Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Millised kojamehed oleksid sobivaimad? (Vastuseid: 112 | Vaatamisi: 32612)
Lauri_T
huviline

Avatar


Registreerunud 12.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,8T

postitati 10.12.10 11:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tfu
Kas ma olen õieti aru saanud, et kui tahan panna b6 (kuni10/2003) raamita kojamehi siis peaksin ostma b7 varred ja sinna kojamehed?


Selleks on eraldi aero wiper kit ka olemas. Hind veidi üle 1200.- lett. Komplektis uued varred, raamita kojamehed ja muu vajalik. Originaal kood 8E1998401.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 10.12.10 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Mul on selline kogemus C4-ga: ilma raamita Championid- bullsh*t. Liiga jäigad, ei liibu korralikult vastu klaasi, külma ilmaga on see plastikraam eriti jäik. Olen kasutanud ka sama tootja (Champion) nö. vanakooli omasid, need olid paremad (liibusid hästi) aga krigisesid palju. Nüüd on küljes Bosch-i "vanakooli" stiilis kojamehed (paari hind u. 300-350 kr) ja tunduvad kõige paremad.


Audi C4 raamita kojameeste paigaldamisel on tavaline probleem, et varred väsinud ja ei suru piisavalt kojameest vastu klaasi.
Sealt ka kohe arvamus, et raamita kojamees sitt jms. Ostsin ka raamita kojamehed, ei pühkind eriti midagi, surve oli nõrk.
Soetasin kasutatud korralikumad varred, suvel täitsa toimis, talvel jälle jama lahti. Panin tavalised kojamehed ja jälle pühkis ilusti.

Lahenduseks oleksid uued kojamehe varred ja siis raamita kojamehed. Siis on vedru surve korralik ja pühib hästi.
Kui sa paned raamita kojamehe ja raamiga kojamehe kõrvuti, siis on silmaga näha,
et raamita kojmehe kinnitusklamber asub madalamal ja vajab suuremat survet, mida aga kahjuks väsind vedruga vars pakkuda ei suuda.

Kui õieti mäletan, siis C4 kere uus originaal kojamehe vars maksis umbes 350 - 400 eek tk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rakkim
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4e

postitati 11.12.10 11:43 Tsiteeri


Olen ka raamita kojameestes pettunud. Kuu aega tagasi panin uued ( revalist). See jutt, et ei jäätu on küll bullshit, kuna iga hommik lasen rõõmsalt näppude vahelt läbi mõlemad ( tükk aega mudimist, et soonte vahelt jää kätte saada- kõige parem on paljaste kätega seda teha, nt kui oled kuskil kaubanduskeskusest tulnud , lörts on ilusti ära jäätunud jne..

Ülesse jätmine pole ka lahenduseks- pärast 2 jää pulka püsti autol ja töö kordub.

Raamiga kojamehe eelis on et saab vastu klaasi koputada- ei lõhu akent ära . Raamita kojamehe koputamine lõppeb suure tõenäosusega praoga aknas ( sõber sai oma D3 kerega kaheksal ilusa mõra niimoodi, kuna sellel kojamehel on see kumm nii õhuke, mille taga on kohe see metall kronstein, mis põrutamisek põrkab vastu klaasi..)

Aga noh, liiga mugavaks ei saagi minna ( tuleb autot garaasis hoida, või mingikilekott otsa tõmmata luuale ööseks.. )

KÜSIN

Kas Eestis analoogset kojamehe soojendust on müügil - Maanteel külmas tuisus-lörtsis oleks vist päris abiks, ja miks mitte ka hommikul - Muidugi toite juhtme peaks peitu panema ja lüliti alla..
http://polecatmirrors.com/cgi-bin/merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=PM&Product_Code=NWWH&Category_Code=


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 11.12.10 12:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rakkim
Olen ka raamita kojameestes pettunud. Kuu aega tagasi panin uued ( revalist). See jutt, et ei jäätu on küll bullshit, kuna iga hommik lasen rõõmsalt näppude vahelt läbi mõlemad ( tükk aega mudimist, et soonte vahelt jää kätte saada- kõige parem on paljaste kätega seda teha, nt kui oled kuskil kaubanduskeskusest tulnud , lörts on ilusti ära jäätunud jne..

Ülesse jätmine pole ka lahenduseks- pärast 2 jää pulka püsti autol ja töö kordub.

