Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 Avant "Helmut" - 2003 - JoonasJJ (Vastuseid: 316 | Vaatamisi: 309507)
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 24.05.18 18:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
1. Salongist puuduvad korralikud pildid.
2. Väljast tehtud pildid on enamuses jube kaugelt.
3. Videos ütleb kohe alguses ära, et 2 aastat müügis olnud - jätab veidi meeleheitliku maigu juurde.

Ehk siis uued korralikud müügipildid ja video delete.


Lisaks veel omalt poolt, et see tagumine topsihoidja on ilmselt kõigil C5-e istmetel sama ja käetoe kaane leiab ka ilmselt päris lihtsalt. Tulede lüliti katte saad mõne euroga ebayst ja kui kõrvalistuja uksetihend korda teha, siis saad pisidetailid korda (mis üldpildis jätavad väsinud mulje, mis omakorda ei ole ühele oma aja Audi lipulaevale sobilik), sinna juurde korralik pesu ja kasvõi kiirvaha peale ja salong seest piinlikult puhtaks, uued pildid (soovi korral ka uus video) ja katse kaks. :)
Tagastange vigastuse vast saab välja poleerida või vähemalt paremaks ja tiiva serva saab tõenäoliselt päris soodsalt paremaks (a la esindusest värviparanduse komplektiga).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 24.05.18 20:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxic
Pane siia ka - http://www.audiclub.fi/audifinns/

7-8 aastat tagasi müüsin selle kaudu kaks Competitionit soome. Ainult auto24 kuulutus oli sinna siis lingitud.

Tänud, proovin.

Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
1. Salongist puuduvad korralikud pildid.
2. Väljast tehtud pildid on enamuses jube kaugelt.
3. Videos ütleb kohe alguses ära, et 2 aastat müügis olnud - jätab veidi meeleheitliku maigu juurde.

Ehk siis uued korralikud müügipildid ja video delete.

1. ja 2. ei vaidle vastu, ega kiida takka. Materjali on kõvasti võrgus sellest autost. Nüüd selle videoga on adekvaatselt materjali ka seest.
Sellest seisukohast olen nõus, et kui see kuulutus oleks nüüd ainuke võimalus võrgust autole hinnang anda, siis tõesti ehk peaks kuidagi selgemalt presenteerima. See pole aga absoluutselt tõele vastav - kui mina ise vaataks autot ja oleks igasugu kõrvalist materjali kuulutusse lingitud, siis ma viskaks pilgu peale. Seda on piisavalt. Keegi juurde pole ka küsinud...
Maitse asi - müügimehe seisukohalt ei tule piiksu ka minu poolt vastu, aga ma ei ole kasutatud autode pood, vaid müün omaenda autot.
3. Olen kaks pakkunud müüa ja ise ilma muredeta sõitnud, siis küll saab kaks veel müüa ja ilma muredeta sõita. "Meeleheite" otsimine on nüüd küll väga püüdlik, minu meelest kajastub "meeleheide selles", kui hind sõidab nt. 15 000€ pealt 8 peale vms. Ise olen pigem kuiv ja rahulik.

Igaljuhul, tänud - 1. ja 2. teeb korda. Tulevad järgmised ja nõuannetekohased pildid.

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Lisaks veel omalt poolt, et see tagumine topsihoidja on ilmselt kõigil C5-e istmetel sama ja käetoe kaane leiab ka ilmselt päris lihtsalt. Tulede lüliti katte saad mõne euroga ebayst ja kui kõrvalistuja uksetihend korda teha, siis saad pisidetailid korda (mis üldpildis jätavad väsinud mulje, mis omakorda ei ole ühele oma aja Audi lipulaevale sobilik), sinna juurde korralik pesu ja kasvõi kiirvaha peale ja salong seest piinlikult puhtaks, uued pildid (soovi korral ka uus video) ja katse kaks. :)
Tagastange vigastuse vast saab välja poleerida või vähemalt paremaks ja tiiva serva saab tõenäoliselt päris soodsalt paremaks (a la esindusest värviparanduse komplektiga).

