Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  13
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 Avant "Helmut" - 2003 - JoonasJJ (Vastuseid: 316 | Vaatamisi: 309431)
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 15.12.16 16:29 Tsiteeri


Vasaku vahejahuti üks suur lõdvik on pea-aegu purunemas.
See tähendab, et oleks mõistlik soetada analoogne komplekt: http://www.ebay.de/itm/WAGNER-TUNING-Ladeluftkuhler-Schlauchkit-AUDI-RS6-4-2l-NEU-Sonderpreis-/162316314083
Ainult vajaminev lõdvik (077145720) Forssist 91,45€ tellimisega, seega komplekt ca. 200€ eest ligi võtta on igati mõistlikum.
On kellelgi kogemusi (kus saab paremat, odavamalt, rohkemate komponentidega vms.)?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 15.12.16 17:31 Tsiteeri


Esinduses 88.80 ja klubikaardiga saad veel midagi alla ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 15.12.16 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Esinduses 88.80 ja klubikaardiga saad veel midagi alla ka.

Ma kordan siis veel, et ühe jupi eest maksta ~90€ pole mõtet, kui komplekti eest tuleks ~200€.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
bomba400
huviline



Registreerunud 19.03.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 7.5 P

postitati 15.12.16 19:36 Tsiteeri


Vaata KWE ka, pakub sama mis Wagner.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Arno
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 103Kw

postitati 17.12.16 18:04 Tsiteeri


OT: Teemast välja aga ehk oled teadlik kas 310BHX RS6 klubilse oma? Kui jah, siis kelle? :)


Kus liigub võim? Kus liigub edu?
Ikka mööda Laagna teed, madal Audi, nelikvedu.
S4 2.7Bit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 17.12.16 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Arno
OT: Teemast välja aga ehk oled teadlik kas 310BHX RS6 klubilse oma? Kui jah, siis kelle? :)

Selliste küsimuste jaoks ongi U2U'd mõeldud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 28.12.16 20:32 Tsiteeri


Mõtlesin, et uuriks vahejahutite parandamise võimalusi. Olen kuulnud, et liimitakse ja parandatakse sulametalliga, veel mainiti mulle võimalust ribid ära vahetada. Ehk teadjad näitavad näpuga nende poole, kes teevad ja mis lahendused kestavad. Kuna enam kui tõenäoline on see, et mina antud autot "tuunima" ei hakka, siis usun, et mulle sobivad parandatud originaalid juhul kui muidugi lahendus kestab ka.
Kütusekulufännidele infoks, et 770km läbimiseks vahekorras 90/10 maantee/linn kulus 120l kütust (15,6/100).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 28.12.16 20:39 Tsiteeri


Tuneris mõkerdasid millekagi. Suht hea ja tugev jäi. Enda omal keerasin ühe nahka, mõtlesin, et keevitan kinni, nüüd tohutu suur auk sees. Õnneks mu omale on neid võtta ;)


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 29.12.16 08:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Mõtlesin, et uuriks vahejahutite parandamise võimalusi. Olen kuulnud, et liimitakse ja parandatakse sulametalliga, veel mainiti mulle võimalust ribid ära vahetada. Ehk teadjad näitavad näpuga nende poole, kes teevad ja mis lahendused kestavad. Kuna enam kui tõenäoline on see, et mina antud autot "tuunima" ei hakka, siis usun, et mulle sobivad parandatud originaalid juhul kui muidugi lahendus kestab ka.


Oled uurinud ka kust kohast lekivad? ilmselt kärje ja raami servast, siis saaks ise lappida täitsa. Mingit Epo kahe komponentset sai proovitud ja stock seades pidas vastu küll, kaua ei oska öelda.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bomba400
huviline



Registreerunud 19.03.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 7.5 P

postitati 29.12.16 09:48 Tsiteeri


Pöördu Sleeper's Garage Steni poole, minu autol ta liimis coolereid kui see veel tema käes oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 29.12.16 12:03 Tsiteeri


Üks isetegemise õpetus:
http://forum.rs246.com/viewtopic.php?f=2&t=84536


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 12.01.17 22:12 Tsiteeri


Üldiselt mul suurt midagi siia kirjutada pole, sest enamasti saab auto tavalist hooldust või kulunud osade välja vahetamist ning sellega kaasnevad probleemid pole eriti huvitavad, ega märkmisväärsed.

