Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2,4 - 06/1999 - SilverLine (Vastuseid: 107 | Vaatamisi: 28199)
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 20.07.11 12:32 Tsiteeri


Tegelikult on tollel A4 ainuke väga kallis töö, hammasrihma vahetus koos veepumba ja rullide pingutitega, muidu BMW kõik hooldused on olnud ikka palju kallimad niiet pisar silmis käi aga 50 euriseid rahakotist välja. Paberi ma sain kaasa ainult sellepärast, et ma spets foorumi jaoks tahtsin materjali saada ja ülevaatajaks oli mu oma naabrimees :D. Kahjuks ma veel ei tea, mis firma toodang alla läheb, aga kaldun arvama, et Delphi! BMW-le igal juhul läksid Delphi kettad ja klotsid ja ei nurise.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 28.07.11 17:52 Tsiteeri


Niisiis sai eile võetud ette jälle suund remonditöökotta! Vahetamisse läksid siis pidurid: esimesed pidurikettad -klotsid (Delphi), esimesed pidurivoolikud, mille kohta ütles mehaanik "ohh issand kui purud" ja tagumised pidurikettad (Bosch kuna Delphisid ei olnud enam) ja piduriklotsid. Töö ei sujunud kõige libedamalt, kunatagumised piduriniplid olid suht kinni ja ei kippunud väga järele andma. Aga töö sai tehtud ja nüüd vähemalt kindlam tunne sõita. Ei ole enam hirmu, et üks hetk võib pidurivoolik puruks lennata (reaalne oht oli, et see juhtuda võib). Töö koos juppidega läks kokku maksma 220 eurot. Ei saa seegikord ilma võrdlusmomendita, et E39 sai täpselt sama raha eest vaid esimesed kettad ja klotsid :P. Kahjuks ei ole mul taaskord pilte kaasa panna töödest, sest ise juures ei viibind ja digikat ka kaasa ei võtnud. Eks siis homme lähen näitan TÜV meestele ette ja saab ka templi siis sisse ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 16.10.11 13:28 Tsiteeri


Pole siia jupp aega midagi kirjutanud. Ega polegi suurt miskit rääkida, kui auto end ausalt teenib ja ainult kalla ning talla!

Vahepeal juhtus siis aga selline asi:

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/363/474/090987247e3c2d.jpg

Kuskil parkimisplatsil on keegi autot äestanud ja koos põllega minekut teinud, lisaks on värvikriimud. Süüdlane on ka kahjuks teadmata, keda selle tembu eest tänada ja paari lõuahaagiga premeerida. Avastasin ise alles mitu päeva hiljem muru niites et esiots on kuidagi lagedavõitu. Ajab ikka meeletult närvi küll, ise hoia ja hellit masinat nagu si**a pilpa peal ja mingi jobu peab ikka ja alati selle ära rikkuda suutma. Käisin ka paaris kohas turvalintide salvestisi vaatamas, et ehk selgub miskit. Kahjuks aga mitte.

Kui kellegil on põlle pakkuda, siis andke märku! Kirjutage PS või helistage 56 208 264!

Lähipäevil aga oleks siis aeg korraks auto ennem talve hooldusesse viia, vahetaks korraga nii õlid, küünlad kui ka rehvid, kuna ilmad juba veidike kahtlased ja ei tahaks ebameeldivat üllatust musta jää näol omal nahal kogeda. Loodetavasti leiab uue põlle kah selleks ajaks autole, saab kõik korraga korda teha. Siis veel viimane tõsisem pesu autole enne talve nii seest kui väljast, vaha selga ja rõõmsalt talvele vastu ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 16.10.11 13:44 Tsiteeri


Maailmas pole miskit võimatut, aga et keegi autolt põlle küljest ära sõidaks tundub ülimalt ebatõenäoline.
See pidi küll mingi teemasin või traktori haakeseadeldis olema, mis nii madalalt lõikas ja Su suksut pügas.
Võib-olla oli sõitma hakates see põll ikkagi veel auto küljes, kuid lendas hiljem manööverdamisega minema.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 16.10.11 13:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Maailmas pole miskit võimatut, aga et keegi autolt põlle küljest ära sõidaks tundub ülimalt ebatõenäoline.
See pidi küll mingi teemasin või traktori haakeseadeldis olema, mis nii madalalt lõikas ja Su suksut pügas.
Võib-olla oli sõitma hakates see põll ikkagi veel auto küljes, kuid lendas hiljem manööverdamisega minema.


