Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Millised kojamehed oleksid sobivaimad? (Vastuseid: 112 | Vaatamisi: 32602)
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 24.10.07 06:58 Tsiteeri


Nüüd ostsin mingid Championid ette. Raamiga. ''vanaduse'' indikaatoriga.

Pühivad küll ülihästi. Ei anna eelmistega võrreldagi...

-e-
10.03

Sai osted üle kuu tagasi A 80-le Automaailmast need Onride raamita kojamehed. Igatahes kordades paremad kui Automaailma Allride raamita kojamehed. Kui klaas pole ühtlaselt märg, siis kundepoolne veidikene tõmbab triibu vahest(pikki klaasipuhastaja varrega), aga enamuse ajast pühivad ideaalselt. Ning kõrvalistuja klaasi alumine äär on peaaegu samuti kojamehega kaetud, ei ripu veerand klaasipuhastit nö õhus(klaas ju kumer all) nagu raamiga kojamehe puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 10.03.09 05:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raiz80
Ise soovitan soojalt Championi raamiga kojamehi. Ostsin need eelmisel kevadel ja pühivad siiani väga hästi!!! Kojameestel on peal ka mingi riba, mis peaks kulumisel valgeks minema, kuid valget värvi pole veel kusagilt näha. Ja maksid vist ka mingi 180 kr umbes. Kvaliteediga olen väga rahul ja soovitan soojalt- usun, et kes proovib, see ei kahetse!


Minu Audil nüüdseks siis Championi raamiga kojamehed täiesti läbi omadega, märjal klaasil jäävad vägevad triibud, või noh, õigem oleks öelda, et pühib vaid triibu jagu ära, ülejäänud vesi jääb klaasile :P
Kasutanud neid veits alla aasta, olid ostes ka mingi 150 raha väärt, kui õigesti mäletan. Nüüd tahaks proovida ilma raamita klaasipühkijaid...Kes oskaks öelda, millistel oleks hinna/kvaliteedi suhe parim?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 10.03.09 06:38 Tsiteeri


Mina soovitaksin BOSCH'i kojamehi!
Ise kasutan B4'l. Eriti hea tulemuse annab kui töödelda tuuleklaasi veel nanotehnoloogial põhineva klaasivahaga. Sellisel juhul ei pea kojamehed pea mitte midagi tegema - õhuvool puhub vee klaasilt kiirelt minema.

Endal olid ühed BOSCH'i kojamehed aastaringselt(ka talvel) ja kevadel lihtsalt lasin kojamehe kummid silikoonõliga üle ja töötasid jälle laitmatult.

Miinuseks on hind: 350.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 10.03.09 06:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Mina soovitaksin BOSCH'i kojamehi!
Ise kasutan B4'l. Eriti hea tulemuse annab kui töödelda tuuleklaasi veel nanotehnoloogial põhineva klaasivahaga. Sellisel juhul ei pea kojamehed pea mitte midagi tegema - õhuvool puhub vee klaasilt kiirelt minema.

Endal olid ühed BOSCH'i kojamehed aastaringselt(ka talvel) ja kevadel lihtsalt lasin kojamehe kummid silikoonõliga üle ja töötasid jälle laitmatult.

Miinuseks on hind: 350.-


350 siis tüki hind? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 10.03.09 06:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi


350 siis tüki hind? :o



Ei, ei - ikka paari. juhipoolsel on spoiler ka küljes. Tartus olen näind AUTOASI kaupluses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.09 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
350 siis tüki hind? :o

Ei, ei - ikka paari. juhipoolsel on spoiler ka küljes. Tartus olen näind AUTOASI kaupluses.

Jutt siis vanakooli kojameestest? Või uutest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 11.03.09 06:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
350 siis tüki hind? :o

Ei, ei - ikka paari. juhipoolsel on spoiler ka küljes. Tartus olen näind AUTOASI kaupluses.

Jutt siis vanakooli kojameestest? Või uutest?


