Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C6 aku vahetus (Vastuseid: 339 | Vaatamisi: 89006)
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.12 10:08 Tsiteeri


Soomes ei aetud sulle udu ja mõistlik on laadida mootori ruumis oleva + kontakti alt (pluss on reeglina sakslasel punase plastik katte all kõrvalistuja poolel).
Kui akut ei eemalda siis otseselt kodeerimiseks pole põhjust. Kasulik on muidugi ikkagi süsteemi olukord üle kontrollida.

Tsitaat:


Aga kui sama aku tagasi visata pole vaja kodeerida?
Oskad sa õelda ka mida tehas ütleb laadimis koha kohta.
Keegi üleval pool kirjutas, et andis kapoti alt lisa voolu. Mul näidatud, et pagasnikus akule ikkagi plus ja miinus siis sealt eemal selle "kruvi" külge. Selle kohta ütles ka soome "service", et kui mõlemad kaablid aku küljes, siis auto ise ei näe, et annad lisa voolu. Kui aga plus akul ja miinus sel "kruvil" siis saab ka auto aru, et üritatakse akut aidata...



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.12.12 10:10 Tsiteeri


Vooluklemmid on kapoti all ainult osadel C6'tel, sugugi mitte kõikidel.

Isegi kui aku eemaldada ja hiljem "tagastada", pole kodeerimiseks põhjust. Sellist protseduuri pole tehnilises dokumentatsioonis kirjeldatud ega lahti mõtestatud.
Jah, väljaspool autot laadimist ei soovitata, kuna teeninduses üldiselt puudub selleks hädavajadus ja samuti jääb see konkreetne laadimistsükkel energy manager poolt arvesse võtmata. Mida rohkem laadida akut väljaspool autot, seda ebatäpsemad parameetrid nimetatud ajju jäävad/tekivad.

Tehasetester omab akude ja auto energiaajaloost pisut terviklikumat (ka ajaloolist) pilti kui VCDS.
Kui igal ilusal talvepäeval energy manager'ile läbi aku kodeerimise reset'i teha, siis ei oska hiljem keegi öelda, millal vead tekkisid ja millest/kust alguse võisid saada.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.12.12 10:47 Tsiteeri


Toon Teile näite oma kogemusest. Eelmine talv, kui -28 oli ja mu eelmise C6 -e aku nõrgaks jäi, tassisin ta sooja ja laadima. Enne aku mahavõtmist oli displayl nõrga aku hoiatus. Järgmine päev aku peale, (midagi muud ei teinud) tuli ikka siras vastu. Vedas vaevaliselt. Peale veakoodide kustutamist ja akumoodulile selgeks tegemist, et "uus" aku peal, käis mootor ringi nagu vurr. Olen nõus, et võib-olla ei pea aku koodi muutma, kuid vead tuleks küll kustutada. Kui peaks veelkord sama asi korduma, teen neid asju ükshaaval, et selgust saada, kumb toiming oluline on.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.12.12 13:19 Tsiteeri


Kas võib olla, et kuna auto teadmisel oli aku täiesti tühi, siis ei rakendunud eelsüüteküünlad või oli nendel olematult väike duty cycle ?!? Ma ei kujuta ette, mis käivitusega seotud süsteemide voolutarvet õnnestuks autol veel piirata ja et sellisel piiramisel ka mingi mõistlik põhjendus saaks olla.
Starter pöörleb ikka täpselt selle jõuga, kui palju akus parajasti rammu on- seal mingit reguleerimist ei saagi toimuda.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KristoK
huviline



Registreerunud 02.08.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.12 17:56 Tsiteeri


See on tõesti kummaline. Ega voolukaabel akult starterile läbi mingi juhtploki ei jookse, mis voolu kuidagi piirata saaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.12.12 18:08 Tsiteeri


Kuradi jura nende isemõtlevate autodega. Ei tahagi eriti C5-st uuemat osta nii. Kuigi ma isegi päris IT-vaenulik inimene pole.

Seda Power Management'i välja progeda ei anna? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.12.12 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kuradi jura nende isemõtlevate autodega. Ei tahagi eriti C5-st uuemat osta nii. Kuigi ma isegi päris IT-vaenulik inimene pole.

Seda Power Management'i välja progeda ei anna? :)


Kui kõik korralikult toimib, pole hullu midagi. Samas mina näiteks võtan kaabli ja pisikese läpaka kaasa, kui kaugemale lähen. Nii igaks juhuks:D. Vähemalt oskan töömeestele öelda, mida nad tegema peaks... Samas ei mäleta, et tee ääres mõnda c6-te oleks näinud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.12.12 18:45 Tsiteeri


Tegelikult, suur ekraan on olemas, OBD on olemas, huvitav, miks sealt kaudu veakoodide väljalugemist ja kustutamist tekitatud pole? Mingi varjatud service menüüga. 20a tagasi loeti auto juures ilma oluliste lisaseadmeteta vilgukoode nii mis mühises. Või ei ole nii piisavalt dumbuserproof?

