Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  13
Autor:
Pealkiri: Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!) (Vastuseid: 306 | Vaatamisi: 1285310)
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.11 21:09 Tsiteeri


Tõstatan üles kasutaja "k2lm3r" teema. Nimelt ausast ja ilusast jutust saab nagu ikka kõrvalehiilija ja suli. Enne kauba tehingut uurisin numbri järgi ka tüübi tausta ning tundus OK erinevatest foorumitest, kuid nüüd on tegelane juba mõnda aega kontaktivõimetu ja väldib.
Mõni aeg tagasi sai müüdud talle käigukast ning tasumise koha pealt leppisime kokku, et saab enne testida tema autol - mõistlik et testida ikka vaja. Kuid nädala alguse ülekandest on saanud lubadused stiilis "juba tehtud" ja "kohe õhtul teen" ning siit veel edasi täielik vältimine nii telefoni kui kirja teel.

Kasutaja "K2lm3r", pärisnimi Kalmer Piirimets, GSM 545 11 303, http://www.piirika.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KARHU112
huviline



Registreerunud 19.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.11 09:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
No mina risti ette ei löö kui vajadus leida ja kui muidu välja ei poe siis kuidagi ülesse leitakse, kasvõi pereliikmete kaudu.
Sooviksin ka siis foorumi kasutajate Tartu poolsest otsast abi,ehk siis selline vend nagu on seda Alo Hõim, kõik eelnevad aadressid mis internetist leitud vms on läbi käidud, võlanõudega ka kohtusse pöördutud kuid tulemust ei ole. Rahast olen juba loobunud aga ülesse tahaks ikka leida, kui kellelgil infi tartust siis andku teada.
Alo Hõim, Megafoster OÜ - võlgnevus üle 100k kokku



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kudi
huviline



Registreerunud 08.09.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2.3

postitati 30.05.11 18:12 Tsiteeri


Hoiduge sellise tüübiga äri tegemast nagu Kaur Lõpp tel 55685088, foorumis kasutaja meh. Sai temalt juppe tellitud, kandsin raha üle pidi paki posti panema. Kaks nädalat minu nr vastu ei võtnud, korra sain tuttava nr helistades kätte siis ka ainult lubadused, et pakk teel. Lõpuks sai mõõt täis uus kõne võõra numbriga müügikuulutusele seekord siis kokkusaamisega pärnus. Ilmus siis kohale esitles ennast müüja sõbrana ja muinasjutte tuli nagu Antskristjan anderseni sahtlist. Neid asju mis mul vaja oli tal muidugi ei olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ReimoRaud
huviline

Avatar


Registreerunud 11.05.09
Asukoht: Espana
Kasutaja on eemal

Auto: Audi R8

postitati 31.05.11 15:20 Tsiteeri


http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/eestlane-moisteti-leedus-14-aastase-tudruku-vagistamise-eest-3-aastaks-vangi.d?id=4697 6664



Tsitaat:
Algselt postitas: ronaldv
AGO ROOST
ik 36906182214

AA-Autorent juhatuse liige

A.A. AUTORENT JA AUTOD OÜ
Registrikood: 11228798

BIRX OÜ
Registrikood:11057463 (päris punane ikka)

Sõidab Mercedes-Benz G350(350 BAV) ja Saab 9-5

GSM-id
5066488
neid peaks mitmeid veel olema


Elab kusagil Jüri taga!




Toovad Leedust uutele autodele varuosasid!Odavam on eestist uued osta:D

Mehel on 9 ametit ja 10-nes on ikka nälg

Ta jutt on ainult üks suur vale ja hädine vabandus....ei tasu tegemist teha sellise mehega!

Tegeleb ka mingil määral mustalt ehitusega!


Mees on mulle juba 3 kuud 5000.- võlgu ja seda ka maksta ei suuda!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 04.06.11 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Pean ka siia listi lisama ühe nime. Pole küll Audidega seotud, aga hoiatan ikkagi teisi foorumlasi.

Nimeks siis Kaido Kiisk, tegeleb pettuste varastamiste ja räigete valetamistega.
Ostis läppari, tegi tonn ettemaksu, saatsin läppari ära ja ootan siiani teist tonni. Viimane jutt oli tema poolt see, et asub ta Soomes tööl. Sai natuke uurida, asub ta hetkel ja muidu ka Järvamaal, Koigi vallas, Päinurme külas.

Seega hoiduge sellest tüübist.


