Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  14
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C6 aku vahetus (Vastuseid: 339 | Vaatamisi: 88956)
Urmo14
huviline



Registreerunud 05.07.11
Asukoht: Tallinn-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 S-line 3.0 tdi Q

postitati 10.12.12 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmo14
Kui c6 3.0 tdi 2005 võtta aku juhe maha ja hiljem tagasi panna kas siis on ka vaja uuesti õpetada autole selgeks? Kas kellegil on ka nii, et raadiot ei saa on/offi nupust välja lülitada? Vahepeal korra sain aga viimasel ajal pole saanud.


Jah siis vaja autole jälle selgeks teha mis aku on vana või uus jne...Oled proovind MMI restarti teha?



Kuidas seda teha saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 10.12.12 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Kuidas seda teha saab?




Kaabliga pead menüüs sobrama ja asjad jälle paika panema. http://www.upload.ee/image/2888407/Battery61.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 10.12.12 21:20 Tsiteeri


http://www.audi-portal.com/pic/all/B4F-0533.jpg

MMI restart.

Uuenduse peamiseks probleemiks on vast see kui vool otsa saab, või lugemise/kirjutamise käigus viga tuleb, peamiselt vigase plaadi või boxi enda süül.

Kui asi selle käigus päris metsa ei lähe, siis õnneks bootloader aitab.
Minul seda uuendust enam käivitada ei lubanud, tuli leida midagi selle uuema ja vanema vahepealset.

Kõige parema tulemuse sain Neroga kirjutades, maksimaalse kiirusega, aeglasemalt kirjutades olid ainult probleemid.
Samas need originaal plaadid ei maksa Revalis midagi, igakell oleks sealt võtnud . . . kui Reval Rakveres oleks ;)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 17.12.12 18:08 Tsiteeri


Kuna plaanis ka MMI-d Revalisse update-ma minna ja siin oli ka juttu MMI uuendamisest, et see seisu ajal vaikselt akut ei "näriks" siis nagu ma aru saan "battery module" uuendatakse sama progega üle? Homme ära minek jälle kaheks nädalaks ja tagasi tulles juba tean, et pean krokodillidega peale lendama :mad:
Kribasin täna üles oma MMI versiooni. Siin targemad ehk teavad on see vana, pool-vana või uuem juba?
SW: C6-HV 55.7.0 0835
HW: C6-HV 6350D2.0
FC SW: 05035AFC6AB320050
FC PS: 0050 FC HW: H07


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 17.12.12 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Kuna plaanis ka MMI-d Revalisse update-ma minna ja siin oli ka juttu MMI uuendamisest, et see seisu ajal vaikselt akut ei "näriks" siis nagu ma aru saan "battery module" uuendatakse sama progega üle? Homme ära minek jälle kaheks nädalaks ja tagasi tulles juba tean, et pean krokodillidega peale lendama :mad:
Kribasin täna üles oma MMI versiooni. Siin targemad ehk teavad on see vana, pool-vana või uuem juba?
SW: C6-HV 55.7.0 0835
HW: C6-HV 6350D2.0
FC SW: 05035AFC6AB320050
FC PS: 0050 FC HW: H07


See on uus, 5570. Akut jääb ta sul niikuinii närima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 17.12.12 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Kuna plaanis ka MMI-d Revalisse update-ma minna ja siin oli ka juttu MMI uuendamisest, et see seisu ajal vaikselt akut ei "näriks" siis nagu ma aru saan "battery module" uuendatakse sama progega üle? Homme ära minek jälle kaheks nädalaks ja tagasi tulles juba tean, et pean krokodillidega peale lendama :mad:
Kribasin täna üles oma MMI versiooni. Siin targemad ehk teavad on see vana, pool-vana või uuem juba?
SW: C6-HV 55.7.0 0835
HW: C6-HV 6350D2.0
FC SW: 05035AFC6AB320050
FC PS: 0050 FC HW: H07


Sul ju 5570 soft peal, uuemat vist polegi äkki.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 17.12.12 18:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Kuna plaanis ka MMI-d Revalisse update-ma minna ja siin oli ka juttu MMI uuendamisest, et see seisu ajal vaikselt akut ei "näriks" siis nagu ma aru saan "battery module" uuendatakse sama progega üle? Homme ära minek jälle kaheks nädalaks ja tagasi tulles juba tean, et pean krokodillidega peale lendama :mad:
Kribasin täna üles oma MMI versiooni. Siin targemad ehk teavad on see vana, pool-vana või uuem juba?
SW: C6-HV 55.7.0 0835
HW: C6-HV 6350D2.0
FC SW: 05035AFC6AB320050
FC PS: 0050 FC HW: H07


See on uus, 5570. Akut jääb ta sul niikuinii närima.


