Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127541)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 06.03.11 17:42 Tsiteeri


Asukoha koha pealt oleks kõige etem maakondade valikuga tulp. Samamoodi nagu on kohustuslik pealkirja lisamine, oleks kohustuslik asukoha määramine. Kui juba maakond teada, on lihtsam edasi mõelda.

Aga foorumi eluolu poolt oleks mul üks mõte veel. Nimelt tehnilise rubriigi alla teha keretüüpide järgi lahterdus. Praegu pealkirjast loed ala esiporitiiva vahetus, aga millel? Samamoodi valiktulp teema tegemisel. Ja see võiks kajastuda vähemalt otsingus.

Aga need kõigest minu mõtted ja ärge taguma hakake:P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 06.03.11 18:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag

Aga foorumi eluolu poolt oleks mul üks mõte veel. Nimelt tehnilise rubriigi alla teha keretüüpide järgi lahterdus. Praegu pealkirjast loed ala esiporitiiva vahetus, aga millel? Samamoodi valiktulp teema tegemisel. Ja see võiks kajastuda vähemalt otsingus.


Sellise asja poolt olen isegi, väga hea näite tõi Ardo juba ära ning üleüldiselt muutuks asi mitte väga paremaks kuid korrastatumaks ning samuti kergem teemasid kasutajatel jälgida.

Tervitades.
Silver


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.11 19:48 Tsiteeri


Ka see on juba meeskonnas arutlusel olnud ja sügisel peale võistluste perioodi plaanime selle ka teoks teha. Kuna me tahame lisaks lahterdamisele ka otsingus võimaldada mudeli jne. andmete põhjal otsingut, siis on see üsna töömahukas arendus taaskord.
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Aga foorumi eluolu poolt oleks mul üks mõte veel. Nimelt tehnilise rubriigi alla teha keretüüpide järgi lahterdus. Praegu pealkirjast loed ala esiporitiiva vahetus, aga millel? Samamoodi valiktulp teema tegemisel. Ja see võiks kajastuda vähemalt otsingus.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 15.03.11 13:45 Tsiteeri


Selline asi, et kui siin foorumis ringi surfata siis väga paljudes teemades mis on pandud top listi ei tööta enam lingid kus saab infot mingi probleemi või toota kohta.
Ehk keegi on nii usin ja eemaldaks need vigased lingid.

Näide:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44094

See esimene postitus on täiesti ebavajalik kuna mitte ükski link sealt enam ei tööta.


***
Edit by Black: parandasin esimese posti ära, mujal väga ei viitsinud. Ehk saadakse aru. Kui sarnaseid teemasid väga palju on, siis ega ka eriti ei viitsi otsida. Ehk saad aru. :P Kui midagi jooksvalt silma on jäänud, olen niigi väga palju parandanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 25.03.11 12:27 Tsiteeri


Selline probleem, et kui võtan lingi "Minu postitused" ja tahan minna mingi pikema teema viimasele lehele, siis teema pealkirja taga ei kuvata lehekülgede arvu. "Tänased postitused" lingi all on aga leheküljed ilusti olemas.
Kas ma olen ainuke, kellel selline probleem?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.03.11 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Selline probleem, et kui võtan lingi "Minu postitused" ja tahan minna mingi pikema teema viimasele lehele, siis teema pealkirja taga ei kuvata lehekülgede arvu. "Tänased postitused" lingi all on aga leheküljed ilusti olemas.
Kas ma olen ainuke, kellel selline probleem?

Tundub nii. Eks peab uurima. Seni saad viimase posti juurde rea lõpus rohelise noolekese kaudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 25.03.11 18:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tundub nii. Eks peab uurima. Seni saad viimase posti juurde rea lõpus rohelise noolekese kaudu.


Küll ma otsisin seda rohelist noolekest, aga siis taipasin, et kasutan audiclub_tume põhja ja siin nool hoopis teist värvi:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Olla
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2005 aut.

