Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  14
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C6 aku vahetus (Vastuseid: 339 | Vaatamisi: 88940)
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.12 23:11 Tsiteeri


AUDI MMI HIGH Firmware update 3CDs "5570" MMI to 5570

Pärast on vaja ka VCDS-ga varjatud menüü avada, vihje siin.

PS: kogemus, kus coding tegemata jäänud: 000000000000000000000000000000

Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti

Jah tõesti midagi nad välisfoorumites kribavad, et MMI ja Battery monitor tuleks üle lasta uuema versiooni peale, see on aku tühjenemise põhjuseks.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 08.12.12 08:23 Tsiteeri


Noojah...kas peab kuhugi esinduse poole pöörduma või oleks siin klubis keegi pädev kes selle protsessi mul ära teeks. Mul pole kaablit ja need koodid ja palju numbreid pole maast madalast meeldind. Loomulikult saaks ka tasustatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.12.12 10:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Mina arvan, et sul on c6 aastast 2004-2006. Arvatavasti sul MMI viga. Google annab palju infi selle kohta :)




Jah 2005 a. on. MMI viga? See on midagi uut, ehk viskad mingi adekvaatse lingi, kus selle kohta MMI-ga seos?


Hetkel ei viitsi uuesti googeldada. Üks väike kiire link alustuseks, mis tuli googelit kasutades kohe...

Oleneb kõik ju MMI versioonist jne... Võimalik, et ka 2004 a ei löö see kunagi välja....

audi mmi


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.12.12 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
AUDI MMI HIGH Firmware update 3CDs "5570" MMI to 5570

Pärast on vaja ka VCDS-ga varjatud menüü avada, vihje siin.

PS: kogemus, kus coding tegemata jäänud: 000000000000000000000000000000

Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti

Jah tõesti midagi nad välisfoorumites kribavad, et MMI ja Battery monitor tuleks üle lasta uuema versiooni peale, see on aku tühjenemise põhjuseks.


Üritasin ka ise netist nädala keskel leida, üks täitsa olemas. Kahjuks aga ameerika oma ja vedeleb riiulis. Euroopa cd-d väga raske leida. Audi SVM-i samuti pole :( Peaks saama ka sellega aga mul ei õnnestunud seda leida kuskilt... Ebayst tellides vaadake ka kindlasti, et poleks ameerika regiooni peal. Muidu võite kohe müüki tagasi panna... Vaja läheb ainult cd2-te


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.12 10:49 Tsiteeri


Serveris selline: CD2.

Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Vaja läheb ainult cd2-te



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 08.12.12 12:19 Tsiteeri


Tänud, downloadisin ära. Aga kes nüüd mulle selle peale installiks nii, et see tööle ka hakkab ? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmo14
huviline



Registreerunud 05.07.11
Asukoht: Tallinn-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 S-line 3.0 tdi Q

postitati 08.12.12 14:44 Tsiteeri
Küsimus



Kui c6 3.0 tdi 2005 võtta aku juhe maha ja hiljem tagasi panna kas siis on ka vaja uuesti õpetada autole selgeks? Kas kellegil on ka nii, et raadiot ei saa on/offi nupust välja lülitada? Vahepeal korra sain aga viimasel ajal pole saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.12.12 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tänud, downloadisin ära. Aga kes nüüd mulle selle peale installiks nii, et see tööle ka hakkab ? :)


Vaatan õhtu poole üle selle cd ja tõmban teise arvuti. Katsetan c6 peal ära ja kui toimib panen õpetuse ülesse. Kuigi ka enne lingil mis lisasin õpetus olemas...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.12.12 15:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmo14
Kui c6 3.0 tdi 2005 võtta aku juhe maha ja hiljem tagasi panna kas siis on ka vaja uuesti õpetada autole selgeks? Kas kellegil on ka nii, et raadiot ei saa on/offi nupust välja lülitada? Vahepeal korra sain aga viimasel ajal pole saanud.


Minu 2004 a omal pole sellist jama olnud. Akut maha võtnud u 8 korda :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 08.12.12 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmo14
Kui c6 3.0 tdi 2005 võtta aku juhe maha ja hiljem tagasi panna kas siis on ka vaja uuesti õpetada autole selgeks? Kas kellegil on ka nii, et raadiot ei saa on/offi nupust välja lülitada? Vahepeal korra sain aga viimasel ajal pole saanud.