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=177490 - eeldan ka, et sama, aga ei pakuta.

Eks järgnevate sõnadega võin oma olemtatu krediiti siin foorumis kõvasti kahadada, aga igasugune "puhtaks lakkumine" on minu jaoks (puhtalt subjektiivne ja personaalne arvamus) autonduslik... (jätan täpse sõna ütlemata) "jama". Kellele meeldib lakkuda, kellele sõita, kellele mingisugune kolmas asi. Mina olen tugevalt #2 eelnevas loetelus. Puhtalt isiklik seisukoht.
Tegemist on kohati igapäevase tarbevahendiga ja lihtsalt selle jaoks, et järgmine tädi saaks stangesse põrutada (ka sellest on märke seal peal) ei näe ma vajadust seda korda teha. Keda häirib nii väga, siis papp mulle ja otsime mõistliku koha, maksan kinni selle töö. Ma ei ole rondiärikas, igat senti lõpuks ei loe. Vaese mehe rõõm - nagu nii pole midagi hinge taga, siis pole ka midagi taga nutta.
Ma ei varja midagi ja olen nõus kompromisse tegema. Eks enamikul oleks vist see auto kohe alguses ostmata jäänud, aga mina suutsin selle väikestest olematutest puudujääkidest mõõda näha (loe ka: olin loll ja ei osanud üle muretseda) ja sain üpris ausa hind-kvaliteet suhtega sõiduvahendi.

Neutraalsemal noodil: ...on teil ise-enesest õigus. Eks see ole minu enda paradigma viga. Eks mulle on vihjatud ka juba, et selle müügimaterjaliga peab olema meelt mööda pontentsiaalsele sihtgrupile ja kõike eelnevat (kohenda siit, kohenda sealt) on mulle ka juba püütud selgeks teha. Üks armas nipp, mida soovitati, on üldse tüdruku nime alt müüa - pidavat meesterahvastes rohkem huvi auto vastu tekitama...
Aga kui selline on sihtgrupp, siis neile ma ei tahagi müüa ja kogu lugu. Küll tuleb kunagi mingisugune normaalne inimene, kes sihtostarbepäraselt autot kasutada soovib (punktist A punkti B mugavalt) ja näeb auto tõelist potentsiaali sõiduvahendina mõningatest visuaalsetest puudujääkidest vaatamata, mitte ei ürita osta turu pea kõige odavama hinna eest muuseumieksponaati (milleks see eksemplar enam ei passi).
Või siis loen seda postitust järgmise 2 aasta pärast ja nutan. Üks kahest.

NB! "bomba400" on lahke inimene, et enda masina nii odavalt ära müüs. Minul sellist võimalust pole suvalisele inimesele tänavalt sellist kingitust teha.

LISA 1:
Seda kanalit vaatan juba aastaid ja kingituseks saadud (+ vanad jäägid) algajate stardikomplekt on kapis endalgi, aga kus see motivatsioon ja tahtejõud võetakse, seda siiamaani ei mõista.

https://farm1.staticflickr.com/893/27459881867_1f794cbf34_c.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 25.05.18 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Üks armas nipp, mida soovitati, on üldse tüdruku nime alt müüa - pidavat meesterahvastes rohkem huvi auto vastu tekitama...


Viide naisest omanikule pigem laseb kuulutuse rahus sulgeda. Veidi šovinistlik arvamus, aga reeglina on auto naistele lihtsalt suvaline ratastel kast ja vastav on ka suhtumine.

Lihtsalt ilusad pildid teemasse ja müügipildid on kaks erinevat asja. Vähe asjalikumad fotograafid küsivad kohe, et milleks pilte vaja on ja vastavalt sellele on ka lähenemine ning tulemus. Mina lasin teha müügipildid ilma vigu photoshoppimata ja 2 päevaga oli auto müüdud - korralik pilt müüb.