01.01.2017 on aga märgilise tähendusega, sest esimest korda elus jättis mind minu sõiduvahend jalameheks. Kes tahab, tutvub mu profiili alt minu varasemate sõidukitega ja saab teada, et millised need varasemalt mitte alt vedanud sõidukid on olnud.
Igatahes, kella 4 ajal öösel otsustas minu truu sõiduvahend mitte käivituda ja esialgsed sümptomid olid sarnased varasemalt kogetud akutühjenemistele - üksikud tulukesed tablool süttisid väga tuhmilt ja süüdet andes ei toimunud mitte midagi. Ei öine 10 minutine ja hommikune 30 minutine krokodillitamine ei muutnud midagi. Veelgi parem, hommikul enam ei süttinud isegi kõige pisikesem helk üheski tulukeses. Kuna ma teadsin, et autol on küll üsna uus (04.2015 paigaltatud), aga "no name" aku, siis otsustasin alustada sellest, et ostan antud autole korraliku Varta Silver Dynamic 110/920 aku nagu ettenähtud. Esmaspäeval, ehk siis järgmise päeva lõunal, olin auto juures akut vahetamas, aga mida ei tulnud oli soovitud tulem - tuled olid kõik endiselt kustu ja auto elumärki ei näidanud.
Vana aku:
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Audi%20RS6%20Avant%20-%20Helmut/vana%20aku_zpsc98pqcm9.jpg

Sai siis Andresega (meistrimees, kes siin tuntud kui kasutaja "andrec") kokku lepitud, et pühapäeval läheme koos autot päästma. Seda protsessi ja tulemust võite vaadata siit videost:
https://www.youtube.com/watch?v=CdQEz9ff-xw

Olles rõõmsalt linna jõudnud veeres auto järgmisel hommikul Differ OÜ ette ja remonttööd võisid alata.
Lisaks peasüüdlasele ehk umbes äravoolule ja murdunud/vettinud/juba otsast roostes ühendustele sai lisaks veel korrastatud mõned mitte märkimisväärt väiksemad asjad.
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Audi%20RS6%20Avant%20-%20Helmut/15967398_1223498851030625_1085868802_o_zpsq2y14eh9.jpg

Kuna oli juba pikemat aega teada, et lisaks vahejahutitele lekib ka väljalase, asus Andres ka seda probleemi uurima. Vaatepilt oli järgnev:
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Audi%20RS6%20Avant%20-%20Helmut/15966945_1223481691032341_1574780450_o_zpsokspedsw.jpg

Leppisime kokku, et kuna tegemist on põhimõtteliselt ühe ja sama tööga, siis tulevad katalüsaatorite asemele sirged torud. See protsess nägi välja nii (ulatuslikum galerii: https://www.facebook.com/differ.ee/posts/753337351487227):

vasakul C5 RS6 toru, paremal C4 S4 toru
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Audi%20RS6%20Avant%20-%20Helmut/15966573_1224189870961523_1431435005_o_zpsnovtfpoe.jpg

vaheetapp
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Audi%20RS6%20Avant%20-%20Helmut/15967445_1224170507630126_970454508_o_zpstm8iu8ff.jpg

lõpptoode
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Audi%20RS6%20Avant%20-%20Helmut/16010339_1224294700951040_854555471_o_zps38horabf.jpg


Täna sai auto jälle vahvalt veerema. Nägin Supra't (kahjuks küll N/A ja automaat), see on kindlasti märk, et edasised sõidud tulevad väga pikad ja kiired nagu vanarahvas teadis juba arvata Supra nägemise kohta:
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Audi%20RS6%20Avant%20-%20Helmut/20170112_192943_zpsy4b7wiq0.jpg

Lõpp hea, kõik hea. Järgmiste üllatuste ja seiklusteni!
Ahjaa, spool'i ajal nagu vilistaks vähe rohkem nüüd.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 16.01.17 22:02 Tsiteeri