Raamiga kojamehe eelis on et saab vastu klaasi koputada- ei lõhu akent ära . Raamita kojamehe koputamine lõppeb suure tõenäosusega praoga aknas ( sõber sai oma D3 kerega kaheksal ilusa mõra niimoodi, kuna sellel kojamehel on see kumm nii õhuke, mille taga on kohe see metall kronstein, mis põrutamisek põrkab vastu klaasi..)

Aga noh, liiga mugavaks ei saagi minna ( tuleb autot garaasis hoida, või mingikilekott otsa tõmmata luuale ööseks.. )

KÜSIN

Kas Eestis analoogset kojamehe soojendust on müügil - Maanteel külmas tuisus-lörtsis oleks vist päris abiks, ja miks mitte ka hommikul - Muidugi toite juhtme peaks peitu panema ja lüliti alla..
http://polecatmirrors.com/cgi-bin/merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=PM&Product_Code=NWWH&Category_Code=


Ma küsiks, et millise jõuga su sõber seda vastu klaasi tagus? Enda Galantil olen neid koputanud vastu klaasi küll ja mitte midagi pole juhtunud ei klaasi ega kojamehega. Koputama peab õrnalt, mitte nii, et lased püstisest asendist litaki! vastu klaasi. Siis on võimalik tavalise kojamehega ka ära lõhkuda klaas. Aga üldiselt ise olen raamita kojamehed üles jätnud, kui auto kauemaks seisma jääb, hiljem mudid jää ära või koputad lumeharjaga näiteks.
C4 kohalt ma olen nõus Darkdog-ga, et uute vartega pühivad raamita kojamehed hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.10 13:07 Tsiteeri


Sai ka boschi aerotwinid külge pandud c4-le, väga rahul, enne olis sampinjonid raamita, boschid on "saledamad" ka. Jäätuvad ilusti, soonte vahelt jää kätte saamiseks olen ma kasutanud varianti, et tõstan mõlemat otsa kordamööda kojamehel, nii et vart ei tõsta, lased laksuga vastu klaasi paar korda ja kombes. Kui rohkem jääd, siis tõstad varrega üles, panitad paar korda "pahupidi" kojamehe, tõmbad käega suurema jää maha ja valmis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cyrus
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi neli

postitati 11.12.10 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Ise olin ka eelmine talv sunnitud ostma boschi kojamehed mis maksid 700.- eeku Kuna osadel B6-el on mingi haige kinnitus ja muud ei saagi panna kui ainult raamiga kojamehi, valeo omad maksid mingi üle 400.- eegu. Olen mõlemaid proovinud ja kõik nad on saastad, pool aastat ja enam ei pühi ainult krigisevad, hüppavad ja kääksuvad. selline on minu kogemus.


Suutsin selle "haige" kinnituse puruks vajutada. :(
Kas kojamehe varrele on ka eraldi seda väikest plastikust jubinat otsa müüa või peab kogu varre uue ostma?

Edit: sai forsist kuue krooniga :D


Mina näiteks ei saaks enam öösel rahulikult magada, kui mootor õli võtaks.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Desty
huviline



Registreerunud 11.10.07
Asukoht: Eesti,Tartu/Soome,Tuusula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, 2.4 Quattro, 1998.

postitati 12.12.10 20:01 Tsiteeri


Minu jaoks on kojamehed lihtsalt peene lume maha lükkamiseks.

Kasutan oma auto klaasidel aqua controlli:

http://www.elise-shop.com/aquacontrol-water-repelant-glass-coating-p-899.html?zenid=837e8643d8e9f511fc8948d3da30c6b6


-Hetkel väljas -14 ja auto klaas ei ole veel ikka jääs.
-Sõites 90 kõva vihmaga, puudub lihtsalt vajadus kasutada kojamehi.
-Kõlab uskumatult, aga toode reaalselt toimib kogu aasta täiesti korralikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
h.u
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 BiTDI

postitati 13.12.10 01:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Darkdog
Lahenduseks oleksid uued kojamehe varred ja siis raamita kojamehed. Siis on vedru surve korralik ja pühib hästi.

Kui õieti mäletan, siis C4 kere uus originaal kojamehe vars maksis umbes 350 - 400 eek tk.


