Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 123591)
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.07.16 14:56 Tsiteeri


5.5-6.0 on ka suverehviga püsikaga rahulikult lastes.
Mõned möödasõidud sinna ning läheb kohe üle sellest.

Need tehasekulud on täiesti müstilised uutel autodel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
economist
huviline



Registreerunud 01.08.16
Kasutaja on eemal


postitati 01.08.16 21:05 Tsiteeri
2012 A6 3.0TFSI



Tere

Valin endale järgmist autot ning silma jäi järgmine eksemplar: Audi A6 3.0TFSI

Küsimusi tekitavad chip tuning ja madaldatud vedrustus - 20" + madaldatud vedrustus tundub Eesti teedel natuke arulagedana. Kogemusi?

Samuti kirjutas omanik, et tehtud chip tuning, mis pidi parandama kütusekulu ning mootori/käigukasti tööd. Kogemusi?

Kas keegi oskab antud auto kohta midagi veel öelda?

Päikest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miky100
huviline



Registreerunud 19.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 55 TFSI

postitati 01.08.16 21:34 Tsiteeri


Kuulutusest ei oska midagi välja lugeda kuna tundub et varustusnimistut pole viitsitud sisestada. Vedrustuse kohta- et mine tee üks proovisõit ära, siis saad tunda. Eks ta korralik kits on. Aga üleüldiselt 2011a auto eest 30k isiklikult välja ei käiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 01.08.16 21:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: miky100
Aga üleüldiselt 2011a auto eest 30k isiklikult välja ei käiks.


Huvitav lähenemine. Ostad Sa väljalaskeaastat või autot?


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gelik
huviline



Registreerunud 24.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 03.10.16 06:54 Tsiteeri


Olen dilemma ees, kuna müün oma praegust A4 B8't, mis mulle liiga lahjaks ja väikseks jäi - piisas poolest aastast, et aru saada selle auto "naisteka" mainest. Ma nii naistekate fänn eriti ei ole... seega soovin järgmiseks endale A6 C7, aga nüüd olen paar päeva ringi käinud ja teadjamatelt meestelt erinevaid jutte kuulnud - like always, igal ühel oma arvamus ja igaüks kiidab enda ... . Üks laitis 3.0TDI kategooriliselt maha, et see on kõige hullem köha mille endale saada võib. Soovitatakse bensukat enamasti. Teine jälle rääkis, et võib ka malbe diisli otsa sattuda, millel ei jookse kohe mootor kotti ja kast ei lenda laiali. Võta näpust.. mida valida nüüd. Because I'm a woman and for me it's all about the looks. :D Mainingi ära, et olen õrnema soo esindaja, seega autode maailmas olen suhteliselt rookie. Minu nõudmised on, et leiaksin endale lihtsalt auto, millel on minekut (võrreldes mu praeguse 2.0TDI 105kw), mis oleks terav ja oleks ikka paar aastat truu kaaslane ära mulle. Hoolduste tegemine ja auto eest hoolekandmine pole ei mulle, ega rahakotile eriline probleem. Ei otsigi autot, mis kunagi ära ei lagune. A4 sai juba piisavalt investeeritud, nüüd siis võtaks uue projekti ette. Must-have on kindlasti minujaoks: sportistmed/comfort seats (ei jaksa enam taburetil istuda), istmesoojendused, immo, täisnahksisu (alcantara ei tule kõne alla ka), parkimisandurid (vähemalt tagumine). Ja mis võiks ideepoolest nagu veel olla (aga nutma ei hakka, kui ei ole): s-line sisu (sportrool vähemalt) ja korralik helisüsteem. Ülejäänud kraam, mis lisaks on, on ainult plussiks minu heale tujule. Oskab keegi mind juhendada sellel tundmatul maal? Mida võtta, mida jätta?

