Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8
Autor:
Pealkiri: HOIATUS kasutaja naaskel(Sander Kurgjärv) suhtes (Asi on jõudnud kohtusse! update 12.12.06) (Vastuseid: 186 | Vaatamisi: 24066)
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 14.06.06 15:01 Tsiteeri


Mina sain oma asja korda. Aga loomulikult polnud Sander see, kes raha kandis vaid tema isa. Isa tundub väga konkreetne ja aus mees olevat igatahes ja kahju on, et tema peab oma poja asju korda ajama. Aga mis teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 14.06.06 15:12 Tsiteeri


Mis siin ikka öelda, kaastunne nolgi vanematele. Omal naabripoiss oli täpselt samasugune. Keeras s**ta kokku, vanemad lunastasid.

Masendav. Sellist tegelast vist õpetaks küll ainult pesapalli kurikaga üks laks põlve pihta... Peale seda käib elu lõpuni kepiga suht garanteeritult.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Alan
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.06
Asukoht: Välisriigis
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 14.06.06 16:37 Tsiteeri


lorrap : ja sina istuks selle laksu eest aastat kaks ja mõtleks mille kuradi pärast pidin ma sellele debiilikule küll kallale minema - selline on seadus - eesti seadus :lol


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pikksilm
huviline



Registreerunud 24.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: Vaesemehe Audid

postitati 14.06.06 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Mis siin ikka öelda, kaastunne nolgi vanematele. Omal naabripoiss oli täpselt samasugune. Keeras s**ta kokku, vanemad lunastasid.

Masendav. Sellist tegelast vist õpetaks küll ainult pesapalli kurikaga üks laks põlve pihta... Peale seda käib elu lõpuni kepiga suht garanteeritult.


Kahjuks on jah jubanii,et Hollywoodi filme vaadates tahaks kellegilt pekstes raha välja nõuda.

Füüsiline vägivalt jätta, asuda vaimse kallale...:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 14.06.06 17:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pikksilm
Füüsiline vägivalt jätta, asuda vaimse kallale...:P


Kui need tüübid ainult sest vaimsest aru saaks...:(


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
taavo23
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: TLN/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDI

postitati 14.06.06 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tann83
Kui kutt kinni pannakse siis ootate seni kuni välja saab ja veel kuni ametlikult tööle läheb (kui läheb) alles siis hakkate tasapisi raha tagasi saama!!Aga eks muud varjanti ka ei ole. Omakohus ka ainult enserahuldamiseks!!! Aga hea tunne siiski!!:)


nimelt on vangistusseaduses punkt vanglasisesel arvel oleva raha kasutamise kord, mille kohaselt kohtu poolt märatud tsiviilhagide katteks läheb igalt tema arvele saabunud summalt 50% hagide katteks ja isiku soovil ka rohkem...nii, et kui tüüp peaks kunagu vanglasse sattuma, siis on olemas väike võimalus, et hakkad taasi maksma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 14.06.06 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Mina sain oma asja korda. Aga loomulikult polnud Sander see, kes raha kandis vaid tema isa. Isa tundub väga konkreetne ja aus mees olevat igatahes ja kahju on, et tema peab oma poja asju korda ajama. Aga mis teha.


Kas lasid ise isal üle kanda või ilmus summa lihtsalt su kontole (äkki mingi ime läbi sander palus vanematelt vms)?
Minuga tuli tüüp täna rääkima ja väitis, et tahtis ülekande teha, kuid ei saa. Näitas ka ekraanipilti hansast saabunud meili kohta. Tüübil on pnagakonto blokeeritud inkassonõude tõttu. Kirjas oli ka, et valenime kasutamine hansas keelatud.
Lubas reedel Eestisse tulla ja sularahas ära maksta, kui pangast ei saa. See on minu poolt ka temale viimane võimalus. Peale seda hakkan seda Soome politsei asja ajama ja võtan vanematega suhtluse ette. Keegi selle summa igatahees tagasi maksab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.06 07:16 Tsiteeri


Mina rääkisin otse isaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.06 07:19 Tsiteeri