Kui ma oma Thinkpad'il akut vahetan, siis selle Power Management saab küll aru, mis toimus. Ei pea teise arvutiga kallale minema. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.12 18:59 Tsiteeri


Pole kaugel ka see hetk, kui auto aku kiibistatakse. Ehk siis mitte väga kaua aega tagasi oli ka ibm aku sama loll lauajalg nagu täna c6 seljas olev. :)

Tsitaat:


Kui ma oma Thinkpad'il akut vahetan, siis selle Power Management saab küll aru, mis toimus. Ei pea teise arvutiga kallale minema. :D



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.12.12 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tegelikult, suur ekraan on olemas, OBD on olemas, huvitav, miks sealt kaudu veakoodide väljalugemist ja kustutamist tekitatud pole? Mingi varjatud service menüüga. 20a tagasi loeti auto juures ilma oluliste lisaseadmeteta vilgukoode nii mis mühises. Või ei ole nii piisavalt dumbuserproof?

Kui ma oma Thinkpad'il akut vahetan, siis selle Power Management saab küll aru, mis toimus. Ei pea teise arvutiga kallale minema. :D


Ega vist polekski probleem see info sinna ekraanile saada tehasel, kuid mõtle, milline papp VW kontsernil teenimata jääb. Ega Lääne Euroopa pole Eesti, kus inimestel VCDS kindalaekas või naabrimehel lauasahtlis. Seal on iga tulukese peale esindusekülastus.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 31.12.12 13:23 Tsiteeri


Täna huvipärast uurides oma C6 MMI versiooni üllatusin, et seal mingi väga vana soft peal. Mingi 1010 vms. Küsimus selline, et kas kõigepealt tuleks 5110 uuendada või võib kohe update CD2 ja 5570 peale lasta? Kellegil äkki kogemusi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 31.12.12 14:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Täna huvipärast uurides oma MMI versiooni üllatusin, et seal mingi väga vana soft peal. Mingi 1010 vms. Küsimus selline, et kas kõigepealt tuleks 5110 uuendada või võib kohe update CD2 ja 5570 peale lasta? Kellegil äkki kogemusi.

Minu arust otse ei saand kõikidel versioonidel 5570 peale installida. Mõni laseb, mõni mitte. Isiklikult katsetaks kohe 5570 ja kui laseb on hea, kui ei siis saab edasi vaadata vahepealset versiooni.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 02.01.13 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Täna huvipärast uurides oma MMI versiooni üllatusin, et seal mingi väga vana soft peal. Mingi 1010 vms. Küsimus selline, et kas kõigepealt tuleks 5110 uuendada või võib kohe update CD2 ja 5570 peale lasta? Kellegil äkki kogemusi.

Minu arust otse ei saand kõikidel versioonidel 5570 peale installida. Mõni laseb, mõni mitte. Isiklikult katsetaks kohe 5570 ja kui laseb on hea, kui ei siis saab edasi vaadata vahepealset versiooni.


Proovin homme ära, annan tulemusest teada. Kui ei lase, siis kõiki kolme MMI Update plaati vaja. Samas kõik töötab praegugi korralikult, seega "ära näpi töötavat asja". ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.01.13 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Proovin homme ära, annan tulemusest teada. Kui ei lase, siis kõiki kolme MMI Update plaati vaja. Samas kõik töötab praegugi korralikult, seega "ära näpi töötavat asja". ;)


MMI 5570 peaksid ilma vahepealse 5110 saama, CD2 on ainult telefoni jaoks.

Kui uuendama hakkad, ühenda kindlasti akulaadija või jäta auto käima, väga kergelt võid muidu hiljem rooliasendi anduri viga näha.

Kui uuendamise käigus mingi moodul lukku läheb, e. "Component Protection" annab, aitab ainult Reval ;)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.01.13 18:40 Tsiteeri


Nii et:
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
"ära näpi töötavat asja". ;)

:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.13 08:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Küsiks kuna tagaluugi pesuri voolikud vahetatud on?
Minu endisel masinal kummitas sama voolu kadumine kui masinat iga päev kasutada oli null probleemi. Lasin laulatada kordi kolm, neli. Laadimine OK kadu peale mootori seiskamist OK. Lõpuks aga selgus tõsiasi, et C6 tüüphädana esinev tagaklaasi pesuri voolik oli lekkinud ja MMI aju niiskust saanud. Ei tea kus aga uus omanik lasi kuskil selle aju üle joota, hind oli kallis olnud kui nüüd kestab.




Tagaluugi pesuri voolikud vahetatud esinduses, seda tehti siis garantii korras (küljetaskud kus ajud jne elektroonika, on kuivad) ja tehakse ka praegu edasi kel vahetamata.



Kas see tehakse niisama ära ka mujalt riigist ostetud autodel ja mis väljalaske aastani see tagasikutsumine kehtib? Mul 2007 avant ja sellega mure, siis teaks kuhu pöördun vahetamiseks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 21.01.13 11:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Kas see tehakse niisama ära ka mujalt riigist ostetud autodel ja mis väljalaske aastani see tagasikutsumine kehtib? Mul 2007 avant ja sellega mure, siis teaks kuhu pöördun vahetamiseks.




