Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  7
Autor:
Pealkiri: Citypark Leppetrahv! (Vastuseid: 155 | Vaatamisi: 44734)
timotimo
huviline



Registreerunud 14.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.12 17:24 Tsiteeri
Citypark Leppetrahv!



Tere! Sain Leppetrahvi 20 eurot koostaja siis citypark oü ! KAs pean neid trahve maksma või mitte ! ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 05.10.12 17:38 Tsiteeri


See siiski ju pigem sinu enda valik, et kas maksad vöi mitte.
Kui trahv on ikka asja eest, siis vöiks oma tegu siiski tunnistada.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 05.10.12 17:44 Tsiteeri


Vanasti oli see teema, et kui said trahvi sealt ning pole ennem neile maksnud siis võid maksmata jätta, sest neil ei ole õigust su andmeid võtta kuskilt, aga kui oled juba korra maksnud, siis neil su andmed olemas.

Vot, see teema oli mingi 2 aastat tagasi, kas nüüd asjad muutunud, seda ma ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
macdiversant
huviline



Registreerunud 10.12.03
Asukoht: Tartu - Peedu - Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: A5Q

postitati 05.10.12 17:57 Tsiteeri


Kui parkisid teadlikult nende parklasse ja kas läks midagi nihu parkimisaja märkimise, sms-i või millegi muuga ja sellega kaasnes trahv, siis tegele asjaga ja saa selgus majja.

Segases olukorras ei ole tõesti arukas esimese asjana hakata trahvi maksma, vaid teha selgeks enda õigused ja sellega kaasnev positsioon, ning siis vastutuse määr.

Teistsugust varianti ma ei oskagi nagu välja mõelda, et mis tekitaks veel segadust või sarnaseid küsimusi. Kui siis ainult variant, et kodanik parkis heauskselt linna maale ja siis selgus, et kuskil nuka taga oli imeväike märk koos asjaomase infoga varustet' tahvliga, kus kirjas, et tegemist siiski eraparklaga.

Peace!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 05.10.12 18:38 Tsiteeri


Seoses parkimistrahviga selline koomiline lugu, et parkisin ära, vaatasin et kellaga 15min tasuta, hakkasin kindalaekast parkimiskella võtma ( autoks oli siis veel vw vento) kui kindalaeka avamis laba murdus ära :), pastakat ega muud kirjutusvahendit ei olnud, kraapisin siis auto võtmega paberipeale aja, kusjuures väga hästi jäi näha, ning läksin poodi. Tagasi tulles vaatasin kella, 14 min läbi, ning väike onuke juba sebis auto ümber ning tegi pilte :D, kui ma talle näitasin et vaadake ilusti on näha, et siin on kellaaeg peal, ütles onu, et midagi pole teha, et trahv juba välja prinditud ja astus minema , trahv 31€


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taavi9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.06
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 avant 3,0TDI S-line 09a.

postitati 05.10.12 19:03 Tsiteeri


Cityparki kohta teema olemas http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=103559


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.10.12 19:03 Tsiteeri


Otseselt Citypark'i ja Ühisteenuste rajatud parklatesse väga ei tüki, kuid kui kuskile Mustamäe korrusmaja ette on lambist päevapealt varasemast üldkasutatavast linnamaast "tasuline parkla" tekkinud, siis käivitub minus küll automaatselt selektiivne seaduskuulekus ja jätan sellisele trahvile reageerimata. Kuna need eraettevõtted enam riiklikust sõidukiteregistrist omaniku andmeid ei saa, siis vorpigu aga edasi neid plekikolakale tehtud trahve. Mupo trahvid tuleb aga ära maksta. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 05.10.12 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Otseselt Citypark'i ja Ühisteenuste rajatud parklatesse väga ei tüki, kuid kui kuskile Mustamäe korrusmaja ette on lambist päevapealt varasemast üldkasutatavast linnamaast "tasuline parkla" tekkinud, siis käivitub minus küll automaatselt selektiivne seaduskuulekus ja jätan sellisele trahvile reageerimata. Kuna need eraettevõtted enam riiklikust sõidukiteregistrist omaniku andmeid ei saa, siis vorpigu aga edasi neid plekikolakale tehtud trahve. Mupo trahvid tuleb aga ära maksta. :)


Ühisteenuse omad ka, kui oled tavalises Tallinna parkimistsoonis parkinud, ühisteenused haldavad nii linna parkimist kui eraparkimist. Mupo trahvib valesti parkijaid :)

