Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  8
Autor:
Pealkiri: HOIATUS kasutaja naaskel(Sander Kurgjärv) suhtes (Asi on jõudnud kohtusse! update 12.12.06) (Vastuseid: 186 | Vaatamisi: 24063)
ulith
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 1.9tdi 94a/ VW G4

postitati 12.06.06 07:20 Tsiteeri


isegi mina sain sellelt isikult olematu telefoni ja maki osta :)
hoidis raha 1.5kuud kinni ja siis saatis 150.- rohkem tagasi, sellest summast mis ma talle andsin. seega Vedas mul


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Bizige
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kodu
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 07:32 Tsiteeri


Nüüd, mil Sander aka Naaskel juba täisealine on ei tasuks küll vanematelt raha küsima hakata. Las tüüp vastutab ikka ise oma tegude eest - oleks viimane aeg tegude tagajärgedega silmitsi seista.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 08:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Ranz,aga kui sa kandsid raha üle Sander Kurg nimelisele tüübile,siis peab ka rahaasju temaga ajama.Mingi suvaline tüüp sai raha pangaarvele juurde,ega see inimene raha tagasi ei kanna,samas selle raha kasutamine on minuteada karistatav ja ta peaks selle raha tagasi kandma,kuid seda võibki lootma jääda.

Kusjuures just praegu võtsin panga väljavõtte. Ma olen 100% kindel, et saaja nimeks panin Sander Kurg (nii andis tema mulle MSNis ning sealt ma selle nime kusjuures veel copysin et mitte teha tähevigasid jne) kuid nüüd panga väljavõttes on kirjas Kurgjärv??? et kas pank ise muudab siis nime ära kui näeb, et konto nr ja saaja eesnimi langevad kokku ning osaliselt ka perekonnanimi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 12.06.06 08:48 Tsiteeri


Sampo pank küll ei muuda, teiste kohta ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kem
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4, S6, TT, S8 ja A8(D3)

postitati 12.06.06 08:56 Tsiteeri


Ka minuga üritas mees miskit äri ajada. Mul ühed audi veljed müügis ja Sander saatis priva:

"palju hinda kysid nende audi velgede eest ja kas järelmaks oleks ka olemas...ja kus te asute...oleks 100% huvitundja ja kas auguvahe on ikka 5x112 "

ei tea kas oleksin siis pidanud talle veljed postiga teele panema või oleks ta neid maksta tahtnud jupikaupa?! igaljuhul võib see mees neist velgedest und näha... :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 12.06.06 08:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Ranz,aga kui sa kandsid raha üle Sander Kurg nimelisele tüübile,siis peab ka rahaasju temaga ajama.Mingi suvaline tüüp sai raha pangaarvele juurde,ega see inimene raha tagasi ei kanna,samas selle raha kasutamine on minuteada karistatav ja ta peaks selle raha tagasi kandma,kuid seda võibki lootma jääda.

Kusjuures just praegu võtsin panga väljavõtte. Ma olen 100% kindel, et saaja nimeks panin Sander Kurg (nii andis tema mulle MSNis ning sealt ma selle nime kusjuures veel copysin et mitte teha tähevigasid jne) kuid nüüd panga väljavõttes on kirjas Kurgjärv??? et kas pank ise muudab siis nime ära kui näeb, et konto nr ja saaja eesnimi langevad kokku ning osaliselt ka perekonnanimi?


Helista palun panka ja uuri asja,kuna pank peaks tühistama maksekorralduse,kuna Sander Kurg nimelist isikut pole olemas ,siis peaks pank ka maksekorralduse tühistama ja raha tagasi saatma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 09:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Kui on veel tulijaid, käime seal Antslas ära. Aga peaks uurima kas ta ikka on praegu Eestis. Isa ütles, et ei ole.

Vaadates indro postitust siis on ta ju eestis.
Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Natukene infot ka Naaskli posti kohta, tegelane on kodumail: Selle kasutaja IP-aadress oli 80.250.112.38 - rannukm.kylatee.kodu.ee



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 09:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Ranz,aga kui sa kandsid raha üle Sander Kurg nimelisele tüübile,siis peab ka rahaasju temaga ajama.Mingi suvaline tüüp sai raha pangaarvele juurde,ega see inimene raha tagasi ei kanna,samas selle raha kasutamine on minuteada karistatav ja ta peaks selle raha tagasi kandma,kuid seda võibki lootma jääda.