Pole õrnemat aimugi mis sellega juhtus ja kus juhtus. Kindel on see, et ise pole ma seda küll alt ära sõitnud, kriimud ka nii vääraka koha peal, et vähemalt ise arvan, et kuskil parkimisplatsil keegi kõrvaltboksist lahkuv auto keeras rattad liiga vara välja, ja tagumine ots tuli otse lõigates ja rihtis ära. Ei jõlla ka autot iga vaba hetk, et oleks täpselt teada millal kadus ja kus kadus, aga umbkaudu takkajärgi meenutades kus sai käidud sai ka neid turvaline kontrollitud. Nende pildid olid ka sama ebaselged kui minu pühapäeva hommikune nägemine peale tõsisemat pidu!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 28.11.11 11:42 Tsiteeri


Tere jälle! Vahepeal olen siis masinal ära vahetanud enne talve tulekut õli (poolsünt) ja küünlad (DenSo iridium). Küünalde karbil oli muidu paljutõotavat infot, et pidavat vähenema kütusekulu, paranema kiirendus jne. Väidetav eluiga suisa 70 k km! Loodetavasti tegin hea valiku! ;)! Ega remondist eriti pildimaterjali klõpsutada ei viitsinud, aga ühe tõstukil pildi vast ikka teemasse leian:

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/367/339/09191970526107.jpg

Siis sai veel ka talverehvid alla pandud. Alla läksid Kelly Winter Ice naastud, samad millega eelmine talv sai sõidetud. Mõni üksik nael oli puudu, aga muidu väga viisakad siiski.

Ja kõige lõpuks sai veel auto raadio välja vahetatud. Tehasemakist ei tulnud tänu aku vahetamisele mitte üks piuks kergelt aasta aega. Polnud lihtsalt neid koode võtta, mida makk küsis. Asemele läks siis Blaupunkt Atlanta 110 makk, mängib MP3 ja muidu täiesti asjalik makk! Jõudsin juba ära unustada, kui hea heliga on Audi tehasekõlarid. Väga puhas ja selge heli ja parajalt bassi annavad ka välja, justkui Subwoofri vajadust üldse polegi. Igatahes olen rahul ;)


http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/367/339/091919725ef668.jpg
Vaielda võib küll selle ümber, et see aftermarket makk sinna armatuuri ei sobi! Ega ei sobi küll ja midagi pean ma välja mõtlema kuidas need makiraami äärised kinni katta. Aga minujaoks on märkimisväärselt olulisem see, et ma saan MP3 plaate kuulata, kuna raadiot kuulan ma vähe!

Siis veel, millalgi lähipäevil kui aega rohkem hüppan oma remondimehele Güntherile külla ja monteerime esistange kokku! Sai siis ostetud kadumaläinud stange põll! Põlle sain ma naaberfoorumis tegutseva Atlant varuosade müüa vahendusel. Tegemist siis A-varuosaga ja maksis roppu raha, 55 eurot :(. Lisaks peab veel mootoripealsed vaakumvoolikud ära vahetama, kuidagi liiga rabedaks on muutunud. Siis on juba hilja kui need puruks lendavad. Aga igas muus mõttes, ainult kalla ja talla! ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
late
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 Avant;BMW E46

postitati 28.11.11 13:23 Tsiteeri


Vaatan,et Audi saab sama palju hoolt ja armastust kui teine sakslane.Panen ka siia märgi maha,et teemal silmapeal hoida.Edu ja jaksu sulle Anti!


-OOOO-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 28.11.11 14:23 Tsiteeri


Einohh, hea on ju sõita korras autoga. mis teist sakslast puudutab siis sellega on hetkel õige pahad lood, aga sellest teen kõrval foorumis juttu! Igal juhul tänud! ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 01.12.11 15:54 Tsiteeri


Täna käisin siis autoga jälle töökojas pisut hoolet tegemas. Ladusime esistange jälle kokku tagasi, külge läks ennem puudu olnud põll ja uduka kõrvalt üks kapsel. Kahjuks pole pilte sellest lisada. Väike mõte oli Statoilis autole kuldpesu ka teha, aga liiga pime oli juba pilte poleks saanud teha.
Üks niru moblapilt:

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/367/432/091966229c2428.jpg

Ja siis vahetasime mõned vaakumvoolikud mootori peal ära. Olid teised väga rabedad ja pudedad. Peale vahetust testisime korrasolekut, sai mingit ollust peale pritsitud. Kui pöörded oleks tõusma hakanud siis oleks lekked sees. Õnneks ei olnud mingeid muutusi! Käib kui kellavärk!

