Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Citypark Leppetrahv! (Vastuseid: 155 | Vaatamisi: 44736)
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 31.10.13 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero

Kas tõesti peab viimased 6 kuud teadma kellaajalise täpsusega kes mu autot kasutas?


Nii on, sest muidu võiks ju juba nädala pärast öelda, et mina ei tea, kes kasutas, aga mina ei kasutanud ja pole minu asi, kellele trahv läheb. See seaduse punkt ei ole otseselt vajalik mitte parkimistrahvide sissenõudmiseks, vaid ka näiteks mõne kuriteo uurimise juures. Pool aastat on peetud mõistlikuks ajaks, et auto omanik veel mäletaks, mis toimus ja kes autot kasutas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.13 08:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Minuarust see ei õigusta ühisteenustel trahvi teha, et ma keelumärgialt sisse sõitnud olen. Ja kas igas parklas on kohustuslik ühisteenuste plakat, et nemad seal trahvivad. Minu oldud parklas seda pole. Lihtsalt tahaks teada kas neil on õigus seal üldse trahvida?

Pisut vale suhtumine Sul hetkel. Pigem selgita välja trahvi kätte toimetamise moodus ja kui seda ei suudeta sulle tõestada, siis pääsed ehk viivistestki. See, et masin parkis ON kõigi tõenäosuste kohaselt jäädvustatud ja sellele pole mõtet vastu punnida (nad kindlustavad oma seljataguse igal juhul). See, kas mingil organil on või ei ole õigust, pole siin teemas üldse mingi "teema" - st. selle vastu pole mõtet isegi piiksugi teha.


Antud juhul on ju tegu valesti parkimisega ja Ühisteenused tegutsevad Sadama territooriumil sadama operaatori tellimusel, kelleks on teadupärast riik ning sellepärast on ka neil ligipääs isikuandmetele, mis on seadusega lubatud, kuna tellijaks pole erafirma. Seega ei ole siin üldse mingit teemat ajada vaid rahulikult trahvid ära maksta, mitte pärast nutma hakata, et miks mu kontod arestitud on.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 31.10.13 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Antud juhul on ju tegu valesti parkimisega ja Ühisteenused tegutsevad Sadama territooriumil sadama operaatori tellimusel, kelleks on teadupärast riik ning sellepärast on ka neil ligipääs isikuandmetele, mis on seadusega lubatud, kuna tellijaks pole erafirma. Seega ei ole siin üldse mingit teemat ajada vaid rahulikult trahvid ära maksta, mitte pärast nutma hakata, et miks mu kontod arestitud on.

Eks ma sinna tegelikult tüürisingi :). Kõik see sebimine on kulukam kui see mõne sendi trahvi enda ja kopika viivise näol :cool:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 31.10.13 09:34 Tsiteeri


Huvitav on see et pargime töökaaslasega kõrvuti. Ja temal ka trahve olnud. Ja pole koju midagi jõudnud. Vat ma pole kindel enam kas see on sadama ala? Sadama juures on owerall. Ja selle vastas on üks sinine maja. Mis tundub nagu poleks kasutuses. Selle juures ma ka pargin. Kui parkimiskeeldu pole ja parklas millegi eest kuidagi tasuda ei saa, miks ma siis valesti pargin.

Ehk keegi oskab öelda mida see täpselt tähendab?
Tere.
Viivistasu otsuse eest ei võeta mingeid viiviseid-see on tasu maksmata jäänud parkimise eest.
Teated saadetakse teile Rahvastiku Registri järgsel aadressil.
Kui te hoiutähtaja jooksul pole Eesti Postist kirju vastu võtnud avaldatakse vastav teade ametlikes teadaannetes "Ametlikud teadaanded".
Viimaste 17.10.2013 ja 22.10.2013 saadud viivistasu otsuste kohta alles tulevad teile teated programmi põhiselt vastavalt 14 päeva jooksul.

