Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  15
Autor:
Pealkiri: Audi A4 quattro 3.0TDI 233kw - 2008 - Martinkuke (Vastuseid: 369 | Vaatamisi: 81257)
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 21.06.14 11:28 Tsiteeri


Oleks oodanud veidi paremat aega. :) Kuna metapritse peale ja mis edasi plaanis?


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.06.14 11:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Asi polegi võidus ega karika saamises olnud ju :D Pidid tõestama, milleks auto uue softiga võimeline on. Kõige õigem oleks olnud siiski miilisõit, aga seda viga saad augustis parandada. 14.0 stabiilselt sõita on muidugi täitsa hea, võrreldes stock autoga (ma tegelikult ei teagi, mis stock täpsemalt sõitma peaks?!).

Ei lihtsalt ootasin, et tuleb ikka 13 midagi ära, usun, et kui ise asjalikum oleksin ss saaks kenasti ja kui meta pritse peal ss saab juba kindlasti, endal lihtsalt kogemust vähe, tuled vilkuma hakkavad ss tuleb juba pabin sisse ja läheb start nihu...


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 21.06.14 11:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Ei lihtsalt ootasin, et tuleb ikka 13 midagi ära, usun, et kui ise asjalikum oleksin ss saaks kenasti ja kui meta pritse peal ss saab juba kindlasti, endal lihtsalt kogemust vähe, tuled vilkuma hakkavad ss tuleb juba pabin sisse ja läheb start nihu...

Kiirenduse puhul mängib ka kogemus rolli ja küll see ka ajaga tuleb. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.06.14 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Oleks oodanud veidi paremat aega. :) Kuna metapritse peale ja mis edasi plaanis?
Meta pritse saab peale jaane ehk kui ei saa augustis alles ja peale toda tuleb kunagi turbo, välimust veel natuke ja peaks nagu kõik olema.


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.06.14 11:57 Tsiteeri


Mingisele M3 sai ära tehtud ja mingi vkm kleepsuga b5 s4. Sai ka ära, vähemalt nüüd teada kuidas on ja mingi kogemus olema, kuid kuidagi oleks vaja harjutada, et mis pöördega ja kuidas kohalt minna, praegu läksin 2.5k rpm koguaeg.


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
replica22
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.08
Asukoht: Eesti, soome
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 2010

postitati 21.06.14 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Asi polegi võidus ega karika saamises olnud ju :D Pidid tõestama, milleks auto uue softiga võimeline on. Kõige õigem oleks olnud siiski miilisõit, aga seda viga saad augustis parandada. 14.0 stabiilselt sõita on muidugi täitsa hea, võrreldes stock autoga (ma tegelikult ei teagi, mis stock täpsemalt sõitma peaks?!).


Tehas näitab stockis 14.5 1/4 ajaks. See muidugi automaat kasti puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 21.06.14 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Mingisele M3 sai ära tehtud ja mingi vkm kleepsuga b5 s4. Sai ka ära, vähemalt nüüd teada kuidas on ja mingi kogemus olema, kuid kuidagi oleks vaja harjutada, et mis pöördega ja kuidas kohalt minna, praegu läksin 2.5k rpm koguaeg.


Siis pidi sellel S4'l küll midagi viga olema :) Kui see oli must avant, siis peaks see 13 algust ikka sõitma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.06.14 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Mingisele M3 sai ära tehtud ja mingi vkm kleepsuga b5 s4. Sai ka ära, vähemalt nüüd teada kuidas on ja mingi kogemus olema, kuid kuidagi oleks vaja harjutada, et mis pöördega ja kuidas kohalt minna, praegu läksin 2.5k rpm koguaeg.


Siis pidi sellel S4'l küll midagi viga olema :) Kui see oli must avant, siis peaks see 13 algust ikka sõitma.
must avant jah.


