Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8
Autor:
Pealkiri: HOIATUS kasutaja naaskel(Sander Kurgjärv) suhtes (Asi on jõudnud kohtusse! update 12.12.06) (Vastuseid: 186 | Vaatamisi: 24035)
mx7k
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.07
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.08 17:54 Tsiteeri


Ma vist olen liiga palju filme näind, aga mul tuli just idee, et keegi, kel on suuremat sorti pagass võiks sõita maja ette ja viia kuhugi lattu selle tüübi istuma.

a) kärvaku surnuks
b) niikaua peksta kuni raha olemas.
JA NII KÕIGI INIMESTE RAHADEGA - ulme, aga kui niisama luude murdmine jne ei muuda, peab ju karmilt tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.08 18:34 Tsiteeri


Jah, sa oledki liiga palju filme näinud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.08 21:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mx7kaga kui niisama luude murdmine jne ei muuda, peab ju karmilt tegema.

Siinkohal kehtib 100%: lombakat parandab ainult haud
See ei tähenda küll jah, et mina teda nüüd tapma läheks (või keegi minu eest), aga aeg on näidanud, et sellel inimesel on täiestu suva kõigest ja kõigist... ta jätkab sama asjaga edasi edasti ja edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.01.08 22:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: mx7kaga kui niisama luude murdmine jne ei muuda, peab ju karmilt tegema.

Siinkohal kehtib 100%: lombakat parandab ainult haud
See ei tähenda küll jah, et mina teda nüüd tapma läheks (või keegi minu eest), aga aeg on näidanud, et sellel inimesel on täiestu suva kõigest ja kõigist... ta jätkab sama asjaga edasi edasti ja edasi.


Ei ole päris nii ikka. Vägivald ei ole ühelegi probleemile lahenduseks ja üllatav, et siinses foorumis avalikult sihukest juttu puhutakse.
Jahmatamapanev on pigem see, et nii paljude petmisjuhtumite juures nii üksikud avaldused?:o Eestis on täiesti toimiv tsiviilkohtusüsteem, samuti on alati võimalik pöörduda politsei poole. Ka on täitemenetlus praeguses eestis suhteliselt tõhus. St, et kui inimesed on nii lollid, et oma raha vabatahtlikult ära annavad ja pärast ei tee midagi selleks, et oma raha tagasi saada ja sellise petturi tegevust takistada siis ei ole ka midagi haliseda ju?:o
St kui kodanikud masssilisemalt avaldusi teeks siis oleks ka alus petturi kriminaalvastutusele võtmiseks. Kontide murdmine ei anna sihukese tegelase puhul tõesti midagi.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 04.01.08 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
St, et kui inimesed on nii lollid, et oma raha vabatahtlikult ära annavad ja pärast ei tee midagi selleks, et oma raha tagasi saada ja sellise petturi tegevust takistada siis ei ole ka midagi haliseda ju?:o


Ei oska midagi muud lisada. Minu seisukoht on juba öeldud eelmisel lehel. Kui inimesed endiselt avaldusi teha ei kavatse (häbenevad enda lollust?), siis pole küll midagi nõuda.
PS! Katseaeg peaks vist endiselt kehtima. Kinniminek reaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rax668
huviline



Registreerunud 03.12.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.08 14:21 Tsiteeri


tal ju rates pildid üleval!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.08 20:14 Tsiteeri


Kui kedagi huvitab, siis hinnavaatluse rahvas on oma murega võsapetsi juures käinud ja varsti peaks tõenäoliselt saama võsapetsi saates sellel teemal midagi näha.