Lugupidamisega

Anneli Lindre

Tallinna Transpordiamet
Linnatranspordi osakond
Andmetöötluse vanemspetsialist
6 404 994

Just et mis see "ametlikud teated" tähendab.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.13 09:38 Tsiteeri


Kui linnatranspordiamet saadab kirja, siis tegu on linna maaga ehk seal peaks olema südalinna piirkond ja lihtsalt parkimistasu maksmata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 31.10.13 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Just et mis see "ametlikud teated" tähendab.

www.ametlikudteadaanded.ee


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 31.10.13 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Huvitav on see et pargime töökaaslasega kõrvuti. Ja temal ka trahve olnud. Ja pole koju midagi jõudnud. Vat ma pole kindel enam kas see on sadama ala? Sadama juures on owerall. Ja selle vastas on üks sinine maja. Mis tundub nagu poleks kasutuses. Selle juures ma ka pargin. Kui parkimiskeeldu pole ja parklas millegi eest kuidagi tasuda ei saa, miks ma siis valesti pargin.

Ehk keegi oskab öelda mida see täpselt tähendab?
Tere.
Viivistasu otsuse eest ei võeta mingeid viiviseid-see on tasu maksmata jäänud parkimise eest.
Teated saadetakse teile Rahvastiku Registri järgsel aadressil.
Kui te hoiutähtaja jooksul pole Eesti Postist kirju vastu võtnud avaldatakse vastav teade ametlikes teadaannetes "Ametlikud teadaanded".
Viimaste 17.10.2013 ja 22.10.2013 saadud viivistasu otsuste kohta alles tulevad teile teated programmi põhiselt vastavalt 14 päeva jooksul.

Lugupidamisega

Anneli Lindre

Tallinna Transpordiamet
Linnatranspordi osakond
Andmetöötluse vanemspetsialist
6 404 994

Just et mis see "ametlikud teated" tähendab.


Kui trahvi rekvisiidid on suunatud Tallinna Transpordiametile siis maksa trahv ära. See on linnamaa ja tegu on viivistrahviga/tasuga. Kui sama trahvi on sulle teinud ühisteenus (LEPPETRAHVI nime all) siis mina olen need viimased 6 aastat kõik ahju pannud. Kui sa ise end neile järelpärimistega ülesse ei anna siis ERAFIRMA ei saa trahvinõuet väljastada autole. Minule ei ole ühisteenustest keegi helistanud ja kirjutanud või isegi inkassoga ähvardanud.
NB! Ärge ajage sassi viivistrahvi/tasu ja leppetrahvi. Leppetrahv on ahju materjal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 05.11.13 23:44 Tsiteeri


Tegu ongi olnud leppetrahvidega. Aga asi on niikaugele jõudnud et viivistasu kirju on koju jõudnud kaks. Eks peab ära maksma ,kuna nagu uurides olen aru saanud siis 1st septembrist saavad ühisteenused andmed kätte ,kuna mupo ei pidavat trahvi enam tegema. Selle ameti võttis üle ühisteenused. Nii olen mina aru saanud.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.11.13 07:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
...kuna nagu uurides olen aru saanud siis 1st septembrist saavad ühisteenused andmed kätte ,kuna mupo ei pidavat trahvi enam tegema. Selle ameti võttis üle ühisteenused. Nii olen mina aru saanud.

Oot-oot, MuPo loodigi ju just seetõttu, et erafirma (Ühisteenused) ei tohi seaduse järgi teatud toiminguid teostada? Just need väärteomenetlused ilmselt.

Kas sulle saadetud paberil on kirjas leppetrahv või viivistasuotsus? Hetkel kasutad neid mõisteid vaheldumisi, kuigi just sealt tulebki vahe sisse.

Tallinna parkimistsoonid leiad siit: http://www.tallinn.ee/est/parkimine See ala ei laiene ainult eramaale (hoovid, vastavad platsid), mujal on vaikimisi linnamaa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 06.11.13 16:31 Tsiteeri


Kojamehe vahel on leppetrahvid. Koju on jõudnud kaks kviitungit viivistasu kirjana. Loodan et nüüd rohkem arusaadav ;) .


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.11.13 20:31 Tsiteeri


Leppetrahvid ahju, kui pole lepingut sõlminud, viivistasuotsused maksa ära või kaeba kohtusse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.02.15 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Leppetrahvid ahju, kui pole lepingut sõlminud, viivistasuotsused maksa ära või kaeba kohtusse.


Leppetrahvid võivad koju jõuda küll, kui oled ise omalt aadressilt ametnikega auto omanikuga suhelnud. Aga vähe uuemat juttu ka lisaks:
http://rup.ee/uudised/oigus/parkimistrahvist-eraparklas-ja-s-iduki-teisaldamisest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Since92
huviline



Registreerunud 27.04.14
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.15 08:17 Tsiteeri


Leidsin täna hommikul endagi auto klaasilt leppetrahvi.