Kui potentsiaalne ostja saab esimese 20 sekundiga teada, et autot ei ole 2 aastaga õnnestunud müüa, siis ratsionaalselt mõtlev inimene riski ei võta.
Praegu on raske kedagi isegi vaatama saada, et sõiduelamus ja emotsioon oma müügitöö teeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 25.05.18 18:25 Tsiteeri


Seda autot ongi raske müüa. Suvaline Dacia omanik isegi ei tea, et midagi sellist olemas on. See on ikkagi kindlale sihtgrupile mõeldud auto.


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 25.05.18 21:00 Tsiteeri


Topsihoidja kaas on teise kujuga, sahtlid samad. Just lammutasin neid. Recaro oma nn punnitav, tavaline on suht sile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 25.05.18 23:55 Tsiteeri


Mina näiteks ei ostaks seda konkreetset RS6, sest originaalvelgi pole. Mingi lambi aftermarket veljega (isegi ka Vossen) legendaarne auto pole see, mis ta olla võiks oma täies algses hiilguses. Lisaks tekitab see küsimusi, et mis nendega juhtus, kas avarii tagajärjel vahetati välja või oli omanik lihtsalt imelik.
Ning tõesti - video algus on ikka väga meeleheitlik (0:21 - 0:35).:cool: Ja no 11700.. jah. Võib-olla kümpsi (10331€) maksaks küll aga rohkema jaoks peaks paar aastat ootama. Siin polegi muud kui küsida endalt, kas need 2 turbot, suurem kütusekulu ja kaskomakse ja "R" täht on ikka 7000€ väärt - S6 sama kerega saab suht kommiraha eest kätte praegu. Aga kui ma ise omaks seda autot, ka küsiks kindlasti analoogset hinda nagu teemaomanik.
Iga kevad lähevad autod kallimaks - näiteks vaadake mobilest 2.2T manual'ide hindu:o.

PS! Kuidas roostega lood? Kas RS6'st on mööda läinud? Mõned C5'd mida näinud olen on ikka päris õnnetus seisus olnud kere poole pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.05.18 04:13 Tsiteeri


Asi on kindlasti ka selles, et C5 keremudel on veel massiliselt liikvel, osta saab telekahinnaga (Hitlerit näiteks) ja ega ta ausalt öeldes pilku pöörama ei pane. U. 95% kodanikke ei hoomagi, millega tegu, kui mööda sõidab. Boonusena tohutu kulu linnas. Pead lihtsalt ootama hullu heas mõttes, kes sellele kõigele vilistab ja tahab sellist omale osta Sulle sobiva hinnaga. Hetkel selline Eestis puudub. Arvan, et paari aastaga ei juhtu midagi, rariteediks muutumine selle kerega on üldse kaheldav, kuid mitte enne 10a. möödumist. Müügiga rapsima hakkamine (video) ei mõju kindlasti hästi. Kui king pigistab ja tahad ruttu müüa, pead hinda korrigeerima. Muu ei loe ega anna tulemust.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 26.05.18 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Siin polegi muud kui küsida endalt, kas need 2 turbot, suurem kütusekulu ja kaskomakse ja "R" täht on ikka 7000€ väärt - S6 sama kerega saab suht kommiraha eest kätte praegu. Aga kui ma ise omaks seda autot, ka küsiks kindlasti analoogset hinda nagu teemaomanik.

PS! Kuidas roostega lood? Kas RS6'st on mööda läinud? Mõned C5'd mida näinud olen on ikka päris õnnetus seisus olnud kere poole pealt.


C5 S6 ja RS ei kannata ühestki otsast võrrelda.
Olles ise selle generatsiooni RS omanud, siis see "R" täht on kõike seda väärt.
Chipituna teevad need mootorid 800-900nm ja see on ikka 2 korda rohkem kui S6. S6 tundub päris võrr ikka selle kõrval.
Ülelaetud v8 häälenoodid on midagi sellist, mis ei unune enam kunagi ja juba selle eest olen nõus rohkem maksma.