postitati 27.03.11 19:35 Tsiteeri


Noojahh, ei mallanud koge teemat läbi lugeda, nagu ikka. Selle eest lugesin läbi foorumisse postitamise reeglid, kus piriseti ja iniseti. Olen vägagi kasutajate poolt, et pedantide kari ja märkusi jagatakse, bännitakse jne. Samas nõustun ka modedega, et kirjutada tuleb korralikult. Kurat, tehke komisjon, kui te tahate olla lingvistika gurud, las komisjon uurib, tapab käseb poob ja laseb, 7 lehekülge juttu mittemillestki. Modedena panete puusse niiet kohiseb. Ei ole te teemasid pannud mida palutud lukku panna jne jne. Minu suurelt kirjutatud tähed on aga hüpanud udusesse silma. Ok, ei tee siin OT ning penen ette ideena teha eraldi foorumid täiesti. Margist sõltuvalt nö. A8 foorum. A6 foorum jne. Eraldi aadressdel ja eraldi moderaatoritega, oleks lihtsam hallata ja igaüks leiab teema vastavalt üles oma liikurile. Mis arvate?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.03.11 07:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Olla
Noojahh, ei mallanud koge teemat läbi lugeda, nagu ikka. Selle eest lugesin läbi foorumisse postitamise reeglid, kus piriseti ja iniseti. Olen vägagi kasutajate poolt, et pedantide kari ja märkusi jagatakse, bännitakse jne. Samas nõustun ka modedega, et kirjutada tuleb korralikult. Kurat, tehke komisjon, kui te tahate olla lingvistika gurud, las komisjon uurib, tapab käseb poob ja laseb, 7 lehekülge juttu mittemillestki. Modedena panete puusse niiet kohiseb. Ei ole te teemasid pannud mida palutud lukku panna jne jne. Minu suurelt kirjutatud tähed on aga hüpanud udusesse silma. Ok, ei tee siin OT ning penen ette ideena teha eraldi foorumid täiesti. Margist sõltuvalt nö. A8 foorum. A6 foorum jne. Eraldi aadressdel ja eraldi moderaatoritega, oleks lihtsam hallata ja igaüks leiab teema vastavalt üles oma liikurile. Mis arvate?

Milline on hetkel täpsemalt sinu probleem? Kirjastiil on ok, ühtki märkust sulle tehtud pole. Kelle võitlust sa võitled?

Eraldi foorumeid võid alati juurde teha. Iga asi tasub elus proovimist. Mis ei tapa, teeb tugevamaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 28.03.11 08:10 Tsiteeri


Tegelikult pole ka siinsel õigekirjatsensuuril häda midagi. Võrdluseks ntx mb klubi foorum kus "kontrolli" teevad tõenäoliselt värskelt ööklubist tulnud, viiekopikalisest suuremate pupillidega, kahekordse pilguga kodanikud:o, erinevus seisneb ka selles, et jagatakse "hoiatusi", kuid mitte mingeid mõistlikke seletusi hoiatuse põhjuste kohta anda ei osata.:D Seega siinne, korduvate märkuste süsteem on igati OK.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 28.03.11 08:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Olla
Ei ole te teemasid pannud mida palutud lukku panna jne jne

Kust selline arusaam tuleb?
Miks peaks keegi teemat lukku panema sinu palumise peale? See on foorum - kui kellelgi pole midagi öelda enam, siis mattub teema nagunii ära...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 10.04.11 21:47 Tsiteeri


Teeks sellise ettepaneku, et "Firmade sooduspakkumised" teema all, oleks kuulutuse pealkirjas KOHUSTUSLIK märkida ka linna nimi, kus teenust pakutakse. Oleks palju lihtsam mingit teenust otsida, kui ma näen kohe ära, mis linnaga on tegu. Päris tihti pole ka profiili alla märgiud linna nime ja pean hakkama lugema teksti seest, et kus ikkagi seda teenust pakutakse. Et leida sobivat teenust sobivast linnast, peab läbi lugema kümmneid teemasi, enne kui midagi üles leiab :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 08.05.11 14:16 Tsiteeri


Mina teeks ettepaneku: inimesed, kes te müüte autosid varuosadeks või keredetaile - olge head, kirjutage juurde, mis värvi see asi on. Jube tüütu on otsida halli kapotti ja helistada kõik läbi ning saada teada, et kõik on punased või sinised.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.07.11 09:36 Tsiteeri


Ei taha vigiseda, kuid ...
Milleks oli taas vaja selleks eraldi teema teha, kui on konkreetselt juba ühega alustatud "Plaan c5 A6 osta"?

Teema ise asub siin.

Millegi pärast tulevad sellised teemad viimasel ajal väga tihti.
Hilisem otsingu kasutamine ajab lahenduse leidmise suht kirjuks ja keeruliseks.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.07.11 17:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Ei taha vigiseda, kuid ...
Milleks oli taas vaja selleks eraldi teema teha, kui on konkreetselt juba ühega alustatud "Plaan c5 A6 osta"?

Teema ise asub siin.