Kusjuures just praegu võtsin panga väljavõtte. Ma olen 100% kindel, et saaja nimeks panin Sander Kurg (nii andis tema mulle MSNis ning sealt ma selle nime kusjuures veel copysin et mitte teha tähevigasid jne) kuid nüüd panga väljavõttes on kirjas Kurgjärv??? et kas pank ise muudab siis nime ära kui näeb, et konto nr ja saaja eesnimi langevad kokku ning osaliselt ka perekonnanimi?


Helista palun panka ja uuri asja,kuna pank peaks tühistama maksekorralduse,kuna Sander Kurg nimelist isikut pole olemas ,siis peaks pank ka maksekorralduse tühistama ja raha tagasi saatma.

Helistasin, kui nimi kattub üle 50% muudavad nad nime automaatselt ise ära ja miskit raha nad tagasi ei kanna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 12.06.06 09:32 Tsiteeri


Soomes töölkäijad sõidavad pühapäeva õhtuti üldiselt soome. Sellele jollerile tuleks igaljuhul politseisse avaldused kirjutada - see enam ei loe et ta on mõndadele tagasi maksnud. Ta peab oma tekitatud otsesed ja kaudsed kahjud hüvitama (tel. arved, aeg, sõidukulud jne) ning ka kriminaalkaristuse saama (summa on ju 5kohaline). Soome peaks talle riiki sisenemise keelu ka veel panema (neid pannakse suht hõlpsalt minu teada).

Ei saa aru, kuidas ta pole veel karistatud, kurat ta on ju mingi pool aastat või isegi aasta selle huijamisega tegelenud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krooni
huviline



Registreerunud 13.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 12.06.06 09:32 Tsiteeri


TÕSISELT TUNNEN KAASA! endal õnneks pole tegemist olnud.
aga meelitage tema lemmik kaubaga ta välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.06.06 09:40 Tsiteeri


Proovis minultki järelmaksuga velgi-rehve osta, kuid olen ka omal ajal juba vitsad kätte saanud ja ütlesin, et võõrale järelmaksule ei anna.

Kuskil 2000a kandis peteti minult osta.ee kaudu olematu CD-kirjutaja eest 1600 eeku välja. Eks ma ka lootsin algul niisama raha tagasi saada, kuid lõpuks viisin ikkagi politseisse avalduse. Tuli välja, et samad tegelased olid veel 10-15 inimest sel kombel petnud. Sel korral oli asja taga 4 Võrumaa koolipoissi (ka nii 17-18a vanad), kes kasutasid mingi tuttava naisterahva pangakontot ja pangakaarti. Võru politsei uurija käis Tallinnas petta saanutega vestlemas ja palus meil kirjutada avaldused, et oleme nõus lihtmenetlusega - kriminaalasja ei tule, kuid raha mõistetakse tsiviilmenetluse korras tagasimaksmisele. Et noored poisid ja äkki teevad omad järeldused ja pööravad oma elu veel korralikule rajale tagasi. Tühi lootus... kuigi kohtuotsus seisab mul siiani kuskil sahtlis, pole ma seda raha enam näinud ja kuigi paari aasta pärast sai ka täitemenetluseks avaldus tehtud, pole ka täituril vaatamata arvete arestimisele ilmselt sealt midagi võtta. Nii et kui saaks aja tagasi keerata, laseks kohtus täiega väänata. Küürakat parandab vaid haud, kui ka kohe vangi ei panda, las elab siis mõnda aega tingimisi karistusega ja saab vähemalt järgmise jama korral kohe mõneks ajaks ühiskonnast isoleeritud. Kui jääb karistamatuse tunne, kasvavad pettused varsti aina suuremaks. Nagu mingi aeg tagasi tehtud otsinguga leidsin, on minule võlgu olevast noorhärrast vahepeal saanud "edukas" ärimees...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 12.06.06 10:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Helistasin, kui nimi kattub üle 50% muudavad nad nime automaatselt ise ära ja miskit raha nad tagasi ei kanna.


