Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127909)
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 22.01.11 19:06 Tsiteeri


Kas oleks kuidagi võimalik paremal üleval servas asuv "viimati aktiivne" kuupäev ja kellaaeg muuta ära nii, et seal ilutseks see aeg, mil viimati külastasin foorumit aga mitte see aeg, mil täna viimati sisse logisin. Ehk siis teistes foorumites, kui sisse logida, siis on näha, millal ma viimati seal sisse logisin. Meil siin on nii, et sisse logides näitab seda sama aega, mis meil sisse logimise ajal on. Kui ennast välja ei logi siis on küll pärast näha, millal viimati käidud on.

Siis, kas oleks ka võimalik selline asi, et kui oled sisse loginud ja lähed arvuti juurest ära aga unustad välja logida, et siis mingi ajapärast logiks koduleht mind ise välja. On tulnud ette olukordi, et kui ma avan foorumi lehe siis ma juba olen sisse logitud, paraku aga eelmisest korrast juba.

Loodan, et ei jäänud väga segaseks ja et ma ikka õigesse kohta kirjutasin.

Päikest
Olari


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 22.01.11 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olbert
Kas oleks kuidagi võimalik paremal üleval servas asuv "viimati aktiivne" kuupäev ja kellaaeg muuta ära nii, et seal ilutseks see aeg, mil viimati külastasin foorumit aga mitte see aeg, mil täna viimati sisse logisin. Ehk siis teistes foorumites, kui sisse logida, siis on näha, millal ma viimati seal sisse logisin. Meil siin on nii, et sisse logides näitab seda sama aega, mis meil sisse logimise ajal on. Kui ennast välja ei logi siis on küll pärast näha, millal viimati käidud on.

Siis, kas oleks ka võimalik selline asi, et kui oled sisse loginud ja lähed arvuti juurest ära aga unustad välja logida, et siis mingi ajapärast logiks koduleht mind ise välja. On tulnud ette olukordi, et kui ma avan foorumi lehe siis ma juba olen sisse logitud, paraku aga eelmisest korrast juba.

Loodan, et ei jäänud väga segaseks ja et ma ikka õigesse kohta kirjutasin.

Päikest
Olari

Mul on hetkel kirjas Viimati aktiivne: 22.01.11 20:12, kuid viimati logisin sisse siit arvutist päris mitu nädalat tagasi. See peaks ju muutuma igakord kui lehte refreshida, või ma ei saa täpselt aru mida sa tahad et see kuvaks.

See automaatne väljalogimine võiks valitav olla, kuna mu arvutit keegi teine peale minu ei kasuta, siis ei näe küll mingit turvariski selles kui pidevalt sisselogitud on. Pigem hakkaks tõsiselt häirima kui igakord pärast 15minutilist mitteaktiivsust peaks hakkama uuesti sisse logima.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 22.01.11 19:33 Tsiteeri


Algatuseks võiks täpselt selgeks teha millest käib jutt. Eristama peaks välja logimist(st vajutades nuppu "Logi välja) ja lahkumist või kuidas keegi seda nimetada tahab ehk lihtsalt akna sulgemist eraldi välja logimata. Teistele foorumikasutajatele nähtava staatuse - "Kasutaja on foorumis"/"Kasutaja on eemal" - suhtes on mõlemad teguviisid võrdelised. Kui see peaks muret pakkuma.

Kui küsimus on selles, et kui sina oled jätnud välja logimata ning veebilehitseja käivitades ja foorumi aadressile minnes on sinu kasutaja koheselt sisselogitud, mis kujutab endas turvariski - võõras inimene saab su kasutajanimega pahandust tekitada, siis selle vältimiseks on lahendus juba olemas.

