Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  15
Autor:
Pealkiri: Audi A4 quattro 3.0TDI 233kw - 2008 - Martinkuke (Vastuseid: 369 | Vaatamisi: 81103)
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 01.07.14 10:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tulid täna mulle Helsingis sadama juures vastu. Muidu poleks silma jäänudki, aga esiosa vaadates sain aru, et midagi on vale. :D
Velg oli ilus ja tagatuled ka täitsa meeldisid. :)
Eks peab palgapäeval vaatama seda võre kuid praegu jällegist on teistest erinev :)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 01.07.14 11:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tulid täna mulle Helsingis sadama juures vastu. Muidu poleks silma jäänudki, aga esiosa vaadates sain aru, et midagi on vale. :D
Velg oli ilus ja tagatuled ka täitsa meeldisid. :)
Eks peab palgapäeval vaatama seda võre kuid praegu jällegist on teistest erinev :)

Ega muidu poleks silma jäänudki. ;) Alguses vaatasin kohe, et päris kobe a4. Siis mõtlesin, et midagi oli nagu valesti ja külje pealt tabasin ära, kellega tegu. :) Siis sain juba peeglist tagaosa piiluda. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 02.07.14 18:52 Tsiteeri


Kuna foorumis võib oma arvamust avaldada siis ütlen esimesena ära, et minule see uus esiots kohe üldse ei meeldi. Aga põhiline, et omanikule meeldiks.

Samas pole mulle kunagi meeldinud ühegi kroomdetaili mustaks tegemine, ehk siis minu arvamust ei saa selles osas väga tõsiselt võtta:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 02.07.14 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Kuna foorumis võib oma arvamust avaldada siis ütlen esimesena ära, et minule see uus esiots kohe üldse ei meeldi. Aga põhiline, et omanikule meeldiks.

Samas pole mulle kunagi meeldinud ühegi kroomdetaili mustaks tegemine, ehk siis minu arvamust ei saa selles osas väga tõsiselt võtta:D
Ega ma ise ka rahul pole kuid kõvasti ilusam on kui selle stock võrega, vähemalt minu arust :)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 02.07.14 20:29 Tsiteeri


See ei sobi jah kohe üldse mitte, uskumatu tegelikult kui palju see märk seal ees juurde annab. Kui juba välimust käpid siis võiks tulevikus ka mõni eksootilisem velg seal all olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.07.14 05:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
See ei sobi jah kohe üldse mitte, uskumatu tegelikult kui palju see märk seal ees juurde annab. Kui juba välimust käpid siis võiks tulevikus ka mõni eksootilisem velg seal all olla.

Need praegused võid mulle siis kinkida. :D


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 03.07.14 06:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
See ei sobi jah kohe üldse mitte, uskumatu tegelikult kui palju see märk seal ees juurde annab. Kui juba välimust käpid siis võiks tulevikus ka mõni eksootilisem velg seal all olla.
Mis mõttes eksootilisem? :D Praegused sobivad ju kenasti :)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marekM
huviline

Avatar


Registreerunud 27.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 1986 B2 2.2 100kw/ Audi 5000s avant 1985/Audi S3 Quattro 2003/ Audi 90 2.0 R5 1985

postitati 03.07.14 06:27 Tsiteeri


On olemas ilusamaid velgi :) originaalid näiteks 19'' miskid, präegused veljed eriti ei sobi selle auto disainiga kokku!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 03.07.14 06:54 Tsiteeri


Olen täitsa nõus viimaste kommentaaridega, need asjad ei istu väga kokku jah, paljud originaal s-line välimusega ja veljega autod näevad hulga ilusamad välja. Aga teadupärast maitse üle ei vaielda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 03.07.14 08:10 Tsiteeri


Eks loomulikult on ilusamaid velgi olemas kuid selleks on raha vaja ja see ei kasva just puu otsas ja minu arust sobivad need kenasti...Aga jah maitse üle ei vaielda, ainult võre osas olen nõus, et võiks parem olla.


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 03.07.14 12:05 Tsiteeri


Need cancaved stiilis või midagi sellist oleks väga hea aga maksavad jubedat raha. Eks on ka odavamaid ja originaale mis teeks asja päris heaks, muidugi võiks ta madal ka siis juba olla kui välimust käpid. Siis kaoks ilmselt kogu a6 mõnu ära. Ma ei tea kas sul õhk vedrustus või mis aga kui õhk kas nii ei saa teha, et vastavalt vajadusele paned selle kõrguse omale, kui vaja stiili hoida siis madal kui üle viskab siis tavaline :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 03.07.14 12:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Need cancaved stiilis või midagi sellist oleks väga hea aga maksavad jubedat raha. Eks on ka odavamaid ja originaale mis teeks asja päris heaks, muidugi võiks ta madal ka siis juba olla kui välimust käpid. Siis kaoks ilmselt kogu a6 mõnu ära. Ma ei tea kas sul õhk vedrustus või mis aga kui õhk kas nii ei saa teha, et vastavalt vajadusele paned selle kõrguse omale, kui vaja stiili hoida siis madal kui üle viskab siis tavaline :D.