Mina sain oma raha igatahel tagasi, siiski ei olnud see sander kes raha tagasi kandis. Sain nimelt teada, et osad isikud on raha tagasi saanud hansapanga kannete kaudu nii, et saatsid panka kirja, et näe kandsin raha sander (sandor osadele) kurg nimele ning hiljem selgus, et nimi hoopis sander kurgjärv ning tuntud pettur, et pooliku nimega ei saa teha ju taustauuringut õiget inimese kohta jne, et mis nüüd saab. Sellepeale siis nagu näha hansapank sulges tema konto ja vähemalt üht inimest tean kellele hansapank ka raha tagasi kandis. Tegin mina ka sama nüüd ühispangaga, minule andis ta nime sander kurg, ning samuti kandis pank raha tagasi.
Pangast tuli ka vastus selle kohta miks saab täielikult mittekattuva nimega ülekandeid teha:

Praktika on näidanud, et päris üks-ühele nime vastavust
kontrollida ei saa - siis jääks tegemata ka palju makseid
õigetele saajatele. Näiteks võib kliendi nimes olla "š", aga
makses on selle asemel "sch" või täpitähed asendatud täppideta
tähtedega. Lisaks tekitavad probleeme mitmesugused erimärgid -
punktid, komad, side- ja kaldkriipsud saaja nimes. Samuti ei
kirjutata sageli saaja nime täies pikkuses välja, vaid
kasutatakse lühendeid, näiteks "Tallinna ja Harjumaa
Korteriühistute Liit" vs "Tln ja Harjumaa Korteriüh Liit".

Sel põhjusel kontrollib algoritm saaja nime ja kontoomaniku nime
tõenäolist vastavust. Kahjuks võib juhtuda, et programm
tunnistab mõnikord ühesugusteks inimpilgule erinevad nimed.

Kas Sander kontol see summa oli või püüab pank seda tema käest nüüd välja nõuda ei teagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 15.06.06 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hiiekas
Pole vennal kelmuse karistusi. Täitsa tavaline noor nolk!!!!


Kelmuse eest veel tõesti pole ...aga oma esimese trahvi on ta juba kätte saanud
2004 .a. tubakaseaduse rikkumise eest 180.- :D
lapsed ärge suitsetage ...see on tervisele kahjulik


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.06 09:18 Tsiteeri


ma mötlen siin seda et kui juba ajalehes oli jutt sellest vennast siis huvitav miks politsei asjast huvituma pole hakanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taavo23
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: TLN/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDI

postitati 15.06.06 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bella
ma mötlen siin seda et kui juba ajalehes oli jutt sellest vennast siis huvitav miks politsei asjast huvituma pole hakanud?


politsei minu teada omaalgatuslikult ei tee midagi, selleks meil KAPO :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.06 09:47 Tsiteeri


Hmm... miski teema oli ju lehes mille peale politsei avas kriminaalasja, ei meenu mulle samas mis see oli, miski aastatagune teema vast oli. Samas kui kaebusi pole siis tõesti nad ju midagi tegema ei pea ning ei saagi, mida sa talle pahaks paned kui keegi avaldust pole teinud. Hetkel siis suht mitmed inimesed seda teinud on ning millaski kauges tulevikus peaks mehike süüpingis istuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 15.06.06 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Hmm... miski teema oli ju lehes mille peale politsei avas kriminaalasja, ei meenu mulle samas mis see oli, miski aastatagune teema vast oli. Samas kui kaebusi pole siis tõesti nad ju midagi tegema ei pea ning ei saagi, mida sa talle pahaks paned kui keegi avaldust pole teinud


Menetlust võib prokuratuur või uurimisasutus alustada ka ilma, et kodanik kirjutaks osakonnas avalduse.
Näiteks kui meedias avalikustatud teates esinevad kuriteo tunnused (Kriminaalmenetluse seadustik § 197. Kuriteole viitav muu teave) on võimalus, et krim asi algatatakse (olenemata sellest kas avaldus on või mitte).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 16.06.06 10:02 Tsiteeri


naaskel sai oma paki kätte küll ja lubab siiani maksta, kuid mida pole on raha
adre millele paki saatsin oli tema sõnul kas sõbra või sugulase oma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
voika
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.05
Asukoht: Tallinn/Kiisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a3

postitati 16.06.06 10:21 Tsiteeri


nojah..Pole sellise petturikohta midagi öelda. Paras kolakat anda ja kõik.