Helistas mulle ka see vend pakkus soovis oleva lapaka eest ulme hinda , aga et algul thab arvutit ja siis nädal hiljem maksab raha. Ütles veel , et tuleb kuhugi järvamaale tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanellenat
huviline



Registreerunud 04.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.11 20:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kudi
Hoiduge sellise tüübiga äri tegemast nagu Kaur Lõpp tel 55685088, foorumis kasutaja meh. Sai temalt juppe tellitud, kandsin raha üle pidi paki posti panema. Kaks nädalat minu nr vastu ei võtnud, korra sain tuttava nr helistades kätte siis ka ainult lubadused, et pakk teel. Lõpuks sai mõõt täis uus kõne võõra numbriga müügikuulutusele seekord siis kokkusaamisega pärnus. Ilmus siis kohale esitles ennast müüja sõbrana ja muinasjutte tuli nagu Antskristjan anderseni sahtlist. Neid asju mis mul vaja oli tal muidugi ei olnud.


Selle asemel sa siis võtsid tema garaasist kaasa mida heaks arvasid ehk see teeb sinust varga... või mis sa arvad???
Võetud on
audi 100 plokikaan mis on lihvimises käinud ning siis ka veljed. Sobivad Honda accord -le
Sa said oma asjad kätte, seda tean kohe kindlalt:mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 06.06.11 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:


Selle asemel sa siis võtsid tema garaasist kaasa mida heaks arvasid ehk see teeb sinust varga... või mis sa arvad???
Võetud on
audi 100 plokikaan mis on lihvimises käinud ning siis ka veljed. Sobivad Honda accord -le
Sa said oma asjad kätte, seda tean kohe kindlalt:mad::mad:

Hetke seisuga tundub, et see pole vargus vaid tasaarveldus. Kui inimene on võlgu ja seda eriti pahatahtlikult siis tulebki nii käituda, et võtta mis võtta annab, sest heaga ju ei saa,seda tean ka kohe kinlalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tanellenat
huviline



Registreerunud 04.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.11 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:




Hetke seisuga tundub, et see pole vargus vaid tasaarveldus. Kui inimene on võlgu ja seda eriti pahatahtlikult siis tulebki nii käituda, et võtta mis võtta annab, sest heaga ju ei saa,seda tean ka kohe kinlalt.


Tean niipalju, et seal kandis murti 3 garaasi sisse ning tänu sellele kasutaja meh-l käed tööd täis kuna tema oli üks nendest kes kahju kannatas ja läks lihtsalt meelest postitada, kindlasti see ei olnud pahatahtlik.
Valetas ta sellepärast, et kui su juurde satuvad 4 purjus meest ja hakkavad seal vehkima ja nurga taha kohe tõmbama, eriti kui sul on naine ja 8 kuune laps kaasas. Minagi kardaks nende pärast. juppide tellimisest oli 2 nädalat möödas ning vabandan ebameeldivuse pärast, kuid ta sai juppe + kaubapeale ka veel, rohkem kui ta oli tahtnud. Veelgi enam tellitud asjad oli pakitud ja pidid lähi päevade jooksul minema posti. Mis on see põhjus siis varastada teise inimese isiklike asju?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 06.06.11 22:06 Tsiteeri


Lugesin seda teemat ja oma elus mõned korrad sellist asja pealt näinud. Kui ma telliksin jupid ja ka 2 nädalat ootaksin kuniks ! mehe mälu värskeneb, isegi siis kui nad garaazis pakitult nurgas seisavad ja ärasaatmist ootavad, siis tuleb mehe mälu värskendada. Lihtne. Pudru, mille kokku keedad helbid kas kuumalt või jahedamalt.Aga profülaktilises mõttes mõjub tulevikuks hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanellenat
huviline



Registreerunud 04.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 07.06.11 07:08 Tsiteeri


Et siis nagu, kui inimene unustas korra(mis muidugi ei ole õige)tuleb kohe kallale minna ja teise mehe asju auto peale laduma hakata ning segi peksta ruum. Tänud. Nüüdsest hakkan sama moodi tegema. Kindel on see, et nii see asi ei jää.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kudi
huviline



Registreerunud 08.09.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2.3

postitati 07.06.11 18:28 Tsiteeri


Oot oot kodanik Kaur unustas küll jah. Unustas 2 nädalat minu nr vastu võtta, unustas privadele vastata, kuigi näha oli et kirjad loetud. Reaalselt polnud tal kõiki neid asju olemaski mis ta lubas saata. Kui ta nii aus mees oli miks ta siis raha tagasi ei kandnud nagu kirjas kirjutasin talle- 25.05 pakk rakveres või raha tagasi. Miks süütu ärimees siis alguses ennast mingi müüja sõbrana esitles ? Mina ei käskinud tal naist ja last kaasa vedada ja lahenduse nende asjade näol pakkus tema ise välja. Mida kuradit sihukest petist veel õigustama hakata. Nagu mu vanamees ikka ütles: räägi jutt mis on jutt ja s*tu si*t mis on s*tt aga ära pasanda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanellenat
huviline