Päris täpselt ei mõista millised on vanakooli kojamehed. Kui vanakooli kojamees on metallraamiga siis vanakooli omad jah. Raamita kojamehi ei ole proovinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tfu
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 2.5TDI 2003, VW Vento 1.8 1994

postitati 08.12.10 20:18 Tsiteeri


Kas ma olen õieti aru saanud, et kui tahan panna b6 (kuni10/2003) raamita kojamehi siis peaksin ostma b7 varred ja sinna kojamehed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.12.10 20:30 Tsiteeri


Mina ostsin Forsist kõige odavamad kojamehed, raamita, 125.- letikas, klubikaardiga miskine 120.- Siiamaani pühivad ja näevad ka soliidsed välja. Olen kuulnud hulle, kes on ostnud 1000.- komplekti, kuid usun, et need kestavad ikkagi sama kaua kui kõik ülejäänu. Võib-olla on mõnel natuke parem kvalideet või välimus aga siiski, kas 1000.- pole palju nende peale:)
Klaas kulutab neid ka, eriti vana täksiline. Ühesõnaga mis liigub, see kulub nagunii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tfu
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 2.5TDI 2003, VW Vento 1.8 1994

postitati 08.12.10 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Mina ostsin Forsist kõige odavamad kojamehed, raamita, 125.- letikas, klubikaardiga miskine 120.- Siiamaani pühivad ja näevad ka soliidsed välja. Olen kuulnud hulle, kes on ostnud 1000.- komplekti, kuid usun, et need kestavad ikkagi sama kaua kui kõik ülejäänu. Võib-olla on mõnel natuke parem kvalideet või välimus aga siiski, kas 1000.- pole palju nende peale:)
Klaas kulutab neid ka, eriti vana täksiline. Ühesõnaga mis liigub, see kulub nagunii.


Mõtlen just seda, et sellele mudelile bosch, hella ja valeo ei pakugi raamita kojamehi, et oleks b6 10/2003-> mudel siis saaks küll. Samas mingeid odavaid komplekte pole uurinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 08.12.10 20:44 Tsiteeri


Mul on selline kogemus C4-ga: ilma raamita Championid- bullsh*t. Liiga jäigad, ei liibu korralikult vastu klaasi, külma ilmaga on see plastikraam eriti jäik. Olen kasutanud ka sama tootja (Champion) nö. vanakooli omasid, need olid paremad (liibusid hästi) aga krigisesid palju. Nüüd on küljes Bosch-i "vanakooli" stiilis kojamehed (paari hind u. 300-350 kr) ja tunduvad kõige paremad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.10 20:56 Tsiteeri


Talvel odavad raamita kojamehed ei kõlba kuhugi. Kunagi ostsin Automaailmast 90.- tk. Suvel olid head, aga niikui külm peale tuli, siis klaasi nad enam põhimõtteliselt ei puutnud + lisaks see kohutav lärm.
Siiani olen väga rahul raame kasutava Champion'ga. Praegustel autodel ei teagi, mis peal on, sest need olnud auto ostust saati küljes, kuid siiani pole olnud vajadust veel vahetada ka, kuid uued tulevad kindlasti Championid.
Ja üks neist, kas Bosch või Hella, on samuti saast. Vist oli Bosch.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.12.10 06:25 Tsiteeri


Ostsin hiljuti Trico ilma raamita luuad, esimene päev tundus, et jama. Jättis nagu kile klaasile. Tundub, et need luuad vajavad väikest sissetöötamist, kuna nüüd pühivad väga hästi ja vaikselt. Jää ei hakka ka külge nendele eriti. Julgen soovitada, hind on ka enam -vähem OK. Statoili soodukaga u.370 eek. komplekt.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 09.12.10 08:11 Tsiteeri


Saan vanemale Audile sellist Valeo Compact Revolution (55cm) kojameest soovitada. Paar päeva tagasi panin ühe sellise kohamehe juhi poole, et võrrelda kõrvalolevaga, mis on raamiga. Raamita kojamees öösel ikkagi päris jäigaks ei jäätu ja suudab vastu klaasi liibudes kohe korralikult töötada.
Hind 200 eek tk.

http://www.wiperblades.co.uk/uploads/IMG4CDD656DB907B_500.jpg


http://www.wiperblades.co.uk/uploads/IMG4CA457701D066_500.jpg


http://www.wiperblades.co.uk/uploads/IMG4C4FFE700632E_500.jpg


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 09.12.10 08:25 Tsiteeri


Ostsin kuu aega tagasi Forsist "Alca" nimelised väidetavalt saksas toodetud raamita kojamehed. Maksid klubikaardiga 290.-/paar. Oli pakkuda ka odavamat (ca 150.-) varianti aga igaks juhuks neid ei võtnud. Siiamaani töötavad hästi, ei ole veel põhjust nuriseda. Sõidan iga tööpäev Tallinnas ca 80km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 09.12.10 10:28 Tsiteeri


Audile jäid ette raamiga Championid, Mitsubishile sai ostetud Bosch AeroTwin raamita harjad, väga hästi ja vaikselt pühivad. Komplekt maksis Jõhvis 350 krooni ringis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mrburns
huviline

Avatar


Registreerunud 03.12.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.10 16:03 Tsiteeri


Ostsin rimist 79.- mingeid rimist raamiga, ikka jamad jäätuvad lund ja jääd täis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 09.12.10 16:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrburns
Ostsin rimist 79.- mingeid rimist raamiga, ikka jamad jäätuvad lund ja jääd täis.