Miks siis niikuinii närima jääb? Et see siis normaalne, et iga kord koju tulles peab sõbrale hellama ja tellima krokudega oma "arvutit" elustama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 17.12.12 18:33 Tsiteeri


Mina viskaks C6 puhul "krokud" nii kaugele kui võimalik. Aga oma vastutusel võib teha mis iganes.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 17.12.12 18:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina viskaks C6 puhul "krokud" nii kaugele kui võimalik. Aga oma vastutusel võib teha mis iganes.


Et siis mis Sina välja pakuks? Olen seda käivitand juba omal vastutusel korduvalt eest kapoti alt teise auto pealt. Ja pagassis on ka selle kohane info aku peal, et kui voolu anda siis kapoti alt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.12.12 19:15 Tsiteeri


Kui sul juba 5570 peal on, võta ühendust mõne pädeva diagnostiga siit. Meil neid siin ikka leidub, natuke aega läheb aga küll viga ka välja tuleb... Samas mõtlesin, et sa varem kirjutasid, et sul laadimisvool 13.5 ca... Mul genekaga jamad ja laadimisvool 13,9-14,09...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 17.12.12 19:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina viskaks C6 puhul "krokud" nii kaugele kui võimalik. Aga oma vastutusel võib teha mis iganes.


Et siis mis Sina välja pakuks? Olen seda käivitand juba omal vastutusel korduvalt eest kapoti alt teise auto pealt. Ja pagassis on ka selle kohane info aku peal, et kui voolu anda siis kapoti alt.


Viga tuleks üles leida, see pole normaalne, kui C6 KORRAS aku nädalaga tühjaks imetakse. Isegi kõige tavalisem pesumasina juhtmoodul läheb lolliks, kui vool kõigub, mõtle nüüd, mis teevad Sinu "ratastel arvuti" moodulid, kui krokude puutepunktide läbilaskevõime on olematu ja võib olla kuidagi jätkub starterile?
Pole mingi ime, kui pärast igasugu anomaaliad peale hakkavad.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 17.12.12 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Kui sul juba 5570 peal on, võta ühendust mõne pädeva diagnostiga siit. Meil neid siin ikka leidub, natuke aega läheb aga küll viga ka välja tuleb... Samas mõtlesin, et sa varem kirjutasid, et sul laadimisvool 13.5 ca... Mul genekaga jamad ja laadimisvool 13,9-14,09...



Ole hea ja soovita siis Tallinna piires kedagi :). Jah 13.5 oli tühikäigul ja 13.6 2000 rpm juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 17.12.12 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina viskaks C6 puhul "krokud" nii kaugele kui võimalik. Aga oma vastutusel võib teha mis iganes.


Et siis mis Sina välja pakuks? Olen seda käivitand juba omal vastutusel korduvalt eest kapoti alt teise auto pealt. Ja pagassis on ka selle kohane info aku peal, et kui voolu anda siis kapoti alt.


Viga tuleks üles leida, see pole normaalne, kui C6 KORRAS aku nädalaga tühjaks imetakse. Isegi kõige tavalisem pesumasina juhtmoodul läheb lolliks, kui vool kõigub, mõtle nüüd, mis teevad Sinu "ratastel arvuti" moodulid, kui krokude puutepunktide läbilaskevõime on olematu ja võib olla kuidagi jätkub starterile?
Pole mingi ime, kui pärast igasugu anomaaliad peale hakkavad.



