Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  8
Autor:
Pealkiri: HOIATUS kasutaja naaskel(Sander Kurgjärv) suhtes (Asi on jõudnud kohtusse! update 12.12.06) (Vastuseid: 186 | Vaatamisi: 24062)
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 18:23 Tsiteeri


mulle hakkas ka raha kandma ja ütles et tal on isegi se summa kaardil olemas , kuid jah pidi enne pesemas ära käima :D...offline:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
inx
huviline



Registreerunud 13.02.06
Asukoht: Põlva-Belgia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7, MB Cls 63 AMG 2014 5.5 V8 Biturbo

postitati 12.06.06 19:27 Tsiteeri


minult tahtis tyyp osta ka velgi

Tsiteerin:
teil need audi valukad myya..
kui järelmaks oleks olemas siis oleks kohe ostja

oleks nous et sisse saaks anda 500 ja iga kahe nädala pärast igakord 1000, ja viimane makse oleks 1500.

OLEKS KOHE KÄSI !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JUxX
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.0TDI q 2009 facelift

postitati 12.06.06 19:44 Tsiteeri


nja ma tunnen seda kutti isiklikult.. vähemalt kunagi tundsin... pole teda ca 1-2a näinud.. mäletan et kunagi ammu ammu äritses ta mob.tel idega.. ja juba ammu kui poiss oli veel ca 15-16 oli tal probleeme "rahade maksmistega" jne.. kuid ei uskunud et ta sellien suller on.. minu teada peaks ta hetkel jah kuskil soomes ehitusel vist töötama..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 12.06.06 20:41 Tsiteeri


seda et eraldi teema ju peaks tegema vast kui mingid probleemid teatud kasutajaga voi on see mees sis audiclub -is ainukesi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 20:42 Tsiteeri


Ei tea küll, et rohkem selliseid oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 12.06.06 20:53 Tsiteeri


ahjaa sander kurgjärv,jummel küll see ju üle eesti tegutses ,kui mitte veel praegu hinnavaatluses käin ja temast ikka suured jutud,kas ta mite soomes ei pidanud olema?ja vaimsete häiretega inimene?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pikksilm
huviline



Registreerunud 24.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: Vaesemehe Audid

postitati 12.06.06 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JUxX
.. minu teada peaks ta hetkel jah kuskil soomes ehitusel vist töötama..


...praktikal siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kommi
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.06 10:59 Tsiteeri


Tänan hoiatamast!!!!
Huvitav millal see TOLKAM autosid tarima hakkab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.06 16:13 Tsiteeri


Mees lubas reedex 16 jun. 2006 a kella 14.00 viimse kui oma poolt tekitatud völad tagastada.
jutust selgus et et piisab kasvöi ühest avaldusest ,et oht kinni kukkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 13.06.06 16:29 Tsiteeri


Onneksi olkoo talle! Ärge nüüd avaldust tagasi võtke... Peab saama endale väärilise karistuse kätte!

turusolkija selline krt...
kui ma enne veel usaldasin, et saatsin netis müüdud kauba ära enne raha laekumist (ning pole probleeme olnud ka) siis peale selle teema läbilugemist enam ma seda ei tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 13.06.06 17:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: carmo
Mees lubas reedex 16 jun. 2006 a kella 14.00 viimse kui oma poolt tekitatud völad tagastada.
jutust selgus et et piisab kasvöi ühest avaldusest ,et oht kinni kukkuda.