Jah siis vaja autole jälle selgeks teha mis aku on vana või uus jne...Oled proovind MMI restarti teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 08.12.12 16:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Vaatan õhtu poole üle selle cd ja tõmban teise arvuti. Katsetan c6 peal ära ja kui toimib panen õpetuse ülesse. Kuigi ka enne lingil mis lisasin õpetus olemas...



Jah tänud abi eest aga kaablit+proge mul ikka pole, millega see peale lasta. Kes siin Tallinna piires kõvemad C6 kaabli mehed on, ehk saab jutule?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.12.12 16:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmo14
Kui c6 3.0 tdi 2005 võtta aku juhe maha ja hiljem tagasi panna kas siis on ka vaja uuesti õpetada autole selgeks? Kas kellegil on ka nii, et raadiot ei saa on/offi nupust välja lülitada? Vahepeal korra sain aga viimasel ajal pole saanud.


Jah siis vaja autole jälle selgeks teha mis aku on vana või uus jne...Oled proovind MMI restarti teha?


Proovin mõne tunni pärast. Hetkel sain stange ja stangetala eest ja nüüd radikat ja kõike muud maha kakkuma...
Pean saama täna või homme geneka maha. Esmaspäeval kui uus käes saan kohe peale visata ja kokku laduda :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.12.12 19:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmo14
Kui c6 3.0 tdi 2005 võtta aku juhe maha ja hiljem tagasi panna kas siis on ka vaja uuesti õpetada autole selgeks? Kas kellegil on ka nii, et raadiot ei saa on/offi nupust välja lülitada? Vahepeal korra sain aga viimasel ajal pole saanud.


Jah siis vaja autole jälle selgeks teha mis aku on vana või uus jne...Oled proovind MMI restarti teha?


Tegelt saab cd-iga update teha. Proovisin järgi cd loeb välja aga versioonist aru ei saa näitab kõigil N/A. Nav-i oma ei näita üldse. Võimalik, et mul uuem versioon peal ja siis ei näita. Ise aga kahtlustan cd korrasolekut :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 09.12.12 11:29 Tsiteeri


oijah, nii ma katsetama ei julge hakata, pärast on tume maa kogu see lugu, eks ma pean Forssi või Revalisse aja panema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elts1987
huviline

Avatar


Registreerunud 08.04.10
Asukoht: Tampere, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0tdi Quattro ja B4 2.0 Quattro

postitati 09.12.12 21:00 Tsiteeri


Sain ka just tõmmatud ja kõrvetatud need kolm plaati ning kui piisavalt julgust homseks kokku koguneb, ehk üritan ka installida :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 10.12.12 05:29 Tsiteeri


Kust sa need plaadid leidsid? Endal pole veel õigeid õnnestunud leida...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 10.12.12 06:43 Tsiteeri


Tahaks juhtida tähelepanu, et ka uuendamine võib lõpuks hapuks minna.

Minul lõppes eile MMI uuendamine sellega, et selle käigus kõiki mooduleid ei uuendatud ja peale MMI restarti olin bootloaderiga silmitsi.
Tegu küll d3ga, kuid mmi uuendus peaks neil sama olema.

Kirjuta Google otsingusse MMI bootloader ja näete ise ka millega võite silmitsi seista.

Proovisin kirjutada 3 erineva programmiga, erinevate kiirustega ja auto box luges lõpuks välja alles 5nda plaadi.
Mõtlesin ise ka, et mis vahet on erinevatel programmidel ja kiirustel - on ikka küll, vähemalt minul oli. Sama kiirusega, teise programmiga sain koguaeg CRC erroreid, teist ei hakanud üldse lugema jne.

Loomulikult on ka võimalus, et box ise väsinud ja ajab jonni (mis ei ole üldse imelik, kui google otsingu tulemusi lugeda).