Ja nüüd üks väga oluline punkt, milleni jõudsin alles siis kui auto hoovis oli.
Välimustelt on see auto ikka nii erinev, et igakord kui silmanurgast nägin, läks hingealt soojaks ;)

Rooste ei ole nende autodele võõras koht. Kui autot ainult endale hoida, siis talvel mina sellisega ei liiguks.

Müüsin oma (sedaani) ainult ühel põhjusel.
Ei meeldi mulle see retro. Okei, vahel oli tore sõita, kuid maailm on ajajooksul päris palju edasi läinud nii mugavuse, lisade ja turvalisuse poolest.

Kui oleks võimalik sellist autot kusagil talvel hoiustada ja kogu hobiauto omamina rahakotile ei hakkaks, siis võtaks sellise sedaani igakell uuesti ;)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 26.05.18 08:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Siin polegi muud kui küsida endalt, kas need 2 turbot, suurem kütusekulu ja kaskomakse ja "R" täht on ikka 7000€ väärt - S6 sama kerega saab suht kommiraha eest kätte praegu. Aga kui ma ise omaks seda autot, ka küsiks kindlasti analoogset hinda nagu teemaomanik.

PS! Kuidas roostega lood? Kas RS6'st on mööda läinud? Mõned C5'd mida näinud olen on ikka päris õnnetus seisus olnud kere poole pealt.


C5 S6 ja RS ei kannata ühestki otsast võrrelda.
Olles ise selle generatsiooni RS omanud, siis see "R" täht on kõike seda väärt.
Chipituna teevad need mootorid 800-900nm ja see on ikka 2 korda rohkem kui S6. S6 tundub päris võrr ikka selle kõrval.
Ülelaetud v8 häälenoodid on midagi sellist, mis ei unune enam kunagi ja juba selle eest olen nõus rohkem maksma.

Ja nüüd üks väga oluline punkt, milleni jõudsin alles siis kui auto hoovis oli.
Välimustelt on see auto ikka nii erinev, et igakord kui silmanurgast nägin, läks hingealt soojaks ;)

Rooste ei ole nende autodele võõras koht. Kui autot ainult endale hoida, siis talvel mina sellisega ei liiguks.

Müüsin oma (sedaani) ainult ühel põhjusel.
Ei meeldi mulle see retro. Okei, vahel oli tore sõita, kuid maailm on ajajooksul päris palju edasi läinud nii mugavuse, lisade ja turvalisuse poolest.

Kui oleks võimalik sellist autot kusagil talvel hoiustada ja kogu hobiauto omamina rahakotile ei hakkaks, siis võtaks sellise sedaani igakell uuesti ;)


Absoluutselt nõus.

Selle retroga on nii ja naa... C5 RS on uudsuse ja kaasaegsuse võlu ammu kaotanud, aga päris retro ikka veel ei ole. Küllap ongi selline mõõna aeg kus hinnad odavad ja huvilisi vähe. Käib lõpuni tarbimine täie hooga. Tuleviku väärtust on ka raske ennustada... Mõnikord toimuvad muutused ühiskonnas ootamatult kiiresti. Elekter tuleb peale, diisel kaob jne. Eks aeg näitab kas selline saab tulevikus klassikuks või mitte.