Ja sina jäid seda taas uskuma? Selles häda ongi, et pole ta pihta mingeid avaldusi tehtud ja et taas süütuke välja näha ajab sellist ila. Kui tema jutus oleks kübekegi tõde, siis istuks ta juba kinni.
Mina tegin täna Eesti politseisse avalduse ära...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PS
huviline



Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.06 17:14 Tsiteeri


LP õigusteadlased, rääkige, mille alusel saab kuriteokaebust tagasi võtta ? Alustatud kriminaalmenetluse lõpetamiseks on hoopis teised alused. KRIMINAALMENETLUSE SEADUSTIK https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=1028011


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alan
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.06
Asukoht: Välisriigis
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 13.06.06 17:23 Tsiteeri


politseis eesti poolel kahtlen üldse asja menetlusse minekut ja kui siis - tagajärg : kuulub välja nõudmisele - aga mida pole on raha

siin pool aetakse asju nati teisiti - veel kordan ,et saan aidata siin pool asjade ajamisega (v.a isiku andmete tõestamisega - selleks pead ise kohale tulema ja paberid kirjutama - mina sinueest ei saa ju )

kui kõik teavad ,et siin tööl siis kuidas veel ei teata ,et kus tööl.

kui ongi ausalt tööl saaks siinpool ka tema tööturu kinni panna.

eelnevaid lugedes : riiki sisenemist keelata ei saa kriminaal karistust omades ka - uurimise ajal ja karistuse mitte jõustumiseni EI SAA KEELATA inimesel ka käija edasi tagasi - seega tööl saab käija ja riiki siseneda ilma probleemidetta

AINUKE kinnipidamine - on TAGAOTSITAV ;)


saan aidata ja vajajatel U2U telefoni annan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.06 17:29 Tsiteeri


Politseist pole mõtet avaldust ära võtta....raha tagasi saab vaid haldu kohtu kaudu....aga see suht pikk teekond. Usun, et kui siin kõik kannatanud kohtu tuleks ja tunnistaksid küll siis mees maksaks terve elu tagasi ja kogu vara arestitud võlgade katteks + veel tulevane vara...see oleks õiglane karistus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Alan
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.06
Asukoht: Välisriigis
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 13.06.06 18:07 Tsiteeri


ei sellele ma ka ei õhuta et tagasi võtta

pigem ei usu eesti pol. tegemistesse sellises vallas.

PS! vara ei saa arestida enne selle soetamist ehk siis ette.
raha saab välja nõuda kohtu kaudu ja/kuid piirata selle ära võtmist kuni miinimum palgani (mis jääb temale)

eestis kohus teeb karistuse ainult summa suuruses ja välja nõudmises - vara puudumisel(mis on tõenäolisim antud hetkel) pole ka kuskilt võtta - panga konto mitte omamisel/kasutamisel pole ka millestki piirata

eestis mõistetud karistuse rahalisi väljanõudeid ei saa(veel vähemalt mitte) rakendada teistes riikides ka EU´s mitte.

seega - mõlemale poole avaldus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.06 18:31 Tsiteeri


Naaskel says:
terë
undikoer says:
?
Naaskel says:
kas kanti raha ära sulle?
undikoer says:
ei
undikoer says:
kes seda sinu eest tegema peab ?
Naaskel says:
palju se täpne summa on
Naaskel says:
ja anna oma nimi ja konto
undikoer says:
1000 + 300 , mille olen raisanud sinu peale telefoniarve näol
Naaskel says:
OK, anna konto nr ja nimi
undikoer says:
17000817105
undikoer says:
kaspar seppel
Naaskel says:
mis pank see on
undikoer says:
nordea
undikoer says:
pealegi pole sel tähtsust
Naaskel says:
ok
undikoer says:
millal üle kannad ?
Naaskel says:
ma uurin eesti söpru kellel oleks see summa siis kohe kui saan
undikoer says:
homseni ootan, st kanna kohe sest ülekanene võtab aega
Naaskel says:
ok
undikoer says:
ma kahtlen kas sul on sõpru, kes selle raha maksaksid... aga eks sa ise tead paremin
Naaskel says:
jah
Naaskel says:
ma saan reedel ka too juurest ise avantsi
undikoer says:
reedeni pole aega jobutada
Naaskel says:
ma tean
Naaskel says:
kle ma eemale, helistama
undikoer says:
tee seda
Naaskel says:
ok
Naaskel says:
kaua sa sees oled
undikoer says:
eks ma olen olemas, telefon on mul ka nagu sa tead, helista
Naaskel says:
anna nr
Naaskel says:
ma salvestan ära
undikoer says:
5238624
Naaskel says:
aga kas sul t st nri ol
Naaskel says:
pole?
Naaskel says:
mul mingi t ne
undikoer says:
selle pealt saad mind kätte ükskõik millal. peale homset läheb asi keerulisemaks
undikoer says:
niiet homseks ma tahan seda raha näha
Naaskel says:
aga mis keerulisemaks
undikoer says:
hakkan sult iga venitatud päeva eest raha nõudma, mis mul üle jääb
Naaskel says:
ok
Naaskel says:
ma eemale siis
Naaskel says:
seniks
undikoer says:
mis saab teistest ?
Naaskel says:
hakkan raha otsima
undikoer says:
mis teistest saab ?
Naaskel says:
t sest?
undikoer says:
jah, teistest keda petsid
Naaskel says:
hakkan maksma... reedel saan avanssi siis kannan n le ka ära!! pole valikut
Naaskel says:
ma eemale siis
Naaskel says:
räägime iljem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 13.06.06 18:58 Tsiteeri