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 10.12.12 10:55 Tsiteeri


Ei siis ei hakka ise aretama, pärast vaja veel esindusse lohistada autoabiga. Ühesõnaga alustan sellest, et lasen MMI update teha, siis vaatab edasi, kas käivitub pärast 2 näd. seismist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rantto
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kiired jalad

postitati 10.12.12 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Ei siis ei hakka ise aretama, pärast vaja veel esindusse lohistada autoabiga. Ühesõnaga alustan sellest, et lasen MMI update teha, siis vaatab edasi, kas käivitub pärast 2 näd. seismist.


Küsiks kuna tagaluugi pesuri voolikud vahetatud on?
Minu endisel masinal kummitas sama voolu kadumine kui masinat iga päev kasutada oli null probleemi. Lasin laulatada kordi kolm, neli. Laadimine OK kadu peale mootori seiskamist OK. Lõpuks aga selgus tõsiasi, et C6 tüüphädana esinev tagaklaasi pesuri voolik oli lekkinud ja MMI aju niiskust saanud. Ei tea kus aga uus omanik lasi kuskil selle aju üle joota, hind oli kallis olnud kui nüüd kestab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 10.12.12 11:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Küsiks kuna tagaluugi pesuri voolikud vahetatud on?
Minu endisel masinal kummitas sama voolu kadumine kui masinat iga päev kasutada oli null probleemi. Lasin laulatada kordi kolm, neli. Laadimine OK kadu peale mootori seiskamist OK. Lõpuks aga selgus tõsiasi, et C6 tüüphädana esinev tagaklaasi pesuri voolik oli lekkinud ja MMI aju niiskust saanud. Ei tea kus aga uus omanik lasi kuskil selle aju üle joota, hind oli kallis olnud kui nüüd kestab.




Tagaluugi pesuri voolikud vahetatud esinduses, seda tehti siis garantii korras (küljetaskud kus ajud jne elektroonika, on kuivad) ja tehakse ka praegu edasi kel vahetamata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elts1987
huviline

Avatar


Registreerunud 08.04.10
Asukoht: Tampere, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0tdi Quattro ja B4 2.0 Quattro

postitati 10.12.12 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Kust sa need plaadid leidsid? Endal pole veel õigeid õnnestunud leida...

Mina leidsin torrenti Google searchist .Tõmbas küll aeglaselt ,aga tuli päevaga kohale. Kuid ma ei hakkagi seda ise updatema kuna mul 27 ndaks Revalis aeg kinni lekkevoolu otsimiseks , siis lasin sinna juurde veel MMi update ka lisada mille hinnks pidi olema u.100.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 10.12.12 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Mina leidsin torrenti Google searchist .Tõmbas küll aeglaselt ,aga tuli päevaga kohale. Kuid ma ei hakkagi seda ise updatema kuna mul 27 ndaks Revalis aeg kinni lekkevoolu otsimiseks , siis lasin sinna juurde veel MMi update ka lisada mille hinnks pidi olema u.100.




Selge eks siis peab ise ka sinna sättima hakkama. Sul sama probleem, et aku läheb seistes tühjaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elts1987
huviline

Avatar


Registreerunud 08.04.10
Asukoht: Tampere, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0tdi Quattro ja B4 2.0 Quattro

postitati 10.12.12 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Mina leidsin torrenti Google searchist .Tõmbas küll aeglaselt ,aga tuli päevaga kohale. Kuid ma ei hakkagi seda ise updatema kuna mul 27 ndaks Revalis aeg kinni lekkevoolu otsimiseks , siis lasin sinna juurde veel MMi update ka lisada mille hinnks pidi olema u.100.




Selge eks siis peab ise ka sinna sättima hakkama. Sul sama probleem, et aku läheb seistes tühjaks?


