Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  8
Autor:
Pealkiri: HOIATUS kasutaja naaskel(Sander Kurgjärv) suhtes (Asi on jõudnud kohtusse! update 12.12.06) (Vastuseid: 186 | Vaatamisi: 24034)
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 11.06.06 22:24 Tsiteeri


Igal juhul peaksid kannatanud politseisse pöörduma. Naaskel siin halab, et parandab ennast, maksab petetud raha tagasi jne, aga kas sellist v*rdjat, kes on sellisel viisil teistelt raha välja petnud saab usaldada ? Mitte mingil juhul, muidu langete jälle ta pettuse ohvriks ja jäätegi seda raha ootama ja tema pääseb karistusest.
Las kõik kannatanud pöörduvad politseisse ja see m*lakas saab karmi karistuse, ehk siis hakkab mingil-määral ka mõistus pähe tulema ja enam teisi petma ei hakka !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rufhouse
huviline

Avatar


Registreerunud 02.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 avant C2, Audi 200 20v, Audi A6 C7, Audi A8 D2

postitati 11.06.06 22:31 Tsiteeri


Täitsa hull värge,tänud rassile hoiatamast:PÕneeks enda pole selle tüübega kokkupuuteid olnud.kuigi mindgi ka nii 1 kord alt tõmmatud:(:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 11.06.06 22:47 Tsiteeri


Avaldus politseise ja asi mutt, ärge omakohust tehke või kui teete siis nii et vend ei saa kellegile näpuga näidata. Mul läks omakohus 17000.- maksma päriskohtus ja nüüd olen veel kriminaal ka. Üks laks lahtise käega vastu kõrvu. :o


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 11.06.06 23:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Naaskel
Tean mis tegudega olen hakkama saanud, kuid need asjad summad mille olen kasutajatelt välja petnud, saavad makstud, ( 12-06-06 - 17-06-06), võlg on võõra oma, ja aitab sellest jamast, millega hakkama olen saanud, enam pole isu seda teha :(
Loodan et olete mõistvad ja ei lähe enne politseisse,saan need asjad ise klaariks!!!!
Sander


Kui sinu sõnad on vedelad, kui kusi, siis ära loobi neid niisama tuulde! Teenid omale kordades rohkem viha kaela.
Ja kust karupe*sest sa 12-ndal kuupäeval järsku raha võtad? Palgapäevad on juba möödas, kui sa isegi tööl käiks.

Jäägu see lubadus sinu jaoks viimaseks. Ma loodan, et kaaskannatajad ei ole vaid sõnameistrid, et lähme politseisse ja teeme avalduse jne. Minge ja tehke see avaldus ära. Lähen ka ise kohe kui võimalik.
Üritasin koju ta vanematele ka helistada aga paraku telefonile ei vastatud ja mobiiliarvet ei taha endale teha. Homme proovin uuesti.

Probleem ongi selles, et rahvas on pärast lakki saamist liiga leebe (k.a ise andsin talle veel paar võimalust). Ja usutakse järgnevaid lubadusi. Fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me.

Küsimärgiks minu pea kohale jääb küsimus, kuhu see väljapetetud raha läheb???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 11.06.06 23:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Küsimärgiks minu pea kohale jääb küsimus, kuhu see väljapetetud raha läheb???



Keegi ju midagi kirjutas, et ta petab raha välja et teistele vanu võlgu tagasi maksta ja siis järgmistele jne - surnud ring, aga ei tea, kui õige see jutt on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 23:17 Tsiteeri


Mina helistasin täna selle jobu vanematale, rääkisin loo ära. Isa ütles, et Sander on Soomes tööl ja et kui tagasi tuleb, laseb helistada. Võibolla tasub ka teistel helistada, kuigi tegu täisealisega, kes peaks ise oma tegude eest vastutust kandma.

PS Sander kui sa seda loed: aan mootoril pole küünlajuhtmeid. Peale seda kui ütlesid, et mulle küünlajuhtmed ka saatsid, oli asi lõplikult selge. Jobu.

