Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  13
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 Avant "Helmut" - 2003 - JoonasJJ (Vastuseid: 316 | Vaatamisi: 309513)
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 31.03.17 20:49 Tsiteeri


Sai siis sõbra soovitusel (pea-aegu nagu "Politseikroonikast") ostetud endale jooks Yokohama Advan Sport V105S rehve: Yokohama Advan Sport V105S

Aga see pole tegelikult see, mida soovin öelda.
Nimelt, mina ei teadnud rehvimüügi "suvehoojast" senimaani õndsalt midagi. Vastavalt võimalustele oli plaan osta rehve 2+2. Esimesed kaks rehvi läksid mulle maksma 270,11€ ja teised 2 rehvi 324€, sest vahepeal algas nimelt püha "suvehooaeg". 119€/rehv maksnud kaubast sai 145€/rehv maksev kaup kuupäeva pöördumisega. CamSkill võtab 10£ rehvi kohta saatmiskulu.
Järeldus: kõik rõõmsalt kähku-kähku uusi talverehve soetama, "talverehviostuhooaeg" just algas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Fieldy
huviline



Registreerunud 16.10.16
Kasutaja on eemal

Auto: RS6

postitati 02.04.17 06:08 Tsiteeri


Terv. Räägi kuidas sul tuled näitavad? Ajasin endaoma talvepuhkuselt välja ja lähituled pmst nagu parktuledega sõidaks. Pirnid said sügisel vahetatud :o Ja kuidas see väljalaske muutmine tunda annab? Läks hääl paremaks? Nagu arusain, siis lambdad tuleb välja progeda? Sorry, et risustan siin teemat :) Aga muretud kilomeetreid. Kui ilmad soojemad võiks mingi RS-i kohtumise organiseerida kuskil :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 02.04.17 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fieldy
Terv. Räägi kuidas sul tuled näitavad? Ajasin endaoma talvepuhkuselt välja ja lähituled pmst nagu parktuledega sõidaks. Pirnid said sügisel vahetatud :o Ja kuidas see väljalaske muutmine tunda annab? Läks hääl paremaks? Nagu arusain, siis lambdad tuleb välja progeda? Sorry, et risustan siin teemat :) Aga muretud kilomeetreid. Kui ilmad soojemad võiks mingi RS-i kohtumise organiseerida kuskil :)


Tuled: pirnid vahetatud eelmine suvi ja nüüd sügisel poleeriti klaase. Lähituled on minu kasutuses koguaeg kehvad olnud, vanade ja uute pirnidega. Näitavad minu arvates väga lähedale. Peale poleerimist läks valgus paremaks. Kaugtuled on OK, pole etteheiteid valgusvihule.
Väljalase: minu arvates ei toimunud märkimisväärset muutust, võib-olla õige vähe valjemaks läks (soovkuulmine).

Kogunemise koha pealt oleks tõesti vahva midagi organiseerida. Peale enda auto tean eilse seisuga veel nelja autot lisaks ja kui väidetav arv viimati oli 19, siis 6/19 oleks see number juba minu poolt, kellega olen kontaktis olnud. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 13.04.17 16:58 Tsiteeri


Kui keegi mind velgede leidmise/ostmisega aidata oskab, siis võib privaadis ühendust võtta. Olen mõned rahuldavad (mitte küll ideaalsed) pakkumised maha maganud ja nüüd suverehvid ootavad virnas. Olen ise ka vähe koitanud ja lootnud head asja liiga odavalt saada.
Vaatan siin igasuguseid koopia- ja odavvelgi, hind on ju hea, pildi pealt on ka välimus paljulubav, aga see hind on ka millegi arvelt, eks. Selliseid velgi enam ei taha, mis august läbi sõites lihtsalt rebenevad. Vormiline pool ei kaalu minu jaoks mitte ühegi nurga alt üle funktsionaalset poolt.
Mõõdud 19"x9", ET magus tsoon 25-30, alla istub kuni 35. Huvitab originaal või kvaliteettoode. Auto24, eBay.de ja foorumi kuulutused on läbi kolatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ggsizask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: käru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.0, audi a6 c5 4.2 quattro

postitati 13.04.17 17:09 Tsiteeri


Enda a6 c5 4.2 kogemuse põhjal ütlen, et isegi ET 25 oli minu jaoks liiga koopas. Olid veljed mille ET oli 30. 18 tolli velg siis. Panin 20 millised flantsid veel vahele ja siis oli koopaga servaga tasa täpselt (pigem vb isegi nõks väljas). Ehk siis kuskil ET 15 oleks täpselt paras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.17 17:15 Tsiteeri