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/367/432/0919662318a6e7.jpg

Eks millalgi pesen auto puhtaks ja päevavalgel ka mõned pildid autost juurde, igatahes esistange tegemisest oli kasu, auto läks ikka auto nägu jälle tagasi :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.12.11 17:20 Tsiteeri


Kas oled kindel, et autol orig woofrit peidus pole kuskil taga, on teine väga hästi ära peidetud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 01.12.11 18:57 Tsiteeri


Eelmine omanik on subwoofri kaablid tagaistme alla vedanud, aga midagi nende otsas ei ole! Aga see bass tuleb ikka uksekõlaritest, tagant ei tule minumeelest mitte midagi. Eks ma maki ekvalaiserilt seadsin ka basse parasjagu peale. Aga üleüldiselt on väga puhas ja selge heli!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 01.12.11 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine

Vaielda võib küll selle ümber, et see aftermarket makk sinna armatuuri ei sobi! Ega ei sobi küll ja midagi pean ma välja mõtlema kuidas need makiraami äärised kinni katta. Aga minujaoks on märkimisväärselt olulisem see, et ma saan MP3 plaate kuulata, kuna raadiot kuulan ma vähe!


Pole vaja midagi ise välja mõelda. Sobivad adapterid olemas AudioCity


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
varemax
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.11
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b8 2,0 tdi 2008

postitati 01.12.11 20:46 Tsiteeri


Auto igati aus ja ilus.;). Hea jälgida seda teema,igati korralik ülevaade autost.
Muide Anti kui makile küljeklotse tahad võta ühendust(mul ühed reisivad igapäevaselt autos).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
late
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 Avant;BMW E46

postitati 02.12.11 18:27 Tsiteeri


Anti,räägi millised voolikud sa täpsemalt vahetasid?Vahetaks endalgi profülaktika mõttes.


-OOOO-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 03.12.11 07:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Ega ei sobi küll ja midagi pean ma välja mõtlema kuidas need makiraami äärised kinni katta.

Nende äärte jaoks mingeid klotse pole? Lammutustest vaadata, (või siit samast foorumist A4 varuosadeks müügikuulutustest) kuna enda a4jal küll uuema aja makk mis tükimaad lühem kui originaal ning äärtesse käivad mingid karbikesed.
Tsitaat:
Algselt postitas: late
Anti,räägi millised voolikud sa täpsemalt vahetasid?Vahetaks endalgi profülaktika mõttes.

Oleks ka huvitaud;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 03.12.11 18:25 Tsiteeri


Lauri ega mina ka täpselt ei tea. Kui küünlaid käisin vahetamas Günther ütles, et oii vaakumvoolikud on üpris rabedad, oleks aeg vahetada. Noo kui on aeg siis tuleb ära teha. Nokkisime kaane pealt maha ja seal mootori tagaosas kus ta ühel pildil pusib seal olid mingid vaakumvoolikud. Sai üks tükk välja nokitud ja tal isa käis poest neid toomas, andsime jupi kaasa. Tuli tagasi meetrine jupp samas mõõdus ja siis sai ise sobiva pikkusega jupid valmis lõigatud. Tegelikult sinna allapoole läks veel terve posu neid ja neid olekski seal vahetama jäänud. Vahetasime esialgu ainult need millele ligi pääsesime ilma suurema lammutamiseta. Eks kui ma ükspäev Keilasse tööriista luugile järele tulen ma võin mootoriploki katte korraks maha võtta ja näidata sulle täpsemalt, mis me vahetasime! :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 03.12.11 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru

Nende äärte jaoks mingeid klotse pole? Lammutustest vaadata, (või siit samast foorumist A4 varuosadeks müügikuulutustest) kuna enda a4jal küll uuema aja makk mis tükimaad lühem kui originaal ning äärtesse käivad mingid karbikesed.


Üks pani mulle ka siia ülespoole lingikese ja üks tuttav kutt kodukandist pakkus. Nohh eks ma vaatan kust ma need saan aga küll ma leian need, saab need mulgud kinni katta ja siis juba vähe viisakam nägu autol seest ;)!



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 29.12.11 10:21 Tsiteeri


Teen nüüd ühe koleda ja väga ebameeldiva sissekande!

