Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127908)
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 11.01.12 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: snoooz
Tegelikult on üks asi mis mind foorumi lehtedel häirib on see et uuemad sissekanded asuvad teema lõpus. Kas ei oleks mitte mõistlik kui uus sissekanne asub ikka esimesel kohal ? Või olen ainult mina see kes nii arvab.

Eestlane loeb tavalist teksti ikka ülalt alla. Seega on väga loogiline, et uued sissekanded asuvad teema lõpus.
Sellel tagurpidi variandil on mu arvates eelis vaid siis, kui jõuad alati kõiki teemasid aktiivselt jälgida ehk, et lugemata on ainult üks post ja see istub siis kenasti üleval. Nii pea, kui poste on rohkem või soovid mõnda vanemat teemat lugeda, tekib ebaloomulik olukord, kus loed alt üles. Mõnedes välismaa foorumites on vaikimisi kasutusel see tagurpidi süsteem. Ma lülitan alati ümber. ;)

Nagu eelpool öeldud - meil on olemas nupud teemade nimekirjas, et liikuda kohe viimase posti juurde (nool rohelisel taustal) ja ka nupp teemas sees, et liikuda alla viimase posti juurde (kolm alla suunatud noolt). Piisavalt mugav ja loogiline süsteem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
955
huviline



Registreerunud 13.09.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A3 1.8T

postitati 19.01.12 11:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tiiger991
Tsitaat:
pms otsi 2 magnetit ja panne kütuse vooliku külge tõmba teibiga kinni :D siis saad teada kas toimib või ei :D:D:D:D

Otsi 2 magnetit ja panne kütusevooliku külge. Tõmba teibiga kinni, :D siis saad teada, kas toimib või ei. :D:D:D:D


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vahest ajab ikka naerma. Eesti keele nõuetele vastavaks? Kui juba nii range olla, siis tuleks ikka iseendast alustada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.01.12 12:09 Tsiteeri


Üritame lauseehitust ja mõtet (mis paraku vigaselt kirjutades tihti kaduma läheb või valesti mõistetud saab) nii vähe muuta kui võimalik. Hetkel võib algset teksti lugeda ka, nagu oleks lisaks kahele magnetile ka mõnda panni vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.12 21:23 Tsiteeri


Oskab keegi vastata, miks mul juba kolmandat korda SEE tekst ette tuleb? Nagu reklaam tuleb ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 11.04.12 20:03 Tsiteeri


Minu poolt väike ettepanek: selle teema esimene post võiks olla viidatud ka kuidagi reeglite alla.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 11.04.12 21:08 Tsiteeri


Selle teema alguses räägib nii...

Tsitaat:
Algselt postitas: juks11

...kui juba asi üksteiste sõimamiseks läheb, siis sõimu omavad postitused kustutada ja antud kasutajale, antud teemale postitamine keelata...


...ja mõned aastad hiljem räägib nii.

Tsitaat:
Algselt postitas: juks11

...Juba ammu otsustasin, et siia Delfi Debiilikutele vastama ei tule aga see on ikka suht tipptase mis sa siia kirja panid ja seepärast teen viimase erandi...

...Sa mees oled täiesti haige, mingi veaga või ma ei tea aga soovitan arsti poole pöörduda...

...Sa oled harg, valelik ning haige inimene aga ela oma mullis edasi ning ma loodan samuti, et sind enam kunagi ei kohta ega kuule midagi...

...Sellega on ühtlasi ka minu kommenteerimised soon foorumis läbi. Kindlasti saavad kõik normaalsed inimesed asjadest õigesti aru!!!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 11.04.12 21:19 Tsiteeri


TheRRsr, pajata oma möttest detailsemalt.
See, et oled Juksi11 peale kuri, kas kavatsed aastaid nüüdseda nina alla hööruma jääda?
Aastatega siiski inimesed muutuvad (iseasi, et kunnale poole, kas paremaks vöi siis halvemaks).

