selle selle 150k kõrisevate kettide kohta täiendust.

Esindus vaatab selle juttu peale kaamelisilmadega otsa ja väidavad, et 300 tkm longlaifi selle ajamiga pole probleem. Üheltpoolt oleks nagu arusaadav, et suhteliselt kallis asendus, mida nimetati suureks hoolduseks, kestab auto eluea. Teseltpoolt kummitab see väljaöeldud 150k. Esimese otsa C7-d on juba 5 aastat maanteid hõõrunud ja 60k/aastas sõitvad isendid pööratud läbisõidumõõtikutega meie teedele jõudnud. Seega, 300tkm miinus 150tkm ja kõrisev kett tunduks loogiline.

Mul lähituttavatel kaks 180kW mootorit, ühel 70k kellal teisel 130k ja viimane veel ei kõrise.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andko
huviline



Registreerunud 03.12.05
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,0TDI 07

postitati 18.07.16 19:56 Tsiteeri


Sul info nats vana. Audi 2015/2016 hinnakirjas Audi A6 Avant 2.0 TDI quattro S tronic, 7-k 4GD 0IY R4 1968 140 / 190 400Nm täitsa olemas, nii et Avensis´elik lähenemine on jõudnud ka Audini.


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
Ma võtaksin siinkohal sõna ainult mootori suure hoolduse kohta, ... et 150, 165 ja 171kw on "ketiprobleemiga" ja edasi (C6 176, C7 150 ja 180kw) enam pole. See on täielik müüt, legend jms = jama.

Tsitaat:
Algselt postitas: prj
... Pole mul veel ühelgi 176kw-l kõrisevaid kette olnud 250 000km juures ning käinud on neid kümneid ja kümneid. Küll aga on mitu autot olnud 400 000 juures ilma ketiprobleemita. Samas on käinud 180kw-seid, kus kella peal 150 000 ning ketid kõrisevad.

Tõmban pisut moditud tsitaadid ühest teisest teemast (http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=165560) siia, kuna C7 keremudel ikkagi päevakorras. Tegelikkuses võtaks iga kell 2.0 diisli ja unustaks sellise ajami nagu ketiajam ära. Kahjuks puudub VAG-il Avensis'elik lähenemine ja punnvõrrmootorit suure kere peale 4 veolise ja automaatse kastiga ei pakuta. Seega paluks asjaosalistel selle selle 150k kõrisevate kettide kohta täiendust.

Esindus vaatab selle juttu peale kaamelisilmadega otsa ja väidavad, et 300 tkm longlaifi selle ajamiga pole probleem. Üheltpoolt oleks nagu arusaadav, et suhteliselt kallis asendus, mida nimetati suureks hoolduseks, kestab auto eluea. Teseltpoolt kummitab see väljaöeldud 150k. Esimese otsa C7-d on juba 5 aastat maanteid hõõrunud ja 60k/aastas sõitvad isendid pööratud läbisõidumõõtikutega meie teedele jõudnud. Seega, 300tkm miinus 150tkm ja kõrisev kett tunduks loogiline.

Mul lähituttavatel kaks 180kW mootorit, ühel 70k kellal teisel 130k ja viimane veel ei kõrise.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 18.07.16 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andko
Sul info nats vana. Audi 2015/2016 hinnakirjas Audi A6 Avant 2.0 TDI quattro S tronic, 7-k 4GD 0IY R4 1968 140 / 190 400Nm täitsa olemas, nii et Avensis´elik lähenemine on jõudnud ka Audini.

Tänud, ma polegi seda 2016 C7 FL-i väga lähemalt uurinud, kuna läheb minu eelarvest välja. Nüüd on üks võimalus 4...5a veel oodata, lootes et mõni sellise kombo uuena ostab :)


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.07.16 04:23 Tsiteeri


Olles neid autosid omanud ja proovinud, ei ostaks iial esiveolist kahest multi kastiga c7-t.
Isegi kui tuleb kolmesel ketiliin välja vahetada. See tuleks igaks juhuks kohe eelarvesse plaanida, mite viimase rubla eest kõige rohem äraaetud hobune liisida. Peale seda on ju elu lill ja sõidurõõmu kauaks. Vaatan ikka hea muigega neid säästu c7-meid, ega naabrimees ju kapoti ja põhja alla ei näe...