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 21.06.14 15:04 Tsiteeri


S4 oli kindlasti veaga, softiga autod sõidavad 13 algust nagu juba korduvalt mainitud. Stardi puhul aitaks kindlasti launch control, ma muidugi ei tea kas sinu autole on see reaalne softiga sisse kirjutada või mitte, pead prj käest uurima. No tugeva pool sekundit kiiremini sõita originaal autost on juba normaalne tulemus ju tegelikult, arvestades et modifikatsioone praktiliselt veel ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 21.06.14 15:34 Tsiteeri


Keegi Pets sõitis mingi aeg tagasi oma "stokk" A5 3.0 masuudikaga ~13,7.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raigole
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.14
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.14 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Mingisele M3 sai ära tehtud ja mingi vkm kleepsuga b5 s4. Sai ka ära, vähemalt nüüd teada kuidas on ja mingi kogemus olema, kuid kuidagi oleks vaja harjutada, et mis pöördega ja kuidas kohalt minna, praegu läksin 2.5k rpm koguaeg.


See musta s4-jaga olin mina, see sõit sinuga oli üldse kuidagi huvitav. Startisin liiga madala pöördega ja poos kinni, said minust stardis ette, AGA sõitsin sinust ju poole rajapeal mööda ja üle finishi joone 2-3 autopikkust enne sind, nii, et ei saanud sa päriselus ikka sellest s4-jast jagu:P. Ilmselt oli too sõit ajavõtuga mingi kala, suht peale seda tehti ka paus ja hakati andureid kohendama.
See m3 millest räägid sellel oli täna parim aeg 13,7s(stock 95a m3 210kw)


BMW M3 Touring 870hp & 892nm @ 1,4bar boost & Audi S4 Avant
"With great power, comes great responsibility"
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.06.14 20:08 Tsiteeri


Ju mul vedas ss, ise ka imestasin teiega sõites, et mul parem aeg oli :D Tahtsin tulla uurima ka, et mis ja kuidas kuid vestlesite telefoniga ja ss ei viitsinud oodata, läksin minema.


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raigole
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.14
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.14 20:16 Tsiteeri


Ei tea jah mis kala seal oli, aga reaktsioon on sul küll esimese korra kohta täitsa hea(vaatasin just time slippi). Nats harjutad siis küll see 13,xx kah ära tuleb(isegi praeguse seadega).


BMW M3 Touring 870hp & 892nm @ 1,4bar boost & Audi S4 Avant
"With great power, comes great responsibility"
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 22.06.14 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigole
Ei tea jah mis kala seal oli, aga reaktsioon on sul küll esimese korra kohta täitsa hea(vaatasin just time slippi). Nats harjutad siis küll see 13,xx kah ära tuleb(isegi praeguse seadega).

Oleks vaja jah harjutada kuid pole nagu millegiga mõõta, et kuidas parem aeg tuleb :( vcds-ga saaks ka muidugi kuid see vist poleks kõige täpsem...Huvitav kus kohast tolle ürituse pilte saab?


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 22.06.14 16:48 Tsiteeri


Harjutada saab ju täiesti ilma mingisuguse ajavõtuta. Leia see õige pöörete vahemik millega antud auto kõige paremini kohalt ära läheb ja mis pööretel kõige mõistlikum on käiku vahetada, ja siis lihtsalt harjuta, et see asi võimalikult stabiilselt alati toimuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 22.06.14 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Harjutada saab ju täiesti ilma mingisuguse ajavõtuta. Leia see õige pöörete vahemik millega antud auto kõige paremini kohalt ära läheb ja mis pööretel kõige mõistlikum on käiku vahetada, ja siis lihtsalt harjuta, et see asi võimalikult stabiilselt alati toimuks.
mõlemalt nii 2k startides kui ka 2.5k startides süstib mõnusalt minema kuid aeg tuleb ju teine, nsm tagumikuga raske tunnetada kuidas parem on, käigud saab kenasti 5k-ni lasta v ehk isegi 4.8k, et no ei tea kuidas parem on...


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 23.06.14 13:51 Tsiteeri


Kui dragi pisik sisse tuleb ja on plaanis sagedamini külastama hakata, siis antud autol pole probleem ka launch control teha.
Ma millegi pärast arvan, et stock seadega sõidaks see auto 15+.

Eks kui metapritset häälestame, siis võib racelogicuga proovida ka veerandmiili sõita nii stockiga, kui tuunitud versiooniga, metapritsega või ilma.