Nimelt juhtus mul päris kole avarii 07.12.2011 hommikul kuskil 8:30 +/- mõned minutid. Tee oli ülimalt libe. Sõitsin tööle ja olin juba peaaegu kohale jõudnud. Kuna tööle sõites möödun ma Murru vanglast, siis sealt kuskilt keeras mulle päris tuugalt ette üks vana bussirimakas ja jäi jalgu töllerdama! Asula lõppes hakkasin möödasõitu tegema. Möödasõit oli peaaegu lõpetatud, kui auto viskas külje ette, kiirust umbes 80 km/h! Rabasin rooli vastu ja üritasin teha kõik mis võimalik, et otseks tagasi saada. Paraku see ei õnnestunud, 180 kraadi piruett teel ja parema küljega lendasin teelt välja! Esimese hoo pidurdas mind kinni võsa ja kohe kõrval elektripost, mida ma ka riivasin! Igatahes, tulemuseks oli selline vaatepilt:

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/370/102/092551411c829d.jpg

Kohapeale kutsuti kiirabi ja päästeteenistus. Oli tohutu vedamine, et ise tõsiselt vigastada ei saanud! Kiirabi tuvastas mul kohapeal korraliku šoki, vererõhk 160! Väljastasid paberi, et kui halb hakkab saaksin perearsti juurde eelisjärjekorras. Õnneks seda vaja ei läinud. Minu vigastused piirdusid ainult kerge kaela- ja alaseljavaluga.
Vaatepilt oli kohapeal õige nukker, aga siiski vedas ka autol päris korralikult. Sillad mootor ja kõik oluline jäi puutumata, tõesti suuresti piirdus asi plekkide ja puruks klaasidega. Tuletõrje auto tõmbas mind teele tagasi ja sõit võis jätkuda. Kere õnneks kiivas ei ole, rool ei kisu ja kõik toimis!!! Sõitsin veel järgmisel hommikul töölt ligi 70 km koju, ei saanud aru, et miskit oleks valesti peale selle, et tuul kohises autos ja küllaltki külm oli sõita.

2 nädalat vedeles auto hoovil koormakatte all peidus, enne kui asjad liikuma said. Kohe järgmine päev peale õnnetust hakkasin kiiresti kereplekke otsima. Algselt oli plaanis asendada ka tagatiib, kuid keretööde mees vaatas üle ja ütles, et selle saab sirgeks ajada. Pidavat oluliselt väiksem töö olema kui seda vahetada.
Veoexpert autolammutusest sain siis kereplekid, uksed tiiva, tagaklaasi ja tagatuled. Kokku 180 eurot. Facelift stange leidmine oli ka kunst omaette! Sorteerisin auto24 lammutuseks olevaid autosid ja leidsingi ühe punast värvi! Helistasin kuulutuse peale ja sain vastuseks, et stange on bronnitud. Tuli lihtsalt küsitud hind millega stange minema pidi üle soolama ja nii ma selle endale saingi!
Hinnad olid siis asjadel järgmised:
Stange 160 koos Cargobussiga
Esitiib 40
Esiuks 50
Tagauks 30
Tagaklaas 20
Tagatuled 40 paar

Esialgul 340 Eurot! Nädal tagasi viisin auto keretöödesse! Kahjuks ei saanud korraga kõike teha, kuna tollel mehel niigi palju tööd, pooleks tutvuse pärast võttis mind vahele, kuna on mu töökaaslase väga hea sõber. Algul oli lootust, et ehk ei pea uksi ja esitiiba värvima, kuna omaarust leidsin väga sarnase värviga uksed ja tiiva! Paraku nii ei läinud, toonivahe on tõesti silmaga märgatav! Muidu au ja kiitus veoexperti meestele. Väga meeldiv suhtlus, taskukohased hinnad. Lisaks nägin ise, kui neid detaile auto küljest maha monteeriti. Lisaks andsid mehed mulle peoga kaasa kõikvõimalikke polte ja kruve, millega tiivad ja uksed kinnituvad, viskasid veel kaasa logari, kõik täiesti tasuta!

Täna hommikuks oli siis auto niikaugel, et tagaklaas oli küljes, uksed, esitiib tuled ja stange vahetatud! Stange sai veel eelnevalt musta värviga üle tõmmatud, et see punane värv ei karjuks sinisel põhjal! Pisut sai ka tagatiiba sirgemaks pressitud, et näeks mõne aja viisakam välja!
Pilte ka pisut


http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/370/102/0925513891f3d6.jpg
*Udutulesid ja kapsleid hetkel küljes pole, kuna üht udutuld ei olnud kaasas, jäi vana stange külge mis alt pidin ära võtma, et sõidupealt ära ei kukuks!