Ma ju pakkusin sulle originaali ning täpselt sinu vajadustele. Aga 400-ga sa ei leiagi kukskilt kvaliteeti ;)


-=/ nAUDIn \=-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 13.04.17 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ggsizask
Enda a6 c5 4.2 kogemuse põhjal ütlen, et isegi ET 25 oli minu jaoks liiga koopas. Olid veljed mille ET oli 30. 18 tolli velg siis. Panin 20 millised flantsid veel vahele ja siis oli koopaga servaga tasa täpselt (pigem vb isegi nõks väljas). Ehk siis kuskil ET 15 oleks täpselt paras.

Flantsid omavad 0 funtsionaalset väärtust. Funktsioon üle vormi kümnest korrast kümme. Ideaalis ei tahaks tsenterrõngaid ka panna. ET27 ja 29 on olnud välimuselt ka täiesti adekvaatne. Igasugusest StanceNation'ist käin kaarega mööda. Tõsi, ideaalset sobivust vahva on vaadata, aga minu jaoks ainult seni, kuni funktsionaalsus ei muutu.

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Ma ju pakkusin sulle originaali ning täpselt sinu vajadustele. Aga 400-ga sa ei leiagi kukskilt kvaliteeti ;)

Hmm, ja selle postituse eesmärk? Nagu te teate, siis teil ju hind muutus. Olukorda analüüsides oleks see 7-kodaraga RS4 ka igati OK + eriti kui tegemist on originaalidega. Samas, seda te ka ju näete, et kõigi velgedega on korralikult äärekivi leitud - füüsilised kahjustused, mitte ainult värv. Püüdsin selle arvelt kaubelda, muud midagi.
Lubage siis selgitan loogikat ka - 460€ eest eriti midagi ei leia, aga 660€ eest juba kaupa liigub - taastamine vähemalt 200€, parandage kui eksin + velge tuleks füüsiliselt töödelda, see tähendaks siis materjali maha lihvimist või mingi möksiga täitmist (kumbki ei kõla eriti hästi)? Mis ma ühelt poolt saaksin - taastatud velje oma valitud värvkattega vs. leida rohkem raha eest midagi koheselt kasutatavat ja oma aega ning raha rohkem rapsimisele mitte kulutada. Värske, oma valitud värkate oleks küll faktor, aga mitte piisav, et mind nii väga nihelema panna.
NB! Minu meelest see keskustelu küll siia ei pidanud jõudma. Kui diskuteerida soovite, siis olen suur kõrv läbi U2U või telefoni teel. Mina pole öelnud, et me kaubale ei võiks jõuda.

Tsiteerin: "Olen mõned rahuldavad (mitte küll ideaalsed) pakkumised maha maganud ja nüüd suverehvid ootavad virnas."


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 13.04.17 19:14 Tsiteeri


Lasta normaalses kohas veljed taastada, siis 200 kaob kui tilk vett kõrbesse eksinu kurku. Ilmselt on praegu selliste tööde jaoks natukene vale aeg ka, kuna järjekorrad pikad & soovijaid rohkelt, mis annab teenuse pakkujale hea võimaluse hinnas mängida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.17 07:50 Tsiteeri


Õige, äärekivi olid nad kõik saanud. Kuid kohe kohe saavad nad taastatud. Ning siis kujuneb hinnaks 1500€ värvituna (genmetal), 1000€ ilma.


