Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127621)
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.08.07 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
I can win an argument on any topic, against any opponent. People know this, and steer clear of me at parties. Often, as a sign of their great respect, they don't even invite me.

Dave Barry



foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.08.07 11:07 Tsiteeri


Konkreetsel juhul ajendas mind sinna vastama see, et pealkiri oli "M:Võim 800w Uus.", mitte "M: Võimendi Denver cap-4100". Ülespuhutud andmetega kraami võite müüa Kuldses Börsis, mitte AC foorumis!

TT: Kaitsmete järgi võimsust arvutada oskajad on tegelikult vähemuses.

Ferdinand: Kui Sa juba torkima tahtsid hakata, siis ehk selgitaksid, kuidas Su avatar reeglitele vastab? Kui mõistlikku selgitust ei tule, võtan selle homseks maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 01.08.07 15:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Jh just selline postitus on minu arvates sulaselge läbu. Mis iganes kaupa võib leida kusagilt odavamalt. Umbes poolte müügikuulutuste kohta võiks lisada samasuguseid kommentaare. Hakkaks äkki nüüd kommenteerima näiteks, et usast saaks veel palju odavamalt. Või autoturu juures putkas müüdi laupäeval sama asja veel 50.- odavamalt :D
Või siis kustutame äkki kõik müügipakkumised millelaadseid on odavamalt leida?:o
Jälle üks streetrace.org teema.


No mida on tähti närida? Odavus polnud minu jaoks näiteks asi mida ma asja juures vaatan. Kui niinimetatud võimsusnäitajad on tegelikult bu..sh.. siis väga teretulnud oli staffi seletus, et asjal on võimsust vähem kui kirjas. mitte et suvaline tont määrib mingi saasta mulle pähe.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 02.08.07 09:05 Tsiteeri


Avatarist:

Tsitaat:

5. Avatar.
Foorumi avatari, st. pildi, mida kuvatakse kasutaja iga postituse juures nime all, suurus ei tohi ületada 150 x 150 pikslit. Avataril on lubatud näidata pilti oma autost või siis endast. Võõra auto või selle fragmendi demonstreerimine oma avataril on kategooriliselt keelatud ja võib korduva staff-i sellekohaste märkuste eiramise puhul viia kasutaja blokeerimiseni. "Võõras auto" nende reeglite mõistes on auto, mis ei ole Foorumi kasutaja kasutuses. Samuti on keelatud animeeritud avatarid.



Avatar on/oli igati nende reeglite kohane. Suurus ei olnud üle 150x150, võõrast autot või fragmenti ei olnud. Lubatud on küll kasutada enda või oma auto pilti, kuid millegagi pole mainitud, et ei võiks kasutada lähisugulase pilti:D, seega palun lõpetada terroriseerimine ja minu avatar oma kohale tagasi paigutada. Või viidata mille vastu eksitud on.

Võimendist:

Tsitaat:

Edit by Black: Kas oled sellele mingi lisaväärtuse andnud, et poehinnast kallimalt müüd?


Toodud lingis on konkreetselt viidatud võimsusele 4x200W mis krdi pärast peaks müüja neid andmeid muutma?:o Enamustel toodetel on ju müügikuulutustes moonutatud võimsus. Kui nüüd ühele tootele järsku nominaalvõimsus juurde lisada siis puudub ju võrdlusmoment. Kõiki müügikuulutusi ei kritiseerita, miks just seda?

Või
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kuidas Sa müüd 4x7W kirjadega seadet, kui kõrvalriiulis on teised 4x50W?



Võrdluseks siis veel :
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Müüdud: CD-makk KENWOOD KDC-3080R



4x40 W, 2x liiniväljundid, must eemaldatav paneel,


Ja see teema:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42185#pid258180

Mitte, et ma ilmtingimata vaidlustes võitma peaksin:D, aga mulle lihtsalt ei meeldi kui teisi põhjuseta kiusatakse.
Miks üldse teha reegleid kui neid ei järgita?

Edit: Kokkuvõttes on see ikkagi maailma parim foorum eesti vabariigis ja kiitus selle eest staffile. Tulevad meelde paari aasta tagused sagedased teravused mida siit lugeda sai.:D Selline jama on suudetud siinsest keskkonnast eemal hoida. Või on mõned kodanikud lihtsalt ära kolinud või vanemaks saanud.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.07 09:24 Tsiteeri


Selles kuulutuse vaidluses ma ei kavatse osaleda aga avatarist võin küll rääkida. Kui me vaatame reeglites avatari puudutavat osa: või siis endast. - tekib mul küsimus milline neist kolmest sõnast on arusaamatu?

Ma ei näe siin küll kohta mille üle vaielda ja kui sa tahad tõestada, et sina oledki Homer - siis olen meelsasti nõus kohtuma:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 02.08.07 11:05 Tsiteeri


kuulge mehed, saage kokku, võtke kann õlut ja rääkige... kui tarvis, siis ka kakelge.
Palun lõpetage see musta pesu avalik pesemine.