Ise olen nillinud seda isendit: http://www.auto24.ee/used/2199252


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.16 07:06 Tsiteeri


Kütuse osass vaata otsa oma sõiduharjumustele. Kui ikka pigem linnas lühemad otsad, siis bensiin. Kui tihti(rohkem kui 1-2 korda kuus) ka maanteesõit, siis diisel.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gelik
huviline



Registreerunud 24.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 03.10.16 11:12 Tsiteeri


No ma suutsin 6 kuuga 30k maha sõita 😏


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.10.16 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gelik
No ma suutsin 6 kuuga 30k maha sõita 😏


Siis diisel kindlalt.
Need autod tuleb kõik üle vaadata. Ketikõrinat kuulata, käigukasti kontrollida põhjalikult.
Need kaks asja toovad väga suuri kuulutusi kaasa üldiselt ning isegi, kui rahakott kannatab, siis ei ole mõtet osta kõrisevate kettidega ja tuksis S-tronicuga autot, et kohe vähemalt 5k alla laduda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 03.10.16 13:08 Tsiteeri


Kast: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=167967
Mootor: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=167515


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
gelik
huviline



Registreerunud 24.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 03.10.16 13:53 Tsiteeri


Ja kas siit foorumist leiab selle spetsialisti, kes minuga huvipakkuvaid autosid kontrollima tuleks? :) Olen ise Tallinna elanik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.10.16 14:11 Tsiteeri


Koha peal ei kontrolli kuigi palju, samuti ei hakka ükski normaalses kohas töötav inimene kaasa sõitma ja midagi koha peal vaatama...
Pead töökotta aja broneerima ning laskma üle vaadata.

Minu kontaktid on signatuuris, suuremad Tallinnas VAG-le spetsialiseeritud tegijad on näiteks Forss, Autohooldus ning miks mitte ka Reval Auto.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 03.10.16 18:44 Tsiteeri


Mida see " korras " auto otsimine annab ?
Kes vähegi on silmad kõrvad lahti hoidnud, see teab , et teatud aastakäikude masinatel on see ainult aja küsimus kui need asjad nagunii tulevad teha. :P
Kui tõesti on kange tahtmine sellist soetada, tuleks just otsida selline mis kõriseb ja on p...ses kastiga. Tingida see 5 tonni alla ja lasta korralikus kohas korda teha, saab mingi aja ehk sõita ka. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 04.10.16 04:40 Tsiteeri


Kas kellegil on ette tulnud 230kw -sel ketikõrinaid? Mul oma kogemused suht uutega ainult, aga 150-200K läbisõiduga? Tundub, et minu järgmine C7 saab selle mootoriga olema.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.10.16 07:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Mida see " korras " auto otsimine annab ?
Kes vähegi on silmad kõrvad lahti hoidnud, see teab , et teatud aastakäikude masinatel on see ainult aja küsimus kui need asjad nagunii tulevad teha. :P
Kui tõesti on kange tahtmine sellist soetada, tuleks just otsida selline mis kõriseb ja on p...ses kastiga. Tingida see 5 tonni alla ja lasta korralikus kohas korda teha, saab mingi aja ehk sõita ka. :D

Asi ei ole sugugi nii hull, nagu sa üritad väita.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kermps2
huviline



Registreerunud 04.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.16 20:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gelik
Olen dilemma ees, kuna müün oma praegust A4 B8't, mis mulle liiga lahjaks ja väikseks jäi - piisas poolest aastast, et aru saada selle auto "naisteka" mainest. Ma nii naistekate fänn eriti ei ole... seega soovin järgmiseks endale A6 C7, aga nüüd olen paar päeva ringi käinud ja teadjamatelt meestelt erinevaid jutte kuulnud - like always, igal ühel oma arvamus ja igaüks kiidab enda ... . Üks laitis 3.0TDI kategooriliselt maha, et see on kõige hullem köha mille endale saada võib. Soovitatakse bensukat enamasti. Teine jälle rääkis, et võib ka malbe diisli otsa sattuda, millel ei jookse kohe mootor kotti ja kast ei lenda laiali. Võta näpust.. mida valida nüüd. Because I'm a woman and for me it's all about the looks. :D Mainingi ära, et olen õrnema soo esindaja, seega autode maailmas olen suhteliselt rookie. Minu nõudmised on, et leiaksin endale lihtsalt auto, millel on minekut (võrreldes mu praeguse 2.0TDI 105kw), mis oleks terav ja oleks ikka paar aastat truu kaaslane ära mulle. Hoolduste tegemine ja auto eest hoolekandmine pole ei mulle, ega rahakotile eriline probleem. Ei otsigi autot, mis kunagi ära ei lagune. A4 sai juba piisavalt investeeritud, nüüd siis võtaks uue projekti ette. Must-have on kindlasti minujaoks: sportistmed/comfort seats (ei jaksa enam taburetil istuda), istmesoojendused, immo, täisnahksisu (alcantara ei tule kõne alla ka), parkimisandurid (vähemalt tagumine). Ja mis võiks ideepoolest nagu veel olla (aga nutma ei hakka, kui ei ole): s-line sisu (sportrool vähemalt) ja korralik helisüsteem. Ülejäänud kraam, mis lisaks on, on ainult plussiks minu heale tujule. Oskab keegi mind juhendada sellel tundmatul maal? Mida võtta, mida jätta?