Minu oma pole talve väga näinud ja rooste ei ole teemaks.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.18 08:21 Tsiteeri


Kodanik müüja võiks teha tänavaküsitluse ja sellest video :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 26.05.18 08:38 Tsiteeri


Arvan, et siin on mitu asja, mis seda autot ei müü:

1) väga nigelad müügipildid
2) See auto on kahjuks vale värvi. Hóbedased on 2000 ajastu Amg ja toyotad. RS on antraktiivne mustana, punasena, sinisena ja ehk ka selle erilise rohelisena nagu waixul. Arvan halli RS osta on raske otsus.
3) Mainiti juba ka, aga mitte OEM veljed. Sellistel autodel loeb komplektsus.
4) Auto hind on kórge.
5) Kahjuks pole ta väärtus kunagi visuaalselt ja majanduslikult sama, mis B5 RS4l. Ei ole ja ei saagi olema tänu tootmismahule.
6) Potentsiaalne kellapomm käigukastis
7) Visuaalset on tóesti liiga S6 ja tavalise hitleri nägu Ainult RS6 fänn móistab selle auto erinevusi ja detaile.
8) Müük ilma hinda korrigeerimata. See müügi ajalugu on igalpool üleval ja nagu öeldi, siis see peletab ilmselt natuke.

Eks RS6 on fänniauto. Kindlasti mónus, aga arvan, et hetkel tasub B5 RS4 investeerida. See mudel on reaalselt tóusev täht( ka hinna osas muidugi)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 27.05.18 00:23 Tsiteeri


Kui nüüd juba jutt turvalisusele ja retrole ning üleüldisele maailma arengule tehnoloogias läks, siis nt mina, kes ei pelga suuri mootoreid suure küttekuluga valiks selles hinnaklassis hoopis S6 C6. 0-100km/h kiirenduse vahe on neil ca 0,4s S6 kahjuks, kuid tehniliselt poolelt ja turvalisuselt on S6 üle (minu jaoks ka häälelt ning välimuselt, maitseasi). Kasvav väärtus on küsitav (RS6 kasuks pakun), kuid hetkel oleks kindlasti S6 C6 lihtsamini müüdav.

Tavalise Dacia, Octavia või ükstaspuha millise igava auto roolis keskmine härra nagunii ei mõista, miks keegi hull (või ka loll) peaks ostma nii vana auto sellise raha eest, mis näeb välja ''täpselt'' samasugune ju nagu iga teine tonnine A6 C5. Ja kui talle seletada tehnilisi andmeid, siis ta vastaks, et milleks seda vaja, meil ju nagunii üle 110km/h sõita ei või siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 27.05.18 07:51 Tsiteeri


Müük tüdruku nime alt on poolgeniaalne idee, praktikas kasutu. Sama hästi võiks kuulutusele alla kirjutada "Kahe lapse ema Mari, tited just oksendasid tagaistme täis". Võib ju mõne kangema kana jalad laiali kapotile kah panna, tõenäoliselt paar julgemat oinast helistavad, kuid autot ikka ei osta.
Olen nõus Dacia omanikule on see tavaline A6, mingisuguste täiendavate kleepsudega iluvõrel ja tagaluugil. Asjaarmastaja kuuleb selle masina unepealt ära ja tuvastab koheselt silmanurgast. Seega selle masina ostja on totaalne C5 mussoonp*ede ja asjaarmastaja.
Värv: Mingi feministlik mõtteviis küünesalongis. Tähtis on auto ise. Noh pedelilla ja roosa on ilmselt värv, millega päevavalguses sõita ei raatsiks. Seega värvi pärast pole masin müümata.
Veljed: Kamoon, arvate et velje pärast ei osteta? Vanasti käisid veljed suht lihtsatsi alt ja neid sai asendada.
Kuulutuse pildid: Minu jaoks on pildid täiesti informatiivsed, kompositsioon olemas ja ostusoovi korral täiesti piisav, et kohapeale katsuma minna. Kui mul on vaja ühe rattaga aiakäru, siis ma ei otsusta ilusa pildi järgi, vaid katsun poes milline on korralik, ei paindu läbi jne. Pildid ei müü, auto müüb.
C5 S ja RS ei ole loomulikult võrreldavad. C5S on lihtsalt V8 häälega A6, mis vaevu kaheliitristega sammu peab :)

Lõpetuseks: Auto on müümata sellepärast, et pole leidnud seda "õiget" ostjat. Selge on see, et sellises vääringus autoturul valikut on. Tundub, et kodumaal pole lihtsalt seda isikut, kes C5RS6-te omale hobiautoks tahaks.
Igatahes soovin edu müügiga.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 27.05.18 09:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus

Lõpetuseks: Auto on müümata sellepärast, et pole leidnud seda "õiget" ostjat. Selge on see, et sellises vääringus autoturul valikut on. Tundub, et kodumaal pole lihtsalt seda isikut, kes C5RS6-te omale hobiautoks tahaks.
Igatahes soovin edu müügiga.