Mul juhipoolse varre vedru nii läbi, et kojamees funktsioneerib ainult siis normaalselt, kui vars ca 25 kraadi kõrveraks painutatud. Aga kas varrel vedru ei anna vahetada? Mis ma muidu sest varrest ostan, kui vedru kuskilt võtta.


http://images.spritmonitor.de/396003_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 13.12.10 09:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cyrus
Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Ise olin ka eelmine talv sunnitud ostma boschi kojamehed mis maksid 700.- eeku Kuna osadel B6-el on mingi haige kinnitus ja muud ei saagi panna kui ainult raamiga kojamehi, valeo omad maksid mingi üle 400.- eegu. Olen mõlemaid proovinud ja kõik nad on saastad, pool aastat ja enam ei pühi ainult krigisevad, hüppavad ja kääksuvad. selline on minu kogemus.


Suutsin selle "haige" kinnituse puruks vajutada. :(
Kas kojamehe varrele on ka eraldi seda väikest plastikust jubinat otsa müüa või peab kogu varre uue ostma?


Ise olen lõhkunud juhipool oleva tuulesuunaja klambrid ära, peab ka ostma kogu selle kinnituse nüüd.
Hetkel ootan kuni ilmad vähe paranevad siis kõik uus asemele panna.
Seda peab revalist või kuskilt uurima (forsis on ka äkki).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheBeast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4} A6 C4} 1.9tdi 96 kw

postitati 15.12.10 07:09 Tsiteeri


Sai ka kunagi enda C4 jale ostetud Valeo raamita kojamehed ,igatahes ka mingi aja pärast juba triibutasid jne ,talvel jäätusid samamoodi nagu raamiga kojamehed! Uuel autol see eest raamita kojameeste kohta ei ole ühtegi halba sõna on Boschid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.10 10:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Sai osted üle kuu tagasi A 80-le Automaailmast need Onride raamita kojamehed. Igatahes kordades paremad kui Automaailma Allride raamita kojamehed. Kui klaas pole ühtlaselt märg, siis kundepoolne veidikene tõmbab triibu vahest(pikki klaasipuhastaja varrega), aga enamuse ajast pühivad ideaalselt. Ning kõrvalistuja klaasi alumine äär on peaaegu samuti kojamehega kaetud, ei ripu veerand klaasipuhastit nö õhus(klaas ju kumer all) nagu raamiga kojamehe puhul.



Kiitke või laitke veel neid Onride kojamehi, tekkis sportlik huvi nende vastu.Loodetavasti peavad talve ikka vastu kui just jääd ei kraabi nendega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 15.12.10 10:23 Tsiteeri


Üle aasta tagasi ostsin C4 Valeo kojameeste komplekti (~300.-). Üks on tavaline sirge luud, teine C4 omane kõver. Antud kojamehed on ühe talve ja suve üleelanud ning nüüd hakkavad vaikselt aegajalt mingeid triipe tegema. Kuid see võib olla ka lihtsalt mõni väike jää tükk kummiriba vahel. Kuna ma olen suhteliselt laisk, siis lihtsam on panna soojendus esiklaasi peale puhuma ning lasta autol käia nats ning siis kojamehega lume/jää pudru minema pühkida. Minu arust ei lõhu see jää midagi nii hullult neid kojamehe kumme. Aga siiamaani olen üllatunud heas mõttes Forssis müüdavata raamiga Alca kojameeste suhtes, tükkihind ~50.-. Arvatavasti lähevad järgmisena enda autole ka need külge. Selle raha eest võib neid iga 3 kuu tagant ka vahetada. :D


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.11 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Sai osted üle kuu tagasi A 80-le Automaailmast need Onride raamita kojamehed. Igatahes kordades paremad kui Automaailma Allride raamita kojamehed. Kui klaas pole ühtlaselt märg, siis kundepoolne veidikene tõmbab triibu vahest(pikki klaasipuhastaja varrega), aga enamuse ajast pühivad ideaalselt. Ning kõrvalistuja klaasi alumine äär on peaaegu samuti kojamehega kaetud, ei ripu veerand klaasipuhastit nö õhus(klaas ju kumer all) nagu raamiga kojamehe puhul.



Kiitke või laitke veel neid Onride kojamehi, tekkis sportlik huvi nende vastu.Loodetavasti peavad talve ikka vastu kui just jääd ei kraabi nendega.