See on ikka A4 ja sellist vedrustust B8'le tehasest pakutud ei ole.
Rohkem Allroadi teema :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 03.07.14 12:38 Tsiteeri


Ah õigus :D. Siis on jah veidi jama värk. Igatahes kui see võre juba korras on ta väga hea!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 10.07.14 15:44 Tsiteeri


No samas pole nagu viga :D Ma olen vägagi rahul kuid kuna see velje teema siin oli siis juba tuli plaan, et peab vist uued ostma, ilma randita kuna rant teeb velje väiksemaks kui tegelikult on... Aga sai väheke klõpsitud, Turku kandis ühes karjääris :) ( pildid olid suurena kõvasti ilusamad :D )
http://www.upload.ee/image/4148910/DSC_0063.JPG
http://www.upload.ee/image/4148919/DSC_0066.JPG
http://www.upload.ee/image/4148920/DSC_0088.JPG
http://www.upload.ee/image/4148921/DSC_0089.JPG
http://www.upload.ee/image/4148922/DSC_0090.JPG


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 18.07.14 20:25 Tsiteeri


Meta prits peal, läks paremaks küll :) Sai proovitud 3 käiguga 70-130 kiirendust ja see paranes 0.3 v oli 0.4 sek :)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.14 20:35 Tsiteeri


Pane pilte ka sellest ehitusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 18.07.14 20:55 Tsiteeri


Kõige tähtsam on ehk see, et nüüd isegi neljandat piirajasse laskes ei tõusnud IAT ümbritsevast kõrgemale kui 20-25 kraadi ning EGT oli kenasti 820 ringi ja kõrgemaks vajutades ei läinud.
Ehk siis nüüd on olemas see stabiilsus, mida ei olnud.

Aga jah, kõige suurem vahe on alates 3700 rpm kuni 4500 rpm.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 18.07.14 22:18 Tsiteeri


Ei kannata pilte panna, kõik peidus, 5cm 2 juhtme juppi mis nähtaval on pole vist mõtet pildistada? :D


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
miqu
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0TDI

postitati 20.07.14 10:09 Tsiteeri


Nägin ka eile seda masinat oma silmaga Amme rockil ja eriti kuri tundus uute võredega. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.07.14 06:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: miqu
Nägin ka eile seda masinat oma silmaga Amme rockil ja eriti kuri tundus uute võredega. :)
Selline viisakas jah, aga pole ju viga midagi nende võredega? :) Vähemalt ise olen juba nii ära harjunud, et ei plaani enam vahetada, las olla vähe erinev teistest :cool:


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RandoV
huviline

Avatar


Registreerunud 19.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B8

postitati 21.07.14 14:46 Tsiteeri


Rant teeb tumeda velje just suuremaks, kui ranti poleks, tunduksid need veljed väiksemad. Võimalus keskosad heledaks värvida, annab ka silmale natuke suurust juurde.
Auto näeb muidu hea välja, edu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.07.14 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RandoV
Rant teeb tumeda velje just suuremaks, kui ranti poleks, tunduksid need veljed väiksemad. Võimalus keskosad heledaks värvida, annab ka silmale natuke suurust juurde.
Auto näeb muidu hea välja, edu.

Ei usu, et heledana enam alla sobiksid, edu ikka vaja :)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 22.07.14 12:55 Tsiteeri


Usu ikka, et hele (hõbedane) velg võib selle auto all tunduvalt ilusam välja näha kui praegune. Ma ei ole kindel, kas konkreetne velg heledana kenamaks muutub, kuid midagi muud kasutades oleks küll tulemus väga viis. Siin on stiilinäited, minu arust näevad need mõlemad autod ikka väga ilusad välja, absoluutselt midagi ei tuleks välja vahetada/muuta, mõtlen siin all siis igasuguseid võresid jne.

http://www.auto24.ee/used/1776690
http://www.auto24.ee/used/1366168


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 22.07.14 13:22 Tsiteeri


Njaa, alguses plaanisingi selliseid osta kuid nüüd juba arvamus vähe muutunud, kuna suht paljudel sellinevelg all nagu soovitasid, tahaks ikka midagi vähe erinevat teistest aga jh eks näis, ehk talvel v kevadel isegi tuleb teine velg alla. Üritan sebida nagu siin ees pool mainitud concave stiilis veljed, peaaegu oleks ostnud kunagi kuid polnud 18" eriti huvitatud...


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marekM
huviline

Avatar


Registreerunud 27.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 1986 B2 2.2 100kw/ Audi 5000s avant 1985/Audi S3 Quattro 2003/ Audi 90 2.0 R5 1985

postitati 22.07.14 13:51 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/1366168
Ära selliseid muretse, muidu saad samasugused nagu minul :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  15
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 24.2% - SQL: 75.8%]