Kusjuures mul kolleegil oli just Cityparkiga jama, ei märganud, et sõitis sildi alt sisse, sai trahvi ja esitas pahaaimamatult ja head lootes vaide. Sellega tegi endale loomulikult karuteene, citypark sai tänu mailitsi esitatud vaidele tema isiku autoga ilusti siduda ja mingit vastutulelikkust sealtpoolt ei kumanud kuidagi. Pika ja ilusa kirja peale, tuli üsna lühike ja konkreetne vastus, ühtegi senti ei võetud talle määratud trahvist maha. Peale seda on endagi suhtumine nendesse väga muutunud, 2 korda on nad mulle kviitungi välja kirjutanud ja mina selle kenasti ahjus ära põletanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.10.12 08:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero

Kusjuures mul kolleegil oli just Cityparkiga jama, ei märganud, et sõitis sildi alt sisse, sai trahvi ja esitas pahaaimamatult ja head lootes vaide. Sellega tegi endale loomulikult karuteene, citypark sai tänu mailitsi esitatud vaidele tema isiku autoga ilusti siduda ja mingit vastutulelikkust sealtpoolt ei kumanud kuidagi. Pika ja ilusa kirja peale, tuli üsna lühike ja konkreetne vastus, ühtegi senti ei võetud talle määratud trahvist maha. Peale seda on endagi suhtumine nendesse väga muutunud, 2 korda on nad mulle kviitungi välja kirjutanud ja mina selle kenasti ahjus ära põletanud.


Vaide esitamisel tuleks kasutada õigust esitada see vabas vormis, mitte etteantud lahtreid netilehel täites. Viimase puhul on esitamise eeltingimuseks omakäeline linnuke, mis kinnitab, et sündmuse toimumise ajal olid auto juhiks sina. See on see halb osa, mis lubab neil hiljem sind sanktsioneerida. Vabas vormis peab jälgima, et kõik vajalik oleks vaides kirjas, aga ei midagi ülearust. Minul on õnnestunud siiani kõik vaided võita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 19.10.12 11:40 Tsiteeri


Teema küll Citypargi trahvi kohta, aga küsiks Europargi kohta.

Pargin kesklinna parkimismajas WTCT-s ja mul on olemas ka ettevõtte poolt väljastatud parkimiskaart- ei ole seotud isiku ja autonumbriga. Paraku on seekordsel parkimisel see kaart piilari vahelt pudenenud, ja langenud armatuuri ja esiklaasi vahele ja tulemuseks kollane, päris kvaliteetsest paberist leppetrahvi kviitung. :)

See selleks. Jah eksisin, kuid kui ma nüüd seda ei vaidlusta, mis ilmselt annaks neile ka mingid andmed, kellega tegu on või selle maksmata jätan, siis mis saab?

Kaardi numbrid vms pole võimalik ka tuvastada, kukkus see plastik jörr armatuuri ja klaasi vahele. Seda pole isegi näha ja ei oskaks vaadatagi.
Ehk siis, kes selle auto omanik on, ei saa nad ka teada? MNT amet neile seda ei avalda? Varasemalt ei tea, et oleksin kusagil parkimise eest trahvi saanud, vähemalt ei mäleta.

Europargi lehelt loeb aga väga vahva "lepingu" välja, mille sõlmivad kõik koheselt, kui parkimiskohale sõidad. Mainitud on ka, et "lepingu tingimustega" on mõistlikul moel (ilmselt peetakse silmas siis teadete tahvleid) igal parkijal võimalik tutvuda. Minul küll selleks aega pole olnud. Ettevõte andis kaardi, igal hommikul ja õhtul on siin tihe voorimine ja selleks, et peatuda ja seisma jääda enne parkimist ning mingite "lepingu tingimustega" tutvuda, mul küll aega pole.

Ideed, mõtted teretulnud. Kindlasti pritsib keegi ka sappi. Pole hullu, eksimine pidi inimlik olema ja see, et see kaart mul sinna armatuuri vahele kukkus, võiks ka näpukaks pidada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.10.12 12:29 Tsiteeri


Põleb vast piisavalt hästi seegi paber. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.10.12 13:27 Tsiteeri


Viska prügikasti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 20.10.12 09:04 Tsiteeri


Kunagi olla mõned advokaadid öelnud, et lepingut ei saa sõlmida lihtsalt märgi alt läbi sõitmisega ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.10.12 10:15 Tsiteeri