[img] http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/370/102/09255139513279.jpg[/img]
*Kõige rohkem pusimist on veel tagatiivaga, lihtsalt, too mees ei jõudnud korraga rohkem. Jääb uude aastasse. Lisaks peab veel kütusepaagi luugi vedru uue panema, seegi lendas küljest.

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/370/102/0925513976b822.jpg
*Katuse serv veel pisut lainetab! Esialgul sai tehtud niipalju, et klaasi saaks paika panna!

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/370/102/092551375e6f5e.jpg

Eks nipet-näpet on veel teha. Tagumise ukse kohal on veel mõned mögid vaja välja tõmmata! Lisaks peab ka veel uue kapoti kinniti panema, see sai haiget kui päästeteenistuse mehed heeblitega kallale läksid, et akut lahti ühendada. Vedas, et õigel ajal peale sattusin ja ütesin, et auto käivitub, ei ole vaja maha võtta.Kraavis abi oodates sai järele proovitud. Lisaks on seistes läinud ka suunatulede relee lolliks, vist niiskust saanud! Kui suunatulesid näidata, jäävad suunad püsivalt põlema. Ohutulede režiimis vilguvad muretult.
Värvida tuleb siis kõik mis puruks sai sõidetud, stange, tiib, uksed, tagatiib ja osaliselt ka katus! Kokku 5 detaili vähemalt. Värvimise hind tuleb kuskil ca 550 eurot, pluss veel viimaste mölkide väljaajamine ja tagatiiva korrastamine!


Kokkuvõtteks võib vist öelda, et õnnelik õnnetus? Päästekamehed ütlesid kohe, et kui koju lähen teeksin ühe hea konjaki ja rahustaksin närvi maha! Oleks otselaksu elektriposti lennanud, oleksin ise tõsiste vigastustega haiglasse sattunud ja samuti oleks ka auto utiili ära rännanud. Kuna kallak oli ikka väga järsk kust ma alla sööstsin siis oleksin võinud ka vabalt üle katuse lennata! Hetkel tõesti piirdub kogu see asi korralike keretöödega, hind jääb sinna ca 1000 euro tuuri! Ise olen õnnelik, et niigi hästi veel läks. Raha tuleb, raha läheb. Eks muidugi oleks sellele rahale targema rakenduse leidnud, aga mis parata. Karmid õppetunnid elult eneselt, eks sellest paugust teen omad järeldused ja ehk õpin midagi!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.12.11 12:07 Tsiteeri


Oli ka minul suht alles ühel tuttaval vanema a4-ga sarnane olukord, kus auto läks külglibisemisse ja sama moodi läks õnneks, et üle katuse ei visanud ja et ka kedagi ette ei tulnud, niitis ainult ühe liiklusmärgi posti maha ning natuke veel üht teist. Siinkohal täiesti mõistetav, et ESP kohustuslikuks tahetakse teha uutel autodel (vist ei ole veel?). Kas muidu pärast jalg värises ka koju sõites?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 29.12.11 13:14 Tsiteeri


Oi kurja, sul kohe eriti räbal aastalõpp autodega (39 "üllatused") ja nüüd see.
Kiiret paranemist mõlemile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 29.12.11 14:16 Tsiteeri


Ohh too päev oli üldse liikluses väga kole. Halbade juhuste kokkulangevus, et nii läks! Heade juhuste kokkulangevus, et nii puhtalt veel pääsesin ;) Ütleme nii, et jalg ei värisenud eriti! Mul oli terve ööpäev tööl aega end maha rahustada, ennem kui sõitma uuesti hakkasin! Väga ebamugav oli tulla teibitud tagaukseklaasiga ja tagaklaasi ees olev prügikott lendas esimese paarisaja meetriga ära. Põhimõtteliselt, sõita ei karda, libedat kardan märksa rohkem kui ennem!