Mul Saksamaalt toodud 2005 a. isend ja probleeme polnud, eks see ikka kehtib teistes riikides ka, kui tehas on garantii korras tagasikutsumise teinud. Pöördu Audi esindusse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 21.01.13 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Kas see tehakse niisama ära ka mujalt riigist ostetud autodel ja mis väljalaske aastani see tagasikutsumine kehtib? Mul 2007 avant ja sellega mure, siis teaks kuhu pöördun vahetamiseks.




Mul Saksamaalt toodud 2005 a. isend ja probleeme polnud, eks see ikka kehtib teistes riikides ka, kui tehas on garantii korras tagasikutsumise teinud. Pöördu Audi esindusse.


Ma arvan, et see nii lihtsalt vast ikka ei lähe.
Päris otseselt enam ei oska rääkida, kuid eks keegi väheke täpsustab, kui viitsib.
Täpse vastuse saab kindlasti Audi esindusest.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.13 21:44 Tsiteeri


Kirjutasin neile. Annan teada, mis vastus tuleb.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.13 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Kirjutasin neile. Annan teada, mis vastus tuleb.



Täpselt nii ongi. Järgmine teisipäev vahetatakse garantii korras välja aknapesu voolik ja jahutusventilaatori relee. Rohkem tagasikutsumisi mu autole polnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 23.01.13 19:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Kas see tehakse niisama ära ka mujalt riigist ostetud autodel ja mis väljalaske aastani see tagasikutsumine kehtib? Mul 2007 avant ja sellega mure, siis teaks kuhu pöördun vahetamiseks.




Mul Saksamaalt toodud 2005 a. isend ja probleeme polnud, eks see ikka kehtib teistes riikides ka, kui tehas on garantii korras tagasikutsumise teinud. Pöördu Audi esindusse.


Ma arvan, et see nii lihtsalt vast ikka ei lähe.
Päris otseselt enam ei oska rääkida, kuid eks keegi väheke täpsustab, kui viitsib.
Täpse vastuse saab kindlasti Audi esindusest.

Tagasikutsumise või aksiooni puhul ei ole vahet kust auto pärit ja millises seisus ta on. Tegelt on päris mitu aksiooni päris vanadel autodel (2000+) näiteks süütepoolid millest kasutajad ei tea lihtsalt kuna esindusse ei satu. Hetkel on popp 2005edasi 3C 2,0 TDI 103kw pasatite pihusti aksioon. Päris hea on oma vanale diislile uued pihustid tasuta saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 23.01.13 22:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tagasikutsumise või aksiooni puhul ei ole vahet kust auto pärit ja millises seisus ta on.

Lugesin väheke vanemat kraami ka ja tuleb välja jah, et tegu olevat olnud tehasepoolse toiminguga, minu viga.

Tsitaat:
Päris hea on oma vanale diislile uued pihustid tasuta saada.


Iseasi, kui palju seda avalikkusele reklaamitakse/teavitatakse.
Samamoodi vöinuks ju tehas ABC mootoritega isendeid garantiikorras plastjunnide hädas abistada vöi siis Hitleri kättemaks, vöibolla seda ka tehti, töesti ei tea.
See selleks, minu poolt siit rubriigist side löpp, ikkagi peaks jutt olema c6 ja akust ;) .


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.13 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Tagasikutsumise või aksiooni puhul ei ole vahet kust auto pärit ja millises seisus ta on. Tegelt on päris mitu aksiooni päris vanadel autodel (2000+) näiteks süütepoolid millest kasutajad ei tea lihtsalt kuna esindusse ei satu. Hetkel on popp 2005edasi 3C 2,0 TDI 103kw pasatite pihusti aksioon. Päris hea on oma vanale diislile uued pihustid tasuta saada.


Ju neil siis niisamagi tööd palju siis sest usun, et tootja maksab jupid ja töö korralikult esindusele kinni, et pole põhjust miks nemad ei peaks seda soovitama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.13 19:52 Tsiteeri


Sain, siis uued jupid ja nüüd hoopis teine asi. Lisaraha eest vahetati välja ka tagumise kojamehe mootor, mis oli selletõttu läbi läinud. Öeldi, et said voolikule jaole viimasel hetkel, natukene veel ja oleks kõik elektroonika plokid üleujutanud seal taga, seega kes C6 omanikest mõtleb, kas oleks mõtet selline sõit ette võtta, siis kindlasti jah.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 01.02.13 01:13 Tsiteeri


Ma oma C6 Avandill olen täheldanud, et peale pesulas käimist on alati aknalaud (ruloo) märg. Siiani pole tuvastanud kust see vesi tuleb. Vihmaga on kuiv. Aga voolikud tuleks juba südamerahustuseks ära vahetada, seda enam kui tasuta tehakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]