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.07.16 16:17 Tsiteeri


Lihtsalt on ette tulnud 180kw, mis ei olnud keritud ja olid ketiprobleemid väikese läbisõidu juures.
Ma ei oska öelda, kas see on mingi süstemaatiline probleem või lihtsalt praak sattus...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Platea
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.0 100kw C6

postitati 27.07.16 17:12 Tsiteeri


Kumba eelistada kas 3.0 150kw või 180kw c7 avat kerega? Endal plaanis soetada, aga ei tea kumba eelistada. Ise tavaliselt enamus u70 prossa sõidan maantee sõite. Ühed räägivad, et 150kw lahja, aga kas ikka on? Mootor pidavat sama olema aint pihustid ja turbo röhk erinev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 27.07.16 17:29 Tsiteeri


Tee proovisõit mõlemaga. Mul on võimsam variant ja olen väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 27.07.16 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Platea
Kumba eelistada kas 3.0 150kw või 180kw c7 avat kerega? Endal plaanis soetada, aga ei tea kumba eelistada. Ise tavaliselt enamus u70 prossa sõidan maantee sõite. Ühed räägivad, et 150kw lahja, aga kas ikka on? Mootor pidavat sama olema aint pihustid ja turbo röhk erinev.

Lahjem kindlasti pole, kui praegune 2.4 ja kui kukkur kannatab, siis pole suurt vahet, varustust vöiks vähemalt olla.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miky100
huviline



Registreerunud 19.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 55 TFSI

postitati 27.07.16 22:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Platea
Kumba eelistada kas 3.0 150kw või 180kw c7 avat kerega? Endal plaanis soetada, aga ei tea kumba eelistada. Ise tavaliselt enamus u70 prossa sõidan maantee sõite. Ühed räägivad, et 150kw lahja, aga kas ikka on? Mootor pidavat sama olema aint pihustid ja turbo röhk erinev.


Oleneb kes mida lahja all mõtleb.

150kw / 400 Nm 0-100km/h 7,0sek maantee 5,0/ linn 6,7/ keskmine 5,7 liitrit sajale
180kw / 500 Nm 0-100km/h 6,1sek maantee 5,3/ linn 7,2/ keskmine 6,0 liitrit sajale

Kütusekulu vaatavad mehed muidugi hakkavad suunama jutuga "sama raha eest rohkem kw" 180kw poole, aga tasub siiski osta võimalikult korras ja lisaderohkem sõiduk. Hetkel näiteks päris mitu liikurit auto24 müügis, milledel üle 3k maksev ketiliini vahetus tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.16 07:29 Tsiteeri


Muidugi, kui võtta 150kW puhul ka Quattro nagu seda on 180kW, siis küttekulu numbrid 6,7 linnn, 5,0 maantee ja 5,7 keskmine.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 28.07.16 16:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Platea
Kumba eelistada kas 3.0 150kw või 180kw c7 avat kerega? Endal plaanis soetada, aga ei tea kumba eelistada. Ise tavaliselt enamus u70 prossa sõidan maantee sõite. Ühed räägivad, et 150kw lahja, aga kas ikka on? Mootor pidavat sama olema aint pihustid ja turbo röhk erinev.

Korrektuur:
Pihustid ja turbod erinevad, mitte ainult turborõhk.

Aga 200-210kw saab sellest 150kw-sest kätte, kui tuuning teha. 180-sest saab natuke rohkem, aga see vahe ei ole nii määrav neil (10%).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
miky100
huviline



Registreerunud 19.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 55 TFSI

postitati 28.07.16 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Muidugi, kui võtta 150kW puhul ka Quattro nagu seda on 180kW, siis küttekulu numbrid 6,7 linnn, 5,0 maantee ja 5,7 keskmine.


Õigus. Panin tõesti kirja algul esiveolise andmed. Muutsin enda postituses andmed ära, et asi visuaalsem oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.07.16 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: miky100
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Muidugi, kui võtta 150kW puhul ka Quattro nagu seda on 180kW, siis küttekulu numbrid 6,7 linnn, 5,0 maantee ja 5,7 keskmine.


Õigus. Panin tõesti kirja algul esiveolise andmed. Muutsin enda postituses andmed ära, et asi visuaalsem oleks.


Sellest peab reaalselt paika ainult maanteekulu tegelikult.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.16 13:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: miky100
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Muidugi, kui võtta 150kW puhul ka Quattro nagu seda on 180kW, siis küttekulu numbrid 6,7 linnn, 5,0 maantee ja 5,7 keskmine.


Õigus. Panin tõesti kirja algul esiveolise andmed. Muutsin enda postituses andmed ära, et asi visuaalsem oleks.


Sellest peab reaalselt paika ainult maanteekulu tegelikult.




Isegi maanteekulu ei pea paika.
Reaalne linnas (kui ei kihuta) on umbes 9
Maantee peal väga ettevaatlikult sõites tagant tuulega äärmisel juhul 5, üldjuhul ikka jääb 5,5 - 6,0 vahele
Keskmise arvutamisel ei näe siinkohal mõtet.

See info on 180 kw quattro kohta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.7% - SQL: 48.3%]