Ma ütleks, et mugavuse eest mingi väike summa välja käia pole mujal riikides mingi imeasi, ehk siis mugavused üldjuhul maksavadki. Banaanivabariigis kehtivad vist mingid muud seadused, et tahaks kõike mugavat, aga tasuta ja kui eiran reegleid ja selle kohta vormistatakse ka märkus venitame edasi, vaidleme vastu, ei maksa ära, jookseme kasvõi kohtuid pidi jne. Soovin teile kõigile hunnikuteviisi kohtutäitureid kaela, kellega vaidlemine ei tule üldjuhul eriti kõne alla ja kui saategi oma "võidu" kätte, siis olete oma aega ja närve nii palju kulutanud, et igasugune algne probleemi põhjuseks olev summakene on tegelikult naeruväärselt tühine võrreldes "kaklusele" kaotatud ajaga ja närvikuluga! Lisahüvedeks kontode arestimine ja muud lõbusad võimalused, mille avastamine kuskil poeleti taga on "väga meeldiv" üllatus.

Soe soovitus, kulutage oma energia pigem probleemi ennetamisele mitte tagajärgedele!
Mina ise pean alatasa kuulama vabandusi, et "oli kiire ja ei jõudnud jne." - mis kuradi vabandus see selline on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.10.12 11:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma ütleks, et mugavuse eest mingi väike summa välja käia pole mujal riikides


Mu meelest ei ole küsimus mugavuses vaid konkreetses tavainimese peedistamises. Eesti inimene on tüüpiliselt nõus, kui talle pähe istutakse, iga asja eest viimne kui kopikas taskust võetakse, lausa kahju, et seda normaalseks peetakse.

Võtame või mustamäe haigla ümbruse- mitte kuskile seal lähedal tasuta parkida võimalik ei olegi, absoluutselt kõigil ümbruskonna tänavatel on peatumine ära keelatud. Miks? Igal juhul mitte selleks, et ruumi pole ja liiklust segaks, vaid ikka selleks, et kellelegi raha makstaks.
Mugavuseks mu meelest parkimist antud juhul ka nimetada ei saa, kuna mustamäe haiglas ntx käib väga palju inimesi maalt. Kui Tallinnas eksisteerib ühistransport, siis kaugemalt ei saagi kuidagi ilma autota pärale.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.10.12 22:13 Tsiteeri


Äkki oleks aeg mõelda pisut ka teisest vaatevinklist?
1. Heausklikust on eestlased harjunud alati ära kasutama ja seda kahjuks enese hüvanguks!
2. http://www.regionaalhaigla.ee/?op=body&id=365 ei leia kahjuks probleemi, kuna suhteliselt selgelt on kõik öeldud.
3. Ma tean samuti palju kohti, kus ilma tasulise parkimiseta lihtsalt ei saa, muidu pargivadki igasugused "tasuta" hüve nautijad parkla täis ja reaalseks vajaduseks ei jäägi enam kohti järgi :(. Nii nagu panna kasvõi 1 sent tund, on parkla paugust puhas ja reaalseks vajaduseks parkla kasutajatele on need parklad ka siiani tasuta, lihtsalt tuleb pisut rohkem sebida, et trahvitondid autole külge ei hakkaks.

Rahva taskust raha röövimise jutt ei kehti kahjuks paljude juhtumite puhul, sest kõigel on põhjus, aga KÕIK ei pruugi seda põhjust lihtsalt mõista, ega enesele selgitada ja näevad asju läbi "hobuse silmaklappide"!

Peace ja mina siia teemasse rohkem ei sekku, kuna igaühel on oma arvamus ja ka endal on olnud reaalselt haigla juures situatsioon, kus jäin peale patsiendi kanderaamil autost haiglasse toimetamisel parklaahvidele jalgu. Piisas sellest kui iitsatasin mingist lipikust, kui asi mul paugust tühistati peale õigete paberite meilile saatmist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 21.10.12 05:24 Tsiteeri


Mupo tegi mulle täna öösel trahvi. Aga auto mark on vale. Mis siis teevad kui ära ei maksa? Trahv tekkis tartu mnt. 18 paberi trammi peatuses. Põhimõtteliselt elan seal ja nüüd siis ei saa oma maja ees parkida?


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 21.10.12 05:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Mupo tegi mulle täna öösel trahvi. Aga auto mark on vale. Mis siis teevad kui ära ei maksa? Trahv tekkis tartu mnt. 18 paberi trammi peatuses. Põhimõtteliselt elan seal ja nüüd siis ei saa oma maja ees parkida?