Nii mul abikaasa ostis märtsis Onride (või vastav-sinises pakendis 4€) raamita kojamehe ja ühe kuuga oli räbalaks.Praegu prooviks ees mingi sama hinnaklassi raamiga kojamees ja kestab siiamaani paremini (puhastab vist ka paremini).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 28.04.11 16:45 Tsiteeri


Hetkel peaks parimad kojamehed olema Valeo Silencio X.TRM.
Võitsid ka Tekniikanmaailma kojamehe testi (19/2010).
Soomes saab neile kolme aastase garantii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 28.04.11 17:17 Tsiteeri


Ütleme nii, et välimuse ja ka effektiivsuse poolest jäävad minu meelest raamideta kojamehed raamidega kojameestele lõppkokkuvõtteks alla. A6-le C5 ei sobi välimusega kokku raamideta isendid ja tundub, et 100-le ostan ka järgmisena Championid peale kui raamideta isendid enam ei pühi. Siiani olen aru saanud, et Champion peab paremini vastu kui Bosch. See on loomulikult ainult minu arvamus ja ei tasu seda 100% tõepähe võtta. Maitse üle ei vaielda aga mina lähen uuesti Champion raamidega kojameestele 100% üle :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 28.04.11 17:45 Tsiteeri


Noh, kui sa kasutad odavat raamita kojameest, siis on sul kindlasti õigus, aga kui osta kallis ja kvaliteetne raamita kojamees, on viimane kindlasti parem kui raamiga kojamees.

Lisaks tuleb 2012 välja päris uus kojameeste sari.
http://www.facebook.com/note.php?note_id=166125473399652

http://www.valeo.com/fileadmin/dotcom/uploads/Visibility_AquaBladeBD.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 28.10.13 10:21 Tsiteeri


Ärataks vana teema elule, sest paar uut kogemust.

Vahepeal proovitud Hella raamita kojamehi.
Seekord B5 peal ja uue esiklaasiga. Bosch Aerotwin oli ka teiselt masinalt B5 peal ja see töötas suurepäraselt.
Hella omad töötasid päris hästi. Külgepanek on jube nikerdamine ja see "klick" lahendus on täiesti mõtetu, kui kojamees üleval ja ala siis kojameest puhastad, kukub kojamees üldse küljest, et nagu mida .... :o

Aga õnneks klaasipühkimise ajal sõites ära ei kukkunud kordagi. Kuigi midagi tehes või talvel jääd klaasilt kraapides kukkusid oma eluea jooksul mingi 20+ korda küll küljest.
Pühkis suht kenasti, kuigi kumera klaasi nurgas oli kergelt õhus ikkagi kundepoolne ots, mingi poole aastaga hakkas vahest harva kriuksuma või oli õhus kergelt, aga see oli ajutine, lõpuks siis väsis ära, ajaliselt siis mingi kolmveerand aastat kestis kokku.

Pühkimise poolest ostaks veelkord, aga see kinnitus ja ära kukkumine ja liiga vara ajutiselt jamad ja kolmveerand aastaga kutu-ei.

Teine kogemus ja praegu küljes.
Forsist Alca firma raamita kojamehed. Igal pool hästi reklaamivad jne. Tahtsin forsist saada Boschi raamita, aga olid nende asemel Alcad ja sai võetud need ligi. Lisaks müüja ka kiitis pealekauba. Sel hetkel mõtlesin, et nojah, raudselt mingi jama nendega ees ootamas.
No ja oligi. Esimesel nädalal pühkis korralikult, siis oli pikem vihmavaba aeg, kuskil 2 nädalat hiljem juba hüppas klaasil ja jättis osa pühkimata. Vahepeal töötab täiesti kaootiliselt-küll hüppab klaasil, küll jätab mingi osa pühkimata nagu oleks osa kojameest õhus, siis kriuksuvad, isegi kui vett on klaasil oioi kui palju, maanteel mingi 50+ km möödudes jäävad ikka lõpuks vait ja mingi hetk jälle. Kõik vead ja probleemid käivad nendega ühe või paarikaupa läbi ja siis jälle pühivad normaalselt mingi hetk ja jälle uuesti (no nt Tln-Trt vahel selliselt) Ühesõnaga-täiesti närvi ajavad.
Selle kalli raha eest täiesti **** ! :mad:
Mis ma nad ostsin, mingi 2 või 3 kuud tagasi...ei tea, kas peaks forssi tagasi viima ? Võtavad vastu, kuna ei toimi ju...? Või pigem visata minema ? Mis arvate?