Ka mina suurt ei mäleta, et mida ma aastake vöi 2, parasjagu kusagil pasundasin ja kokku lubasin vms.
Reeglina mina isiklikult lubadusi ei anna, vötku keegi seda kuidas soovib.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.04.12 23:34 Tsiteeri


Minu ettepanek on sihuke, et teemade sulgemisse võiks natukenegi loominguliselt suhtuda, st moderaatorid ei peaks koguaeg "autopiloodi" peal olema. Kui ikkagi isik on pikema aja jooksul üsna spetsiifilisi teadmisi jaganud, mis sest, et õigekirjaga vahel natuke pahasti, seda ilmselgelt mitte pahatahtlikult, siis võiks ju niipalju mõistlikkust ka modedel olla, et teemat niisama lambist lukku ei löö, seda enam, et väga huvitav teema paljudele.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=108940&page=2

Seda teemat pidasin silmas.
Jupp aega tagasi üteldi, et volframist niidiga lambid on ka saatanast ning pole võimalikud...:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 20.04.12 23:53 Tsiteeri


Mima olin see kes selle lukku lajatas. Esiteks olen ma puhas eestlane ja siukest jama nagu seal kokku kirjutatud (võrdväärne Google tõlkega) ei suuda ma isegi kolmekordsel läbilugemisel välja jagada. Teiseks, teema on DIY teema all mis eeldab, et asi peaks olema valmis kujul teistele näidata/ õpetada olema. Kolmandaks võib iga foorumlane teha igaüks teema näiteks Audi igiliikurist, bioloogilistest helendatavest esituledest Audile, keskonnasõbralikud bioloogiliselt lagunevad autorehvid jne.

Eks tuleb arutlusele moderaatorite ja meeskonnaliikmete vahel. Ja siis selgub kas mu otsus oli õige või vale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.04.12 07:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Mima olin see kes selle lukku lajatas. Esiteks olen ma puhas eestlane ja siukest jama nagu seal kokku kirjutatud (võrdväärne Google tõlkega) ei suuda ma isegi kolmekordsel läbilugemisel välja jagada. Teiseks, teema on DIY teema all mis eeldab, et asi peaks olema valmis kujul teistele näidata/ õpetada olema. Kolmandaks võib iga foorumlane teha igaüks teema näiteks Audi igiliikurist, bioloogilistest helendatavest esituledest Audile, keskonnasõbralikud bioloogiliselt lagunevad autorehvid jne.

Eks tuleb arutlusele moderaatorite ja meeskonnaliikmete vahel. Ja siis selgub kas mu otsus oli õige või vale.


No olgu, et DIY all ei paistnud äkki õige koha peal, aga teema splittimine või ümbertõstmine oleks ka justkui lahendused? Ma nüüd nii radikaalne ei oleks seletuste jagamisel, et kõik seal "siuke jama" oleks. Silmaringi laiendamise mõttes oleks sellest kasu pea igaühele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 21.04.12 09:09 Tsiteeri


Selle teema sulgemine näitab selgelt, et osad inimesed ei suuda "raamidest" väljapoole mõelda.
fakt on aga see, et selles teemas kajastatud alternatiivid on olemas.
Miks neid alternatiive pole võimalik massidesse saata, ei hakka siinkohal lahkama .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 21.04.12 14:26 Tsiteeri


Kodanik Forsin on meil juba suht algusaegadest peale olnud suhteliselt 'radikaalne' kirjamees. Tema kirjatükid sisaldavad ikka ja jälle päeva rõõmsaks tegevaid elemente ja teema sulgemine nüüd küll teab mis lahe mõte polnud. Mida sellega saavutada?

Forsini lahendused on ikka ja jälle olnud selgelt ainult temale arusaadavad, teistele on need suhteliselt hiinakeelseteks jäänud. Arutada ja fantaseerida antud teemadel siiski võiks. :)


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.12 18:39 Tsiteeri


Tuleb tunnistada, et nõustun eelkõnelejatega forsini poolt tehtud teema osas.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aces
huviline



Registreerunud 03.09.06
Asukoht: lõunas
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5

postitati 18.05.12 10:50 Tsiteeri


Asi on natuke naljakas. Muutsin avatari ja lugu selline, et töö arvutis näen uut, aga kodu arvutis vana avatari:D Millest see oleneda võib? Neid pilte pole mõlemas arvutis enam alles, nii et kusagilt puhvrist ta neid võtta ei saa....


kus sul aiku 11 kuud kuiv on Eestis??? Viljakuivatis elad vist ja quattroga pole ka järelikult sõitnud. Need kes kogend need teavad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 18.05.12 10:54 Tsiteeri


Arvuti salvestas need interenti vahemälusse ja nüüd võtab sealt. Refreshi see leht ära kus on pilt näha. Ja kui sellest abi ei ole, kustuta neti kaustas küpsised ja ajalugu ära, siis peaks kindlasti korras olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 18.05.12 12:06 Tsiteeri


Kui F5 ei aita, siis Ctrl+F5.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.06.12 08:02 Tsiteeri


Ostukuulutust ei saa millegipärast muuta müügikuulutuseks.