-=/ nAUDIn \=-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 14.04.17 12:20 Tsiteeri


1500 eur 19x9 rs4 OEM?
Isegi taastatud kujul elad sa veidi unistuste maailmas. Hinnaks vôid mida iganes panna, aga sügisel müüd need 800 euroga maksimaalselt.
Originaalvàrviga äärekivi saamata, kuid kasutatud väga heas seisus 20x9 hinnad on ca 1000 eurot ja üle selle on raske küsida. Tähendab küsida Vòid mida iganes, aga huvilisi pole. Itaalia VSP on nende hinna alla toonud.
Kui ma teaks, et ma ostsin 1500 euroga taastatud servade/üles keevitatud ja treitud ning tôenäoliselt kerget sirgestamist vajavad 19x9 speedlinid.... Hind ja kvaliteet pole ju kuskilt otsast vôrdsed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 14.04.17 16:27 Tsiteeri


Inimene kes on vähegi arenenud mõtleb ette. Mida kallimalt asja/eseme/detaili ostad autole seda raskem on seda asendada kiiresti ja samaväärsega juhul kui detail muutub kasutus kõlbmatuks (n. veljed veerevad minema :o, saab kivi :mad: jne.).
Ilusad veljed ei hoia autot paremini teel kui hoiavad õiged (antud mudelile) kriimulised.
Edu velgede leidmisel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 14.04.17 17:46 Tsiteeri


Mina ostaksin küll need veljed antud auto alla, kui omanik oleks http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=170241
Vahet ei ole, et tsentrirõngast kasutama peab, auto alla sobiksin kindlalt väga hästi ning korralikud on ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 14.04.17 17:50 Tsiteeri


Jah ja lisaks pole taastatud jumal teab millest.
8`` natuke kitsas ehk, aga veereb paremini
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 14.04.17 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Mina ostaksin küll need veljed antud auto alla, kui omanik oleks http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=170241
Vahet ei ole, et tsentrirõngast kasutama peab, auto alla sobiksin kindlalt väga hästi ning korralikud on ka.


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Jah ja lisaks pole taastatud jumal teab millest.
8`` natuke kitsas ehk, aga veereb paremini
:D


Tsenterrõngas pole veel maailma lõpp, aga mul on 255/35/19 rehv juba olemas ja sellele mõõdule on 19"x9" ehk tehasemõõt.
Tõsi, sellel veljel pole häda midagi, aga selle raha eest kannatab ka juba ringi vaadata. Ma alguses soovisin kõvasti koitada, nüüd olen natuke "püksikummi" järgi lasknud mis puutub ootustesse. Minu jaoks on ikkagi vahe, et nt. kas 600€ või 1000€ ja mis selle raha eest saab. Sellele hüpoteetilisele 400€'le on auto juures muid rakendusi ka. Samas, kui ainult rahas oleks küsimus, siis virutaksin "tuner felgen'id" alla ja rahu majas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 15.04.17 19:41 Tsiteeri


Mina kasutaksin sellisel autol ainult mudelikohast tehasevelge. Kindla peale minek igas mõttes.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 16.04.17 09:35 Tsiteeri


Nõus.

https://www.nettivaraosa.com/en/vanteet/2417814


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 16.04.17 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Mina kasutaksin sellisel autol ainult mudelikohast tehasevelge. Kindla peale minek igas mõttes.


Pole ju.

Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Nõus.

https://www.nettivaraosa.com/en/vanteet/2417814


ET44 kohe kindlasti sellele autole pole - NB! A5'l peaks teil samad pidurisadulad ees olema. Visuaalsel vaatlusel oli seal veel ruumi minna mõni mm lähemale, kui ET35 (36, 37...), aga mina seda katsetama enam ei hakka, sõltub vähe ka velje disainist ja teab veel millest. See sai juba proovitud-vaadatud ning kinnitatud - kuni ET35 ja joon alla.

Kui siin pillama hakata, siis vaatasin Enkei Izumo'sid jälle (need on siin jutuks ka tulnud) - seda velge on millegipärast saada ainult kas 19x8,5 või 19x9,5 (nagu ka lingilt näha võite). Nüüd on küsimus, et kumb oleks optimaalsem 255/35/19 rehvile (mis mul juba olemas on). Ma ei tahaks rehvi külgseina eriti mõjutada, et saada maksimaalset sooritusvõimet komplektilt(nagu mingi ralliauto oleks, eks :D). Kui selle elemendi alla raha matta, siis otstarbepäraselt.