Millegi pärast tulevad sellised teemad viimasel ajal väga tihti.
Hilisem otsingu kasutamine ajab lahenduse leidmise suht kirjuks ja keeruliseks.

Sa pole vist tähele pannud, mis laiemalt ostuabi teemas toimub :). See on ainult piisk meres :(. Eks liidame kuidas jõuame ;). Juhtub ka seda, et üks ja sama kasutaja teeb iga auto24's leitud auto kohta eraldi teema, ehk siis kõvatab iga auto kohta eraldi teemas :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.07.11 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps

Sa pole vist tähele pannud, mis laiemalt ostuabi teemas toimub :). See on ainult piisk meres :(. Eks liidame kuidas jõuame ;). Juhtub ka seda, et üks ja sama kasutaja teeb iga auto24's leitud auto kohta eraldi teema, ehk siis kõvatab iga auto kohta eraldi teemas :P.

Pean tunnistama, et päris täpselt pole tähele pannud töesti, oluliselt sellele teemale ei kinnitu, pigem huvitun tehnilisest poolest.
Absoluutselt ei viidanud tegemata töödele haldajate poolt ja loodetavasti ka eelnev postitus seda ka ei kajasta..vastasel juhul sorry.
Mitte midagi halvustavat, kuid ega köigil pole töesti herneste pökkumise % 100, ise loomulikult kaasa arvatud :)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 07.09.11 12:00 Tsiteeri


Mind pani kirjutama selline uuendus, mis puudutab Petturite nimekirja foorumis:

Edit by Black @ 06.09.2011: lisan siia teemasse edaspidi kehtivad postitamise reeglid: 1. Iga autor peab oma postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime! 2. Iga autor peab oma postituse alla lisama ka oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi! Postitused, milles neid ei ole, kustutatakse. Samuti kustutatakse postitused, millele on lisatud võimalikul kontrollimisel selgunud valed kontaktandmed. Need reeglid on vajalikud selleks, et ka süüdistatav näeks selgelt, kellel temaga konflikt on tekkinud. Nagu foorumi jaluseski kirjas, ei vastuta Eesti Audi Klubi foorumi postituste sisu eest!

Kui minul postitajana pole petturist peale tema foorumikasutaja nime midagi teada, siis minu nimi peab temasugusel sitaloopimiseks ikka vabalt võtta olema?
Kuivõrd niikuinii on ühemõtteliselt selge, et foorumi sisu teevad selle kasutajad, mitte MTÜ, siis on kuidagi lahtisest uksest sisse murdmine alljärgnev väide:

Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Peagi tekivad selle teema esimesse posti reeglid siia postitamiseks. Peamiselt seetõttu, et iga süüdistaja oleks ka ise selgesti identifitseeritav ja AC ei peaks võimalike laimamiste eest vastutama.


Et kui sa ei soovi kõikvõimalike mölakate märklauana oma nime, aadressi jms avaldamisega koos seista, siis jääb lihtsalt kaasfoorumlane petturist teavitamata?
Mis kasu sellest võiks tõusta? Ja kellele, peale petturi enda?

Minu kõik isikuandmed on klubil olemas, see paneb mind niikuinii oma jutu eest isiklikult vastutama. Mis ühiskondlikku vastutust või seltsimehelikku kohut siia juurde veel vaja oleks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 07.09.11 20:31 Tsiteeri


See ei ole mingi minu ülearusest vabast ajast tingitult väljamõeldud kitsendus. See on ajendatud konkreetsest pretsedendist ja tegelikult niigi juba venima jäänud.

Okei, muudan siis selliselt, et kasutades neis postitustes kellegi täispikka nime ja/või isikukoodi, on vajalik ka enda nime lisamine? Ega kedagi muidu väga huvitagi, kui kuskil foorumisopis selliseid asju arutatakse, kuid google kaevab kõik need nimed välja ja see paneb petturluses süüdistatu tegutsema. Esimese asjana esitab ta foorumi haldajale nõude tõestamata info eemaldada. Kui see ei toimi, tuleb juba juristi koostatud nõudekiri. AC ei ole eriti huvitatud sellisest kemplemisest, postituste reaalsete autorite (kes üldjuhul soovivad internetis ikkagi võimalikult anonüümseteks jääda) välja selgitamisest ja jagelemisest, kes mille eest vastutab.