Registreerunud 04.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.11 15:35 Tsiteeri


Kirju ei loe tema, kuidas ei olnud asju ah... mina lammutasin audit koos temaga juba aprilli lõpus. kui su juurde satuvad 4 purjus meest ja hakkavad seal vehkima ja nurga taha kohe tõmbama, eriti kui sul on naine ja 8 kuune laps kaasas, muidugi kartis ta nende pärast. Kaasas kuna kust tema teadis et PURJUS vennad lihtsalt lõõma tulid. Õigustan sellepärast, et asjad mille väärtus kuni 300€ olid minu ja mu tuttava omad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 08.06.11 16:11 Tsiteeri


Siit järeldus- tervislikum on asju mitte unustada ;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 08.06.11 20:23 Tsiteeri


Nii.
Minu mõõt sai täis. Kasutaja Mac009, Marko Todi.
Oli üks äri. Tahtis minu käest ühte asja osta. Leppisime kokku asjad, et kunas kätte saab ja mis hind. Hetk enne kohtumist teatas mulle, et krdi jama, et ta polevat veel palka kätte saanud jne, et kas ma annan. Noh, olen isegi saanud niimoodi kaupa, et ei maksa kohe. Asi siis mul kellelegi teisele anda on nii. Leppisime kokku, et paar päeva läheb rahaga aega.
Mis te arvate kas paari päeva pärast seda raha oli. Ei mitte. Ja kas nüüd on---ikka ei ole. Ei võeta enam telefonigi vastu. Nädal tagasi sain kätte. Lubas maad ja ilmad kokku. Nüüd ei ole vist enam vabandust. Summa võin ka öelda. 70 EUR. Pole ka selline raha, et niisama ära võiks kinkida.
Jutt oli muidugi kokkusaamisel selline, et rahad liiguvad pidevalt ja suured summad.
Miks müüsin. Ükskord enne oli ka üks tehing temaga ja tundus normaalne inimene olevat.
Oleks ainult tasunud suu lahti teha, et asja on vaja aga raha saab maksta hiljem.
Asi on põhimõttes. Kui lubad maksta siis maksa, mitte ära jebla telefoni mittevastuvõtmisega jne.
JA seda raha ma ootan kokku juba 3 nädalat. Niikuinii sa loed seda. Mõtle oma asjad korda.

Indrek


EDIT: Sain raha kätte... 2 kuud hiljem. Mitte et ma oleks ära surnud selle pärast, aga asi on põhimõttes. Kui lubad siis tee seda. Mu käest oleks ainult tasunud küsida kasvõi kahe kuu pärast maksmist ja poleks seda teemat tehtud.
Kes temaga äri ajavad. Enne asjad 100% selgeks rääkida ja saab aetud vast kah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.08.11 07:49 Tsiteeri


Paraku tuleb ka ise siia üles panna üks tegelane, kes müüb siin foorumis audi coupe juppe. Kasutaja nimega Meelis90, päris nimega Meelis Suursaar, e-mail: vip110@hot.ee, telefoni number: 53003046 ja 53749477, elutseb kuskil Kuressaare kandis, ilmselt Upa külas.
Sai temalt ostetud coupe tagaaknalaud, maksin ära ülekandega 12 eur + 5 eur transport, pidi kohe teele panema, aga peagi hakkas mingi joga ajamine pihta, nüüdseks möödas üle kolme nädala ja kui varem käis ikka jutt, et kohe kohe jõuab ja kohe on seal, siis nüüdseks ei söendata ka enam sõnumitele vastata.
Hiljem tutvusringkonnast kuulsin, et tegemist ongi petisega ja ta on paljudele võlgu. Pakkusin talle veel ühe temale soodsa variandi vähemalt minuga asi ära klaarida, eks näis, kas saab asja.
Igatahes kõigile siis rangelt soovitatav temaga mitte äri ajada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 16.08.11 11:14 Tsiteeri


Ka mina tahtisn talt mitmeid Coupe juppe osta aga miskipärast ta kadus ära kui pilte või asja kirjeldust soovisin. Õnn oli seekord minu poolel, et temaga äri ei teinud.
Loodan, et saad oma jupi või raha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.11 11:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kahjuks pean panema siia kah ühe klubiliikme, kelle võlasumma on u 26 000.- (diisli kõrgsurvepump).