to: epic-metal

Arvad tõesti, et ta äkki hakkab kõigile raha tagasi kandma ?
Natuke kahtlane ...vähemalt ise küll ei usu eriti seda juttu.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tann83
huviline



Registreerunud 16.12.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: coupe 90a

postitati 13.06.06 19:46 Tsiteeri


Kui kutt kinni pannakse siis ootate seni kuni välja saab ja veel kuni ametlikult tööle läheb (kui läheb) alles siis hakkate tasapisi raha tagasi saama!!Aga eks muud varjanti ka ei ole. Omakohus ka ainult enserahuldamiseks!!! Aga hea tunne siiski!!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Konksutaja
huviline



Registreerunud 13.06.06
Asukoht: Eestimaa
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.06 22:52 Tsiteeri


Tervist ,audimehed!

Lugesin seda teemat ja tuli tahtmine Teid aidata ehk siis pisukest nõu jagada.
Nimelt meil siin (kellel "meil" ja kus "siin" ,ei täpsustaks ;) ) kehtib sellise tüübi ,nagu Naaskel ,ravimiseks üks ütlemata hea imerohi. Ta pandaks lihtsalt tööle.
Keegi ,kel on edukas ettevõte ja head palgad ,aga puudus tööjõust ,võtab ta oma firmasse ja koormab selli ausa tööga. Kokkuleppe korras ei saa kutt kätte kogu teenitud palka ,vaid ainult elamiseks vajaliku seniks ,kuni võlad makstud. See peab olema tükitöö ja küllaltki hästi tasustatav ,et võlg kiirelt makstud saaks ja Naaskel ise seejuures nälga ei sureks. Samuti ei tohi mingisugunegi firmajuhi/palgamaksja poolne muu ahistav tegevus võtta ohvrilt töötamise isu.
Asi väga lihtne ja loogiline. Kui võlad tasa tehtud ,siis mingu jalutagu minema või kui on seniks piisavalt ümber kasvanud ,jäägu edasi. Seda otsustab juba juht.

Hundid söönud ,lambad terved! Muudmoodi lahendust probleemile ei näe.
See on proovitud tee ja töötab. Üks mees sai niimoodi väga suure summa tagasi makstud. Vedas ,et kasti ei topitud. Jutt oli miljonitest....

Pange pead tööle ,seljad kokku! Pole kursis ,kui palju Teie seast on firmaomanikke ,aga ehk leiate lahendi.
Surnu persest peeru ei tule! (Vene vanasõna)

Parimat soovides ,Konksutaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 13.06.06 23:12 Tsiteeri


Mnjah, aga kes garanteerib, et selle eduka firmaomaniku juurest ei hakka asjad kaduma ja ei hakata tema nime määrima? Üldjuhul makstakse head palka hea töö eest ning tänapäeval tihti head tööd enam veneaegsete ja odavate tööriistadega ei tee.