Ilma raamita oleksid pidanud ostma. Need ei jäätu nii jäigaks kui raamiga. Raami vahele läheb lumi, mis seal ära jäätub ja kojamehe raami koos harjaga jäigaks teevad. Raamita kojamehel seda probleemi pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 09.12.10 17:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Mrburns
Ostsin rimist 79.- mingeid rimist raamiga, ikka jamad jäätuvad lund ja jääd täis.



Ilma raamita oleksid pidanud ostma. Need ei jäätu nii jäigaks kui raamiga. Raami vahele läheb lumi, mis seal ära jäätub ja kojamehe raami koos harjaga jäigaks teevad. Raamita kojamehel seda probleemi pole.

Ostsin ka hiljuti kuskilt Rimist või Selverist, aga raamita kojamehed. Soojemate ilmadega pühkisid küll väga hästi ja vaikselt, aga niikui külmaks ja lumiseks läks, on asi jama. Kuidagi kriuksuvad, ei taha nagu klaasil libiseda, kokkuvõttes talveks need odavad küll head ei ole. Materjal on justkui kehv. Kallimaid pole proovinud... Arvatavasti talveks oleks ikka raamita paremad, vähem jääga möllamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 09.12.10 17:56 Tsiteeri


Eks ta ole. Ses mõttes, et minu kogemustele tuginedes, kallim on parem. Kojameeste mõttes vähemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 09.12.10 18:20 Tsiteeri


Minu masinal hetkel 3-4 kuud vanad raamiga Allride luuad ja väga ei kurda.
Maksid miskine 49 kulli paar.
Ainus häda ehk, et külmaga kipuvad üles minnes hüpplema, allatulekul seda täheldanud pole.
Raamita luudasi enam ei kipu ostma, isegi mitte tonniseid, sest kogemus tuntud ja kalli firmaka näol osutus totaalseks BS-iks.
2 nädalaga suutis töövöimetuks ennast nühkida.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.10 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Mrburns
Ostsin rimist 79.- mingeid rimist raamiga, ikka jamad jäätuvad lund ja jääd täis.



Ilma raamita oleksid pidanud ostma. Need ei jäätu nii jäigaks kui raamiga. Raami vahele läheb lumi, mis seal ära jäätub ja kojamehe raami koos harjaga jäigaks teevad. Raamita kojamehel seda probleemi pole.


Sellise hinnaga raamita kojamees on sama saast. Nende kumm muutub külmaga samamoodi jäigaks.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.12.10 22:48 Tsiteeri


Ostsin rimist odavad raamita kojamehed ning peavad TÄPSELT samahästi vastu ja pühivad TÄPSELT samahästi, kui eelmised 500 kroonised valeod.

Isegi kui ei pühiks, saaks ma iga kahe kuu tagant tutikad osta.
Mõttetu kulutus on need kallid kojamehed.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 10.12.10 00:39 Tsiteeri


Ise vahetan ainult kumme, Würthis müüakse, mingi 30 vms eeku tükk. Lõika aga sobiv suurus, pane külge ja pühib täiesti piisavalt. Üle 300 klaasipuhastajale kulutada on MINU arust vägagi ulme variant. Pange aga vahendit ka, mis klaasile nö kile peale tõmbab ja üle 90 km/h tunnis sõites paduvihmas pole vajagi neid kojamehi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 10.12.10 11:00 Tsiteeri


Ise olin ka eelmine talv sunnitud ostma boschi kojamehed mis maksid 700.- eeku Kuna osadel B6-el on mingi haige kinnitus ja muud ei saagi panna kui ainult raamiga kojamehi, valeo omad maksid mingi üle 400.- eegu. Olen mõlemaid proovinud ja kõik nad on saastad, pool aastat ja enam ei pühi ainult krigisevad, hüppavad ja kääksuvad. selline on minu kogemus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.2% - SQL: 33.8%]