+1. Ega seal muud põhjust ei ole. Pildid ja veljed põhjuseks tuua on jama.


Teema autor on ju piisavalt autole hooldust teinud. Kõik ilusti teemas dokumenteeritud - kes vähegi lugeda oskab ja viitsib saab ju aru, et tegemis normaalse masinaga. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 27.05.18 12:42 Tsiteeri


Te pole kumbki selle auto ostjad, seega vaatate seda neutraalselt ja paugutate puusalt.

Sellist autot tuleb müüa ka välismaal, mida omanik ka teeb. Kuna sellise auto ostjad ei ole enamasti Eestist ja seda foorumit ei loe, siis on vaja see auto müüa korralike, tuuninata piltidega, mis on naturaalses päevavalguses tehtud. Lisaks on vaja selle auto kuulutus inimesteni viia. Naiivne arvata, et Belglane, kes hóbedast RS6 tahab, tuleb loeb foorumit..

Teiseks iga sellise auto puhul on oluline originaalsus. Iga aftermarket jupp langetab ta hinda. Kui sa saad kaasa originaal veljed, annab see kindlasti olulisi plusspunkte vórreldes teistega. Jäâb rikkumata mulje. Kóik ei kavatse kohe uusi velgi hakata ostma vaid tahetakse originaali ja täiskomplektset. Need veljed seal all on muidu OK, selles osas ma ei ütle midagi. Jutt käib müügist.

Kolmandaks. See hall värv ei ole kindlasti kole, aga kui sul on valida värviliste ja silmapaistvamate värvide seast, siis RS on natukene edevama värviga pilkupüüdvam. Kuna ta niikuinii on lihtrahva jaoks tavaline A6 siis halli värviga sulandub täitsa linnapilti.
Minuarust see pole RS eesmärk-olla tavaline hall mass.
Kuid on ostjaid ka hallile kindlasti.
See sinu feministlikuse jutt näitab veekord seda, et sa pole selise auto ostja. Selliseid erilisemaid autosid ei osteta kunagi nii, et savi, pill ju RS6. Hobiautode puhul on värv ja sisu kombinatsioon väga oluline.
Kokkuvótvalt on auto müüdav muidugi, aga teatud asjadega saaks ostjaskonda laiendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 27.05.18 13:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik

Kokkuvótvalt on auto müüdav muidugi, aga teatud asjadega saaks ostjaskonda laiendada.


OT.
Olles ise omanud kolmekohalise numbri masinaid, siis kõik on saanud müüdud.
Mõni poole tunniga, mõni paari aastaga, lihtsalt seda õiget X hetke on vaja oodata :)


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
intsu879
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.02.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2 4,2 250kw

postitati 27.05.18 13:55 Tsiteeri


Korralik pesu ja poleer seest väljast.Need pisisvead kõrvaldada just see liistuteema ja lülitite ümbrused.Siis ilusad pildid hea valgusega(mitte keskpäeval päikesekäes)korraliku kaameraga.Isegi soovitaks lasta teha kes asja jagab,saad kindlasti tulemuse parema.Ollles ise olnud kunagi pikalt autoäris,siis pilt müüb.Ostjale on seda esimest wow laksu vaja mille annab pilt edasi.Indrek