Sest tundub, et ala maxima säästukojamees on ka parem sellest Alcast, kuigi too jättis minu meelest aastaid tagasi mingi kilekihi klaasile ja ega kaua ei kestnud. Aa, ja Alca omad mingi X mõõduga, nimelt sellel käib kundepoolne ots vastu tihendit ja kapoti nurka. Ei ole kunagi seda mõõtu ostes ükski teine kojamees vastu neid punkte käinud.

Nüüd peab Alcast klaasil lahti saama ja vist Bosch Aerotwini peale vaatama uuesti. Kellegil head pakkumist ei ole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.13 10:28 Tsiteeri


Ise avastasin Boschi jaoks hea saidi www.klaasipuhastajad.com, hinnad kõvasti soodsamad kui mujal.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RainerAK
huviline



Registreerunud 20.04.13
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 Quattro, A4 1.8T Quattro

postitati 28.10.13 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: anduke88Nüüd peab Alcast klaasil lahti saama ja vist Bosch Aerotwini peale vaatama uuesti. Kellegil head pakkumist ei ole?


Proovi Valeot parem. Mul on ühel autol juba 6 aastat Valeo raamita kojamehed ees ja endiselt nagu uued.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 28.10.13 17:04 Tsiteeri


Mis see teema sai tehtud, 2007 vist. 2008 ostsin Boschi raamita kojamehed, pühkisid oma tollase B4 peal ja teise B4 peal lasevad tänaseni ilusti edasi. Ainult läinud talvel mingi hetk sõitu alustades jättis paar kohta pühkimata, kuid kui auto/klaas soe, pühkis suurepäraselt. Läbi sõidetud nendega tänaseni kuskil ~75tkm.

Teine raamita Bosch, mis sai ostetud mingi 2010, need surid aastaga ära. Samal ajal sai ostetud välismaalt, ja need pühivad samuti tänaseni ideaalselt. Ju see on siis tootmise vahe-välismaalt sain äkki värsked, siit aastaid ladudes seinud variandi.

Valeo raamita olen küll ära unustanud. Kunagi (5+ a tagasi) vist proovitud nende sarjast raamiga variante. Raamita mudelist siis see Silencio XTRM mudel?

Mis asjad on tehasest tulnud Mazda 6-l ees? Enne sõitmist vahetati esinduses uute vastu. Ei pööranud selle auto puhul neile üldse tähelepanu. Äkki need olidki Valeo omad. Tõeliselt hästi pühkisid alates 2010 talvest kuni 2012 kevadeni. 2008 FL masin siis.

Onroad on selline nö vahepealne, et odavalt saad, siis käib küll, kusjuures pühib normaalselt, aga kaua ei kesta. Dunlop on jama.

Tulebki vist valida Boschi ja Valeo vahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
snus
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: Eesti,Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 28.10.13 19:51 Tsiteeri


Olen igasuguseid brände proovinud kuid lõpuks ostetud Valeo...pole kahtlustki,et parimad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 28.10.13 20:47 Tsiteeri


Audi Originaalosa® klaasipuhastiharjad on disainitud mudelipõhiselt, seega jääb ära siinkirjeldatud mure sobivusest ja pühkimiskvaliteedist. Praegu ka Audi esindustes Sooduspakkumine


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KKaaleste
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.13 20:59 Tsiteeri


Sai ostetud bosch aerotwin kojamehed. Seni olen väga rahul.
Enne seda kasutasin igasuguseid odavamaid, need olid juba uuest peast sellised, et viska minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 31.10.13 19:32 Tsiteeri


Ma samuti kõikidel oma Audidel kasutanud Aerotwine, ei kurda. A4jal nt nüüd juba kolmas talv ees ootamas ja ei plaani veel vahetada neid.
Valeot kiidavad, ise ei ole raatsinud osta(Boschiga oma diil), seetõttu ei kiida/laida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tfu
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 2.5TDI 2003, VW Vento 1.8 1994

postitati 17.05.16 10:31 Tsiteeri
b7 kojamehe varred



Kas keegi oskab öelda b7 kojameeste varte tootekoodi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 75.9% - SQL: 24.1%]