Usun et nii STAFF kui KASUTAJA pool peaks olema samade huvidega, et foorum kui selline oleks toimivam... ma ei usu, et see nutt ja hala ning siis käteväänamine annaks tulemusi, mis teeniks laiema foorumi kasutajaskonna huve.

PS! kõik teevad vigu, ka mina. olen alati tänulik olnud kui pöördumine on olnud privaatne ja ennast ka vastavalt oskustele ja võimalsele parandanud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.07 11:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
PS! kõik teevad vigu, ka mina. olen alati tänulik olnud kui pöördumine on olnud privaatne ja ennast ka vastavalt oskustele ja võimalsele parandanud.


Seda ma tegelikult enda kommentaaris öelda tahtsingi - eksinule U2U saatmine võtab sama palju aega kui teemasse omapoolsete kommentaaride kirjutamine.

Edu;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 02.08.07 14:34 Tsiteeri


minu üks mõte mismoodi minu jaoks paremaks saaks foorumit oleks see kui oleks võimalik klubiliikmete autode all kuidagi erinevaid autosid sorteerida ntx A 80, A4, A 100/A6 A8, TT

aastate lõikes polekski see sorteerimine nii oluline

praegusel juhul häirib see et kui tahan mingi kinda auto kohta vaadata (ntx B4) mida keegi oma auto juures teinud on siis pean lappama mitmeid kümneid lehekülgi et leida ntx 10 B4-ja

kui selline sorteerimise võimalus oleks võimalik kuidagi foorumile lisada siis oleks see päris tänuväärne minu silmis :)


kunagi ma sellise ettepaneku tegin ka aga üks tark staffi liige kustutas selle teema ära ja mulle jäigi vastus saamata kas selline asi üldse on võimalik :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.08 16:11 Tsiteeri


Nädalavahetusel sai otsing enamuses ringi tehtud ja muudatused on alljärnevad:

* saab otsida ka piiratud foorumite alt
* näidatakse foorumi nime kus leitud teema asetseb
* peale otsingut kuvatakse number palju lehekülgi otsitavaga leiti
* mitmeleheküljelise teema juures minnakse teemale klikkides otsingusõna sisaldava postituse juurde, originaalis oskas otsing siis vaid esimese postituse juurde viia

Täname kõik selle eest Diversionit, üsna palju aega kulus selle teiste genereeritud saasta parandamisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 22.04.08 09:12 Tsiteeri


pakun välja et lehe pealkiri võiks olla ka <title> sees olla.

näiteks "Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust - EAK XMB" vms.

põhjus, miks ma selle välja pakun on lihtne: kasutades teemade otsimiseks näiteks google't näidatakse sellisel juhul ka seal teema pealkirja lisaks teksti väljavõtule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.04.08 09:47 Tsiteeri


See ei ole tegelikult uus ettepanek. Staff'i alamfoorumis on see minu poolt juba suht ammu soovitatavate muudatuste all ära toodud. :) Nagu see "Minu postitused"-ki, mis nüüd lõpuks olemas on. Eks meie progejad tegelevad asjaga aega- ja jõudumööda. :)

BTW, mina ei mõelnud seda mingi google pärast, pigem seepärast, et kui mitu akent või tab'i foorumiga lahti on, siis oleks nii parem nende vahel orienteeruda. Ma ise avan tänaste postide alt teemasid alati uue tab'ina (keskmine hiirenupp).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 23.04.08 23:57 Tsiteeri


Kõige nõrgem asi selle XMB juures on see, et erinevalt näiteks vBulletinist ei ole olemas sellist valikut nagu "lugemata postitused" - siis lisaks sellele "ajalise piiratuse" käes vaevlevale valikule "postitused viimasest külastusest" (piiratus selles mõttes, et kui küllalt kaua peale sisselogimist mökutad, siis avastad, et "postitused viimasest külastusest" on tühi). Seal see "lugemata postituste" asi ei aegu - logid uuesti sisse kasvõi mitu korda ja need on ikka alles.

Ilmselt on suurim probleem see praegusele platvormile tehtud lisatöö, sest seda ei anna eriti lihtsalt teisele platvormile üle viia - olgu see teine kui palju parem tahes...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 24.04.08 06:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Ilmselt on suurim probleem see praegusele platvormile tehtud lisatöö, sest seda ei anna eriti lihtsalt teisele platvormile üle viia - olgu see teine kui palju parem tahes...

1 vahetabel peaks asja ära tegema vast
<rollseyes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Codecci
huviline



Registreerunud 27.04.08
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal


postitati 07.05.08 17:54 Tsiteeri
Klubiliikmete autod



Üritades avada alafoorumit "Klubiliikmete autod" vaatab vastu järgmine tekst:

"Vabandame, sellele postitusele on vastamine/tsiteerimine keelatud või pole sul selleks õigust."