Tegid ehk esteetilistel põhjustel - pidasid romuautoks ?
:D (ekslikult mõistagi)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 21.10.12 07:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Mupo tegi mulle täna öösel trahvi. Aga auto mark on vale. Mis siis teevad kui ära ei maksa? Trahv tekkis tartu mnt. 18 paberi trammi peatuses. Põhimõtteliselt elan seal ja nüüd siis ei saa oma maja ees parkida?

No kui vaadata seda, kuidas politseid peedistatakse iga väikse tähe ja sõnavea pärast, siis ka see trahv on õigustühine. Aga ega ma pole kohtunik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambet.
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.12 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Mupo tegi mulle täna öösel trahvi. Aga auto mark on vale. Mis siis teevad kui ära ei maksa? Trahv tekkis tartu mnt. 18 paberi trammi peatuses. Põhimõtteliselt elan seal ja nüüd siis ei saa oma maja ees parkida?


No kui viitsimist on, siis võiks ju ikka vaidlustada. Kui küsida võib siis margile nad trahvi vormistasid :D ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 21.10.12 10:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Äkki oleks aeg mõelda pisut ka teisest vaatevinklist?

3. Ma tean samuti palju kohti, kus ilma tasulise parkimiseta lihtsalt ei saa, muidu pargivadki igasugused "tasuta" hüve nautijad parkla täis ja reaalseks vajaduseks ei jäägi enam kohti järgi :(.

Ma aimasin juba esimeses Sinu postituses, et sa seda mõtled. Olen sellega ka 100% päri. WTCT parkimismaja on ainult lepingulistele klientidele- inimesed, kes maksavad või kelle eest makstakse x-summa kuus- Ja see hoiab ilmselt suurema trügimise sinna ära.

Minu puhul oli konkreetne juhus, et see kaart kukkus piilari vahelt ära ja armatuuri ja klaasi vahele. Eks see ole umbes sama situatsioon, kui peale avariid minema sõita ja pärast seletada, et "ma ei olnud purjus".

Ma saan aru, et sellist häma võib ajada igaüks neile, et mul on see ja see kaart olemas. Aga pabistangi pigem seda poolt, et kui ühe korra maksad, siis on neil andmed olemas ja edaspidi tulevad ka minutise hilinemise peale trahvid. Nad on ju nagu šaakalid- kui parkima lähed, pole kedagi näha. Aga minut 2 hiljem tuled, siis on juba lipik akna vahel ja tüüp juba läinud ka võib-olla. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
hookus
huviline

Avatar


Registreerunud 19.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi TT Quattro (165kw)

postitati 21.10.12 12:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timotimo
Tere! Sain Leppetrahvi 20 eurot koostaja siis citypark oü ! KAs pean neid trahve maksma või mitte ! ???


Minu arvamus ja see ei kuulu vaidlustamisele...
Esiteks arvan, et teise inimese/firma maal parkimise eest maksta on täitsa ok.
Teiseks, kui raha trahvide tasumiseks (loe: parkimise eest maksmiseks) napib siis tasuks kaaluda alternatiive (buss, tramm, troll, ratas jne) :)
Kolmandaks, miks mõned arvavad, et avalikult foorumis varastamise kohta nõu kusida (ka nõu anda) on ok? See on kellegi äri ja raha ning kui nö tasuta parkijad kohad endale võtavad siis jääb omanikul tulu saamata.
Neljandaks, soovitan kasutada googlit koos märksõnadega Sirk ja eraparkla
http://www.postimees.ee/329664/sirk-riigikohtu-lahend-jatab-ukse-lahti/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 21.10.12 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hookus
Tsitaat:
Algselt postitas: timotimo
Tere! Sain Leppetrahvi 20 eurot koostaja siis citypark oü ! KAs pean neid trahve maksma või mitte ! ???


Minu arvamus ja see ei kuulu vaidlustamisele...
Esiteks arvan, et teise inimese/firma maal parkimise eest maksta on täitsa ok.
Teiseks, kui raha trahvide tasumiseks (loe: parkimise eest maksmiseks) napib siis tasuks kaaluda alternatiive (buss, tramm, troll, ratas jne) :)
Kolmandaks, miks mõned arvavad, et avalikult foorumis varastamise kohta nõu kusida (ka nõu anda) on ok? See on kellegi äri ja raha ning kui nö tasuta parkijad kohad endale võtavad siis jääb omanikul tulu saamata.
Neljandaks, soovitan kasutada googlit koos märksõnadega Sirk ja eraparkla
http://www.postimees.ee/329664/sirk-riigikohtu-lahend-jatab-ukse-lahti/