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.18 14:16 Tsiteeri


Ma arvan, et Masuurik on päris täpselt kirjeldanud seda miks antud auto on müümata. Olles ise kolme RS`i omanud (k.a C5 RS6) ja need kõik ka maha müünud välismaale, siis mingi kogemus on, samuti hoian turul sportlikust huvist silma peal. Selliste autode puhul on oluline originaalsus ja läbisõit, samuti ajalugu kui tahetakse turuhinnast kõrgemal müüa. Välismaa huvilist väga ei huvita mingi tema jaoks suvalise Eesti autoremondiettevõtte ajalugu. Kurb küll aga minu silmis ongi sellise läbisõidu, värvi (maitse asi muidugi), kompleksuse (puuduvad OEM veljed) ja tiksuva pommi (käigukast läheb varem või hiljem nagunii katki) puhul antud auto hind 10k kandis. Kui tahad reaalselt müüa, siis sebi originaalveljed (kasvõi piltide tegemiseks), tee need pisiasjad korda, korralikud pildid ja alanda hinda.

PS: Kui sa ei taha oma teemas selliseid arvamusi näha, siis anna teada ja kustutan oma postituse ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.18 20:29 Tsiteeri


Ma vaidleks veidi vastu kõigile. Mul oli ka sedaan ja originaalveljega aga müüsin ta 12,5k -ga maha kenasti (huvi oli üsna suur). Veljed jah on on selline teema, et RSi originaalid oleks paremad. Pisivead ära lahendada ning õiged pildid. Hind on suhteliselt paigas. 500-1000 eurot siia sinna, tõesti võib-olla oleks teema aga mingilt ulme alenust pole pointi teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.18 20:34 Tsiteeri


Kas sul oli sama palju sõitnud ja Avant, ei olnud vist ehk võrdleme ikka võrreldavaid asju.
Samuti ei tasu unustada, et see kõik toimus aastal 2015, täna aga on 2018 ja minu arust hind selle ajaga väga tõusnud ei ole.
Auto omanik on tõenäoliselt väga rahul kui sa kasvõi 11k eest selle auto maha müüd, nii et tee proovi:)
Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Ma vaidleks veidi vastu kõigile. Mul oli ka sedaan ja originaalveljega aga müüsin ta 12,5k -ga maha kenasti (huvi oli üsna suur). Veljed jah on on selline teema, et RSi originaalid oleks paremad. Pisivead ära lahendada ning õiged pildid. Hind on suhteliselt paigas. 500-1000 eurot siia sinna, tõesti võib-olla oleks teema aga mingilt ulme alenust pole pointi teha.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 27.05.18 22:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kas sul oli sama palju sõitnud

(Ma loomulikult ei tea antsu autost ega ta läbisõidust midagi aga see ei puutu ka teemasse praegu)

Kas poleks parem mitte osta ausa läbisõiduga (hetkel siis 2003a ja 260 000km ehk alla 20 000km aastas) autot, kui 159 000km mitu aastat kuskil nooblis müüme-kõike-kiiret salongis seisnud, sest salong on odavalt kätte saanud ja taastanud avarii + poleerinud ja vahatanud. Auto seismine on auto vaikne surm. Sellise läbisõiduga kindlasti natuke määrab hinda kas vedrustus on vahetatud ja turbod või mida peaks kohe tegema. Sealt see plussmiinus tuleb natuke.

Samuti ei tohiks 600 000km sõitnud C5 kellelegi üllatuseks olla, nii V8 bens ega turboga diisel. Jah nad näevad väsinumad välja aga eks neid ole ka hoitud nagu on. Igastahes on 600k'ni üle 300 000km (RS6 puhul vast päris mitu head aastat) veel minna nii et ressurssi võiks veel jaguda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.05.18 08:35 Tsiteeri