Nimelt- mul oli vaja veljed teiste vastu välja vahetada, tegin kuulutuse:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=111683

Leidsin sobivad veljed ning nüüd oleks tarvis ostu/vahetuskuulutus müügikuulutuseks muuta. Millegipärast ei saa. Ka ei saa kuulutust kustutada? Mis sellise asja mõte on? Kas oleks võimalik ära muuta?

Ja kui ei tohi ise kuulutuse tüüpi sisestada, siis võiks olla valikus kõik vajalikud variandid O/V: valikut ntx pole...


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.12 08:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ostukuulutust ei saa millegipärast muuta müügikuulutuseks.

Nimelt- mul oli vaja veljed teiste vastu välja vahetada, tegin kuulutuse:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=111683

Leidsin sobivad veljed ning nüüd oleks tarvis ostu/vahetuskuulutus müügikuulutuseks muuta. Millegipärast ei saa. Ka ei saa kuulutust kustutada? Mis sellise asja mõte on? Kas oleks võimalik ära muuta?

Ja kui ei tohi ise kuulutuse tüüpi sisestada, siis võiks olla valikus kõik vajalikud variandid O/V: valikut ntx pole...

Ma arvan, et sellele on üsna hea põhjus miks ei saa ostukuulutust müügikuulutuseks muuta. Sellisel juhul saaks uus kasutaja ka kõigepealt luua ostukuulutuse ja selle siis müügikuulutuseks ümber nimetada. Kustutada saab kuulutust 7 päeva tagant nagu ka uuendada, vastasel korral poleks ka sellest piirangust ju midagi kasu. Põhimõtteliselt võiks ju ka "O/V" kuulutuse tüüp olemas olla aga palju seda reaalselt vaja on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.06.12 12:29 Tsiteeri


Mul ka üks idee arendajatele.

Kui postitust on muudetud, siis võiks postitusse jääda sellest automaatne märge muutmise aja ja muudetud kordade arvu kohta. Näiteks:

[muudetud 2x; viimati 05.06 kell 14:05]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.06.12 17:27 Tsiteeri


By default phpBB teema vist rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.06.12 18:01 Tsiteeri


Siis võiks ju selle aktiveerida - näiteks sinna postituse aja kõrvale ka muumtmise aeg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.12 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Siis võiks ju selle aktiveerida - näiteks sinna postituse aja kõrvale ka muumtmise aeg.

Meil on XMB.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.06.12 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Siis võiks ju selle aktiveerida - näiteks sinna postituse aja kõrvale ka muumtmise aeg.

Meil on XMB.


Ma tean mis meil on, aga mõte jääb samaks. Olen ka ise foorumeid püsti pannud ja hooldanud - see ei tohiks nii keeruline olla ju. Samas on hea näha, et postitust on muudetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.12 21:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Ma tean mis meil on, aga mõte jääb samaks. Olen ka ise foorumeid püsti pannud ja hooldanud - see ei tohiks nii keeruline olla ju. Samas on hea näha, et postitust on muudetud.

Kui see feature oleks XMB-l normaalselt lahendatud, siis ei oleks teda kohe alguses ka välja lülitanud. Esiteks kuvatakse seda infot otse postituses ja üldse mitte selle lõpus, teiseks tekitab iga muutmine uue rea ehk mõnel juhul võib neid ka 10 olla. Hetkel on mitu suuremat arendust korraga käsil, kui need tehtud, siis võime selle võimaluse mõistlikumal kujul lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
blizzard1
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 13.06.05
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.12 21:45 Tsiteeri


Kas on võimalik nii, et kui meilile tuleb teade teemale vastamisest, siis lingile vajutades suunab kohe viimase postituse juurde, mitte teema esimese lehele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.3% - SQL: 70.7%]