Variandid on sellised:

1. Jääb nagu varem, kuid kui asi pole kohtust või muust õiguskaitseorganist süüdimõistvat otsust saanud, siis kustutame me igasugused sellised süüdistused süüdistatava esimese nõude peale ära. Minu jaoks tundub suht selgrootu lahendus, kuid mis teha...

2. Jääb nagu praegu ja AC hoiab neid postitusi üleval nii kaua, kuni autor on valmis oma sõnade taga seisma. Vahel võib see kohtuni viia. Sel juhul on selgelt näha, kelle poole võimaliku nõudega pöörduda tuleb. Minu arvates on nii ka aus. Minu poolest kasutage oma nime lisamist pildina vms, kui seda google'ile närida anda ei soovi, kuid olemas peab see seal selgelt väljaloetavana olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.11.11 22:34 Tsiteeri


Võiks eksisteerida mitme postituse kokku tõstmise võimalus, tegelikult täiega üllatusin, et sihukest võimalust ei olegi. Kui mul on ühes teemas 10 postitust, ning tahan nad koondada 1 alla? Administraatoritel oleks ka tööd vähem kui saaks ise oma teemat korras hoida.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.11.11 12:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Võiks eksisteerida mitme postituse kokku tõstmise võimalus, tegelikult täiega üllatusin, et sihukest võimalust ei olegi. Kui mul on ühes teemas 10 postitust, ning tahan nad koondada 1 alla? Administraatoritel oleks ka tööd vähem kui saaks ise oma teemat korras hoida.

Saad ju tõsta teksti ühest postist teise, kui muuda-nuppu vajutad ning ka tühjaksjäänud postid ise ära kustutada. Aga kasuta seda palun mõistlikult, suht tobe on vaadata teemasid, kust esimesed postid, mis juba järgnevatele kõneainet pakkunud, ära on kustutatud.

Mingit reeglit järjestikuste postituste tegemiseks küll pole, kuid suht asjakohane on, kui teed autoteemas esimese posti autot ja selle ostmist kirjeldava, teise näiteks jooksvate kulude pidamiseks (peamiselt iseenda jaoks) ja edasi juba vastavalt aja jooksul toimuvale või kellegi küsimustele. Arvestada tuleb sellega, et foorumis loetakse ikkagi vaid uusi poste - kes kord juba su auto teema esimese otsa läbi on lugenud, see sinna enam teist korda uuesti naljalt ei vaata, kui just ise konkreetselt seda või sarnast autot osta ei plaani vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 27.11.11 12:35 Tsiteeri


No ei saa tühja posti kustutada, või on selle juures mingi kaval nipu mida ma ei oska. Lahter "kustuta postitus" on küll olemas, kuid ei tööta.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.11.11 13:31 Tsiteeri


Okei, vist on hetkel tõesti selle konfi peal, et lambad oma teemade esimesi poste ära ei saaks kustutada, nagu vahepeal moeks oli kujunemas. Aga pole viga, küll mõni modekas ikka lugema juhtub ja selle väikese näpuliigutuse ära teeb, kui vaja. Tegin su teemas selle ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 27.11.11 16:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Okei, vist on hetkel tõesti selle konfi peal, et lambad oma teemade esimesi poste ära ei saaks kustutada, nagu vahepeal moeks oli kujunemas. Aga pole viga, küll mõni modekas ikka lugema juhtub ja selle väikese näpuliigutuse ära teeb, kui vaja. Tegin su teemas selle ära.

Tnx, tegelikult oli mul rohkem plaanis teemat kohendada, a ehk ikka muudetakse selline seade millalgi ära. Hea võimalus oleks ju vaid esimese posti kustutamine keelata. Tegelikult kustutamise keelamisest nagunii ju abi pole, sisu saab ju ikka ära kustutada, nagu vahel on ka näha olnud.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
snoooz
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 10.12.11
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.12 10:41 Tsiteeri
Tegelikult on üks asi



Tegelikult on üks asi mis mind foorumi lehtedel häirib on see et uuemad sissekanded asuvad teema lõpus. Kas ei oleks mitte mõistlik kui uus sissekanne asub ikka esimesel kohal ? Või olen ainult mina see kes nii arvab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 11.01.12 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: snoooz
Tegelikult on üks asi mis mind foorumi lehtedel häirib on see et uuemad sissekanded asuvad teema lõpus. Kas ei oleks mitte mõistlik kui uus sissekanne asub ikka esimesel kohal ? Või olen ainult mina see kes nii arvab.

Ennast küll ei häiri, viimase postituse juurde minekuks ju oma nupukegi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.9% - SQL: 60.1%]