92kw
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 16.06.06 14:52 Tsiteeri


Minulegi yritas ta pähe määrida yhte Audi Gamma raadiot (kus-juures siiani otsin originaal kasetikat omale aga see selleks) ning tahtis saada ettemaksu selle eest 200.-.
Kuna ta jauras, et tõõtab soomes siis tahtis ta maki kärmel postiga mulle saata... postikulud muidugi minu kulul ja see ka kuskil 150-200.- Mul nyyd nii kiire ka ei olnud ja lubasin siis oodata ja kuna ta eesti tuleb oma makiga. Aga siis ytles et tahab omale vaiku ja klaasriiet osta ja hädasti raha vaja :P
Õnneks raha ma talle "ei" kandnud ja kui tyyp eesti tuli või leidis vabanduse, miks ei saanud tulla siis makist ei osanud ta mulle midagi yelda... pakkus vaid välja, et tal soomes tutvused ja saab 200.- igasuguseid makke sealt väljamaalt :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 16.06.06 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alan
...ja n6udma peaks nagu hakkama paki saajalt - kas pole nii ?


Ei ole ju nii :D Kui Andres ostab Mardilt valuveljed ja laseb need Alanile saata (näiteks kingituseks), siis Mart peaks raha nõudma ju ikka Andreselt mitte Alanilt. Või mis sa arvad? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
olkxx
huviline

Avatar


Registreerunud 20.11.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 18.06.06 00:33 Tsiteeri


Aga äkki oli nii, et sander leidis mingi ostja, kes tahtis midagi saada ja ta leppis selle mehega midagi kokku ja siis otsis selle jupi netist üles. Lasi müüal saata selle jupi ostjale ja kasseeris selle raha ostjalt sisse.Ja see saatja jäigi kõigest ilma.tegelt päris kaval plaan ju ja tema nimi jäi nähtamatuks.tundub megalihtne ja anonüümne plaan .Paluks kommentaare!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 18.06.06 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olkxx
Aga äkki oli nii, et sander leidis mingi ostja, kes tahtis midagi saada ja ta leppis selle mehega midagi kokku ja siis otsis selle jupi netist üles. Lasi müüal saata selle jupi ostjale ja kasseeris selle raha ostjalt sisse.Ja see saatja jäigi kõigest ilma.tegelt päris kaval plaan ju ja tema nimi jäi nähtamatuks.tundub megalihtne ja anonüümne plaan .Paluks kommentaare!!!


Suht tõenäoline. Ideaalne viis võlgade likvideerimiseks :D Nii et kellele tasutakse võlg mingi x isiku poolt, siis võiks kuidagi selle x isiku käest üle küsida, et kas kõik ikka õige. Muidu see sindrinahk tõmbab lihtsalt järgmistel per***d lohku :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 18.06.06 08:14 Tsiteeri


Kellel vähegi võimalik, võiks ikka avalduse ka ära teha, mis te niisama hellitate!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 18.06.06 09:29 Tsiteeri


Viis lehekülge halamist ja olekseid? HMMMM põnev....


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.06 11:24 Tsiteeri


helistati just politseist mulle ja üteldi et olen sellele vennale ainuke avalduse kirjutaja :mad: ja sellest ei piisa et prokurör asja kohtuni ajax.
politsei vestles juba selle naaskliga ja ütles ka talle et, ohh õnne poju, lase edasi keegi ei peata sind:mad:
Tõesti selle asemel et 6 lk halada, kirjutage avaldused ja siis saab ka asja kohtuni välja aetud.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pikksilm
huviline



Registreerunud 24.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: Vaesemehe Audid

postitati 20.06.06 15:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: carmo
helistati just politseist mulle ja üteldi et olen sellele vennale ainuke avalduse kirjutaja :mad: ja sellest ei piisa et prokurör asja kohtuni ajax.
politsei vestles juba selle naaskliga ja ütles ka talle et, ohh õnne poju, lase edasi keegi ei peata sind:mad:
Tõesti selle asemel et 6 lk halada, kirjutage avaldused ja siis saab ka asja kohtuni välja aetud.:mad:


Äkki jagad infot, kuidas kiiresti avaldus kirjutada. Mina näiteks ei teaks. Tee teistele puust ja punaseks ette ja topi nina alla, küll siis hakkab karavan liikuma :P

Mille kohta avaldus ?
Kuhu pöörduda?
jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.06 16:08 Tsiteeri


mis siin teha puust ette, helista politseisse ja las seletavad kuidas ja kus teha ... so simpel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.0% - SQL: 38.0%]