Ma ei paneks siia nime kirja aga kuna viimane tähtaeg oli sellel nädalal ning viimasel nädalal telefon kõnedele ei vasta siis üritaks asja veel viisakalt lahendada ning inimesega kontakti saada, seega paluks kõigil kellel infot antud inimese kohta on, minuga või temaga kontakteeruda ning leiame ehk asjale veel korraliku lahenduse.

Nimeks siis Kaido Sapel (IK377111700XX), asukohaks peaks olema Saaremaa, autoks 98a A8 2,5TDI ning telefoni numbriks 5182992



Mees siiani kadunud ja võlga tasunud pole!


Möödunud taas paar aastat ja ei midagi...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ronaldv
huviline



Registreerunud 09.10.06
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.11 11:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ronaldv
AGO ROOST
ik 36906182214

AA-Autorent juhatuse liige

A.A. AUTORENT JA AUTOD OÜ
Registrikood: 11228798

BIRX OÜ
Registrikood:11057463 (päris punane ikka)

Sõidab Mercedes-Benz G350(350 BAV) ja Saab 9-5

GSM-id
5066488
neid peaks mitmeid veel olema


Elab kusagil Jüri taga!




Toovad Leedust uutele autodele varuosasid!Odavam on eestist uued osta:D

Mehel on 9 ametit ja 10-nes on ikka nälg

Ta jutt on ainult üks suur vale ja hädine vabandus....ei tasu tegemist teha sellise mehega!

Tegeleb ka mingil määral mustalt ehitusega!


Mees on mulle juba 3 kuud 5000.- võlgu ja seda ka maksta ei suuda!



http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/eestlane-moisteti-leedus-14-aastase-tudruku-vagistamise-eest-3-aastaks-vangi.d?id=4697 6664



Äkki teenib ka oma võlad tasa!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.08.11 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Paraku tuleb ka ise siia üles panna üks tegelane, kes müüb siin foorumis audi coupe juppe. Kasutaja nimega Meelis90, päris nimega Meelis Suursaar, e-mail: vip110@hot.ee, telefoni number: 53003046 ja 53749477, elutseb kuskil Kuressaare kandis, ilmselt Upa külas.
Sai temalt ostetud coupe tagaaknalaud, maksin ära ülekandega 12 eur + 5 eur transport, pidi kohe teele panema, aga peagi hakkas mingi joga ajamine pihta, nüüdseks möödas üle kolme nädala ja kui varem käis ikka jutt, et kohe kohe jõuab ja kohe on seal, siis nüüdseks ei söendata ka enam sõnumitele vastata.
Hiljem tutvusringkonnast kuulsin, et tegemist ongi petisega ja ta on paljudele võlgu. Pakkusin talle veel ühe temale soodsa variandi vähemalt minuga asi ära klaarida, eks näis, kas saab asja.
Igatahes kõigile siis rangelt soovitatav temaga mitte äri ajada!

EDIT: See asi lahenes, saatis viimaks cargoga ära ja aknalaud on käes!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 06.09.11 06:37 Tsiteeri


Selline kodanik, nagu Kati Kesa, ei ole just väga usaldusväärne isik. Nimelt, ostsin kevadel tema käest oma praeguse liikuri ja müüja selgitas, et kuna auto on tal pidevalt linnas, siis maakodus on veel 2 auto võtit ning plastikust service võti. Esialgse suhtlemise järgi lubas ta pidevalt minna maale ja saata võtmed posti teel ära või kulleriga või kuidas iganes. Kui mõne aja möödudes polnud ma võtmeid kätte saanud, uurisin edasi, et mis toimub, siis tekkis jutt, et võtmed on üldse tema eks- poiss-sõbra käes, kellega ta ei suhtle jne jne jne. Selgitasin, et mind ei huvita, kas suhtleb või ei, aga kui on kokkulepe meie vahel, siis peab sellest kinni pidama, misjärel lubas ta selle olukorra kiiresti lahendada. Edasi pole ma temaga paraku kontakti saanud, ei vasta ta meilidele, ei kõnedele, samuti ei reageeri lõustaraamatusse jäetud sõnumitele. Elutseb see neiuke kuskil Põltsamaa kandis. Politseisse pole ma veel sellega pöördunud, pole kindel, kas saaks sealt abigi selle asjaga. Lihtsalt panen selle siia kirja, et kaasklubilised teaksid olla ettevaatlikud järjekordse mitteusaldusväärse isiku suhtes :)
Ja ütlen ette ära ka- praegust auto võtit ma kopeerida ei saa, kuna esiteks on sel autol peal immo (võtme kopeerimine läheb üle mõistuse kalliks) ja teiseks on võti ka kergelt kõver, mistõttu Tallinnas võtmemeister ütles, et tema seda kopeerida ei saa kõveruse tõttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Coomb18
huviline



Registreerunud 06.08.08
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.11 10:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Politseisse pole ma veel sellega pöördunud, pole kindel, kas saaks sealt abigi selle asjaga.