Usun aga asi oli juba siis jama, kui eelmine aasta aku ära vahetasin arvates, et aku on pees (pole mingeid mooduleid siis krokudega ärgitand), kuigi tegelikult uue akuga hakkas sama kamm peale. Samas võib ju ka uuemal versioonil mingi error sees olla, see ju krd liikuv arvuti (kes teab millal see installitud on). Lekkevool kuskil.
Krokudega nii, et panen peale kapoti alt, lasen 3-4 mintsa teise auto pealt ja siis juba niipalju powerit jälle, et veab käima. Kui kohe sisse istuda ja proovida, siis üritab küll, aga ei jõua starterit poolt pööretki vedada ja vsjoo...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 17.12.12 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Kuna plaanis ka MMI-d Revalisse update-ma minna ja siin oli ka juttu MMI uuendamisest, et see seisu ajal vaikselt akut ei "näriks" siis nagu ma aru saan "battery module" uuendatakse sama progega üle? Homme ära minek jälle kaheks nädalaks ja tagasi tulles juba tean, et pean krokodillidega peale lendama :mad:
Kribasin täna üles oma MMI versiooni. Siin targemad ehk teavad on see vana, pool-vana või uuem juba?
SW: C6-HV 55.7.0 0835
HW: C6-HV 6350D2.0
FC SW: 05035AFC6AB320050
FC PS: 0050 FC HW: H07


See on uus, 5570. Akut jääb ta sul niikuinii närima.


Miks siis niikuinii närima jääb? Et see siis normaalne, et iga kord koju tulles peab sõbrale hellama ja tellima krokudega oma "arvutit" elustama?


Ütleme nii, et esinduse sõnul on see probleem kuni 2006 aasta lõpuni masinatel. 2004-2005 ei anna paljusi mooduleid üldse ringi progeda. Telefon lülitage ka ringi, et kohe kinni läheks. Avandi kohta ma ei tea, aga sedaani puhul tean, mis jääb voolu tarbima ja tarbib seda täpselt niikaua, kuni külm akule liiga teeb. Asi pole üldse akus. C6 lihtsalt tarbib nii palju voolu. Keera süüde sisse, vaata, kaua kestab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 17.12.12 20:47 Tsiteeri


Asja annaks parandada igasugu jama väljalülitades. Näiteks Coming Home/Leaving Home jurad välja lülitada või maha kodeerida. Täiesti mõttetu akukulutamine minuarust. Lühikesi otsi sõites kliima eco peale panna, et webasto asjata tööle ei läheks. Istmesoojendused välja kui sel keegi ei istu. Neid asju on kindlasti veel. Nii kestaks aku ka vast kauem kui aasta või mõnel ei käi sedagi vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 17.12.12 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Kuna plaanis ka MMI-d Revalisse update-ma minna ja siin oli ka juttu MMI uuendamisest, et see seisu ajal vaikselt akut ei "näriks" siis nagu ma aru saan "battery module" uuendatakse sama progega üle? Homme ära minek jälle kaheks nädalaks ja tagasi tulles juba tean, et pean krokodillidega peale lendama :mad:
Kribasin täna üles oma MMI versiooni. Siin targemad ehk teavad on see vana, pool-vana või uuem juba?
SW: C6-HV 55.7.0 0835
HW: C6-HV 6350D2.0
FC SW: 05035AFC6AB320050
FC PS: 0050 FC HW: H07


See on uus, 5570. Akut jääb ta sul niikuinii närima.


Miks siis niikuinii närima jääb? Et see siis normaalne, et iga kord koju tulles peab sõbrale hellama ja tellima krokudega oma "arvutit" elustama?