Suht sama jh . Mul veel nii et õhtul sõidu lõpetades näitab battery level 100% ja mõni hommik ainult 10% ja on tunda et käivitub vaevaliselt , kuid mitte koguaeg (ntx üks öö oli -15 külma ja hommikul level 10% ja järgmine öö oli -21 ning siis hommikul oli ilusti 100%) arusaamatu minu jaoks see asi.Lisaks veel et sõidan iga päev u. 80 kilomeetrit ja seda siis kahe käivitusega. See algas kohe kui masina soetasin ja lasin siis eelmine talv esinduses aku välja vahetada lootes, et asi selles. Kuid mitte. Ja mulle tundub et see viga esineb ainult külmal ajal sellisena et hommikuks aku kotti tõmbab. Suvel saab ikka mõne päeva seista lasta kuid mitte pikalt . eelmine suvi ootasin mingit esisilla juppi kaks nädalat ja auto oli garaazis laiali ja kui kokku panin pidin täkkudega käivitama kuna mu 5 kuud vana aku oli tühjaks saanud. Käisin ka Revalis juba lekkevoolu püüdmas ja siis leiti , et telefoni switch off delay oli sees olnud ja nüüd on korras . Kuid ikka sama viga. Loodan et nüüd saab siis ka mingi laehenduse sellele jamale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 10.12.12 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Suht sama jh . Mul veel nii et õhtul sõidu lõpetades näitab battery level 100% ja mõni hommik ainult 10% ja on tunda et käivitub vaevaliselt , kuid mitte koguaeg (ntx üks öö oli -15 külma ja hommikul level 10% ja järgmine öö oli -21 ning siis hommikul oli ilusti 100%) arusaamatu minu jaoks see asi.Lisaks veel et sõidan iga päev u. 80 kilomeetrit ja seda siis kahe käivitusega. See algas kohe kui masina soetasin ja lasin siis eelmine talv esinduses aku välja vahetada lootes, et asi selles. Kuid mitte. Ja mulle tundub et see viga esineb ainult külmal ajal sellisena et hommikuks aku kotti tõmbab. Suvel saab ikka mõne päeva seista lasta kuid mitte pikalt . eelmine suvi ootasin mingit esisilla juppi kaks nädalat ja auto oli garaazis laiali ja kui kokku panin pidin täkkudega käivitama kuna mu 5 kuud vana aku oli tühjaks saanud. Käisin ka Revalis juba lekkevoolu püüdmas ja siis leiti , et telefoni switch off delay oli sees olnud ja nüüd on korras . Kuid ikka sama viga. Loodan et nüüd saab siis ka mingi laehenduse sellele jamale.



Sama siin ainult, et natuke kauem peab vastu. Suvel nagu vedas peale 2 näd käima kuigi ka noh tuimalt. Nüüd, kui miinust viskas, tulin koju ja plõks-plõks ainult. Aga anna siis tagasi sidet kuda läks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elts1987
huviline

Avatar


Registreerunud 08.04.10
Asukoht: Tampere, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0tdi Quattro ja B4 2.0 Quattro

postitati 10.12.12 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Ahti
Suht sama jh . Mul veel nii et õhtul sõidu lõpetades näitab battery level 100% ja mõni hommik ainult 10% ja on tunda et käivitub vaevaliselt , kuid mitte koguaeg (ntx üks öö oli -15 külma ja hommikul level 10% ja järgmine öö oli -21 ning siis hommikul oli ilusti 100%) arusaamatu minu jaoks see asi.Lisaks veel et sõidan iga päev u. 80 kilomeetrit ja seda siis kahe käivitusega. See algas kohe kui masina soetasin ja lasin siis eelmine talv esinduses aku välja vahetada lootes, et asi selles. Kuid mitte. Ja mulle tundub et see viga esineb ainult külmal ajal sellisena et hommikuks aku kotti tõmbab. Suvel saab ikka mõne päeva seista lasta kuid mitte pikalt . eelmine suvi ootasin mingit esisilla juppi kaks nädalat ja auto oli garaazis laiali ja kui kokku panin pidin täkkudega käivitama kuna mu 5 kuud vana aku oli tühjaks saanud. Käisin ka Revalis juba lekkevoolu püüdmas ja siis leiti , et telefoni switch off delay oli sees olnud ja nüüd on korras . Kuid ikka sama viga. Loodan et nüüd saab siis ka mingi laehenduse sellele jamale.



Sama siin ainult, et natuke kauem peab vastu. Suvel nagu vedas peale 2 näd käima kuigi ka noh tuimalt. Nüüd, kui miinust viskas, tulin koju ja plõks-plõks ainult. Aga anna siis tagasi sidet kuda läks.

ikka!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.5% - SQL: 63.5%]