Raalisin oma teema läbi ja vaatasin, et polegi siin küsinud:
mida teatakse nii vanale automaatkastile mõeldud sportlikumatest ATF'idest?
Google pakkus esimese tootena seda: https://www.redlineoil.com/product.aspx?pid=52&pcid=9
Honda mehed :D ei arva aga, et "racing ATF" on kõige mõistlikum toode: http://www.driveaccord.net/forums/15-7th-generation/65448-those-who-think-racing-atf-fluid-think-twice.html

Küsin sellepärast, et korra-kaks on sportlikumal sõidul kast hakanud "käike pilduma" ja ühel juhul ka avariisse läinud (see oli 30c õhutemperatuuri käes kohe peale ostmist ehk ammu) ning sellega on kaasnenud sarnast lõhna manuaali "sidurikärsakale". Lihtne talupoja mõte on, et kui vahetada, siis miks mitte millegi potentsema vastu, kui võimalik. Siin ongi küsimus, et kas see tegelikult ka mõistlik oleks?
Pädevamate kodanike kommentaar kuluks siin marjaks ära. Füüsikast ja automaatkäigukasti hingeelust ei tea suurt täpsemat midagi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
TSks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.17 19:17 Tsiteeri


Ei lugenud tervet teemat ja ei tea mis teadmised teil.

Õli vahetusega, soovitatakse Eestis pöörduda (Tallinnas) Hõbenool OÜ poole, kes tegeleb ainult käigukastidega.
Soovitaksin pöörduda nende poole sellise küsimusega: kasum/kahjum.

Edu ka edaspidiseks autoga :D


Audi B6
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 17.01.17 22:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TSks
Ei lugenud tervet teemat ja ei tea mis teadmised teil.

Õli vahetusega, soovitatakse Eestis pöörduda (Tallinnas) Hõbenool OÜ poole, kes tegeleb ainult käigukastidega.
Soovitaksin pöörduda nende poole sellise küsimusega: kasum/kahjum.

Edu ka edaspidiseks autoga :D


Aitäh soovituse eest, aga selle info juures on kõige parem see, et Hõbenool OÜ asub Kadrinas.

Hõbenool OÜ (http://www.hobenool.eu/kontakt/)
Flora, Kadapiku küla, Kadrina vald 45212
Avatud E-R 08.00-17.00

Lisaks sellele, ükski nö. ametlik remonditöökoda ei soovi, ega taha võtta sellist riski, mis kaasneb igasugu tehasemanuaalides ette nähtud protsesside eiramisega. Ma usun, et parim, mis seal (ja ka mujal endast kõrgelt lugupidavates kohtades) öeldakse selle peale, et "meie ei vastuta", aga sinu raha eest sinu vastutusel võime teha ükskõik mida. Sellest olen juba teadlik, et "kõige mõistlikum on järgida tehasest ettenähtud protseduure".
Seetõttu pöördungi foorumi poole, et saada igasugu lisateadmisi, millest igasugused "endast lugupidavad kohad" ei valda või ei soovi jagada. Keegi kuskil on ikka katsetanud, kastist välja mõelnud, kas ka siin?
Mitte, et ma ei hindaks altruistlikke häid soove, aga kahjuks ei saanud keegi meist siit mingisugust infot, mis pädeks ja niisama postituste numbriga kosmosesse sõitmine pole mu eesmärk. Alati on olemas U2U, kus saab personaalseid sõnumeid edastada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 18.01.17 09:41 Tsiteeri


Kui sul kast libiseb, siis see ei ole üldiselt õli viga.
Muidugi kui mitte kunagi vahetatud ei ole, siis võib olla küll.

Õli tuleb sisse panna vastavalt standardile.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 22.02.17 20:41 Tsiteeri


Jätkan traditsiooni - autoga seoses midagi huvitavat kirjutada pole. AGA...
Käes on jälle üks nendest aegadest, kui sügeleb tohutult ja igasugu mõtted on. Müük väga ei edene, peamiselt ebasobivad vahetuspakkumised A24'ja vahendusel. Siinkohal pakun välja, et kui keegi klubist sooviks autole head kodu pakkuda ja oleks lisaks rahale vahetuseks pakkuda mingisugune lihtsamini müüdav sõiduvahend, siis võib teha oma pakkumise. Üks-ühele ligilähedased pakkumised ei paku huvi, kuna vaheraha oleks plaan investeerida neljarattalistesse (loe: rohkem mänguasju endale).