M.H: Eks jah, tõesti masendav värk mis viimasel ajal autodega mul toimub! Aga ses suhtes pole hullu, Audiga on juba ligi pool tööd tehtud, BMW remondiga hakkan alles uuel aastal tegelema. Mõned jupid vaja osta veel ja saab ka tegemisse. Ei tea veel kindlalt, aga vist peale remonti 39 läheb turgu ära!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 29.12.11 15:23 Tsiteeri


Kurb lugu tõesti, hea et ise terveks jäid! Eelmine aasta lõppes endal ka pahasti kui jõulude ajal Passati ära väänasin, ka libeda tõttu hakkas otse liikuma, ei aidanud miski läks kuhu tahtis ja paraku hakkas talle meeldima ühe rekka haagis kuhu ma sisse lendasin. Suutsin aint niipalju päästa et otsejoones sisse ei lennanud vaid sai laksu küljele tiib ja uks läksid vahetusse ning masin sõitis jälle. Peale seda laksu hakkasin ka rahulikumalt sõitma ja rohkem libedat kartma, Audi sai korralikumad rehvid alla.
Igal juhul edu ja jaksu sulle, Anti ning loodame et saad varsti A4 ilusti liikuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 29.12.11 15:41 Tsiteeri


Kurb tõesti, et nii läks! Paraku tegu on tehtud, muuta ei anna. Nüüd tuleb lihtsalt selle teadmisega leppida ja pea püsti hoida! Siiani olen sellega hakkama saanud ;) Auto tegelikult liikus muretult kõik see aeg, niiet vedamine missugune. Eks nüüd tuleb veel pisut oodata, kui keretööde mehel on aega veel viimased plekid sirgeks lükata ja lähebki värvimisse ära! Lõpptulemusena tahaks ikka autot sellisel kujul näha, nagu ta enne avariid oli. Kindlasti kindluse mõttes lähen käin sillastendis ka ära, et veenduda, et sild haiget ei saanud. Aga täna kui autoga koju sõitsin, võisin rahulikult panna käed maanteekiirusel käed kuklale ja auto läks sinna kuhu pidi minema! ;)
Eks nüüd libedaga mõtlen väheke pikemalt, kas mul on ikka nii kiire, et ma pean hakkama möödasõite tegema. Too hommik mul selleks vajadust tegelikult ei olnud. Ilusti olin oma ajaga graafikus, spetsiaalselt startisin varem töö poole, teades et tee on libe ja et ei peaks kihutama. Üldse, raske mõista miks mul nii läks nagu läks!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 24.01.12 17:14 Tsiteeri


Täna pärast ligi kuuajalist seismist panin autole hääled sisse. Alguses oli küll kerge hirm, kas ikka läheb käima. Minule üllatuseks käivitus auto peaaegu suurepäraselt! Saksa kvaliteedis ei pidanud pettuma ;) Lolli peaga olin autole käsipidur peale tõmmatud ja sellega seoses ka hirm, ega pidurid peale pole külmunud. Samuti, ei tekitanud probleeme. Käisin autoga sõbramees Güntheri juures murega, et suunatuled ei vilgu, jäävad põlema. Veaks avastasime relee ohutulede lüliti all. Huvitav oli aga see, et sõites raputada saades korra vilkusid, siis samas ei vilkunud. Kahjuks ei olnud kohe uut juppi võtta ja korda ei saanud hetkel.

Siis viimaks ometi, sai auto viidud keretöödesse, et kerelt eemaldada mölgid ja ja autole uus värv selga tõmmata. Töökojaks sai valitud Ummacar Haapsalus. Sealsed mehed on professionaalid ja värvikambrid on väga head. Näitasin neile auto ette, mis teha ja nii edasi. Mölke jagus igale poole, nii katuse servale kui isegi vasakule C-piilarile, mis on müstika, kuna parem külg sai löögi. Kalkuleerisime hinna üle ja kokkuleppehinnaks sai 900 eurot kogu töö eest. Seletasid, et sinna sisse läheb korrosioonitõrje, mölkide eemaldus ja täis pakett. Korralikud detailid poleeritakse üle, et võimalikult hästi tuleks originaalvärv esile, mille järgi uut värvi ühtlustatakse. Ma isegi ei kahtle, et töö tuleb igati korralik ja aus! Suhtlus oli ka väga meeldiv, jutt asjalik ja üldse jättis väga meeldiva mulje ;) Auto jätsin siis töökoja ette, pihta hakkavad esimesel võimalusel, niiet vist väga varsti saab jälle siledat ja sirget autot nautida. Pere teine liige BMW E39 peaks ka lähipäevil minema tegemisse, jupid tellitud ja võib pihta hakata. Kampaania romud remonti on täies hoos :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 24.01.12 19:05 Tsiteeri


Lõpuks rõõmsamad noodid siin teemas, jääme silutud autost pilte ootama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.1% - SQL: 19.9%]