Leping: Käesoleva postituse lugemisega nõustute tasuma leppetrahvi 30 eurot. Vaide esitamiseks palun jätke oma nimi ja kontaktandmed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ivo86
huviline



Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 + b5 syncro

postitati 21.10.12 19:43 Tsiteeri


See, et keegi selle pealt raha üritab koorida, ei ole mingiks põhjuseks, miks ei või arutleda selle üle, kuidas sellist kulu vältida. Ma olen parkinud tasuliselt päris palju, olen päris palju ka tasuta kohti otsinud ja olen ka trahvi saanud.
Seega kõik kogemused olemas.

1. Trahv tuli seepärast et tasuta parkimise aeg oli 15 min, mul kulus 17. Kontrolöri minu vabandused ei kõigutanud, kirjutas trahvi välja ja kõndis minema.
2. Trahv tuli seetõttu, olude sunnil sõitsin võõra autoga ja parkimiskell oli klaasiääres liiga all. Parkimiskontrolör väitis et tema seda kella otse vaadates ei näe ja nurga all pole tema asi vaadata ja samuti kõndis minema. Esitasin vaide koos enda tehtud pildiga, aga kviitung jäi autosse ja auto omanik maksis igaks juhuks kohe ära kui leidis. Ei teagi mis see lahendus oleks olnud. Tuttav linnavalitsusest igatahes väitis et nende kontrolöridega on üks probleem teise otsa ja väga paljud vaided ka rahuldatakse.

Tasulise parkimise vajadus on teatud kohtades ilmselge, arvestades palju meil Eestis autosid juba on. Kontrolörid peavad jahti meile, mitte ei hoolitse parkimise korrektsuse eest. Miks ma ei või arutleda selle üle, kuidas neid legaalselt üle lasta?
Kuidas see varastamine on?


Tsitaat:
Algselt postitas: hookus
Tsitaat:
Algselt postitas: timotimo
Tere! Sain Leppetrahvi 20 eurot koostaja siis citypark oü ! KAs pean neid trahve maksma või mitte ! ???


Minu arvamus ja see ei kuulu vaidlustamisele...
Esiteks arvan, et teise inimese/firma maal parkimise eest maksta on täitsa ok.
Teiseks, kui raha trahvide tasumiseks (loe: parkimise eest maksmiseks) napib siis tasuks kaaluda alternatiive (buss, tramm, troll, ratas jne) :)
Kolmandaks, miks mõned arvavad, et avalikult foorumis varastamise kohta nõu kusida (ka nõu anda) on ok? See on kellegi äri ja raha ning kui nö tasuta parkijad kohad endale võtavad siis jääb omanikul tulu saamata.
Neljandaks, soovitan kasutada googlit koos märksõnadega Sirk ja eraparkla
http://www.postimees.ee/329664/sirk-riigikohtu-lahend-jatab-ukse-lahti/



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 29.10.12 13:15 Tsiteeri


Pole küll Citypargiga seotud vaid küsimus trahvi sisu kohta.

Parkimistrahvi põhjuseks on märgitud:
- osaliselt või täielikult kõnniteel, kus ei olnud liikluskorraldusvahenditega ettenähtud parkimist (LS § 20 lg 4 p 3).

Liiklusseaduse vastav punkt ütleb:
(4) Asulas tohib alla kuue meetri pikkuse A- ja haagiseta B-kategooria ning haagiseta D1-alamkategooria mootorsõiduki peatada või parkida ka:
1) sõiduteel selle ääre suhtes teatava nurga all kohas, kus seda lubab liikluskorraldusvahend või on olemas sõiduteelaiend;
2) kõnniteeäärses parklas liikluskorraldusvahendiga määratud korra kohaselt;
3) osaliselt või täielikult kõnniteel, kus seda lubab asjakohane liikluskorraldusvahend, jättes jalakäijale sõiduteest kaugemal kõnniteeserval vabaks vähemalt 1,5 meetri laiuse käiguriba;

Samas ei ole antud kohal ei lubavat ega ka keelavat märki. Kas selles osas on midagi vaidlustada? Sõiduk oli pargitud osaliselt kõnniteele aga jalakäiatele oli ruumi oma 2 m.

Ise üldse ei mäletanud seda osa lausest, mis ütleb "kus seda lubab asjakohane liikluskorraldusvahend". Kas see on nüüd tekkinud või kogu aeg olnud?


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.3% - SQL: 26.7%]