Nimelt, kui soovid, et peale veebilehitseja sulgemist sind järgmisel korral automaatselt sisse ei logitaks, pead sisse logima selleks eraldi loodud lehelt, millele pääseb, kui vajutad nuppu "Logi sisse", mis asub nupu "Registreeri" kõrval, ja avanenud eraldi sisselogimislehel märgistad kastikese "Turvaline login - kui arvutil on rohkem kasutajaid peale teie".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 22.01.11 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Mul on hetkel kirjas Viimati aktiivne: 22.01.11 20:12, kuid viimati logisin sisse siit arvutist päris mitu nädalat tagasi. See peaks ju muutuma igakord kui lehte refreshida, või ma ei saa täpselt aru mida sa tahad et see kuvaks.



Näiteks: Kui login foorumisse 1.jaanuaril kell 15.00, vaatan oma uued postitused ja asjad ära ja siis login välja 17.00 ja siis uuesti login siis 5. jaanuar siis saaksin vaadata, et millal ma viimati selles foorumis sisse logisin?


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 22.01.11 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Algatuseks võiks täpselt selgeks teha millest käib jutt. Eristama peaks välja logimist(st vajutades nuppu "Logi välja) ja lahkumist või kuidas keegi seda nimetada tahab ehk lihtsalt akna sulgemist eraldi välja logimata.


Seda mõtlesingi, et juhtub vahest nii, et sulgen küll akna aga unustan ennast välja logimata. Ja järgmine kord, kui foorumi lehele soov minna siis juba olen sisse logitud viimasest korrast.

Näiteks: Oli meil selline asi 2008 aast lõpus, et põles maha meil siin alajaam ja kõik jäid ilma vooluta. Vool tuli tagasi minule neli päeva hiljem. Enne, kui vool ära läks, olin sisse logitud foorumisse ja välja logida ei saanud, sest internetti ei olnud (ehk siis modem ei töödanud)! Siis, kui lõpuks vool tagasi tuli ja foorumisse tulin, olin juba sisse logitud ja uusi postitusi ka ei olnud.
Kõik teised foorumid olid automaatselt välja loginud mind!

Päikest


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 22.01.11 22:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olbert
Näiteks: Kui login foorumisse 1.jaanuaril kell 15.00, vaatan oma uued postitused ja asjad ära ja siis login välja 17.00 ja siis uuesti login siis 5. jaanuar siis saaksin vaadata, et millal ma viimati selles foorumis sisse logisin?


Seda otseselt vist ei saagi vaadata. Ma ei mäleta hetkel kas ta seda näitab vahetult pärast sisselogimist.
Tsitaat:
Algselt postitas: olbert
Seda mõtlesingi, et juhtub vahest nii, et sulgen küll akna aga unustan ennast välja logimata. Ja järgmine kord, kui foorumi lehele soov minna siis juba olen sisse logitud viimasest korrast.

Näiteks: Oli meil selline asi 2008 aast lõpus, et põles maha meil siin alajaam ja kõik jäid ilma vooluta. Vool tuli tagasi minule neli päeva hiljem. Enne, kui vool ära läks, olin sisse logitud foorumisse ja välja logida ei saanud, sest internetti ei olnud (ehk siis modem ei töödanud)! Siis, kui lõpuks vool tagasi tuli ja foorumisse tulin, olin juba sisse logitud ja uusi postitusi ka ei olnud.
Kõik teised foorumid olid automaatselt välja loginud mind!

Päikest

Sellejaoks on ju olemas postitused viimasest külastusest nupp. Pole vahet kas sa oled end ennem korralikult välja loginud, pole isegi vahet kas sa oled korraga sisse logitud ühes või kahes arvutis. Isegi siis pole vahet kui mõlemas arvutis on korraga audiclubi laht browseris lahti jäänud, ta näitab viimaseis postitusi sellest ajast kui sa viimati olid foorumis aktiivne.

Ehk kui elekter läks ära esimesel jaanuaril, ning vahepeal pole sa lehte külastanud, siis järgmise logimise ajal on sealt näha kõik teemad kuhu on postitatud alates sellest ajast kui viimati lehel olid.

Kõik teised foorumid on vast sellepärast välja loginud, et nende "küpsistel" on mingisugune aegumistähtaeg märgitud, ning kui sa pole lehte kaua külastanud (pole uut"küpsist" saanud) siis foorum enam ei tunnista argunud küpsise logimist, ning seega oled sa automaatselt välja logitud.