NB! Meeleheitel ei ole, seega vabandage väljenduse pärast, aga "sitta" pole vaja pakkuda. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 24.02.17 22:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Jätkan traditsiooni - autoga seoses midagi huvitavat kirjutada pole. AGA...
Käes on jälle üks nendest aegadest, kui sügeleb tohutult ja igasugu mõtted on. Müük väga ei edene, peamiselt ebasobivad vahetuspakkumised A24'ja vahendusel. Siinkohal pakun välja, et kui keegi klubist sooviks autole head kodu pakkuda ja oleks lisaks rahale vahetuseks pakkuda mingisugune lihtsamini müüdav sõiduvahend, siis võib teha oma pakkumise. Üks-ühele ligilähedased pakkumised ei paku huvi, kuna vaheraha oleks plaan investeerida neljarattalistesse (loe: rohkem mänguasju endale).

NB! Meeleheitel ei ole, seega vabandage väljenduse pärast, aga "sitta" pole vaja pakkuda. :D

Täna ära tellitud SEE Wagner'i voolikute komplekt, mille juba varasemalt välja toonud olin. Kes nüüd tunneb, et tahaks hakata mu vahejahuteid parandama/paikama/värskendama, võib tõsta käe ja anda märku läbi näiteks privaatsõnumite. Kunagi saadeti mulle üks tore "tee see ise" teema välismaa foorumist kuidas üks härrasmees oli omal käel lekked kinni keevitanud, aga kahjuks ma ei leia seda üles enam. :(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.02.17 22:59 Tsiteeri


Keevitada pole seal midagi, aga ära lappida võime coolerid küll, kui ribide vahelt katki pole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
birinn
huviline



Registreerunud 01.04.09
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.17 10:01 Tsiteeri


https://forum.rs246.com/viewtopic.php?t=84536


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 25.02.17 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Keevitada pole seal midagi, aga ära lappida võime coolerid küll, kui ribide vahelt katki pole.

Tsitaat:
Algselt postitas: birinn
https://forum.rs246.com/viewtopic.php?t=84536

Just see, aitäh.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 25.02.17 13:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Kunagi saadeti mulle üks tore "tee see ise" teema välismaa foorumist kuidas üks härrasmees oli omal käel lekked kinni keevitanud, aga kahjuks ma ei leia seda üles enam. :(


Samal lehel, mõned postitused ülespoole andsin selle lingi Sulle :D


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 25.02.17 23:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Kunagi saadeti mulle üks tore "tee see ise" teema välismaa foorumist kuidas üks härrasmees oli omal käel lekked kinni keevitanud, aga kahjuks ma ei leia seda üles enam. :(


Samal lehel, mõned postitused ülespoole andsin selle lingi Sulle :D

Eks siin Interneti-maailmas tegevust üksjagu. Hakkasin kuskilt 4. ja 5. lehe pealt otsima ning mitte ei mõistnud kus see olema peaks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 22.03.17 23:34 Tsiteeri


Käes on kevad, jälle raske aeg elus: peab suverehve ostma ja see tähendab, et peab valima... täitsa ise. Neetud kapitalism, eks? Jutt siis (pool-)sportrehvidest.

Tean, et Bridgestone on kuivas hea/väga hea - RE002 Adrenalin proovitud (sh. ka 2 testipäeva erinevate masinatega A24Ringil). See pärast tunduks loogiline võtta seekord RE050A'd ja rahu majas. Aga uudishimu ikka kipitab.
Ostes olid autol all Hankook Ventus S1 evo 2 nime kandvad rehvid ja ise-enesest olid need minu sõitudeks/sõidustiiliks ka adekvaatsed rehvid + need pidasid vastu 196-242k (pool Saksamaal, pool Eestis), mis on minu arvates väga hea tulemus. Nende kasuks räägiks praegu kuskil 30€ rehvi kohta hinnavahe vs. Bridgestone.
Veel on silma jäänud Yokohama Advan Sport (V105). Huvitab seepärast, et pole proovinud + Jaapanis pannakse kõige huvitavamatele STI'dele Bridgestone või Yokohama tehasest alla. Kogemust on nii palju, et Subaru Outback veereb salongist välja Geolandar'itega, mis olid ise-enesest kehvad säästurehvid (loe: kulusid kiiresti), kuigi antud kontekstis ei loe see midagi. Hind on marginaalsemalt odavam, kui RE050A'del.