No mina kohe mitte ei tahaks kätte usaldada kalleid tööriistu inimesele kellest ma ette tean, et pätt ja kaabakas.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 14.06.06 01:04 Tsiteeri


Lorrapiga ühel meelel, kohe kui seda teemat lugesin siis mõtlesin, et vaene tööandja.

Eks pooled oma maja ehitajad teavad, et ehituselt kipub kaduma nii tööriistu kui ka ehitusmateriale.
Eks ta seal soomes midagi orgunnib jälle, et omi võlgu tasuda.

Interneti kaudu juppide müüjad ja ostjad, no kohtutegi rohkem oma klubikaaslastega(kui auto juppe müüte:D:D:D) aga ja näotu tegu küll.


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diabolos
huviline



Registreerunud 23.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4

postitati 14.06.06 05:25 Tsiteeri


HV foorumis üks hea asi, nimelt õnnestunud/ebaõnnestunud kauplemistehingu järel saab teisele osapoolele nö hinnangu anda. Tekib teatav statistiline ülevaade inimesest. Ega see muidugi välista, et suur suli endale positiivset tagasisidet ei kogu, et siis pärast suurelt p****d lohku tõmmata, aga üldjuhul toimib.
Ise annan praegu tööd ühele inimesele, kes võrdlemisi suurtes võlgades. Vahe selles, et tegemist siiski üldjoontes ausa inimesega. Päti puhul asi keerulisem, isegi kui võlad tagasi teenib, siis võib ta töötatud aja jooksul siiski sinu organisatsiooni kohta arvestatavat infot koguda. Pärast kas kasutab ise või annab/müüb kellelegi edasi. Samas lahenduse idee suurepärane, kes teostamisega hakkama saab.. respect.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 14.06.06 11:52 Tsiteeri


Epic_metal, kas sa ei karda, et ta sinu nime ja konto numbrit kasutades kellegi teise käest raha välja petab? Müüb sinu nimel 1300 krooni eest olematuid asju ja laseb raha sulle kanda. Hiljem hakkavad need "sõbrad", kes sulle raha kannavad ja kes on tegelikult ise petta saanud, seda sinult tagasi nõudma samamoodi, nagu ise praegu nõuad.
Nii et las maksab aga ise raha tagasi, kui makse kellegi teise käest tuleb, on see maksja ilmselt järjekordne pettuse ohver.

Kui ise niimoodi petta saaks, siis ei viitsiks üldse pikalt foorumis jaurata, vaid läheksin sirgelt politseisse. Las panevad tüübi mõneks aastaks istuma. Saab siis raha kätte kasvõi aastate pärast.
Hinnavaatluse foorumis lalisetakse juba pool aastat, aga nagu näha, tüüp ennast muutnud pole, summad ainult on suuremaks läinud.
Paistab, et politseisse ei minda, kuna tüüp annab lootust, et kui politseisse ei lähe, siis ta hangib kuskilt raha ja maksab tagasi. Ja lihtsameelseid jagub, kes seda juttu usuvad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ants6
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6/95 110kw

postitati 14.06.06 12:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Konksutaja
Tervist ,audimehed!
Lugesin seda teemat ja tuli tahtmine Teid aidata ehk siis pisukest nõu jagada.
Nimelt meil siin (kellel "meil" ja kus "siin" ,ei täpsustaks ;) ) kehtib sellise tüübi ,nagu Naaskel ,ravimiseks üks ütlemata hea imerohi. Ta pandaks lihtsalt tööle...........
............ Surnu persest peeru ei tule! (Vene vanasõna)
Parimat soovides ,Konksutaja.


Kes sellist ''noort peeru'' sellise taustaga tööle tahab ?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 14.06.06 12:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Epic_metal, kas sa ei karda, et ta sinu nime ja konto numbrit kasutades kellegi teise käest raha välja petab?


No liiga paranoiline vast ka olla ei maksa. Kuidagit peab ju raha tagasi saama. Kui raha kellegi teise käest tuleb saab ju nõuda, et andku tolle kodaniku nr. ja üle kontrollida. See juba imelihtne.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.0% - SQL: 35.0%]