Näiteks on variant lasta browseril igal külastusel kõik "küpsised" ära kustutada, see efektiivselt logib sind kõikjalt välja.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ollu
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.10
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 27.01.11 16:39 Tsiteeri


Mulle näiteks meeldib, et on sisse logitud automaatselt. Kuna arvuti on ainult minu kasutuses ja paroolide all, tunnen piisaval, et on turvaline jätta sisse logituna kasutaja.

Kuid soovin mainida, olen küllaltki vana foorumi kasutaja (mitte ainult Audi oma) ning leian, et parem oleks kui siin oleks mingisugune automaatselt uuendav postituste lisa. Hetkel pean klikkima "Postitused viimasest külastusest", et näha uusi postitusi. Kas on siin mingi võimalus selleks, et ei peaks? Tundub küll jah, et laiskuse taga on asi, kuid ei, just mugavuse taga on asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.01.11 18:34 Tsiteeri


Mis mõttes automaatselt uuenev? Uued postitused tulevad siis, kui keegi neid kirjutab, ega script'i neid genereerima ei pane ju. Või tahad autorefresh'i? Firefox, paremklikk, reload every /vali sobiv aeg/.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ollu
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.10
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 27.01.11 23:11 Tsiteeri


Nimelt sellisena, kui on ütleme selles samuses aknas kõik teemad ära vaadatud, kuhu on postitatud on see ümriku ikoon ikka tume sinine, nagu oleks sinna postitatud midagi jälle.

Pilt näide:
http://img641.imageshack.us/img641/7461/43101639.jpg

Kuid tegelikuses on kõik loetud, et oleksid need ümbrikud heledad(loetud) peab nimelt ootama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 28.01.11 00:43 Tsiteeri


Kusjuures mina ei ole ka aastate jooksul neile ümbrikutele pihta saanud.
SR.org`s on samas sajaprotsendiliselt arusaadav, kuhu midagi uut postitatud on.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.11 08:35 Tsiteeri


Miks neid ümbrike peab üldse vaatama kui meil on Postitused viimasest külastusest nupp?
Foorumi arendaja on selle süsteemi juba algselt vigasena loonud ja parandamisel ei tundu erilist mõtet olevat.
Mina ei vaata foorumi/alafoorumi esilehte kunagi, kas tõesti on selliseid inimesi palju kes nende ümbrike järgi teemasi loevad?
Meil on hetkel mitu mahukat täiendust arendamisel ja kui need tehtud, siis võime seda asja vaadata.

Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Kusjuures mina ei ole ka aastate jooksul neile ümbrikutele pihta saanud.
SR.org`s on samas sajaprotsendiliselt arusaadav, kuhu midagi uut postitatud on.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 28.01.11 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Postitused viimasest külastusest


See on liiga laiahaardeline, kaasab kõik teemad.
Kui pikemalt foorumis ringi kolada, siis oleks pealehele naastes hea näha, et näiteks Turu alamrubriiki on vahepeal midagi lisatud.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.11 10:12 Tsiteeri


Selleks on nupp Kuulutused.
Ja kui päeva jooksul mitmeid kordi foorumis ringi jõlgud, siis on mõtekam kasutada üldse tänaste postituste nuppu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ollu
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.10
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 28.01.11 12:48 Tsiteeri


Miks neid ümbriku ikoone peab siis üldse lisatud olema Foorumi pealehel all pool?
Pilt sellest:
http://img249.imageshack.us/img249/2489/39099554.jpg

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Miks neid ümbrike peab üldse vaatama kui meil on "Postitused viimasest külastusest" nupp?
Foorumi arendaja on selle süsteemi juba algselt vigasena loonud ja parandamisel ei tundu erilist mõtet olevat.
Mina ei vaata foorumi/alafoorumi esilehte kunagi, kas tõesti on selliseid inimesi palju kes nende ümbrike järgi teemasi loevad?
Meil on hetkel mitu mahukat täiendust arendamisel ja kui need tehtud, siis võime seda asja vaadata.

Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Kusjuures mina ei ole ka aastate jooksul neile ümbrikutele pihta saanud.
SR.org`s on samas sajaprotsendiliselt arusaadav, kuhu midagi uut postitatud on.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.01.11 14:10 Tsiteeri


XMB ja phpBB on erinevad veel paljus muuski kui küpsiste ja session ID-dega majandamine. Me ei saa veretult seda platvormi ka vahetada. Ega soovigi nii väga, kuna XMB-l on jälle omad plussid ja meil on omajagu juurde progetud. Erinevate foorumipõhjade võrdlus ja võimalik vahetus on meeskonnas arutlusel olnud.

Ei ole mina ka neid ümbrike kunagi vaadanud. Igapäevaselt foorumit vaadates uuendan tänaste postide ja kuulutuste linki (ma ei pane seda brauseriakent/tab'e tavaliselt vahepeal kinni), mõni päev eemal olnuna vaatan "minu postitused" või "postitused viimasest külastusest". Spetsiifilisemad otsingud juba vastavates alamfoorumites käsitsi või agendiga tuhnides.

Kui need ümbrikud lihtsalt kujunduselementidena kellelegi armsaks saanud pole, on nad vast võimalik ära koristada. Või väikeste Audipiltidega asendada, mis iga refresh'i järel värvi vahetavad. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.11 15:11 Tsiteeri


Ega meie neid sinna lisanud ei ole, need on by default selle foorumi tarkvaraga kaasas.
Kui sellepärast ei ole võimalik foorumit kasutada, siis ma võin nad sealt ära ka kustutada.
Tsitaat:
Algselt postitas: Ollu
Miks neid ümbriku ikoone peab siis üldse lisatud olema Foorumi pealehel all pool?
Pilt sellest:
http://img249.imageshack.us/img249/2489/39099554.jpg



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ollu
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.10
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 28.01.11 15:55 Tsiteeri


Põhimõtteliselt tahtsingi teada, kas on võimalik seda parandada või mitte. :)
Avaldasin lihtsalt küsitlevat arvamust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.11 11:01 Tsiteeri


Enamus asju on võimalik parandada, iseasi ka sellel alati mõtet on.
Kui need suured täiendused tehtud saavad, siis uurime ka seda asja.
Tsitaat:
Algselt postitas: Ollu
Põhimõtteliselt tahtsingi teada, kas on võimalik seda parandada või mitte. :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.11 11:47 Tsiteeri
Ettepanek foorumi alamrubriik: ostan teenust



Ehk siis mõte selles, et kuigi on olemas firmade sooduspakkumiste rubriik, siis võiks olla ka vastupidine lähenemine teenuste osas (varuosad kaetud), sest:
a)ettevõtted ei jõua kõiki teenuse variatsioone üles loetleda (enamasti) lühikeses kuulutuses ja just hetkel oluline võimalus võib jääda märkamata;
b)mõningaid teenuseid suudavad ka eraisikud kokkuleppeliselt edukalt üksteisele pakkuda (jätame siinkohal maksu ja muudedele säädustele vastavuse igaühe enda vastutusele);
c)väga paljud ettevõtjad on valmis aktiivselt ka ise atraktiivsetele teenuse ostu kuulutustele oma hinna- ja ajapakkumist esitama;
d)alati on variant alternatiivseid foorumeid ja keskkondi kasutada teenuse ostuks, kuid siinkohal AC piires mingilgi määral teada-tuntud näod/nimed annavad mingi lisaväärtuse või lootuse garantii osas.
e)Lisaks siis tüüpiline soodustuse teema AC liikmeile.

Kui aktiivselt foorumis ringi surfata ja teemades järge ajada, siis saab ka vihjeid, kelle poole võiks pöörduda, aga on siis alati meeles, kust mingi nupuke läbi käis...

Miinus poolena turgatab pähe teemade margipõhisena hoidmise küsimus, kuid siinkohal võiks 'Turg' all elementaarste nõuete rakendamine ehk piisata...?