Politsei laiutab sellise asja peale käsi ning soovitab pöörduda tsiviilkohtusse. Kui seadusi lugeda, siis leiab nii mitmeidki paragraafe, mis sind aidata võivad (pettus jne). Tsiviilisikult ostes ongi see jama, et hirmus palju peab vaeva nägema, et om õigust taga ajada. Mõndaaega tagasi just uurisin seda asja kuna vennal oli ka umbes sinna lahtrisse jääv juhus. Nimelt ostis auto (tegemist pole küll audiga aga läheb teemasse vast ikka) MIKK VÄITS nimeliselt isikult. Kuigi lubatud signast ja immost polnud haisugi, siis vend sellega leppis. Keskluku kohta öeldi, et mingi rike. Hiljem selgus, et juhipoolne lukumootor üldse puudu. Said siis kokkuleppele (telefoni teel), et mees maksab jupi kinni ja vend paneb ise paika. Mõnda aega hiljem aga selgus, et autol ka katt puudu. No kena (venna enda lollus küll, et ostes auto alla ei vaadanud). Samas on müüa kohustatud ostjat teavitama puudustest, muidu ongi juba tegemist pettusega jne. Jutt siis selline, et mees unustas kati pagassi visata ja müügihetkel lõi ku**ks ning ei julgenud seda öelda. Aga lubas ka selle kohale toimetada. Lubadus kestis nii kaua, kuni vend hakkas uurima, et miks see üldse alt ära ning mis seisus asi on. Järgmine teade Mikult oli, et ärgu temaga enam ühendust võetagu. Kuna selgus, et tegemist on kälimehe peretuaatavga ja mees ise tundus mõistlik aga sõbrad utsitajad, siis pole asi veel kohtus. Sõprade kohapealt võiks õelda, et nendel hea utsitada, nende autogramme pole paberitel. Aga tundub, et mees ei reageeri ka oma peretuttavate katsetele temaga kontakti saada, siis ilmselt tuleb õigust teisi teid pidi otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.09.11 11:19 Tsiteeri


Politseiga pole midagi teha, sest enamik öeldut või mitte öeldut on sõna sõna vastu, ei tea, kas sellist asja üldse ka kohtus menetletaks, kehtib ainult omakohus paraku! Asju tõestada on väga raske.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Coomb18
huviline



Registreerunud 06.08.08
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.11 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Politseiga pole midagi teha, sest enamik öeldut või mitte öeldut on sõna sõna vastu, ei tea, kas sellist asja üldse ka kohtus menetletaks, kehtib ainult omakohus paraku! Asju tõestada on väga raske.

Täiesti nõus. Ainus tõendusmaterjal kohtus oleks minu kirjeldatud juhtumi puhul sõnumid ning ekirjad, kus teine pool kõike tunnistab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.09.11 11:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Coomb18
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Politseiga pole midagi teha, sest enamik öeldut või mitte öeldut on sõna sõna vastu, ei tea, kas sellist asja üldse ka kohtus menetletaks, kehtib ainult omakohus paraku! Asju tõestada on väga raske.

Täiesti nõus. Ainus tõendusmaterjal kohtus oleks minu kirjeldatud juhtumi puhul sõnumid ning ekirjad, kus teine pool kõike tunnistab.


Tihti kasutatakse kõnekaarte jms ning telefonile saavad ka teised ligi, seega väga kaudne tõendusmaterjal, kui aga oleks käsikirjas ja allkirjaga, siis oleks juba võimalik natuke autentsust tõestada, see aga peab eriti loll suli olema, kes nii teeb!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Coomb18
huviline



Registreerunud 06.08.08
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.11 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Tihti kasutatakse kõnekaarte jms ning telefonile saavad ka teised ligi, seega väga kaudne tõendusmaterjal, kui aga oleks käsikirjas ja allkirjaga, siis oleks juba võimalik natuke autentsust tõestada, see aga peab eriti loll suli olema, kes nii teeb!


Jällegi nõus, seepärast ka eelpool mainisin, et peab hirmus palju aega olema ja vaeva nägema, et õigust taga ajada. Kui ei eksi, siis ehtne näide sellest oli talvel Võsareporteris, kus oli jutt korteri hõivanud üürnikest, kes omanikule ainult võlgu tekitavad. Isegi sellisel juhul pole mingit kiiret lahendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  13
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.5% - SQL: 33.5%]