Minu tühistas pank igal juhul ülekande ära, kui nini oli sander kurg. Vaata omal maksete ajalugu.

Simps, mina ise ütlesingi, et see on surnud ring, kust ta välja ei saa. Paraku ei ole keegi siinsetest maininud et oleks oma summa tagasi saanud. Vastupidi - petetuid tuleb hoopis juurde. Niisiis, kui ta raha tagasi ei maksa, siis kuhu see läheb? Raha on ju tuhandetes!
Homme jõuan mina politseisse.

PS! Paljud teist tema lubaduse peale täna raha tagasi maksta oma kontot kontrollides avastasid, et seal endiselt pole midagi? Võin pea pakule panna, et 99%.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Helistasin, kui nimi kattub üle 50% muudavad nad nime automaatselt ise ära ja miskit raha nad tagasi ei kanna.


Minu tühistas pank igal juhul ülekande ära, kui nini oli sander kurg. Vaata omal maksete ajalugu.

Simps, mina ise ütlesingi, et see on surnud ring, kust ta välja ei saa. Paraku ei ole keegi siinsetest maininud et oleks oma summa tagasi saanud. Vastupidi - petetuid tuleb hoopis juurde. Niisiis, kui ta raha tagasi ei maksa, siis kuhu see läheb? Raha on ju tuhandetes!
Homme jõuan mina politseisse.

PS! Paljud teist tema lubaduse peale täna raha tagasi maksta oma kontot kontrollides avastasid, et seal endiselt pole midagi? Võin pea pakule panna, et 99%.

Ma ei usuks eluilamski et ta ühe päevaga nüüd äkki kõigile raha hakkab tagasi kandma.Vastupidi ta vast tahab rohkem aega võita selle ütlemisega et maksab tagasi et keegi kohe politseisse ei läheks.Sai vesteldus ka MTÜ Profid presidendiga kes neid rahvusvahelisi asju rohkem tunneb ja tema soovitas kohe mõlemasse politseisse avaldus teha ehk siis eesti ja soome politseisse.Vastasel juhul võib tegelane väga vabalt kuhugi ära kaduda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Helistasin, kui nimi kattub üle 50% muudavad nad nime automaatselt ise ära ja miskit raha nad tagasi ei kanna.


Minu tühistas pank igal juhul ülekande ära, kui nini oli sander kurg. Vaata omal maksete ajalugu.

Makse ajalugu näitab Sander Kurgjärv ning panga vastus oli, et jah kui nimi kattub 50%+ muudetakse see ära.
Tsitaat:
Algselt postitas: -ummi-Sai vesteldus ka MTÜ Profid presidendiga kes neid rahvusvahelisi asju rohkem tunneb ja tema soovitas kohe mõlemasse politseisse avaldus teha ehk siis eesti ja soome politseisse.Vastasel juhul võib tegelane väga vabalt kuhugi ära kaduda.

Mis vahet seal on kas teha kohe või nädala pärast, ära võib ta kaduda kohe või hiljem, sest kuritegu pole nii suur, et inimest kohe arestikambrisse kinni panna. Võibolt tuuakse kohe menti ja võetakse allkiri elukohast mitte lahkumise kohta... arvestades tüübi suhtumist asjasse kaob ta peale lahti laskmist ikkagi ära ning kohtupäeval (kui järjekord kunagi sellise asjani peaks jõudma) on ta ikkagi kadunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 11:18 Tsiteeri


samas mina tean teda kui SANDOR Kurgjärv ja raha läks üle talle.

mina igatahes müün völa inimestele, kes sellega tegelevad ja ex nad siis ise teavad mis naad Sntsla, Pöik 7 ära korraldavad
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 12.06.06 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Naaskel

Loodan et olete mõistvad ja ei lähe enne politseisse,saan need asjad ise klaariks!!!!