Ise olen nillinud seda isendit: http://www.auto24.ee/used/2199252


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=168099

Palun - korralik vähesõitnud Eesti C7 . Ei pea põdema, et kett kõriseb või kast peetis või Leedus kokku pandud .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 07.10.16 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kas kellegil on ette tulnud 230kw -sel ketikõrinaid? Mul oma kogemused suht uutega ainult, aga 150-200K läbisõiduga? Tundub, et minu järgmine C7 saab selle mootoriga olema.

Sama ajam. Esimese otsa masinad samade pingutitega, 2013 lõpus väidetavalt pingutite modi. Saksa foorumites on kõrvu jäänud, et kõriseb ka 230 kW.

Tsitaat:
Algselt postitas: kermps2

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=168099

Palun - korralik vähesõitnud Eesti C7 . Ei pea põdema, et kett kõriseb või kast peetis või Leedus kokku pandud .


Huvitav oleks teada, mis on selle masina õlivahetusvälp olnud?
Oleks tehase konks, siis võiks isegi vaatama tulla. Minujaoks puudu ka kaubikukere.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.16 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus

Sama ajam. Esimese otsa masinad samade pingutitega, 2013 lõpus väidetavalt pingutite modi. Saksa foorumites on kõrvu jäänud, et kõriseb ka 230 kW.


Samas on boonuseks tiptronic kast.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 08.10.16 07:13 Tsiteeri


Tiptronicusse ma tuhandeid ei ladunud, selle võiks boonusena lugeda küll, samas S-tronicut ikkagi selle vastu ei vahetaks. Kõvasti nobedam on see kast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.16 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
samas S-tronicut ikkagi selle vastu ei vahetaks. Kõvasti nobedam on see kast.


Jutt on 230kw + 8 käiguline tip - arvan, et vahetaksid ikka;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.10.16 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
samas S-tronicut ikkagi selle vastu ei vahetaks. Kõvasti nobedam on see kast.


Jutt on 230kw + 8 käiguline tip - arvan, et vahetaksid ikka;)


Meeldis mullegi see S-tronic C7-l sõita, kuid ei viitsi lihtsalt neid audi ämbreid kolistada. Tuttav on näiteks juba neli korda esinduses kasti teinud, lisaks kolisevad nüüd ka ketid.. 8-ne tiptonic oli küll väga hea sugulase tutika Allroadi peal, lisaks igasugu tilulilusid kauba peale, nagu hääl jne.. Kuna õhkvedrustus pole ühelgi autol mul veel peavalu valmistanud, siis tulebki Allroad arvatavasti järgmine. Vedrul oli õigus kunagi, kui ütles, et FL C6-ga lõpeb murevaba elu ära. :D Praegu võin seda ise kinnitada paljude näidetega, samas tahaks ju edasi minna. Mul ei olnud oma C7-ga ühtegi muret aasta jooksul, ajaloost muidugi näha oli, et kast Saksas juba tehtud mingi 140K pealt. Ma ei kujutaks ette, kui omal poleks pidevalt vcds ülevaadet sellest autost. :(


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.16 12:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Meeldis mullegi see S-tronic C7-l sõita, kuid ei viitsi lihtsalt neid audi ämbreid kolistada. Tuttav on näiteks juba neli korda esinduses kasti teinud, lisaks kolisevad nüüd ka ketid.. 8-ne tiptonic oli küll väga hea sugulase tutika Allroadi peal, lisaks igasugu tilulilusid kauba peale, nagu hääl jne.. Kuna õhkvedrustus pole ühelgi autol mul veel peavalu valmistanud, siis tulebki Allroad arvatavasti järgmine. Vedrul oli õigus kunagi, kui ütles, et FL C6-ga lõpeb murevaba elu ära. :D Praegu võin seda ise kinnitada paljude näidetega, samas tahaks ju edasi minna. Mul ei olnud oma C7-ga ühtegi muret asta jooksul, ajaloost muidugi näha oli, et kast Saksas juba tehtud mingi 140K pealt.
:(
Nõme tegelt - auto maksumus on kordades suurem kui B7/C6-l, aga mured samad.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 08.10.16 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
samas S-tronicut ikkagi selle vastu ei vahetaks. Kõvasti nobedam on see kast.