Küll sa saad vastu tatti ka. Eesti on väike.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kristo219
huviline



Registreerunud 03.04.06
Asukoht: antsla
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3,bmw525e34

postitati 11.06.06 23:19 Tsiteeri


see vend jh soomes hetkel tööl aga ma mull kh temaga mõned asjad korda vaja ajada aga seemees sureb vähemalt saapad jalas teamaga on lihtne lihtsalt kasti ja kaan peale:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 11.06.06 23:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Mina helistasin täna selle jobu vanematale, rääkisin loo ära. Isa ütles, et Sander on Soomes tööl ja et kui tagasi tuleb, laseb helistada. Võibolla tasub ka teistel helistada, kuigi tegu täisealisega, kes peaks ise oma tegude eest vastutust kandma.



Aga kes teab, vb on ta vanematega ka midagi kokku leppinud, et need ajaksid ka möla ta kaitseks ja venitaks aega vms. Ei tasu hakata vanemate kaudu asju ajama, kõik kannatada saanud politseisse ja asi hakkab liikuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kristo219
huviline



Registreerunud 03.04.06
Asukoht: antsla
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3,bmw525e34

postitati 11.06.06 23:31 Tsiteeri


see tüüb tegutses kunagi telefonide müügiga sama moodi aga selle eest ta sai kah natu peksa aga vähe sai:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 00:01 Tsiteeri


isegi sattusin tema ohvrix. suht suure summaga.
mida teha kas minna politseisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xtr3m3
huviline



Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 00:12 Tsiteeri


Muidugi pöördu politseisse. Sellised asjad ei anna oodata!!

Mehed!!! Tehke sellele asjale lõpp ükskord!!!

Kahju on kuulata Teie lugusid.

*Naaskel peab oma tasu saama!

Selline tunne, et läheks AC-ga Antslasse kutile külla... ;) :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 00:16 Tsiteeri


minge ja nuhelge seda värdi väheke, kahju et ise nii kaugel asun, lähex muidu ise.
homme teen avalduse ja vaatan kui saan piisavalt infot selle naaskli kohta siis müün völa mahaka veel(protsessi kiirendamisex:D)
kahju sellest vennast.

kahtlesin kohe selles vennas ja salvestasin kogu kirja vahetuse, kas vötan selle politseisse kaasa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kristo219
huviline



Registreerunud 03.04.06
Asukoht: antsla
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3,bmw525e34

postitati 12.06.06 00:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: carmo
minge ja nuhelge seda värdi väheke, kahju et ise nii kaugel asun, lähex muidu ise.
homme teen avalduse ja vaatan kui saan piisavalt infot selle naaskli kohta siis müün völa mahaka veel(protsessi kiirendamisex:D)
kahju sellest vennast.

kahtlesin kohe selles vennas ja salvestasin kogu kirja vahetuse, kas vötan selle politseisse kaasa.
muidugi võta kiri menti kaasa


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 00:43 Tsiteeri


niipalju ütles ka mulle et tal 3 näppu kipsis, sellepärast tulid kirjavead;) 7tki veel ainult murda:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
xtr3m3
huviline



Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 00:45 Tsiteeri


Hehehe... peale sõrmede on ka veel varbad ja muud kehaosad :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kristo219
huviline



Registreerunud 03.04.06
Asukoht: antsla
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3,bmw525e34

postitati 12.06.06 01:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: carmo
niipalju ütles ka mulle et tal 3 näppu kipsis, sellepärast tulid kirjavead;) 7tki veel ainult murda:D
isegi seda valetas :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
carmo
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 01:08 Tsiteeri


on tal külas käidud juba ka???
jube kuulsax on tüüp saanud vähemalt:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kristo219
huviline



Registreerunud 03.04.06
Asukoht: antsla
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3,bmw525e34

postitati 12.06.06 01:18 Tsiteeri


tal on päris palju külas käidud aga tal ema on alati öelnud et poisi pole kodus ja ta ei ole midagi teinud :D aga mull on küll plaanis talle külla minna juba pikemataega kellel huvi võib ka kaasa tulla :D aga minu teada peax ta täna jälle soome tagasi minema :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pikksilm
huviline