Kuidas see nö. õigus saada? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.05.08 17:57 Tsiteeri


Reegleid lugedes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 13.05.08 00:48 Tsiteeri


tere!

Soovin, et audiclubi adminid muudaksid otsingu minimaalseks tähtedemärgiks praeguse 3 asemel 2, sest siis saab otsingusse panna siin foorumis vägagi aktuaalseid otsisõnu näiteks S6, V8, S8 jne.

selleks tuleb adminil avada serveris misc.php fail ning otsida üles umbes 230. rida, kus on selline tekst:
if (strlen($srchuname) < 3 && strlen($srchtxt) < 3) {
error($lang['nosearchq']);
}

if (strlen($srchuname) < 3) {
$srchuname = '';
}

if (strlen($srchtxt) < 3) {
$srchtxt = '';

"kolmed" tuleb muuta "2" ning ongi korras, aitäh!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.05.08 08:31 Tsiteeri


Kuna ei ole vaja, et hakatakse otsima ja, on, ei jne. väljendeid, siis sellest ka see minimaalselt 3 tähe nõue.
Väljendeid S6, V8 jne. saab otsida ka % nende eest kasutades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 13.05.08 10:30 Tsiteeri


oh tore, ei teadnudki seda %-märgi nippi, tänud.
aga kes ikka otsiks sõna "ja" või "ei" otsingust:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 17.05.08 15:36 Tsiteeri


Teen ettepaneku staffile, vältimaks teemat nimega "esiveoline quattroks" :D. Teha kohe kusagile avalehele või nähtavale kohale päis vms, kuhu siis kirja panna, et sellise sisuga teemat pole mõtet postitada. :D:D:D Vb asi minus, aga naljakas on lugeda selliseid teemasid, mida võib oodata pmst igalt uuelt klubiliselt, kes soetanud endale r5 motoga audi, enamasti on need B3, B4 kerega.

Kui väga vale mõte või kui staffil on juba mingi lahendus selliste postituste jaoks, siis vabandan, ette ja tehke väike edit selle postituse kohapealt.

(NB) uued ju ei otsi kohe selliseid teemasid, et kuidas foorumit kasutada.

Mina tänan ja vabandan:D

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.05.08 10:47 Tsiteeri
ettepanek, arvamus.



Minult siis väike ettepanek, et mitte panna müügi kuulutusi tänaste postituste alla, kuna audi foorum viimasel ajal ainult müügi kuulutustest koosnebki ja tahaks tänaste postituste all midagi muud ka näha. üldse võiks kuulutused tasuliseks teha nagu seda on hinnavaatluse foorumis. Sorry kui see väga loll mõte on, lihtsalt minu arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 31.05.08 10:50 Tsiteeri


juhtpaneeli juures on nupp nimega muuda profiili, sealt saad müügiteemad üldse enda jaoks ära kaotada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.05.08 11:00 Tsiteeri


ok. alguses tõesti ei leidnud seda nuppu. seega võib selle teema nüüd ära kustustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.05.08 11:35 Tsiteeri


Ei ole loll mõte. See on väga hea tagasiside, kuna seda teemat on staffi ringis juba mitmel korral nii- ja naapidi arutatud. Ka meile on suht vastukarva, et kuulutused üle poole foorumist moodustavad. Ja et on kasutajaid, kelle jaoks foorumi ainuke väärtus seisnebki selles, et siin saab tasuta kuulutada. Võimalik, et seamegi varsti tasuta kuulutuste arvule limiidi või siis seome selle näiteks staaziga. Samas ei taha kuulutamist ka väga ära kohitseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 31.05.08 11:36 Tsiteeri


Kui foorumis müügikuulutusi poleks, oleks siin veel igavam.
Huvitavamad osad ongi klubiliikmete autod, ost-müük, ostuabi ning arutelu teemadel S-cars ja nende forsseerimine.
Olen ise foorumist ostnud autole kummid, veljed, piduriklotsid, rattalaagrid, tulesid, õlid, originaalmaki, esisilla õõtsad, uksed jne. Äri ongi see, mis tegelikult asju püsti ja ka elus hoiab.
Nii et igati vajalik ja kasulik !!!

PS. Süüdi ei ole mitte müügikuulutused, vaid see, et harivaid ja silmaringi laiendavaid teemasid kipub vähe olema. Palju tühja plära ja muidu fleimi !
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
ja tahaks tänaste postituste all midagi muud ka näha.



Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.05.08 11:59 Tsiteeri


aga siis võiks olla näiteks eraldi pealehel(kus on ajalugu,uudised,) juures müügikuulutuste rubriik. et avaneb üldse uue lehena ja koosnebki ainult ärist ja see foorum oleks siis kõik muu kaasa arvatud projektid. mõtlen siis sellele lehele http://audiclub.ee/ teha link eraldi lehele ja siis olekski audide müügi leht. pm sama mis auto24 aga ainult audidele. ehk nüüd saite aru mis mõtlen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.6% - SQL: 70.4%]