Ma sisulist poolt siin kommenteerida väga ei oska, aga ma mõtlesin et ütlen ka ikka kaks sõna. Et need mehed, kes siin võrdlevad seda autot C5 S6'ga pole vist ise RS roolis kunagi olnud. Automaatkastiga C5 S6, pean ausalt ütlema, kui esimest korda ühe sellisega sõitsin, siis ma küsisin korra omanikult, et mis mootoriga see sul on, et 2,5 diisel v (ma enne autosse istumist ja ka enne küsimuse esitamist veel ei teadnud, et see on 4,2 V8 S6...), samas kui ma ühe otsa RS'ga ise pidin Pärnusse tegema Tallinnas siis ma mõistsin kohe, et see auto pole minu jaoks, sest kurb oleks ema leinama jätta. S6 ja RS6 on öö ja päev, millest lähtuvalt S6'te saab osta kilohinnaga ja RS'i mitte. See on minu tagasihoidlik arvamus, olemata omanud kumbagi autot isiklikult, aga sõitnud mõlemaga veidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Audi RS 2
huviline



Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C5, Ford F-150 5.0

postitati 28.05.18 10:03 Tsiteeri


Joonas kui sul tekib soov originaal RS6 velgede järgi, siis mul on olemas nii 9 kodaraga 18" (höbedased) kui ka 5 kodaraga 19"(tumehallid) veljed.
Kuna C5 RS6 teema on siin hetkel "active" siis küsin huvi pärast foorumlaste arvamust.
Kas 01E peale ise ringi ehitatud C5 RS6 töstab auto väärtust vöi pigem langetab? Mainisite siin, et auto omab "originaal" seisukorras oluliselt suuremat väärtust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.05.18 10:32 Tsiteeri


Mina arvan, et 01e ei langeta hinda.

Tavaliselt tuleb aga 01e-ga koos veel palju asju (teised turbod jne :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadumees
huviline



Registreerunud 23.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.05.18 12:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Kolmandaks. See hall värv ei ole kindlasti kole, aga kui sul on valida värviliste ja silmapaistvamate värvide seast, siis RS on natukene edevama värviga pilkupüüdvam. Kuna ta niikuinii on lihtrahva jaoks tavaline A6 siis halli värviga sulandub täitsa linnapilti.
Minuarust see pole RS eesmärk-olla tavaline hall mass.
Kuid on ostjaid ka hallile kindlasti.


Tegemist ongi S/RSi värviga, Daytona hall. Muidugi olenevalt ostjaskonnast vaadatakse enamus mustasi ja siniseid S/RS, ning üldiselt on see ka teiste mudelitega nii..
Aga kindlasti on Daytona hall väga tahetud värv Audide seas ja see pole hetkel argument, miks pole auto müüdud.
Oman sama värviga Sport versioon A8't ja mäletan, et paar sõpra kohe küsis, kas on ikka musta värvi auto? Kui reaalselt nähti siis mäletan midagi sellist: "see värv on isegi parem kui must". Jah, sõna hall võib inimesi külmaks jätta aga reealsuses on see värv midagi enamat (effektne värv).
Tähtis on see kuidas seda värvkatet on hoitud ehk selline auto võiks olla poleeritud ja läikida meeldivalt vastu.

Kuna müüja on hädas auto müügiga, siis avaldan ka oma arvamuse.
Nagu teada värk on S ja RS autosi suhteliselt raske müüa, seda teab ka kindlasti konkreetse auto omanik. Video võib olla, aga tõsiasi on see, et video on ära tehtud aga autot ei ole selleks sugugi ette valmistatud. Isiklikult üritaksin enda poolt teha visuaalselt kõik võimaliku, et potentsiaalse müüja silma särama lööks... Jah, sain aru, et sulle Joonas see auto silitamine ei meeldi ja sinu jaoks on see tarbeese... Aga minu silmis on see auto lihtsalt üks päevi näinud RS6, mida pole viitsitud isegi väljast puhtaks pesta. Interjöör ei kannata kriitikat ja pagasniku varustuses võib leida 1l mootoriõli kuna konkreetne auto pidi tarbima seda... Nu ei jäta ju head muljet või mis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 55.0% - SQL: 45.0%]