Lihtsustatud "maamehe" matemaatika: 255 lai rehv on 255mm, 8,5x2,54 on 215,9mm ja 9,5x2,54 on 241,3mm. Veel on väike istuvuse (fitment'i) küsimus ka - 8,5 lai velg on ET30 ja 9,5 lai velg on ET35. WillTheyFit ja Wheel-size.com kalkulaatorite alusel oleks 19x9,5 sama istuvusega nagu eelnev 19x9 komplekt (ET27), ainult 8mm velge jääks rohkem koopasse. Nüüd ongi, et kas pimesi järgi proovida või ehk keegi oskab nõu anda? Kui koopasse käima hakkab või veel parem, vedrustusekomponentide vastu peaks jõudma, siis oleks ikka korralik pisar. Samas, visuaalsel oletusel põhinedes võiks selle laia koopa alla mahtuda. Vanad head 9" "tunerfelgen'id" on alles veel, saab mõõtmisi ka teostada eeldusel, et WillTheyFit alt ei vea (senimaani pole vedanud).

255 rehv 9,5 velje peal, peaks OK olema:
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Consumables/17901770_10155191637384476_69347920_o_zpsmftjis5h.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 17.04.17 11:05 Tsiteeri


Äkki on sellest abi?


https://i.stack.imgur.com/jHVET.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 17.04.17 12:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Mina kasutaksin sellisel autol ainult mudelikohast tehasevelge. Kindla peale minek igas mõttes.


Pole ju.


Mis ei ole?


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Lihtsustatud "maamehe" matemaatika: 255 lai rehv on 255mm, 8,5x2,54 on 215,9mm ja 9,5x2,54 on 241,3mm.


See loogika ei pruugi väga lihtsalt põhjusel paika pidada:

Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Mõlemas virnas on 275/30/ 21 rehvid.
Vasakul on Dunlop (SP Sport Maxx GT), paremal Continental (ContiSportContact 5P) .
Miks on vasakpoolne hunnik kõrgem, kui parempoolne? Pildil pole illusioon, vaid nelja rehvi reaalne vahe, kõrvuti olles teiste samat mõõtu rehvidega.

http://endel.planet.ee/messy/dual27530r21.jpg



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 17.04.17 14:00 Tsiteeri


Aitäh, aga nende tabelitega pole midagi peale hakata. Neid oskab igaüks Google'ist otsida. Minul on ainult üks eesmärk foorumisse kirjutamisel ja see oleks teiste juba läbi tehtud kogemuste ammutamine, kui võimalik ja kui seda on.

Lugupeetud "mkb", aga palun - kui neid tehasevelgi nii saada on Eestis, siis U2U - vahetame infot. Ühed Viljandis lasin käest, teiste eest on küsitud x00€ (3-4 komplekti, mis AASTA JOOKSUL pakutud on foorumi ostuteema peale). Kui see hind hakkab 6, 7 või 8'ga, siis tahaks saada ligilähedalegi seda, mida soovin, mitte mingisuguseid niidirulle, mis kuhugi koopa sisse ära kaovad ja kui rallit on enne sõidetud, siis võiks hind ka vastav olla (see sai ka vähe läbi räägitud siin juba).
See 5-kodaraga originaal ei pane käsi kokku lööma ja heldimusest ära minestama. Tean, et personaalsete eelistuste lahkamine on foorumite leib, aga paluks see suuremates mahtudes kuidagi personaalsemalt mulle edastada, kui soovi on või siis asjakohasesse teksti ära maskeerida. Asjade arutamise vastu pole mul absoluutselt mitte midagi, sellepärast me kõik vist siin olemegi, et see autoasi südamelähedane on ja arutamist vajab? -> retooriline küsimus, ei kutsu taaskord ülesse maailma asjade arutamist oma teemasse, et postituste numbrit tõsta
NB! Kui auto oleks tulnud minu kätte koos originaalvelgedega, siis ma oleks väga rõõmus olnud. Kahjuks mitte...