Eks kiitke heaks või laitke pahaks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 06.03.11 14:50 Tsiteeri


Ma ei tea kuidas teistele see sobiks.
Turu rubriiki uurides võiks olla kohe kõikidel kuulutstel taga asukoht:
Näiteks kui on pealkiri:
Müün audi s6 avant 213 kw manuaal.Varuosadeks. Kasutaja: NIPITIRI Asukoht:Tõrva Kuulutus Postitatud:1990 22/07

Mõte lihtsalt selles muidugi ,et endal lihtsam oleks vaadata kõigepealt lähemal olevaid asju.Ja kui pärnust ma ei leia varuosi siis muidugi hea kohe vaadata kes pärnul järgmisena lähemal võiks olla.Muidu peab koguaeg kuskile teemasse sisse ronima ja uurima ,et jummala vägev jupid ja värgid olemas aga siis hoopis asub võrus :D
See pigem siis varuosade puhul.Kuna autot võib ikka muidugi kaugemalt ka vaatama minna.
Aga mugavam oleks otsida.Usun ,et paljud uurivad kuskohast ikka lähedamalt saaks ,et saaks üle ka vaadata kui mõni suurem ja kallim detail on .
Tänud :)
Muidugi kindlalt on ka vastuinimesi sellele :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.11 14:54 Tsiteeri


Äkki siis kirjutakski kogu kuulutuse pealkirjaks?
See pealkiri läheb kole pikaks ja lohisevaks lõpuks, pärast on terve ekraan mingit mudru täis ja ikka ei leia õiget asja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.03.11 14:59 Tsiteeri


Tegelikult, et kuulutuste rubriiki parandada, peaks tegema lihtsalt kuulutuse tegemisel paar välja juurde (nt. asukoht, hind) ning samuti need väljad lisama otsingusse.
Oma küsimus on muidugi, kas sellel on mõtet nii väikeste mahtude juures...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.11 15:48 Tsiteeri


Sellele on tegelikult juba ammu mõelnud aga ka sellisel juhul võib kirjutada sinna mis tahes. Alati on võimalik kontroll peale panna aga ka selle puhul võib sinna mitte tõesti infot sisestada. Hetkel on paar suuremat arendust käsil, kui need valmivad, siis mõtleme kindlasti ka sellele.
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tegelikult, et kuulutuste rubriiki parandada, peaks tegema lihtsalt kuulutuse tegemisel paar välja juurde (nt. asukoht, hind) ning samuti need väljad lisama otsingusse.
Oma küsimus on muidugi, kas sellel on mõtet nii väikeste mahtude juures...



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 06.03.11 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tegelikult, et kuulutuste rubriiki parandada, peaks tegema lihtsalt kuulutuse tegemisel paar välja juurde (nt. asukoht, hind) ning samuti need väljad lisama otsingusse.
Oma küsimus on muidugi, kas sellel on mõtet nii väikeste mahtude juures...


Täpselt nii.Seda ma mõtlesingi.Suurt ei lisa see seda pudru juurde ju kui juurde paned selle asukoha.
Ja hind siis pigem nagu ainult autode ostu ja müügi alla.Kuna varuosi märksa rohkem müüakse :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 06.03.11 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Sellele on tegelikult juba ammu mõelnud aga ka sellisel juhul võib kirjutada sinna mis tahes. Alati on võimalik kontroll peale panna aga ka selle puhul võib sinna mitte tõesti infot sisestada. Hetkel on paar suuremat arendust käsil, kui need valmivad, siis mõtleme kindlasti ka sellele.


Seda nüüd küll ,et iseasi mis sinna kirjutatakse näiteks asukohaks.Aga samas pole vahet ju kui helistamiseks läheb ja kaup sobib siis saab niiguinii teada kus asub jne.Ja vaevalt keegi hakkab midagi müüma kui auto asub pärnus,et siis kirjutab ,et hoopis tallinnas on varuosad.No milleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.8% - SQL: 63.2%]