Nimelt sai kolitud uude korterisse ja polnud tuttav parkimisreeglitega, ühtegi keelavat või hoiatavat märki nii sissesõidul kui parkimisalal pole, asub antud tähis 15m kaugemal parkimiskohast.

Küsimus olekski, kas peaksin leppetrahvi lihtsalt eirama, tegijaks AS Ühisteenused või vaidlustama ja andma selle kaudu neile oma andmed, lootes võita vaiet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 24.11.15 08:22 Tsiteeri


Ühisteenustega see eiramine ei toimi. EuroPark on see kellele ei pea veel maksma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Xen0n
huviline



Registreerunud 01.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lexus IS250

postitati 24.11.15 09:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raimo21
Ühisteenustega see eiramine ei toimi. EuroPark on see kellele ei pea veel maksma.

Kui trahv on saadud eraparklas, siis toimib. Ühisteenustel on samamoodi eraparklad olemas.
Kui trahvikviitungil on kirjas maksetähtaeg 2 nädalat, siis on eraparklas trahv saadud ja sellega võid ahju kütta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 24.11.15 10:33 Tsiteeri


Palju see maksetähtaeg siis linnamaapeal on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 24.11.15 16:20 Tsiteeri


Kui eraparklas pargid, siis saad kviitungi ja kõik. Linna alal tuleb e-postile ametlik teade kuna saavad su andmetele ligi. Väga võimalik et saad ka ametlikule postiaadressile teatise.
Google otsingusse pane leppetrahv vs viivistasu ja seal tuleb omajagu asjalikku infot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 25.11.15 17:57 Tsiteeri


Ühesõnaga kui näiteks AS Ühisteenused väljastab leppetrahvi (mitte viivistasu), siis teoorias nad su andmetele ikkagi ligi ei pääse, kui neid ignoreerid (kuigi tegemist on AS Ühisteenustega)?


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 25.11.15 18:12 Tsiteeri


Mina ise leian, et kõik mis on klaasipuhastaja vahele pandud, võib minna tuima näoga ahju kütteks. Kui tuleb mingi kiri koju/ametlikule e-postile, siis tegeleks alles asjaga. Sest mingisuguseid viiviseid nad maksmata jätmise eest nagunii väänata ei saa, kuna see kviitung võis klaasipuhastaja vahelt vabalt minema lennata või siis keegi mööduja lihtsalt mängis võis selle ära võtta, seega ei saa nad kuidagi tõestada, et sa olid rikkumisest ja kviitungist üldsegi teadlik...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.15 00:44 Tsiteeri


Kas need ahjukütjad on samad, kes lukke saevad? :D


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 26.11.15 00:51 Tsiteeri


Vandeadvokaat Indrek Sirk leiab, et Europargi tava lukustada suuremate võlglaste autorattaid kuni arvete tasumiseni ei ole seaduslik.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.15 00:56 Tsiteeri


"Ta sõnas, et omaabi on seadusega küll lubatud – see tähendab, et asja võib kinni pidada senikaua, kuni on üleval nõue teise isiku vastu."

Nii, keda kotib, mida Sirk arvab? Kõik paberid ahju. :D


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Xen0n
huviline



Registreerunud 01.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lexus IS250

postitati 26.11.15 07:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Ühesõnaga kui näiteks AS Ühisteenused väljastab leppetrahvi (mitte viivistasu), siis teoorias nad su andmetele ikkagi ligi ei pääse, kui neid ignoreerid (kuigi tegemist on AS Ühisteenustega)?

Ei pääse kindlasti ligi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 26.11.15 08:30 Tsiteeri


Nad pakuvad eraparklatele lihtsalt teenust, ehk siis kontrolörid jalutavad ja kontrollivad kas parkimine on aktiivne. Kui mitte, teevad oma lipiku ja kõik. Edasisi tegevusi, mis muidu linna alal tehakse, ei tule kuna selleks puudub seadusega kooskõlas võimalus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.15 12:45 Tsiteeri


tl470487 postitab pooluduse artikli aastast 2012 ja üritab mingit furoori sellega üles tõmmata. Võiksid siis hiljutise uudise sellest ka postitada, kuidas europark enda teisaldamis(t)e pärast kohtus kaotas ning mööda päid ja jalgu sai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.2% - SQL: 38.8%]