Sander


Kui nüüd veel ajusid ragistada, siis on veel võimalik üks variant miks kodanik Naaskel mente kardab.
Nimelt on ka võimalik, et tal on juba mingi menetlus pooleli siniste mehikeste juures. Ja kui sinna veel kaebusi juurde tuleb, siis lõpuks äkki pannakse kutt kinni ?
Kõik on võimalik ...


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priitpoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: Naaskel

Loodan et olete mõistvad ja ei lähe enne politseisse,saan need asjad ise klaariks!!!!


Sander


Kui nüüd veel ajusid ragistada, siis on veel võimalik üks variant miks kodanik Naaskel mente kardab.
Nimelt on ka võimalik, et tal on juba mingi menetlus pooleli siniste mehikeste juures. Ja kui sinna veel kaebusi juurde tuleb, siis lõpuks äkki pannakse kutt kinni ?
Kõik on võimalik ...

Arvatavasti nii ongi.
Aga kas mitte nii kohus järjest edasi ei veni? kui tulevad uued süütõendid või kannatanud hakatakse seda uuesti uurima ja kohtu aeg lükatakse edasi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
curse22
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.05
Asukoht: võru-tartu-tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RED B4

postitati 12.06.06 12:08 Tsiteeri


mõtekam on ikka asju läbi politsei ajada,
siin teemas on ähvardajaid jube palju ja kui vend ükskord kasti lüüakse on päris paljudel jama kaelas.
või siis saab temast kannataja,
kes hakkab teilt omakorda raha välja nõudma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hiiekas
huviline



Registreerunud 16.04.05
Asukoht: Valgamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 12.06.06 14:00 Tsiteeri
Ahhoii



Pole vennal kelmuse karistusi. Täitsa tavaline noor nolk!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 14:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hiiekas
Pole vennal kelmuse karistusi. Täitsa tavaline noor nolk!!!!
Ei ütleks et tavaline nolk, Sina, mina või keegi kolmas võib olla tavaline aga see on ju debiilik ning tavaline varas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 15:21 Tsiteeri


helistasin tüübile 13.00 ajal ja siis hakkas laeva peale minema, ei saanud kohe netti, et raha tagasi kanda. tahtis õhtuni pikkendust, 6-7ni.ütlesin et söidan avaldust kirjutama, palus et avaldust ei esitax :cool:
minu poolt avaldus nüüd esitatud Hiiumaa osakonda ja seni olin seal esimene ja nad ei teadnud veel sellisest vennas midagi.
pidid kohe uurima asja hakkama( seegi hea) ja homme helistavad tagasi ja pidid informeerima edaspidisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tann83
huviline



Registreerunud 16.12.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: coupe 90a

postitati 12.06.06 16:09 Tsiteeri


Asi on lihtne,tuleb teha politseisse avaldus ja asja teeb lihtsamaks seegi, nimi on ju teada.Muidugi kui ta ei kasuta tankisti!Aga raha tagasi saamisega on küll raskusi.Eestis mõistetakse raha välja talt hagina.Aga kui talt mitte midagi võtta ei ole siis see tagasisaamine võtab küll aastaid!!Tean sest olen ise sellega kokkupuutunud.Aga Soome seadustest ei tea ma midagi!!Edu teile kõigile!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 12.06.06 16:47 Tsiteeri


Nu hetkel on ta rates online - st internetis. Häbi pärast pildidki maha võtnud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 17:48 Tsiteeri


Rääkisin temaga:

undikoer says:
?
Naaskel says:
jah siin
undikoer says:
kus papp on ?
Naaskel says:
KANDSIN ENNEM ÄRA,
undikoer says:
ütle mulle arve nr kuhu kandsid
Naaskel says:
OTA SIIS pEAN RAHAKOTI TOOMA AUTOST
undikoer says:
too

... ja offline

niisiis mitte ühtegi sõna ta jutust ei saa uskuda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 17:53 Tsiteeri


Kõik see mees avaldusi kirjutama ja hiljem tappa kah...Kui vanemad pole õpetanud ja korralikult andnud siis mõnelt on ta kohe selle korralikult ära teeninud. Ärge usaldage selliseid mitte kunagi:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.3% - SQL: 35.7%]