Hetkel ei ole softist mitte midagi enam võtta, kuna niigi EGT ja IAT mingi hetk lakke lähevad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
andzz
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 avant 2.6, A6 Avant Q 3.0 165kw

postitati 26.06.14 09:45 Tsiteeri


Sai ka täna ära nähtud see must loom, siis kui enne Raadit mööda süstisid ühest rekast. Väheke ikka loobib musta see diisel sul, aga tagant näeb maru vihane välja küll! Maxima parklas esiosa nähes tundus isegi mingil imelikul kombel see võre sinna sobivat:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 26.06.14 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andzz
Sai ka täna ära nähtud see must loom, siis kui enne Raadit mööda süstisid ühest rekast. Väheke ikka loobib musta see diisel sul, aga tagant näeb maru vihane välja küll! Maxima parklas esiosa nähes tundus isegi mingil imelikul kombel see võre sinna sobivat:D
Eks pähe andes ikka viskab veidi ja 30km mnt sõitu oli ka just, ega sellel võrel just viga jh pole, juba mõtlen isegi, et vist jätan külge ikka, erinev teistest, nüüd salong ka must juba ;)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 26.06.14 16:25 Tsiteeri


Ma prooviks nii, et teeks selle kroomi võre ümber PlastiDipiga mustaks korra, kui ei sobi saad kerge vaevaga maha katkuda uuesti. Pudel maksab mingi 10EUR, pole kõige suurem kaotus ka ja lihtne kasutada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 26.06.14 16:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Ma prooviks nii, et teeks selle kroomi võre ümber PlastiDipiga mustaks korra, kui ei sobi saad kerge vaevaga maha katkuda uuesti. Pudel maksab mingi 10EUR, pole kõige suurem kaotus ka ja lihtne kasutada :)
soomes vähe teise nime all sama kraam ja maksab 15euri purk, kuid no ei tea, vaevalt sellega pusima viitsin hakata, soomes pole nagu kohta ja vahendeid ka, et jaurata ja meeldib ka nii nagu praegu on :)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 26.06.14 17:26 Tsiteeri


http://www.plastidip-finland.com/
Nimi on täitsa sama, võibolla mõtled midagi muud. Aga jah, see on muidugi maitse asi, kas teha või mitte :) Ma just ise lähen ostan homme omale (Soomes) PlastiDip smoke nimelist asja, videosid ja pilte vaadates saab kroom liistud päris kenaks, jääb natukene selline "gunmetal" välimusega, mustale autole minu arust väga kena. Võin pilte saata kui tehtud saan, äkki hakkab meeldima. Ma tegelikult sellepärast surun, et ma olen hull kroomivihkaja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 26.06.14 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
http://www.plastidip-finland.com/
Nimi on täitsa sama, võibolla mõtled midagi muud. Aga jah, see on muidugi maitse asi, kas teha või mitte :) Ma just ise lähen ostan homme omale (Soomes) PlastiDip smoke nimelist asja, videosid ja pilte vaadates saab kroom liistud päris kenaks, jääb natukene selline "gunmetal" välimusega, mustale autole minu arust väga kena. Võin pilte saata kui tehtud saan, äkki hakkab meeldima. Ma tegelikult sellepärast surun, et ma olen hull kroomivihkaja :D


Kui tehtud saad võid mulle ka saata, ma ka suht kroomivihkaja. :D
Aga kust seda saada, on Eestis kusagil autopoodides müüa ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 26.06.14 19:55 Tsiteeri


Ikka vaatan ja mõtlen, et krt vist jääb nii nagu on :cool:
http://www.upload.ee/image/4125743/3S0A3620_1904.jpg
http://www.upload.ee/image/4125744/3S0A3608_1892.jpg
Kuigi samas kuna, seda märki ees pole siis võib ka läikiv must ümbris väga ilus jääda.


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 30.06.14 21:29 Tsiteeri


Tulid täna mulle Helsingis sadama juures vastu. Muidu poleks silma jäänudki, aga esiosa vaadates sain aru, et midagi on vale. :D
Velg oli ilus ja tagatuled ka täitsa meeldisid. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  15
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 35.1% - SQL: 64.9%]