Registreerunud 24.08.05
Kasutaja on eemal

Auto: Vaesemehe Audid

postitati 12.06.06 06:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kristo219
tal on päris palju külas käidud aga tal ema on alati öelnud et poisi pole kodus ja ta ei ole midagi teinud :D aga mull on küll plaanis talle külla minna juba pikemataega kellel huvi võib ka kaasa tulla :D aga minu teada peax ta täna jälle soome tagasi minema :(


Ega ta ju Antslast Soome ei lähe, ikka läbi Tallinna ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 12.06.06 06:26 Tsiteeri


Jälle mingi jobu tegutseb. Selliste vendade vabandusi ei ole mõtet uskuda. Endal oli ka aasta tagasi ühe teise kelmiga tegemist. Vend kadus nigu vits vette. Mingi hetk kirjutas vabanduskirju ja lubas kahjud korvata. Lubadusteks need jäidki:mad:.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=18152#pid147457

Niisiis, see mees pole ka veel puhas, kuigi ta andis siin hästikõlavaid lubadusi.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 06:43 Tsiteeri


Kui on veel tulijaid, käime seal Antslas ära. Aga peaks uurima kas ta ikka on praegu Eestis. Isa ütles, et ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 12.06.06 07:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Naaskel
Tean mis tegudega olen hakkama saanud, kuid need asjad summad mille olen kasutajatelt välja petnud, saavad makstud, ( 12-06-06 - 17-06-06), võlg on võõra oma, ja aitab sellest jamast, millega hakkama olen saanud, enam pole isu seda teha :(
Loodan et olete mõistvad ja ei lähe enne politseisse,saan need asjad ise klaariks!!!!




Sander

Tappa tuleks sulle anda üks koralik keretäis:mad:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jr
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 15.02.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 07:04 Tsiteeri
kurb aga tõsi



kuna mina olen samuti ajanud jupimüüki juba hulgimat aega ja samamoodi raha lasknud ette maksta teeb selline asi ikka väga tigedaks kui mingi suli inimesi ära kasutab-----aga-----just nimelt selle sulleri tegutsemise ajal on siin nii mõnedki foorumiliikmed näkku naernud et kuidas sa küsid nt.mootorist niisugust raha,mulle pakkuti poole odavamalt....niiet rahvas, odav hind teeb pimedaks.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Shelby-SV
huviline



Registreerunud 06.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 66kw 1994

postitati 12.06.06 07:10 Tsiteeri


tüüp on ikka täiesti süüdimatu. ma ise olnud HinnaVaatluse kasutaja juba mitu aastat ja selle aja jooksul on seal foorumis ikka pidevalt Sander pahandusi teinud. samuti oli HVs vahepeal naljaga pooleks plaanis väike ringreis petturitelt raha kätte saamise eesmärgil. nimeks oli "Kuidas elate huijarid? 2005" plaan maeti maha, võeti nõuks tsiviliseeritumalt ja seaduslikult asju ajada.

üldse ei imestaks kui HV ja AC pole ainsad foorumid kes Sanderile külla plaanind minna.

rahaasjadest nii palju, et HVs said päris mitmed kasutajad oma raha tüübi vanemate kaudu tagasi. mindi ukse taha, räägiti oma lood ära ja nõuti pappi. seda veel eelmine aasta kui tüüp veel täisealine polnud.

igatahes soovin siinsetele petta saanutele edu oma raha tagasi saamisel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TurboQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.04
Asukoht: Sindi- Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant Q ´94, Audi Coupe 2.0 ´91, Audi Coupe 2.6 `93, Ford Sierra P100, Volvo V70R

postitati 12.06.06 07:12 Tsiteeri


küsige raha asemel parem need detailid, mis teile lubati...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.3% - SQL: 37.7%]