Nüüd järgnebki küsimus - kas keegi oskab omast kogemusest rääkida (või on kuskil meediast silma jäänud midagi !ERITI! positiivset peale hinna), et tasuks üldse mõelda järgnevate valikute peale: Kumho Ecsta Le Sport KU39 ; Kumho Ecsta PS91/SPT KU31; Falken Azenis ; Avon ZZ5 ; Toyo PROXES T1 Sport ; Pirelli P Zero ; Vredestein Ultrac Vorti ; Dunlop Sport Maxx ; Nokia zLine?

Hinnaklass kuni 165€, kallimaid ei jaksa/raatsi osta.

Kumho Ecsta SPT KU31'id läksid ise-enesest 3,0TDI alla praegu, aga 1) ma ei hakka selle autoga kiiruskatseid tegema rehvide testimiseks ja 2) kuna juba on üks jooks, siis võiks teise auto all midagi muud proovida. Nokian zLine'id ise-enesest olid ka kunagi kasutuses, aga samamoodi vähem sportliku auto all ja seetõttu ei saanud ma praegu küsimärgi all olevaks kasutusstiiliks aimdust.

Ahjaa, kui kellegil on pakkuda Audi/BBS Speedline 19"x9" ET35 velge, siis võib mõistliku hinna U2U saata. Originaal 5-kodaraga variant tundub kuidagi ebahuvitav praegu, kuigi esialgu oli mõte 5/9-kodaraga originaalid alla panna. Kui lähekski, siis tuleks lasta mustaks värvida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 23.03.17 02:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Nende kasuks räägiks praegu kuskil 30€ rehvi kohta hinnavahe vs..

Veel on silma jäänud Yokohama Advan Sport (V105). Huvitab seepärast, et pole proovinud + Jaapanis pannakse kõige huvitavamatele STI'dele Bridgestone või Yokohama tehasest alla.

kuna juba on üks jooks, siis võiks teise auto all midagi muud proovida.

Nokian

Ahjaa, kui kellegil on pakkuda velge

Minu, kui rehvide esimese hooaja kasutaja tagasihoidlik arvamus on selline, et 30€ rehvi kohta hinnavahe ei tasu ära, kuna pärast pead natuke odavama rehvivaliku tõttu hakkama võitlema vibratsioonide tasakaalustamiste ja muude müradega ja ajakuluga ja liigsest kulumisest tekkinud lisarehvide ostmisega. Pane korralik rehv ja sa ei kahetse ning tee velgede pealt järeleandmisi vajadusel.

Yoko advan sport on juhitavuselt väga hea rehv ja seda pannakse alla igasugustele ulme pillidele tehasest, kuid tuleb arvestada ka väga kiire kulumisega (ca juuliks on läbi) ning mustri kadumisega. Isegi paar paarutamist võtab mustri ära.
Sama lugu ka Continentali ja Michelini esimese otsa rehvidega, raja peal üle 20 minuti vastu ei pea, samas tänava- (seda ju otsid), kui ka linnaliikluses on tegu väga vaiksete ja heade rehvidega, kuniks pole vaja kurve võtta. Kurvides külje muster kaob ja A24 ringil peale neljandat ringi uute rehvidega mõtled et miks enam sellist grippi pole.
Sõitsin ka Bridgestone RE002'ga ning kuivas oli päris ok, kuigi jutu järgi justkui vihmas peaks selle muster tema eelised välja tooma aga tundus suht tavaline. Muster pidas hästi vastu (suvehooaja lõpuni 3mm) kuna segu veidi tugevam. Üldiselt kui agresiivsemalt on plaanis sõita, ei tasu Continentali võtta. See jäägu linna ja rahulik-kiireks maanteesõiduks.
Kui sul juba on üks jooks rehvi, ja eelkõige kui olid nendega rahul, osta teine jooks veel sest kui mõnikord peaks üks või rohkem rehvi purunema ühe sõiduga, on "laost" kohe samasugune võtta.
Nokian'i jätaks talveks, seda nad oskavad, kuid suvel on ka teisi tooteid tarbida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  13
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 48.6% - SQL: 51.4%]