Jutt on 230kw + 8 käiguline tip - arvan, et vahetaksid ikka;)


See 230kw ei ole mitte midagi erilist. Linnas sõites ei saa arugi, kas on 180kw või 230kw.
Alles peale 3000 pööret teise käiguga tuleb see vahe välja tuntavalt.

Kui sageli sa üle 3000 tuhande lased autot linnas?

Minu jaoks on täiesti masendav, et Audi ei suuda tänapäeval teha compound lahendusega mootorit ilma metsiku turbolagita.
BMW said sellega hakkama juba üle kümne aasta tagasi. M57 kahe turboga mootoril on 1500 pöörde pealt reaalses elus ka vääne olemas, mitte ainult paberi peal. Ning kasutati kahte täesti tavalist wastegate-ga turbot - ei mingit geomeetriat.

Minu arvamus on, et kui 150/180kw 3.0 TDI-st jääb emotsiooni väheseks C7 kerel, siis tuleks vaadata kas 3.0 TFSi poole (ning see järgi aidata) või siis 4.0 TFSi poole.
Nendel mootoritel on reaalselt esimesel gaasi puudutusel tunda, et sõidad võimsa autoga, mitte ei pea ootama pool tundi, kuni jõud järgi tuleb.

230kw diisel on kahtlemata super mootor kiirteel kiiruse ja ökonoomsuse koha pealt, aga meie riigis ei eksisteeri sellist asja.
Väga paljud autod on paberil super kiired, aga reaalses elus mitte. Mida rohkem turbolagi, seda aeglasem see auto on igapäevakasutuses.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mara6
huviline



Registreerunud 26.02.15
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 200kw 2016

postitati 08.10.16 20:32 Tsiteeri


Ma olen 1.5a kulgenud enda omaga.
70000 km olen sõitnud ise.Kett on hakanud väikest häält tegema.Nüüd mingi aeg hõbenooles järjekordne kastiõli vahetus.Siiamaani kõige probleemi vabam audi.Kõige hullem oli minu jaoks 2.0tdi a6 c6.See istus pärast 100 000km läbimist kogu aeg remondis.Aga võibolla mul lihtsalt nii jopanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.16 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Kui sageli sa üle 3000 tuhande lased autot linnas?


Väga harva, puudub ju vajadus nagu meil kõigil olenemata mootorist:).
Kui rahalist vahet inimesel pole, siis ilmselt eelistataks siiski 230kw tiptronicut vs 180kw aga ega arvamused ei pea ega saagi kattuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.10.16 04:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Kui sageli sa üle 3000 tuhande lased autot linnas?


Väga harva, puudub ju vajadus nagu meil kõigil olenemata mootorist:).
Kui rahalist vahet inimesel pole, siis ilmselt eelistataks siiski 230kw tiptronicut vs 180kw aga ega arvamused ei pea ega saagi kattuda.


Ma ei aja mingil juhul kw taga, 150 kw oli ka täiesti piisav c7 peal. Mul ei ole kuhugi kiire :D Tahaks lihtsalt murevaba diisel, automaat C7 Avant quattro audit 30k hinnaklassis, et ei peaks kogu aeg mõtlema vähemalt kasti või mootori laialilendamisele kuskil kaugel. Aga tundub, et see on hetkel liiga palju palutud Audilt.
Kurb.
Ma ei taha osta põhimõtteliselt selle raha eest autot, kuhu tuleb kindlalt (isegi kui ülikorralikult hooldad) kas homme või aasta pärast 5-6k sisse laduda, et see üldse liiguks. Parem sõidan selle raha eest perega teise maailma otsa, kui ostan kotitäie kette ning mehh. ploki...


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.1% - SQL: 49.9%]