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=336074&postdays=0&postorder=asc&start=525


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ragnarkahr
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.07
Asukoht: Tartu/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T + Audi 90 Type85 2.1TQ

postitati 15.01.08 23:58 Tsiteeri


Kahju et see kaak mu kodulinna maine alla viinud........:mad:


Mulle meeldib Saksa raud :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tavikas
huviline



Registreerunud 20.06.07
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.08 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand

Jahmatamapanev on pigem see, et nii paljude petmisjuhtumite juures nii üksikud avaldused?:o Eestis on täiesti toimiv tsiviilkohtusüsteem, samuti on alati võimalik pöörduda politsei poole. Ka on täitemenetlus praeguses eestis suhteliselt tõhus. St, et kui inimesed on nii lollid, et oma raha vabatahtlikult ära annavad ja pärast ei tee midagi selleks, et oma raha tagasi saada ja sellise petturi tegevust takistada siis ei ole ka midagi haliseda ju?:o
St kui kodanikud masssilisemalt avaldusi teeks siis oleks ka alus petturi kriminaalvastutusele võtmiseks. Kontide murdmine ei anna sihukese tegelase puhul tõesti midagi.


Jahmatamapanev on see, vaatamata eelmisel suvel tehtud avaldusele tuleb kohtust siiamaani vastuseks: "Vabandame, isik ei ole kättesaadav. otsust ei ole võimalik üle anda".
Mul tekib küsimus, et kuidas on võimalik eesti suuruses riigis nii ära kaduda, et ametivõimud ülesse ei leia? (tõsi ta on, et ise olen teda nimetatud ajavahemikul tänaval küll näinud.)
Mis kasu sellest avaldusest ja hiljem riigilõivu tasumisest on, kui isikut üles ei leita?
Kohtusse jõudis siis minu poolt asi 09.2007...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 25.03.08 19:57 Tsiteeri


sellisele tuleb vastu kaela anda
ja siit ka moraal , et olge ettevaatlikumad, kui suuri summasi üle kannate füüsilisele isikule
pigem kallima asja puhul ise kohale minna, kui hakata kandma talle paari tonni, vähemalt minu loogika lambi vennale üle 500 ei lubaks kanda,s est ega see vend pole ainuke, kes üle tõmbab teisi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.08 14:40 Tsiteeri


Millal ennem on eesti riik midagi head korda saatnud. Kohus ja uurimis organid ei õigusta end juba ammu. Omal jõul tuleb tegutseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 26.03.08 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tavikas
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand

Jahmatamapanev on pigem see, et nii paljude petmisjuhtumite juures nii üksikud avaldused?:o Eestis on täiesti toimiv tsiviilkohtusüsteem, samuti on alati võimalik pöörduda politsei poole. Ka on täitemenetlus praeguses eestis suhteliselt tõhus. St, et kui inimesed on nii lollid, et oma raha vabatahtlikult ära annavad ja pärast ei tee midagi selleks, et oma raha tagasi saada ja sellise petturi tegevust takistada siis ei ole ka midagi haliseda ju?:o
St kui kodanikud masssilisemalt avaldusi teeks siis oleks ka alus petturi kriminaalvastutusele võtmiseks. Kontide murdmine ei anna sihukese tegelase puhul tõesti midagi.


Pole sellest avaldusest ka kasu essugi.Oli omal küll hoopis testsuguse petmisega juhus aga ikka.Tegime siis sõbraga avalduse.Seda ei alustatud,põhjuseks oli " et see pätt on enda seljataguse väga ära kindlustanud ja kuna selle tõestamiseks läheks liiga kaua aega ning palju raha siis ei hakka nad jäntima".Punkte,mida süüdistuses esitasime nad ei kontrollinudki. Ja et see pätt saaks omale aega võita jälgi peita jne.tegi politseiise vale süüdistuse minu kohta,et mina ähvartavat teda,naist ja suguvõsa maha tappa jne.Meie avaldus lõpetati vähem kui kuuga,minu kohta esitatud süüdistus on juba 4 kuu lahendita.Kus see õiglus siin on.Tal muidugi naine valetas ka tunnistuses,et olen kõikke seda teinud.Naine veel tartus mitme suure firma omanik :mad:



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.8% - SQL: 46.2%]