Aitäh selle viimase pildi eest. Mul siin mingi hetk tekkiski küsimus, et miks näiteks sama rehv Audi'le, BMW'le ja MB'le (lisaks veel mudeli põhised rehvid nagu RS'idele, SL65'le jne.) maksab erineva summa ning omab spetsiaalset märgistust (nt. Audi - AO, AU ja MB - MO, MO1). Ehk see pilt siis mõneti illustreerib seda.
Kahjuks on selle pildiga kaasnev info praegu poolik - mis mõõtudes veljed ja millistelt tootjatelt. Ma olen lugenud, et rehvi laius ja kõrgus on omavahel kuidagi protsentuaalselt võrdelised ning tegemist pole üks ühele mõõtudega, mida saab mm või cm'ides väljendada, vaid mingisugune "matemaatiline hookus-pookus" on seal taga. Päris täpselt ei julge järeldada, kas sel pildil on tegemist siis tootja-/mudelipõhise rehvide erinevuse, selle matemaatilise võrdelisusega kaasneva numbrite subjektiivsuse või mõlema mõjuga korraga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 17.04.17 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Kahjuks on selle pildiga kaasnev info praegu poolik - mis mõõtudes veljed ja millistelt tootjatelt.


Audi originaalveljed 9Jx21"
275/30/R21 tehasemõõdus rehvid peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.04.17 14:38 Tsiteeri


Asi ei saa nüüd nii hull ka olla.
Möödunud talvel olid auto24 originaal 19" RS6 4b veljed koos rehvidega müügis 600€ eest.

Saan aru, et nende velgede turg on väike ja kui tõsine soov just neid saada, siis soovitan soojalt väljastpoolt otsida. Olin ise samas olukorras eelmine kevad, Eestis polnud (mitte küll rs6 velgi) 20" korralikke velgi saada, rääkimata ükskõik millisest hinnast. Jälgisin saksa ebayd kuu-kaks ja sobivad veljed (koos rehvidega) olid nädalaga käes, lõppkokkuvõttes isegi parema hinnaga kui oleks need siit saanud.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 17.04.17 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Kahjuks on selle pildiga kaasnev info praegu poolik - mis mõõtudes veljed ja millistelt tootjatelt.


Audi originaalveljed 9Jx21"
275/30/R21 tehasemõõdus rehvid peal.


Aitäh, äärmiselt huvitav võrdlus. On teada, mis mudelite alt need veljed pärinevad ka?

Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Asi ei saa nüüd nii hull ka olla.
Möödunud talvel olid auto24 originaal 19" RS6 4b veljed koos rehvidega müügis 600€ eest.

Saan aru, et nende velgede turg on väike ja kui tõsine soov just neid saada, siis soovitan soojalt väljastpoolt otsida. Olin ise samas olukorras eelmine kevad, Eestis polnud (mitte küll rs6 velgi) 20" korralikke velgi saada, rääkimata ükskõik millisest hinnast. Jälgisin saksa ebayd kuu-kaks ja sobivad veljed (koos rehvidega) olid nädalaga käes, lõppkokkuvõttes isegi parema hinnaga kui oleks need siit saanud.


9-kodaraga pole olnud, 5-kodaraga olen loobunud juba mõnedest (sh. nagu välja tõin, siis olid Viljandis ühed saada 300€'ga, milled ma oleks tegelikult pidanud kohe ära ostma, aga eelarve ei olnud sobiv tol hetkel).
Ise noolin samuti Saksa eBay'd praegu. Muid mõtteid nagu pole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 17.04.17 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Ma olen lugenud, et rehvi laius ja kõrgus on omavahel kuidagi protsentuaalselt võrdelised ning tegemist pole üks ühele mõõtudega, mida saab mm või cm'ides väljendada, vaid mingisugune "matemaatiline hookus-pookus" on seal taga.


:D Ei ole seal mingit hookus-pookust, vaid lihtne matemaatika. 255/35/19 rehvi laius on 255mm ja kõrgus on 35% 255mm-st ehk siis 89mm. Aga tõsi, erinevad rehvitootjad kasutavad erinevat mõõdulinti :D Endal olid eelmised rehvid palju madalama külgseinaga kui praegused - mõõt sama, tootja erinev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 17.04.17 19:03 Tsiteeri


https://www.ebay-kleinanzeigen.de/

See on näiteks igasugu RS, M, AMG, velgede jne tükkide ostmiseks oluliselt ägedam koht.
Ise vaatan veel Belgiast, Soomest ja Rootsist asju, aga see saksa leht on võiks öelda väga hea. OFc otsingumootor otsib saksa keeles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  13
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 49.0% - SQL: 51.0%]