Ütleme nii, et esinduse sõnul on see probleem kuni 2006 aasta lõpuni masinatel. 2004-2005 ei anna paljusi mooduleid üldse ringi progeda. Telefon lülitage ka ringi, et kohe kinni läheks. Avandi kohta ma ei tea, aga sedaani puhul tean, mis jääb voolu tarbima ja tarbib seda täpselt niikaua, kuni külm akule liiga teeb. Asi pole üldse akus. C6 lihtsalt tarbib nii palju voolu. Keera süüde sisse, vaata, kaua kestab:D




Õnneks on mul ainult käetoe sees telefoni klemmid. Kasutan bluetoothi. Jah saan aru, et pole aku viga ja eks siis selgub kas on muutusi pärast: 1. lekkevoolu otsimist 2. MMI üle laskmist. Kui ei siis noh ma ei teagi enam, jätan parklasse käima kaheks nädalaks :D, haige värk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 19.12.12 18:08 Tsiteeri


Kuidas ma saaks C6 akut soojas toas laadida, niisama vist maha kruttida ja tuppa tassida ei tohi? Kas peaks teise aku selleks ajaks peale panema, niiet katkestust ei tekiks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.12.12 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Kuidas ma saaks C6 akut soojas toas laadida, niisama vist maha kruttida ja tuppa tassida ei tohi? Kas peaks teise aku selleks ajaks peale panema, niiet katkestust ei tekiks?


Tohib küll, ainult pärast oleks vaja arvutiga auto üle käia, kuna vigu on hulgi igal pool. Samuti tuleks akumoodul resettida.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.12.12 08:31 Tsiteeri


Kui akuots korraga lahti tõmmata (ilma sädeluseta), siis tegelikult vigu eriti ei teki. Vajadusel võib aku lahtiühendamise käigus tekkinud "Low Voltage" vead muidugi kustuda.
Samuti ei ole akumoodulis minu teada võimalik ajutine või lokaalne reset.
Reset nulliks konkreetse aku laadimisandmed ja auto käsitleks seda kui uue aku paigaldust.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 20.12.12 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kui akuots korraga lahti tõmmata (ilma sädeluseta), siis tegelikult vigu eriti ei teki. Vajadusel võib aku lahtiühendamise käigus tekkinud "Low Voltage" vead muidugi kustuda.
Samuti ei ole akumoodulis minu teada võimalik ajutine või lokaalne reset.
Reset nulliks konkreetse aku laadimisandmed ja auto käsitleks seda kui uue aku paigaldust.


C6-l ei soovita akut tuppa tassida. Enda omal olen maha võtnud, edasi kui pagasnik kinni, läheb see kohe lukku. Sama moodi ka esiuksed. Tagauksed jäävad aga lahti. Pärast istmed alla ja aku sealt peale... Ei ole just kõige lõbusam. Sama moodi ei töötand kesklukk ja puldi nupid, kuna autol elektri puudus...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.12.12 09:13 Tsiteeri


Ei saa aru, mida ja miks oleks uuesti "tuttavaks" vaja teha ?
Kui aku ots lahti võtta, siis enamus (et mitte öelda kõik) andmeid säilib mälus.
Osadel autodel tuleb vaid el. akende piirasendid selgeks õpetada ja samuti puldinupud.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 20.12.12 09:28 Tsiteeri


.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.12.12 09:38 Tsiteeri


Aku vahetuse puhul tuleks kindlasti kodeerida.
Samas tehas soovitab akut võimalusel laadida (ka välise laadijaga) ikkagi auto peal.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 20.12.12 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Aku vahetuse puhul tuleks kindlasti kodeerida.
Samas tehas soovitab akut võimalusel laadida (ka välise laadijaga) ikkagi auto peal.


Aga kui sama aku tagasi visata pole vaja kodeerida?
Oskad sa õelda ka mida tehas ütleb laadimis koha kohta.
Keegi üleval pool kirjutas, et andis kapoti alt lisa voolu. Mul näidatud, et pagasnikus akule ikkagi plus ja miinus siis sealt eemal selle "kruvi" külge. Selle kohta ütles ka soome "service", et kui mõlemad kaablid aku küljes, siis auto ise ei näe, et annad lisa voolu. Kui aga plus akul ja miinus sel "kruvil" siis saab ka auto aru, et üritatakse akut aidata...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.12.12 10:03 Tsiteeri


Väline vooluallikas tuleb C6 pagasnikus ühendada aku plussklemmile ja kerel asuvale "pikale metallsõrmele."
Osadel autodel on klemmid toodud mootoriruumi ehk kapoti alla. Sellisel juhul tuleb sinna ühendada.

Pagass peab tuulutuse tagamiseks olema pidevalt avatud.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.2% - SQL: 59.8%]